Porównanie kursów Guarani Campinas - Santa Cruz

Porównaj kursy bukmacherskie na mecz Guarani Campinas - Santa Cruz dla 13 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), zakład bez remisu (DNB), liczbę goli, 2. połowę (1X2) oraz obie drużyny strzelą (BTTS) z 2 maja 2026 (w ramach 5. kolejki Serie C (Brazylia)). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na zwycięstwo (1X2) i przy stawce 100 zł daje 40 zł więcej potencjalnej wypłaty.

Kursy na zwycięstwo (1X2)

W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo Guarani Campinas po kursie 1,67 w eToto, remis po kursie 3,50 w STS oraz wygrana Santa Cruz po kursie 5,15 w LV BET.

Najwyższy kurs na wygraną Santa Cruz wystawia LV BET - 5,15, w porównaniu do najniższego 4,75 w eToto. Daje to 40 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 4436 zł w bonusach.

1 X 2
1,67 3,50 5,00
1,67 3,30 4,75
1,67 3,35 5,15
Najwyższy w danym wyniku

Najwyższy kurs na wygraną Santa Cruz

kurs 5,15 × 100 zł = 453,20 zł

potencjalnej wygranej

+ najwyższy bonus 4436 zł

Reklama

Kursy na zakład bez remisu (DNB)

1 2
1,27 3,40
1,26 3,40
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na podwójną szansę

1X X2 12
1,17 1,98 1,27
1,16 1,86 1,25
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę (1X2)

1 X 2
2,28 2,05 5,40
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę (1X2)

1 X 2
2,10 2,37 4,70
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę – podwójna szansa

1X X2 12
1,13 1,47 1,57
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę - podwójna szansa

1X X2 12
1,16 1,55 1,44
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5
2,75 1,40 1,58 2,25 1,20 4,00
2,65 1,38 1,56 2,18 - -
2,65 1,38 1,57 2,17 1,18 3,95
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)

Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Tak, którą STS wycenia na 2,15. To o 2,9% więcej niż najniższy kurs 2,09 dostępny na tę samą opcję.

Tak Nie
2,15 1,62
2,09 1,61
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na mecz i BTTS

1/tak X/tak 2/tak 1/nie X/nie 2/nie
4,30 5,00 11,50 2,40 7,90 7,25
4,10 4,80 11,00 2,33 7,40 7,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Guarani Campinas i liczbę goli

-2.5 +2.5
3,20 2,95
3,05 2,85
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis i liczbę goli

-2.5 +2.5
3,70 19,00
3,55 18,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Santa Cruz i liczbę goli

-2.5 +2.5
7,90 10,00
7,60 9,60
Najwyższy w danym wyniku

Dla meczu Guarani Campinas - Santa Cruz dostępnych jest 75 kursów od 3 legalnych bukmacherów na 13 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 8,4% i dotyczy rynku na zwycięstwo (1X2), gdzie kurs 5,15 w LV BET przewyższa najniższą selekcję 4,75 w eToto.

Najwięcej najwyższych kursów meczowych Guarani Campinas - Santa Cruz ma eToto, który prowadzi w 14 rynkach zdarzeń.

Wyświetlane kursy są treściami reklamowymi legalnych bukmacherów, sponsorów Legalsport.pl. Ostateczny kurs zakładu jest zawsze kursem widocznym u bukmachera w momencie zawierania kuponu.