Santa Cruz w tabeli
8. miejsce / 29 punktów Awans do wyższej klasy rozgrykowej
Strata do lidera: 4 punkty
Serie w ostatnich meczach
2 mecze bez porażki
2 mecze ze strzeloną bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
13 pkt
7:5 bramki
0,78 gola/mecz
16 pkt
13:10 bramki
1,30 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Zawodnicy Santa Cruz
| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 2 bramek | Brazylia | 29 | napastnik | 19 | 250 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 1576 minut | Brazylia | 32 | napastnik | 18 | 0 € |
Santa Cruz w tabeli Serie C (Brazylia)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Botafogo PB
|
19 | 10 | 3 | 6 | 28:19 | 33 | |
2
|
Brusque
|
19 | 9 | 5 | 5 | 28:22 | 32 | |
| ··· | ||||||||
7
|
Paysandu
|
19 | 9 | 2 | 8 | 26:27 | 29 | |
8
|
Santa Cruz
|
19 | 8 | 5 | 6 | 20:15 | 29 | |
9
|
Ypiranga-RS
|
19 | 8 | 5 | 6 | 27:24 | 29 | |
Wyniki Santa Cruz
| Data | Mecz | Wynik | |
|---|---|---|---|
| 29.08 2026 |
Serie C (Brazylia), 19. kolejka
|
1:1 R | |
| 23.08 2026 |
Serie C (Brazylia), 18. kolejka
|
2:0 Z | |
| 16.08 2026 |
Serie C (Brazylia), 17. kolejka
|
0:1 P |
Terminarz Santa Cruz
| Data | Mecz | Godzina | |
|---|---|---|---|
| 06.09 2026 |
Serie C (Brazylia)
|
23:30 | |
| 13.09 2026 |
Serie C (Brazylia)
|
00:30 | |
| 20.09 2026 |
Serie C (Brazylia)
|
21:00 |
Ostatnie transfery Santa Cruz
| Data | Zawodnik | Narodowość | Pozycja | Klub | Opłata | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.02 2021 |
|
Brazylia | bramkarz |
|
nieujawniona | |
| 11.10 2017 |
|
Brazylia | napastnik |
|
koniec wypożyczenia | |
| 06.08 2017 |
|
Brazylia | napastnik |
|
wypożyczenie | |
| 11.12 2014 |
|
Brazylia | bramkarz |
![]() |
za darmo |
Santa Cruz to klub piłkarski z Brazylii występujący w Serie C (Brazylia). Swoim domowym obiektem jest Estádio Jóse do Rego Maciel, który może pomieścić 60 044 widzów.
Przegląd klubu
Terminarz Santa Cruz w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Santa Cruz w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Santa Cruz
Santa Cruz terminarz
| Data | Mecz | Godzina | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|---|
| 06.09 2026 |
Serie C (Brazylia)
|
23:30 | Estádio Jóse do Rego Maciel u siebie | Trudny | |
| 13.09 2026 |
Serie C (Brazylia)
|
00:30 | Estádio Regional Willie Davids wyjazd | Trudny | |
| 20.09 2026 |
Serie C (Brazylia)
|
21:00 | Estádio Jóse do Rego Maciel u siebie | Trudny | |
| 26.09 2026 |
Serie C (Brazylia)
|
22:00 | Estádio Olímpico Horácio Domingos de Sousa wyjazd | Trudny | |
| 03.10 2026 |
Serie C (Brazylia)
|
22:00 | Estádio Jóse do Rego Maciel u siebie | Trudny | |
| 10.10 2026 |
Serie C (Brazylia)
|
22:00 | Estádio José Américo de Almeida Filho wyjazd | Trudny |
Kiedy Santa Cruz gra następny mecz?
Najbliższy mecz Santa Cruz to spotkanie z Botafogo PB, które odbędzie się 6 września 2026 o godzinie 23:30 na obiekcie Estádio Jóse do Rego Maciel w ramach Serie C (Brazylia). Transmisję pokaże Betclic TV.
Wyniki Santa Cruz w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął Santa Cruz w sezonie 2026.
Forma i bramki Santa Cruz w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Santa Cruz wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.08 2026 |
Serie C (Brazylia), 19. kolejka
|
1:1 | – | 4/9 | 2/4 | |
| 23.08 2026 |
Serie C (Brazylia), 18. kolejka
|
2:0 | – | 3/6 | 2/5 | |
| 16.08 2026 |
Serie C (Brazylia), 17. kolejka
|
0:1 | – | 6/9 | 4/7 | |
| 08.08 2026 |
Serie C (Brazylia), 16. kolejka
|
2:2 | – | 2/6 | 0/3 | |
| 25.07 2026 |
Serie C (Brazylia), 15. kolejka
|
0:1 | – | 0/0 | 0/0 | |
| 12.07 2026 |
Serie C (Brazylia), 14. kolejka
|
1:2 | – | 2/6 | 1/5 | |
| 05.07 2026 |
Serie C (Brazylia), 13. kolejka
|
1:0 | – | 1/10 | 2/4 | |
| 27.06 2026 |
Serie C (Brazylia), 12. kolejka
|
1:3 | – | 2/16 | 3/4 | |
| 21.06 2026 |
Serie C (Brazylia), 11. kolejka
|
0:1 | – | 10/12 | 5/8 | |
| 14.06 2026 |
Serie C (Brazylia), 10. kolejka
|
0:1 | – | 3/8 | 6/7 |
Santa Cruz – tabela Serie C (Brazylia)
Jakie miejsce w tabeli Serie C (Brazylia) zajmuje Santa Cruz w sezonie 2026.
Miejsce Santa Cruz w tabeli Serie C (Brazylia)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Botafogo PB
|
19 | 10 | 3 | 6 | 28:19 | 9 | 33 | |
2
|
Brusque
|
19 | 9 | 5 | 5 | 28:22 | 6 | 32 | |
3
|
Ferroviária
|
19 | 8 | 6 | 5 | 22:15 | 7 | 30 | |
4
|
Maringá
|
19 | 8 | 6 | 5 | 32:30 | 2 | 30 | |
5
|
Floresta
|
19 | 8 | 6 | 5 | 22:20 | 2 | 30 | |
6
|
Inter De Limeira
|
19 | 8 | 6 | 5 | 22:20 | 2 | 30 | |
7
|
Paysandu
|
19 | 9 | 2 | 8 | 26:27 | -1 | 29 | |
8
|
Santa Cruz
|
19 | 8 | 5 | 6 | 20:15 | 5 | 29 | |
9
|
Ypiranga-RS
|
19 | 8 | 5 | 6 | 27:24 | 3 | 29 | |
10
|
Guarani Campinas
|
19 | 7 | 7 | 5 | 34:24 | 10 | 28 | |
11
|
Figueirense
|
19 | 7 | 7 | 5 | 19:22 | -3 | 28 | |
12
|
Maranhão
|
19 | 7 | 6 | 6 | 19:18 | 1 | 27 | |
13
|
Amazonas
|
19 | 7 | 5 | 7 | 21:23 | -2 | 26 | |
14
|
Caxias
|
19 | 6 | 7 | 6 | 17:16 | 1 | 25 | |
15
|
Ituano
|
19 | 6 | 4 | 9 | 18:21 | -3 | 22 | |
16
|
Volta Redonda
|
19 | 6 | 3 | 10 | 13:25 | -12 | 21 | |
17
|
Barra
|
19 | 5 | 6 | 8 | 21:21 | 0 | 21 | |
18
|
Anápolis
|
19 | 5 | 4 | 10 | 17:22 | -5 | 19 | |
19
|
AO Itabaiana
|
19 | 4 | 5 | 10 | 14:27 | -13 | 17 | |
20
|
Confiança
|
19 | 3 | 4 | 12 | 11:20 | -9 | 13 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Botafogo PB
|
19 | 10 | 3 | 6 | 28:19 | 9 | 33 | |
2
|
Brusque
|
19 | 9 | 5 | 5 | 28:22 | 6 | 32 | |
3
|
Ferroviária
|
19 | 8 | 6 | 5 | 22:15 | 7 | 30 | |
4
|
Maringá
|
19 | 8 | 6 | 5 | 32:30 | 2 | 30 | |
5
|
Floresta
|
19 | 8 | 6 | 5 | 22:20 | 2 | 30 | |
6
|
Inter De Limeira
|
19 | 8 | 6 | 5 | 22:20 | 2 | 30 | |
7
|
Paysandu
|
19 | 9 | 2 | 8 | 26:27 | -1 | 29 | |
8
|
Santa Cruz
|
19 | 8 | 5 | 6 | 20:15 | 5 | 29 | |
9
|
Ypiranga-RS
|
19 | 8 | 5 | 6 | 27:24 | 3 | 29 | |
10
|
Guarani Campinas
|
19 | 7 | 7 | 5 | 34:24 | 10 | 28 | |
11
|
Figueirense
|
19 | 7 | 7 | 5 | 19:22 | -3 | 28 | |
12
|
Maranhão
|
19 | 7 | 6 | 6 | 19:18 | 1 | 27 | |
13
|
Amazonas
|
19 | 7 | 5 | 7 | 21:23 | -2 | 26 | |
14
|
Caxias
|
19 | 6 | 7 | 6 | 17:16 | 1 | 25 | |
15
|
Ituano
|
19 | 6 | 4 | 9 | 18:21 | -3 | 22 | |
16
|
Volta Redonda
|
19 | 6 | 3 | 10 | 13:25 | -12 | 21 | |
17
|
Barra
|
19 | 5 | 6 | 8 | 21:21 | 0 | 21 | |
18
|
Anápolis
|
19 | 5 | 4 | 10 | 17:22 | -5 | 19 | |
19
|
AO Itabaiana
|
19 | 4 | 5 | 10 | 14:27 | -13 | 17 | |
20
|
Confiança
|
19 | 3 | 4 | 12 | 11:20 | -9 | 13 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Brusque
|
10 | 8 | 1 | 1 | 18:8 | 10 | 25 | |
| 2 |
Ypiranga-RS
|
10 | 6 | 3 | 1 | 16:8 | 8 | 21 | |
| 3 |
Ferroviária
|
10 | 6 | 2 | 2 | 12:5 | 7 | 20 | |
| 4 |
Botafogo PB
|
9 | 6 | 1 | 2 | 15:7 | 8 | 19 | |
| 5 |
Guarani Campinas
|
10 | 5 | 4 | 1 | 19:10 | 9 | 19 | |
| 6 |
Floresta
|
10 | 5 | 3 | 2 | 13:9 | 4 | 18 | |
| 7 |
Paysandu
|
10 | 5 | 2 | 3 | 17:15 | 2 | 17 | |
| 8 |
Maranhão
|
9 | 5 | 2 | 2 | 14:8 | 6 | 17 | |
| 9 |
Ituano
|
9 | 5 | 2 | 2 | 11:5 | 6 | 17 | |
| 10 |
Volta Redonda
|
10 | 5 | 2 | 3 | 11:9 | 2 | 17 | |
| 11 |
Caxias
|
10 | 4 | 4 | 2 | 11:8 | 3 | 16 | |
| 12 |
Amazonas
|
10 | 4 | 3 | 3 | 12:9 | 3 | 15 | |
| 13 |
Maringá
|
9 | 4 | 2 | 3 | 16:17 | -1 | 14 | |
| 14 |
Inter De Limeira
|
9 | 3 | 4 | 2 | 10:8 | 2 | 13 | |
| 15 |
Santa Cruz
|
9 | 4 | 1 | 4 | 7:5 | 2 | 13 | |
| 16 |
Barra
|
9 | 3 | 4 | 2 | 12:9 | 3 | 13 | |
| 17 |
Figueirense
|
9 | 3 | 3 | 3 | 10:13 | -3 | 12 | |
| 18 |
Anápolis
|
9 | 3 | 3 | 3 | 10:9 | 1 | 12 | |
| 19 |
Confiança
|
10 | 3 | 3 | 4 | 8:8 | 0 | 12 | |
| 20 |
AO Itabaiana
|
9 | 2 | 2 | 5 | 6:13 | -7 | 8 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Inter De Limeira
|
10 | 5 | 2 | 3 | 12:12 | 0 | 17 | |
| 2 |
Maringá
|
10 | 4 | 4 | 2 | 16:13 | 3 | 16 | |
| 3 |
Santa Cruz
|
10 | 4 | 4 | 2 | 13:10 | 3 | 16 | |
| 4 |
Figueirense
|
10 | 4 | 4 | 2 | 9:9 | 0 | 16 | |
| 5 |
Botafogo PB
|
10 | 4 | 2 | 4 | 13:12 | 1 | 14 | |
| 6 |
Floresta
|
9 | 3 | 3 | 3 | 9:11 | -2 | 12 | |
| 7 |
Paysandu
|
9 | 4 | 0 | 5 | 9:12 | -3 | 12 | |
| 8 |
Amazonas
|
9 | 3 | 2 | 4 | 9:14 | -5 | 11 | |
| 9 |
Ferroviária
|
9 | 2 | 4 | 3 | 10:10 | 0 | 10 | |
| 10 |
Maranhão
|
10 | 2 | 4 | 4 | 5:10 | -5 | 10 | |
| 11 |
Guarani Campinas
|
9 | 2 | 3 | 4 | 15:14 | 1 | 9 | |
| 12 |
Caxias
|
9 | 2 | 3 | 4 | 6:8 | -2 | 9 | |
| 13 |
AO Itabaiana
|
10 | 2 | 3 | 5 | 8:14 | -6 | 9 | |
| 14 |
Ypiranga-RS
|
9 | 2 | 2 | 5 | 11:16 | -5 | 8 | |
| 15 |
Barra
|
10 | 2 | 2 | 6 | 9:12 | -3 | 8 | |
| 16 |
Brusque
|
9 | 1 | 4 | 4 | 10:14 | -4 | 7 | |
| 17 |
Anápolis
|
10 | 2 | 1 | 7 | 7:13 | -6 | 7 | |
| 18 |
Ituano
|
10 | 1 | 2 | 7 | 7:16 | -9 | 5 | |
| 19 |
Volta Redonda
|
9 | 1 | 1 | 7 | 2:16 | -14 | 4 | |
| 20 |
Confiança
|
9 | 0 | 1 | 8 | 3:12 | -9 | 1 |
Które miejsce zajmuje Santa Cruz w tabeli Serie C (Brazylia)?
Santa Cruz zajmuje obecnie 8. miejsce w tabeli Serie C (Brazylia) z dorobkiem 29 punktów po 19 kolejkach. Strata do prowadzącego Botafogo PB wynosi 4 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 20:15, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 5 punktów.
Santa Cruz – zawodnicy
Jak wygląda kadra Santa Cruz w sezonie 2026.
Kadra Santa Cruz
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bramkarze | |||||||
| 1 |
|
38 | Brazylia | 200 tys. € | 328 tys. € | ||
| 12 |
|
24 | – | – | |||
| 25 |
|
22 | Brazylia | 0 € | – | ||
| Obrońcy | |||||||
| 2 |
|
33 | Brazylia | 75 tys. € | – | ||
| 4 |
|
39 | Brazylia | 0 € | 29 tys. € | ||
| 4 |
|
31 | Brazylia | 0 € | – | ||
| 6 |
|
26 | Brazylia | – | – | ||
| 14 |
|
32 | Brazylia | 0 € | – | ||
| 26 |
|
33 | Brazylia | 0 € | – | ||
| Pomocnicy | |||||||
| 5 |
|
28 | Brazylia | 700 tys. € | 336 tys. € | ||
| 8 |
|
34 | Brazylia | – | – | ||
| 15 |
|
27 | Brazylia | – | – | ||
| 20 |
|
31 | Brazylia | 0 € | – | ||
| Napastnicy | |||||||
| 7 |
|
31 | Brazylia | 250 tys. € | 171 tys. € | ||
| 9 |
|
32 | Brazylia | 0 € | 34 tys. € | ||
| 11 |
|
27 | Brazylia | 300 tys. € | – | ||
| 18 |
![]() |
22 | Brazylia | – | – | ||
| 19 |
|
36 | Brazylia | 0 € | 69 tys. € | ||
| 37 |
|
38 | Argentyna | 75 tys. € | 483 tys. € | ||
Wartość całej kadry Santa Cruz
1,6 mln €
śr. 84 tys. € / zawodnika
Ile Santa Cruz wydaje na pensje
1,4 mln € rocznie
śr. 76 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
2
najliczniej: Brazylia (17)
Santa Cruz – transfery
Jakie transfery przeprowadził Santa Cruz w sezonie 2026.
Santa Cruz transfery
| # | Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Pozycja | Klub | Opłata | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 12.02 2021 |
|
Brazylia | 27 | bramkarz |
|
nieujawniona | |
| 2 | 11.10 2017 |
|
Brazylia | 30 | napastnik |
|
koniec wypożyczenia | |
| 3 | 06.08 2017 |
|
Brazylia | 30 | napastnik |
|
wypożyczenie | |
| 4 | 11.12 2014 |
|
Brazylia | 39 | bramkarz |
![]() |
za darmo | |
| 5 | 01.07 2014 |
|
Brazylia | 39 | bramkarz |
![]() |
za darmo | |
| 6 | 29.05 2014 |
|
Brazylia | 34 | pomocnik |
![]() |
wypożyczenie |
