Forma w lidze
Confiança w tabeli
20. miejsce / 13 punktów Strefa spadkowa
Strata do lidera: 20 punktów
Strata do bezpiecznego 18. miejsca: 6 punktów
Serie w ostatnich meczach
2 porażki z rzędu
8 meczów bez zwycięstwa
2 mecze bez strzelonej bramki
8 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
12 pkt
8:8 bramki
0,80 gola/mecz
1 pkt
3:12 bramki
0,33 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Confiança
Wartość drużyny: 350 tys. €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 3 bramek | Brazylia | 33 | obrońca | 18 | 0 € | ||
![]() |
Najwięcej minut 1604 minut | Brazylia | 27 | obrońca | 19 | – |
Confiança w tabeli Serie C (Brazylia)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Botafogo PB
|
19 | 10 | 3 | 6 | 28:19 | 33 |
2
|
Brusque
|
19 | 9 | 5 | 5 | 28:22 | 32 |
| ··· | |||||||
19
|
AO Itabaiana
|
19 | 4 | 5 | 10 | 14:27 | 17 |
20
|
Confiança
|
19 | 3 | 4 | 12 | 11:20 | 13 |
Wyniki Confiança
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
29 Sie Koniec
|
Ferroviária
1
Confiança
0
Serie C (Brazylia), 19. kolejka
|
|
|
23 Sie Koniec
|
Confiança
0
Anápolis
1
Serie C (Brazylia), 18. kolejka
|
|
|
16 Sie Koniec
|
Confiança
1
Maringá
1
Serie C (Brazylia), 17. kolejka
|
Ostatnie transfery Confiança
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 02 Wrz 2026 |
|
Brazylia |
![]() |
koniec wypożyczenia | |
| 27 Sie 2026 |
|
Brazylia |
![]() |
za darmo | |
| 25 Sie 2026 |
![]() |
Brazylia |
![]() |
koniec wypożyczenia | |
| 25 Sie 2026 |
|
Brazylia |
|
koniec wypożyczenia |
Confiança to klub piłkarski z Brazylii występujący w Serie C (Brazylia). Swoim domowym obiektem jest Estádio Estadual Lourival Baptista, który może pomieścić 15 575 widzów. Zespół prowadzi Ricardo Resende. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 350 tysięcy euro.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Confiança w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Confiança trafiło 10 zawodników, a klub opuściło 10 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Confiança w tabeli Serie C (Brazylia)?
Confiança zajmuje obecnie 20. miejsce w tabeli Serie C (Brazylia) z dorobkiem 13 punktów po 19 kolejkach. Strata do prowadzącego Botafogo PB wynosi 20 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 11:20, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 2 punkty.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Confiança?
Ostatni mecz Confiança to porażka z Ferroviárią 1:0 w Serie C (Brazylia), 29 sierpnia 2026. Bramkę zdobył Geminiano Cavalieri. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Confiança w tym sezonie?
Bilans Confiança w tym sezonie to 19 meczów i wynik 3-4-12 przy 11 zdobytych bramkach i 20 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 51%, a oddaje 10,6 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Confiança w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Confiança w sezonie 2026.
Wyniki Confiança w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Confiança w sezonie 2026.
Forma i bramki Confiança w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Confiança wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
29 Sie Koniec
|
Serie C (Brazylia), 19. kolejka
|
1:0 | – | 0/10 | 5/5 | |
|
23 Sie Koniec
|
Serie C (Brazylia), 18. kolejka
|
0:1 | – | 7/11 | 2/6 | |
|
16 Sie Koniec
|
Serie C (Brazylia), 17. kolejka
|
1:1 | – | 6/13 | 4/6 | |
|
11 Sie Koniec
|
Serie C (Brazylia), 16. kolejka
|
2:1 | – | 0/7 | 3/6 | |
|
25 Lip Koniec
|
Serie C (Brazylia), 15. kolejka
|
1:1 | – | 3/10 | 1/2 | |
|
13 Lip Koniec
|
Serie C (Brazylia), 14. kolejka
|
2:0 | – | 8/13 | 0/1 | |
|
05 Lip Koniec
|
Serie C (Brazylia), 13. kolejka
|
1:2 | – | 10/12 | 0/5 | |
|
29 Cze Koniec
|
Serie C (Brazylia), 12. kolejka
|
1:1 | – | 1/10 | 3/4 | |
|
23 Cze Koniec
|
Serie C (Brazylia), 11. kolejka
|
2:0 | – | 8/12 | 3/7 | |
|
15 Cze Koniec
|
Serie C (Brazylia), 10. kolejka
|
1:0 | – | 9/11 | 2/5 |
Confiança ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-1-4-1 26 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-1-4-1 – w 1 z 1 meczu, ze średnią 0,00 punktu.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Confiança?
Ostatni mecz Confiança to porażka z Ferroviárią 1:0 w Serie C (Brazylia), 29 sierpnia 2026. Bramkę zdobył Geminiano Cavalieri. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Confiança – tabela Serie C (Brazylia)
Jakie miejsce w tabeli Serie C (Brazylia) zajmuje Confiança w sezonie 2026.
Miejsce Confiança w tabeli Serie C (Brazylia)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Botafogo PB
|
19 | 10 | 3 | 6 | 28:19 | 9 | 33 | |
2
|
Brusque
|
19 | 9 | 5 | 5 | 28:22 | 6 | 32 | |
3
|
Ferroviária
|
19 | 8 | 6 | 5 | 22:15 | 7 | 30 | |
4
|
Maringá
|
19 | 8 | 6 | 5 | 32:30 | 2 | 30 | |
5
|
Floresta
|
19 | 8 | 6 | 5 | 22:20 | 2 | 30 | |
6
|
Inter De Limeira
|
19 | 8 | 6 | 5 | 22:20 | 2 | 30 | |
7
|
Paysandu
|
19 | 9 | 2 | 8 | 26:27 | -1 | 29 | |
8
|
Santa Cruz
|
19 | 8 | 5 | 6 | 20:15 | 5 | 29 | |
9
|
Ypiranga-RS
|
19 | 8 | 5 | 6 | 27:24 | 3 | 29 | |
10
|
Guarani Campinas
|
19 | 7 | 7 | 5 | 34:24 | 10 | 28 | |
11
|
Figueirense
|
19 | 7 | 7 | 5 | 19:22 | -3 | 28 | |
12
|
Maranhão
|
19 | 7 | 6 | 6 | 19:18 | 1 | 27 | |
13
|
Amazonas
|
19 | 7 | 5 | 7 | 21:23 | -2 | 26 | |
14
|
Caxias
|
19 | 6 | 7 | 6 | 17:16 | 1 | 25 | |
15
|
Ituano
|
19 | 6 | 4 | 9 | 18:21 | -3 | 22 | |
16
|
Volta Redonda
|
19 | 6 | 3 | 10 | 13:25 | -12 | 21 | |
17
|
Barra
|
19 | 5 | 6 | 8 | 21:21 | 0 | 21 | |
18
|
Anápolis
|
19 | 5 | 4 | 10 | 17:22 | -5 | 19 | |
19
|
AO Itabaiana
|
19 | 4 | 5 | 10 | 14:27 | -13 | 17 | |
20
|
Confiança
|
19 | 3 | 4 | 12 | 11:20 | -9 | 13 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Botafogo PB
|
19 | 10 | 3 | 6 | 28:19 | 9 | 33 | |
2
|
Brusque
|
19 | 9 | 5 | 5 | 28:22 | 6 | 32 | |
3
|
Ferroviária
|
19 | 8 | 6 | 5 | 22:15 | 7 | 30 | |
4
|
Maringá
|
19 | 8 | 6 | 5 | 32:30 | 2 | 30 | |
5
|
Floresta
|
19 | 8 | 6 | 5 | 22:20 | 2 | 30 | |
6
|
Inter De Limeira
|
19 | 8 | 6 | 5 | 22:20 | 2 | 30 | |
7
|
Paysandu
|
19 | 9 | 2 | 8 | 26:27 | -1 | 29 | |
8
|
Santa Cruz
|
19 | 8 | 5 | 6 | 20:15 | 5 | 29 | |
9
|
Ypiranga-RS
|
19 | 8 | 5 | 6 | 27:24 | 3 | 29 | |
10
|
Guarani Campinas
|
19 | 7 | 7 | 5 | 34:24 | 10 | 28 | |
11
|
Figueirense
|
19 | 7 | 7 | 5 | 19:22 | -3 | 28 | |
12
|
Maranhão
|
19 | 7 | 6 | 6 | 19:18 | 1 | 27 | |
13
|
Amazonas
|
19 | 7 | 5 | 7 | 21:23 | -2 | 26 | |
14
|
Caxias
|
19 | 6 | 7 | 6 | 17:16 | 1 | 25 | |
15
|
Ituano
|
19 | 6 | 4 | 9 | 18:21 | -3 | 22 | |
16
|
Volta Redonda
|
19 | 6 | 3 | 10 | 13:25 | -12 | 21 | |
17
|
Barra
|
19 | 5 | 6 | 8 | 21:21 | 0 | 21 | |
18
|
Anápolis
|
19 | 5 | 4 | 10 | 17:22 | -5 | 19 | |
19
|
AO Itabaiana
|
19 | 4 | 5 | 10 | 14:27 | -13 | 17 | |
20
|
Confiança
|
19 | 3 | 4 | 12 | 11:20 | -9 | 13 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Brusque
|
10 | 8 | 1 | 1 | 18:8 | 10 | 25 | |
| 2 |
Ypiranga-RS
|
10 | 6 | 3 | 1 | 16:8 | 8 | 21 | |
| 3 |
Ferroviária
|
10 | 6 | 2 | 2 | 12:5 | 7 | 20 | |
| 4 |
Botafogo PB
|
9 | 6 | 1 | 2 | 15:7 | 8 | 19 | |
| 5 |
Guarani Campinas
|
10 | 5 | 4 | 1 | 19:10 | 9 | 19 | |
| 6 |
Floresta
|
10 | 5 | 3 | 2 | 13:9 | 4 | 18 | |
| 7 |
Paysandu
|
10 | 5 | 2 | 3 | 17:15 | 2 | 17 | |
| 8 |
Maranhão
|
9 | 5 | 2 | 2 | 14:8 | 6 | 17 | |
| 9 |
Ituano
|
9 | 5 | 2 | 2 | 11:5 | 6 | 17 | |
| 10 |
Volta Redonda
|
10 | 5 | 2 | 3 | 11:9 | 2 | 17 | |
| 11 |
Caxias
|
10 | 4 | 4 | 2 | 11:8 | 3 | 16 | |
| 12 |
Amazonas
|
10 | 4 | 3 | 3 | 12:9 | 3 | 15 | |
| 13 |
Maringá
|
9 | 4 | 2 | 3 | 16:17 | -1 | 14 | |
| 14 |
Inter De Limeira
|
9 | 3 | 4 | 2 | 10:8 | 2 | 13 | |
| 15 |
Santa Cruz
|
9 | 4 | 1 | 4 | 7:5 | 2 | 13 | |
| 16 |
Barra
|
9 | 3 | 4 | 2 | 12:9 | 3 | 13 | |
| 17 |
Figueirense
|
9 | 3 | 3 | 3 | 10:13 | -3 | 12 | |
| 18 |
Anápolis
|
9 | 3 | 3 | 3 | 10:9 | 1 | 12 | |
| 19 |
Confiança
|
10 | 3 | 3 | 4 | 8:8 | 0 | 12 | |
| 20 |
AO Itabaiana
|
9 | 2 | 2 | 5 | 6:13 | -7 | 8 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Inter De Limeira
|
10 | 5 | 2 | 3 | 12:12 | 0 | 17 | |
| 2 |
Maringá
|
10 | 4 | 4 | 2 | 16:13 | 3 | 16 | |
| 3 |
Santa Cruz
|
10 | 4 | 4 | 2 | 13:10 | 3 | 16 | |
| 4 |
Figueirense
|
10 | 4 | 4 | 2 | 9:9 | 0 | 16 | |
| 5 |
Botafogo PB
|
10 | 4 | 2 | 4 | 13:12 | 1 | 14 | |
| 6 |
Floresta
|
9 | 3 | 3 | 3 | 9:11 | -2 | 12 | |
| 7 |
Paysandu
|
9 | 4 | 0 | 5 | 9:12 | -3 | 12 | |
| 8 |
Amazonas
|
9 | 3 | 2 | 4 | 9:14 | -5 | 11 | |
| 9 |
Ferroviária
|
9 | 2 | 4 | 3 | 10:10 | 0 | 10 | |
| 10 |
Maranhão
|
10 | 2 | 4 | 4 | 5:10 | -5 | 10 | |
| 11 |
Guarani Campinas
|
9 | 2 | 3 | 4 | 15:14 | 1 | 9 | |
| 12 |
Caxias
|
9 | 2 | 3 | 4 | 6:8 | -2 | 9 | |
| 13 |
AO Itabaiana
|
10 | 2 | 3 | 5 | 8:14 | -6 | 9 | |
| 14 |
Ypiranga-RS
|
9 | 2 | 2 | 5 | 11:16 | -5 | 8 | |
| 15 |
Barra
|
10 | 2 | 2 | 6 | 9:12 | -3 | 8 | |
| 16 |
Brusque
|
9 | 1 | 4 | 4 | 10:14 | -4 | 7 | |
| 17 |
Anápolis
|
10 | 2 | 1 | 7 | 7:13 | -6 | 7 | |
| 18 |
Ituano
|
10 | 1 | 2 | 7 | 7:16 | -9 | 5 | |
| 19 |
Volta Redonda
|
9 | 1 | 1 | 7 | 2:16 | -14 | 4 | |
| 20 |
Confiança
|
9 | 0 | 1 | 8 | 3:12 | -9 | 1 |
Które miejsce zajmuje Confiança w tabeli Serie C (Brazylia)?
Confiança zajmuje obecnie 20. miejsce w tabeli Serie C (Brazylia) z dorobkiem 13 punktów po 19 kolejkach. Strata do prowadzącego Botafogo PB wynosi 20 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 11:20, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 2 punkty.
Statystyki Confiança w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Confiança na tle ligi w sezonie 2026.
Confiança na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 10,6
- Strzały celne / mecz 3,5
- Asysty / mecz 0,00
- Udane dryblingi / mecz 0,0
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,05
- Czyste konta 16%
- Odbiory / mecz 0,0
- Przechwyty / mecz 0,0
- Wybicia / mecz 0,0
- Zablokowane strzały / mecz 0,0
Strzelcy Confiança
-
Icaro Cosmo da Rocha 3
-
Patrick 2
-
Joao Pedro da Cruz Oliveira 2
-
Maikon 1
-
Jose Alisson dos Santos 1
Rozkład bramek w czasie
Bramki Confiança i rywali według minuty w ostatnich 19 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Confiança to 46–60 minuta, w której padły 4 bramki. Drugi najlepszy okres to 31–45+ minuta z 3 trafieniami.
Przebieg meczu Confiança i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 5 | 3-1-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 13 | 0-2-11 |
| Prowadził do przerwy | 4 | 2-1-1 |
| Remis do przerwy | 10 | 1-2-7 |
| Przegrywał do przerwy | 5 | 0-1-4 |
Gdy Confiança otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 3 razy na 5 takich meczów.
Jak padają bramki dla Confiança
100% bramek Confiança pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Confiança zdobywa w sezonie średnio 0,68 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 0,60.
Aktualne serie Confiança
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 8 meczów
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 2 mecze
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 2 mecze
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 3 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 8 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Confiança, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Confiança
- Powyżej 0,5 95%
- Powyżej 1,5 47%
- Powyżej 2,5 21%
- Powyżej 3,5 0%
- Powyżej 4,5 0%
- Powyżej 5,5 0%
W 21% meczów Confiança padają co najmniej trzy bramki, a w 37% spotkań trafiają obie drużyny.
Confiança – faule i karne
- Faule / mecz 0,0
- Faule rywali / mecz 0,0
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Confiança fauluje średnio 0,0 razy na mecz, a wymusza 0,0 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Confiança, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Confiança zdobywa 1,20 punktu na mecz wobec 0,11 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 19 meczach Confiança ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 55% goli Confiança, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 2 z 19 meczów.
Confiança – strzały
- Celne / mecz 3,5
- Niecelne / mecz 7,1
- Celność strzałów 33%
- Skuteczność (gole / strzały) 5%
- Strzałów na gola 18,3
Confiança oddaje 10,6 strzału na mecz. Do bramki trafia 33% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 18,3 strzału.
Confiança – posiadanie piłki
- U siebie 53,9%
- Na wyjeździe 47,2%
- Mecze z posiadaniem > 60% 4 z 19
- Mecze z posiadaniem > 55% 7 z 19
- Najniższe w sezonie 30%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 7 z 19 meczów. Średnio Confiança utrzymuje przy piłce 50,7% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 30%.
Confiança – podania
- Kluczowe / mecz 0,0
- Dośrodkowania / mecz 0,0
- Podania długie / mecz 0
Confiança wymienia średnio 0 podań na mecz, z czego 0,0 to podania kluczowe.
Confiança – czyste konta
- U siebie 3 z 10
- Na wyjeździe 0 z 9
- Stracone / mecz 1,05
- Bez straty do przerwy 68%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 21%
Czyste konto Confiança to 16% meczów sezonu (3 z 19), z czego 3 w 10 meczach u siebie.
Confiança – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 100%
- Pow. 8,5 w meczu 79%
- Pow. 10,5 w meczu 58%
- Rożne u siebie / mecz 6,5
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,9
Confiança wykonuje średnio 5,7 rzutów rożnych na mecz wobec 5,5 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 79% spotkań.
Confiança – kartki
- Żółte kartki 35
- Pow. 3,5 kartki w meczu 74%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 42%
- Kartki rywali / mecz 2,4
- Mecze bez kartki 21%
Confiança ogląda średnio 1,8 żółtej kartki na mecz, a rywale Confiança – 2,4. W sezonie zespół otrzymał 2 czerwone kartki.
Confiança według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 6 | 0-1-5 | 0,17 | 0,33 | 1,33 |
| Środka tabeli (7–14) | 8 | 3-2-3 | 1,38 | 0,88 | 0,75 |
| Dołu tabeli (15–20) | 5 | 0-1-4 | 0,20 | 0,40 | 1,20 |
Najwięcej punktów na mecz Confiança zdobywa z drużynami z środka tabeli (7–14), najmniej z drużynami z top 6 tabeli.
Confiança na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
16.
|
1,70 0,44 | 1,10 0,22 | 0,90 1,78 |
|
17.
|
1,44 0,80 | 1,33 0,90 | 1,00 1,20 |
|
18.
|
1,33 0,70 | 1,11 0,70 | 1,00 1,30 |
|
19.
|
0,89 0,90 | 0,67 0,80 | 1,44 1,40 |
|
20.
|
1,20 0,11 | 0,80 0,33 | 0,80 1,33 |
Ciekawe rekordy w meczach Confiança
Skrajne wyniki i osiągnięcia Confiança w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Confiança - Guarani Campinas 2:0 Serie C (Brazylia), 23.06.2026
- Najwyższa porażka Botafogo PB - Confiança 2:0 Serie C (Brazylia), 13.07.2026
- Najwięcej bramek w meczu 3 bramek Brusque - Confiança 2:1, Serie C (Brazylia), 25.04.2026
- Najszybsza bramka 10. minuta Da Cruz Oliveira, Confiança - Santa Cruz 1:0, Serie C (Brazylia), 18.04.2026
- Najpóźniejsza bramka 82. minuta Cosmo da Rocha, Confiança - Maranhão 2:1, Serie C (Brazylia), 19.05.2026
Jakie statystyki ma Confiança w tym sezonie?
Bilans Confiança w tym sezonie to 19 meczów i wynik 3-4-12 przy 11 zdobytych bramkach i 20 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 51%, a oddaje 10,6 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Confiança – zawodnicy
Jak wygląda kadra Confiança w sezonie 2026.
Kadra Confiança
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
25 | Brazylia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
33 | Brazylia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
24 | Brazylia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
25 | Kolumbia | 0 € | – | 15 | 79% | 0 | 0 | 633' | 1 | 0 | |||||||
| 0 |
|
23 | Brazylia | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 19 |
|
31 | Brazylia | 50 tys. € | – | 4 | 21% | 0 | 0 | 45' | 0 | 0 | |||||||
| 99 |
|
32 | Brazylia | 0 € | 242 tys. € | 12 | 63% | 0 | 0 | 99' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
26 | Brazylia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
28 | Brazylia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
32 | Brazylia | 100 tys. € | 183 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
– | Brazylia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 5 |
|
28 | Brazylia | 50 tys. € | – | 6 | 32% | 0 | 0 | 381' | 2 | 0 | |||||||
| 10 |
|
27 | Brazylia | 450 tys. € | 84 tys. € | 18 | 95% | 2 | 0 | 181' | 2 | 0 | |||||||
| 15 |
|
30 | Brazylia | – | – | 7 | 37% | 0 | 0 | 102' | 0 | 0 | |||||||
| 18 |
|
28 | Brazylia | 350 tys. € | 133 tys. € | 7 | 37% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
38 | Brazylia | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
26 | Brazylia | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
34 | Brazylia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
32 | Brazylia | 150 tys. € | – | 13 | 68% | 0 | 0 | 1 170' | 1 | 0 | |||||||
| 0 |
|
31 | Brazylia | – | – | 6 | 32% | 1 | 0 | 308' | 0 | 0 | |||||||
| 3 |
![]() |
27 | Brazylia | – | – | 19 | 100% | 0 | 0 | 1 604' | 3 | 1 | |||||||
| 4 |
|
33 | Brazylia | 0 € | – | 18 | 95% | 3 | 0 | 0' | 3 | 0 | |||||||
| 7 |
|
26 | Brazylia | 0 € | – | 15 | 79% | 0 | 0 | 22' | 0 | 0 | |||||||
| 16 |
|
27 | Brazylia | 0 € | 18 tys. € | 16 | 84% | 0 | 0 | 0' | 1 | 0 | |||||||
| 18 |
|
27 | Brazylia | 0 € | – | 9 | 47% | 0 | 0 | 18' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
32 | Brazylia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
26 | Brazylia | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
26 | Brazylia | 0 € | 116 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
25 | Brazylia | 0 € | – | 18 | 95% | 0 | 0 | 450' | 1 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Confiança
1,2 mln €
śr. 40 tys. € / zawodnika
Ile Confiança wydaje na pensje
776 tys. € rocznie
śr. 27 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
2
najliczniej: Brazylia (28 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Confiança w sezonie 2026
Confiança wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Confiança
Confiança – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Confiança w sezonie 2026.
Confiança transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 02 Wrz 2026 |
|
Brazylia | 32 |
![]() |
koniec wypożyczenia | |
| 27 Sie 2026 |
|
Brazylia | 36 |
![]() |
za darmo | |
| 25 Sie 2026 |
![]() |
Brazylia | 29 |
![]() |
koniec wypożyczenia | |
| 25 Sie 2026 |
|
Brazylia | 24 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 23 Sie 2026 |
|
Brazylia | 23 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 22 Lip 2026 |
![]() |
Brazylia | 29 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 21 Lip 2026 |
|
Brazylia | 31 |
|
za darmo | |
| 15 Lip 2026 |
|
Brazylia | 32 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 09 Lip 2026 |
|
Brazylia | 28 |
![]() |
za darmo | |
| 09 Lip 2026 |
|
Brazylia | 31 |
![]() |
za darmo |
Kluczowe transfery Confiança
Confiança bilans transferowy
- 0 € 2026
- +46 tys. € 2025
Rekordy transferowe w historii Confiança
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Confiança w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Confiança trafiło 10 zawodników, a klub opuściło 10 piłkarzy.
