Forma w lidze
Guarani Campinas w tabeli
10. miejsce / 28 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 5 punktów
Strata do 8. miejsca: 1 punkt
Serie w ostatnich meczach
4 mecze bez zwycięstwa
6 meczów ze strzeloną bramką
6 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
19 pkt
19:10 bramki
1,90 gola/mecz
9 pkt
15:14 bramki
1,67 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Guarani Campinas
Wartość drużyny: 150 tys. €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 5 bramek | Brazylia | 24 | napastnik | 16 | 0 € | ||
![]() |
Najwięcej minut 841 minut | 26 | napastnik | 18 | – |
Guarani Campinas w tabeli Serie C (Brazylia)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Botafogo PB
|
19 | 10 | 3 | 6 | 28:19 | 33 |
2
|
Brusque
|
19 | 9 | 5 | 5 | 28:22 | 32 |
| ··· | |||||||
9
|
Ypiranga-RS
|
19 | 8 | 5 | 6 | 27:24 | 29 |
10
|
Guarani Campinas
|
19 | 7 | 7 | 5 | 34:24 | 28 |
11
|
Figueirense
|
19 | 7 | 7 | 5 | 19:22 | 28 |
Wyniki Guarani Campinas
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
29 Sie Koniec
|
Guarani Campinas
2
Brusque
2
Serie C (Brazylia), 19. kolejka
|
|
|
22 Sie Koniec
|
Botafogo PB
3
Guarani Campinas
1
Serie C (Brazylia), 18. kolejka
|
|
|
18 Sie Koniec
|
Guarani Campinas
2
Ypiranga-RS
2
Serie C (Brazylia), 17. kolejka
|
Ostatnie transfery Guarani Campinas
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 30 Gru 2026 |
|
Brazylia |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Lis 2026 |
|
Brazylia |
|
koniec wypożyczenia | |
| 15 Wrz 2026 |
|
Brazylia |
|
wypożyczenie | |
| 08 Wrz 2026 |
|
Brazylia |
|
wypożyczenie |
Guarani Campinas to klub piłkarski z Brazylii występujący w Serie C (Brazylia). Swoim domowym obiektem jest Estádio Brinco de Ouro da Princesa, który może pomieścić 29 130 widzów. Zespół prowadzi Anderson Gomes. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 150 tysięcy euro.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Guarani Campinas?
Klub piłkarski Guarani Campinas zdobył w swojej historii 2 trofea — 2 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Série B oraz Mistrzostwo Brazylii.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Guarani Campinas w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Guarani Campinas trafiło 11 zawodników, a klub opuściło 21 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Guarani Campinas w tabeli Serie C (Brazylia)?
Guarani Campinas zajmuje obecnie 10. miejsce w tabeli Serie C (Brazylia) z dorobkiem 28 punktów po 19 kolejkach. Strata do prowadzącego Botafogo PB wynosi 5 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 34:24, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 5 punktów.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Guarani Campinas?
Ostatni mecz Guarani Campinas to remis z Brusque 2:2 w Serie C (Brazylia), 29 sierpnia 2026. Bramki zdobyli Da Silva Barbosa, Novaes Reis, Gomes da Rosa oraz Montagnine. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Guarani Campinas w tym sezonie?
Bilans Guarani Campinas w tym sezonie to 19 meczów i wynik 7-7-5 przy 34 zdobytych bramkach i 24 straconych. Czyste konto padło w 6 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 55%, a oddaje 15,6 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Guarani Campinas w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Guarani Campinas w sezonie 2026.
Wyniki Guarani Campinas w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Guarani Campinas w sezonie 2026.
Forma i bramki Guarani Campinas w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Guarani Campinas wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
29 Sie Koniec
|
Serie C (Brazylia), 19. kolejka
|
2:2 | – | 13/20 | 1/5 | |
|
22 Sie Koniec
|
Serie C (Brazylia), 18. kolejka
|
3:1 | – | 7/10 | 2/6 | |
|
18 Sie Koniec
|
Serie C (Brazylia), 17. kolejka
|
2:2 | – | 15/17 | 1/4 | |
|
11 Sie Koniec
|
Serie C (Brazylia), 16. kolejka
|
2:1 | – | 2/9 | 5/8 | |
|
28 Lip Koniec
|
Serie C (Brazylia), 15. kolejka
|
3:1 | 4-4-2 | 8/10 | 3/4 | |
|
12 Lip Koniec
|
Serie C (Brazylia), 14. kolejka
|
3:2 | – | 2/12 | 3/7 | |
|
05 Lip Koniec
|
Serie C (Brazylia), 13. kolejka
|
0:0 | – | 12/15 | 2/7 | |
|
28 Cze Koniec
|
Serie C (Brazylia), 12. kolejka
|
1:1 | – | 5/10 | 4/5 | |
|
23 Cze Koniec
|
Serie C (Brazylia), 11. kolejka
|
2:0 | – | 4/12 | 4/7 | |
|
13 Cze Koniec
|
Serie C (Brazylia), 10. kolejka
|
2:1 | – | 12/12 | 2/6 |
Guarani Campinas ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-4-2 24 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-4-2 – w 1 z 2 meczów, ze średnią 3,00 punktu. W pozostałych ustawieniach Guarani Campinas zdobywa 0,00 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Guarani Campinas?
Ostatni mecz Guarani Campinas to remis z Brusque 2:2 w Serie C (Brazylia), 29 sierpnia 2026. Bramki zdobyli Da Silva Barbosa, Novaes Reis, Gomes da Rosa oraz Montagnine. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Guarani Campinas – tabela Serie C (Brazylia)
Jakie miejsce w tabeli Serie C (Brazylia) zajmuje Guarani Campinas w sezonie 2026.
Miejsce Guarani Campinas w tabeli Serie C (Brazylia)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Botafogo PB
|
19 | 10 | 3 | 6 | 28:19 | 9 | 33 | |
2
|
Brusque
|
19 | 9 | 5 | 5 | 28:22 | 6 | 32 | |
3
|
Ferroviária
|
19 | 8 | 6 | 5 | 22:15 | 7 | 30 | |
4
|
Maringá
|
19 | 8 | 6 | 5 | 32:30 | 2 | 30 | |
5
|
Floresta
|
19 | 8 | 6 | 5 | 22:20 | 2 | 30 | |
6
|
Inter De Limeira
|
19 | 8 | 6 | 5 | 22:20 | 2 | 30 | |
7
|
Paysandu
|
19 | 9 | 2 | 8 | 26:27 | -1 | 29 | |
8
|
Santa Cruz
|
19 | 8 | 5 | 6 | 20:15 | 5 | 29 | |
9
|
Ypiranga-RS
|
19 | 8 | 5 | 6 | 27:24 | 3 | 29 | |
10
|
Guarani Campinas
|
19 | 7 | 7 | 5 | 34:24 | 10 | 28 | |
11
|
Figueirense
|
19 | 7 | 7 | 5 | 19:22 | -3 | 28 | |
12
|
Maranhão
|
19 | 7 | 6 | 6 | 19:18 | 1 | 27 | |
13
|
Amazonas
|
19 | 7 | 5 | 7 | 21:23 | -2 | 26 | |
14
|
Caxias
|
19 | 6 | 7 | 6 | 17:16 | 1 | 25 | |
15
|
Ituano
|
19 | 6 | 4 | 9 | 18:21 | -3 | 22 | |
16
|
Volta Redonda
|
19 | 6 | 3 | 10 | 13:25 | -12 | 21 | |
17
|
Barra
|
19 | 5 | 6 | 8 | 21:21 | 0 | 21 | |
18
|
Anápolis
|
19 | 5 | 4 | 10 | 17:22 | -5 | 19 | |
19
|
AO Itabaiana
|
19 | 4 | 5 | 10 | 14:27 | -13 | 17 | |
20
|
Confiança
|
19 | 3 | 4 | 12 | 11:20 | -9 | 13 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Botafogo PB
|
19 | 10 | 3 | 6 | 28:19 | 9 | 33 | |
2
|
Brusque
|
19 | 9 | 5 | 5 | 28:22 | 6 | 32 | |
3
|
Ferroviária
|
19 | 8 | 6 | 5 | 22:15 | 7 | 30 | |
4
|
Maringá
|
19 | 8 | 6 | 5 | 32:30 | 2 | 30 | |
5
|
Floresta
|
19 | 8 | 6 | 5 | 22:20 | 2 | 30 | |
6
|
Inter De Limeira
|
19 | 8 | 6 | 5 | 22:20 | 2 | 30 | |
7
|
Paysandu
|
19 | 9 | 2 | 8 | 26:27 | -1 | 29 | |
8
|
Santa Cruz
|
19 | 8 | 5 | 6 | 20:15 | 5 | 29 | |
9
|
Ypiranga-RS
|
19 | 8 | 5 | 6 | 27:24 | 3 | 29 | |
10
|
Guarani Campinas
|
19 | 7 | 7 | 5 | 34:24 | 10 | 28 | |
11
|
Figueirense
|
19 | 7 | 7 | 5 | 19:22 | -3 | 28 | |
12
|
Maranhão
|
19 | 7 | 6 | 6 | 19:18 | 1 | 27 | |
13
|
Amazonas
|
19 | 7 | 5 | 7 | 21:23 | -2 | 26 | |
14
|
Caxias
|
19 | 6 | 7 | 6 | 17:16 | 1 | 25 | |
15
|
Ituano
|
19 | 6 | 4 | 9 | 18:21 | -3 | 22 | |
16
|
Volta Redonda
|
19 | 6 | 3 | 10 | 13:25 | -12 | 21 | |
17
|
Barra
|
19 | 5 | 6 | 8 | 21:21 | 0 | 21 | |
18
|
Anápolis
|
19 | 5 | 4 | 10 | 17:22 | -5 | 19 | |
19
|
AO Itabaiana
|
19 | 4 | 5 | 10 | 14:27 | -13 | 17 | |
20
|
Confiança
|
19 | 3 | 4 | 12 | 11:20 | -9 | 13 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Brusque
|
10 | 8 | 1 | 1 | 18:8 | 10 | 25 | |
| 2 |
Ypiranga-RS
|
10 | 6 | 3 | 1 | 16:8 | 8 | 21 | |
| 3 |
Ferroviária
|
10 | 6 | 2 | 2 | 12:5 | 7 | 20 | |
| 4 |
Botafogo PB
|
9 | 6 | 1 | 2 | 15:7 | 8 | 19 | |
| 5 |
Guarani Campinas
|
10 | 5 | 4 | 1 | 19:10 | 9 | 19 | |
| 6 |
Floresta
|
10 | 5 | 3 | 2 | 13:9 | 4 | 18 | |
| 7 |
Paysandu
|
10 | 5 | 2 | 3 | 17:15 | 2 | 17 | |
| 8 |
Maranhão
|
9 | 5 | 2 | 2 | 14:8 | 6 | 17 | |
| 9 |
Ituano
|
9 | 5 | 2 | 2 | 11:5 | 6 | 17 | |
| 10 |
Volta Redonda
|
10 | 5 | 2 | 3 | 11:9 | 2 | 17 | |
| 11 |
Caxias
|
10 | 4 | 4 | 2 | 11:8 | 3 | 16 | |
| 12 |
Amazonas
|
10 | 4 | 3 | 3 | 12:9 | 3 | 15 | |
| 13 |
Maringá
|
9 | 4 | 2 | 3 | 16:17 | -1 | 14 | |
| 14 |
Inter De Limeira
|
9 | 3 | 4 | 2 | 10:8 | 2 | 13 | |
| 15 |
Santa Cruz
|
9 | 4 | 1 | 4 | 7:5 | 2 | 13 | |
| 16 |
Barra
|
9 | 3 | 4 | 2 | 12:9 | 3 | 13 | |
| 17 |
Figueirense
|
9 | 3 | 3 | 3 | 10:13 | -3 | 12 | |
| 18 |
Anápolis
|
9 | 3 | 3 | 3 | 10:9 | 1 | 12 | |
| 19 |
Confiança
|
10 | 3 | 3 | 4 | 8:8 | 0 | 12 | |
| 20 |
AO Itabaiana
|
9 | 2 | 2 | 5 | 6:13 | -7 | 8 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Inter De Limeira
|
10 | 5 | 2 | 3 | 12:12 | 0 | 17 | |
| 2 |
Maringá
|
10 | 4 | 4 | 2 | 16:13 | 3 | 16 | |
| 3 |
Santa Cruz
|
10 | 4 | 4 | 2 | 13:10 | 3 | 16 | |
| 4 |
Figueirense
|
10 | 4 | 4 | 2 | 9:9 | 0 | 16 | |
| 5 |
Botafogo PB
|
10 | 4 | 2 | 4 | 13:12 | 1 | 14 | |
| 6 |
Floresta
|
9 | 3 | 3 | 3 | 9:11 | -2 | 12 | |
| 7 |
Paysandu
|
9 | 4 | 0 | 5 | 9:12 | -3 | 12 | |
| 8 |
Amazonas
|
9 | 3 | 2 | 4 | 9:14 | -5 | 11 | |
| 9 |
Ferroviária
|
9 | 2 | 4 | 3 | 10:10 | 0 | 10 | |
| 10 |
Maranhão
|
10 | 2 | 4 | 4 | 5:10 | -5 | 10 | |
| 11 |
Guarani Campinas
|
9 | 2 | 3 | 4 | 15:14 | 1 | 9 | |
| 12 |
Caxias
|
9 | 2 | 3 | 4 | 6:8 | -2 | 9 | |
| 13 |
AO Itabaiana
|
10 | 2 | 3 | 5 | 8:14 | -6 | 9 | |
| 14 |
Ypiranga-RS
|
9 | 2 | 2 | 5 | 11:16 | -5 | 8 | |
| 15 |
Barra
|
10 | 2 | 2 | 6 | 9:12 | -3 | 8 | |
| 16 |
Brusque
|
9 | 1 | 4 | 4 | 10:14 | -4 | 7 | |
| 17 |
Anápolis
|
10 | 2 | 1 | 7 | 7:13 | -6 | 7 | |
| 18 |
Ituano
|
10 | 1 | 2 | 7 | 7:16 | -9 | 5 | |
| 19 |
Volta Redonda
|
9 | 1 | 1 | 7 | 2:16 | -14 | 4 | |
| 20 |
Confiança
|
9 | 0 | 1 | 8 | 3:12 | -9 | 1 |
Które miejsce zajmuje Guarani Campinas w tabeli Serie C (Brazylia)?
Guarani Campinas zajmuje obecnie 10. miejsce w tabeli Serie C (Brazylia) z dorobkiem 28 punktów po 19 kolejkach. Strata do prowadzącego Botafogo PB wynosi 5 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 34:24, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 5 punktów.
Statystyki Guarani Campinas w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Guarani Campinas na tle ligi w sezonie 2026.
Guarani Campinas na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 15,6
- Strzały celne / mecz 5,8
- Asysty / mecz 0,00
- Udane dryblingi / mecz 0,0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,26
- Czyste konta 32%
- Odbiory / mecz 0,0
- Przechwyty / mecz 0,0
- Wybicia / mecz 0,0
- Zablokowane strzały / mecz 0,0
Strzelcy Guarani Campinas
-
Guilherme Cachoeira Silveira 5
-
Hebert 4

-
Joao Paulo 4
-
Guilherme da Silva Barbosa 3
-
Carlos Eduardo Mizael Souza 2
-
Mauricio Antonio 2
Rozkład bramek w czasie
Bramki Guarani Campinas i rywali według minuty w ostatnich 19 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Guarani Campinas to 76–90+ minuta, w której padło 9 bramek. Drugi najlepszy okres to 31–45+ minuta z 8 trafieniami.
Przebieg meczu Guarani Campinas i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 13 | 7-3-3 |
| Stracił pierwszą bramkę | 5 | 0-3-2 |
| Prowadził do przerwy | 8 | 4-2-2 |
| Remis do przerwy | 10 | 3-5-2 |
| Przegrywał do przerwy | 1 | 0-0-1 |
Gdy Guarani Campinas otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 7 razy na 13 takich meczów.
Jak padają bramki dla Guarani Campinas
97% bramek Guarani Campinas pada z gry. Z karnych odpowiadają za 3% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Guarani Campinas zdobywa w sezonie średnio 1,47 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,00.
Aktualne serie Guarani Campinas
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 6 meczów
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 6 meczów
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 6 meczów
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 6 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Guarani Campinas, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Guarani Campinas
- Powyżej 0,5 95%
- Powyżej 1,5 89%
- Powyżej 2,5 58%
- Powyżej 3,5 47%
- Powyżej 4,5 16%
- Powyżej 5,5 0%
W 58% meczów Guarani Campinas padają co najmniej trzy bramki, a w 63% spotkań trafiają obie drużyny.
Guarani Campinas – faule i karne
- Faule / mecz 0,0
- Faule rywali / mecz 0,0
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Guarani Campinas fauluje średnio 0,0 razy na mecz, a wymusza 0,0 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Guarani Campinas, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Guarani Campinas zdobywa 1,90 punktu na mecz wobec 1,00 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 19 meczach Guarani Campinas ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 47% goli Guarani Campinas, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 5 z 19 meczów.
Guarani Campinas – strzały
- Celne / mecz 5,8
- Niecelne / mecz 9,7
- Celność strzałów 38%
- Skuteczność (gole / strzały) 11%
- Strzałów na gola 8,7
Guarani Campinas oddaje 15,6 strzału na mecz. Do bramki trafia 38% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 8,7 strzału.
Guarani Campinas – posiadanie piłki
- U siebie 60,7%
- Na wyjeździe 49,6%
- Mecze z posiadaniem > 60% 8 z 19
- Mecze z posiadaniem > 55% 11 z 19
- Najniższe w sezonie 37%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 11 z 19 meczów. Średnio Guarani Campinas utrzymuje przy piłce 55,4% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 37%.
Guarani Campinas – podania
- Kluczowe / mecz 0,0
- Dośrodkowania / mecz 0,0
- Podania długie / mecz 0
Guarani Campinas wymienia średnio 0 podań na mecz, z czego 0,0 to podania kluczowe.
Guarani Campinas – czyste konta
- U siebie 4 z 10
- Na wyjeździe 2 z 9
- Stracone / mecz 1,26
- Bez straty do przerwy 79%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 42%
Czyste konto Guarani Campinas to 32% meczów sezonu (6 z 19), z czego 4 w 10 meczach u siebie.
Guarani Campinas – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 100%
- Pow. 8,5 w meczu 89%
- Pow. 10,5 w meczu 47%
- Rożne u siebie / mecz 9,9
- Rożne na wyjeździe / mecz 5,3
Guarani Campinas wykonuje średnio 7,7 rzutów rożnych na mecz wobec 4,6 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 89% spotkań.
Guarani Campinas – kartki
- Żółte kartki 52
- Pow. 3,5 kartki w meczu 89%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 68%
- Kartki rywali / mecz 2,7
- Mecze bez kartki 0%
Guarani Campinas ogląda średnio 2,7 żółtej kartki na mecz, a rywale Guarani Campinas – 2,7. W sezonie zespół otrzymał 3 czerwone kartki.
Guarani Campinas według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 6 | 2-3-1 | 1,50 | 2,17 | 1,33 |
| Środka tabeli (7–14) | 7 | 3-3-1 | 1,71 | 2,00 | 1,14 |
| Dołu tabeli (15–20) | 6 | 2-1-3 | 1,17 | 1,17 | 1,33 |
Najwięcej punktów na mecz Guarani Campinas zdobywa z drużynami z środka tabeli (7–14), najmniej z drużynami z dołu tabeli (15–20).
Guarani Campinas na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
8.
|
1,44 1,60 | 0,78 1,30 | 0,56 1,00 |
|
9.
|
2,10 0,89 | 1,60 1,22 | 0,80 1,78 |
|
10.
|
1,90 1,00 | 1,90 1,67 | 1,00 1,56 |
|
11.
|
1,33 1,60 | 1,11 0,90 | 1,44 0,90 |
|
12.
|
1,89 1,00 | 1,56 0,50 | 0,89 1,00 |
Ciekawe rekordy w meczach Guarani Campinas
Skrajne wyniki i osiągnięcia Guarani Campinas w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Maringá - Guarani Campinas 0:5 Serie C (Brazylia), 12.05.2026
- Najwyższa porażka Guarani Campinas - Ituano 1:3 Serie C (Brazylia), 17.05.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek Maringá - Guarani Campinas 0:5, Serie C (Brazylia), 12.05.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 2. minuta Cachoeira Silveira, Maringá - Guarani Campinas 0:5, Serie C (Brazylia), 12.05.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+2 minuta Farias, Guarani Campinas - Santa Cruz 1:0, Serie C (Brazylia), 2.05.2026
Jakie statystyki ma Guarani Campinas w tym sezonie?
Bilans Guarani Campinas w tym sezonie to 19 meczów i wynik 7-7-5 przy 34 zdobytych bramkach i 24 straconych. Czyste konto padło w 6 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 55%, a oddaje 15,6 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Guarani Campinas – zawodnicy
Jak wygląda kadra Guarani Campinas w sezonie 2026.
Kadra Guarani Campinas
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
27 | Brazylia | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
31 | Brazylia | 0 € | 27 tys. € | 4 | 21% | 0 | 0 | 80' | 0 | 0 | |||||||
| 9 |
|
36 | Brazylia | 0 € | 445 tys. € | 18 | 95% | 1 | 0 | 254' | 2 | 0 | |||||||
| 26 |
|
21 | Brazylia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 97 |
|
29 | Brazylia | 150 tys. € | – | 4 | 21% | 0 | 0 | 31' | 1 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
23 | Brazylia | – | – | 19 | 100% | 1 | 0 | 506' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
24 | Brazylia | 0 € | 53 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 8 |
|
25 | Norwegia | 0 € | 36 tys. € | 12 | 63% | 1 | 0 | 82' | 1 | 0 | |||||||
| 10 |
|
36 | Brazylia | 0 € | 196 tys. € | 16 | 84% | 4 | 0 | 408' | 5 | 0 | |||||||
| 21 |
|
29 | Brazylia | 0 € | 107 tys. € | 18 | 95% | 1 | 0 | 112' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
28 | Brazylia | 0 € | 87 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
– | Brazylia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 2 |
|
34 | Brazylia | 0 € | 213 tys. € | 18 | 95% | 2 | 0 | 52' | 3 | 0 | |||||||
| 3 |
|
37 | Brazylia | 0 € | 356 tys. € | 14 | 74% | 2 | 0 | 0' | 4 | 0 | |||||||
| 4 |
|
27 | Brazylia | 0 € | – | 17 | 89% | 0 | 0 | 186' | 4 | 1 | |||||||
| 5 |
|
37 | Brazylia | 0 € | – | 17 | 89% | 0 | 0 | 54' | 0 | 0 | |||||||
| 16 |
|
24 | Brazylia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 42 |
![]() |
20 | Brazylia | 50 tys. € | – | 9 | 47% | 0 | 0 | 56' | 3 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
22 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 0 |
|
33 | Brazylia | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 22 |
|
23 | Brazylia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 77 |
|
32 | Brazylia | 0 € | 160 tys. € | 18 | 95% | 0 | 0 | 0' | 1 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Guarani Campinas
300 tys. €
śr. 14 tys. € / zawodnika
Ile Guarani Campinas wydaje na pensje
1,7 mln € rocznie
śr. 76 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
2
najliczniej: Brazylia (20 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Guarani Campinas w sezonie 2026
Guarani Campinas wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Guarani Campinas
Guarani Campinas – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Guarani Campinas w sezonie 2026.
Guarani Campinas transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 Gru 2026 |
|
Brazylia | 29 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Lis 2026 |
|
Brazylia | 22 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 15 Wrz 2026 |
|
Brazylia | 29 |
|
wypożyczenie | |
| 08 Wrz 2026 |
|
Brazylia | 24 |
|
wypożyczenie | |
| 05 Wrz 2026 |
|
Brazylia | 31 |
|
wypożyczenie | |
| 03 Wrz 2026 |
|
Brazylia | 26 |
|
za darmo | |
| 03 Wrz 2026 |
|
Brazylia | 31 |
|
wypożyczenie | |
| 01 Wrz 2026 |
|
Brazylia | 31 |
|
wypożyczenie | |
| 27 Lip 2026 |
|
Brazylia | 42 | – | za darmo | |
| 23 Lip 2026 |
|
Brazylia | 29 |
![]() |
wypożyczenie |
Guarani Campinas bilans transferowy
- 0 € 2026
- +430 tys. € 2025
- +517 tys. € 2024
- +2,2 mln € 2023
- +190 tys. € 2022
Rekordy transferowe w historii Guarani Campinas
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Guarani Campinas w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Guarani Campinas trafiło 11 zawodników, a klub opuściło 21 piłkarzy.
Guarani Campinas – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Guarani Campinas? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Guarani Campinas?
Klub piłkarski Guarani Campinas zdobył w swojej historii 2 trofea — 2 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Série B oraz Mistrzostwo Brazylii.