Forma w lidze
Maringá w tabeli
1. miejsce / 11 punktów Lider tabeli
Przewaga nad 3. miejscem: 6 punktów
Serie w ostatnich meczach
4 mecze bez porażki
2 mecze ze strzeloną bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
6 pkt
4:1 bramki
1,33 gola/mecz
5 pkt
2:1 bramki
0,67 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Maringá
Wartość drużyny: 450 tys. €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 6 bramek | Brazylia | 26 | napastnik | 25 | 0 € | ||
![]() |
Najwięcej minut 1980 minut | Brazylia | 31 | bramkarz | 25 | – |
Maringá w tabeli Serie C (Brazylia)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Botafogo PB
|
19 | 10 | 3 | 6 | 28:19 | 33 |
2
|
Brusque
|
19 | 9 | 5 | 5 | 28:22 | 32 |
3
|
Ferroviária
|
19 | 8 | 6 | 5 | 22:15 | 30 |
4
|
Maringá
|
19 | 8 | 6 | 5 | 32:30 | 30 |
5
|
Floresta
|
19 | 8 | 6 | 5 | 22:20 | 30 |
Tabela - Grupa B
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Maringá
|
6 | 3 | 2 | 1 | 6:2 | 11 |
2
|
Santa Cruz
|
6 | 3 | 2 | 1 | 5:3 | 11 |
3
|
Floresta
|
6 | 1 | 2 | 3 | 3:6 | 5 |
4
|
Botafogo PB
|
6 | 1 | 2 | 3 | 2:5 | 5 |
Wyniki Maringá
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Maringá
2
Floresta
0
Serie C (Brazylia), 6. kolejka
|
|
|
03 Paź Koniec
|
Santa Cruz
1
Maringá
1
Serie C (Brazylia), 5. kolejka
|
|
|
26 Wrz Koniec
|
Botafogo PB
0
Maringá
0
Serie C (Brazylia), 4. kolejka
|
Terminarz Maringá
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
dziś 22:00
|
Maringá
Ferroviária
Serie C (Brazylia), finał
|
|
|
24 Paź 22:00
|
Ferroviária
Maringá
Serie C (Brazylia), finał
|
Ostatnie transfery Maringá
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 16 Wrz 2026 |
|
Brazylia |
|
koniec wypożyczenia | |
| 20 Sie 2026 |
|
Brazylia | – | za darmo | |
| 05 Sie 2026 |
|
Urugwaj |
|
za darmo | |
| 23 Lip 2026 |
|
Brazylia |
![]() |
wypożyczenie |
Maringá to klub piłkarski z Brazylii występujący w Serie C (Brazylia). Swoim domowym obiektem jest Estádio Regional Willie Davids, który może pomieścić 21 600 widzów. Zespół prowadzi Ivan Campanari. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 450 tysięcy euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Brazylii.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Maringá w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Maringá trafiło 5 zawodników, a klub opuściło 4 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Maringá w tabeli Serie C (Brazylia)?
Maringá zajmuje obecnie 1. miejsce w tabeli Serie C (Brazylia) z dorobkiem 11 punktów po 6 kolejkach. Bilans bramkowy zespołu wynosi 6:2, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 8 punktów.
Jak wygląda skład Maringá?
W wyjściowym ustawieniu Maringá między słupkami staje Guilherme, a linię obrony najczęściej tworzą Ronald Eugenio de Carvalho, A. Jhow oraz Jesiel Cardoso Miranda. W środku pola grają Serginho, a za skuteczność w ataku odpowiadają Edison, J. Rodrigues. Trener Ivan Campanari ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Serie C (Brazylia) i pucharach.
Kiedy Maringá gra następny mecz?
Najbliższy mecz Maringá to spotkanie z Ferroviárią, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 22:00 na obiekcie Estádio Regional Willie Davids w ramach Serie C (Brazylia) (finał). Transmisję pokaże Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Maringá?
Ostatni mecz Maringá to wygrana z Florestą 2:0 w Serie C (Brazylia), 10 października 2026. Bramki zdobyli Ronald, Araujo Borges. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Maringá w tym sezonie?
Bilans Maringá w tym sezonie to 25 meczów i wynik 11-8-6 przy 38 zdobytych bramkach i 32 straconych. Czyste konto padło w 8 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 55%, a oddaje 14,4 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Maringá w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Maringá w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Maringá
Maringá terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
dziś 22:00
|
Serie C (Brazylia), finał
|
Estádio Regional Willie Davids U siebie | – | |
|
24 Paź 22:00
|
Serie C (Brazylia), finał
|
Estádio Doutor Adhemar de Barros Wyjazd | – |
Kiedy Maringá gra następny mecz?
Najbliższy mecz Maringá to spotkanie z Ferroviárią, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 22:00 na obiekcie Estádio Regional Willie Davids w ramach Serie C (Brazylia) (finał). Transmisję pokaże Betclic TV.
Wyniki Maringá w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Maringá w sezonie 2026.
Forma i bramki Maringá w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Maringá wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Serie C (Brazylia), 6. kolejka
|
2:0 | – | 10/14 | 0/2 | |
|
03 Paź Koniec
|
Serie C (Brazylia), 5. kolejka
|
1:1 | – | 2/9 | 1/4 | |
|
26 Wrz Koniec
|
Serie C (Brazylia), 4. kolejka
|
0:0 | – | 5/15 | 4/7 | |
|
19 Wrz Koniec
|
Serie C (Brazylia), 3. kolejka
|
2:0 | – | 10/15 | 3/6 | |
|
13 Wrz Koniec
|
Serie C (Brazylia), 2. kolejka
|
0:1 | – | 9/14 | 2/5 | |
|
06 Wrz Koniec
|
Serie C (Brazylia), 1. kolejka
|
0:1 | – | 6/6 | 0/1 | |
|
29 Sie Koniec
|
Serie C (Brazylia), 19. kolejka
|
0:1 | – | 4/8 | 2/3 | |
|
23 Sie Koniec
|
Serie C (Brazylia), 18. kolejka
|
2:1 | – | 6/8 | 2/6 | |
|
16 Sie Koniec
|
Serie C (Brazylia), 17. kolejka
|
1:1 | – | 7/13 | 2/6 | |
|
09 Sie Koniec
|
Serie C (Brazylia), 16. kolejka
|
0:3 | – | 15/15 | 2/6 |
Maringá ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-3-3 20 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-3-3 – w 1 z 2 meczów, ze średnią 1,00 punktu. W pozostałych ustawieniach Maringá zdobywa 1,00 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Maringá?
Ostatni mecz Maringá to wygrana z Florestą 2:0 w Serie C (Brazylia), 10 października 2026. Bramki zdobyli Ronald, Araujo Borges. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Maringá – tabela Serie C (Brazylia)
Jakie miejsce w tabeli Serie C (Brazylia) zajmuje Maringá w sezonie 2026.
Miejsce Maringá w tabeli Serie C (Brazylia)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Botafogo PB
|
19 | 10 | 3 | 6 | 28:19 | 9 | 33 | |
2
|
Brusque
|
19 | 9 | 5 | 5 | 28:22 | 6 | 32 | |
3
|
Ferroviária
|
19 | 8 | 6 | 5 | 22:15 | 7 | 30 | |
4
|
Maringá
|
19 | 8 | 6 | 5 | 32:30 | 2 | 30 | |
5
|
Floresta
|
19 | 8 | 6 | 5 | 22:20 | 2 | 30 | |
6
|
Inter De Limeira
|
19 | 8 | 6 | 5 | 22:20 | 2 | 30 | |
7
|
Paysandu
|
19 | 9 | 2 | 8 | 26:27 | -1 | 29 | |
8
|
Santa Cruz
|
19 | 8 | 5 | 6 | 20:15 | 5 | 29 | |
9
|
Ypiranga-RS
|
19 | 8 | 5 | 6 | 27:24 | 3 | 29 | |
10
|
Guarani Campinas
|
19 | 7 | 7 | 5 | 34:24 | 10 | 28 | |
11
|
Figueirense
|
19 | 7 | 7 | 5 | 19:22 | -3 | 28 | |
12
|
Maranhão
|
19 | 7 | 6 | 6 | 19:18 | 1 | 27 | |
13
|
Amazonas
|
19 | 7 | 5 | 7 | 21:23 | -2 | 26 | |
14
|
Caxias
|
19 | 6 | 7 | 6 | 17:16 | 1 | 25 | |
15
|
Ituano
|
19 | 6 | 4 | 9 | 18:21 | -3 | 22 | |
16
|
Volta Redonda
|
19 | 6 | 3 | 10 | 13:25 | -12 | 21 | |
17
|
Barra
|
19 | 5 | 6 | 8 | 21:21 | 0 | 21 | |
18
|
Anápolis
|
19 | 5 | 4 | 10 | 17:22 | -5 | 19 | |
19
|
AO Itabaiana
|
19 | 4 | 5 | 10 | 14:27 | -13 | 17 | |
20
|
Confiança
|
19 | 3 | 4 | 12 | 11:20 | -9 | 13 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Botafogo PB
|
19 | 10 | 3 | 6 | 28:19 | 9 | 33 | |
2
|
Brusque
|
19 | 9 | 5 | 5 | 28:22 | 6 | 32 | |
3
|
Ferroviária
|
19 | 8 | 6 | 5 | 22:15 | 7 | 30 | |
4
|
Maringá
|
19 | 8 | 6 | 5 | 32:30 | 2 | 30 | |
5
|
Floresta
|
19 | 8 | 6 | 5 | 22:20 | 2 | 30 | |
6
|
Inter De Limeira
|
19 | 8 | 6 | 5 | 22:20 | 2 | 30 | |
7
|
Paysandu
|
19 | 9 | 2 | 8 | 26:27 | -1 | 29 | |
8
|
Santa Cruz
|
19 | 8 | 5 | 6 | 20:15 | 5 | 29 | |
9
|
Ypiranga-RS
|
19 | 8 | 5 | 6 | 27:24 | 3 | 29 | |
10
|
Guarani Campinas
|
19 | 7 | 7 | 5 | 34:24 | 10 | 28 | |
11
|
Figueirense
|
19 | 7 | 7 | 5 | 19:22 | -3 | 28 | |
12
|
Maranhão
|
19 | 7 | 6 | 6 | 19:18 | 1 | 27 | |
13
|
Amazonas
|
19 | 7 | 5 | 7 | 21:23 | -2 | 26 | |
14
|
Caxias
|
19 | 6 | 7 | 6 | 17:16 | 1 | 25 | |
15
|
Ituano
|
19 | 6 | 4 | 9 | 18:21 | -3 | 22 | |
16
|
Volta Redonda
|
19 | 6 | 3 | 10 | 13:25 | -12 | 21 | |
17
|
Barra
|
19 | 5 | 6 | 8 | 21:21 | 0 | 21 | |
18
|
Anápolis
|
19 | 5 | 4 | 10 | 17:22 | -5 | 19 | |
19
|
AO Itabaiana
|
19 | 4 | 5 | 10 | 14:27 | -13 | 17 | |
20
|
Confiança
|
19 | 3 | 4 | 12 | 11:20 | -9 | 13 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Brusque
|
10 | 8 | 1 | 1 | 18:8 | 10 | 25 | |
| 2 |
Ypiranga-RS
|
10 | 6 | 3 | 1 | 16:8 | 8 | 21 | |
| 3 |
Ferroviária
|
10 | 6 | 2 | 2 | 12:5 | 7 | 20 | |
| 4 |
Botafogo PB
|
9 | 6 | 1 | 2 | 15:7 | 8 | 19 | |
| 5 |
Guarani Campinas
|
10 | 5 | 4 | 1 | 19:10 | 9 | 19 | |
| 6 |
Floresta
|
10 | 5 | 3 | 2 | 13:9 | 4 | 18 | |
| 7 |
Paysandu
|
10 | 5 | 2 | 3 | 17:15 | 2 | 17 | |
| 8 |
Maranhão
|
9 | 5 | 2 | 2 | 14:8 | 6 | 17 | |
| 9 |
Ituano
|
9 | 5 | 2 | 2 | 11:5 | 6 | 17 | |
| 10 |
Volta Redonda
|
10 | 5 | 2 | 3 | 11:9 | 2 | 17 | |
| 11 |
Caxias
|
10 | 4 | 4 | 2 | 11:8 | 3 | 16 | |
| 12 |
Amazonas
|
10 | 4 | 3 | 3 | 12:9 | 3 | 15 | |
| 13 |
Maringá
|
9 | 4 | 2 | 3 | 16:17 | -1 | 14 | |
| 14 |
Inter De Limeira
|
9 | 3 | 4 | 2 | 10:8 | 2 | 13 | |
| 15 |
Santa Cruz
|
9 | 4 | 1 | 4 | 7:5 | 2 | 13 | |
| 16 |
Barra
|
9 | 3 | 4 | 2 | 12:9 | 3 | 13 | |
| 17 |
Figueirense
|
9 | 3 | 3 | 3 | 10:13 | -3 | 12 | |
| 18 |
Anápolis
|
9 | 3 | 3 | 3 | 10:9 | 1 | 12 | |
| 19 |
Confiança
|
10 | 3 | 3 | 4 | 8:8 | 0 | 12 | |
| 20 |
AO Itabaiana
|
9 | 2 | 2 | 5 | 6:13 | -7 | 8 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Inter De Limeira
|
10 | 5 | 2 | 3 | 12:12 | 0 | 17 | |
| 2 |
Maringá
|
10 | 4 | 4 | 2 | 16:13 | 3 | 16 | |
| 3 |
Santa Cruz
|
10 | 4 | 4 | 2 | 13:10 | 3 | 16 | |
| 4 |
Figueirense
|
10 | 4 | 4 | 2 | 9:9 | 0 | 16 | |
| 5 |
Botafogo PB
|
10 | 4 | 2 | 4 | 13:12 | 1 | 14 | |
| 6 |
Floresta
|
9 | 3 | 3 | 3 | 9:11 | -2 | 12 | |
| 7 |
Paysandu
|
9 | 4 | 0 | 5 | 9:12 | -3 | 12 | |
| 8 |
Amazonas
|
9 | 3 | 2 | 4 | 9:14 | -5 | 11 | |
| 9 |
Ferroviária
|
9 | 2 | 4 | 3 | 10:10 | 0 | 10 | |
| 10 |
Maranhão
|
10 | 2 | 4 | 4 | 5:10 | -5 | 10 | |
| 11 |
Guarani Campinas
|
9 | 2 | 3 | 4 | 15:14 | 1 | 9 | |
| 12 |
Caxias
|
9 | 2 | 3 | 4 | 6:8 | -2 | 9 | |
| 13 |
AO Itabaiana
|
10 | 2 | 3 | 5 | 8:14 | -6 | 9 | |
| 14 |
Ypiranga-RS
|
9 | 2 | 2 | 5 | 11:16 | -5 | 8 | |
| 15 |
Barra
|
10 | 2 | 2 | 6 | 9:12 | -3 | 8 | |
| 16 |
Brusque
|
9 | 1 | 4 | 4 | 10:14 | -4 | 7 | |
| 17 |
Anápolis
|
10 | 2 | 1 | 7 | 7:13 | -6 | 7 | |
| 18 |
Ituano
|
10 | 1 | 2 | 7 | 7:16 | -9 | 5 | |
| 19 |
Volta Redonda
|
9 | 1 | 1 | 7 | 2:16 | -14 | 4 | |
| 20 |
Confiança
|
9 | 0 | 1 | 8 | 3:12 | -9 | 1 |
Tabela - Grupa B
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Maringá
|
6 | 3 | 2 | 1 | 6:2 | 4 | 11 | |
2
|
Santa Cruz
|
6 | 3 | 2 | 1 | 5:3 | 2 | 11 | |
3
|
Floresta
|
6 | 1 | 2 | 3 | 3:6 | -3 | 5 | |
4
|
Botafogo PB
|
6 | 1 | 2 | 3 | 2:5 | -3 | 5 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Maringá
|
6 | 3 | 2 | 1 | 6:2 | 4 | 11 | |
2
|
Santa Cruz
|
6 | 3 | 2 | 1 | 5:3 | 2 | 11 | |
3
|
Floresta
|
6 | 1 | 2 | 3 | 3:6 | -3 | 5 | |
4
|
Botafogo PB
|
6 | 1 | 2 | 3 | 2:5 | -3 | 5 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Santa Cruz
|
3 | 2 | 1 | 0 | 3:1 | 2 | 7 | |
| 2 |
Maringá
|
3 | 2 | 0 | 1 | 4:1 | 3 | 6 | |
| 3 |
Botafogo PB
|
3 | 1 | 1 | 1 | 1:1 | 0 | 4 | |
| 4 |
Floresta
|
3 | 0 | 2 | 1 | 2:3 | -1 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Maringá
|
3 | 1 | 2 | 0 | 2:1 | 1 | 5 | |
| 2 |
Santa Cruz
|
3 | 1 | 1 | 1 | 2:2 | 0 | 4 | |
| 3 |
Floresta
|
3 | 1 | 0 | 2 | 1:3 | -2 | 3 | |
| 4 |
Botafogo PB
|
3 | 0 | 1 | 2 | 1:4 | -3 | 1 |
Które miejsce zajmuje Maringá w tabeli Serie C (Brazylia)?
Maringá zajmuje obecnie 1. miejsce w tabeli Serie C (Brazylia) z dorobkiem 11 punktów po 6 kolejkach. Bilans bramkowy zespołu wynosi 6:2, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 8 punktów.
Statystyki Maringá w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Maringá na tle ligi w sezonie 2026.
Maringá na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 14,4
- Strzały celne / mecz 5,0
- Asysty / mecz 0,00
- Udane dryblingi / mecz 0,0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,28
- Czyste konta 32%
- Odbiory / mecz 0,0
- Przechwyty / mecz 0,0
- Wybicia / mecz 0,0
- Zablokowane strzały / mecz 0,0
Strzelcy Maringá
-
Caique Calito Fernandes Costa 6
-
Edison 5

-
Camarao Ronald 5
-
Guilherme Henrique Silva Goncalves 3
-
Bruno Fortuna Cheron 2
-
Rafael Barbosa Silva 2
Rozkład bramek w czasie
Bramki Maringá i rywali według minuty w ostatnich 25 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Maringá to 76–90+ minuta, w której padło 15 bramek. Drugi najlepszy okres to 46–60 minuta z 8 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Maringá - Ferroviária Po przerwie pada 71% bramek Maringá.Przebieg meczu Maringá i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 11 | 8-3-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 12 | 3-3-6 |
| Prowadził do przerwy | 4 | 3-1-0 |
| Remis do przerwy | 14 | 7-6-1 |
| Przegrywał do przerwy | 7 | 1-1-5 |
Gdy Maringá otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 8 razy na 11 takich meczów.
Jak padają bramki dla Maringá
92% bramek Maringá pada z gry. Z karnych odpowiadają za 3% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 5% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Maringá zdobywa w sezonie średnio 1,64 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,80.
Aktualne serie Maringá
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 4 mecze
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 2 mecze
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 7 meczów
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Maringá, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Maringá wygra mecz Maringá - Ferroviária Maringá nie przegrywa od 4 meczów.Bramki w meczach Maringá
- Powyżej 0,5 92%
- Powyżej 1,5 76%
- Powyżej 2,5 48%
- Powyżej 3,5 36%
- Powyżej 4,5 24%
- Powyżej 5,5 4%
W 48% meczów Maringá padają co najmniej trzy bramki, a w 56% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Maringá - Ferroviária Powyżej 2,5 bramki padło w 48% meczów Maringá.Maringá – faule i karne
- Faule / mecz 0,0
- Faule rywali / mecz 0,0
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Maringá fauluje średnio 0,0 razy na mecz, a wymusza 0,0 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Maringá, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Maringá zdobywa 1,67 punktu na mecz wobec 1,62 na wyjeździe.
Maringá wygra mecz Maringá - Ferroviária Maringá zdobywa u siebie 56% możliwych punktów, na wyjeździe 54%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 25 meczach Maringá ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 71% goli Maringá, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 12 z 25 meczów.
Maringá wygra drugą połowę meczu Maringá - Ferroviária Drugą połowę Maringá wygrywał w 12 z 25 meczów.Maringá – strzały
- Celne / mecz 5,0
- Niecelne / mecz 9,4
- Celność strzałów 34%
- Skuteczność (gole / strzały) 11%
- Strzałów na gola 9,5
Maringá oddaje 14,4 strzału na mecz. Do bramki trafia 34% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 9,5 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Maringá - Ferroviária Maringá oddaje 14,4 strzałów na mecz.Maringá – posiadanie piłki
- U siebie 60,3%
- Na wyjeździe 49,2%
- Mecze z posiadaniem > 60% 5 z 25
- Mecze z posiadaniem > 55% 12 z 25
- Najniższe w sezonie 36%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 12 z 25 meczów. Średnio Maringá utrzymuje przy piłce 54,6% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 36%.
Maringá wygra mecz Maringá - Ferroviária Maringá utrzymuje średnio 54,6% posiadania piłki.Maringá – podania
- Kluczowe / mecz 0,0
- Dośrodkowania / mecz 0,0
- Podania długie / mecz 0
Maringá wymienia średnio 0 podań na mecz, z czego 0,0 to podania kluczowe.
Maringá – czyste konta
- U siebie 4 z 12
- Na wyjeździe 4 z 13
- Stracone / mecz 1,28
- Bez straty do przerwy 60%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 32%
Czyste konto Maringá to 32% meczów sezonu (8 z 25), z czego 4 w 12 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Maringá - Ferroviária Czyste konto Maringá zachowuje w 32% meczów.Maringá – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 92%
- Pow. 8,5 w meczu 80%
- Pow. 10,5 w meczu 52%
- Rożne u siebie / mecz 8,2
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,9
Maringá wykonuje średnio 6,5 rzutów rożnych na mecz wobec 4,7 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 80% spotkań.
Maringá – kartki
- Żółte kartki 52
- Pow. 3,5 kartki w meczu 76%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 60%
- Kartki rywali / mecz 2,7
- Mecze bez kartki 12%
Maringá ogląda średnio 2,1 żółtej kartki na mecz, a rywale Maringá – 2,7. W sezonie zespół otrzymał 5 czerwonych kartek.
Maringá według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 2 tabeli | 3 | 0-2-1 | 0,67 | 0,67 | 1,00 |
| Dołu tabeli (3–4) | 6 | 3-2-1 | 1,83 | 1,17 | 0,50 |
Najwięcej punktów na mecz Maringá zdobywa z drużynami z dołu tabeli (3–4), najmniej z drużynami z top 2 tabeli.
Maringá na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
1.
|
2,00 1,67 | 1,33 0,67 | 0,33 0,33 |
|
2.
|
2,33 1,33 | 1,00 0,67 | 0,33 0,67 |
|
3.
|
0,67 1,00 | 0,67 0,33 | 1,00 1,00 |
|
4.
|
1,33 0,33 | 0,33 0,33 | 0,33 1,33 |
Ciekawe rekordy w meczach Maringá
Skrajne wyniki i osiągnięcia Maringá w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Maringá - Volta Redonda 4:0 Serie C (Brazylia), 5.07.2026
- Najwyższa porażka Maringá - Guarani Campinas 0:5 Serie C (Brazylia), 12.05.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek Maringá - AO Itabaiana 4:2, Serie C (Brazylia), 4.05.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 1. minuta Adeilson, Santa Cruz - Maringá 1:1, Serie C (Brazylia), 3.10.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+2 minuta Barbosa Silva, Maringá - AO Itabaiana 4:2, Serie C (Brazylia), 4.05.2026
Jakie statystyki ma Maringá w tym sezonie?
Bilans Maringá w tym sezonie to 25 meczów i wynik 11-8-6 przy 38 zdobytych bramkach i 32 straconych. Czyste konto padło w 8 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 55%, a oddaje 14,4 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Maringá – zawodnicy
Jak wygląda kadra Maringá w sezonie 2026.
Kadra Maringá
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 7 |
![]() |
25 | Brazylia | – | – | 25 | 417% | 5 | 0 | 146' | 1 | 0 | |||||||
| 11 |
|
26 | Brazylia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 19 |
|
25 | Brazylia | 0 € | – | 4 | 67% | 0 | 0 | 65' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 5 |
![]() |
27 | Brazylia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 37 |
|
35 | Brazylia | 0 € | – | 10 | 167% | 0 | 0 | 166' | 1 | 1 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
26 | Brazylia | 0 € | 80 tys. € | 11 | 183% | 0 | 0 | 857' | 1 | 0 | |||||||
| 2 |
|
36 | Brazylia | 150 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 18 |
![]() |
23 | – | – | 24 | 400% | 0 | 0 | 1 908' | 3 | 1 | ||||||||
| 26 |
![]() |
20 | Brazylia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 32 |
![]() |
22 | Brazylia | – | – | 11 | 183% | 0 | 0 | 295' | 1 | 0 | |||||||
| 33 |
![]() |
26 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 44 |
|
32 | Brazylia | 450 tys. € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 21' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
34 | – | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 270' | 1 | 0 | ||||||||
| 25 |
![]() |
31 | Brazylia | – | – | 25 | 417% | 0 | 0 | 1 980' | 1 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Maringá
600 tys. €
śr. 43 tys. € / zawodnika
Ile Maringá wydaje na pensje
80 tys. € rocznie
śr. 6 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
1
najliczniej: Brazylia (11 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Maringá w sezonie 2026
Maringá wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Maringá
Jak wygląda skład Maringá?
W wyjściowym ustawieniu Maringá między słupkami staje Guilherme, a linię obrony najczęściej tworzą Ronald Eugenio de Carvalho, A. Jhow oraz Jesiel Cardoso Miranda. W środku pola grają Serginho, a za skuteczność w ataku odpowiadają Edison, J. Rodrigues. Trener Ivan Campanari ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Serie C (Brazylia) i pucharach.
Maringá – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Maringá w sezonie 2026.
Maringá transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 16 Wrz 2026 |
|
Brazylia | 25 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 20 Sie 2026 |
|
Brazylia | 32 | – | za darmo | |
| 05 Sie 2026 |
|
Urugwaj | 28 |
|
za darmo | |
| 23 Lip 2026 |
|
Brazylia | 35 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 14 Lip 2026 |
|
Brazylia | 34 |
|
za darmo | |
| 09 Lip 2026 |
|
Brazylia | 26 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 17 Mar 2026 |
|
Brazylia | 26 |
|
wypożyczenie | |
| 12 Mar 2026 |
|
Brazylia | 26 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 05 Lut 2026 |
|
Brazylia | 26 |
|
wypożyczenie | |
| 31 Gru 2025 |
|
Urugwaj | 28 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery Maringá
Maringá bilans transferowy
- 0 € 2026
- +600 tys. € 2025
Rekordy transferowe w historii Maringá
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Maringá w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Maringá trafiło 5 zawodników, a klub opuściło 4 piłkarzy.