Forma w lidze
Caxias w tabeli
14. miejsce / 25 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 8 punktów
Strata do 8. miejsca: 4 punkty
Serie w ostatnich meczach
3 mecze bez zwycięstwa
2 mecze bez strzelonej bramki
Wyniki u siebie / na wyjeździe
16 pkt
11:8 bramki
1,10 gola/mecz
9 pkt
6:8 bramki
0,67 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Caxias
| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 5 bramek | Brazylia | 34 | napastnik | 12 | 150 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 1620 minut | Brazylia | 35 | bramkarz | 18 | 0 € |
Caxias w tabeli Serie C (Brazylia)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Botafogo PB
|
19 | 10 | 3 | 6 | 28:19 | 33 |
2
|
Brusque
|
19 | 9 | 5 | 5 | 28:22 | 32 |
| ··· | |||||||
13
|
Amazonas
|
19 | 7 | 5 | 7 | 21:23 | 26 |
14
|
Caxias
|
19 | 6 | 7 | 6 | 17:16 | 25 |
15
|
Ituano
|
19 | 6 | 4 | 9 | 18:21 | 22 |
Wyniki Caxias
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
29 Sie Koniec
|
Caxias
0
Inter De Limeira
0
Serie C (Brazylia), 19. kolejka
|
|
|
23 Sie Koniec
|
Santa Cruz
2
Caxias
0
Serie C (Brazylia), 18. kolejka
|
|
|
16 Sie Koniec
|
Caxias
1
Figueirense
2
Serie C (Brazylia), 17. kolejka
|
Ostatnie transfery Caxias
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 19 Sie 2019 |
|
Brazylia |
![]() |
nieujawniona | |
| 14 Sie 2019 |
|
Brazylia |
![]() |
wypożyczenie | |
| 09 Sie 2019 |
![]() |
|
nieujawniona | ||
| 15 Kwi 2019 |
|
Brazylia |
|
nieujawniona |
Caxias to klub piłkarski z Brazylii występujący w Serie C (Brazylia). Swoim domowym obiektem jest Estádio Francisco Stédile, który może pomieścić 30 822 widzów.
Przegląd klubu
Które miejsce zajmuje Caxias w tabeli Serie C (Brazylia)?
Caxias zajmuje obecnie 14. miejsce w tabeli Serie C (Brazylia) z dorobkiem 25 punktów po 19 kolejkach. Strata do prowadzącego Botafogo PB wynosi 8 punktów, a przewaga nad 15. miejscem to 3 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 17:16, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 4 punkty.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Caxias?
Ostatni mecz Caxias to remis z Interem De Limeira 0:0 w Serie C (Brazylia), 29 sierpnia 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Caxias w tym sezonie?
Bilans Caxias w tym sezonie to 19 meczów i wynik 6-7-6 przy 17 zdobytych bramkach i 16 straconych. Czyste konto padło w 8 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 51%, a oddaje 12,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Caxias w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Caxias w sezonie 2026.
Wyniki Caxias w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Caxias w sezonie 2026.
Forma i bramki Caxias w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Caxias wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
29 Sie Koniec
|
Serie C (Brazylia), 19. kolejka
|
0:0 | – | 1/6 | 2/6 | |
|
23 Sie Koniec
|
Serie C (Brazylia), 18. kolejka
|
2:0 | – | 3/6 | 3/5 | |
|
16 Sie Koniec
|
Serie C (Brazylia), 17. kolejka
|
1:2 | – | 6/8 | 3/7 | |
|
09 Sie Koniec
|
Serie C (Brazylia), 16. kolejka
|
0:2 | – | 2/9 | 2/3 | |
|
26 Lip Koniec
|
Serie C (Brazylia), 15. kolejka
|
1:2 | – | 12/16 | 2/5 | |
|
11 Lip Koniec
|
Serie C (Brazylia), 14. kolejka
|
0:0 | – | 11/11 | 0/2 | |
|
05 Lip Koniec
|
Serie C (Brazylia), 13. kolejka
|
0:1 | – | 5/13 | 1/3 | |
|
01 Lip Koniec
|
Serie C (Brazylia), 12. kolejka
|
1:1 | – | 8/12 | 5/10 | |
|
21 Cze Koniec
|
Serie C (Brazylia), 11. kolejka
|
1:1 | – | 6/10 | 4/9 | |
|
13 Cze Koniec
|
Serie C (Brazylia), 10. kolejka
|
2:1 | – | 0/12 | 4/6 |
Caxias ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-3-3 20 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-3-3 – w 1 z 1 meczu, ze średnią 0,00 punktu.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Caxias?
Ostatni mecz Caxias to remis z Interem De Limeira 0:0 w Serie C (Brazylia), 29 sierpnia 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Caxias – tabela Serie C (Brazylia)
Jakie miejsce w tabeli Serie C (Brazylia) zajmuje Caxias w sezonie 2026.
Miejsce Caxias w tabeli Serie C (Brazylia)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Botafogo PB
|
19 | 10 | 3 | 6 | 28:19 | 9 | 33 | |
2
|
Brusque
|
19 | 9 | 5 | 5 | 28:22 | 6 | 32 | |
3
|
Ferroviária
|
19 | 8 | 6 | 5 | 22:15 | 7 | 30 | |
4
|
Maringá
|
19 | 8 | 6 | 5 | 32:30 | 2 | 30 | |
5
|
Floresta
|
19 | 8 | 6 | 5 | 22:20 | 2 | 30 | |
6
|
Inter De Limeira
|
19 | 8 | 6 | 5 | 22:20 | 2 | 30 | |
7
|
Paysandu
|
19 | 9 | 2 | 8 | 26:27 | -1 | 29 | |
8
|
Santa Cruz
|
19 | 8 | 5 | 6 | 20:15 | 5 | 29 | |
9
|
Ypiranga-RS
|
19 | 8 | 5 | 6 | 27:24 | 3 | 29 | |
10
|
Guarani Campinas
|
19 | 7 | 7 | 5 | 34:24 | 10 | 28 | |
11
|
Figueirense
|
19 | 7 | 7 | 5 | 19:22 | -3 | 28 | |
12
|
Maranhão
|
19 | 7 | 6 | 6 | 19:18 | 1 | 27 | |
13
|
Amazonas
|
19 | 7 | 5 | 7 | 21:23 | -2 | 26 | |
14
|
Caxias
|
19 | 6 | 7 | 6 | 17:16 | 1 | 25 | |
15
|
Ituano
|
19 | 6 | 4 | 9 | 18:21 | -3 | 22 | |
16
|
Volta Redonda
|
19 | 6 | 3 | 10 | 13:25 | -12 | 21 | |
17
|
Barra
|
19 | 5 | 6 | 8 | 21:21 | 0 | 21 | |
18
|
Anápolis
|
19 | 5 | 4 | 10 | 17:22 | -5 | 19 | |
19
|
AO Itabaiana
|
19 | 4 | 5 | 10 | 14:27 | -13 | 17 | |
20
|
Confiança
|
19 | 3 | 4 | 12 | 11:20 | -9 | 13 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Botafogo PB
|
19 | 10 | 3 | 6 | 28:19 | 9 | 33 | |
2
|
Brusque
|
19 | 9 | 5 | 5 | 28:22 | 6 | 32 | |
3
|
Ferroviária
|
19 | 8 | 6 | 5 | 22:15 | 7 | 30 | |
4
|
Maringá
|
19 | 8 | 6 | 5 | 32:30 | 2 | 30 | |
5
|
Floresta
|
19 | 8 | 6 | 5 | 22:20 | 2 | 30 | |
6
|
Inter De Limeira
|
19 | 8 | 6 | 5 | 22:20 | 2 | 30 | |
7
|
Paysandu
|
19 | 9 | 2 | 8 | 26:27 | -1 | 29 | |
8
|
Santa Cruz
|
19 | 8 | 5 | 6 | 20:15 | 5 | 29 | |
9
|
Ypiranga-RS
|
19 | 8 | 5 | 6 | 27:24 | 3 | 29 | |
10
|
Guarani Campinas
|
19 | 7 | 7 | 5 | 34:24 | 10 | 28 | |
11
|
Figueirense
|
19 | 7 | 7 | 5 | 19:22 | -3 | 28 | |
12
|
Maranhão
|
19 | 7 | 6 | 6 | 19:18 | 1 | 27 | |
13
|
Amazonas
|
19 | 7 | 5 | 7 | 21:23 | -2 | 26 | |
14
|
Caxias
|
19 | 6 | 7 | 6 | 17:16 | 1 | 25 | |
15
|
Ituano
|
19 | 6 | 4 | 9 | 18:21 | -3 | 22 | |
16
|
Volta Redonda
|
19 | 6 | 3 | 10 | 13:25 | -12 | 21 | |
17
|
Barra
|
19 | 5 | 6 | 8 | 21:21 | 0 | 21 | |
18
|
Anápolis
|
19 | 5 | 4 | 10 | 17:22 | -5 | 19 | |
19
|
AO Itabaiana
|
19 | 4 | 5 | 10 | 14:27 | -13 | 17 | |
20
|
Confiança
|
19 | 3 | 4 | 12 | 11:20 | -9 | 13 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Brusque
|
10 | 8 | 1 | 1 | 18:8 | 10 | 25 | |
| 2 |
Ypiranga-RS
|
10 | 6 | 3 | 1 | 16:8 | 8 | 21 | |
| 3 |
Ferroviária
|
10 | 6 | 2 | 2 | 12:5 | 7 | 20 | |
| 4 |
Botafogo PB
|
9 | 6 | 1 | 2 | 15:7 | 8 | 19 | |
| 5 |
Guarani Campinas
|
10 | 5 | 4 | 1 | 19:10 | 9 | 19 | |
| 6 |
Floresta
|
10 | 5 | 3 | 2 | 13:9 | 4 | 18 | |
| 7 |
Paysandu
|
10 | 5 | 2 | 3 | 17:15 | 2 | 17 | |
| 8 |
Maranhão
|
9 | 5 | 2 | 2 | 14:8 | 6 | 17 | |
| 9 |
Ituano
|
9 | 5 | 2 | 2 | 11:5 | 6 | 17 | |
| 10 |
Volta Redonda
|
10 | 5 | 2 | 3 | 11:9 | 2 | 17 | |
| 11 |
Caxias
|
10 | 4 | 4 | 2 | 11:8 | 3 | 16 | |
| 12 |
Amazonas
|
10 | 4 | 3 | 3 | 12:9 | 3 | 15 | |
| 13 |
Maringá
|
9 | 4 | 2 | 3 | 16:17 | -1 | 14 | |
| 14 |
Inter De Limeira
|
9 | 3 | 4 | 2 | 10:8 | 2 | 13 | |
| 15 |
Santa Cruz
|
9 | 4 | 1 | 4 | 7:5 | 2 | 13 | |
| 16 |
Barra
|
9 | 3 | 4 | 2 | 12:9 | 3 | 13 | |
| 17 |
Figueirense
|
9 | 3 | 3 | 3 | 10:13 | -3 | 12 | |
| 18 |
Anápolis
|
9 | 3 | 3 | 3 | 10:9 | 1 | 12 | |
| 19 |
Confiança
|
10 | 3 | 3 | 4 | 8:8 | 0 | 12 | |
| 20 |
AO Itabaiana
|
9 | 2 | 2 | 5 | 6:13 | -7 | 8 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Inter De Limeira
|
10 | 5 | 2 | 3 | 12:12 | 0 | 17 | |
| 2 |
Maringá
|
10 | 4 | 4 | 2 | 16:13 | 3 | 16 | |
| 3 |
Santa Cruz
|
10 | 4 | 4 | 2 | 13:10 | 3 | 16 | |
| 4 |
Figueirense
|
10 | 4 | 4 | 2 | 9:9 | 0 | 16 | |
| 5 |
Botafogo PB
|
10 | 4 | 2 | 4 | 13:12 | 1 | 14 | |
| 6 |
Floresta
|
9 | 3 | 3 | 3 | 9:11 | -2 | 12 | |
| 7 |
Paysandu
|
9 | 4 | 0 | 5 | 9:12 | -3 | 12 | |
| 8 |
Amazonas
|
9 | 3 | 2 | 4 | 9:14 | -5 | 11 | |
| 9 |
Ferroviária
|
9 | 2 | 4 | 3 | 10:10 | 0 | 10 | |
| 10 |
Maranhão
|
10 | 2 | 4 | 4 | 5:10 | -5 | 10 | |
| 11 |
Guarani Campinas
|
9 | 2 | 3 | 4 | 15:14 | 1 | 9 | |
| 12 |
Caxias
|
9 | 2 | 3 | 4 | 6:8 | -2 | 9 | |
| 13 |
AO Itabaiana
|
10 | 2 | 3 | 5 | 8:14 | -6 | 9 | |
| 14 |
Ypiranga-RS
|
9 | 2 | 2 | 5 | 11:16 | -5 | 8 | |
| 15 |
Barra
|
10 | 2 | 2 | 6 | 9:12 | -3 | 8 | |
| 16 |
Brusque
|
9 | 1 | 4 | 4 | 10:14 | -4 | 7 | |
| 17 |
Anápolis
|
10 | 2 | 1 | 7 | 7:13 | -6 | 7 | |
| 18 |
Ituano
|
10 | 1 | 2 | 7 | 7:16 | -9 | 5 | |
| 19 |
Volta Redonda
|
9 | 1 | 1 | 7 | 2:16 | -14 | 4 | |
| 20 |
Confiança
|
9 | 0 | 1 | 8 | 3:12 | -9 | 1 |
Które miejsce zajmuje Caxias w tabeli Serie C (Brazylia)?
Caxias zajmuje obecnie 14. miejsce w tabeli Serie C (Brazylia) z dorobkiem 25 punktów po 19 kolejkach. Strata do prowadzącego Botafogo PB wynosi 8 punktów, a przewaga nad 15. miejscem to 3 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 17:16, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 4 punkty.
Statystyki Caxias w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Caxias na tle ligi w sezonie 2026.
Caxias na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 12,8
- Strzały celne / mecz 5,1
- Asysty / mecz 0,00
- Udane dryblingi / mecz 0,0
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 0,84
- Czyste konta 42%
- Odbiory / mecz 0,0
- Przechwyty / mecz 0,0
- Wybicia / mecz 0,0
- Zablokowane strzały / mecz 0,0
Strzelcy Caxias
-
Salatiel Junior 5
-
Vitor Feijao 2
-
Joao Lucas Vilela de Sousa 2
-
Calyson 2
-
Mancha 1

-
Rangel Felipe 1

Rozkład bramek w czasie
Bramki Caxias i rywali według minuty w ostatnich 19 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Caxias to 16–30 minuta, w której padły 4 bramki. Drugi najlepszy okres to 61–75 minuta z 4 trafieniami.
Przebieg meczu Caxias i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 9 | 4-2-3 |
| Stracił pierwszą bramkę | 6 | 2-1-3 |
| Prowadził do przerwy | 4 | 2-1-1 |
| Remis do przerwy | 13 | 4-6-3 |
| Przegrywał do przerwy | 2 | 0-0-2 |
Gdy Caxias otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 4 razy na 9 takich meczów.
Jak padają bramki dla Caxias
88% bramek Caxias pada z gry. Z karnych odpowiadają za 6% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 6% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Caxias zdobywa w sezonie średnio 1,32 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,00.
Aktualne serie Caxias
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 2 mecze
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 2 mecze
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 2 mecze
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Caxias, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Caxias
- Powyżej 0,5 79%
- Powyżej 1,5 63%
- Powyżej 2,5 32%
- Powyżej 3,5 0%
- Powyżej 4,5 0%
- Powyżej 5,5 0%
W 32% meczów Caxias padają co najmniej trzy bramki, a w 47% spotkań trafiają obie drużyny.
Caxias – faule i karne
- Faule / mecz 0,0
- Faule rywali / mecz 0,0
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Caxias fauluje średnio 0,0 razy na mecz, a wymusza 0,0 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Caxias, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Caxias zdobywa 1,60 punktu na mecz wobec 1,00 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 19 meczach Caxias ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 59% goli Caxias, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 6 z 19 meczów.
Caxias – strzały
- Celne / mecz 5,1
- Niecelne / mecz 7,7
- Celność strzałów 40%
- Skuteczność (gole / strzały) 7%
- Strzałów na gola 14,3
Caxias oddaje 12,8 strzału na mecz. Do bramki trafia 40% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 14,3 strzału.
Caxias – posiadanie piłki
- U siebie 54,3%
- Na wyjeździe 47,4%
- Mecze z posiadaniem > 60% 1 z 19
- Mecze z posiadaniem > 55% 4 z 19
- Najniższe w sezonie 38%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 4 z 19 meczów. Średnio Caxias utrzymuje przy piłce 51,1% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 38%.
Caxias – podania
- Kluczowe / mecz 0,0
- Dośrodkowania / mecz 0,0
- Podania długie / mecz 0
Caxias wymienia średnio 0 podań na mecz, z czego 0,0 to podania kluczowe.
Caxias – czyste konta
- U siebie 4 z 10
- Na wyjeździe 4 z 9
- Stracone / mecz 0,84
- Bez straty do przerwy 74%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 26%
Czyste konto Caxias to 42% meczów sezonu (8 z 19), z czego 4 w 10 meczach u siebie.
Caxias – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 74%
- Pow. 8,5 w meczu 58%
- Pow. 10,5 w meczu 42%
- Rożne u siebie / mecz 6,3
- Rożne na wyjeździe / mecz 2,9
Caxias wykonuje średnio 4,7 rzutów rożnych na mecz wobec 4,7 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 58% spotkań.
Caxias – kartki
- Żółte kartki 48
- Pow. 3,5 kartki w meczu 79%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 68%
- Kartki rywali / mecz 3,1
- Mecze bez kartki 11%
Caxias ogląda średnio 2,5 żółtej kartki na mecz, a rywale Caxias – 3,1. W sezonie zespół otrzymał 2 czerwone kartki.
Caxias według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 6 | 1-3-2 | 1,00 | 0,67 | 0,83 |
| Środka tabeli (7–14) | 7 | 2-2-3 | 1,14 | 1,00 | 1,14 |
| Dołu tabeli (15–20) | 6 | 3-2-1 | 1,83 | 1,00 | 0,50 |
Najwięcej punktów na mecz Caxias zdobywa z drużynami z dołu tabeli (15–20), najmniej z drużynami z top 6 tabeli.
Caxias na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
12.
|
1,89 1,00 | 1,56 0,50 | 0,89 1,00 |
|
13.
|
1,50 1,22 | 1,20 1,00 | 0,90 1,56 |
|
14.
|
1,60 1,00 | 1,10 0,67 | 0,80 0,89 |
|
15.
|
1,89 0,50 | 1,22 0,70 | 0,56 1,60 |
|
16.
|
1,70 0,44 | 1,10 0,22 | 0,90 1,78 |
Ciekawe rekordy w meczach Caxias
Skrajne wyniki i osiągnięcia Caxias w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Caxias - Paysandu 2:0 Serie C (Brazylia), 17.05.2026
- Najwyższa porażka Santa Cruz - Caxias 2:0 Serie C (Brazylia), 23.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 3 bramek Brusque - Caxias 2:1, Serie C (Brazylia), 4.04.2026
- Najdłużej bez straty gola 3 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 4. minuta AO Itabaiana - Caxias 0:2, Serie C (Brazylia), 9.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+5 minuta Junior, Caxias - Ituano 2:1, Serie C (Brazylia), 31.05.2026
Jakie statystyki ma Caxias w tym sezonie?
Bilans Caxias w tym sezonie to 19 meczów i wynik 6-7-6 przy 17 zdobytych bramkach i 16 straconych. Czyste konto padło w 8 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 51%, a oddaje 12,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Caxias – zawodnicy
Jak wygląda kadra Caxias w sezonie 2026.
Kadra Caxias
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
40 | Brazylia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 10 |
|
33 | Brazylia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 11 |
|
37 | Brazylia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 18 |
|
25 | Brazylia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 1 |
![]() |
34 | Brazylia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 10 |
|
34 | Brazylia | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 16 |
|
36 | Brazylia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
26 | Urugwaj | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 3 |
|
32 | Brazylia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 6 |
|
36 | Brazylia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 13 |
|
30 | Brazylia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 17 |
![]() |
24 | Hiszpania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
42 | Brazylia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
32 | Brazylia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
28 | Brazylia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Caxias
0 €
śr. 0 € / zawodnika
Ile Caxias wydaje na pensje
0 € rocznie
śr. 0 € / zawodnika
Narodowości w kadrze
3
najliczniej: Brazylia (13 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Caxias w sezonie 2026
Struktura wieku i wartości kadry Caxias
Caxias – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Caxias w sezonie 2026.
Caxias transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 19 Sie 2019 |
|
Brazylia | 39 |
![]() |
nieujawniona | |
| 14 Sie 2019 |
|
Brazylia | 33 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 09 Sie 2019 |
![]() |
34 |
|
nieujawniona | ||
| 15 Kwi 2019 |
|
Brazylia | 34 |
|
nieujawniona | |
| 10 Gru 2018 |
|
Brazylia | 39 |
|
nieujawniona | |
| 04 Gru 2018 |
|
Brazylia | 36 |
![]() |
nieujawniona | |
| 04 Gru 2018 |
|
Brazylia | 34 |
|
nieujawniona | |
| 16 Lut 2018 |
|
Brazylia | 36 |
![]() |
nieujawniona | |
| 08 Lis 2017 |
|
Brazylia | 36 |
|
nieujawniona | |
| 31 Gru 2015 |
![]() |
Brazylia | 32 |
|
koniec wypożyczenia |