Forma w lidze
Anápolis w tabeli
18. miejsce / 19 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 14 punktów
Strata do 8. miejsca: 10 punktów
Serie w ostatnich meczach
2 mecze bez porażki
2 mecze ze strzeloną bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
12 pkt
10:9 bramki
1,11 gola/mecz
7 pkt
7:13 bramki
0,70 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Anápolis
| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najlepszy strzelec 3 bramek | Brazylia | 34 | napastnik | 12 | – | ||
![]() |
Najwięcej minut 1260 minut | Brazylia | 34 | pomocnik | 15 | – |
Anápolis w tabeli Serie C (Brazylia)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Botafogo PB
|
19 | 10 | 3 | 6 | 28:19 | 33 |
2
|
Brusque
|
19 | 9 | 5 | 5 | 28:22 | 32 |
| ··· | |||||||
17
|
Barra
|
19 | 5 | 6 | 8 | 21:21 | 21 |
18
|
Anápolis
|
19 | 5 | 4 | 10 | 17:22 | 19 |
19
|
AO Itabaiana
|
19 | 4 | 5 | 10 | 14:27 | 17 |
Wyniki Anápolis
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
29 Sie Koniec
|
Anápolis
1
Santa Cruz
1
Serie C (Brazylia), 19. kolejka
|
|
|
23 Sie Koniec
|
Confiança
0
Anápolis
1
Serie C (Brazylia), 18. kolejka
|
|
|
16 Sie Koniec
|
Floresta
1
Anápolis
0
Serie C (Brazylia), 17. kolejka
|
Ostatnie transfery Anápolis
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 08 Wrz 2026 |
|
Brazylia |
|
za darmo | |
| 03 Wrz 2026 |
|
Brazylia |
|
koniec wypożyczenia | |
| 01 Wrz 2026 |
![]() |
Brazylia |
![]() |
koniec wypożyczenia | |
| 30 Sie 2026 |
|
Brazylia |
|
koniec wypożyczenia |
Anápolis to klub piłkarski z Brazylii występujący w Serie C (Brazylia). Swoim domowym obiektem jest Estádio Municipal Jonas Duarte, który może pomieścić 17 800 widzów. Zespół prowadzi Luan Carlos. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Brazylii.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Anápolis w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Anápolis trafiło 5 zawodników, a klub opuściło 7 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Anápolis w tabeli Serie C (Brazylia)?
Anápolis zajmuje obecnie 18. miejsce w tabeli Serie C (Brazylia) z dorobkiem 19 punktów po 19 kolejkach. Strata do prowadzącego Botafogo PB wynosi 14 punktów, a przewaga nad 19. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 17:22, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 10 punktów.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Anápolis?
Ostatni mecz Anápolis to remis z Santa Cruz 1:1 w Serie C (Brazylia), 29 sierpnia 2026. Bramkę zdobył De Lima Neto. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Anápolis w tym sezonie?
Bilans Anápolis w tym sezonie to 19 meczów i wynik 5-4-10 przy 17 zdobytych bramkach i 22 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 52%, a oddaje 11,6 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Anápolis w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Anápolis w sezonie 2026.
Wyniki Anápolis w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Anápolis w sezonie 2026.
Forma i bramki Anápolis w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Anápolis wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
29 Sie Koniec
|
Serie C (Brazylia), 19. kolejka
|
1:1 | – | 5/9 | 2/4 | |
|
23 Sie Koniec
|
Serie C (Brazylia), 18. kolejka
|
0:1 | – | 4/11 | 4/6 | |
|
16 Sie Koniec
|
Serie C (Brazylia), 17. kolejka
|
1:0 | – | 4/11 | 1/6 | |
|
11 Sie Koniec
|
Serie C (Brazylia), 16. kolejka
|
2:1 | – | 7/9 | 3/8 | |
|
26 Lip Koniec
|
Serie C (Brazylia), 15. kolejka
|
1:4 | – | 0/6 | 2/3 | |
|
12 Lip Koniec
|
Serie C (Brazylia), 14. kolejka
|
0:1 | – | 5/11 | 3/5 | |
|
06 Lip Koniec
|
Serie C (Brazylia), 13. kolejka
|
0:2 | – | 1/2 | 4/7 | |
|
01 Lip Koniec
|
Serie C (Brazylia), 12. kolejka
|
1:1 | – | 4/12 | 5/10 | |
|
20 Cze Koniec
|
Serie C (Brazylia), 11. kolejka
|
2:0 | – | 4/11 | 3/5 | |
|
13 Cze Koniec
|
Serie C (Brazylia), 10. kolejka
|
1:0 | – | 3/5 | 2/7 |
Anápolis ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 3-5-2 20 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 3-5-2 – w 1 z 1 meczu, ze średnią 1,00 punktu.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Anápolis?
Ostatni mecz Anápolis to remis z Santa Cruz 1:1 w Serie C (Brazylia), 29 sierpnia 2026. Bramkę zdobył De Lima Neto. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Anápolis – tabela Serie C (Brazylia)
Jakie miejsce w tabeli Serie C (Brazylia) zajmuje Anápolis w sezonie 2026.
Miejsce Anápolis w tabeli Serie C (Brazylia)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Botafogo PB
|
19 | 10 | 3 | 6 | 28:19 | 9 | 33 | |
2
|
Brusque
|
19 | 9 | 5 | 5 | 28:22 | 6 | 32 | |
3
|
Ferroviária
|
19 | 8 | 6 | 5 | 22:15 | 7 | 30 | |
4
|
Maringá
|
19 | 8 | 6 | 5 | 32:30 | 2 | 30 | |
5
|
Floresta
|
19 | 8 | 6 | 5 | 22:20 | 2 | 30 | |
6
|
Inter De Limeira
|
19 | 8 | 6 | 5 | 22:20 | 2 | 30 | |
7
|
Paysandu
|
19 | 9 | 2 | 8 | 26:27 | -1 | 29 | |
8
|
Santa Cruz
|
19 | 8 | 5 | 6 | 20:15 | 5 | 29 | |
9
|
Ypiranga-RS
|
19 | 8 | 5 | 6 | 27:24 | 3 | 29 | |
10
|
Guarani Campinas
|
19 | 7 | 7 | 5 | 34:24 | 10 | 28 | |
11
|
Figueirense
|
19 | 7 | 7 | 5 | 19:22 | -3 | 28 | |
12
|
Maranhão
|
19 | 7 | 6 | 6 | 19:18 | 1 | 27 | |
13
|
Amazonas
|
19 | 7 | 5 | 7 | 21:23 | -2 | 26 | |
14
|
Caxias
|
19 | 6 | 7 | 6 | 17:16 | 1 | 25 | |
15
|
Ituano
|
19 | 6 | 4 | 9 | 18:21 | -3 | 22 | |
16
|
Volta Redonda
|
19 | 6 | 3 | 10 | 13:25 | -12 | 21 | |
17
|
Barra
|
19 | 5 | 6 | 8 | 21:21 | 0 | 21 | |
18
|
Anápolis
|
19 | 5 | 4 | 10 | 17:22 | -5 | 19 | |
19
|
AO Itabaiana
|
19 | 4 | 5 | 10 | 14:27 | -13 | 17 | |
20
|
Confiança
|
19 | 3 | 4 | 12 | 11:20 | -9 | 13 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Botafogo PB
|
19 | 10 | 3 | 6 | 28:19 | 9 | 33 | |
2
|
Brusque
|
19 | 9 | 5 | 5 | 28:22 | 6 | 32 | |
3
|
Ferroviária
|
19 | 8 | 6 | 5 | 22:15 | 7 | 30 | |
4
|
Maringá
|
19 | 8 | 6 | 5 | 32:30 | 2 | 30 | |
5
|
Floresta
|
19 | 8 | 6 | 5 | 22:20 | 2 | 30 | |
6
|
Inter De Limeira
|
19 | 8 | 6 | 5 | 22:20 | 2 | 30 | |
7
|
Paysandu
|
19 | 9 | 2 | 8 | 26:27 | -1 | 29 | |
8
|
Santa Cruz
|
19 | 8 | 5 | 6 | 20:15 | 5 | 29 | |
9
|
Ypiranga-RS
|
19 | 8 | 5 | 6 | 27:24 | 3 | 29 | |
10
|
Guarani Campinas
|
19 | 7 | 7 | 5 | 34:24 | 10 | 28 | |
11
|
Figueirense
|
19 | 7 | 7 | 5 | 19:22 | -3 | 28 | |
12
|
Maranhão
|
19 | 7 | 6 | 6 | 19:18 | 1 | 27 | |
13
|
Amazonas
|
19 | 7 | 5 | 7 | 21:23 | -2 | 26 | |
14
|
Caxias
|
19 | 6 | 7 | 6 | 17:16 | 1 | 25 | |
15
|
Ituano
|
19 | 6 | 4 | 9 | 18:21 | -3 | 22 | |
16
|
Volta Redonda
|
19 | 6 | 3 | 10 | 13:25 | -12 | 21 | |
17
|
Barra
|
19 | 5 | 6 | 8 | 21:21 | 0 | 21 | |
18
|
Anápolis
|
19 | 5 | 4 | 10 | 17:22 | -5 | 19 | |
19
|
AO Itabaiana
|
19 | 4 | 5 | 10 | 14:27 | -13 | 17 | |
20
|
Confiança
|
19 | 3 | 4 | 12 | 11:20 | -9 | 13 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Brusque
|
10 | 8 | 1 | 1 | 18:8 | 10 | 25 | |
| 2 |
Ypiranga-RS
|
10 | 6 | 3 | 1 | 16:8 | 8 | 21 | |
| 3 |
Ferroviária
|
10 | 6 | 2 | 2 | 12:5 | 7 | 20 | |
| 4 |
Botafogo PB
|
9 | 6 | 1 | 2 | 15:7 | 8 | 19 | |
| 5 |
Guarani Campinas
|
10 | 5 | 4 | 1 | 19:10 | 9 | 19 | |
| 6 |
Floresta
|
10 | 5 | 3 | 2 | 13:9 | 4 | 18 | |
| 7 |
Paysandu
|
10 | 5 | 2 | 3 | 17:15 | 2 | 17 | |
| 8 |
Maranhão
|
9 | 5 | 2 | 2 | 14:8 | 6 | 17 | |
| 9 |
Ituano
|
9 | 5 | 2 | 2 | 11:5 | 6 | 17 | |
| 10 |
Volta Redonda
|
10 | 5 | 2 | 3 | 11:9 | 2 | 17 | |
| 11 |
Caxias
|
10 | 4 | 4 | 2 | 11:8 | 3 | 16 | |
| 12 |
Amazonas
|
10 | 4 | 3 | 3 | 12:9 | 3 | 15 | |
| 13 |
Maringá
|
9 | 4 | 2 | 3 | 16:17 | -1 | 14 | |
| 14 |
Inter De Limeira
|
9 | 3 | 4 | 2 | 10:8 | 2 | 13 | |
| 15 |
Santa Cruz
|
9 | 4 | 1 | 4 | 7:5 | 2 | 13 | |
| 16 |
Barra
|
9 | 3 | 4 | 2 | 12:9 | 3 | 13 | |
| 17 |
Figueirense
|
9 | 3 | 3 | 3 | 10:13 | -3 | 12 | |
| 18 |
Anápolis
|
9 | 3 | 3 | 3 | 10:9 | 1 | 12 | |
| 19 |
Confiança
|
10 | 3 | 3 | 4 | 8:8 | 0 | 12 | |
| 20 |
AO Itabaiana
|
9 | 2 | 2 | 5 | 6:13 | -7 | 8 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Inter De Limeira
|
10 | 5 | 2 | 3 | 12:12 | 0 | 17 | |
| 2 |
Maringá
|
10 | 4 | 4 | 2 | 16:13 | 3 | 16 | |
| 3 |
Santa Cruz
|
10 | 4 | 4 | 2 | 13:10 | 3 | 16 | |
| 4 |
Figueirense
|
10 | 4 | 4 | 2 | 9:9 | 0 | 16 | |
| 5 |
Botafogo PB
|
10 | 4 | 2 | 4 | 13:12 | 1 | 14 | |
| 6 |
Floresta
|
9 | 3 | 3 | 3 | 9:11 | -2 | 12 | |
| 7 |
Paysandu
|
9 | 4 | 0 | 5 | 9:12 | -3 | 12 | |
| 8 |
Amazonas
|
9 | 3 | 2 | 4 | 9:14 | -5 | 11 | |
| 9 |
Ferroviária
|
9 | 2 | 4 | 3 | 10:10 | 0 | 10 | |
| 10 |
Maranhão
|
10 | 2 | 4 | 4 | 5:10 | -5 | 10 | |
| 11 |
Guarani Campinas
|
9 | 2 | 3 | 4 | 15:14 | 1 | 9 | |
| 12 |
Caxias
|
9 | 2 | 3 | 4 | 6:8 | -2 | 9 | |
| 13 |
AO Itabaiana
|
10 | 2 | 3 | 5 | 8:14 | -6 | 9 | |
| 14 |
Ypiranga-RS
|
9 | 2 | 2 | 5 | 11:16 | -5 | 8 | |
| 15 |
Barra
|
10 | 2 | 2 | 6 | 9:12 | -3 | 8 | |
| 16 |
Brusque
|
9 | 1 | 4 | 4 | 10:14 | -4 | 7 | |
| 17 |
Anápolis
|
10 | 2 | 1 | 7 | 7:13 | -6 | 7 | |
| 18 |
Ituano
|
10 | 1 | 2 | 7 | 7:16 | -9 | 5 | |
| 19 |
Volta Redonda
|
9 | 1 | 1 | 7 | 2:16 | -14 | 4 | |
| 20 |
Confiança
|
9 | 0 | 1 | 8 | 3:12 | -9 | 1 |
Które miejsce zajmuje Anápolis w tabeli Serie C (Brazylia)?
Anápolis zajmuje obecnie 18. miejsce w tabeli Serie C (Brazylia) z dorobkiem 19 punktów po 19 kolejkach. Strata do prowadzącego Botafogo PB wynosi 14 punktów, a przewaga nad 19. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 17:22, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 10 punktów.
Statystyki Anápolis w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Anápolis na tle ligi w sezonie 2026.
Anápolis na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 11,6
- Strzały celne / mecz 4,1
- Asysty / mecz 0,00
- Udane dryblingi / mecz 0,0
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,16
- Czyste konta 16%
- Odbiory / mecz 0,0
- Przechwyty / mecz 0,0
- Wybicia / mecz 0,0
- Zablokowane strzały / mecz 0,0
Strzelcy Anápolis
-
Fernando Viana 3

-
Leonan 2
-
Joao Vitor Borim 1

-
Juninho 1
-
Helder 1

-
Samuel Michels Valencio 1
Rozkład bramek w czasie
Bramki Anápolis i rywali według minuty w ostatnich 19 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Anápolis to 76–90+ minuta, w której padło 10 bramek. Drugi najlepszy okres to 16–30 minuta z 3 trafieniami.
Przebieg meczu Anápolis i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 2 | 2-0-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 16 | 3-3-10 |
| Prowadził do przerwy | 1 | 1-0-0 |
| Remis do przerwy | 11 | 3-2-6 |
| Przegrywał do przerwy | 7 | 1-2-4 |
Gdy Anápolis otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 2 razy na 2 takie mecze.
Jak padają bramki dla Anápolis
89% bramek Anápolis pada z gry. Z karnych odpowiadają za 11% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Anápolis zdobywa w sezonie średnio 1,00 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,40.
Aktualne serie Anápolis
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 2 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 3 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Anápolis, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Anápolis
- Powyżej 0,5 95%
- Powyżej 1,5 63%
- Powyżej 2,5 32%
- Powyżej 3,5 11%
- Powyżej 4,5 5%
- Powyżej 5,5 0%
W 32% meczów Anápolis padają co najmniej trzy bramki, a w 42% spotkań trafiają obie drużyny.
Anápolis – faule i karne
- Faule / mecz 0,0
- Faule rywali / mecz 0,0
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Anápolis fauluje średnio 0,0 razy na mecz, a wymusza 0,0 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Anápolis, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Anápolis zdobywa 1,33 punktu na mecz wobec 0,70 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 19 meczach Anápolis ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 76% goli Anápolis, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 7 z 19 meczów.
Anápolis – strzały
- Celne / mecz 4,1
- Niecelne / mecz 7,5
- Celność strzałów 35%
- Skuteczność (gole / strzały) 8%
- Strzałów na gola 13,0
Anápolis oddaje 11,6 strzału na mecz. Do bramki trafia 35% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 13,0 strzału.
Anápolis – posiadanie piłki
- U siebie 54,7%
- Na wyjeździe 49,9%
- Mecze z posiadaniem > 60% 3 z 19
- Mecze z posiadaniem > 55% 6 z 19
- Najniższe w sezonie 38%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 6 z 19 meczów. Średnio Anápolis utrzymuje przy piłce 52,2% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 38%.
Anápolis – podania
- Kluczowe / mecz 0,0
- Dośrodkowania / mecz 0,0
- Podania długie / mecz 0
Anápolis wymienia średnio 0 podań na mecz, z czego 0,0 to podania kluczowe.
Anápolis – czyste konta
- U siebie 2 z 9
- Na wyjeździe 1 z 10
- Stracone / mecz 1,16
- Bez straty do przerwy 47%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 26%
Czyste konto Anápolis to 16% meczów sezonu (3 z 19), z czego 2 w 9 meczach u siebie.
Anápolis – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 79%
- Pow. 8,5 w meczu 68%
- Pow. 10,5 w meczu 53%
- Rożne u siebie / mecz 5,2
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,2
Anápolis wykonuje średnio 4,7 rzutów rożnych na mecz wobec 4,8 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 68% spotkań.
Anápolis – kartki
- Żółte kartki 48
- Pow. 3,5 kartki w meczu 89%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 74%
- Kartki rywali / mecz 3,3
- Mecze bez kartki 11%
Anápolis ogląda średnio 2,5 żółtej kartki na mecz, a rywale Anápolis – 3,3. W sezonie zespół otrzymał 3 czerwone kartki.
Anápolis według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 6 | 0-0-6 | 0,00 | 0,17 | 1,33 |
| Środka tabeli (7–14) | 8 | 2-3-3 | 1,13 | 1,00 | 1,25 |
| Dołu tabeli (15–20) | 5 | 3-1-1 | 2,00 | 1,60 | 0,80 |
Najwięcej punktów na mecz Anápolis zdobywa z drużynami z dołu tabeli (15–20), najmniej z drużynami z top 6 tabeli.
Anápolis na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
16.
|
1,70 0,44 | 1,10 0,22 | 0,90 1,78 |
|
17.
|
1,44 0,80 | 1,33 0,90 | 1,00 1,20 |
|
18.
|
1,33 0,70 | 1,11 0,70 | 1,00 1,30 |
|
19.
|
0,89 0,90 | 0,67 0,80 | 1,44 1,40 |
|
20.
|
1,20 0,11 | 0,80 0,33 | 0,80 1,33 |
Ciekawe rekordy w meczach Anápolis
Skrajne wyniki i osiągnięcia Anápolis w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Volta Redonda - Anápolis 1:4 Serie C (Brazylia), 26.07.2026
- Najwyższa porażka Ypiranga-RS - Anápolis 3:0 Serie C (Brazylia), 19.04.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek Volta Redonda - Anápolis 1:4, Serie C (Brazylia), 26.07.2026
- Najszybsza bramka 19. minuta Anápolis - AO Itabaiana 2:0, Serie C (Brazylia), 20.06.2026
- Najpóźniejsza bramka 96. minuta Confiança - Anápolis 0:1, Serie C (Brazylia), 23.08.2026
Jakie statystyki ma Anápolis w tym sezonie?
Bilans Anápolis w tym sezonie to 19 meczów i wynik 5-4-10 przy 17 zdobytych bramkach i 22 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 52%, a oddaje 11,6 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Anápolis – zawodnicy
Jak wygląda kadra Anápolis w sezonie 2026.
Kadra Anápolis
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 18 |
![]() |
27 | Brazylia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 7 |
![]() |
28 | Brazylia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 8 |
|
36 | Brazylia | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 15 |
![]() |
27 | – | – | 2 | 11% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | ||||||||
| 21 |
![]() |
24 | Brazylia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 4 |
|
25 | – | – | 15 | 79% | 0 | 0 | 1 260' | 4 | 0 | ||||||||
| 6 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 13 |
![]() |
37 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
29 | Brazylia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Anápolis
0 €
śr. 0 € / zawodnika
Ile Anápolis wydaje na pensje
0 € rocznie
śr. 0 € / zawodnika
Narodowości w kadrze
1
najliczniej: Brazylia (5 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Anápolis w sezonie 2026
Struktura wieku i wartości kadry Anápolis
Anápolis – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Anápolis w sezonie 2026.
Anápolis transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 08 Wrz 2026 |
|
Brazylia | 27 |
|
za darmo | |
| 03 Wrz 2026 |
|
Brazylia | 22 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 01 Wrz 2026 |
![]() |
Brazylia | 24 |
![]() |
koniec wypożyczenia | |
| 30 Sie 2026 |
|
Brazylia | 22 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Sie 2026 |
|
Brazylia | 26 |
![]() |
koniec wypożyczenia | |
| 27 Sie 2026 |
|
Brazylia | 26 |
|
za darmo | |
| 22 Lip 2026 |
![]() |
Brazylia | 24 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 19 Mar 2026 |
|
Brazylia | 22 |
|
wypożyczenie | |
| 02 Mar 2026 |
|
Brazylia | 22 |
|
wypożyczenie | |
| 23 Lut 2026 |
|
Brazylia | 27 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery Anápolis
Rekordy transferowe w historii Anápolis
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Anápolis w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Anápolis trafiło 5 zawodników, a klub opuściło 7 piłkarzy.