Forma w lidze
Ypiranga-RS w tabeli
9. miejsce / 29 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 4 punkty
Serie w ostatnich meczach
5 meczów bez porażki
10 meczów ze strzeloną bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
21 pkt
16:8 bramki
1,60 gola/mecz
8 pkt
11:16 bramki
1,22 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Ypirangi-RS
Wartość drużyny: 200 tys. €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 4 bramek | Brazylia | 24 | pomocnik | 8 | 0 € | ||
|
|
Najwięcej minut 1710 minut | Brazylia | 37 | obrońca | 19 | – |
Ypiranga-RS w tabeli Serie C (Brazylia)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Botafogo PB
|
19 | 10 | 3 | 6 | 28:19 | 33 |
2
|
Brusque
|
19 | 9 | 5 | 5 | 28:22 | 32 |
| ··· | |||||||
8
|
Santa Cruz
|
19 | 8 | 5 | 6 | 20:15 | 29 |
9
|
Ypiranga-RS
|
19 | 8 | 5 | 6 | 27:24 | 29 |
10
|
Guarani Campinas
|
19 | 7 | 7 | 5 | 34:24 | 28 |
Wyniki Ypirangi-RS
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
29 Sie Koniec
|
Amazonas
2
Ypiranga-RS
2
Serie C (Brazylia), 19. kolejka
|
|
|
23 Sie Koniec
|
Ypiranga-RS
1
Ferroviária
0
Serie C (Brazylia), 18. kolejka
|
|
|
18 Sie Koniec
|
Guarani Campinas
2
Ypiranga-RS
2
Serie C (Brazylia), 17. kolejka
|
Ostatnie transfery Ypirangi-RS
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 04 Gru 2017 |
|
Brazylia |
![]() |
nieujawniona | |
| 18 Lis 2017 |
|
Brazylia |
![]() |
nieujawniona | |
| 01 Sty 2013 |
|
Brazylia |
![]() |
nieujawniona | |
| 01 Sty 2012 |
|
Brazylia |
![]() |
nieujawniona |
Ypiranga-RS to klub piłkarski z Brazylii występujący w Serie C (Brazylia). Swoim domowym obiektem jest Estádio Olímpico Colosso da Lagoa, który może pomieścić 30 000 widzów. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 200 tysięcy euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Brazylii.
Przegląd klubu
Które miejsce zajmuje Ypiranga-RS w tabeli Serie C (Brazylia)?
Ypiranga-RS zajmuje obecnie 9. miejsce w tabeli Serie C (Brazylia) z dorobkiem 29 punktów po 19 kolejkach. Strata do prowadzącego Botafogo PB wynosi 4 punkty, a przewaga nad 10. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 27:24, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 11 punktów.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Ypirangi-RS?
Ostatni mecz Ypirangi-RS to remis z Amazonasem 2:2 w Serie C (Brazylia), 29 sierpnia 2026. Bramki zdobyli Ramos, oraz Silva. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Ypiranga-RS w tym sezonie?
Bilans Ypirangi-RS w tym sezonie to 19 meczów i wynik 8-5-6 przy 27 zdobytych bramkach i 24 straconych. Czyste konto padło w 6 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 48%, a oddaje 13,1 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Ypirangi-RS w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Ypiranga-RS w sezonie 2026.
Wyniki Ypirangi-RS w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Ypiranga-RS w sezonie 2026.
Forma i bramki Ypirangi-RS w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Ypiranga-RS wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
29 Sie Koniec
|
Serie C (Brazylia), 19. kolejka
|
2:2 | – | 0/14 | 6/10 | |
|
23 Sie Koniec
|
Serie C (Brazylia), 18. kolejka
|
1:0 | – | 5/8 | 3/7 | |
|
18 Sie Koniec
|
Serie C (Brazylia), 17. kolejka
|
2:2 | – | 2/17 | 3/4 | |
|
09 Sie Koniec
|
Serie C (Brazylia), 16. kolejka
|
4:1 | – | 4/8 | 2/6 | |
|
26 Lip Koniec
|
Serie C (Brazylia), 15. kolejka
|
1:0 | – | 3/6 | 5/6 | |
|
12 Lip Koniec
|
Serie C (Brazylia), 14. kolejka
|
2:1 | – | 5/11 | 4/5 | |
|
05 Lip Koniec
|
Serie C (Brazylia), 13. kolejka
|
1:0 | – | 4/9 | 2/2 | |
|
29 Cze Koniec
|
Serie C (Brazylia), 12. kolejka
|
1:1 | – | 9/10 | 1/4 | |
|
21 Cze Koniec
|
Serie C (Brazylia), 11. kolejka
|
0:1 | – | 2/12 | 3/8 | |
|
16 Cze Koniec
|
Serie C (Brazylia), 10. kolejka
|
1:1 | – | 12/12 | 3/7 |
Ypiranga-RS ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-5-1 16 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-5-1 – w 1 z 2 meczów, ze średnią 0,00 punktu. W pozostałych ustawieniach Ypiranga-RS zdobywa 3,00 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Ypirangi-RS?
Ostatni mecz Ypirangi-RS to remis z Amazonasem 2:2 w Serie C (Brazylia), 29 sierpnia 2026. Bramki zdobyli Ramos, oraz Silva. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Ypiranga-RS – tabela Serie C (Brazylia)
Jakie miejsce w tabeli Serie C (Brazylia) zajmuje Ypiranga-RS w sezonie 2026.
Miejsce Ypirangi-RS w tabeli Serie C (Brazylia)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Botafogo PB
|
19 | 10 | 3 | 6 | 28:19 | 9 | 33 | |
2
|
Brusque
|
19 | 9 | 5 | 5 | 28:22 | 6 | 32 | |
3
|
Ferroviária
|
19 | 8 | 6 | 5 | 22:15 | 7 | 30 | |
4
|
Maringá
|
19 | 8 | 6 | 5 | 32:30 | 2 | 30 | |
5
|
Floresta
|
19 | 8 | 6 | 5 | 22:20 | 2 | 30 | |
6
|
Inter De Limeira
|
19 | 8 | 6 | 5 | 22:20 | 2 | 30 | |
7
|
Paysandu
|
19 | 9 | 2 | 8 | 26:27 | -1 | 29 | |
8
|
Santa Cruz
|
19 | 8 | 5 | 6 | 20:15 | 5 | 29 | |
9
|
Ypiranga-RS
|
19 | 8 | 5 | 6 | 27:24 | 3 | 29 | |
10
|
Guarani Campinas
|
19 | 7 | 7 | 5 | 34:24 | 10 | 28 | |
11
|
Figueirense
|
19 | 7 | 7 | 5 | 19:22 | -3 | 28 | |
12
|
Maranhão
|
19 | 7 | 6 | 6 | 19:18 | 1 | 27 | |
13
|
Amazonas
|
19 | 7 | 5 | 7 | 21:23 | -2 | 26 | |
14
|
Caxias
|
19 | 6 | 7 | 6 | 17:16 | 1 | 25 | |
15
|
Ituano
|
19 | 6 | 4 | 9 | 18:21 | -3 | 22 | |
16
|
Volta Redonda
|
19 | 6 | 3 | 10 | 13:25 | -12 | 21 | |
17
|
Barra
|
19 | 5 | 6 | 8 | 21:21 | 0 | 21 | |
18
|
Anápolis
|
19 | 5 | 4 | 10 | 17:22 | -5 | 19 | |
19
|
AO Itabaiana
|
19 | 4 | 5 | 10 | 14:27 | -13 | 17 | |
20
|
Confiança
|
19 | 3 | 4 | 12 | 11:20 | -9 | 13 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Botafogo PB
|
19 | 10 | 3 | 6 | 28:19 | 9 | 33 | |
2
|
Brusque
|
19 | 9 | 5 | 5 | 28:22 | 6 | 32 | |
3
|
Ferroviária
|
19 | 8 | 6 | 5 | 22:15 | 7 | 30 | |
4
|
Maringá
|
19 | 8 | 6 | 5 | 32:30 | 2 | 30 | |
5
|
Floresta
|
19 | 8 | 6 | 5 | 22:20 | 2 | 30 | |
6
|
Inter De Limeira
|
19 | 8 | 6 | 5 | 22:20 | 2 | 30 | |
7
|
Paysandu
|
19 | 9 | 2 | 8 | 26:27 | -1 | 29 | |
8
|
Santa Cruz
|
19 | 8 | 5 | 6 | 20:15 | 5 | 29 | |
9
|
Ypiranga-RS
|
19 | 8 | 5 | 6 | 27:24 | 3 | 29 | |
10
|
Guarani Campinas
|
19 | 7 | 7 | 5 | 34:24 | 10 | 28 | |
11
|
Figueirense
|
19 | 7 | 7 | 5 | 19:22 | -3 | 28 | |
12
|
Maranhão
|
19 | 7 | 6 | 6 | 19:18 | 1 | 27 | |
13
|
Amazonas
|
19 | 7 | 5 | 7 | 21:23 | -2 | 26 | |
14
|
Caxias
|
19 | 6 | 7 | 6 | 17:16 | 1 | 25 | |
15
|
Ituano
|
19 | 6 | 4 | 9 | 18:21 | -3 | 22 | |
16
|
Volta Redonda
|
19 | 6 | 3 | 10 | 13:25 | -12 | 21 | |
17
|
Barra
|
19 | 5 | 6 | 8 | 21:21 | 0 | 21 | |
18
|
Anápolis
|
19 | 5 | 4 | 10 | 17:22 | -5 | 19 | |
19
|
AO Itabaiana
|
19 | 4 | 5 | 10 | 14:27 | -13 | 17 | |
20
|
Confiança
|
19 | 3 | 4 | 12 | 11:20 | -9 | 13 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Brusque
|
10 | 8 | 1 | 1 | 18:8 | 10 | 25 | |
| 2 |
Ypiranga-RS
|
10 | 6 | 3 | 1 | 16:8 | 8 | 21 | |
| 3 |
Ferroviária
|
10 | 6 | 2 | 2 | 12:5 | 7 | 20 | |
| 4 |
Botafogo PB
|
9 | 6 | 1 | 2 | 15:7 | 8 | 19 | |
| 5 |
Guarani Campinas
|
10 | 5 | 4 | 1 | 19:10 | 9 | 19 | |
| 6 |
Floresta
|
10 | 5 | 3 | 2 | 13:9 | 4 | 18 | |
| 7 |
Paysandu
|
10 | 5 | 2 | 3 | 17:15 | 2 | 17 | |
| 8 |
Maranhão
|
9 | 5 | 2 | 2 | 14:8 | 6 | 17 | |
| 9 |
Ituano
|
9 | 5 | 2 | 2 | 11:5 | 6 | 17 | |
| 10 |
Volta Redonda
|
10 | 5 | 2 | 3 | 11:9 | 2 | 17 | |
| 11 |
Caxias
|
10 | 4 | 4 | 2 | 11:8 | 3 | 16 | |
| 12 |
Amazonas
|
10 | 4 | 3 | 3 | 12:9 | 3 | 15 | |
| 13 |
Maringá
|
9 | 4 | 2 | 3 | 16:17 | -1 | 14 | |
| 14 |
Inter De Limeira
|
9 | 3 | 4 | 2 | 10:8 | 2 | 13 | |
| 15 |
Santa Cruz
|
9 | 4 | 1 | 4 | 7:5 | 2 | 13 | |
| 16 |
Barra
|
9 | 3 | 4 | 2 | 12:9 | 3 | 13 | |
| 17 |
Figueirense
|
9 | 3 | 3 | 3 | 10:13 | -3 | 12 | |
| 18 |
Anápolis
|
9 | 3 | 3 | 3 | 10:9 | 1 | 12 | |
| 19 |
Confiança
|
10 | 3 | 3 | 4 | 8:8 | 0 | 12 | |
| 20 |
AO Itabaiana
|
9 | 2 | 2 | 5 | 6:13 | -7 | 8 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Inter De Limeira
|
10 | 5 | 2 | 3 | 12:12 | 0 | 17 | |
| 2 |
Maringá
|
10 | 4 | 4 | 2 | 16:13 | 3 | 16 | |
| 3 |
Santa Cruz
|
10 | 4 | 4 | 2 | 13:10 | 3 | 16 | |
| 4 |
Figueirense
|
10 | 4 | 4 | 2 | 9:9 | 0 | 16 | |
| 5 |
Botafogo PB
|
10 | 4 | 2 | 4 | 13:12 | 1 | 14 | |
| 6 |
Floresta
|
9 | 3 | 3 | 3 | 9:11 | -2 | 12 | |
| 7 |
Paysandu
|
9 | 4 | 0 | 5 | 9:12 | -3 | 12 | |
| 8 |
Amazonas
|
9 | 3 | 2 | 4 | 9:14 | -5 | 11 | |
| 9 |
Ferroviária
|
9 | 2 | 4 | 3 | 10:10 | 0 | 10 | |
| 10 |
Maranhão
|
10 | 2 | 4 | 4 | 5:10 | -5 | 10 | |
| 11 |
Guarani Campinas
|
9 | 2 | 3 | 4 | 15:14 | 1 | 9 | |
| 12 |
Caxias
|
9 | 2 | 3 | 4 | 6:8 | -2 | 9 | |
| 13 |
AO Itabaiana
|
10 | 2 | 3 | 5 | 8:14 | -6 | 9 | |
| 14 |
Ypiranga-RS
|
9 | 2 | 2 | 5 | 11:16 | -5 | 8 | |
| 15 |
Barra
|
10 | 2 | 2 | 6 | 9:12 | -3 | 8 | |
| 16 |
Brusque
|
9 | 1 | 4 | 4 | 10:14 | -4 | 7 | |
| 17 |
Anápolis
|
10 | 2 | 1 | 7 | 7:13 | -6 | 7 | |
| 18 |
Ituano
|
10 | 1 | 2 | 7 | 7:16 | -9 | 5 | |
| 19 |
Volta Redonda
|
9 | 1 | 1 | 7 | 2:16 | -14 | 4 | |
| 20 |
Confiança
|
9 | 0 | 1 | 8 | 3:12 | -9 | 1 |
Które miejsce zajmuje Ypiranga-RS w tabeli Serie C (Brazylia)?
Ypiranga-RS zajmuje obecnie 9. miejsce w tabeli Serie C (Brazylia) z dorobkiem 29 punktów po 19 kolejkach. Strata do prowadzącego Botafogo PB wynosi 4 punkty, a przewaga nad 10. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 27:24, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 11 punktów.
Statystyki Ypirangi-RS w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Ypirangi-RS na tle ligi w sezonie 2026.
Ypiranga-RS na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 13,1
- Strzały celne / mecz 5,6
- Asysty / mecz 0,00
- Udane dryblingi / mecz 0,0
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,26
- Czyste konta 32%
- Odbiory / mecz 0,0
- Przechwyty / mecz 0,0
- Wybicia / mecz 0,0
- Zablokowane strzały / mecz 0,0
Strzelcy Ypirangi-RS
-
Estevao Barreto de Oliveira 4
-
Renan Gorne 3
-
Lucas Ramos 2
-
Cleiton 2

-
Danielzinho 2

Rozkład bramek w czasie
Bramki Ypirangi-RS i rywali według minuty w ostatnich 19 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Ypirangi-RS to 16–30 minuta, w której padło 7 bramek. Drugi najlepszy okres to 61–75 minuta z 6 trafieniami.
Przebieg meczu Ypirangi-RS i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 14 | 8-3-3 |
| Stracił pierwszą bramkę | 5 | 0-2-3 |
| Prowadził do przerwy | 7 | 4-2-1 |
| Remis do przerwy | 6 | 4-1-1 |
| Przegrywał do przerwy | 6 | 0-2-4 |
Gdy Ypiranga-RS otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 8 razy na 14 takich meczów.
Jak padają bramki dla Ypirangi-RS
93% bramek Ypirangi-RS pada z gry. Z karnych odpowiadają za 7% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Ypiranga-RS zdobywa w sezonie średnio 1,53 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,90.
Aktualne serie Ypirangi-RS
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 5 meczów
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 10 meczów
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Ypirangi-RS, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Ypirangi-RS
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 79%
- Powyżej 2,5 58%
- Powyżej 3,5 21%
- Powyżej 4,5 11%
- Powyżej 5,5 0%
W 58% meczów Ypirangi-RS padają co najmniej trzy bramki, a w 63% spotkań trafiają obie drużyny.
Ypiranga-RS – faule i karne
- Faule / mecz 0,0
- Faule rywali / mecz 0,0
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Ypiranga-RS fauluje średnio 0,0 razy na mecz, a wymusza 0,0 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Ypirangi-RS, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Ypiranga-RS zdobywa 2,10 punktu na mecz wobec 0,89 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 19 meczach Ypirangi-RS ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 56% goli Ypirangi-RS, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 7 z 19 meczów.
Ypiranga-RS – strzały
- Celne / mecz 5,6
- Niecelne / mecz 7,5
- Celność strzałów 43%
- Skuteczność (gole / strzały) 11%
- Strzałów na gola 9,2
Ypiranga-RS oddaje 13,1 strzału na mecz. Do bramki trafia 43% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 9,2 strzału.
Ypiranga-RS – posiadanie piłki
- U siebie 52,3%
- Na wyjeździe 42,9%
- Mecze z posiadaniem > 60% 2 z 19
- Mecze z posiadaniem > 55% 3 z 19
- Najniższe w sezonie 28%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 3 z 19 meczów. Średnio Ypiranga-RS utrzymuje przy piłce 47,8% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 28%.
Ypiranga-RS – podania
- Kluczowe / mecz 0,0
- Dośrodkowania / mecz 0,0
- Podania długie / mecz 0
Ypiranga-RS wymienia średnio 0 podań na mecz, z czego 0,0 to podania kluczowe.
Ypiranga-RS – czyste konta
- U siebie 5 z 10
- Na wyjeździe 1 z 9
- Stracone / mecz 1,26
- Bez straty do przerwy 63%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 42%
Czyste konto Ypirangi-RS to 32% meczów sezonu (6 z 19), z czego 5 w 10 meczach u siebie.
Ypiranga-RS – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 95%
- Pow. 8,5 w meczu 79%
- Pow. 10,5 w meczu 58%
- Rożne u siebie / mecz 6,4
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,9
Ypiranga-RS wykonuje średnio 5,2 rzutów rożnych na mecz wobec 5,8 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 79% spotkań.
Ypiranga-RS – kartki
- Żółte kartki 57
- Pow. 3,5 kartki w meczu 89%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 68%
- Kartki rywali / mecz 2,5
- Mecze bez kartki 0%
Ypiranga-RS ogląda średnio 3,0 żółtej kartki na mecz, a rywale Ypirangi-RS – 2,5.
Ypiranga-RS według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 6 | 2-1-3 | 1,17 | 1,33 | 1,83 |
| Środka tabeli (7–14) | 7 | 2-3-2 | 1,29 | 1,29 | 1,29 |
| Dołu tabeli (15–20) | 6 | 4-1-1 | 2,17 | 1,67 | 0,67 |
Najwięcej punktów na mecz Ypiranga-RS zdobywa z drużynami z dołu tabeli (15–20), najmniej z drużynami z top 6 tabeli.
Ypiranga-RS na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
7.
|
1,70 1,33 | 1,70 1,00 | 1,50 1,33 |
|
8.
|
1,44 1,60 | 0,78 1,30 | 0,56 1,00 |
|
9.
|
2,10 0,89 | 1,60 1,22 | 0,80 1,78 |
|
10.
|
1,90 1,00 | 1,90 1,67 | 1,00 1,56 |
|
11.
|
1,33 1,60 | 1,11 0,90 | 1,44 0,90 |
Ciekawe rekordy w meczach Ypirangi-RS
Skrajne wyniki i osiągnięcia Ypirangi-RS w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Ypiranga-RS - Anápolis 3:0 Serie C (Brazylia), 19.04.2026
- Najwyższa porażka Brusque - Ypiranga-RS 3:0 Serie C (Brazylia), 11.05.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek Ypiranga-RS - Maringá 1:4, Serie C (Brazylia), 16.05.2026
- Najszybsza bramka 5. minuta AO Itabaiana - Ypiranga-RS 1:2, Serie C (Brazylia), 13.04.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+2 minuta Ypiranga-RS - Anápolis 3:0, Serie C (Brazylia), 19.04.2026
Jakie statystyki ma Ypiranga-RS w tym sezonie?
Bilans Ypirangi-RS w tym sezonie to 19 meczów i wynik 8-5-6 przy 27 zdobytych bramkach i 24 straconych. Czyste konto padło w 6 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 48%, a oddaje 13,1 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Ypiranga-RS – zawodnicy
Jak wygląda kadra Ypirangi-RS w sezonie 2026.
Kontuzje w kadrze Ypirangi-RS
-
Jorge Ambrosio Mendonca Obrońca Złamanie pauzuje od 227 dniopuszczone: 7 meczów
Kadra Ypirangi-RS
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
39 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 0 |
|
28 | Brazylia | 200 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
24 | Brazylia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 7 |
|
32 | Brazylia | 0 € | 90 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 18 |
![]() |
– | Brazylia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
41 | Brazylia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
32 | Brazylia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 8 |
|
37 | Brazylia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 15 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 18 |
|
33 | Brazylia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 19 |
|
30 | Brazylia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 20 |
![]() |
23 | Brazylia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
21 | Brazylia | – | – | 4 | 21% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
34 | Brazylia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
32 | Brazylia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
24 | Brazylia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
31 | Brazylia | 125 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 4 |
|
31 | Brazylia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 4 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 12 |
|
29 | Brazylia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 35 |
|
33 | Brazylia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Ypirangi-RS
325 tys. €
śr. 15 tys. € / zawodnika
Ile Ypiranga-RS wydaje na pensje
90 tys. € rocznie
śr. 4 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
1
najliczniej: Brazylia (18 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Ypirangi-RS w sezonie 2026
Ypiranga-RS wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Ypirangi-RS
Ypiranga-RS – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Ypiranga-RS w sezonie 2026.
Ypiranga-RS transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 04 Gru 2017 |
|
Brazylia | 34 |
![]() |
nieujawniona | |
| 18 Lis 2017 |
|
Brazylia | 41 |
![]() |
nieujawniona | |
| 01 Sty 2013 |
|
Brazylia | 47 |
![]() |
nieujawniona | |
| 01 Sty 2012 |
|
Brazylia | 47 |
![]() |
nieujawniona |