10. kolejka
2 : 0
Koniec, 11.10.26 16:00

Porównanie kursów Juventud - Racing Montevideo

Porównaj kursy bukmacherskie na mecz Juventud - Racing Montevideo dla 21 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), zakład bez remisu (DNB), obie drużyny strzelą (BTTS), 1. połowę (1X2), podwójną szansę oraz na handicap z 11 października 2026 (w ramach 10. kolejki Urugwajskiej Primera Division). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na zwycięstwo (1X2) i przy stawce 100 zł daje 15 zł więcej potencjalnej wypłaty.

Kursy na zwycięstwo (1X2)

W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo Juventud po kursie 2,60 w Betfan, remis po kursie 3,20 w Betfan oraz wygrana Racing Montevideo po kursie 2,80 w STS.

Najwyższy kurs na wygraną Racing Montevideo wystawia STS - 2,80, w porównaniu do najniższego 2,65 w Betfan. Daje to 15 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 760 zł w bonusach.

1 X 2
2,50 3,10 2,80
2,60 3,20 2,65
2,55 3,20 2,65
Najwyższy w danym wyniku

Najwyższy kurs na wygraną Racing M.

kurs 2,80 × 100 zł = 246,40 zł

potencjalnej wygranej

+ najwyższy bonus 760 zł

Reklama

Kursy na zakład bez remisu (DNB)

1 2
1,78 1,92
1,83 1,87
1,85 1,89
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na podwójną szansę

1X X2 12
1,42 1,47 1,34
1,42 1,43 1,32
1,41 1,42 1,30
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę (1X2)

1 X 2
3,10 2,12 3,30
3,20 2,10 3,25
3,25 2,12 3,30
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę (1X2)

1 X 2
2,90 2,50 2,95
2,90 2,50 2,95
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę – podwójna szansa

1X X2 12
1,27 1,30 1,57
1,28 1,30 1,58
1,29 1,29 1,59
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę - podwójna szansa

1X X2 12
1,35 1,35 1,45
1,34 1,35 1,44
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na liczbę goli

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5 -5.5 +5.5
8,50 1,06 3,20 1,30 1,75 1,95 1,28 3,30 1,09 6,10 1,02 9,75
7,60 1,05 3,20 1,30 1,77 1,95 1,30 3,30 1,09 6,00 - -
7,25 1,05 3,15 1,30 1,75 1,95 1,28 3,25 1,09 6,00 1,02 9,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)

Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Nie, którą STS wycenia na 1,98. To o 2,1% więcej niż najniższy kurs 1,94 dostępny na tę samą opcję.

Tak Nie
1,75 1,98
1,73 1,95
1,74 1,94
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na mecz i BTTS

1/tak X/tak 2/tak 1/nie X/nie 2/nie
5,00 3,90 5,40 4,20 8,50 4,50
5,00 4,10 5,10 4,30 9,80 4,40
5,00 4,10 5,00 4,30 9,60 4,30
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Juventud i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
8,60 3,10 5,25 4,00 3,20 8,10 2,75 14,00
8,60 3,20 5,30 4,10 3,25 8,20 2,77 14,50
8,40 3,15 5,20 4,10 3,20 8,20 2,75 14,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
8,50 3,90 3,70 11,00 3,70 11,00 2,95 50,00
9,80 4,05 3,85 11,50 3,80 11,50 3,05 50,00
9,60 4,10 3,80 12,00 3,80 12,00 3,00 70,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Racing Montevideo i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
9,00 3,40 5,60 4,40 3,40 9,00 2,95 16,00
8,80 3,25 5,40 4,20 3,30 8,40 2,82 14,50
8,60 3,25 5,40 4,20 3,25 8,60 2,80 15,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Juventud - handicap

0:1 0:2 0:3 0:4 1:0 2:0 3:0 4:0
5,00 12,00 25,00 - 1,42 1,12 - -
5,10 - - - - - - -
5,40 13,00 30,00 45,00 1,46 1,13 1,03 1,01
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis - handicap

0:1 0:2 0:3 0:4 1:0 2:0 3:0 4:0
4,25 6,75 10,50 - 4,40 7,25 - -
4,15 - - - - - - -
4,40 7,20 12,00 14,00 4,40 7,40 12,00 14,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Racing Montevideo - handicap

0:1 0:2 0:3 0:4 1:0 2:0 3:0 4:0
1,47 1,14 1,03 - 5,50 13,50 - -
1,45 - - - - - - -
1,47 1,14 1,03 1,01 5,60 14,00 30,00 45,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Juventud - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5
1,42 2,45 1,12 5,00
1,45 2,50 - -
1,45 2,46 1,13 4,80
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Racing Montevideo - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5
1,47 2,65 1,14 5,50
1,47 2,55 - -
1,46 2,50 1,14 4,90
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Juventud - handicap azjatycki pełny

-1 +1
1,18 4,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Racing Montevideo - handicap azjatycki pełny

-1 +1
1,19 4,10
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na dokładny wynik

W dokładnym wyniku wyróżnia się rezultat 0:0, który najwyżej wycenia Betfan kursem 8,60. Najniższa oferta na ten sam wynik to 8,25, więc różnica między bukmacherami sięga 4,2%.

0:0 1:0 0:1 1:1 2:0 0:2 2:1 1:2 2:2 3:0 0:3 3:1 1:3 3:2 2:3 3:3 4:0 0:4 4:1 1:4 4:2 2:4 4:3 3:4 4:4 5:0 0:5 5:1 1:5 6:0 0:6
8,60 7,60 7,70 5,30 11,50 11,50 8,80 9,00 12,00 25,50 26,50 20,00 20,50 31,00 31,00 65,00 80,00 80,00 60,00 65,00 95,00 95,00 - - - 100,00 100,00 100,00 100,00 100,00 100,00
8,25 7,25 7,50 5,25 11,00 11,00 8,50 9,00 12,00 25,00 26,00 20,00 20,00 30,00 30,00 65,00 78,00 80,00 60,00 60,00 95,00 95,00 100,00 100,00 100,00 - - - - - -
Najwyższy w danym wyniku

Dla meczu Juventud - Racing Montevideo dostępnych jest 303 kursów od 3 legalnych bukmacherów na 21 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 5,7% i dotyczy rynku na zwycięstwo (1X2), gdzie kurs 2,80 w STS przewyższa najniższą selekcję 2,65 w Betfan.

Najwięcej najwyższych kursów meczowych Juventud - Racing Montevideo ma Betfan, który prowadzi w 16 rynkach zdarzeń.

Wyświetlane kursy są treściami reklamowymi legalnych bukmacherów, sponsorów Legalsport.pl. Ostateczny kurs zakładu jest zawsze kursem widocznym u bukmachera w momencie zawierania kuponu.