Porównanie kursów Mantova - Hellas Verona
Porównaj kursy bukmacherskie na mecz Mantova - Hellas Verona dla 23 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), 2. połowę (1X2), zakład bez remisu (DNB), 1. połowę (1X2), liczbę goli oraz na handicap z 7 listopada 2026 (w ramach 11. kolejki Serie B). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na liczbę goli i przy stawce 100 zł daje 20 zł więcej potencjalnej wypłaty.
Kursy na zwycięstwo (1X2)
W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo Mantovy po kursie 2,50 w LV BET, remis po kursie 3,35 w Betfan oraz wygrana Hellasu Verony po kursie 2,70 w LV BET.
Najwyższy kurs na wygraną Hellasu Verony wystawia LV BET - 2,70, w porównaniu do najniższego 2,57 w Superbet. Daje to 13 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 4436 zł w bonusach.
Kursy na zakład bez remisu (DNB)
Kursy na podwójną szansę
Kursy na 1. połowę (1X2)
Kursy na 2. połowę (1X2)
Kursy na 1. połowę – podwójna szansa
Kursy na 2. połowę - podwójna szansa
Kursy na liczbę goli
| -0.5 | +0.5 | -1.5 | +1.5 | -2.5 | +2.5 | -3.5 | +3.5 | -4.5 | +4.5 | -5.5 | +5.5 | -6.5 | +6.5 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
9,70 | 1,03 | 3,75 | 1,22 | 1,97 | 1,73 | 1,38 | 2,77 | 1,13 | 5,00 | 1,03 | 9,10 | 1,00 | 19,00 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
11,50 | 1,04 | 3,75 | 1,23 | 1,98 | 1,75 | 1,38 | 2,80 | 1,14 | 5,00 | 1,04 | 10,00 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
- | - | 3,55 | 1,22 | 1,92 | 1,71 | 1,37 | 2,70 | - | - | - | - | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
- | - | 3,65 | 1,22 | 1,95 | 1,73 | 1,38 | 2,75 | 1,13 | 4,85 | - | - | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
8,00 | 1,03 | 3,65 | 1,22 | 1,95 | 1,72 | 1,38 | 2,75 | 1,13 | 4,80 | 1,04 | 8,00 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
- | - | 3,60 | 1,25 | 1,95 | 1,77 | 1,35 | 2,90 | - | - | - | - | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najwyższy w danym wyniku
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)
Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Nie, którą STS wycenia na 2,20. To o 2,3% więcej niż najniższy kurs 2,15 dostępny na tę samą opcję.
Kurs na Mantova strzeli
Kurs na Hellas Verona strzeli
Kursy na mecz i BTTS
Kursy na zwycięstwo Mantovy i liczbę goli
Kursy na remis i liczbę goli
Kursy na zwycięstwo Hellasu Verony i liczbę goli
Kursy na Mantova - handicap
Kursy na remis - handicap
Kursy na Hellas Verona - handicap
Kursy na Mantova - handicap azjatycki
Kursy na Hellas Verona - handicap azjatycki
Kursy na Mantova - handicap azjatycki pełny
Kursy na Hellas Verona - handicap azjatycki pełny
Kursy na dokładny wynik
W dokładnym wyniku wyróżnia się rezultat 0:0, który najwyżej wycenia Betfan kursem 11,50. Najniższa oferta na ten sam wynik to 10,00, więc różnica między bukmacherami sięga 15%.
| 0:0 | 1:0 | 0:1 | 1:1 | 2:0 | 0:2 | 2:1 | 1:2 | 2:2 | 3:0 | 0:3 | 3:1 | 1:3 | 3:2 | 2:3 | 3:3 | 4:0 | 0:4 | 4:1 | 1:4 | 4:2 | 2:4 | 4:3 | 3:4 | 4:4 | 5:0 | 0:5 | 5:1 | 1:5 | 6:0 | 0:6 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
11,00 | 9,20 | 9,60 | 6,00 | 12,00 | 14,00 | 9,00 | 9,40 | 11,00 | 25,00 | 29,00 | 18,00 | 20,00 | 26,00 | 27,00 | 50,00 | 70,00 | 80,00 | 50,00 | 60,00 | 70,00 | 80,00 | 100,00 | 100,00 | 100,00 | - | - | - | - | - | - | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
11,50 | 9,20 | 9,60 | 6,00 | 12,50 | 14,00 | 9,20 | 9,60 | 11,50 | 25,50 | 29,50 | 18,50 | 20,00 | 26,50 | 27,50 | 50,00 | 70,00 | 85,00 | 50,00 | 60,00 | 70,00 | 80,00 | - | - | - | 100,00 | 100,00 | 100,00 | 100,00 | 100,00 | 100,00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
10,00 | 8,50 | 9,00 | 5,50 | 12,00 | 13,00 | 8,50 | 9,00 | 11,00 | 23,00 | 27,00 | 17,00 | 19,00 | 24,00 | 25,00 | 45,00 | 65,00 | 78,00 | 45,00 | 53,00 | 65,00 | 73,00 | 100,00 | 100,00 | 100,00 | - | - | - | - | - | - | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najwyższy w danym wyniku
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Dla meczu Mantova - Hellas Verona dostępnych jest 469 kursów od 6 legalnych bukmacherów na 23 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 8,4% i dotyczy rynku na zakład bez remisu (DNB), gdzie kurs 1,94 w eToto przewyższa najniższą selekcję 1,79 w Fortuna.
Najwięcej najwyższych kursów meczowych Mantova - Hellas Verona ma STS, który prowadzi w 12 rynkach zdarzeń.