4. kolejka
1 : 0
Koniec, 31.08.26 20:30

Porównanie kursów Racing Montevideo - Albion FC

Porównaj kursy bukmacherskie na mecz Racing Montevideo - Albion FC dla 21 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), liczbę goli, zakład bez remisu (DNB), dokładny wynik, obie drużyny strzelą (BTTS) oraz na handicap z 31 sierpnia 2026 (w ramach 4. kolejki Urugwajskiej Primera Division). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na zakład bez remisu (DNB) i przy stawce 100 zł daje 175 zł więcej potencjalnej wypłaty.

Kursy na zwycięstwo (1X2)

W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo Racing Montevideo po kursie 2,00 w eToto, remis po kursie 3,25 w Fortuna oraz wygrana Albion FC po kursie 4,45 w Fortuna.

Najwyższy kurs na wygraną Albion FC wystawia Fortuna - 4,45, w porównaniu do najniższego 3,75 w Betfan. Daje to 70 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 525 zł w bonusach.

1 X 2
1,95 3,10 3,90
1,77 3,25 4,45
1,95 3,05 3,75
2,00 3,15 3,85
Najwyższy w danym wyniku

Najwyższy kurs na wygraną Albion FC

kurs 4,45 × 100 zł = 391,60 zł

potencjalnej wygranej

+ najwyższy bonus 525 zł

Reklama

Kursy na zakład bez remisu (DNB)

1 2
1,40 2,65
3,15 1,31
1,40 2,60
1,43 2,70
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na podwójną szansę

1X X2 12
1,24 1,72 1,32
1,16 1,73 1,26
1,23 1,65 1,32
1,23 1,66 1,31
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę (1X2)

1 X 2
2,65 2,02 4,60
2,41 2,04 5,20
2,70 2,04 4,60
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę (1X2)

1 X 2
2,21 2,36 4,50
2,44 2,37 4,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę – podwójna szansa

1X X2 12
1,17 1,38 1,60
1,15 1,43 1,59
1,18 1,39 1,63
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę - podwójna szansa

1X X2 12
1,22 1,46 1,48
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na liczbę goli

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5 -5.5 +5.5
6,90 1,08 2,70 1,40 1,56 2,20 1,20 3,90 1,05 7,10 1,01 10,00
6,20 1,07 2,65 1,39 1,56 2,20 1,19 3,85 1,05 6,90 - -
6,25 1,08 2,70 1,40 1,57 2,20 1,20 3,95 1,05 7,00 1,01 10,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)

Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Tak, którą Fortuna wycenia na 2,05. To o 3,5% więcej niż najniższy kurs 1,98 dostępny na tę samą opcję.

Tak Nie
1,98 1,70
2,05 1,64
1,98 1,71
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na mecz i BTTS

1/tak X/tak 2/tak 1/nie X/nie 2/nie
4,70 4,40 8,60 2,95 6,90 5,50
4,20 4,60 9,80 2,48 7,40 6,40
4,70 4,40 8,60 2,90 7,60 5,80
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Racing Montevideo i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
6,10 2,55 3,70 3,50 2,40 7,25 2,10 14,00
5,40 2,21 3,20 3,00 2,12 6,00 1,83 12,00
6,20 2,55 3,65 3,45 2,39 7,20 2,07 14,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
6,90 4,40 3,40 16,00 3,40 16,00 2,90 50,00
7,20 4,60 3,45 17,00 3,40 16,00 2,90 100,00
7,40 4,40 3,40 16,00 3,40 15,00 2,85 101,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Albion FC i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
9,40 5,50 6,50 7,40 4,25 19,00 3,80 34,00
9,80 6,40 7,00 8,60 4,70 23,00 4,20 40,00
9,40 5,40 6,40 7,40 4,20 18,00 3,80 35,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Racing Montevideo - handicap

0:1 0:2 0:3 0:4 1:0 2:0 3:0
3,70 8,75 20,00 - 1,24 1,04 -
3,90 9,20 22,00 40,00 1,24 1,05 1,01
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis - handicap

0:1 0:2 0:3 0:4 1:0 2:0 3:0
3,70 5,60 9,25 - 5,10 9,00 -
3,75 5,80 10,00 14,00 5,40 10,00 13,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Albion FC - handicap

0:1 0:2 0:3 0:4 1:0 2:0 3:0
1,72 1,23 1,05 - 9,60 25,00 -
1,76 1,24 1,06 1,01 10,00 28,00 50,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Racing Montevideo - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 +2.5
1,24 1,95 - 3,70 -
1,19 1,78 - 3,20 -
1,24 1,94 1,05 3,60 7,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Albion FC - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 -2.5
1,72 3,50 1,23 - -
1,93 4,10 1,30 - -
1,74 3,55 1,23 7,00 1,06
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Racing Montevideo - handicap azjatycki pełny

-1 +1 +2
1,06 2,85 6,40
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Albion FC - handicap azjatycki pełny

-1 +1 -2
1,35 6,80 1,07
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na dokładny wynik

W dokładnym wyniku wyróżnia się rezultat 0:1, który najwyżej wycenia Fortuna kursem 8,60. Najniższa oferta na ten sam wynik to 8,00, więc różnica między bukmacherami sięga 7,5%.

0:0 1:0 0:1 1:1 2:0 0:2 2:1 1:2 2:2 3:0 0:3 3:1 1:3 3:2 2:3 3:3 4:0 0:4 4:1 1:4 4:2 2:4 4:3 3:4 4:4
6,40 4,80 8,60 5,40 6,20 20,00 7,60 14,00 17,00 12,00 70,00 15,00 50,00 35,00 60,00 100,00 30,00 100,00 40,00 100,00 90,00 100,00 100,00 100,00 100,00
6,50 5,25 8,00 5,25 7,50 17,00 8,00 12,00 15,00 15,00 55,00 17,00 40,00 35,00 55,00 100,00 43,00 100,00 45,00 100,00 100,00 100,00 100,00 100,00 100,00
Najwyższy w danym wyniku

Dla meczu Racing Montevideo - Albion FC dostępnych jest 303 kursów od 4 legalnych bukmacherów na 21 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 125% i dotyczy rynku na zakład bez remisu (DNB), gdzie kurs 3,15 w Fortuna przewyższa najniższą selekcję 1,40 w Betfan.

Najwięcej najwyższych kursów meczowych Racing Montevideo - Albion FC ma eToto, który prowadzi w 18 rynkach zdarzeń.

Wyświetlane kursy są treściami reklamowymi legalnych bukmacherów, sponsorów Legalsport.pl. Ostateczny kurs zakładu jest zawsze kursem widocznym u bukmachera w momencie zawierania kuponu.