Porównanie kursów Stade Nyonnais - Étoile Carouge

Porównaj kursy bukmacherskie na mecz Stade Nyonnais - Étoile Carouge dla 22 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), obie drużyny strzelą (BTTS), zakład bez remisu (DNB), podwójną szansę, dokładny wynik oraz na handicap z 21 sierpnia 2026 (w ramach 4. kolejki Challenge League (Szwajcaria)). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na zakład bez remisu (DNB) i przy stawce 100 zł daje 214 zł więcej potencjalnej wypłaty.

Kursy na zwycięstwo (1X2)

W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo Stade Nyonnais po kursie 4,60 w Betfan, remis po kursie 4,15 w LV BET oraz wygrana Étoile Carouge po kursie 1,77 w STS.

Najwyższy kurs na zwycięstwo Stade Nyonnais wystawia Betfan - 4,60, w porównaniu do najniższego 3,80 w LV BET. Daje to 80 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 600 zł w bonusach.

1 X 2
4,45 4,00 1,62
3,90 3,90 1,77
4,35 3,90 1,58
4,60 4,05 1,62
4,40 3,95 1,58
3,80 4,15 1,70
Najwyższy w danym wyniku

Najwyższy kurs na wygraną Stade Nyonnais

kurs 4,60 × 100 zł = 404,80 zł

potencjalnej wygranej

+ najwyższy bonus 600 zł

Reklama

Kursy na zakład bez remisu (DNB)

1 2
3,25 1,24
2,85 1,37
1,26 3,30
3,40 1,27
3,35 1,26
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na podwójną szansę

1X X2 12
2,10 1,16 1,19
1,92 1,24 1,25
1,85 1,15 1,17
2,05 1,18 1,22
1,97 1,17 1,20
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę (1X2)

1 X 2
4,60 2,45 2,10
4,25 2,40 2,30
4,70 2,39 2,05
4,85 2,45 2,10
4,70 2,41 2,07
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę (1X2)

1 X 2
4,25 2,80 1,97
4,20 2,75 1,92
4,35 2,85 1,97
4,20 2,80 1,94
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę – podwójna szansa

1X X2 12
1,60 1,13 1,45
1,48 1,19 1,45
1,56 1,16 1,43
1,58 1,17 1,43
1,56 1,16 1,43
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę - podwójna szansa

1X X2 12
1,69 1,16 1,35
1,62 1,18 1,32
1,67 1,20 1,35
1,64 1,19 1,34
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na liczbę goli

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5 -5.5 +5.5
12,00 1,02 4,30 1,17 2,22 1,57 1,48 2,45 1,19 4,15 - -
13,50 1,03 4,25 1,18 2,20 1,60 1,48 2,45 1,19 4,20 1,06 7,25
- - 4,00 1,16 2,18 1,55 1,47 2,33 1,18 3,85 - -
- - 4,40 1,17 2,25 1,57 1,52 2,40 1,20 4,05 1,07 7,00
- - - - 2,19 1,55 1,48 2,35 - - - -
- - 4,20 1,16 2,22 1,55 1,50 2,37 1,18 3,95 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)

Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Nie, którą STS wycenia na 2,25. To o 7,1% więcej niż najniższy kurs 2,10 dostępny na tę samą opcję.

Tak Nie
1,62 2,15
1,58 2,25
1,61 2,10
1,60 2,15
1,61 2,10
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na mecz i BTTS

1/tak X/tak 2/tak 1/nie X/nie 2/nie
6,70 4,60 2,95 7,90 14,00 3,00
6,25 4,40 3,10 7,25 13,50 3,40
7,00 4,50 2,75 8,60 15,00 2,75
7,40 4,75 2,90 9,40 16,50 2,95
7,20 4,60 2,80 8,80 15,00 2,80
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Stade Nyonnais i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
12,00 5,25 8,60 6,10 5,60 10,00 5,00 14,00
14,50 4,50 9,40 5,50 5,25 10,50 4,40 17,00
15,00 5,20 10,00 6,40 5,80 13,00 4,90 19,00
16,50 5,40 11,00 6,60 6,00 13,50 5,10 20,50
15,00 5,20 - - 4,30 8,60 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
12,00 4,60 5,20 8,80 5,20 8,80 4,00 27,00
13,50 4,40 5,10 10,00 5,10 10,00 3,70 44,00
15,00 4,40 5,20 11,00 5,20 11,00 3,80 45,00
16,00 4,65 5,40 11,00 5,50 11,00 4,00 49,00
15,00 4,40 - - 4,60 9,40 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Étoile Carouge i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
7,50 1,87 4,45 2,25 2,60 3,50 2,07 5,30
9,25 1,98 5,00 2,40 2,75 3,90 2,20 6,25
8,20 1,74 4,40 2,10 2,45 3,30 1,94 5,20
8,80 1,78 4,60 2,15 2,55 3,40 2,00 5,40
8,20 1,74 - - 2,85 4,40 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Stade Nyonnais - handicap

0:1 0:2 1:0 2:0 3:0
8,40 19,00 1,92 1,35 1,11
- - 2,17 - -
- - 2,15 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis - handicap

0:1 0:2 1:0 2:0 3:0
5,60 9,00 3,90 5,10 7,90
- - 3,80 - -
- - 3,75 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Étoile Carouge - handicap

0:1 0:2 1:0 2:0 3:0
1,24 1,06 2,95 5,90 12,50
- - 2,55 - -
- - 2,50 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Stade Nyonnais - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 -2.5
2,17 4,20 1,44 8,80 1,15
1,92 3,60 1,35 - -
2,16 - - - -
2,20 - 1,45 - -
1,91 - - - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Étoile Carouge - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 +2.5
1,18 1,59 1,04 2,55 4,65
1,24 1,77 - 2,95 -
- 1,59 - - -
- 1,60 - 2,55 -
- 1,74 - - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Stade Nyonnais - handicap azjatycki pełny

-1
1,72
1,69
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Étoile Carouge - handicap azjatycki pełny

+1
2,00
1,97
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na dokładny wynik

0:0 1:0 0:1 1:1 2:0 0:2 2:1 1:2 2:2 3:0 0:3 3:1 1:3 3:2 2:3 3:3 4:0 0:4 4:1 1:4 4:2 2:4 5:0 0:5 5:1 1:5 6:0 0:6
14,00 14,50 7,90 6,90 26,00 7,70 13,00 7,10 12,00 70,00 11,50 35,00 10,50 35,00 19,00 49,00 100,00 22,00 100,00 20,00 100,00 37,00 100,00 55,00 100,00 49,00 100,00 100,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na rzuty rożne

-7.5 +7.5 -8.5 +8.5 -9.5 +9.5 -10.5 +10.5 -11.5 +11.5
2,72 1,39 2,10 1,65 1,70 2,00 1,45 2,52 1,28 3,25
Najwyższy w danym wyniku

Dla meczu Stade Nyonnais - Étoile Carouge dostępnych jest 384 kursów od 6 legalnych bukmacherów na 22 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 169,8% i dotyczy rynku na zakład bez remisu (DNB), gdzie kurs 3,40 w Betfan przewyższa najniższą selekcję 1,26 w Fortuna.

Najwięcej najwyższych kursów meczowych Stade Nyonnais - Étoile Carouge ma Betfan, który prowadzi w 12 rynkach zdarzeń.

Wyświetlane kursy są treściami reklamowymi legalnych bukmacherów, sponsorów Legalsport.pl. Ostateczny kurs zakładu jest zawsze kursem widocznym u bukmachera w momencie zawierania kuponu.