Porównanie kursów Sturm Graz - SCR Altach

Porównaj kursy bukmacherskie na mecz Sturm Graz - SCR Altach dla 23 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), 2. połowę (1X2), zakład bez remisu (DNB), liczbę goli, dokładny wynik oraz na handicap z 15 sierpnia 2026 (w ramach 3. kolejki Bundesligi (Austria)). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na zakład bez remisu (DNB) i przy stawce 100 zł daje 255 zł więcej potencjalnej wypłaty.

Kursy na zwycięstwo (1X2)

W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo Sturmu Graz po kursie 1,62 w eToto, remis po kursie 4,10 w LV BET oraz wygrana SCR Altach po kursie 5,25 w LV BET.

Najwyższy kurs na wygraną SCR Altach wystawia LV BET - 5,25, w porównaniu do najniższego 4,80 w STS. Daje to 45 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 4436 zł w bonusach.

1 X 2
1,62 3,80 4,90
1,62 3,70 4,80
1,61 3,80 5,00
1,60 3,90 5,10
1,62 3,85 5,00
1,62 4,10 5,25
Najwyższy w danym wyniku

Najwyższy kurs na wygraną Altach

kurs 5,25 × 100 zł = 462 zł

potencjalnej wygranej

+ najwyższy bonus 4436 zł

Reklama

Kursy na zakład bez remisu (DNB)

1 2
1,21 3,45
1,24 3,60
3,70 1,25
1,23 3,75
1,25 3,70
1,22 3,80
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na podwójną szansę

1X X2 12
1,14 2,15 1,22
1,16 2,15 1,24
1,17 2,08 1,24
1,15 2,10 1,22
1,15 2,01 1,22
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę (1X2)

1 X 2
2,12 2,35 4,90
2,10 2,35 5,00
2,11 2,39 5,40
2,05 2,40 5,30
2,11 2,39 5,40
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę (1X2)

1 X 2
1,97 2,65 4,60
1,98 2,70 4,40
1,99 2,75 4,70
1,95 2,75 4,70
1,99 2,75 4,70
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę – podwójna szansa

1X X2 12
1,12 1,59 1,48
1,15 1,65 1,45
1,16 1,62 1,49
1,15 1,60 1,47
1,15 1,59 1,47
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę - podwójna szansa

1X X2 12
1,13 1,68 1,39
1,18 1,72 1,36
1,17 1,68 1,37
1,18 1,66 1,38
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na liczbę goli

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5 -5.5 +5.5 -6.5 +6.5
10,00 1,03 3,80 1,21 2,00 1,71 1,39 2,72 1,13 4,90 1,03 8,90 1,00 18,00
12,00 1,03 3,80 1,22 2,00 1,72 1,40 2,75 1,15 4,80 1,04 9,75 - -
9,20 1,04 3,90 1,23 2,02 1,73 1,41 2,76 1,15 4,95 1,05 8,80 - -
- - 3,85 1,22 2,05 1,70 1,40 2,70 1,15 4,75 - - - -
8,00 1,03 3,70 1,22 2,00 1,70 1,40 2,70 1,14 4,75 1,04 7,75 - -
11,00 1,04 4,05 1,25 2,05 1,75 1,40 2,90 1,16 5,30 1,05 9,75 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)

Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Nie, którą Fortuna wycenia na 1,96. To o 2,1% więcej niż najniższy kurs 1,92 dostępny na tę samą opcję.

Tak Nie
1,76 1,92
1,75 1,95
1,76 1,96
1,75 1,93
1,74 1,94
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na mecz i BTTS

1/tak X/tak 2/tak 1/nie X/nie 2/nie
3,20 4,60 7,70 2,75 11,00 7,90
3,20 4,70 8,90 2,70 12,00 8,10
3,20 4,70 9,00 2,65 13,00 9,20
2,65 13,00 9,40 4,85 9,00 3,10
3,15 4,70 8,80 2,65 13,00 9,20
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Sturmu Graz i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
6,60 1,90 3,90 2,40 2,40 3,85 1,97 6,00
7,50 1,82 4,00 2,30 2,35 3,80 1,90 6,40
7,60 1,83 4,00 2,28 2,34 3,80 1,89 6,40
7,50 1,79 4,00 2,23 2,32 3,70 1,87 6,20
7,40 1,82 4,00 2,27 2,33 3,80 1,88 6,40
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
10,00 4,60 4,60 9,90 4,65 9,80 3,75 33,00
12,00 4,70 4,70 12,50 4,70 12,50 3,60 50,00
12,00 4,60 4,70 13,00 4,70 13,00 3,60 60,00
12,50 4,75 4,85 13,00 4,85 13,00 3,70 50,00
12,00 4,60 4,70 13,00 4,70 12,00 3,60 60,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo SCR Altach i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
11,00 5,90 8,30 7,00 5,70 13,00 5,20 18,00
15,00 6,40 10,50 8,00 6,10 18,00 5,25 28,00
15,00 6,40 10,00 8,00 6,00 18,00 5,40 28,00
15,00 6,50 10,50 8,20 6,20 18,00 5,40 29,00
15,00 6,20 10,00 8,00 6,00 18,00 5,20 28,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Sturm Graz - handicap

0:1 0:2 0:3 0:4 0:5 1:0 2:0 3:0
2,60 4,85 9,70 21,00 - 1,16 - -
2,60 4,90 11,00 22,00 - 1,16 1,03 1,01
2,65 5,20 - - - 1,17 - -
2,50 - - - - - - -
2,65 5,20 11,00 23,00 35,00 1,16 1,03 1,01
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis - handicap

0:1 0:2 0:3 0:4 0:5 1:0 2:0 3:0
3,45 4,50 7,10 13,00 - 6,20 - -
3,70 4,70 7,40 11,50 - 6,75 14,50 12,50
3,85 4,90 - - - 6,80 - -
3,65 - - - - - - -
3,80 4,80 7,60 12,00 15,00 6,60 11,00 14,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na SCR Altach - handicap

0:1 0:2 0:3 0:4 0:5 1:0 2:0 3:0
2,20 1,43 1,14 1,03 - 10,00 - -
2,15 1,45 1,15 1,04 - 12,50 40,00 45,00
2,25 1,46 - - - 13,00 - -
2,20 - - - - - - -
2,23 1,45 1,15 1,04 1,01 13,00 30,00 50,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Sturm Graz - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 +2.5
1,15 1,58 1,03 2,60 4,85
1,16 1,62 - 2,60 4,90
1,17 1,60 - 2,55 -
- 1,58 - 2,50 -
1,16 1,59 - 2,55 4,60
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na SCR Altach - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 -2.5
2,20 4,55 1,43 10,00 1,14
2,15 4,80 1,45 - 1,15
2,20 4,40 1,45 - -
2,25 - 1,47 - -
2,17 4,40 1,44 - 1,15
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Sturm Graz - handicap azjatycki pełny

+1 +2
2,01 4,00
1,97 -
1,99 3,95
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na SCR Altach - handicap azjatycki pełny

-1 -2
1,71 1,20
1,75 -
1,70 1,20
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na dokładny wynik

W dokładnym wyniku wyróżnia się rezultat 0:1, który najwyżej wycenia Fortuna kursem 14,00. Najniższa oferta na ten sam wynik to 13,00, więc różnica między bukmacherami sięga 7,7%.

0:0 1:0 0:1 1:1 2:0 0:2 2:1 1:2 2:2 3:0 0:3 3:1 1:3 3:2 2:3 3:3 4:0 0:4 4:1 1:4 4:2 2:4 4:3 3:4 4:4 5:0 0:5 5:1 1:5 6:0 0:6
12,00 7,20 14,00 6,80 7,40 29,00 7,80 15,00 14,00 11,00 90,00 12,00 45,00 25,00 50,00 70,00 23,00 100,00 24,00 100,00 50,00 100,00 100,00 100,00 100,00 - - - - - -
11,50 6,70 13,50 6,50 6,90 28,00 7,20 14,50 13,50 10,50 90,00 11,00 45,00 22,50 46,00 65,00 21,00 100,00 22,00 100,00 46,00 100,00 - - - 55,00 100,00 55,00 100,00 100,00 100,00
11,00 6,75 13,00 6,25 7,00 27,00 7,25 14,00 13,00 11,00 85,00 11,00 43,00 23,00 45,00 65,00 22,00 100,00 23,00 100,00 48,00 100,00 100,00 100,00 100,00 - - - - - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na rzuty rożne

W rzutach rożnych najlepszą cenę ma rynek Maksymalnie 7 rożny. Kurs 2,94 w Fortuna jest wyższy od najniższej oferty 2,75 o 6,9%.

-6.5 +6.5 -7.5 +7.5 -8.5 +8.5 -9.5 +9.5 -10.5 +10.5 -11.5 +11.5 -12.5 +12.5
3,80 1,21 2,75 1,38 2,12 1,63 1,72 1,97 1,46 2,50 1,29 3,20 1,18 4,20
- - 2,90 1,36 2,15 1,62 1,72 2,00 1,45 2,55 1,28 3,40 - -
- - 2,94 1,35 2,18 1,61 1,72 2,00 1,44 2,58 1,27 3,45 - -
- - - - 2,15 1,60 1,72 1,97 1,45 2,50 - - - -
- - 2,90 1,36 2,17 1,61 1,73 2,00 1,45 2,55 1,28 3,35 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na żółte kartki

-3.5 +3.5 -4.5 +4.5 -5.5 +5.5
2,47 1,40 1,78 1,87 1,38 2,55
Najwyższy w danym wyniku

Dla meczu Sturm Graz - SCR Altach dostępnych jest 584 kursów od 6 legalnych bukmacherów na 23 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 205,8% i dotyczy rynku na zakład bez remisu (DNB), gdzie kurs 3,70 w Fortuna przewyższa najniższą selekcję 1,21 w Superbet.

Najwięcej najwyższych kursów meczowych Sturm Graz - SCR Altach ma Fortuna, który prowadzi w 8 rynkach zdarzeń.

Wyświetlane kursy są treściami reklamowymi legalnych bukmacherów, sponsorów Legalsport.pl. Ostateczny kurs zakładu jest zawsze kursem widocznym u bukmachera w momencie zawierania kuponu.