Porównanie kursów Vicenza Virtus - Cremonese
Porównaj kursy bukmacherskie na mecz Vicenza Virtus - Cremonese dla 24 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), dokładny wynik, 2. połowę (1X2), zakład bez remisu (DNB), liczbę goli oraz na handicap z 8 listopada 2026 (w ramach 11. kolejki Serie B). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na liczbę goli i przy stawce 100 zł daje 38 zł więcej potencjalnej wypłaty.
Kursy na zwycięstwo (1X2)
W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo Vicenzy Virtus po kursie 2,90 w LV BET, remis po kursie 3,20 w eToto oraz wygrana Cremonese po kursie 2,45 w eToto.
Najwyższy kurs na zwycięstwo Vicenzy Virtus wystawia LV BET - 2,90, w porównaniu do najniższego 2,72 w Betclic. Daje to 18 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 4436 zł w bonusach.
Kursy na zakład bez remisu (DNB)
Kursy na podwójną szansę
Kursy na 1. połowę (1X2)
Kursy na 2. połowę (1X2)
Kursy na 1. połowę – podwójna szansa
Kursy na 2. połowę - podwójna szansa
Kursy na liczbę goli
| -0.5 | +0.5 | -1.5 | +1.5 | -2.5 | +2.5 | -3.5 | +3.5 | -4.5 | +4.5 | -5.5 | +5.5 | -6.5 | +6.5 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
8,20 | 1,04 | 3,30 | 1,28 | 1,78 | 1,90 | 1,30 | 3,15 | 1,09 | 5,90 | 1,02 | 11,00 | 1,00 | 24,00 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
9,50 | 1,05 | 3,30 | 1,28 | 1,80 | 1,92 | 1,30 | 3,20 | 1,10 | 5,90 | 1,03 | 12,50 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
- | - | 3,15 | 1,27 | 1,75 | 1,87 | 1,29 | 3,10 | - | - | - | - | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
6,50 | 1,04 | 3,15 | 1,25 | 1,75 | 1,82 | 1,29 | 2,92 | 1,09 | 4,95 | 1,02 | 7,00 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
7,25 | 1,05 | 3,25 | 1,28 | 1,80 | 1,90 | 1,30 | 3,15 | 1,10 | 5,75 | 1,02 | 9,00 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
- | - | 3,15 | 1,30 | 1,77 | 1,95 | 1,28 | 3,30 | - | - | - | - | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najwyższy w danym wyniku
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)
Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Nie, którą STS wycenia na 2,02. To o 4,7% więcej niż najniższy kurs 1,93 dostępny na tę samą opcję.
Kurs na Vicenza Virtus strzeli
Kurs na Cremonese strzeli
Kursy na mecz i BTTS
Kursy na zwycięstwo Vicenzy Virtus i liczbę goli
Kursy na remis i liczbę goli
Kursy na zwycięstwo Cremonese i liczbę goli
Kursy na Vicenza Virtus - handicap
Kursy na remis - handicap
Kursy na Cremonese - handicap
Kursy na Vicenza Virtus - handicap azjatycki
Kursy na Cremonese - handicap azjatycki
Kursy na Vicenza Virtus - handicap azjatycki pełny
Kursy na Cremonese - handicap azjatycki pełny
Kursy na dokładny wynik
W dokładnym wyniku wyróżnia się rezultat 0:0, który najwyżej wycenia Betclic kursem 10,25. Najniższa oferta na ten sam wynik to 8,50, więc różnica między bukmacherami sięga 20,6%.
| 0:0 | 1:0 | 0:1 | 1:1 | 2:0 | 0:2 | 2:1 | 1:2 | 2:2 | 3:0 | 0:3 | 3:1 | 1:3 | 3:2 | 2:3 | 3:3 | 4:0 | 0:4 | 4:1 | 1:4 | 4:2 | 2:4 | 4:3 | 3:4 | 4:4 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
9,20 | 8,60 | 8,00 | 5,60 | 13,00 | 11,00 | 9,80 | 9,00 | 12,00 | 30,00 | 25,00 | 23,00 | 19,00 | 35,00 | 30,00 | 60,00 | 100,00 | 70,00 | 70,00 | 60,00 | 100,00 | 90,00 | 100,00 | 100,00 | 100,00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
10,25 | 6,90 | 6,40 | 4,65 | 10,50 | 9,00 | 7,75 | 7,25 | 9,75 | 24,00 | 19,25 | 18,00 | 15,25 | 26,00 | 24,00 | 48,00 | 75,00 | 55,00 | 55,00 | 43,00 | 80,00 | 70,00 | 175,00 | 150,00 | 450,00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
8,50 | 8,00 | 7,50 | 5,25 | 12,00 | 11,00 | 9,00 | 8,50 | 11,00 | 29,00 | 23,00 | 21,00 | 18,00 | 30,00 | 28,00 | 60,00 | 90,00 | 65,00 | 65,00 | 53,00 | 95,00 | 80,00 | 100,00 | 100,00 | 100,00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najwyższy w danym wyniku
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kursy na rzuty rożne
W rzutach rożnych najlepszą cenę ma rynek Maksymalnie 7 rożny. Kurs 3,15 w eToto jest wyższy od najniższej oferty 2,93 o 7,5%.
Dla meczu Vicenza Virtus - Cremonese dostępnych jest 519 kursów od 6 legalnych bukmacherów na 24 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 17,9% i dotyczy rynku na zakład bez remisu (DNB), gdzie kurs 1,98 w Fortuna przewyższa najniższą selekcję 1,68 w Betclic.
Najwięcej najwyższych kursów meczowych Vicenza Virtus - Cremonese ma STS, który prowadzi w 12 rynkach zdarzeń.