piątek, 1 grudnia 2023
Najnowsze: Barcelona - Lyon Villeurbanne promocje (01.12, 20:30)

Bonus bez depozytu LVBET | grudzień 2023

24.11.2023, 07:18
Autor: R. Grycz
Kod promocji na 20 zł bez depozytu
Darmowy bonus na nowe konto
Spis treści
Rozwiń
  1. Jak odebrać darmowy bonus 20 zł LVBET
  2. Jakie zasady ma darmowy freebet LVBET
  3. Jak działa freebet LVBET 20 zł
  4. Jak wygrać za darmowy bonus
  5. Korzyści freebetu bez wpłaty pieniędzy
  6. FAQ - najczęściej zadawane pytania o darmowy bonus LVBET
LVBET 20 zł bonus bez wpłaty (w promocji). Wystarczy rejestracja z kodem bukmacherskim.
Freebet 20 zł LVBET - powitalny bonus bez depozytu

LVBET Zakłady Bukmacherskie to jeden z najlepiej rozpoznawalnych legalnych bukmacherów online w Polsce. Buk nowym graczom przyznaje freebet 20 zł bez wpłacania pieniędzy na saldo depozytowe rachunku do typowania. Premia przyznawana jest tylko za rejestrację konta online z naszym specjalnym kodem do LVBETLEGALSPORT. Kod pojawia się na formularzu powitalnym landing page automatyczne i nie trzeba go wpisywać ręcznie.

DARMOWY ZAKŁAD 20 ZŁ
Nagroda LV BET za założenie konta internetowego

Operator internetowych i stacjonarnych zakładów sportowych (znany także jako Las Vegas Bet lub LoveBet) bezustannie się rozwija, jest sponsorem m.in. Wisły Kraków czy Victorii Londyn. Zalety bukmachera widać doskonale m.in. po bonusie powitalnym z kodem promocji, który należy do najwyższych na polskim rynku oraz mega intuicyjnej aplikacji mobilnej (test aplikacji bukmacherskiej LVBET znajdziecie tutaj).

Napis: Odbierz bonus bez opłacenia depozytu w LVBET z kodem (promocyjno-rejestracyjnym)
Bonus bez depozytu w LV BET z kodem promocyjnym LEGALSPORT

Oferowany przez legalnego bukmachera LVBET bonus powitalny dla nowych graczy online zapewnić może każdemu nowemu graczowi nawet 2090 zł dodatkowych środków na grę (z kartą kibica ekstra 50 zł od depozytu), a środki te przyznawane są jako bonusy od dwóch pierwszych depozytów (maksymalnie 1000 zł od pierwszej wpłaty oraz do 500 zł od drugiego przelewu).

Warto tutaj od razu zaznaczyć, że pakiet na start zawiera darmowy freebet bez własnej wpłaty na konto w wysokości 20 złł. W jaki sposób można odebrać bonus bez depozytu LVBET? Po utworzeniu bezpłatnego LVkonta należy wysłać mail z tytułem: “Bonus bez depozytu” na specjalny adres dedykowany temu bonusowi: promocje@lvbet.pl. W ciągu 48h dodatkowa i darmowa kasa zostanie dodana do Twojego portfela w LVBET.

 

Jak odebrać darmowy bonus 20 zł LVBET

Z najlepszych warunków powitalnych (specjalna promocja VIP) u legalnego polskiego bukmachera LVBET skorzystać mogą czytelnicy naszego serwisu, dla których przygotowaliśmy specjalny kod do najlepszych bonusów LVBET. To hasło specjalne : LEGALSPORT. Jego użycie premiowane jest przyznaniem bonusu bez depozytu LVBET o równowartości 20 zł, dzięki czemu swój pierwszy zakład u tego katowickiego buka postawić można całkowicie darmo.

Należy jedynie wysłać mail do działu promocji LVBET z prośbą o przydzielenie freebeta 20 zł na konto bonusowe. Każdy nowy gracz po wysłaniu takiej wiadomości otrzymuje freebet 20 zł od bukmachera. Mail na zdobycie freebetu jest widoczny przy formularzu rejestracji, widoczny podczas zakładania konta użytkownika. 

To bardzo proste. Wystarczy tylko założyć konto do typowania, klikając w baner przekierowujący w treści tego artykułu lub w ten link polecający ==> LVBET aktywacja freebet 20 zł . Link polecający jest bezpieczny i gwarantuje prawidłowe odebranie bonusu.

Jeśli nie jesteś pewien, ja przejść proces rejestracyjny, tu znajdziesz dokładną instrukcję krok po kroku: jak założyć konto gracza w LVBET), a następnie wysłać e-mail na adres działu promocji LVBET (promocje@lvbet.pl, w tytule wiadomości nalezy wpisać „Bonus bez Depozytu”). Bonus zostanie przyznany na konto powiązane z Twoim adresem mailowym.

Darmowy zakład o wartości 20 zł od LVBET zostanie wówczas dopisany do Waszego konta i będzie gotowy do wykorzystania w ciągu 24 godzin.

Instrukcja jak należy odebrać bonus bez depozytu na LVBET.pl
Jak odebrać LVBET bonus 20 zł

Nie zdziwcie się, gdy po wysłaniu maila na Waszym koncie pojawi się freebet 1 zł. W LV BET bonus bez depozytu to tak naprawdę zakład bukmacherski z mnożnikiem x20. Formalnie jego wartość wynosi 1 złoty, ale w momencie aktywacji bonusu kurs całkowity kuponu zostanie pomnożony 20 razy (słynny mnożnik 20 LVBET), co de facto umożliwi Wam postawienie darmowego zakładu o wartości 20 zł.

Zakłady bukmacherskie LV BET

Konto z kodem bonusowym LEGALSPORT w LV BET to wyższy bonus powitalny!
Wykorzystaj kod promocyjny i odbierz EXTRA freebet 

Przechodzę do LV BET

W konkurencji do LVBET swój freebet uruchamia Betclic Polska (w planach) oraz Totalbet (aktualna oferta bonusu to 39 zł). Również eFortuna Online w specjalnym pakiecie bonusowym z zakładem bez ryzyka dorzuca premię bez depozytu 20 zł.

Z uwagi, na to że darmowa promocja powitalna przyciąga najwięcej grających i bonus bez wpłacania kasy można najszybciej odebrać, nowi bukmacherzy licytują się na bonusy bez depozytu podnosząc ponad standard wysokości freebetów online. W ramach promocji freebet można zgarnąć również w eWinner Zakłady Bukmacherskie. 

Jakie zasady ma darmowy freebet LVBET

Oto podstawowe zasady do darmowego bonusu LVBET:

1. Rejestracja z kodem promocyjnym do LVBET: LEGALSPORT
2. Pełna aktywacja konta 
3. Mail z prośbą o uruchomienie bonusu na adres: promocje@lvbet.pl, tytuł maila: “Bonus bez depozytu” 
4. Kupon kombi z mnożnikiem 20x: przynajmniej 3 zdarzenia, łączny kurs minimum 2.50, pojedyncze zdarzenie minimalny kurs 1.25
5. Do wypłaty bonusu trzeba spełnić regulaminowy wymóg dwukrotnego obrotu (2x), bez kuponów podwójna szansa

Zapamiętaj te 5 zasad darmowego bonusu LVBET 20, odbierz pozostałe bonusy na start przeznaczone dla nowych typerów w LVBET  i ciesz się wygranymi na swoich ulubionych dyscyplinach sportowych.

Jak działa freebet LVBET 20 zł

Na początku warto zaznaczyć, że aktywacja bonusu bez depozytu od LVBET nastąpi w momencie postawienia zakładu kombi składającego się z co najmniej trzech zdarzeń, o łącznym kursie kuponu nie mniejszym niż 2,50 oraz minimalnym kursie każdego wydarzenia wynoszącym 1,25. I to tak naprawdę wszystko, o czym musicie pamiętać, by wykorzystać przyznany przez LVBET darmowy zakład 20 zł.

Z kodem promocyjnym LVBET odbierasz freebet 20 zł
LVBET kod promocyjny na freebet 20 zł

LV BET nie stawia nam żadnych ograniczeń, dotyczących dyscyplin sportowych ani typów, na które chcemy przeznaczyć freebet. Oznacza to, że możemy na naszym kuponie umieścić zarówno same typy na piłkę nożną, jak i zakłady z różnych dyscyplin, dostępnych w ofercie bukmacherskiej LV BET, np. hokeju na lodzie, koszykówki czy tenisa, a także narciarstwa alpejskiego, netballu, tenisa stołowego czy piłki wodnej.

Przykładowy kupon bukmacherski za freebet 20 PLN w LV BET z kodem LEGALSPORT

MKS Miedź Legnica vs Jagiellonia Białystok, Ekstraklasa, typ 2 - kurs 2.35
Tottenham Hotspur FC vs Borussia Dortmund, Champions League, typ 2 - kurs 3.0
SC Freiburg vs VfL Wolfsburg, Bundesliga, typ 1 - kurs 2.8
Levante UD vs Getafe CF, La Liga, typ 1 - kurs 2.5

----------------------------------------------------------

Kurs ogólny kuponu – 48.36 | Stawka zakładu – 20 PLN | Ewentualna wygrana: 851.14 zł

Warto jednak pamiętać, że darmowy zakład to dla nas okazja, by zagrać odważniej i nie ograniczać się do asekuracyjnych typów z niskimi kursami. Gramy przecież za pieniądze bukmachera, więc jeśli nasz kupon bukmacherski za freebet LVBET okaże się nietrafiony - nic nie stracimy. Tymczasem wygrana z zakładu o wyższych kursach może się okazać naprawdę imponująca - przekonacie się o tym, zerkając na poniższy przykładowy kupon za 20 zł.

Jak wygrać za darmowy bonus

Za postawione 20 zł można zgarnąć naprawdę niezłe pieniądze. Zobacz kupon poniżej, za jedyne 10 zł depozytu lub bonusu gracz zgarnął ponad 7200 zł, stawiając zakłady bukmacherskie na mecze polskiej ekstraklasy.

Kupon za bonus bez depozytu złożony w LVBET
Zakłady postawione za jedyne 10 zł - wygrana ponad 7200 zł

Za darmowy bonus możesz postawić nawet 2 takie taśmy, a jak dobrze pokombinujesz to nawet 10 kuponów za 2 zł, tak jak zrobił typer STS, który puścił kupon z 98 zdarzeniami (tu najdłuższa taśma bukmacherska za niską stawkę i wysoki kurs). Odbiór gratisowej premii bez wpłacania depozytów jest opłacalny, trwa jedynie 1-2 minuty. Ilość freebetów nie jest limitowana, ale dodatkowa gotówka zawsze się przyda.

Korzyści freebetu bez wpłaty pieniędzy

Jak widać, zastosowanie specjalnego kodu promocyjnego LVBET oraz otrzymanie unikalnego bonusu bez depozytu LVBET wiąże się z samymi korzyściami dla prestiżowych klientów VIP. Przede wszystkim użycie unikatowego kodu bonusowego LVBET: czyli LEGALSPORT nie wymaga od nas praktycznie żadnego wysiłku - nie musimy czytać dodatkowych regulaminów, wykonywać pracochłonnych czynności itd.

Do kompletu z freebetem LVBET, bukmacher przygotował również darmowe i dodatkowe 50 złotych dla posiadaczy karnetów na mecze Wisły Kraków, Wisły Płock, Arki Gdynia i Widzewa Łódź na sezon 2023. Wystarczy jedynie przesłać zdjęcie lub skan swojego imiennego karnetu na adres: promocje@lvbet.pl

Zakłady bukmacherskie LV BET

LVBET kod promocyjny - użyj: LEGALSPORT

Idę do LV BET

Podstawową korzyścią z kodu bonusowego LEGALSPORT u legalnego buka LVBET jest fakt, że dzięki jego użyciu do naszego konta automatycznie dopisane zostają preferencyjne warunki bonusu powitalnego, niedostępne dla "zwykłych" graczy.

Tylko z kodem promocyjnym możesz otrzymać od bukmachera bonus bez opłacania depozytu 20 zł, dzięki któremu swój pierwszy kupon bukmacherski  możemy zawrzeć bez dokonywania przelewu, a tym samym bez ryzyka utraty własnych pieniędzy. Nie ma więc na co czekać - załóż darmowe LVKonto z kodem bonusowym: LEGALSPORT i postaw swój darmowy internetowy zakład w LV BET!

FAQ - najczęściej zadawane pytania o darmowy bonus LVBET

Nowi grający czasem nie doczytują instrukcji odbioru bonusu LVBET 20 zł i mają dodatkowe pytania w tej sprawie. Przygotowaliśmy podstawowy zestaw najczęściej zadawanych pytań wraz z odpowiedziami przygotowanym przez zespół redakcyjny i specjalistów rynku bukmacherskiego.

1. Jaki jest mnożnik na bonusie LVBET 20 ?

Mnożnik LVBET stosowany przy darmowym bonusie 20 zł wynosi x20. Pojawi się on na stworzonym KOMBI kuponie, na którym będą przynajmniej 3 zdarzenia, łączny kurs wyniesie 2.50 a minimalny kurs pojedynczego zdarzenia nie będzie niższy niż 1.25

2. Czy freebet na darmowe 20 zł działa na galę FAME MMA LVBET?

Popularny wśród kibiców i początkujących typerów prezent za free 20 zł działa nie tylko na standardowe mecze, ale też wydarzenia specjalne sponsorowane przez LVBET. FAME MMA jest doskonałą okazją do postawienia darmowego zakładu LVBET 20 zł, jedyny warunek do spełnienia to wymogi co do ilości zdarzeń i minimalny kurs. Więcej o premiach specjalnych przeczytasz w artykule pt. Bonusy promocyjne dla każdego typera na galę FAME MMA. Warto pamiętać, że poza standardowym bonusem na Fame MMA LVBET przygotowuje też bonus specjalny 20 zł, nagrody typerskie oraz bonusy VIP (20 zł do 50 zł).

3. Jak aktywować darmowe 20 zł?

Dla przypomnienia pokazujemy ponownie jak szybko i prosto można odebrać powitalne 20 zł bez wymaganego przelewu depozytu:

1. Rejestrujesz bezpłatne konto LVBET koniecznie z użyciem z kodu promocyjnego LVBET
2. Uruchamiasz konto, klikając w link jaki otrzymasz na adres mailowy podany przy rejestracji
3. Wysyłasz mail do LVBET z tytułem: “Bonus bez depozytu” na adres mailowy dedykowany bonusom: promocje@lvbet.pl
4. Stawiasz zakład kombi z minimum 3 zdarzeniami i kursem nie niższym niż 2.5, system LVBET podpowie mnożnik kuponu x20 jako ekwiwalentu 20 zł

Komentarze (2)
Bonus bez depozytu LVBET | grudzień 2023
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Kozak213
skomentowano ponad miesiąc temu
wysłałem dziś maila do lvbeta, ale jeszcze nic nie mam na koncie, jak jutro nie dostane to napisze ponaglenie
lvbet
skomentowano ponad miesiąc temu
Pisz od razu, nie ma na co czekać :D Ja ich nękałem i mi w końcu przyznali

Przeczytaj również

Może cię zainteresować

Inni czytali również

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.