poniedziałek, 14 października 2019
Najnowsze: Totalbet – legalny bukmacher internetowy

Bonus bez depozytu LVBET | październik 2019

W promocji LVBET darmowy freebet 20 zł za rejestrację. Bonus specjalny z kodem promocyjnym październik 2019.

Odbierz kod promocyjny LVBET Oferta na bonus LVBET VIP ważna do 31 października 2019
Spis treści
Rozwiń
  1. Jak odebrać darmowy bonus 20 PLN LVBET
  2. Jakie zasady ma darmowy freebet LVBET
  3. Jak działa freebet LVBET 20 zł?
  4. Korzyści bonusu 20 zł LVBET
  5. FAQ - najczęściej zadawane pytania o darmowy bonus LVBET
  6. Warto wiedzieć o bonusie LVBET 20 zł
LVBET 20 zł bonus bez wpłaty
Freebet 20 zł LVBET - powitalny bonus bez depozytu

LVBET Zakłady Bukmacherskie to jeden z najlepiej rozpoznawalnych legalnych bukmacherów online w Polsce. Buk nowym graczom przyznaje LVfreebet 20 PLN bez wpłacania pieniędzy i tylko za rejestrację konta online ze specjalnym kodem promocyjnym LVBET. 

  Darmowy zakład  
20 zł LVBET

Ten operator internetowych i stacjonarnych zakładów sportowych bezustannie się rozwija, jest sponsorem m.in. Wisły Kraków czy Victorii Londyn. Zalety bukmachera widać doskonale m.in. po bonusie powitalnym z kodem promocyjnym, który należy do najwyższych na polskim rynku oraz mega intuicyjnej aplikacji mobilnej.

Oferowany przez legalnego bukmachera LVBET bonus powitalny zapewnić może każdemu nowemu graczowi nawet 1 570 zł dodatkowych środków na grę (z kartą kibica ekstra 50 zł), a środki te przyznawane są jako bonusy od dwóch pierwszych depozytów (maksymalnie 1 000 zł od pierwszej wpłaty oraz do 500 zł od drugiego przelewu).

Warto tutaj od razu zaznaczyć, że bonus zawiera darmowy freebet w wysokości 20 zł. W jaki sposób można odebrać bonus bez depozytu LVBET? Po utworzeniu bezpłatnego LVkonta należy wysłać mail z tytułem: “Bonus bez depozytu” na specjalny adres dedykowany temu bonusowi: promocje@lvbet.pl. W ciągu 48h dodatkowa i darmowa kasa zostanie dodana do Twojego portfela w LVBET.

Jak odebrać darmowy bonus 20 PLN LVBET

Z najlepszych warunków powitalnych (specjalna promocja VIP) u legalnego polskiego bukmachera LVBET skorzystać mogą czytelnicy naszego serwisu, dla których przygotowaliśmy specjalny kod bonusowy LVBET . To hasło specjalne : LEGALSPORT . Jego użycie premiowane jest przyznaniem bonusu bez depozytu LVBET o równowartości 20 zł, dzięki czemu swój pierwszy zakład u tego katowickiego buka postawić można całkowicie darmo. Należy jedynie wysłać mail do działu promocji LVBET z prośbą o przydzielenie freebeta 20 zł na konto bonusowe - każdy nowy gracz po wysłaniu takiej wiadomości otrzymuje freebet 20 zł od bukmachera LVBET. Mail na freebet LVBET jest widoczny przy formularzu rejestracji, widoczny podczas zakładania konta użytkownika. 

Jak odebrać bonus LVBET 20 zł z kodem promocyjnym?

To bardzo proste. Wystarczy tylko założyć konto gracza LVBET, klikając w powyższy baner lub w ten link ==> LV BET aktywacja freebet 20 zł (jeśli nie jesteś pewien, ja przejść proces rejestracyjny, tu znajdziesz dokładną instrukcję krok po kroku: jak założyć konto gracza w LVBET), a następnie wysłać e-mail na adres promocji LVBET (o tytule wiadomości „Bonus bez Depozytu”). Darmowy zakład o wartości 20 PLN od LVBET zostanie wówczas dopisany do Waszego konta i będzie gotowy do wykorzystania w ciągu 24 godzin.

Instrukcja jak należy odebrać bonus bez depozytu LVBET
Jak odebrać LVBET bonus 20 zł

Nie zdziwcie się, gdy po wysłaniu maila na Waszym koncie pojawi się freebet 1 zł - w LV BET bonus bez depozytu to tak naprawdę zakład z mnożnikiem x20. Formalnie jego wartość wynosi 1 złoty, ale w momencie aktywacji bonusu kurs całkowity kuponu zostanie pomnożony 20 razy (słynny mnożnik 20 LVBET), co de facto umożliwi Wam postawienie darmowego zakładu o wartości 20 zł.

Zakłady bukmacherskie LV BET

Konto z kodem bonusowym LEGALSPORT w LV BET to wyższy bonus powitalny!
Wykorzystaj kod promocyjny i odbierz EXTRA freebet 20 PLN w LV BET

Idę do LV BET OnlineW konkurencji do LVBET swój freebet uruchamia Betclic Polska (aktualna oferta), jak również Fortuna w specjalnym pakiecie bonusowym z zakładem bez ryzyka dorzuca premię bez depozytu 20 zł. Z uwagi, na to że darmowa promocja powitalna przyciąga najwięcej grających i bonus bez wpłacania kasy można najszybciej odebrać, nowi bukmacherzy licytują się na bonusy bez depozytu podnosząc ponad standard wysokości freebetów online. W ramach promocji freebet można zgarnąć również w eWinner Zakłady Bukmacherskie. 

Jakie zasady ma darmowy freebet LVBET

Oto podstawowe zasady do darmowego bonusu LVBET:

1. Rejestracja z kodem promocyjnym LVBET
2. Pełna aktywacja konta 
3. Mail z prośbą o uruchomienie bonusu na adres: promocje@lvbet.pl, tytuł maila: “Bonus bez depozytu” 
4. Kupon kombi z mnożnikiem 20x: przynajmniej 3 zdarzenia, łączny kurs minimum 2.50, pojedyncze zdarzenie minimalny kurs 1.25
5. Do wypłaty regulaminowy wymóg dwukrotnego obrotu (2x), bez kuponów podwójna szansa

Zapamiętaj te 5 zasad darmowego bonusu LVBET 20, odbierz pozostałe bonusy na start  i ciesz się wygranymi na swoich ulubionych dyscyplinach sportowych.

Jak działa freebet LVBET 20 zł?

Na początku warto zaznaczyć, że aktywacja bonusu bez depozytu od LVBET nastąpi w momencie postawienia zakładu kombi składającego się z co najmniej trzech zdarzeń, o łącznym kursie kuponu nie mniejszym niż 2,50 oraz minimalnym kursie każdego wydarzenia wynoszącym 1,25. I to tak naprawdę wszystko, o czym musicie pamiętać, by wykorzystać przyznany przez LVBET darmowy zakład 20 PLN.

Z kodem promocyjnym LVBET odbierasz freebet 20 zł
LVBET kod promocyjny na freebet 20 zł

LV BET nie stawia nam żadnych ograniczeń, dotyczących dyscyplin sportowych ani typów, na które chcemy przeznaczyć freebet. Oznacza to, że możemy na naszym kuponie umieścić zarówno same typy na piłkę nożną, jak i zakłady z różnych dyscyplin, dostępnych w ofercie bukmacherskiej LV BET, np. hokeju na lodzie, koszykówki czy tenisa, a także narciarstwa alpejskiego, netballu, tenisa stołowego czy piłki wodnej.

 

Przykładowy kupon bukmacherski za freebet 20 PLN w LV BET z kodem LEGALSPORT

MKS Miedź Legnica vs Jagiellonia Białystok, Ekstraklasa, typ 2 - kurs 2.35
Tottenham Hotspur FC vs Borussia Dortmund, Champions League, typ 2 - kurs 3.0
SC Freiburg vs VfL Wolfsburg, Bundesliga, typ 1 - kurs 2.8
Levante UD vs Getafe CF, La Liga, typ 1 - kurs 2.5

----------------------------------------------------------

Kurs ogólny kuponu – 48.36 | Stawka zakładu – 20 PLN | Ewentualna wygrana: 851.14 zł

Warto jednak pamiętać, że darmowy zakład to dla nas okazja, by zagrać odważniej i nie ograniczać się do asekuracyjnych typów z niskimi kursami. Gramy przecież za pieniądze bukmachera, więc jeśli nasz kupon bukmacherski za freebet LVBET okaże się nietrafiony - nic nie stracimy. Tymczasem wygrana z zakładu o wyższych kursach może się okazać naprawdę imponująca - przekonacie się o tym, zerkając na poniższy przykładowy kupon za 20 PLN.

Korzyści bonusu 20 zł LVBET

Jak widać, zastosowanie specjalnego kodu promocyjnego LVBET oraz otrzymanie unikalnego bonusu bez depozytu LVBET wiąże się z samymi korzyściami dla prestiżowych klientów VIP. Przede wszystkim użycie unikatowego kodu bonusowego LVBET: czyli LEGALSPORT nie wymaga od nas praktycznie żadnego wysiłku - nie musimy czytać dodatkowych regulaminów, wykonywać pracochłonnych czynności itd.

Do kompletu z freebetem LVBET, bukmacher przygotował również darmowe i dodatkowe 50 złotych dla posiadaczy karnetów na mecze Wisły Kraków, Wisły Płock, Arki Gdynia i Widzewa Łódź na sezon 2019. Wystarczy jedynie przesłać zdjęcie lub skan swojego imiennego karnetu na adres: promocje@lvbet.pl

Zakłady bukmacherskie LV BET

LVBET kod promocyjny - użyj: LEGALSPORT

Idę do LV BET

Podstawową korzyścią z kodu bonusowego LEGALSPORT u legalnego buka LVBET jest fakt, że dzięki jego użyciu do naszego konta automatycznie dopisane zostają preferencyjne warunki bonusu powitalnego, niedostępne dla "zwykłych" graczy.

Tabela przedstawiająca 

Darmowy bonus LVBET 20 zł na 2019 r. + dodatkowe freebety

Miesiąc
Bonus 20 zł LVBET + inne freebety
  Kod promocyjny 
Rejestracja online 
 
Styczeń 2019 20 zł + freebet: Totolotek, STS tak tak - pełna Sprawdź kod
Luty 2019 20 zł + freebet: Forbet, Fortuna tak tak - pełna Sprawdź kod
Marzec 2019 20 zł + freebet: STS, Betfan* tak tak - pełna Sprawdź kod
Kwiecień 2019 20 zł + freebet: Fortuna, Forbet tak tak - pełna Sprawdź kod
Maj 2019 20 zł + freebet: Forbet, Fortuna tak tak - pełna Sprawdź kod
Czerwiec 2019 20 zł + freebet: STS, Totalbet tak tak - pełna Sprawdź kod
Lipiec 2019 20 zł + freebet: Totolotek, PZBuk* tak tak - pełna Sprawdź kod
Sierpień 2019 20 zł + freebet: STS, Totolotek tak tak - pełna Sprawdź kod
Wrzesień 2019 20 zł + freebet: Forbet, Milenium tak tak - pełna Sprawdź kod
Październik 2019 20 zł + freebet: STS, eToto tak tak - pełna Sprawdź kod
Listopad 2019 20 zł + freebet: Fortuna, Totalbet tak tak - pełna Sprawdź kod
Grudzień 2019 20 zł + freebet: Forbet, Superbet tak tak - pełna Sprawdź kod

* freebety czasowe lub w przygotowaniu

Tylko z kodem promocyjnym możesz otrzymać od LVBET bonus bez depozytu 20 PLN, dzięki któremu swój pierwszy kupon bukmacherski w LVBET możemy zawrzeć bez dokonywania przelewu, a tym samym bez ryzyka utraty własnych pieniędzy. Nie ma więc na co czekać - załóż darmowe LVKonto z kodem bonusowym LVBET: LEGALSPORT i postaw swój darmowy internetowy zakład w LVBET!

FAQ - najczęściej zadawane pytania o darmowy bonus LVBET

Nowi grający czasem nie doczytują instrukcji odbioru bonusu LVBET 20 zł i mają dodatkowe pytania w tej sprawie. Przygotowaliśmy podstawowy zestaw najczęściej zadawanych pytań wraz z odpowiedziami przygotowanym przez zespół redakcyjny i specjalistów rynku bukmacherskiego.

1. Jaki jest mnożnik na bonusie LVBET 20 ?

Mnożnik LVBET stosowany przy bonusie 20 zł wynosi x20. Pojawi się on na stworzonym KOMBI kuponie, na którym będą przynajmniej 3 zdarzenia, łączny kurs wyniesie 2.50 a minimalny kurs pojedynczego zdarzenia nie będzie niższy niż 1.25

2. Czy bonus 20 zł działa na galę FAME MMA LVBET?

Popularny wśród kibiców i początkujących typerów bonus 20 zł działa nie tylko na standardowe mecze, ale też wydarzenia specjalne sponsorowane przez LVBET. FAME MMA jest doskonałą okazją do postawienia darmowego zakładu LVBET 20 zł, jedyny warunek do spełnienia to wymogi co do ilości zdarzeń i minimalny kurs. Więcej o premiach specjalnych przeczytasz w artykule pt. Bonusy promocyjne LVBET na FAME MMA. Warto pamiętać, że poza standardowym bonusem na Fame MMA LVBET przygotowuje też bonus specjalny 20 zł, nagrody typerskie oraz bonusy VIP (20 zł do 50 zł).

3. Jak aktywować bonus 20 zł?

Dla przypomnienia pokazujemy ponownie jak szybko i prosto można odebrać powitalne 20 zł bez wymaganego przelewu depozytu:

1. Rejestrujesz bezpłatne konto LVBET koniecznie z użyciem z kodu promocyjnego LVBET (np tego kodu)
2. Uruchamiasz konto, klikając w link jaki otrzymasz na adres mailowy podany przy rejestracji
3. Wysyłasz mail do LVBET z tytułem: “Bonus bez depozytu” na adres mailowy dedykowany bonusom: promocje@lvbet.pl
4. Stawiasz zakład kombi z minimum 3 zdarzeniami i kursem nie niższym niż 2.5, system LVBET podpowie mnożnik kuponu x20 jako ekwiwalentu 20 zł

4. Czy bonus 20 LVBET to bonus na start?

Tak, darmowy voucher LVBET na 20 zł to jeden z elementów bonusu startowego LVBET. Od pozostałych bonusów różni się tym, że nie trzeba wnosić depozytu (wpłacać pieniędzy). Jeśli chcesz zebrać pozostałe depozyty 1500 zł lub 50 zł, to należy skorzystać z jednej form płatności akceptowanych przez LVBET, klikająć w przycisk “Wpłata”. Wybierz metodę wpłaty spośród pokazanych: DotPay, tPay.com, Paysafecard, Skrill, Paymenticon, Przelewy24 czy płatność za pomocą karty kredytowej i debetowej VISA, MasterCard oraz BLIK.

5. Jakie opinie ma darmowy freebet 20 zł od LVBET w porównaniu w innymi bukmacherami

Praktycznie wszyscy bukmacherzy internetowi w Polsce, stosują darmowe freebety powitalne. Opinie na temat darmowego bonusu 20 od LVBET bez wymaganego depozytu są na ogół pozytywne. Nic dziwnego, są to darmowe pieniądze które można odebrać w każdym momencie korzystając z linka referencyjnego lub kodu rejestracyjnego. Na forach i grupach dyskusyjnych gracze wymieniając się wrażeniami, podkreślają łatwość sposobu w jaki zgarnia się ten gratisowy bonus. W porównaniu do freebetu STS, gdzie minimalny kurs wynosi 1.91, bonus LVBET wypada nieco słabiej (wymagany kurs 2.50). Inny, darmowy bonus bez depozytu w forBET wymaga kursu nie mniejszego niż 2.00. Z kolei Betclic Polska swój bonus bez depozytu uruchamia cyklicznie w zależności od aktualnych wydarzeń sportowych, szacunkowy kurs minimalny to ok 2.10.

eFortuna Online Zakłady Bukmacherskie bezpłatny bonus rejestracyjny 20 zł w punktach FKP ograniczyła do kursu 2.00 na kuponie AKO. PZBUk bonus za kod promocyjny z wypłatą bez obrotu zamienił na bonus powitalny 500 zł (z mnożnikiem 150%) więc nie bierze udziału w porównaniu. Podobnie BETFAN, gdzie bonus bez depozytu chwilowo nie jest aktywny, za to doskonale działa zamiennik czyli bonus bez ryzyka 90 zł lub 100 zł oraz powitalny bonus od 3 wpłat aż do 3000 zł. Totolotek podniósł stawkę o 5 zł i dodał je do 20 zł jakie jest w LVBET, więc ten darmowy freebet wynosi 25 zł (po rejestracji z kodem, bez kodu Totolotka jest 20 zł). Minimalny kurs darmowych kuponów za 25 zł w Totolotku to 2.00. eToto 2 bonusy rejestracyjne za 20 zł obligował do kursu nie niższego niż 2.20, aktualny wymóg do bonusu na start na październik 2019 znajdziecie w dziale z kodem promocyjnym do tego bukmachera. Tutaj można sprawdzić kurs jaki do darmowych freebetów eToto bez wpłaty.

Milenium swój specjalny bonus dla nowych za 20 zł ustaliło na tym samym poziomie co LVBET (bonus tylko z kodem promocyjnym Milenium), jedynie kurs minimum to 2.00. Totalbet zmienia gratisowy bonus bez depozytu od 10 zł, przez 15 zł do 20 zł, przy czym kurs minimalny to 2.00, obrót 1x bonus, kupon może być SOLO/AKO.

6. Jak wypłacić bonus 20 zł LVBET

Wypłata bonusu LVBET o nominale 20 zł zgodnie z regulaminem LVBET jest obwarowana dwukrotnemu obrotowi. Żeby zrealizować obrót na takim poziomie, musisz stawiać zakłady po kursie minimum 2.0 na rynkach o minimum 3 możliwych wynikach (np. 1X2). Co jest bardzo ważne - do obrotu nie liczą się kupony z podwójną szansą. Bonus 20 zł możesz wypłacić z LVkonta na swoje konto bankowe po spełnieniu wymienionych warunków.

7. Czy wymagana jest wpłata przy bonusie 20 zł na koncie LVBET

Nie, przy darmowym bonusie na start wpłata kasy do LVBET nie jest wymagana. Jedyne co musisz zrobić to otworzyć darmowe konto i dokonać pełnej rejestracji wraz z podaniem danych osobowych, adresowych, konta bankowego i skanu dokumentu tożsamości.

Warto wiedzieć o bonusie LVBET 20 zł

1. Powitalna premia LVBET 20 zł możliwa jest do wykorzystania tylko 1 raz, po rejestracji z kodem promocyjnym LVBET jaki jest LEGALSPORT (tu więcej jak odebrać bonus).

Klawiatura z napisem Odbierz bonus bez depozytu w LV BET z kodem promocyjnym
Bonus bez depozytu w LV BET z kodem promocyjnym LEGALSPORT

2. Dodatkowe bonusy 20 zł LVBET dla stałych graczy są do odbioru w ramach promocji weekendowych, specjalnych oraz wydarzeń sponsorowanych przez LVBET (np FAME MMA)

3. Voucher 20 zł aktywowany jest po wysłaniu mailu do Działu Marketingu LVBET, z prośbą o aktywowanie darmowych 20 zł na saldzie bonusowym po skutecznym utworzeniu i zarejestrowaniu LVBET konta.

4. Darmowa premia LVBET 20 nie wymaga zasilania portfela na koncie LV, nie musisz robić przelewu, wymagana jest poprawna rejestracja oraz pełna aktywacja konta do naliczenia 20 zł nagrody od LVBET dla nowego gracza.

Inni czytali również

Komentarze i opinie (2)

Bonus bez depozytu LVBET | październik 2019
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Kozak213
20.02.2019, godz. 23:33
wysłałem dziś maila do lvbeta, ale jeszcze nic nie mam na koncie, jak jutro nie dostane to napisze ponaglenie
lvbet
21.02.2019, godz. 14:32
Pisz od razu, nie ma na co czekać :D Ja ich nękałem i mi w końcu przyznali
Zgłoś uwagi do strony
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.