FC Porto - Alverca wynik meczu 1:0
FC Porto - Alverca (02.05.2026) wynik meczu 1:0. Przebieg minuta po minucie.
Przebieg meczu
Forma obu drużyn
Wynik w czasie
| Prowadzenie FC Porto | 58 min |
|---|---|
| Remis | 40 min |
| Prowadzenie Alverki | 0 min |
Decyzje sędziego
| Rzuty karne i VAR Bez rzutów karnych i interwencji VAR | 0 |
|---|---|
| Kartki FC Porto Kiwior 38' | 1 |
| Kartki Alverca Francisco Chiquinho 38', Kaiky Marques Naves 52', Lima 74', Lucas Figueiredo dos Santos 77' | 4 |
Okresy bez gola
| Najdłuższy okres bez gola | 58 min (40'–98') |
|---|---|
| Pierwszy gol | 40' |
| Gol średnio co | 98,0 min |
Mecz w liczbach
| Gol średnio co 1 gol w 98 min | 98 min |
|---|---|
| Zdarzenie średnio co 16 zdarzeń: gole, kartki, zmiany, VAR | 6,1 min |
| Gole po przerwie 0 z 1 gola | 0% |
| Udział rezerwowych w golach 0 z 1 gola z golem lub asystą rezerwowego | 0% |
Informacje o spotkaniu
| Rozgrywki | Primera Liga 2025/2026 |
|---|---|
| Faza rozgrywek | 32. kolejka |
| Data | 02.05.2026, 21:30 |
| Stadion | Estádio Do Dragão |
| Pojemność | 50 399 |
| Pogoda | częściowe zachmurzenie, 16°C |
| Sędzia | David Rafael Oliveira da Silva |
Statystyki
Pełne statystyki meczu FC Porto - Alverca z 02.05.2026: posiadanie piłki, strzały, przewaga w kolejnych kwadransach i momentum.
Składy na mecz FC Porto vs Alverca
Wyjściowe jedenastki, rezerwowi, zmiany i oceny zawodników obu drużyn.
Wyjściowe składy


Składy
FC Porto
- Śr. wiek
- 25,2
- Śr. wzrost
- 185 cm
- Śr. ocena XI
- 7,19
- 99 Diogo Costa bramkarz 40 mln € 27 l. 186 cm 34
- 20 Alberto Costa obrońca 18 mln € 23 l. 186 cm 31
- 5 Jan Bednarek obrońca 11 mln € 30 l. 189 cm 32
- 4 Jakub Kiwior obrońca 45' 40 mln € 26 l. 189 cm 28
- 12 Zaidu Sanusi obrońca 45' 3 mln € 29 l. 182 cm 18
- 10 Gabri Veiga pomocnik 74' 35 mln € 24 l. 184 cm 32
- 13 Pablo Rosario pomocnik 10 mln € 29 l. 188 cm 30
- 8 Victor Froholdt pomocnik 50 mln € 20 l. 187 cm 34
- 11 Eduardo Gabriel Aquino Cossa napastnik 86' 17 mln € 29 l. 175 cm 32
- 27 Deniz Gul napastnik 10 mln € 22 l. 190 cm 33
- 77 Oskar Pietuszewski napastnik 63' 25 mln € 18 l. 179 cm 17
- 3 Thiago Silva obrońca 500 tys. € 42 l. 183 cm 13
- 17 Borja Sainz napastnik 63' 20 mln € 25 l. 174 cm 32
- 29 Terem Moffi napastnik 5 mln € 27 l. 188 cm 14
- 42 Seko Fofana pomocnik 74' 8 mln € 31 l. 184 cm 14
- 52 Martim Fernandes obrońca 45' 12 mln € 20 l. 181 cm 21
- 14 Claudio Ramos bramkarz 500 tys. € 34 l. 183 cm 32
- 22 Alan Gonzalo Varela pomocnik 45' 28 mln € 25 l. 177 cm 31
- 7 William Gomes napastnik 30 mln € 20 l. 171 cm 31
- 86 Rodrigo Mora pomocnik 86' 38 mln € 19 l. 168 cm 33
Trener Francesco Farioli
Alverca
- Śr. wiek
- 26,4
- Śr. wzrost
- 184 cm
- Śr. ocena XI
- 6,41
- 31 Mateous Oliveira Mendes bramkarz 100 tys. € 24 l. 199 cm 32
- 4 Kaiky Marques Naves obrońca 90' 4 mln € 24 l. 180 cm 32
- 5 Sergi Gómez obrońca 200 tys. € 34 l. 185 cm 31
- 33 Ndemeni Bastien Chefren Meupiyou Menadjou obrońca 7 mln € 20 l. 191 cm 32
- 2 Nabil Touaizi pomocnik 800 tys. € 25 l. 183 cm 33
- 26 Rhaldney Norberto Simiao Gomez pomocnik 89' 1 mln € 27 l. 184 cm 14
- 18 Lincoln Henrique Oliveira dos Santos pomocnik 2,7 mln € 27 l. 177 cm 30
- 12 Isaac James pomocnik 1 mln € 22 l. 177 cm 26
- 20 Lucas Figueiredo dos Santos napastnik 77' 5 mln € 25 l. 178 cm 27
- 91 Sandro Lima napastnik 90' 150 tys. € 36 l. 186 cm 31
- 10 Francisco Chiquinho napastnik 77' 5 mln € 26 l. 179 cm 20
- 82 Diogo Spencer obrońca 90' 2 mln € 22 l. 178 cm 15
- 14 Steven Baseya obrońca 700 tys. € 21 l. 191 cm 26
- 25 Stephane Diarra napastnik 400 tys. € 27 l. 173 cm 7
- 6 Davy Gui pomocnik 77' 800 tys. € 20 l. 189 cm 33
- 9 Marko Milovanović napastnik 77' 3,5 mln € 23 l. 196 cm 31
- 17 Vasco da Silva Moreira pomocnik 1 mln € 25 l. 180 cm 17
- 11 Cedric Nuozzi napastnik 90' 800 tys. € 20 l. 179 cm 30
-
35 Zakaria Kessary pomocnik – – – – –
Trener Sergio Ferreira
FAQ
Jaki był wyjściowy skład FC Porto w meczu z Alverką?
W wyjściowym składzie FC Porto w ustawieniu 4-3-3: w bramce D. Costa, w obronie Alberto Costa, J. Bednarek, J. Kiwior oraz Z. Sanusi, w pomocy G. Veiga, P. Rosario oraz V. Froholdt, w ataku Eduardo Gabriel Aquino Cossa, D. Gul oraz O. Pietuszewski. Z ławki weszli: M. Fernandes (45'), A. Varela (45'), B. Sainz (63'), S. Fofana (74') oraz R. Mora (86').
Jaki był wyjściowy skład Alverki w meczu z FC Porto?
W wyjściowym składzie Alverki w ustawieniu 3-4-3: w bramce Mateous Oliveira Mendes, w obronie Kaiky Marques Naves, S. Gómez oraz Ndemeni Bastien Chefren Meupiyou Menadjou, w pomocy N. Touaizi, Rhaldney Norberto Simiao Gomez, Lincoln Henrique Oliveira dos Santos oraz I. James, w ataku Lucas Figueiredo dos Santos, S. Lima oraz Francisco Chiquinho. Z ławki weszli: D. Gui (77'), M. Milovanović (77'), D. Spencer (90') oraz C. Nuozzi (90').
Kogo zabrakło w meczu FC Porto – Alverca?
Po stronie FC Porto nie zagrali: Vasco Sousa. Po stronie Alverki nie zagrali: Julian Martinez.
Forma w 10 ostatnich meczach
FC Porto - Alverca
Forma drużyn w ostatnich 10 meczach
Rynki drużyn w ostatnich 10 meczach
FC Porto - ostatnie mecze
| Data | Mecz | ||
|---|---|---|---|
|
04 Lis
21:00
|
FC Porto
4
Napoli
1
|
||
| Liga Mistrzów, 4. runda | |||
|
31 Paź
21:30
|
FC Porto
4
Estoril Praia
0
|
||
| Liga Portugal, 10. kolejka | |||
|
28 Paź
21:30
|
FC Porto
1
Académico Viseu
0
|
||
| Puchar Ligi Portugalii, 1/4 finału | |||
|
24 Paź
21:30
|
Gil Vicente
0
FC Porto
1
|
||
| Liga Portugal, 9. kolejka | |||
|
20 Paź
21:00
|
FC Porto
0
PSV Eindhoven
1
|
||
| Liga Mistrzów, 3. runda | |||
|
14 Paź
21:00
|
Real Betis
3
FC Porto
2
|
||
| Liga Mistrzów, 2. runda | |||
|
10 Paź
19:00
|
CS Marítimo
1
FC Porto
2
|
||
| Liga Portugal, 8. kolejka | |||
|
20 Wrz
21:30
|
FC Porto
3
SL Benfica
1
|
||
| Liga Portugal, 7. kolejka | |||
|
12 Wrz
19:00
|
Casa Pia
1
FC Porto
4
|
||
| Liga Portugal, 6. kolejka | |||
|
08 Wrz
21:00
|
FC Porto
0
Manchester City
2
|
||
| Liga Mistrzów, 1. runda | |||
Alverca - ostatnie mecze
| Data | Mecz | ||
|---|---|---|---|
|
02 Lis
21:15
|
SL Benfica
1
Alverca
0
|
||
| Liga Portugal, 10. kolejka | |||
|
24 Paź
19:00
|
Alverca
0
Arouca
1
|
||
| Liga Portugal, 9. kolejka | |||
|
18 Paź
16:00
|
CD Tondela
2
Alverca
0
|
||
| Puchar Portugalii | |||
|
12 Paź
21:15
|
Famalicão
1
Alverca
4
|
||
| Liga Portugal, 8. kolejka | |||
|
19 Wrz
19:00
|
Alverca
1
Rio Ave
0
|
||
| Liga Portugal, 7. kolejka | |||
|
12 Wrz
16:30
|
Nacional Madeira
1
Alverca
3
|
||
| Liga Portugal, 6. kolejka | |||
|
05 Wrz
19:00
|
Alverca
1
SC Braga
2
|
||
| Liga Portugal, 5. kolejka | |||
|
29 Sie
16:30
|
Alverca
1
Santa Clara
1
|
||
| Liga Portugal, 4. kolejka | |||
|
22 Sie
21:30
|
Sporting CP
3
Alverca
1
|
||
| Liga Portugal, 3. kolejka | |||
|
15 Sie
16:30
|
Alverca
2
Estrela Amadora
2
|
||
| Liga Portugal, 2. kolejka | |||
Mecze bezpośrednie porównanie
FC Porto - Alverca
Bilans 3 meczów bezpośrednich
Rynki dla meczów bezpośrednich
- Powyżej 1,5 gola 67% (2 z 3)
- Powyżej 2,5 gola 33% (1 z 3)
- Powyżej 3,5 gola 0% (0 z 3)
- Obie strzelą (BTTS) 0% (0 z 3)
- Mecze bez gola 0% (0 z 3)
- Remisy 0% (0 z 3)
- Wygrana 1 golem 33% (1 z 3)
- Wygrana 3+ golami 33% (1 z 3)
FC Porto - Alverca mecze bezpośrednie
| Data | Mecz | ||
|---|---|---|---|
|
09 Sie
19:00
|
FC Porto
2
Alverca
0
|
||
| Liga Portugal, 1. kolejka | |||
|
02 Maj
21:30
|
FC Porto
1
Alverca
0
|
||
| Liga Portugal 2025/2026, 32. kolejka | |||
|
22 Gru
2025
|
Alverca
0
FC Porto
3
|
||
| Liga Portugal 2025/2026, 15. kolejka | |||
Statystyki szczegółowe H2H
FC Porto - Alverca
H2H najczęstsze wyniki
Które wyniki padały najczęściej w 3 meczach FC Porto - Alverca.
| # | Wynik | Mecze |
|---|---|---|
| 1. | 1:0 wygrana FC Porto | 1 (33%) |
| 2. | 2:0 wygrana FC Porto | 1 (33%) |
| 3. | 3:0 wygrana FC Porto | 1 (33%) |
Serie w meczach H2H
Aktualne i najdłuższe serie
- Bez porażki FC Porto najdłuższa: 3 mecze 3 mecze
- Gol FC Porto najdłuższa: 3 mecze 3 mecze
- Czyste konto FC Porto najdłuższa: 3 mecze 3 mecze
- Poniżej 3,5 gola najdłuższa: 3 mecze 3 mecze
- Mecze bez gola najdłuższa: 0 meczów 0 meczów
- Gol obu drużyn najdłuższa: 0 meczów 0 meczów
H2H FC Porto - Alverca według rozgrywek
Zwycięstwa każdej z drużyn i remisy w danym turnieju bądź lidze
| Rozgrywki | Mecze | Porto | Remis | Alverca |
|---|---|---|---|---|
| Liga Portugal | 3 | 3 | 0 | 0 |
| Razem | 3 | 3 | 0 | 0 |
Atut własnego boiska
FC Porto u siebie i Alverca na wyjeździe w ostatnich 10 meczach
Jaki jest bilans meczów FC Porto - Alverca?
W 3 spotkaniach bezpośrednich FC Porto ma na koncie 3 zwycięstwa, Alverca 0, a 0 meczów zakończyło się remisem. Bilans bramek to 6:0 dla FC Porto. Ostatni mecz rozegrano 9 sierpnia 2026 (Liga Portugal), a FC Porto - Alverca zakończył się wynikiem 2:0. Najwyższe zwycięstwo w historii rywalizacji to 3:0 FC Porto (2025).
Kiedy było ostatnie zwycięstwo Alverki nad FC Porto?
W 3 meczach bezpośrednich nie ma jeszcze zwycięstwa Alverki. Obie drużyny strzelały w 0 spotkaniach (0%), a 3 gole lub więcej padły w 1 spotkaniu (33%).
Miejsca FC Porto oraz Alverca
w tabeli Liga Portugal
Tabela
Primera Liga 2025/2026| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Porto
|
34 | 28 | 4 | 2 | 66:18 | 48 | 88 | |
2
|
Sporting CP
|
34 | 25 | 7 | 2 | 89:24 | 65 | 82 | |
3
|
SL Benfica
|
34 | 23 | 11 | 0 | 74:25 | 49 | 80 | |
4
|
SC Braga
|
34 | 16 | 11 | 7 | 64:36 | 28 | 59 | |
5
|
Famalicão
|
34 | 15 | 11 | 8 | 42:29 | 13 | 56 | |
6
|
Gil Vicente
|
34 | 13 | 11 | 10 | 47:38 | 9 | 50 | |
7
|
Moreirense
|
34 | 12 | 7 | 15 | 37:49 | -12 | 43 | |
8
|
Arouca
|
34 | 12 | 6 | 16 | 47:64 | -17 | 42 | |
9
|
Vitória Guimarães
|
34 | 12 | 6 | 16 | 39:51 | -12 | 42 | |
10
|
Estoril Praia
|
34 | 10 | 9 | 15 | 54:57 | -3 | 39 | |
11
|
Alverca
|
34 | 10 | 9 | 15 | 35:52 | -17 | 39 | |
12
|
Rio Ave
|
34 | 8 | 12 | 14 | 35:57 | -22 | 36 | |
13
|
Santa Clara
|
34 | 9 | 9 | 16 | 32:41 | -9 | 36 | |
14
|
Nacional Madeira
|
34 | 9 | 7 | 18 | 37:45 | -8 | 34 | |
15
|
Estrela Amadora
|
34 | 6 | 12 | 16 | 38:56 | -18 | 30 | |
16
|
Casa Pia
|
34 | 6 | 12 | 16 | 31:57 | -26 | 30 | |
17
|
CD Tondela
|
34 | 6 | 10 | 18 | 27:55 | -28 | 28 | |
18
|
AVS Futebol
|
34 | 3 | 12 | 19 | 27:67 | -40 | 21 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Porto
|
34 | 28 | 4 | 2 | 66:18 | 48 | 88 | |
2
|
Sporting CP
|
34 | 25 | 7 | 2 | 89:24 | 65 | 82 | |
3
|
SL Benfica
|
34 | 23 | 11 | 0 | 74:25 | 49 | 80 | |
4
|
SC Braga
|
34 | 16 | 11 | 7 | 64:36 | 28 | 59 | |
5
|
Famalicão
|
34 | 15 | 11 | 8 | 42:29 | 13 | 56 | |
6
|
Gil Vicente
|
34 | 13 | 11 | 10 | 47:38 | 9 | 50 | |
7
|
Moreirense
|
34 | 12 | 7 | 15 | 37:49 | -12 | 43 | |
8
|
Arouca
|
34 | 12 | 6 | 16 | 47:64 | -17 | 42 | |
9
|
Vitória Guimarães
|
34 | 12 | 6 | 16 | 39:51 | -12 | 42 | |
10
|
Estoril Praia
|
34 | 10 | 9 | 15 | 54:57 | -3 | 39 | |
11
|
Alverca
|
34 | 10 | 9 | 15 | 35:52 | -17 | 39 | |
12
|
Rio Ave
|
34 | 8 | 12 | 14 | 35:57 | -22 | 36 | |
13
|
Santa Clara
|
34 | 9 | 9 | 16 | 32:41 | -9 | 36 | |
14
|
Nacional Madeira
|
34 | 9 | 7 | 18 | 37:45 | -8 | 34 | |
15
|
Estrela Amadora
|
34 | 6 | 12 | 16 | 38:56 | -18 | 30 | |
16
|
Casa Pia
|
34 | 6 | 12 | 16 | 31:57 | -26 | 30 | |
17
|
CD Tondela
|
34 | 6 | 10 | 18 | 27:55 | -28 | 28 | |
18
|
AVS Futebol
|
34 | 3 | 12 | 19 | 27:67 | -40 | 21 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
FC Porto
|
17 | 14 | 3 | 0 | 33:6 | 27 | 45 | |
| 2 |
Sporting CP
|
17 | 13 | 2 | 2 | 51:11 | 40 | 41 | |
| 3 |
SL Benfica
|
17 | 11 | 6 | 0 | 41:13 | 28 | 39 | |
| 4 |
Famalicão
|
17 | 9 | 4 | 4 | 27:12 | 15 | 31 | |
| 5 |
SC Braga
|
17 | 8 | 6 | 3 | 34:18 | 16 | 30 | |
| 6 |
Gil Vicente
|
17 | 9 | 3 | 5 | 28:17 | 11 | 30 | |
| 7 |
Vitória Guimarães
|
17 | 8 | 4 | 5 | 26:19 | 7 | 28 | |
| 8 |
Moreirense
|
17 | 8 | 3 | 6 | 20:21 | -1 | 27 | |
| 9 |
Alverca
|
17 | 7 | 5 | 5 | 18:23 | -5 | 26 | |
| 10 |
Arouca
|
17 | 7 | 4 | 6 | 27:30 | -3 | 25 | |
| 11 |
Estoril Praia
|
17 | 6 | 5 | 6 | 29:26 | 3 | 23 | |
| 12 |
Santa Clara
|
17 | 7 | 2 | 8 | 17:17 | 0 | 23 | |
| 13 |
Nacional Madeira
|
17 | 6 | 2 | 9 | 23:23 | 0 | 20 | |
| 14 |
Estrela Amadora
|
17 | 4 | 6 | 7 | 21:24 | -3 | 18 | |
| 15 |
Rio Ave
|
17 | 3 | 6 | 8 | 17:29 | -12 | 15 | |
| 16 |
Casa Pia
|
17 | 2 | 9 | 6 | 18:26 | -8 | 15 | |
| 17 |
CD Tondela
|
17 | 2 | 7 | 8 | 13:21 | -8 | 13 | |
| 18 |
AVS Futebol
|
17 | 2 | 6 | 9 | 15:27 | -12 | 12 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
FC Porto
|
17 | 14 | 1 | 2 | 33:12 | 21 | 43 | |
| 2 |
Sporting CP
|
17 | 12 | 5 | 0 | 38:13 | 25 | 41 | |
| 3 |
SL Benfica
|
17 | 12 | 5 | 0 | 33:12 | 21 | 41 | |
| 4 |
SC Braga
|
17 | 8 | 5 | 4 | 30:18 | 12 | 29 | |
| 5 |
Famalicão
|
17 | 6 | 7 | 4 | 15:17 | -2 | 25 | |
| 6 |
Rio Ave
|
17 | 5 | 6 | 6 | 18:28 | -10 | 21 | |
| 7 |
Gil Vicente
|
17 | 4 | 8 | 5 | 19:21 | -2 | 20 | |
| 8 |
Arouca
|
17 | 5 | 2 | 10 | 20:34 | -14 | 17 | |
| 9 |
Moreirense
|
17 | 4 | 4 | 9 | 17:28 | -11 | 16 | |
| 10 |
Estoril Praia
|
17 | 4 | 4 | 9 | 25:31 | -6 | 16 | |
| 11 |
Casa Pia
|
17 | 4 | 3 | 10 | 13:31 | -18 | 15 | |
| 12 |
CD Tondela
|
17 | 4 | 3 | 10 | 14:34 | -20 | 15 | |
| 13 |
Vitória Guimarães
|
17 | 4 | 2 | 11 | 13:32 | -19 | 14 | |
| 14 |
Nacional Madeira
|
17 | 3 | 5 | 9 | 14:22 | -8 | 14 | |
| 15 |
Alverca
|
17 | 3 | 4 | 10 | 17:29 | -12 | 13 | |
| 16 |
Santa Clara
|
17 | 2 | 7 | 8 | 15:24 | -9 | 13 | |
| 17 |
Estrela Amadora
|
17 | 2 | 6 | 9 | 17:32 | -15 | 12 | |
| 18 |
AVS Futebol
|
17 | 1 | 6 | 10 | 12:40 | -28 | 9 |