Forma w lidze
Estrela Amadora w tabeli
10. miejsce / 10 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 14 punktów
Strata do 4. miejsca: 8 punktów
Serie w ostatnich meczach
2 porażki z rzędu
3 mecze bez zwycięstwa
2 mecze bez strzelonej bramki
9 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
5 pkt
6:7 bramki
1,50 gola/mecz
5 pkt
8:8 bramki
2,00 gola/mecz
Równy bilans
Zawodnicy Estreli Amadora
Wartość drużyny: 11 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 4 bramek | Nigeria | 26 | napastnik | 8 | 3 mln € | ||
|
|
Najwięcej asyst 3 asyst | Wybrzeże Kości Słoniowej | 20 | pomocnik | 8 | – | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,29 średnia ocena | Nigeria | 26 | napastnik | 8 | 3 mln € | ||
|
|
Najwięcej minut 720 minut | Brazylia | 25 | bramkarz | 8 | 2,5 mln € |
Przewidywany skład Estreli Amadora 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Estrela Amadora w tabeli Liga Portugal
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Porto
|
8 | 8 | 0 | 0 | 20:4 | 24 |
2
|
SL Benfica
|
8 | 6 | 1 | 1 | 24:7 | 19 |
| ··· | |||||||
9
|
SC Braga
|
7 | 3 | 2 | 2 | 8:8 | 11 |
10
|
Estrela Amadora
|
8 | 2 | 4 | 2 | 14:15 | 10 |
11
|
Moreirense
|
8 | 2 | 2 | 4 | 8:15 | 8 |
Wyniki Estreli Amadora
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Arouca
1
Estrela Amadora
0
Liga Portugal, 8. kolejka
|
|
|
20 Wrz Koniec
|
Estrela Amadora
0
Académico Viseu
2
Liga Portugal, 7. kolejka
|
|
|
14 Wrz Koniec
|
Rio Ave
3
Estrela Amadora
3
Liga Portugal, 6. kolejka
|
Terminarz Estreli Amadora
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 16:30
|
![]()
AD Fazendense
Estrela Amadora
Puchar Portugalii
|
|
|
24 Paź 16:30
|
Estrela Amadora
Casa Pia
Liga Portugal, 9. kolejka
|
|
|
31 Paź 16:30
|
Moreirense
Estrela Amadora
Liga Portugal, 10. kolejka
|
Ostatnie transfery Estreli Amadora
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 03 Wrz 2026 |
![]() |
Belgia |
|
wypożyczenie | |
| 03 Wrz 2026 |
|
Ekwador |
|
wypożyczenie | |
| 03 Wrz 2026 |
![]() |
Czarnogóra |
|
za darmo | |
| 01 Wrz 2026 |
|
Urugwaj |
|
wypożyczenie |
Estrela Amadora to klub piłkarski z Portugalii występujący w Liga Portugal. Swoim domowym obiektem jest Campo Municipal dos Prazeres, który może pomieścić 800 widzów. Zespół prowadzi Pepa. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 11 milionów euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Portugalii.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Estrelę Amadora?
Klub piłkarski Estrela Amadora zdobył w swojej historii 3 trofea — 3 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 2. ligi Portugalii oraz Puchar Portugalii.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Estrela Amadora w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Estreli Amadora trafiło 10 zawodników za łączną kwotę 1,5 mln €, a klub opuściło 13 piłkarzy, co przyniosło 4,5 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Lovro Zvonarek z Bayernu Monachium za 1,5 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Otavio Manoel Galdino Fernandes do Eintrachtu Frankfurt za 4,5 mln €.
Które miejsce zajmuje Estrela Amadora w tabeli Liga Portugal?
Estrela Amadora zajmuje obecnie 10. miejsce w tabeli Liga Portugal z dorobkiem 10 punktów po 8 kolejkach. Strata do prowadzącego FC Porto wynosi 14 punktów, a przewaga nad 11. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 14:15, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 5 punktów.
Jak wygląda skład Estreli Amadora?
W wyjściowym ustawieniu Estreli Amadora między słupkami staje L. Linck, a linię obrony najczęściej tworzą M. Scholze, Luan Patrick, S. Leković oraz R. Soares. W środku pola grają A. Marcus, S. Serra, L. Zvonarek, E. Doue oraz I. Stoica, a za skuteczność w ataku odpowiadają L. Antonetti. Trener Pepa ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Liga Portugal i pucharach.
Kiedy Estrela Amadora gra następny mecz?
Najbliższy mecz Estreli Amadora to spotkanie z AD Fazendense, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 16:30 w ramach Pucharu Portugalii. Transmisję pokaże Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Estreli Amadora?
Ostatni mecz Estreli Amadora to porażka z Arouką 1:0 w Liga Portugal, 11 października 2026. Bramkę zdobył Martinez Gonzalvez. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Estrela Amadora w tym sezonie?
Bilans Estreli Amadora w tym sezonie to 8 meczów i wynik 2-4-2 przy 14 zdobytych bramkach i 15 straconych. Czyste konto padło w 0 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 51%, a oddaje 10,1 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Estreli Amadora w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Estrela Amadora w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Estreli Amadora
Estrela Amadora terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
17 Paź 16:30
|
![]() Puchar Portugalii
|
Wyjazd | – | |
|
24 Paź 16:30
|
Liga Portugal, 9. kolejka
|
Campo Municipal dos Prazeres U siebie | Łatwy | |
|
31 Paź 16:30
|
Liga Portugal, 10. kolejka
|
Parque Desportivo Comendador Joaquim de Almeida Freitas Wyjazd | Umiarkowany | |
|
08 Lis 21:30
|
Liga Portugal, 11. kolejka
|
Campo Municipal dos Prazeres U siebie | Trudny | |
|
28 Lis 21:30
|
Liga Portugal, 12. kolejka
|
Estádio Dom Afonso Henriques Wyjazd | Łatwy | |
|
06 Gru 17:00
|
Liga Portugal, 13. kolejka
|
Campo Municipal dos Prazeres U siebie | Umiarkowany | |
|
13 Gru 17:00
|
Liga Portugal, 14. kolejka
|
Estádio Do Dragão Wyjazd | Trudny | |
|
20 Gru 17:00
|
Liga Portugal, 15. kolejka
|
Campo Municipal dos Prazeres U siebie | Umiarkowany | |
|
27 Gru 17:00
|
Liga Portugal, 16. kolejka
|
Estádio de São Miguel Wyjazd | Trudny | |
|
10 Sty 17:00
|
Liga Portugal, 17. kolejka
|
Campo Municipal dos Prazeres U siebie | Łatwy |
Kiedy Estrela Amadora gra następny mecz?
Najbliższy mecz Estreli Amadora to spotkanie z AD Fazendense, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 16:30 w ramach Pucharu Portugalii. Transmisję pokaże Betclic TV.
Wyniki Estreli Amadora w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Estrela Amadora w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Estreli Amadora w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Estrela Amadora wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Liga Portugal, 8. kolejka
|
1:0 | 4-2-3-1 | 6/11 | 2/7 | |
|
20 Wrz Koniec
|
Liga Portugal, 7. kolejka
|
0:2 | 4-2-3-1 | 5/7 | 2/5 | |
|
14 Wrz Koniec
|
Liga Portugal, 6. kolejka
|
3:3 | 4-2-3-1 | 5/9 | 3/5 | |
|
10 Wrz Koniec
|
Liga Portugal, 3. kolejka
|
2:1 | 4-2-3-1 | 5/14 | 2/3 | |
|
05 Wrz Koniec
|
Liga Portugal, 5. kolejka
|
2:2 | 4-2-3-1 | 5/10 | 3/5 | |
|
30 Sie Koniec
|
Liga Portugal, 4. kolejka
|
2:3 | 4-3-3 | 3/7 | 1/3 | |
|
15 Sie Koniec
|
Liga Portugal, 2. kolejka
|
2:2 | 4-3-3 | 0/2 | 4/7 | |
|
08 Sie Koniec
|
Liga Portugal, 1. kolejka
|
2:2 | 4-2-3-1 | 5/9 | 2/4 | |
|
16 Maj Koniec
|
Liga Portugal, 34. kolejka
|
2:2 | 3-4-3 | 1/8 | 5/6 | |
|
11 Maj Koniec
|
Liga Portugal, 33. kolejka
|
0:0 | 4-4-2 | 3/13 | 3/4 |
Estrela Amadora ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 15 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 6 z 8 meczów, ze średnią 1,00 punktu. W pozostałych ustawieniach Estrela Amadora zdobywa 2,00 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Estreli Amadora?
Ostatni mecz Estreli Amadora to porażka z Arouką 1:0 w Liga Portugal, 11 października 2026. Bramkę zdobył Martinez Gonzalvez. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Estrela Amadora – tabela Liga Portugal
Jakie miejsce w tabeli Liga Portugal zajmuje Estrela Amadora w sezonie 2026/2027.
Miejsce Estreli Amadora w tabeli Liga Portugal
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Porto
|
8 | 8 | 0 | 0 | 20:4 | 16 | 24 | |
2
|
SL Benfica
|
8 | 6 | 1 | 1 | 24:7 | 17 | 19 | |
3
|
Sporting CP
|
8 | 5 | 3 | 0 | 20:9 | 11 | 18 | |
4
|
Santa Clara
|
8 | 5 | 3 | 0 | 12:4 | 8 | 18 | |
5
|
Arouca
|
8 | 4 | 2 | 2 | 11:7 | 4 | 14 | |
6
|
Académico Viseu
|
8 | 4 | 2 | 2 | 11:10 | 1 | 14 | |
7
|
Alverca
|
8 | 3 | 2 | 3 | 13:12 | 1 | 11 | |
8
|
Gil Vicente
|
7 | 3 | 2 | 2 | 6:5 | 1 | 11 | |
9
|
SC Braga
|
7 | 3 | 2 | 2 | 8:8 | 0 | 11 | |
10
|
Estrela Amadora
|
8 | 2 | 4 | 2 | 14:15 | -1 | 10 | |
11
|
Moreirense
|
8 | 2 | 2 | 4 | 8:15 | -7 | 8 | |
12
|
CS Marítimo
|
8 | 2 | 2 | 4 | 9:14 | -5 | 8 | |
13
|
Famalicão
|
8 | 1 | 4 | 3 | 10:11 | -1 | 7 | |
14
|
Rio Ave
|
8 | 2 | 1 | 5 | 8:17 | -9 | 7 | |
15
|
Vitória Guimarães
|
8 | 1 | 2 | 5 | 5:10 | -5 | 5 | |
16
|
Nacional Madeira
|
8 | 1 | 1 | 6 | 9:18 | -9 | 4 | |
17
|
Casa Pia
|
8 | 1 | 1 | 6 | 3:17 | -14 | 4 | |
18
|
Estoril Praia
|
8 | 0 | 2 | 6 | 4:12 | -8 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Porto
|
8 | 8 | 0 | 0 | 20:4 | 16 | 24 | |
2
|
SL Benfica
|
8 | 6 | 1 | 1 | 24:7 | 17 | 19 | |
3
|
Sporting CP
|
8 | 5 | 3 | 0 | 20:9 | 11 | 18 | |
4
|
Santa Clara
|
8 | 5 | 3 | 0 | 12:4 | 8 | 18 | |
5
|
Arouca
|
8 | 4 | 2 | 2 | 11:7 | 4 | 14 | |
6
|
Académico Viseu
|
8 | 4 | 2 | 2 | 11:10 | 1 | 14 | |
7
|
Alverca
|
8 | 3 | 2 | 3 | 13:12 | 1 | 11 | |
8
|
Gil Vicente
|
7 | 3 | 2 | 2 | 6:5 | 1 | 11 | |
9
|
SC Braga
|
7 | 3 | 2 | 2 | 8:8 | 0 | 11 | |
10
|
Estrela Amadora
|
8 | 2 | 4 | 2 | 14:15 | -1 | 10 | |
11
|
Moreirense
|
8 | 2 | 2 | 4 | 8:15 | -7 | 8 | |
12
|
CS Marítimo
|
8 | 2 | 2 | 4 | 9:14 | -5 | 8 | |
13
|
Famalicão
|
8 | 1 | 4 | 3 | 10:11 | -1 | 7 | |
14
|
Rio Ave
|
8 | 2 | 1 | 5 | 8:17 | -9 | 7 | |
15
|
Vitória Guimarães
|
8 | 1 | 2 | 5 | 5:10 | -5 | 5 | |
16
|
Nacional Madeira
|
8 | 1 | 1 | 6 | 9:18 | -9 | 4 | |
17
|
Casa Pia
|
8 | 1 | 1 | 6 | 3:17 | -14 | 4 | |
18
|
Estoril Praia
|
8 | 0 | 2 | 6 | 4:12 | -8 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
FC Porto
|
4 | 4 | 0 | 0 | 9:2 | 7 | 12 | |
| 2 |
SL Benfica
|
4 | 3 | 1 | 0 | 9:4 | 5 | 10 | |
| 3 |
Sporting CP
|
4 | 3 | 1 | 0 | 10:5 | 5 | 10 | |
| 4 |
Arouca
|
4 | 3 | 0 | 1 | 8:3 | 5 | 9 | |
| 5 |
Santa Clara
|
4 | 2 | 2 | 0 | 7:2 | 5 | 8 | |
| 6 |
Gil Vicente
|
4 | 2 | 1 | 1 | 4:2 | 2 | 7 | |
| 7 |
Académico Viseu
|
4 | 2 | 0 | 2 | 4:6 | -2 | 6 | |
| 8 |
SC Braga
|
3 | 2 | 0 | 1 | 3:3 | 0 | 6 | |
| 9 |
Alverca
|
4 | 1 | 2 | 1 | 5:5 | 0 | 5 | |
| 10 |
Estrela Amadora
|
4 | 1 | 2 | 1 | 6:7 | -1 | 5 | |
| 11 |
Vitória Guimarães
|
4 | 1 | 2 | 1 | 2:2 | 0 | 5 | |
| 12 |
Moreirense
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:8 | -3 | 4 | |
| 13 |
CS Marítimo
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:7 | -3 | 4 | |
| 14 |
Rio Ave
|
4 | 1 | 1 | 2 | 6:11 | -5 | 4 | |
| 15 |
Nacional Madeira
|
4 | 1 | 0 | 3 | 5:10 | -5 | 3 | |
| 16 |
Famalicão
|
4 | 0 | 2 | 2 | 3:7 | -4 | 2 | |
| 17 |
Estoril Praia
|
4 | 0 | 2 | 2 | 2:5 | -3 | 2 | |
| 18 |
Casa Pia
|
4 | 0 | 0 | 4 | 1:13 | -12 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
FC Porto
|
4 | 4 | 0 | 0 | 11:2 | 9 | 12 | |
| 2 |
Santa Clara
|
4 | 3 | 1 | 0 | 5:2 | 3 | 10 | |
| 3 |
SL Benfica
|
4 | 3 | 0 | 1 | 15:3 | 12 | 9 | |
| 4 |
Sporting CP
|
4 | 2 | 2 | 0 | 10:4 | 6 | 8 | |
| 5 |
Académico Viseu
|
4 | 2 | 2 | 0 | 7:4 | 3 | 8 | |
| 6 |
Alverca
|
4 | 2 | 0 | 2 | 8:7 | 1 | 6 | |
| 7 |
Arouca
|
4 | 1 | 2 | 1 | 3:4 | -1 | 5 | |
| 8 |
SC Braga
|
4 | 1 | 2 | 1 | 5:5 | 0 | 5 | |
| 9 |
Estrela Amadora
|
4 | 1 | 2 | 1 | 8:8 | 0 | 5 | |
| 10 |
Famalicão
|
4 | 1 | 2 | 1 | 7:4 | 3 | 5 | |
| 11 |
Gil Vicente
|
3 | 1 | 1 | 1 | 2:3 | -1 | 4 | |
| 12 |
Moreirense
|
4 | 1 | 1 | 2 | 3:7 | -4 | 4 | |
| 13 |
CS Marítimo
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:7 | -2 | 4 | |
| 14 |
Casa Pia
|
4 | 1 | 1 | 2 | 2:4 | -2 | 4 | |
| 15 |
Rio Ave
|
4 | 1 | 0 | 3 | 2:6 | -4 | 3 | |
| 16 |
Nacional Madeira
|
4 | 0 | 1 | 3 | 4:8 | -4 | 1 | |
| 17 |
Vitória Guimarães
|
4 | 0 | 0 | 4 | 3:8 | -5 | 0 | |
| 18 |
Estoril Praia
|
4 | 0 | 0 | 4 | 2:7 | -5 | 0 |
Które miejsce zajmuje Estrela Amadora w tabeli Liga Portugal?
Estrela Amadora zajmuje obecnie 10. miejsce w tabeli Liga Portugal z dorobkiem 10 punktów po 8 kolejkach. Strata do prowadzącego FC Porto wynosi 14 punktów, a przewaga nad 11. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 14:15, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 5 punktów.
Statystyki Estreli Amadora w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Estreli Amadora na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Estrela Amadora na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 10,1
- Strzały celne / mecz 4,1
- Asysty / mecz 1,38
- Udane dryblingi / mecz 7,3
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,88
- Czyste konta 0%
- Odbiory / mecz 17,1
- Przechwyty / mecz 6,6
- Wybicia / mecz 23,8
- Zablokowane strzały / mecz 2,8
Strzelcy Estreli Amadora
Rozkład bramek w czasie
Bramki Estreli Amadora i rywali według minuty w ostatnich 8 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Estreli Amadora to 61–75 minuta, w której padło 5 bramek. Drugi najlepszy okres to 46–60 minuta z 4 trafieniami.
Przebieg meczu Estreli Amadora i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 2 | 0-2-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 6 | 2-2-2 |
| Remis do przerwy | 5 | 2-3-0 |
| Przegrywał do przerwy | 3 | 0-1-2 |
Estrela Amadora nie wygrał żadnego z 2 meczów, w których obejmował prowadzenie.
Jak padają bramki dla Estreli Amadora
86% bramek Estreli Amadora pada z gry. Z karnych odpowiadają za 7% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 7% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Estrela Amadora zdobywa w sezonie średnio 1,25 punktu na mecz. W ostatnich 8 meczach średnia wynosi 1,25.
Aktualne serie Estreli Amadora
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 3 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 2 mecze
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 2 mecze
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 2 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 8 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 8 meczów Estreli Amadora, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Estreli Amadora
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 88%
- Powyżej 2,5 75%
- Powyżej 3,5 63%
- Powyżej 4,5 25%
- Powyżej 5,5 13%
W 75% meczów Estreli Amadora padają co najmniej trzy bramki, a w 75% spotkań trafiają obie drużyny.
Estrela Amadora – faule i karne
- Faule / mecz 10,8
- Faule rywali / mecz 11,3
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Estrela Amadora fauluje średnio 10,8 razy na mecz, a wymusza 11,3 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Estreli Amadora, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Estrela Amadora zdobywa 1,25 punktu na mecz wobec 1,25 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 8 meczach Estreli Amadora ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 79% goli Estreli Amadora, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 3 z 8 meczów.
Estrela Amadora – strzały
- Celne / mecz 4,1
- Niecelne / mecz 6,0
- Celność strzałów 41%
- Skuteczność (gole / strzały) 17%
- Strzałów na gola 5,8
Estrela Amadora oddaje 10,1 strzału na mecz. Do bramki trafia 41% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 5,8 strzału.
Estrela Amadora – posiadanie piłki
- U siebie 45,3%
- Na wyjeździe 57,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 2 z 8
- Mecze z posiadaniem > 55% 3 z 8
- Najniższe w sezonie 37%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 3 z 8 meczów. Średnio Estrela Amadora utrzymuje przy piłce 51,1% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 37%.
Estrela Amadora – podania
- Kluczowe / mecz 10,1
- Dośrodkowania / mecz 18,5
- Celność dośrodkowań 26%
- Podania długie / mecz 52
- Celność długich podań 50%
Estrela Amadora wymienia średnio 412 podań na mecz przy celności 84%, z czego 10,1 to podania kluczowe.
Estrela Amadora – czyste konta
- U siebie 0 z 4
- Na wyjeździe 0 z 4
- Stracone / mecz 1,88
- Bez straty do przerwy 25%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 75%
Czyste konto Estreli Amadora to 0% meczów sezonu (0 z 8), z czego 0 w 4 meczach u siebie.
Estrela Amadora – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 88%
- Pow. 8,5 w meczu 63%
- Pow. 10,5 w meczu 25%
- Rożne u siebie / mecz 5,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,5
Estrela Amadora wykonuje średnio 4,3 rzutów rożnych na mecz wobec 4,4 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 63% spotkań.
Estrela Amadora – kartki
- Żółte kartki 19
- Pow. 3,5 kartki w meczu 75%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 63%
- Kartki rywali / mecz 2,4
- Mecze bez kartki 0%
Estrela Amadora ogląda średnio 2,4 żółtej kartki na mecz, a rywale Estreli Amadora – 2,4.
Estrela Amadora według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 3 | 0-1-2 | 0,33 | 0,67 | 1,67 |
| Środka tabeli (7–12) | 2 | 1-1-0 | 2,00 | 2,00 | 1,50 |
| Dołu tabeli (13–18) | 3 | 1-2-0 | 1,67 | 2,67 | 2,33 |
Najwięcej punktów na mecz Estrela Amadora zdobywa z drużynami z środka tabeli (7–12), najmniej z drużynami z top 6 tabeli.
Estrela Amadora na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
8.
|
1,75 1,33 | 1,00 0,67 | 0,50 1,00 |
|
9.
|
2,00 1,25 | 1,00 1,25 | 1,00 1,25 |
|
10.
|
1,25 1,25 | 1,50 2,00 | 1,75 2,00 |
|
11.
|
1,00 1,00 | 1,25 0,75 | 2,00 1,75 |
|
12.
|
1,00 1,00 | 1,00 1,25 | 1,75 1,75 |
Ciekawe rekordy w meczach Estreli Amadora
Skrajne wyniki i osiągnięcia Estreli Amadora w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Nacional Madeira - Estrela Amadora 2:3 Liga Portugal, 30.08.2026
- Najwyższa porażka Estrela Amadora - Académico Viseu 0:2 Liga Portugal, 20.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek Rio Ave - Estrela Amadora 3:3, Liga Portugal, 14.09.2026
- Najszybsza bramka 21. minuta Stoica, Rio Ave - Estrela Amadora 3:3, Liga Portugal, 14.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 84. minuta Silva, Estrela Amadora - Sporting CP 2:2, Liga Portugal, 8.08.2026
Jakie statystyki ma Estrela Amadora w tym sezonie?
Bilans Estreli Amadora w tym sezonie to 8 meczów i wynik 2-4-2 przy 14 zdobytych bramkach i 15 straconych. Czyste konto padło w 0 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 51%, a oddaje 10,1 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Estrela Amadora – zawodnicy
Jak wygląda kadra Estreli Amadora w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Estreli Amadora 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Kontuzje w kadrze Estreli Amadora
-
Jeremy Arevalo Napastnik Stłuczenie pleców pauzuje od 70 dni
Kadra Estreli Amadora
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 99 |
|
26 | Nigeria | 3 mln € | 240 tys. € | 8 | 100% | 4 | 1 | 713' | 1 | 0 | |||||||
| 37 |
|
23 | Portoryko | 4 mln € | 70 tys. € | 8 | 100% | 4 | 1 | 713' | 1 | 0 | |||||||
| 10 |
|
23 | Rumunia | 4 mln € | 150 tys. € | 8 | 100% | 4 | 2 | 552' | 0 | 0 | |||||||
| 92 |
![]() |
23 | Francja | 300 tys. € | – | 8 | 100% | 0 | 1 | 181' | 1 | 0 | |||||||
| 49 |
![]() |
18 | Belgia | 1 mln € | 200 tys. € | 4 | 50% | 0 | 0 | 16' | 0 | 0 | |||||||
| 80 |
![]() |
21 | Brazylia | 100 tys. € | – | 8 | 100% | 0 | 0 | 9' | 0 | 0 | |||||||
| 11 |
|
19 | Urugwaj | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 29 |
|
21 | Ekwador | 7 mln € | 750 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 39 |
|
20 | Wybrzeże Kości Słoniowej | – | – | 8 | 100% | 0 | 3 | 639' | 4 | 0 | |||||||
| 14 |
|
21 | Chorwacja | 1,8 mln € | 370 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 692' | 0 | 0 | |||||||
| 19 |
|
32 | Hiszpania | 800 tys. € | 3,5 mln € | 5 | 63% | 0 | 0 | 111' | 1 | 0 | |||||||
| 8 |
|
24 | Brazylia | 600 tys. € | 200 tys. € | 7 | 88% | 0 | 0 | 219' | 1 | 0 | |||||||
| 78 |
|
19 | 3 mln € | – | 8 | 100% | 0 | 0 | 365' | 0 | 0 | ||||||||
| 6 |
|
26 | Szwecja | 400 tys. € | 150 tys. € | 4 | 50% | 0 | 0 | 47' | 0 | 0 | |||||||
| 71 |
|
20 | Francja | 100 tys. € | – | 8 | 100% | 0 | 0 | 66' | 1 | 0 | |||||||
| 18 |
![]() |
18 | Czarnogóra | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 28 |
|
24 | Francja | 400 tys. € | – | 3 | 38% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 55 |
|
31 | Portugalia | 1 mln € | 580 tys. € | 8 | 100% | 0 | 2 | 719' | 0 | 0 | |||||||
| 5 |
|
22 | Serbia | 2,5 mln € | 280 tys. € | 7 | 88% | 0 | 0 | 630' | 3 | 0 | |||||||
| 21 |
|
21 | Niemcy | 3 mln € | – | 8 | 100% | 1 | 1 | 584' | 3 | 0 | |||||||
| 30 |
|
24 | Brazylia | 2 mln € | 300 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 630' | 2 | 0 | |||||||
| 17 |
|
28 | Gwinea Bissau | 400 tys. € | 60 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 135' | 0 | 0 | |||||||
| 4 |
|
27 | Brazylia | 600 tys. € | 380 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 175' | 0 | 0 | |||||||
| 3 |
|
22 | Francja | 800 tys. € | 180 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 1' | 0 | 0 | |||||||
| 79 |
|
24 | Bułgaria | 600 tys. € | 120 tys. € | 5 | 63% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 24 |
|
25 | Brazylia | 2,5 mln € | 312 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 720' | 0 | 0 | |||||||
| 22 |
![]() |
30 | Portugalia | 100 tys. € | 150 tys. € | 7 | 88% | 0 | 0 | 0' | 1 | 0 | |||||||
| 51 |
|
22 | Portugalia | 300 tys. € | 250 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Estreli Amadora
40,4 mln €
śr. 1,4 mln € / zawodnika
Ile Estrela Amadora wydaje na pensje
8,3 mln € rocznie
śr. 296 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
18
najliczniej: Brazylia (5 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Estreli Amadora w sezonie 2026/2027
Estrela Amadora wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Estreli Amadora
Jak wygląda skład Estreli Amadora?
W wyjściowym ustawieniu Estreli Amadora między słupkami staje L. Linck, a linię obrony najczęściej tworzą M. Scholze, Luan Patrick, S. Leković oraz R. Soares. W środku pola grają A. Marcus, S. Serra, L. Zvonarek, E. Doue oraz I. Stoica, a za skuteczność w ataku odpowiadają L. Antonetti. Trener Pepa ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Liga Portugal i pucharach.
Estrela Amadora – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Estrela Amadora w sezonie 2026/2027.
Estrela Amadora transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 03 Wrz 2026 |
![]() |
Belgia | 18 |
|
wypożyczenie | |
| 03 Wrz 2026 |
|
Ekwador | 21 |
|
wypożyczenie | |
| 03 Wrz 2026 |
![]() |
Czarnogóra | 18 |
|
za darmo | |
| 01 Wrz 2026 |
|
Urugwaj | 19 |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
Holandia | 26 |
|
wypożyczenie | |
| 12 Sie 2026 |
|
Gambia | 25 |
|
za darmo | |
| 11 Sie 2026 |
|
Mali | 27 |
![]() |
za darmo | |
| 09 Sie 2026 |
|
Hiszpania | 32 |
|
za darmo | |
| 02 Sie 2026 |
|
Brazylia | 35 |
|
za darmo | |
| 01 Sie 2026 |
|
19 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery Estreli Amadora
Estrela Amadora bilans transferowy
- +3,2 mln € 2026
- +10,3 mln € 2025
- -1,2 mln € 2024
- +625 tys. € 2023
Rekordy transferowe w historii Estreli Amadora
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Estrela Amadora w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Estreli Amadora trafiło 10 zawodników za łączną kwotę 1,5 mln €, a klub opuściło 13 piłkarzy, co przyniosło 4,5 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Lovro Zvonarek z Bayernu Monachium za 1,5 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Otavio Manoel Galdino Fernandes do Eintrachtu Frankfurt za 4,5 mln €.
Estrela Amadora – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Estrela Amadora? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Estrelę Amadora?
Klub piłkarski Estrela Amadora zdobył w swojej historii 3 trofea — 3 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 2. ligi Portugalii oraz Puchar Portugalii.
