Forma w lidze
CS Marítimo w tabeli
12. miejsce / 8 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 16 punktów
Strata do 4. miejsca: 10 punktów
Serie w ostatnich meczach
6 meczów bez zwycięstwa
3 mecze ze strzeloną bramką
7 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
4 pkt
4:7 bramki
1,00 gola/mecz
4 pkt
5:7 bramki
1,25 gola/mecz
Równy bilans
Zawodnicy CS Marítimo
| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 1 bramek | Portugalia | 27 | obrońca | 8 | 1,5 mln € | ||
![]() |
Najwięcej asyst 1 asyst | Niemcy | 22 | napastnik | 8 | 400 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 6,89 średnia ocena | Portugalia | 27 | obrońca | 8 | 1,5 mln € | ||
|
|
Najwięcej minut 720 minut | Portugalia | 27 | obrońca | 8 | 1,5 mln € |
Przewidywany skład CS Marítimo 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

CS Marítimo w tabeli Liga Portugal
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Porto
|
8 | 8 | 0 | 0 | 20:4 | 24 |
2
|
SL Benfica
|
8 | 6 | 1 | 1 | 24:7 | 19 |
| ··· | |||||||
11
|
Moreirense
|
8 | 2 | 2 | 4 | 8:15 | 8 |
12
|
CS Marítimo
|
8 | 2 | 2 | 4 | 9:14 | 8 |
13
|
Famalicão
|
8 | 1 | 4 | 3 | 10:11 | 7 |
Wyniki CS Marítimo
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
CS Marítimo
1
FC Porto
2
Liga Portugal, 8. kolejka
|
|
|
19 Wrz Koniec
|
Gil Vicente
1
CS Marítimo
1
Liga Portugal, 7. kolejka
|
|
|
14 Wrz Koniec
|
Moreirense
3
CS Marítimo
1
Liga Portugal, 6. kolejka
|
Terminarz CS Marítimo
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
18 Paź 16:00
|
Alcochetense
CS Marítimo
Puchar Portugalii
|
|
|
23 Paź 21:45
|
Vitória Guimarães
CS Marítimo
Liga Portugal, 9. kolejka
|
|
|
27 Paź 21:15
|
Sporting CP
CS Marítimo
Puchar Ligi Portugalii, 1/4 finału
|
Ostatnie transfery CS Marítimo
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 07 Wrz 2026 |
![]() |
Portugalia |
![]() |
wypożyczenie | |
| 02 Wrz 2026 |
|
DR Konga |
|
352 € | |
| 25 Sie 2026 |
|
Portugalia |
|
za darmo | |
| 20 Sie 2026 |
|
Portugalia |
|
za darmo |
CS Marítimo to klub piłkarski z Portugalii występujący w Liga Portugal. Swoim domowym obiektem jest Estádio do Marítimo, który może pomieścić 10 932 widzów. Zespół prowadzi Mitchell van der Gaag. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Portugalii,w Puchar Ligi Portugalii.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez CS Marítimo?
Klub piłkarski CS Marítimo zdobył w swojej historii 3 trofea — 3 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 2. ligi Portugalii oraz Puchar Portugalii.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski CS Marítimo w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do CS Marítimo trafiło 12 zawodników za łączną kwotę 352 €, a klub opuściło 9 piłkarzy, co przyniosło 700 tys. € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Mons Rogeani Bassouamina z Pafos za 352 €, a najwyższa sprzedaż to transfer Noah Madsen do Holstein Kiel za 700 tys. €.
Które miejsce zajmuje CS Marítimo w tabeli Liga Portugal?
CS Marítimo zajmuje obecnie 12. miejsce w tabeli Liga Portugal z dorobkiem 8 punktów po 8 kolejkach. Strata do prowadzącego FC Porto wynosi 16 punktów, a przewaga nad 13. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 9:14, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 1 punkt.
Jak wygląda skład CS Marítimo?
W wyjściowym ustawieniu CS Marítimo między słupkami staje A. Pastor, a linię obrony najczęściej tworzą I. Juliao, R. Fernandes, R. Correia oraz Paulo Henrique. W środku pola grają M. Dominguez, R. Andrade, R. Guzzo, V. Danilović oraz M. Tejón, a za skuteczność w ataku odpowiadają A. Butzke. Trener Mitchell van der Gaag ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Liga Portugal i pucharach.
Kiedy CS Marítimo gra następny mecz?
Najbliższy mecz CS Marítimo to spotkanie z Alcochetense, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie Estádio António Almeida Correia w ramach Pucharu Portugalii. Transmisję pokaże Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz CS Marítimo?
Ostatni mecz CS Marítimo to porażka z FC Porto 1:2 w Liga Portugal, 10 października 2026. Bramki zdobyli Szalai, Froholdt oraz Pietuszewski. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma CS Marítimo w tym sezonie?
Bilans CS Marítimo w tym sezonie to 8 meczów i wynik 2-2-4 przy 9 zdobytych bramkach i 14 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 45%, a oddaje 7,4 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz CS Marítimo w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra CS Marítimo w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań CS Marítimo
CS Marítimo terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
18 Paź 16:00
|
Puchar Portugalii
|
Estádio António Almeida Correia Wyjazd | – | |
|
23 Paź 21:45
|
Liga Portugal, 9. kolejka
|
Estádio Dom Afonso Henriques Wyjazd | Łatwy | |
|
27 Paź 21:15
|
Puchar Ligi Portugalii, 1/4 finału
|
Estádio José Alvalade Wyjazd | Trudny | |
|
01 Lis 19:00
|
Liga Portugal, 10. kolejka
|
Estádio do Marítimo U siebie | Trudny | |
|
08 Lis 16:30
|
Liga Portugal, 11. kolejka
|
Estádio António Coimbra da Mota Wyjazd | Łatwy | |
|
27 Lis 21:15
|
Liga Portugal, 12. kolejka
|
Estádio do Marítimo U siebie | Łatwy | |
|
06 Gru 17:00
|
Liga Portugal, 13. kolejka
|
Estádio José Alvalade Wyjazd | Trudny | |
|
13 Gru 17:00
|
Liga Portugal, 14. kolejka
|
Estádio do Marítimo U siebie | Łatwy | |
|
20 Gru 17:00
|
Liga Portugal, 15. kolejka
|
Campo Municipal dos Prazeres Wyjazd | Umiarkowany | |
|
27 Gru 17:00
|
Liga Portugal, 16. kolejka
|
Estádio do Marítimo U siebie | Umiarkowany |
Kiedy CS Marítimo gra następny mecz?
Najbliższy mecz CS Marítimo to spotkanie z Alcochetense, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie Estádio António Almeida Correia w ramach Pucharu Portugalii. Transmisję pokaże Betclic TV.
Wyniki CS Marítimo w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub CS Marítimo w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki CS Marítimo w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
CS Marítimo wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Liga Portugal, 8. kolejka
|
1:2 | 4-2-3-1 | 2/8 | 1/3 | |
|
19 Wrz Koniec
|
Liga Portugal, 7. kolejka
|
1:1 | 4-2-3-1 | 3/7 | 1/2 | |
|
14 Wrz Koniec
|
Liga Portugal, 6. kolejka
|
3:1 | 4-3-3 | 5/8 | 3/4 | |
|
05 Wrz Koniec
|
Liga Portugal, 5. kolejka
|
0:3 | 4-3-3 | 3/8 | 2/5 | |
|
29 Sie Koniec
|
Liga Portugal, 4. kolejka
|
2:1 | 4-2-3-1 | 3/5 | 1/3 | |
|
22 Sie Koniec
|
Liga Portugal, 3. kolejka
|
2:2 | 4-2-3-1 | 4/9 | 2/8 | |
|
16 Sie Koniec
|
Liga Portugal, 2. kolejka
|
1:2 | 4-2-3-1 | 1/6 | 2/3 | |
|
08 Sie Koniec
|
Liga Portugal, 1. kolejka
|
1:0 | 4-2-3-1 | 2/8 | 2/4 | |
|
15 Maj Koniec
|
Liga Portugal 2 (Portugalia), 34. kolejka
|
1:3 | 4-2-3-1 | 6/8 | 2/4 | |
|
09 Maj Koniec
|
Liga Portugal 2 (Portugalia), 33. kolejka
|
1:0 | 4-2-3-1 | 2/3 | 1/4 |
CS Marítimo ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 17 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 6 z 8 meczów, ze średnią 1,33 punktu. W pozostałych ustawieniach CS Marítimo zdobywa 0,00 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz CS Marítimo?
Ostatni mecz CS Marítimo to porażka z FC Porto 1:2 w Liga Portugal, 10 października 2026. Bramki zdobyli Szalai, Froholdt oraz Pietuszewski. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
CS Marítimo – tabela Liga Portugal
Jakie miejsce w tabeli Liga Portugal zajmuje CS Marítimo w sezonie 2026/2027.
Miejsce CS Marítimo w tabeli Liga Portugal
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Porto
|
8 | 8 | 0 | 0 | 20:4 | 16 | 24 | |
2
|
SL Benfica
|
8 | 6 | 1 | 1 | 24:7 | 17 | 19 | |
3
|
Sporting CP
|
8 | 5 | 3 | 0 | 20:9 | 11 | 18 | |
4
|
Santa Clara
|
8 | 5 | 3 | 0 | 12:4 | 8 | 18 | |
5
|
Arouca
|
8 | 4 | 2 | 2 | 11:7 | 4 | 14 | |
6
|
Académico Viseu
|
8 | 4 | 2 | 2 | 11:10 | 1 | 14 | |
7
|
Alverca
|
8 | 3 | 2 | 3 | 13:12 | 1 | 11 | |
8
|
Gil Vicente
|
7 | 3 | 2 | 2 | 6:5 | 1 | 11 | |
9
|
SC Braga
|
7 | 3 | 2 | 2 | 8:8 | 0 | 11 | |
10
|
Estrela Amadora
|
8 | 2 | 4 | 2 | 14:15 | -1 | 10 | |
11
|
Moreirense
|
8 | 2 | 2 | 4 | 8:15 | -7 | 8 | |
12
|
CS Marítimo
|
8 | 2 | 2 | 4 | 9:14 | -5 | 8 | |
13
|
Famalicão
|
8 | 1 | 4 | 3 | 10:11 | -1 | 7 | |
14
|
Rio Ave
|
8 | 2 | 1 | 5 | 8:17 | -9 | 7 | |
15
|
Vitória Guimarães
|
8 | 1 | 2 | 5 | 5:10 | -5 | 5 | |
16
|
Nacional Madeira
|
8 | 1 | 1 | 6 | 9:18 | -9 | 4 | |
17
|
Casa Pia
|
8 | 1 | 1 | 6 | 3:17 | -14 | 4 | |
18
|
Estoril Praia
|
8 | 0 | 2 | 6 | 4:12 | -8 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Porto
|
8 | 8 | 0 | 0 | 20:4 | 16 | 24 | |
2
|
SL Benfica
|
8 | 6 | 1 | 1 | 24:7 | 17 | 19 | |
3
|
Sporting CP
|
8 | 5 | 3 | 0 | 20:9 | 11 | 18 | |
4
|
Santa Clara
|
8 | 5 | 3 | 0 | 12:4 | 8 | 18 | |
5
|
Arouca
|
8 | 4 | 2 | 2 | 11:7 | 4 | 14 | |
6
|
Académico Viseu
|
8 | 4 | 2 | 2 | 11:10 | 1 | 14 | |
7
|
Alverca
|
8 | 3 | 2 | 3 | 13:12 | 1 | 11 | |
8
|
Gil Vicente
|
7 | 3 | 2 | 2 | 6:5 | 1 | 11 | |
9
|
SC Braga
|
7 | 3 | 2 | 2 | 8:8 | 0 | 11 | |
10
|
Estrela Amadora
|
8 | 2 | 4 | 2 | 14:15 | -1 | 10 | |
11
|
Moreirense
|
8 | 2 | 2 | 4 | 8:15 | -7 | 8 | |
12
|
CS Marítimo
|
8 | 2 | 2 | 4 | 9:14 | -5 | 8 | |
13
|
Famalicão
|
8 | 1 | 4 | 3 | 10:11 | -1 | 7 | |
14
|
Rio Ave
|
8 | 2 | 1 | 5 | 8:17 | -9 | 7 | |
15
|
Vitória Guimarães
|
8 | 1 | 2 | 5 | 5:10 | -5 | 5 | |
16
|
Nacional Madeira
|
8 | 1 | 1 | 6 | 9:18 | -9 | 4 | |
17
|
Casa Pia
|
8 | 1 | 1 | 6 | 3:17 | -14 | 4 | |
18
|
Estoril Praia
|
8 | 0 | 2 | 6 | 4:12 | -8 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
FC Porto
|
4 | 4 | 0 | 0 | 9:2 | 7 | 12 | |
| 2 |
SL Benfica
|
4 | 3 | 1 | 0 | 9:4 | 5 | 10 | |
| 3 |
Sporting CP
|
4 | 3 | 1 | 0 | 10:5 | 5 | 10 | |
| 4 |
Arouca
|
4 | 3 | 0 | 1 | 8:3 | 5 | 9 | |
| 5 |
Santa Clara
|
4 | 2 | 2 | 0 | 7:2 | 5 | 8 | |
| 6 |
Gil Vicente
|
4 | 2 | 1 | 1 | 4:2 | 2 | 7 | |
| 7 |
Académico Viseu
|
4 | 2 | 0 | 2 | 4:6 | -2 | 6 | |
| 8 |
SC Braga
|
3 | 2 | 0 | 1 | 3:3 | 0 | 6 | |
| 9 |
Alverca
|
4 | 1 | 2 | 1 | 5:5 | 0 | 5 | |
| 10 |
Estrela Amadora
|
4 | 1 | 2 | 1 | 6:7 | -1 | 5 | |
| 11 |
Vitória Guimarães
|
4 | 1 | 2 | 1 | 2:2 | 0 | 5 | |
| 12 |
Moreirense
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:8 | -3 | 4 | |
| 13 |
CS Marítimo
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:7 | -3 | 4 | |
| 14 |
Rio Ave
|
4 | 1 | 1 | 2 | 6:11 | -5 | 4 | |
| 15 |
Nacional Madeira
|
4 | 1 | 0 | 3 | 5:10 | -5 | 3 | |
| 16 |
Famalicão
|
4 | 0 | 2 | 2 | 3:7 | -4 | 2 | |
| 17 |
Estoril Praia
|
4 | 0 | 2 | 2 | 2:5 | -3 | 2 | |
| 18 |
Casa Pia
|
4 | 0 | 0 | 4 | 1:13 | -12 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
FC Porto
|
4 | 4 | 0 | 0 | 11:2 | 9 | 12 | |
| 2 |
Santa Clara
|
4 | 3 | 1 | 0 | 5:2 | 3 | 10 | |
| 3 |
SL Benfica
|
4 | 3 | 0 | 1 | 15:3 | 12 | 9 | |
| 4 |
Sporting CP
|
4 | 2 | 2 | 0 | 10:4 | 6 | 8 | |
| 5 |
Académico Viseu
|
4 | 2 | 2 | 0 | 7:4 | 3 | 8 | |
| 6 |
Alverca
|
4 | 2 | 0 | 2 | 8:7 | 1 | 6 | |
| 7 |
Arouca
|
4 | 1 | 2 | 1 | 3:4 | -1 | 5 | |
| 8 |
SC Braga
|
4 | 1 | 2 | 1 | 5:5 | 0 | 5 | |
| 9 |
Estrela Amadora
|
4 | 1 | 2 | 1 | 8:8 | 0 | 5 | |
| 10 |
Famalicão
|
4 | 1 | 2 | 1 | 7:4 | 3 | 5 | |
| 11 |
Gil Vicente
|
3 | 1 | 1 | 1 | 2:3 | -1 | 4 | |
| 12 |
Moreirense
|
4 | 1 | 1 | 2 | 3:7 | -4 | 4 | |
| 13 |
CS Marítimo
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:7 | -2 | 4 | |
| 14 |
Casa Pia
|
4 | 1 | 1 | 2 | 2:4 | -2 | 4 | |
| 15 |
Rio Ave
|
4 | 1 | 0 | 3 | 2:6 | -4 | 3 | |
| 16 |
Nacional Madeira
|
4 | 0 | 1 | 3 | 4:8 | -4 | 1 | |
| 17 |
Vitória Guimarães
|
4 | 0 | 0 | 4 | 3:8 | -5 | 0 | |
| 18 |
Estoril Praia
|
4 | 0 | 0 | 4 | 2:7 | -5 | 0 |
Które miejsce zajmuje CS Marítimo w tabeli Liga Portugal?
CS Marítimo zajmuje obecnie 12. miejsce w tabeli Liga Portugal z dorobkiem 8 punktów po 8 kolejkach. Strata do prowadzącego FC Porto wynosi 16 punktów, a przewaga nad 13. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 9:14, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 1 punkt.
Statystyki CS Marítimo w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki CS Marítimo na tle ligi w sezonie 2026/2027.
CS Marítimo na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 7,4
- Strzały celne / mecz 3,3
- Asysty / mecz 0,38
- Udane dryblingi / mecz 6,0
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,75
- Czyste konta 13%
- Odbiory / mecz 15,5
- Przechwyty / mecz 6,4
- Wybicia / mecz 24,4
- Zablokowane strzały / mecz 2,6
Strzelcy CS Marítimo
Rozkład bramek w czasie
Bramki CS Marítimo i rywali według minuty w ostatnich 8 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres CS Marítimo to 76–90+ minuta, w której padły 4 bramki. Drugi najlepszy okres to 16–30 minuta z 3 trafieniami.
Przebieg meczu CS Marítimo i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 3 | 1-0-2 |
| Stracił pierwszą bramkę | 5 | 1-2-2 |
| Remis do przerwy | 4 | 2-0-2 |
| Przegrywał do przerwy | 4 | 0-2-2 |
Gdy CS Marítimo otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 1 raz na 3 takie mecze.
Jak padają bramki dla CS Marítimo
89% bramek CS Marítimo pada z gry. Z karnych odpowiadają za 11% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
CS Marítimo zdobywa w sezonie średnio 1,00 punktu na mecz. W ostatnich 8 meczach średnia wynosi 1,00.
Aktualne serie CS Marítimo
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 6 meczów
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 3 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 3 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 7 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 8 meczów CS Marítimo, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach CS Marítimo
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 88%
- Powyżej 2,5 75%
- Powyżej 3,5 25%
- Powyżej 4,5 0%
- Powyżej 5,5 0%
W 75% meczów CS Marítimo padają co najmniej trzy bramki, a w 75% spotkań trafiają obie drużyny.
CS Marítimo – faule i karne
- Faule / mecz 15,5
- Faule rywali / mecz 12,0
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
CS Marítimo fauluje średnio 15,5 razy na mecz, a wymusza 12,0 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla CS Marítimo, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie CS Marítimo zdobywa 1,00 punktu na mecz wobec 1,00 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 8 meczach CS Marítimo ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 67% goli CS Marítimo, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 4 z 8 meczów.
CS Marítimo – strzały
- Celne / mecz 3,3
- Niecelne / mecz 4,1
- Celność strzałów 44%
- Skuteczność (gole / strzały) 15%
- Strzałów na gola 6,6
CS Marítimo oddaje 7,4 strzału na mecz. Do bramki trafia 44% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 6,6 strzału.
CS Marítimo – posiadanie piłki
- U siebie 43,8%
- Na wyjeździe 45,8%
- Mecze z posiadaniem > 60% 1 z 8
- Mecze z posiadaniem > 55% 1 z 8
- Najniższe w sezonie 33%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 1 z 8 meczów. Średnio CS Marítimo utrzymuje przy piłce 44,8% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 33%.
CS Marítimo – podania
- Kluczowe / mecz 6,9
- Dośrodkowania / mecz 18,0
- Celność dośrodkowań 26%
- Podania długie / mecz 53
- Celność długich podań 42%
CS Marítimo wymienia średnio 368 podań na mecz przy celności 80%, z czego 6,9 to podania kluczowe.
CS Marítimo – czyste konta
- U siebie 1 z 4
- Na wyjeździe 0 z 4
- Stracone / mecz 1,75
- Bez straty do przerwy 13%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 63%
Czyste konto CS Marítimo to 13% meczów sezonu (1 z 8), z czego 1 w 4 meczach u siebie.
CS Marítimo – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 75%
- Pow. 8,5 w meczu 13%
- Pow. 10,5 w meczu 0%
- Rożne u siebie / mecz 2,8
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,0
CS Marítimo wykonuje średnio 2,9 rzutów rożnych na mecz wobec 4,5 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 13% spotkań.
CS Marítimo – kartki
- Żółte kartki 14
- Pow. 3,5 kartki w meczu 50%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 25%
- Kartki rywali / mecz 2,3
- Mecze bez kartki 0%
CS Marítimo ogląda średnio 1,8 żółtej kartki na mecz, a rywale CS Marítimo – 2,3.
CS Marítimo według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 4 | 0-1-3 | 0,25 | 1,00 | 2,25 |
| Środka tabeli (7–12) | 2 | 0-1-1 | 0,50 | 1,00 | 2,00 |
| Dołu tabeli (13–18) | 2 | 2-0-0 | 3,00 | 1,50 | 0,50 |
Najwięcej punktów na mecz CS Marítimo zdobywa z drużynami z dołu tabeli (13–18), najmniej z drużynami z top 6 tabeli.
CS Marítimo na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
10.
|
1,25 1,25 | 1,50 2,00 | 1,75 2,00 |
|
11.
|
1,00 1,00 | 1,25 0,75 | 2,00 1,75 |
|
12.
|
1,00 1,00 | 1,00 1,25 | 1,75 1,75 |
|
13.
|
0,50 1,25 | 0,75 1,75 | 1,75 1,00 |
|
14.
|
1,00 0,75 | 1,50 0,50 | 2,75 1,50 |
Ciekawe rekordy w meczach CS Marítimo
Skrajne wyniki i osiągnięcia CS Marítimo w tym sezonie
- Najwyższa wygrana CS Marítimo - Casa Pia 1:0 Liga Portugal, 8.08.2026
- Najwyższa porażka CS Marítimo - SL Benfica 0:3 Liga Portugal, 5.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 4 bramek CS Marítimo - Académico Viseu 2:2, Liga Portugal, 22.08.2026
- Najszybsza bramka 16. minuta Szalai, CS Marítimo - FC Porto 1:2, Liga Portugal, 10.10.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+4 minuta Boakye, Famalicão - CS Marítimo 1:2, Liga Portugal, 16.08.2026
Jakie statystyki ma CS Marítimo w tym sezonie?
Bilans CS Marítimo w tym sezonie to 8 meczów i wynik 2-2-4 przy 9 zdobytych bramkach i 14 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 45%, a oddaje 7,4 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
CS Marítimo – zawodnicy
Jak wygląda kadra CS Marítimo w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład CS Marítimo 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Kadra CS Marítimo
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 90 |
![]() |
22 | Niemcy | 400 tys. € | – | 8 | 100% | 1 | 1 | 118' | 0 | 0 | |||||||
| 21 |
|
26 | Maroko | 1,2 mln € | 182 tys. € | 4 | 50% | 1 | 0 | 245' | 0 | 0 | |||||||
| 12 |
|
28 | DR Konga | 300 tys. € | 273 tys. € | 3 | 38% | 0 | 0 | 33' | 0 | 0 | |||||||
| 3 |
|
27 | Hiszpania | 300 tys. € | 273 tys. € | 8 | 100% | 1 | 0 | 641' | 1 | 0 | |||||||
| 27 |
|
22 | Niemcy | 350 tys. € | 283 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 128' | 0 | 0 | |||||||
| 35 |
|
25 | Belgia | 400 tys. € | 100 tys. € | 7 | 88% | 0 | 0 | 188' | 0 | 0 | |||||||
| 7 |
|
26 | Wenezuela | 250 tys. € | 77 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 9 |
![]() |
22 | Portugalia | 600 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 20 |
![]() |
22 | Portugalia | 200 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 25 |
|
22 | Hiszpania | 700 tys. € | 380 tys. € | 1 | 13% | 0 | 0 | 1' | 0 | 0 | |||||||
| 10 |
|
22 | Hiszpania | 2,5 mln € | – | 8 | 100% | 1 | 1 | 667' | 0 | 0 | |||||||
| 14 |
|
31 | Portugalia | 300 tys. € | 310 tys. € | 8 | 100% | 1 | 0 | 678' | 3 | 0 | |||||||
| 6 |
![]() |
24 | Portugalia | 500 tys. € | 28 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 595' | 2 | 0 | |||||||
| 18 |
|
27 | Bośnia | 800 tys. € | 32 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 512' | 1 | 0 | |||||||
| 8 |
|
30 | Szwajcaria | 400 tys. € | 331 tys. € | 5 | 63% | 0 | 1 | 180' | 1 | 0 | |||||||
| 66 |
|
21 | Nigeria | 300 tys. € | – | 8 | 100% | 1 | 0 | 106' | 1 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 44 |
|
27 | Portugalia | 1,5 mln € | – | 8 | 100% | 1 | 0 | 720' | 0 | 0 | |||||||
| 23 |
|
29 | Portugalia | 600 tys. € | 212 tys. € | 8 | 100% | 1 | 0 | 720' | 0 | 0 | |||||||
| 2 |
|
32 | Brazylia | 100 tys. € | 145 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 708' | 4 | 0 | |||||||
| 64 |
|
24 | Portugalia | 500 tys. € | 550 tys. € | 7 | 88% | 0 | 0 | 537' | 0 | 0 | |||||||
| 5 |
|
25 | Portugalia | 800 tys. € | 120 tys. € | 4 | 50% | 0 | 0 | 60' | 0 | 0 | |||||||
| 15 |
|
25 | Portugalia | 400 tys. € | 150 tys. € | 5 | 63% | 0 | 0 | 79' | 1 | 0 | |||||||
| 22 |
|
26 | Węgry | 1 mln € | 358 tys. € | 8 | 100% | 1 | 0 | 183' | 0 | 0 | |||||||
| 3 |
|
25 | Anglia | 400 tys. € | 308 tys. € | 1 | 13% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
26 | Hiszpania | 125 tys. € | 200 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 540' | 0 | 0 | |||||||
| 30 |
|
27 | Hiszpania | 1,2 mln € | 923 tys. € | 7 | 88% | 0 | 0 | 180' | 0 | 0 | |||||||
| 34 |
![]() |
22 | Mozambik | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 77 |
![]() |
24 | Portugalia | 0 € | 19 tys. € | 1 | 13% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 99 |
|
25 | Portugalia | 250 tys. € | – | 8 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry CS Marítimo
16,5 mln €
śr. 568 tys. € / zawodnika
Ile CS Marítimo wydaje na pensje
5,3 mln € rocznie
śr. 181 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
14
najliczniej: Portugalia (11 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy CS Marítimo w sezonie 2026/2027
CS Marítimo wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry CS Marítimo
Jak wygląda skład CS Marítimo?
W wyjściowym ustawieniu CS Marítimo między słupkami staje A. Pastor, a linię obrony najczęściej tworzą I. Juliao, R. Fernandes, R. Correia oraz Paulo Henrique. W środku pola grają M. Dominguez, R. Andrade, R. Guzzo, V. Danilović oraz M. Tejón, a za skuteczność w ataku odpowiadają A. Butzke. Trener Mitchell van der Gaag ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Liga Portugal i pucharach.
CS Marítimo – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub CS Marítimo w sezonie 2026/2027.
CS Marítimo transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 07 Wrz 2026 |
![]() |
Portugalia | 24 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 02 Wrz 2026 |
|
DR Konga | 28 |
|
352 € | |
| 25 Sie 2026 |
|
Portugalia | 25 |
|
za darmo | |
| 20 Sie 2026 |
|
Portugalia | 32 |
|
za darmo | |
| 18 Sie 2026 |
![]() |
Dania | 25 |
|
700 tys. € | |
| 13 Sie 2026 |
|
Portugalia | 32 |
|
za darmo | |
| 08 Sie 2026 |
|
Hiszpania | 27 |
|
za darmo | |
| 05 Sie 2026 |
|
Belgia | 25 |
|
za darmo | |
| 01 Sie 2026 |
|
Nigeria | 21 |
|
wypożyczenie | |
| 30 Lip 2026 |
|
Hiszpania | 22 |
|
wypożyczenie |
Kluczowe transfery CS Marítimo
CS Marítimo bilans transferowy
- +600 tys. € 2026
- +660 tys. € 2025
- +150 tys. € 2024
- +3,3 mln € 2023
- -1,1 mln € 2022
Rekordy transferowe w historii CS Marítimo
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski CS Marítimo w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do CS Marítimo trafiło 12 zawodników za łączną kwotę 352 €, a klub opuściło 9 piłkarzy, co przyniosło 700 tys. € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Mons Rogeani Bassouamina z Pafos za 352 €, a najwyższa sprzedaż to transfer Noah Madsen do Holstein Kiel za 700 tys. €.
CS Marítimo – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski CS Marítimo? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez CS Marítimo?
Klub piłkarski CS Marítimo zdobył w swojej historii 3 trofea — 3 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 2. ligi Portugalii oraz Puchar Portugalii.