Forma w lidze
Vitória Guimarães w tabeli
15. miejsce / 5 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 19 punktów
Strata do 4. miejsca: 13 punktów
Serie w ostatnich meczach
5 meczów bez zwycięstwa
3 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
5 pkt
2:2 bramki
0,50 gola/mecz
0 pkt
3:8 bramki
0,75 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Vitórii Guimarães
Wartość drużyny: 13 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 1 bramek | Portugalia | 22 | pomocnik | 8 | 5 mln € | ||
![]() |
Najwięcej asyst 3 asyst | Portugalia | 21 | pomocnik | 8 | 2,5 mln € | ||
|
|
Najwyższa ocena 6,78 średnia ocena | Portugalia | 22 | pomocnik | 8 | 5 mln € | ||
|
|
Najwięcej minut 720 minut | Brazylia | 23 | obrońca | 8 | 1 mln € |
Przewidywany skład Vitórii Guimarães 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


Vitória Guimarães w tabeli Liga Portugal
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Porto
|
8 | 8 | 0 | 0 | 20:4 | 24 |
2
|
SL Benfica
|
8 | 6 | 1 | 1 | 24:7 | 19 |
| ··· | |||||||
14
|
Rio Ave
|
8 | 2 | 1 | 5 | 8:17 | 7 |
15
|
Vitória Guimarães
|
8 | 1 | 2 | 5 | 5:10 | 5 |
16
|
Nacional Madeira
|
8 | 1 | 1 | 6 | 9:18 | 4 |
Wyniki Vitórii Guimarães
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
SL Benfica
2
Vitória Guimarães
0
Liga Portugal, 8. kolejka
|
|
|
20 Wrz Koniec
|
Vitória Guimarães
1
Moreirense
1
Liga Portugal, 7. kolejka
|
|
|
12 Wrz Koniec
|
Académico Viseu
2
Vitória Guimarães
1
Liga Portugal, 6. kolejka
|
Terminarz Vitórii Guimarães
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
23 Paź 21:45
|
Vitória Guimarães
CS Marítimo
Liga Portugal, 9. kolejka
|
|
|
02 Lis 21:15
|
Gil Vicente
Vitória Guimarães
Liga Portugal, 10. kolejka
|
|
|
08 Lis 19:00
|
Vitória Guimarães
FC Porto
Liga Portugal, 11. kolejka
|
Ostatnie transfery Vitórii Guimarães
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 03 Wrz 2026 |
|
Chorwacja |
|
330 tys. € | |
| 03 Wrz 2026 |
![]() |
Gwinea Bissau |
|
za darmo | |
| 03 Wrz 2026 |
|
Portugalia |
|
wypożyczenie | |
| 01 Wrz 2026 |
|
Austria |
|
600 tys. € |
Vitória Guimarães to klub piłkarski z Portugalii występujący w Liga Portugal. Swoim domowym obiektem jest Estádio Dom Afonso Henriques, który może pomieścić 30 165 widzów. Zespół prowadzi Tiago Margarido. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 13 milionów euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Portugalii.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Vitórię Guimarães?
Klub piłkarski Vitória Guimarães zdobył w swojej historii 3 trofea — 3 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Puchar Ligi Portugalskiej oraz Puchar Portugalii. Ponadto triumfował w Superpuchar Portugalii.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Vitória Guimarães w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Vitórii Guimarães trafiło 8 zawodników za łączną kwotę 1,9 mln €, a klub opuściło 8 piłkarzy, co przyniosło 622 tys. € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Victor Andersson z AIK-u Stockholm za 700 tys. €, a najwyższa sprzedaż to transfer Dieu-Merci Ndembo-Michel do Dubai United za 500 tys. €.
Które miejsce zajmuje Vitória Guimarães w tabeli Liga Portugal?
Vitória Guimarães zajmuje obecnie 15. miejsce w tabeli Liga Portugal z dorobkiem 5 punktów po 8 kolejkach. Strata do prowadzącego FC Porto wynosi 19 punktów, a przewaga nad 16. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 5:10, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 2 punkty.
Jak wygląda skład Vitórii Guimarães?
W wyjściowym ustawieniu Vitórii Guimarães między słupkami staje O. Zych, a linię obrony najczęściej tworzą T. Strata, Mario Rivas Viondi, T. Balieiro oraz J. Mendes. W środku pola grają G. Silva, G. Nogueira, Fabio Samuel Amorim Silva, L. Doucet oraz O. Camara, a za skuteczność w ataku odpowiadają A. Jakupovic. Trener Tiago Margarido ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Liga Portugal i pucharach.
Kiedy Vitória Guimarães gra następny mecz?
Najbliższy mecz Vitórii Guimarães to spotkanie z CS Marítimo, które odbędzie się 23 października 2026 o godzinie 21:45 na obiekcie Estádio Dom Afonso Henriques w ramach Liga Portugal (9. kolejka). Transmisję pokażą Fortuna TV, Superbet TV oraz Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Vitórii Guimarães?
Ostatni mecz Vitórii Guimarães to porażka z SL Benfiką 2:0 w Liga Portugal, 11 października 2026. Bramki zdobyli Dahl, Sudakov. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Vitória Guimarães w tym sezonie?
Bilans Vitórii Guimarães w tym sezonie to 8 meczów i wynik 1-2-5 przy 5 zdobytych bramkach i 10 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 54%, a oddaje 13,4 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Vitórii Guimarães w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Vitória Guimarães w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Vitórii Guimarães
Vitória Guimarães terminarz
Kiedy Vitória Guimarães gra następny mecz?
Najbliższy mecz Vitórii Guimarães to spotkanie z CS Marítimo, które odbędzie się 23 października 2026 o godzinie 21:45 na obiekcie Estádio Dom Afonso Henriques w ramach Liga Portugal (9. kolejka). Transmisję pokażą Fortuna TV, Superbet TV oraz Betclic TV.
Wyniki Vitórii Guimarães w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Vitória Guimarães w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Vitórii Guimarães w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Vitória Guimarães wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Liga Portugal, 8. kolejka
|
2:0 | 4-2-3-1 | 6/17 | 5/7 | |
|
20 Wrz Koniec
|
Liga Portugal, 7. kolejka
|
1:1 | 4-2-3-1 | 3/3 | 0/0 | |
|
12 Wrz Koniec
|
Liga Portugal, 6. kolejka
|
2:1 | 4-2-3-1 | 8/12 | 4/8 | |
|
06 Wrz Koniec
|
Liga Portugal, 5. kolejka
|
0:0 | 4-2-3-1 | 17/21 | 2/4 | |
|
31 Sie Koniec
|
Liga Portugal, 4. kolejka
|
1:0 | 4-2-3-1 | 2/4 | 3/5 | |
|
23 Sie Koniec
|
Liga Portugal, 3. kolejka
|
1:0 | 4-2-3-1 | 4/7 | 2/3 | |
|
14 Sie Koniec
|
Liga Portugal, 2. kolejka
|
3:2 | 4-2-3-1 | 1/6 | 4/8 | |
|
08 Sie Koniec
|
Liga Portugal, 1. kolejka
|
0:1 | 4-2-3-1 | 5/7 | 2/7 | |
|
16 Maj Koniec
|
Liga Portugal, 34. kolejka
|
2:0 | 4-1-4-1 | 6/8 | 3/7 | |
|
11 Maj Koniec
|
Liga Portugal, 33. kolejka
|
0:1 | 4-2-3-1 | 6/10 | 2/3 |
Vitória Guimarães ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 18 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 8 z 8 meczów, ze średnią 0,63 punktu.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Vitórii Guimarães?
Ostatni mecz Vitórii Guimarães to porażka z SL Benfiką 2:0 w Liga Portugal, 11 października 2026. Bramki zdobyli Dahl, Sudakov. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Vitória Guimarães – tabela Liga Portugal
Jakie miejsce w tabeli Liga Portugal zajmuje Vitória Guimarães w sezonie 2026/2027.
Miejsce Vitórii Guimarães w tabeli Liga Portugal
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Porto
|
8 | 8 | 0 | 0 | 20:4 | 16 | 24 | |
2
|
SL Benfica
|
8 | 6 | 1 | 1 | 24:7 | 17 | 19 | |
3
|
Sporting CP
|
8 | 5 | 3 | 0 | 20:9 | 11 | 18 | |
4
|
Santa Clara
|
8 | 5 | 3 | 0 | 12:4 | 8 | 18 | |
5
|
Arouca
|
8 | 4 | 2 | 2 | 11:7 | 4 | 14 | |
6
|
Académico Viseu
|
8 | 4 | 2 | 2 | 11:10 | 1 | 14 | |
7
|
Alverca
|
8 | 3 | 2 | 3 | 13:12 | 1 | 11 | |
8
|
Gil Vicente
|
7 | 3 | 2 | 2 | 6:5 | 1 | 11 | |
9
|
SC Braga
|
7 | 3 | 2 | 2 | 8:8 | 0 | 11 | |
10
|
Estrela Amadora
|
8 | 2 | 4 | 2 | 14:15 | -1 | 10 | |
11
|
Moreirense
|
8 | 2 | 2 | 4 | 8:15 | -7 | 8 | |
12
|
CS Marítimo
|
8 | 2 | 2 | 4 | 9:14 | -5 | 8 | |
13
|
Famalicão
|
8 | 1 | 4 | 3 | 10:11 | -1 | 7 | |
14
|
Rio Ave
|
8 | 2 | 1 | 5 | 8:17 | -9 | 7 | |
15
|
Vitória Guimarães
|
8 | 1 | 2 | 5 | 5:10 | -5 | 5 | |
16
|
Nacional Madeira
|
8 | 1 | 1 | 6 | 9:18 | -9 | 4 | |
17
|
Casa Pia
|
8 | 1 | 1 | 6 | 3:17 | -14 | 4 | |
18
|
Estoril Praia
|
8 | 0 | 2 | 6 | 4:12 | -8 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Porto
|
8 | 8 | 0 | 0 | 20:4 | 16 | 24 | |
2
|
SL Benfica
|
8 | 6 | 1 | 1 | 24:7 | 17 | 19 | |
3
|
Sporting CP
|
8 | 5 | 3 | 0 | 20:9 | 11 | 18 | |
4
|
Santa Clara
|
8 | 5 | 3 | 0 | 12:4 | 8 | 18 | |
5
|
Arouca
|
8 | 4 | 2 | 2 | 11:7 | 4 | 14 | |
6
|
Académico Viseu
|
8 | 4 | 2 | 2 | 11:10 | 1 | 14 | |
7
|
Alverca
|
8 | 3 | 2 | 3 | 13:12 | 1 | 11 | |
8
|
Gil Vicente
|
7 | 3 | 2 | 2 | 6:5 | 1 | 11 | |
9
|
SC Braga
|
7 | 3 | 2 | 2 | 8:8 | 0 | 11 | |
10
|
Estrela Amadora
|
8 | 2 | 4 | 2 | 14:15 | -1 | 10 | |
11
|
Moreirense
|
8 | 2 | 2 | 4 | 8:15 | -7 | 8 | |
12
|
CS Marítimo
|
8 | 2 | 2 | 4 | 9:14 | -5 | 8 | |
13
|
Famalicão
|
8 | 1 | 4 | 3 | 10:11 | -1 | 7 | |
14
|
Rio Ave
|
8 | 2 | 1 | 5 | 8:17 | -9 | 7 | |
15
|
Vitória Guimarães
|
8 | 1 | 2 | 5 | 5:10 | -5 | 5 | |
16
|
Nacional Madeira
|
8 | 1 | 1 | 6 | 9:18 | -9 | 4 | |
17
|
Casa Pia
|
8 | 1 | 1 | 6 | 3:17 | -14 | 4 | |
18
|
Estoril Praia
|
8 | 0 | 2 | 6 | 4:12 | -8 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
FC Porto
|
4 | 4 | 0 | 0 | 9:2 | 7 | 12 | |
| 2 |
SL Benfica
|
4 | 3 | 1 | 0 | 9:4 | 5 | 10 | |
| 3 |
Sporting CP
|
4 | 3 | 1 | 0 | 10:5 | 5 | 10 | |
| 4 |
Arouca
|
4 | 3 | 0 | 1 | 8:3 | 5 | 9 | |
| 5 |
Santa Clara
|
4 | 2 | 2 | 0 | 7:2 | 5 | 8 | |
| 6 |
Gil Vicente
|
4 | 2 | 1 | 1 | 4:2 | 2 | 7 | |
| 7 |
Académico Viseu
|
4 | 2 | 0 | 2 | 4:6 | -2 | 6 | |
| 8 |
SC Braga
|
3 | 2 | 0 | 1 | 3:3 | 0 | 6 | |
| 9 |
Alverca
|
4 | 1 | 2 | 1 | 5:5 | 0 | 5 | |
| 10 |
Estrela Amadora
|
4 | 1 | 2 | 1 | 6:7 | -1 | 5 | |
| 11 |
Vitória Guimarães
|
4 | 1 | 2 | 1 | 2:2 | 0 | 5 | |
| 12 |
Moreirense
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:8 | -3 | 4 | |
| 13 |
CS Marítimo
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:7 | -3 | 4 | |
| 14 |
Rio Ave
|
4 | 1 | 1 | 2 | 6:11 | -5 | 4 | |
| 15 |
Nacional Madeira
|
4 | 1 | 0 | 3 | 5:10 | -5 | 3 | |
| 16 |
Famalicão
|
4 | 0 | 2 | 2 | 3:7 | -4 | 2 | |
| 17 |
Estoril Praia
|
4 | 0 | 2 | 2 | 2:5 | -3 | 2 | |
| 18 |
Casa Pia
|
4 | 0 | 0 | 4 | 1:13 | -12 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
FC Porto
|
4 | 4 | 0 | 0 | 11:2 | 9 | 12 | |
| 2 |
Santa Clara
|
4 | 3 | 1 | 0 | 5:2 | 3 | 10 | |
| 3 |
SL Benfica
|
4 | 3 | 0 | 1 | 15:3 | 12 | 9 | |
| 4 |
Sporting CP
|
4 | 2 | 2 | 0 | 10:4 | 6 | 8 | |
| 5 |
Académico Viseu
|
4 | 2 | 2 | 0 | 7:4 | 3 | 8 | |
| 6 |
Alverca
|
4 | 2 | 0 | 2 | 8:7 | 1 | 6 | |
| 7 |
Arouca
|
4 | 1 | 2 | 1 | 3:4 | -1 | 5 | |
| 8 |
SC Braga
|
4 | 1 | 2 | 1 | 5:5 | 0 | 5 | |
| 9 |
Estrela Amadora
|
4 | 1 | 2 | 1 | 8:8 | 0 | 5 | |
| 10 |
Famalicão
|
4 | 1 | 2 | 1 | 7:4 | 3 | 5 | |
| 11 |
Gil Vicente
|
3 | 1 | 1 | 1 | 2:3 | -1 | 4 | |
| 12 |
Moreirense
|
4 | 1 | 1 | 2 | 3:7 | -4 | 4 | |
| 13 |
CS Marítimo
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:7 | -2 | 4 | |
| 14 |
Casa Pia
|
4 | 1 | 1 | 2 | 2:4 | -2 | 4 | |
| 15 |
Rio Ave
|
4 | 1 | 0 | 3 | 2:6 | -4 | 3 | |
| 16 |
Nacional Madeira
|
4 | 0 | 1 | 3 | 4:8 | -4 | 1 | |
| 17 |
Vitória Guimarães
|
4 | 0 | 0 | 4 | 3:8 | -5 | 0 | |
| 18 |
Estoril Praia
|
4 | 0 | 0 | 4 | 2:7 | -5 | 0 |
Które miejsce zajmuje Vitória Guimarães w tabeli Liga Portugal?
Vitória Guimarães zajmuje obecnie 15. miejsce w tabeli Liga Portugal z dorobkiem 5 punktów po 8 kolejkach. Strata do prowadzącego FC Porto wynosi 19 punktów, a przewaga nad 16. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 5:10, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 2 punkty.
Statystyki Vitórii Guimarães w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Vitórii Guimarães na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Vitória Guimarães na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 13,4
- Strzały celne / mecz 4,1
- Asysty / mecz 0,63
- Udane dryblingi / mecz 6,6
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,25
- Czyste konta 25%
- Odbiory / mecz 17,8
- Przechwyty / mecz 10,0
- Wybicia / mecz 20,5
- Zablokowane strzały / mecz 4,4
Strzelcy Vitórii Guimarães
Rozkład bramek w czasie
Bramki Vitórii Guimarães i rywali według minuty w ostatnich 8 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Vitórii Guimarães to 61–75 minuta, w której padły 3 bramki. Drugi najlepszy okres to 0–15 minuta z 1 trafieniem.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Vitória Guimarães - CS Marítimo Po przerwie pada 80% bramek Vitórii Guimarães.Przebieg meczu Vitórii Guimarães i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 1 | 1-0-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 6 | 0-1-5 |
| Prowadził do przerwy | 1 | 1-0-0 |
| Remis do przerwy | 5 | 0-2-3 |
| Przegrywał do przerwy | 2 | 0-0-2 |
Gdy Vitória Guimarães otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 1 raz na 1 taki mecz.
Jak padają bramki dla Vitórii Guimarães
100% bramek Vitórii Guimarães pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Vitória Guimarães zdobywa w sezonie średnio 0,63 punktu na mecz. W ostatnich 8 meczach średnia wynosi 0,63.
Aktualne serie Vitórii Guimarães
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 5 meczów
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 2 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 3 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 8 meczów Vitórii Guimarães, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Vitória Guimarães wygra mecz Vitória Guimarães - CS Marítimo Vitória Guimarães przegrał ostatni mecz, postaw na przełamanie.Bramki w meczach Vitórii Guimarães
- Powyżej 0,5 88%
- Powyżej 1,5 50%
- Powyżej 2,5 25%
- Powyżej 3,5 13%
- Powyżej 4,5 13%
- Powyżej 5,5 0%
W 25% meczów Vitórii Guimarães padają co najmniej trzy bramki, a w 38% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Vitória Guimarães - CS Marítimo Powyżej 2,5 bramki padło w 25% meczów Vitórii Guimarães.Vitória Guimarães – faule i karne
- Faule / mecz 15,8
- Faule rywali / mecz 9,8
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Vitória Guimarães fauluje średnio 15,8 razy na mecz, a wymusza 9,8 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Vitórii Guimarães, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Vitória Guimarães zdobywa 1,25 punktu na mecz wobec 0,00 na wyjeździe.
Vitória Guimarães wygra mecz Vitória Guimarães - CS Marítimo Vitória Guimarães zdobywa u siebie 42% możliwych punktów, na wyjeździe 0%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 8 meczach Vitórii Guimarães ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 80% goli Vitórii Guimarães, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 1 z 8 meczów.
Vitória Guimarães wygra drugą połowę meczu Vitória Guimarães - CS Marítimo Drugą połowę Vitória Guimarães wygrywał w 1 z 8 meczów.Vitória Guimarães – strzały
- Celne / mecz 4,1
- Niecelne / mecz 9,3
- Celność strzałów 31%
- Skuteczność (gole / strzały) 5%
- Strzałów na gola 21,4
Vitória Guimarães oddaje 13,4 strzału na mecz. Do bramki trafia 31% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 21,4 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Vitória Guimarães - CS Marítimo Vitória Guimarães oddaje 13,4 strzałów na mecz.Vitória Guimarães – posiadanie piłki
- U siebie 62,5%
- Na wyjeździe 45,5%
- Mecze z posiadaniem > 60% 2 z 8
- Mecze z posiadaniem > 55% 3 z 8
- Najniższe w sezonie 38%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 3 z 8 meczów. Średnio Vitória Guimarães utrzymuje przy piłce 54,0% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 38%.
Vitória Guimarães wygra mecz Vitória Guimarães - CS Marítimo Vitória Guimarães utrzymuje średnio 54,0% posiadania piłki.Vitória Guimarães – podania
- Kluczowe / mecz 13,0
- Dośrodkowania / mecz 25,0
- Celność dośrodkowań 28%
- Podania długie / mecz 52
- Celność długich podań 53%
Vitória Guimarães wymienia średnio 453 podań na mecz przy celności 82%, z czego 13,0 to podania kluczowe.
Vitória Guimarães – czyste konta
- U siebie 2 z 4
- Na wyjeździe 0 z 4
- Stracone / mecz 1,25
- Bez straty do przerwy 75%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 38%
Czyste konto Vitórii Guimarães to 25% meczów sezonu (2 z 8), z czego 2 w 4 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Vitória Guimarães - CS Marítimo Czyste konto Vitória Guimarães zachowuje w 25% meczów.Vitória Guimarães – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 63%
- Pow. 8,5 w meczu 38%
- Pow. 10,5 w meczu 38%
- Rożne u siebie / mecz 7,3
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,3
Vitória Guimarães wykonuje średnio 5,8 rzutów rożnych na mecz wobec 3,9 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 38% spotkań.
Vitória Guimarães – kartki
- Żółte kartki 21
- Pow. 3,5 kartki w meczu 75%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 63%
- Kartki rywali / mecz 2,3
- Mecze bez kartki 13%
Vitória Guimarães ogląda średnio 2,6 żółtej kartki na mecz, a rywale Vitórii Guimarães – 2,3. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Vitória Guimarães według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 4 | 0-0-4 | 0,00 | 0,75 | 2,00 |
| Środka tabeli (7–12) | 2 | 0-1-1 | 0,50 | 0,50 | 1,00 |
| Dołu tabeli (13–18) | 2 | 1-1-0 | 2,00 | 0,50 | 0,00 |
Najwięcej punktów na mecz Vitória Guimarães zdobywa z drużynami z dołu tabeli (13–18), najmniej z drużynami z top 6 tabeli.
Vitória Guimarães na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
13.
|
0,50 1,25 | 0,75 1,75 | 1,75 1,00 |
|
14.
|
1,00 0,75 | 1,50 0,50 | 2,75 1,50 |
|
15.
|
1,25 0,00 | 0,50 0,75 | 0,50 2,00 |
|
16.
|
0,75 0,25 | 1,25 1,00 | 2,50 2,00 |
|
17.
|
0,00 1,00 | 0,25 0,50 | 3,25 1,00 |
Ciekawe rekordy w meczach Vitórii Guimarães
Skrajne wyniki i osiągnięcia Vitórii Guimarães w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Vitória Guimarães - Nacional Madeira 1:0 Liga Portugal, 23.08.2026
- Najwyższa porażka SL Benfica - Vitória Guimarães 2:0 Liga Portugal, 11.10.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek Sporting CP - Vitória Guimarães 3:2, Liga Portugal, 14.08.2026
- Najszybsza bramka 4. minuta Silva, Vitória Guimarães - Nacional Madeira 1:0, Liga Portugal, 23.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+6 minuta Borevković, Vitória Guimarães - Moreirense 1:1, Liga Portugal, 20.09.2026
Jakie statystyki ma Vitória Guimarães w tym sezonie?
Bilans Vitórii Guimarães w tym sezonie to 8 meczów i wynik 1-2-5 przy 5 zdobytych bramkach i 10 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 54%, a oddaje 13,4 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Vitória Guimarães – zawodnicy
Jak wygląda kadra Vitórii Guimarães w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Vitórii Guimarães 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


Kadra Vitórii Guimarães
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 9 |
|
28 | Austria | 800 tys. € | – | 4 | 50% | 0 | 0 | 267' | 1 | 0 | |||||||
| 11 |
|
27 | Brazylia | 4 mln € | 380 tys. € | 7 | 88% | 1 | 0 | 533' | 3 | 0 | |||||||
| 24 |
|
25 | Senegal | 1 mln € | 420 tys. € | 6 | 75% | 1 | 0 | 411' | 0 | 1 | |||||||
| 7 |
![]() |
19 | Francja | 8 mln € | 70 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 430' | 1 | 0 | |||||||
| 18 |
|
25 | Republika Zielonego Przylądka | 3 mln € | 120 tys. € | 6 | 75% | 0 | 0 | 61' | 0 | 0 | |||||||
| 29 |
|
21 | Wybrzeże Kości Słoniowej | 400 tys. € | 150 tys. € | 7 | 88% | 0 | 0 | 35' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
22 | Hiszpania | 800 tys. € | 200 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 8 |
|
22 | Portugalia | 5 mln € | 70 tys. € | 8 | 100% | 1 | 0 | 465' | 2 | 0 | |||||||
| 16 |
|
24 | Angola | 4 mln € | 300 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 398' | 0 | 0 | |||||||
| 20 |
|
30 | Portugalia | 2,5 mln € | 380 tys. € | 8 | 100% | 1 | 0 | 652' | 1 | 0 | |||||||
| 44 |
|
24 | Burkina-Faso | 1 mln € | 180 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 454' | 1 | 0 | |||||||
| 17 |
![]() |
21 | Portugalia | 2,5 mln € | 90 tys. € | 8 | 100% | 0 | 3 | 409' | 2 | 0 | |||||||
| 10 |
|
26 | Brazylia | 5 mln € | 90 tys. € | 3 | 38% | 0 | 1 | 87' | 0 | 0 | |||||||
| 6 |
|
21 | Serbia | 2 mln € | 280 tys. € | 7 | 88% | 0 | 0 | 80' | 1 | 0 | |||||||
| 19 |
|
21 | Szwecja | 800 tys. € | 41 tys. € | 5 | 63% | 0 | 0 | 31' | 0 | 0 | |||||||
| 56 |
|
18 | Portugalia | 300 tys. € | – | 8 | 100% | 0 | 0 | 14' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
22 | Portugalia | 400 tys. € | 151 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 80 |
![]() |
23 | Portugalia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 28 |
|
23 | Brazylia | 1 mln € | 120 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 720' | 3 | 0 | |||||||
| 23 |
|
22 | Rumunia | 4 mln € | 150 tys. € | 8 | 100% | 0 | 1 | 597' | 2 | 0 | |||||||
| 21 |
|
29 | Chorwacja | 3 mln € | 750 tys. € | 3 | 38% | 1 | 0 | 186' | 2 | 0 | |||||||
| 13 |
|
26 | Portugalia | 2,5 mln € | – | 8 | 100% | 0 | 0 | 720' | 0 | 0 | |||||||
| 4 |
![]() |
26 | Hiszpania | 500 tys. € | 200 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 379' | 2 | 0 | |||||||
| 2 |
![]() |
23 | Portugalia | 1,5 mln € | 300 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 123' | 0 | 0 | |||||||
| 5 |
|
24 | Francja | – | – | 8 | 100% | 0 | 0 | 155' | 0 | 0 | |||||||
| 15 |
![]() |
21 | Kolumbia | 400 tys. € | – | 1 | 13% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 82 |
|
23 | – | – | 8 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | ||||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 48 |
|
22 | Anglia | 2 mln € | 300 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 720' | 0 | 0 | |||||||
| 22 |
|
23 | Kolumbia | 600 tys. € | 280 tys. € | 7 | 88% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 98 |
|
21 | Brazylia | 100 tys. € | – | 4 | 50% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Vitórii Guimarães
57,1 mln €
śr. 1,9 mln € / zawodnika
Ile Vitória Guimarães wydaje na pensje
5 mln € rocznie
śr. 167 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
16
najliczniej: Portugalia (8 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Vitórii Guimarães w sezonie 2026/2027
Vitória Guimarães wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Vitórii Guimarães
Jak wygląda skład Vitórii Guimarães?
W wyjściowym ustawieniu Vitórii Guimarães między słupkami staje O. Zych, a linię obrony najczęściej tworzą T. Strata, Mario Rivas Viondi, T. Balieiro oraz J. Mendes. W środku pola grają G. Silva, G. Nogueira, Fabio Samuel Amorim Silva, L. Doucet oraz O. Camara, a za skuteczność w ataku odpowiadają A. Jakupovic. Trener Tiago Margarido ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Liga Portugal i pucharach.
Vitória Guimarães – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Vitória Guimarães w sezonie 2026/2027.
Vitória Guimarães transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 03 Wrz 2026 |
|
Chorwacja | 29 |
|
330 tys. € | |
| 03 Wrz 2026 |
![]() |
Gwinea Bissau | 24 |
|
za darmo | |
| 03 Wrz 2026 |
|
Portugalia | 26 |
|
wypożyczenie | |
| 01 Wrz 2026 |
|
Austria | 28 |
|
600 tys. € | |
| 31 Sie 2026 |
|
Brazylia | 32 | – | za darmo | |
| 21 Sie 2026 |
|
Portugalia | 35 |
|
za darmo | |
| 20 Sie 2026 |
|
Szwecja | 21 |
|
700 tys. € | |
| 08 Sie 2026 |
|
Urugwaj | 32 |
|
za darmo | |
| 06 Sie 2026 |
|
Ukraina | 28 |
|
122 tys. € | |
| 05 Sie 2026 |
|
Francja | 24 |
|
wypożyczenie |
Kluczowe transfery Vitórii Guimarães
Vitória Guimarães bilans transferowy
- +19,3 mln € 2026
- +36,3 mln € 2025
- +9,3 mln € 2024
- +14,8 mln € 2023
- +22,1 mln € 2022
Rekordy transferowe w historii Vitórii Guimarães
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Vitória Guimarães w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Vitórii Guimarães trafiło 8 zawodników za łączną kwotę 1,9 mln €, a klub opuściło 8 piłkarzy, co przyniosło 622 tys. € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Victor Andersson z AIK-u Stockholm za 700 tys. €, a najwyższa sprzedaż to transfer Dieu-Merci Ndembo-Michel do Dubai United za 500 tys. €.
Vitória Guimarães – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Vitória Guimarães? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Vitórię Guimarães?
Klub piłkarski Vitória Guimarães zdobył w swojej historii 3 trofea — 3 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Puchar Ligi Portugalskiej oraz Puchar Portugalii. Ponadto triumfował w Superpuchar Portugalii.