Diogo Sousa jest piłkarzem występującym obecnie w Strasburg. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Diogo Sousa
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
65'
|
Toulouse
2
Strasburg
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | |||
| Ligue 1, 10. kolejka | |||||||
|
01 Lis
15:00
|
Strasburg
5
Auxerre
1
|
24' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | |||
| Ligue 1, 9. kolejka | |||||||
|
25 Paź
17:15
|
Rennes
3
Strasburg
0
|
70' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | |||
| Ligue 1, 8. kolejka | |||||||
Transfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Diogo Sousa w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Diogo Sousa wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 5.11, a skuteczność strzałów to 11,1%. Diogo Sousa oddaje średnio 0,9 strzału na mecz, z czego 0,4 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Diogo Sousa w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Diogo Sousa rozegrał w barwach Strasburga w Ligue 1 10 meczów. W tym samym sezonie zanotował również 5 występów w reprezentacji Portugalii U-21. Wyszedł w pierwszym składzie 7 razy i spędził na boisku łącznie 580 minut. Średnio dawało to 39 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Diogo Sousa
Pierwszy transfer Diogo Sousa w seniorskiej karierze miał miejsce w 2026 roku, gdy przeniósł się z Vitórii Guimarães do Strasburga za 10 milionów euro.
Jakie trofea zdobył Diogo Sousa?
Diogo Sousa ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2026 roku.
Na jakiej pozycji gra Diogo Sousa?
Diogo Sousa najczęściej występuje jako Defensywny pomocnik (6).
Jaka jest wartość rynkowa Diogo Sousa?
Wycena 20-letniego Diogo Sousa według stanu na wrzesień 2026 wynosi 10 milionów euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 10 milionów euro, a najniższa 100 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Diogo Sousa?
Diogo Sousa urodził się 20 stycznia 2006 w Portugalii. Obecnie piłkarz ma 20 lat.
Diogo Sousa - statystyki
Szczegółowe statystyki Diogo Sousa w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Strasburg oraz reprezentacja Portugalii U-21. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Diogo Sousa
Atak
Obrona
Podania Diogo Sousa
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Diogo Sousa w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Diogo Sousa wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 5.11, a skuteczność strzałów to 11,1%. Diogo Sousa oddaje średnio 0,9 strzału na mecz, z czego 0,4 to strzały celne.
Diogo Sousa - transfery
W trakcie kariery Diogo Sousa zmieniał klub 6 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 10 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Strasburg 2026 – obecnie
-
Vitória Guimarães 2025 – 2026
-
Guimaraes B 2023 – 2025
-
Vitoria SC Guimaraes U19 2022 – 2023

-
Vitoria SC Guimaraes U17 2021 – 2022

-
Vitória de Guimarães SC U15 2019 – 2021

-
Vitória de Guimarães SC Youth do 2019

Historia transferów Diogo Sousa
Pierwszy transfer Diogo Sousa w seniorskiej karierze miał miejsce w 2026 roku, gdy przeniósł się z Vitórii Guimarães do Strasburga za 10 milionów euro.
Diogo Sousa - forma
W ostatnich 5 meczach Diogo Sousa zanotował bilans 1 zwycięstwo, 0 remisów i 4 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,08. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Diogo Sousa ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.17, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.08 — wynik poniżej średniej ligowej (6.34).
W ostatnich 10 meczach Diogo Sousa ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.17, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.26 — wynik zbliżony do średniej ligowej (6.34).
W jakiej formie jest Diogo Sousa?
Diogo Sousa jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.08 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.11). Jego dyspozycja słabnie.
Ile meczów rozegrał Diogo Sousa w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Diogo Sousa rozegrał w barwach Strasburga w Ligue 1 10 meczów. W tym samym sezonie zanotował również 5 występów w reprezentacji Portugalii U-21. Wyszedł w pierwszym składzie 7 razy i spędził na boisku łącznie 580 minut. Średnio dawało to 39 minut gry na spotkanie.
Diogo Sousa - zarobki
Diogo Sousa gra w Strasburg na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 120 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Diogo Sousa w Strasburg (2025/26)
| Rocznie | 120 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 10 tys. € |
| Tygodniowo | 2 tys. € |
| Dziennie | 329 € |
Diogo Sousa - trofea
W trakcie kariery Diogo Sousa zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Diogo Sousa?
Diogo Sousa zdobył w karierze 1 trofeum. Najwięcej sukcesów świętował w Vitórii Guimarães — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Puchar Ligi Portugalskiej — 1 raz.
Diogo Sousa - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Diogo Sousa wynosi obecnie 10 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Diogo Sousa na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Diogo Sousa?
Wycena Diogo Sousa wynosi obecnie 10 mln €. W szczycie kariery Diogo Sousa wyceniano na 10 mln €, a najniżej na 100 tys. €.