Forma w lidze
Gil Vicente w tabeli
8. miejsce / 11 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 13 punktów
Strata do 4. miejsca: 7 punktów
Serie w ostatnich meczach
2 zwycięstwa z rzędu
3 mecze bez porażki
4 mecze ze strzeloną bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
7 pkt
4:2 bramki
1,00 gola/mecz
4 pkt
2:3 bramki
0,67 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Gil Vicente
| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 3 bramek | Hiszpania | 31 | napastnik | 7 | 800 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej asyst 2 asyst | Portugalia | 20 | pomocnik | 7 | 1,5 mln € | ||
![]() |
Najwyższa ocena 7,05 średnia ocena | Francja | 23 | obrońca | 7 | 4 mln € | ||
|
|
Najwięcej minut 630 minut | Angola | 33 | obrońca | 7 | 600 tys. € |
Przewidywany skład Gil Vicente 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.





Gil Vicente w tabeli Liga Portugal
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Porto
|
8 | 8 | 0 | 0 | 20:4 | 24 |
2
|
SL Benfica
|
8 | 6 | 1 | 1 | 24:7 | 19 |
| ··· | |||||||
7
|
Alverca
|
8 | 3 | 2 | 3 | 13:12 | 11 |
8
|
Gil Vicente
|
7 | 3 | 2 | 2 | 6:5 | 11 |
9
|
SC Braga
|
7 | 3 | 2 | 2 | 8:8 | 11 |
Wyniki Gil Vicente
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
14 Paź Dogryw.
|
União Santarém
2
Gil Vicente
3
Puchar Portugalii
|
|
|
09 Paź Koniec
|
Moreirense
0
Gil Vicente
1
Liga Portugal, 8. kolejka
|
|
|
19 Wrz Koniec
|
Gil Vicente
1
CS Marítimo
1
Liga Portugal, 7. kolejka
|
Terminarz Gil Vicente
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
19 Paź 21:15
|
SC Braga
Gil Vicente
Liga Portugal, 2. kolejka
|
|
|
24 Paź 21:30
|
Gil Vicente
FC Porto
Liga Portugal, 9. kolejka
|
|
|
29 Paź 21:45
|
SL Benfica
Gil Vicente
Puchar Ligi Portugalii, 1/4 finału
|
Ostatnie transfery Gil Vicente
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 08 Wrz 2026 |
![]() |
Brazylia |
|
wypożyczenie | |
| 04 Wrz 2026 |
|
Portugalia |
![]() |
wypożyczenie | |
| 03 Wrz 2026 |
|
Portugalia |
|
za darmo | |
| 03 Wrz 2026 |
![]() |
Brazylia |
![]() |
400 tys. € |
Gil Vicente to klub piłkarski z Portugalii występujący w Liga Portugal. Swoim domowym obiektem jest Estádio Cidade de Barcelos, który może pomieścić 12 046 widzów. Zespół prowadzi Luis Pinto. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Portugalii,w Puchar Ligi Portugalii.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Gil Vicente?
Klub piłkarski Gil Vicente zdobył w swojej historii 2 trofea — 2 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 2. ligi Portugalii.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Gil Vicente w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Gil Vicente trafiło 8 zawodników za łączną kwotę 1,1 mln €, a klub opuściło 6 piłkarzy, co przyniosło 3 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Andreas Lausen z Esbjerga za 700 tys. €, a najwyższa sprzedaż to transfer Facundo Caseres do Santos Laguny za 3 mln €.
Które miejsce zajmuje Gil Vicente w tabeli Liga Portugal?
Gil Vicente zajmuje obecnie 8. miejsce w tabeli Liga Portugal z dorobkiem 11 punktów po 7 kolejkach. Strata do prowadzącego FC Porto wynosi 13 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 6:5, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 5 punktów.
Jak wygląda skład Gil Vicente?
W wyjściowym ustawieniu Gil Vicente między słupkami staje Lucao, a linię obrony najczęściej tworzą R. Esgaio, Marvin Elimbi Gilbert, J. Buatu oraz D. Moreira. W środku pola grają M. Souza, A. Lausen, Santiago Garcia Gonzalez, D. Prioste oraz Gil Pinto Martins, a za skuteczność w ataku odpowiadają H. Hernandez. Trener Luis Pinto ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Liga Portugal i pucharach.
Kiedy Gil Vicente gra następny mecz?
Najbliższy mecz Gil Vicente to spotkanie z SC Bragą, które odbędzie się 19 października 2026 o godzinie 21:15 na obiekcie Estádio Municipal de Braga w ramach Liga Portugal (2. kolejka). Transmisję pokażą Fortuna TV, Superbet TV oraz Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Gil Vicente?
Ostatni mecz Gil Vicente to wygrana z União Santarém 2:3 w Taça de Portugal, 14 października 2026. Bramki zdobyli Camacho, Moreira, Mordomo Silva oraz Garcia Gonzalez. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Gil Vicente w tym sezonie?
Bilans Gil Vicente w tym sezonie to 7 meczów i wynik 3-2-2 przy 6 zdobytych bramkach i 5 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 55%, a oddaje 9,4 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Gil Vicente w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Gil Vicente w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Gil Vicente
Gil Vicente terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
19 Paź 21:15
|
Liga Portugal, 2. kolejka
|
Estádio Municipal de Braga Wyjazd | Umiarkowany | |
|
24 Paź 21:30
|
Liga Portugal, 9. kolejka
|
Estádio Cidade de Barcelos U siebie | Trudny | |
|
29 Paź 21:45
|
Puchar Ligi Portugalii, 1/4 finału
|
Estádio do Sport Lisboa e Benfica (da Luz) Wyjazd | Trudny | |
|
02 Lis 21:15
|
Liga Portugal, 10. kolejka
|
Estádio Cidade de Barcelos U siebie | Łatwy | |
|
08 Lis 16:30
|
Liga Portugal, 11. kolejka
|
Estádio de São Miguel Wyjazd | Trudny | |
|
29 Lis 19:00
|
Liga Portugal, 12. kolejka
|
Estádio Cidade de Barcelos U siebie | Łatwy | |
|
06 Gru 17:00
|
Liga Portugal, 13. kolejka
|
Campo Municipal dos Prazeres Wyjazd | Umiarkowany | |
|
13 Gru 17:00
|
Liga Portugal, 14. kolejka
|
Estádio Cidade de Barcelos U siebie | Trudny | |
|
20 Gru 17:00
|
Liga Portugal, 15. kolejka
|
Complexo Desportivo FC Alverca Wyjazd | Umiarkowany | |
|
27 Gru 17:00
|
Liga Portugal, 16. kolejka
|
Estádio Cidade de Barcelos U siebie | Trudny |
Kiedy Gil Vicente gra następny mecz?
Najbliższy mecz Gil Vicente to spotkanie z SC Bragą, które odbędzie się 19 października 2026 o godzinie 21:15 na obiekcie Estádio Municipal de Braga w ramach Liga Portugal (2. kolejka). Transmisję pokażą Fortuna TV, Superbet TV oraz Betclic TV.
Wyniki Gil Vicente w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Gil Vicente w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Gil Vicente w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Gil Vicente wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
14 Paź Dogryw.
|
Puchar Portugalii
|
2:3 | – | 7/10 | 3/5 | |
|
09 Paź Koniec
|
Liga Portugal, 8. kolejka
|
0:1 | 4-2-3-1 | 3/7 | 4/7 | |
|
19 Wrz Koniec
|
Liga Portugal, 7. kolejka
|
1:1 | 4-2-3-1 | 4/7 | 1/2 | |
|
13 Wrz Koniec
|
Liga Portugal, 6. kolejka
|
3:1 | 5-4-1 | 0/14 | 3/5 | |
|
06 Wrz Koniec
|
Liga Portugal, 5. kolejka
|
0:1 | 4-2-3-1 | 7/8 | 0/2 | |
|
30 Sie Koniec
|
Liga Portugal, 4. kolejka
|
0:0 | 4-2-3-1 | 3/9 | 4/6 | |
|
24 Sie Koniec
|
Liga Portugal, 3. kolejka
|
2:0 | 4-2-3-1 | 3/7 | 1/2 | |
|
09 Sie Koniec
|
Liga Portugal, 1. kolejka
|
1:0 | 4-2-3-1 | 5/7 | 2/6 | |
|
16 Maj Koniec
|
Liga Portugal, 34. kolejka
|
3:0 | 4-2-3-1 | 1/7 | 1/1 | |
|
11 Maj Koniec
|
Liga Portugal, 33. kolejka
|
1:3 | 4-1-4-1 | 6/8 | 2/3 |
Gil Vicente ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 18 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 6 z 7 meczów, ze średnią 1,83 punktu. W pozostałych ustawieniach Gil Vicente zdobywa 0,00 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Gil Vicente?
Ostatni mecz Gil Vicente to wygrana z União Santarém 2:3 w Taça de Portugal, 14 października 2026. Bramki zdobyli Camacho, Moreira, Mordomo Silva oraz Garcia Gonzalez. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Gil Vicente – tabela Liga Portugal
Jakie miejsce w tabeli Liga Portugal zajmuje Gil Vicente w sezonie 2026/2027.
Miejsce Gil Vicente w tabeli Liga Portugal
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Porto
|
8 | 8 | 0 | 0 | 20:4 | 16 | 24 | |
2
|
SL Benfica
|
8 | 6 | 1 | 1 | 24:7 | 17 | 19 | |
3
|
Sporting CP
|
8 | 5 | 3 | 0 | 20:9 | 11 | 18 | |
4
|
Santa Clara
|
8 | 5 | 3 | 0 | 12:4 | 8 | 18 | |
5
|
Arouca
|
8 | 4 | 2 | 2 | 11:7 | 4 | 14 | |
6
|
Académico Viseu
|
8 | 4 | 2 | 2 | 11:10 | 1 | 14 | |
7
|
Alverca
|
8 | 3 | 2 | 3 | 13:12 | 1 | 11 | |
8
|
Gil Vicente
|
7 | 3 | 2 | 2 | 6:5 | 1 | 11 | |
9
|
SC Braga
|
7 | 3 | 2 | 2 | 8:8 | 0 | 11 | |
10
|
Estrela Amadora
|
8 | 2 | 4 | 2 | 14:15 | -1 | 10 | |
11
|
Moreirense
|
8 | 2 | 2 | 4 | 8:15 | -7 | 8 | |
12
|
CS Marítimo
|
8 | 2 | 2 | 4 | 9:14 | -5 | 8 | |
13
|
Famalicão
|
8 | 1 | 4 | 3 | 10:11 | -1 | 7 | |
14
|
Rio Ave
|
8 | 2 | 1 | 5 | 8:17 | -9 | 7 | |
15
|
Vitória Guimarães
|
8 | 1 | 2 | 5 | 5:10 | -5 | 5 | |
16
|
Nacional Madeira
|
8 | 1 | 1 | 6 | 9:18 | -9 | 4 | |
17
|
Casa Pia
|
8 | 1 | 1 | 6 | 3:17 | -14 | 4 | |
18
|
Estoril Praia
|
8 | 0 | 2 | 6 | 4:12 | -8 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Porto
|
8 | 8 | 0 | 0 | 20:4 | 16 | 24 | |
2
|
SL Benfica
|
8 | 6 | 1 | 1 | 24:7 | 17 | 19 | |
3
|
Sporting CP
|
8 | 5 | 3 | 0 | 20:9 | 11 | 18 | |
4
|
Santa Clara
|
8 | 5 | 3 | 0 | 12:4 | 8 | 18 | |
5
|
Arouca
|
8 | 4 | 2 | 2 | 11:7 | 4 | 14 | |
6
|
Académico Viseu
|
8 | 4 | 2 | 2 | 11:10 | 1 | 14 | |
7
|
Alverca
|
8 | 3 | 2 | 3 | 13:12 | 1 | 11 | |
8
|
Gil Vicente
|
7 | 3 | 2 | 2 | 6:5 | 1 | 11 | |
9
|
SC Braga
|
7 | 3 | 2 | 2 | 8:8 | 0 | 11 | |
10
|
Estrela Amadora
|
8 | 2 | 4 | 2 | 14:15 | -1 | 10 | |
11
|
Moreirense
|
8 | 2 | 2 | 4 | 8:15 | -7 | 8 | |
12
|
CS Marítimo
|
8 | 2 | 2 | 4 | 9:14 | -5 | 8 | |
13
|
Famalicão
|
8 | 1 | 4 | 3 | 10:11 | -1 | 7 | |
14
|
Rio Ave
|
8 | 2 | 1 | 5 | 8:17 | -9 | 7 | |
15
|
Vitória Guimarães
|
8 | 1 | 2 | 5 | 5:10 | -5 | 5 | |
16
|
Nacional Madeira
|
8 | 1 | 1 | 6 | 9:18 | -9 | 4 | |
17
|
Casa Pia
|
8 | 1 | 1 | 6 | 3:17 | -14 | 4 | |
18
|
Estoril Praia
|
8 | 0 | 2 | 6 | 4:12 | -8 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
FC Porto
|
4 | 4 | 0 | 0 | 9:2 | 7 | 12 | |
| 2 |
SL Benfica
|
4 | 3 | 1 | 0 | 9:4 | 5 | 10 | |
| 3 |
Sporting CP
|
4 | 3 | 1 | 0 | 10:5 | 5 | 10 | |
| 4 |
Arouca
|
4 | 3 | 0 | 1 | 8:3 | 5 | 9 | |
| 5 |
Santa Clara
|
4 | 2 | 2 | 0 | 7:2 | 5 | 8 | |
| 6 |
Gil Vicente
|
4 | 2 | 1 | 1 | 4:2 | 2 | 7 | |
| 7 |
Académico Viseu
|
4 | 2 | 0 | 2 | 4:6 | -2 | 6 | |
| 8 |
SC Braga
|
3 | 2 | 0 | 1 | 3:3 | 0 | 6 | |
| 9 |
Alverca
|
4 | 1 | 2 | 1 | 5:5 | 0 | 5 | |
| 10 |
Estrela Amadora
|
4 | 1 | 2 | 1 | 6:7 | -1 | 5 | |
| 11 |
Vitória Guimarães
|
4 | 1 | 2 | 1 | 2:2 | 0 | 5 | |
| 12 |
Moreirense
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:8 | -3 | 4 | |
| 13 |
CS Marítimo
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:7 | -3 | 4 | |
| 14 |
Rio Ave
|
4 | 1 | 1 | 2 | 6:11 | -5 | 4 | |
| 15 |
Nacional Madeira
|
4 | 1 | 0 | 3 | 5:10 | -5 | 3 | |
| 16 |
Famalicão
|
4 | 0 | 2 | 2 | 3:7 | -4 | 2 | |
| 17 |
Estoril Praia
|
4 | 0 | 2 | 2 | 2:5 | -3 | 2 | |
| 18 |
Casa Pia
|
4 | 0 | 0 | 4 | 1:13 | -12 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
FC Porto
|
4 | 4 | 0 | 0 | 11:2 | 9 | 12 | |
| 2 |
Santa Clara
|
4 | 3 | 1 | 0 | 5:2 | 3 | 10 | |
| 3 |
SL Benfica
|
4 | 3 | 0 | 1 | 15:3 | 12 | 9 | |
| 4 |
Sporting CP
|
4 | 2 | 2 | 0 | 10:4 | 6 | 8 | |
| 5 |
Académico Viseu
|
4 | 2 | 2 | 0 | 7:4 | 3 | 8 | |
| 6 |
Alverca
|
4 | 2 | 0 | 2 | 8:7 | 1 | 6 | |
| 7 |
Arouca
|
4 | 1 | 2 | 1 | 3:4 | -1 | 5 | |
| 8 |
SC Braga
|
4 | 1 | 2 | 1 | 5:5 | 0 | 5 | |
| 9 |
Estrela Amadora
|
4 | 1 | 2 | 1 | 8:8 | 0 | 5 | |
| 10 |
Famalicão
|
4 | 1 | 2 | 1 | 7:4 | 3 | 5 | |
| 11 |
Gil Vicente
|
3 | 1 | 1 | 1 | 2:3 | -1 | 4 | |
| 12 |
Moreirense
|
4 | 1 | 1 | 2 | 3:7 | -4 | 4 | |
| 13 |
CS Marítimo
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:7 | -2 | 4 | |
| 14 |
Casa Pia
|
4 | 1 | 1 | 2 | 2:4 | -2 | 4 | |
| 15 |
Rio Ave
|
4 | 1 | 0 | 3 | 2:6 | -4 | 3 | |
| 16 |
Nacional Madeira
|
4 | 0 | 1 | 3 | 4:8 | -4 | 1 | |
| 17 |
Vitória Guimarães
|
4 | 0 | 0 | 4 | 3:8 | -5 | 0 | |
| 18 |
Estoril Praia
|
4 | 0 | 0 | 4 | 2:7 | -5 | 0 |
Które miejsce zajmuje Gil Vicente w tabeli Liga Portugal?
Gil Vicente zajmuje obecnie 8. miejsce w tabeli Liga Portugal z dorobkiem 11 punktów po 7 kolejkach. Strata do prowadzącego FC Porto wynosi 13 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 6:5, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 5 punktów.
Statystyki Gil Vicente w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Gil Vicente na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Gil Vicente na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 9,4
- Strzały celne / mecz 3,7
- Asysty / mecz 0,43
- Udane dryblingi / mecz 6,7
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 0,71
- Czyste konta 57%
- Odbiory / mecz 14,4
- Przechwyty / mecz 6,0
- Wybicia / mecz 24,7
- Zablokowane strzały / mecz 4,4
Strzelcy Gil Vicente
Rozkład bramek w czasie
Bramki Gil Vicente i rywali według minuty w ostatnich 7 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Gil Vicente to 0–15 minuta, w której padły 2 bramki. Drugi najlepszy okres to 76–90+ minuta z 2 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu SC Braga - Gil Vicente Po przerwie pada 33% bramek Gil Vicente.Przebieg meczu Gil Vicente i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 5 | 3-1-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 1 | 0-0-1 |
| Prowadził do przerwy | 2 | 1-1-0 |
| Remis do przerwy | 4 | 2-1-1 |
| Przegrywał do przerwy | 1 | 0-0-1 |
Gdy Gil Vicente otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 3 razy na 5 takich meczów.
Jak padają bramki dla Gil Vicente
50% bramek Gil Vicente pada z gry. Z karnych odpowiadają za 50% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Gil Vicente zdobywa w sezonie średnio 1,57 punktu na mecz. W ostatnich 7 meczach średnia wynosi 1,57.
Aktualne serie Gil Vicente
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 3 mecze
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 2 mecze
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 7 meczów Gil Vicente, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Gil Vicente wygra mecz SC Braga - Gil Vicente Gil Vicente nie przegrywa od 2 meczów.Bramki w meczach Gil Vicente
- Powyżej 0,5 86%
- Powyżej 1,5 43%
- Powyżej 2,5 14%
- Powyżej 3,5 14%
- Powyżej 4,5 0%
- Powyżej 5,5 0%
W 14% meczów Gil Vicente padają co najmniej trzy bramki, a w 29% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu SC Braga - Gil Vicente Powyżej 2,5 bramki padło w 14% meczów Gil Vicente.Gil Vicente – faule i karne
- Faule / mecz 13,7
- Faule rywali / mecz 10,7
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Gil Vicente fauluje średnio 13,7 razy na mecz, a wymusza 10,7 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Gil Vicente, 0 przeciw.
Powyżej 3,5 kartki w meczu SC Braga - Gil Vicente Gil Vicente popełnia 13,7 fauli na mecz.Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Gil Vicente zdobywa 1,75 punktu na mecz wobec 1,33 na wyjeździe.
Gil Vicente wygra mecz SC Braga - Gil Vicente Gil Vicente zdobywa u siebie 58% możliwych punktów, na wyjeździe 44%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 7 meczach Gil Vicente ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 33% goli Gil Vicente, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 2 z 7 meczów.
Gil Vicente wygra drugą połowę meczu SC Braga - Gil Vicente Drugą połowę Gil Vicente wygrywał w 2 z 7 meczów.Gil Vicente – strzały
- Celne / mecz 3,7
- Niecelne / mecz 5,7
- Celność strzałów 39%
- Skuteczność (gole / strzały) 9%
- Strzałów na gola 11,0
Gil Vicente oddaje 9,4 strzału na mecz. Do bramki trafia 39% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 11,0 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu SC Braga - Gil Vicente Gil Vicente oddaje 9,4 strzałów na mecz.Gil Vicente – posiadanie piłki
- U siebie 60,5%
- Na wyjeździe 47,3%
- Mecze z posiadaniem > 60% 3 z 7
- Mecze z posiadaniem > 55% 5 z 7
- Najniższe w sezonie 36%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 5 z 7 meczów. Średnio Gil Vicente utrzymuje przy piłce 54,9% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 36%.
Gil Vicente wygra mecz SC Braga - Gil Vicente Gil Vicente utrzymuje średnio 54,9% posiadania piłki.Gil Vicente – podania
- Kluczowe / mecz 10,0
- Dośrodkowania / mecz 19,7
- Celność dośrodkowań 21%
- Podania długie / mecz 43
- Celność długich podań 45%
Gil Vicente wymienia średnio 478 podań na mecz przy celności 86%, z czego 10,0 to podania kluczowe.
Gil Vicente – czyste konta
- U siebie 2 z 4
- Na wyjeździe 2 z 3
- Stracone / mecz 0,71
- Bez straty do przerwy 71%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 14%
Czyste konto Gil Vicente to 57% meczów sezonu (4 z 7), z czego 2 w 4 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu SC Braga - Gil Vicente Czyste konto Gil Vicente zachowuje w 57% meczów.Gil Vicente – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 100%
- Pow. 8,5 w meczu 29%
- Pow. 10,5 w meczu 14%
- Rożne u siebie / mecz 4,8
- Rożne na wyjeździe / mecz 2,0
Gil Vicente wykonuje średnio 3,6 rzutów rożnych na mecz wobec 4,9 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 29% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu SC Braga - Gil Vicente Powyżej 8,5 rożnego padło w 29% meczów Gil Vicente.Gil Vicente – kartki
- Żółte kartki 15
- Pow. 3,5 kartki w meczu 57%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 57%
- Kartki rywali / mecz 2,0
- Mecze bez kartki 14%
Gil Vicente ogląda średnio 2,1 żółtej kartki na mecz, a rywale Gil Vicente – 2,0.
Powyżej 3,5 kartki w meczu SC Braga - Gil Vicente Gil Vicente ogląda średnio 2,1 żółtych kartek na mecz.Gil Vicente według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 2 | 0-0-2 | 0,00 | 0,50 | 2,00 |
| Środka tabeli (7–12) | 2 | 1-1-0 | 2,00 | 1,00 | 0,50 |
| Dołu tabeli (13–18) | 3 | 2-1-0 | 2,33 | 1,00 | 0,00 |
Najwięcej punktów na mecz Gil Vicente zdobywa z drużynami z dołu tabeli (13–18), najmniej z drużynami z top 6 tabeli.
Gil Vicente na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
6.
|
1,50 2,00 | 1,00 1,75 | 1,50 1,00 |
|
7.
|
1,25 1,50 | 1,25 2,00 | 1,25 1,75 |
|
8.
|
1,75 1,33 | 1,00 0,67 | 0,50 1,00 |
|
9.
|
2,00 1,25 | 1,00 1,25 | 1,00 1,25 |
|
10.
|
1,25 1,25 | 1,50 2,00 | 1,75 2,00 |
Ciekawe rekordy w meczach Gil Vicente
Skrajne wyniki i osiągnięcia Gil Vicente w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Gil Vicente - Casa Pia 2:0 Liga Portugal, 24.08.2026
- Najwyższa porażka SL Benfica - Gil Vicente 3:1 Liga Portugal, 13.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 4 bramek SL Benfica - Gil Vicente 3:1, Liga Portugal, 13.09.2026
- Najdłużej bez straty gola 3 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 7. minuta Hernandez, SL Benfica - Gil Vicente 3:1, Liga Portugal, 13.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 90. minuta Franca, Moreirense - Gil Vicente 0:1, Liga Portugal, 9.10.2026
Jakie statystyki ma Gil Vicente w tym sezonie?
Bilans Gil Vicente w tym sezonie to 7 meczów i wynik 3-2-2 przy 6 zdobytych bramkach i 5 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 55%, a oddaje 9,4 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Gil Vicente – zawodnicy
Jak wygląda kadra Gil Vicente w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Gil Vicente 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.





Kontuzje w kadrze Gil Vicente
-
Arthur Tchaptchet Obrońca Uraz mięśnia dwugłowego uda pauzuje od 76 dniopuszczone: 8 meczów
-
Mohamed Bamba Pomocnik Uraz o nieznanym charakterze pauzuje od 257 dniopuszczone: 23 mecze

Kadra Gil Vicente
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 9 |
|
21 | 500 tys. € | – | 1 | 14% | 1 | 0 | 7' | 0 | 0 | ||||||||
| 77 |
|
31 | Brazylia | 800 tys. € | 280 tys. € | 6 | 86% | 1 | 0 | 403' | 0 | 0 | |||||||
| 23 |
|
31 | Hiszpania | 800 tys. € | 321 tys. € | 7 | 100% | 3 | 1 | 465' | 2 | 0 | |||||||
| 11 |
|
23 | Portugalia | 1 mln € | 380 tys. € | 7 | 100% | 0 | 0 | 309' | 0 | 0 | |||||||
| 7 |
|
24 | Francja | 500 tys. € | 150 tys. € | 7 | 100% | 0 | 0 | 62' | 0 | 0 | |||||||
| 99 |
|
24 | 100 tys. € | – | 7 | 100% | 0 | 0 | 150' | 1 | 0 | ||||||||
| 27 |
![]() |
25 | Urugwaj | 800 tys. € | 280 tys. € | 7 | 100% | 0 | 0 | 67' | 0 | 0 | |||||||
| 17 |
|
29 | Hiszpania | 500 tys. € | 480 tys. € | 3 | 43% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 88 |
|
19 | Peru | 250 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 20 |
![]() |
20 | Portugalia | 1,5 mln € | – | 7 | 100% | 1 | 2 | 518' | 1 | 0 | |||||||
| 6 |
|
24 | Portugalia | 800 tys. € | 120 tys. € | 5 | 71% | 0 | 0 | 221' | 0 | 0 | |||||||
| 12 |
![]() |
24 | Dania | 700 tys. € | – | 7 | 100% | 0 | 0 | 425' | 1 | 0 | |||||||
| 10 |
![]() |
25 | Hiszpania | 4 mln € | 120 tys. € | 5 | 71% | 0 | 0 | 387' | 1 | 0 | |||||||
| 86 |
|
22 | Portugalia | 2 mln € | – | 6 | 86% | 0 | 0 | 390' | 0 | 0 | |||||||
| 19 |
![]() |
20 | Brazylia | 300 tys. € | – | 3 | 43% | 0 | 0 | 18' | 0 | 0 | |||||||
| 32 |
![]() |
23 | Urugwaj | 450 tys. € | 70 tys. € | 7 | 100% | 0 | 0 | 66' | 0 | 0 | |||||||
| 8 |
![]() |
22 | Wybrzeże Kości Słoniowej | 1,5 mln € | 70 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 82 |
![]() |
20 | Portugalia | 100 tys. € | 60 tys. € | 5 | 71% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 4 |
![]() |
23 | Francja | 4 mln € | 150 tys. € | 7 | 100% | 0 | 0 | 628' | 1 | 0 | |||||||
| 39 |
|
33 | Angola | 600 tys. € | 280 tys. € | 7 | 100% | 0 | 0 | 630' | 0 | 0 | |||||||
| 47 |
|
33 | Portugalia | 500 tys. € | 880 tys. € | 7 | 100% | 0 | 0 | 603' | 3 | 0 | |||||||
| 26 |
|
26 | Brazylia | 800 tys. € | 280 tys. € | 5 | 71% | 0 | 0 | 223' | 1 | 0 | |||||||
| 45 |
![]() |
22 | Republika Zielonego Przylądka | 1,7 mln € | – | 7 | 100% | 0 | 0 | 373' | 0 | 0 | |||||||
| 2 |
|
21 | Portugalia | 500 tys. € | – | 7 | 100% | 0 | 0 | 61' | 0 | 0 | |||||||
| 3 |
|
22 | Hiszpania | 500 tys. € | 250 tys. € | 7 | 100% | 0 | 0 | 4' | 0 | 0 | |||||||
| 95 |
|
20 | Francja | 100 tys. € | 60 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 30 |
|
25 | Brazylia | 1,5 mln € | 187 tys. € | 7 | 100% | 0 | 0 | 630' | 2 | 0 | |||||||
| 1 |
|
22 | Szwecja | 0 € | 39 tys. € | 1 | 14% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 94 |
|
32 | Brazylia | 500 tys. € | 484 tys. € | 6 | 86% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Gil Vicente
27,3 mln €
śr. 941 tys. € / zawodnika
Ile Gil Vicente wydaje na pensje
4,9 mln € rocznie
śr. 170 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
11
najliczniej: Portugalia (7 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Gil Vicente w sezonie 2026/2027
Gil Vicente wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Gil Vicente
Jak wygląda skład Gil Vicente?
W wyjściowym ustawieniu Gil Vicente między słupkami staje Lucao, a linię obrony najczęściej tworzą R. Esgaio, Marvin Elimbi Gilbert, J. Buatu oraz D. Moreira. W środku pola grają M. Souza, A. Lausen, Santiago Garcia Gonzalez, D. Prioste oraz Gil Pinto Martins, a za skuteczność w ataku odpowiadają H. Hernandez. Trener Luis Pinto ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Liga Portugal i pucharach.
Gil Vicente – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Gil Vicente w sezonie 2026/2027.
Gil Vicente transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 08 Wrz 2026 |
![]() |
Brazylia | 24 |
|
wypożyczenie | |
| 04 Wrz 2026 |
|
Portugalia | 22 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 03 Wrz 2026 |
|
Portugalia | 22 |
|
za darmo | |
| 03 Wrz 2026 |
![]() |
Brazylia | 20 |
![]() |
400 tys. € | |
| 03 Wrz 2026 |
|
Argentyna | 25 |
|
3 mln € | |
| 10 Sie 2026 |
|
Brazylia | 32 |
|
za darmo | |
| 07 Lip 2026 |
|
Francja | 24 |
|
za darmo | |
| 06 Lip 2026 |
![]() |
Republika Zielonego Przylądka | 22 |
|
za darmo | |
| 06 Lip 2026 |
|
Portugalia | 21 |
|
za darmo | |
| 06 Lip 2026 |
![]() |
Portugalia | 18 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery Gil Vicente
Gil Vicente bilans transferowy
- +32,4 mln € 2026
- +10,4 mln € 2025
- +1,4 mln € 2024
- +8,5 mln € 2023
- +4,8 mln € 2022
Rekordy transferowe w historii Gil Vicente
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Gil Vicente w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Gil Vicente trafiło 8 zawodników za łączną kwotę 1,1 mln €, a klub opuściło 6 piłkarzy, co przyniosło 3 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Andreas Lausen z Esbjerga za 700 tys. €, a najwyższa sprzedaż to transfer Facundo Caseres do Santos Laguny za 3 mln €.
Gil Vicente – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Gil Vicente? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Gil Vicente?
Klub piłkarski Gil Vicente zdobył w swojej historii 2 trofea — 2 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 2. ligi Portugalii.