Forma w lidze
Nacional Madeira w tabeli
16. miejsce / 4 punkty Strefa spadkowa
Strata do lidera: 20 punktów
Strata do bezpiecznego 15. miejsca: 1 punkt
Serie w ostatnich meczach
6 porażek z rzędu
6 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
3 pkt
5:10 bramki
1,25 gola/mecz
1 pkt
4:8 bramki
1,00 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Nacionalu Madeira
| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najlepszy strzelec 2 bramek | Kamerun | 23 | napastnik | 1 | 900 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 1 asyst | Brazylia | 24 | pomocnik | 8 | 700 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,16 średnia ocena | Brazylia | 27 | obrońca | 5 | 1,5 mln € | ||
|
|
Najwięcej minut 720 minut | Włochy | 20 | bramkarz | 8 | 1,5 mln € |
Przewidywany skład Nacionalu Madeira 3-4-2-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Nacional Madeira w tabeli Liga Portugal
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Porto
|
8 | 8 | 0 | 0 | 20:4 | 24 |
2
|
SL Benfica
|
8 | 6 | 1 | 1 | 24:7 | 19 |
| ··· | |||||||
15
|
Vitória Guimarães
|
8 | 1 | 2 | 5 | 5:10 | 5 |
16
|
Nacional Madeira
|
8 | 1 | 1 | 6 | 9:18 | 4 |
17
|
Casa Pia
|
8 | 1 | 1 | 6 | 3:17 | 4 |
Wyniki Nacionalu Madeira
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Rio Ave
3
Nacional Madeira
2
Liga Portugal, 8. kolejka
|
|
|
19 Wrz Koniec
|
Nacional Madeira
0
Famalicão
4
Liga Portugal, 7. kolejka
|
|
|
12 Wrz Koniec
|
Nacional Madeira
1
Alverca
3
Liga Portugal, 6. kolejka
|
Terminarz Nacionalu Madeira
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 16:00
|
Sanjoanense
Nacional Madeira
Puchar Portugalii
|
|
|
25 Paź 19:00
|
Nacional Madeira
SC Braga
Liga Portugal, 9. kolejka
|
|
|
01 Lis 16:30
|
Arouca
Nacional Madeira
Liga Portugal, 10. kolejka
|
Ostatnie transfery Nacionalu Madeira
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 04 Paź 2026 |
![]() |
Portugalia |
![]() |
za darmo | |
| 02 Wrz 2026 |
|
Tunezja |
![]() |
za darmo | |
| 29 Sie 2026 |
|
Korea Południowa |
|
za darmo | |
| 19 Sie 2026 |
|
Francja |
|
wypożyczenie |
Nacional Madeira to klub piłkarski z Portugalii występujący w Liga Portugal. Swoim domowym obiektem jest Estádio da Madeira, który może pomieścić 5 200 widzów. Zespół prowadzi Alexandre Santos. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Portugalii.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Nacional Madeira w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Nacionalu Madeira trafiło 13 zawodników za łączną kwotę 200 tys. €, a klub opuściło 8 piłkarzy, co przyniosło 4,3 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Matchoi Djaló z İstanbul Başakşehiru za 200 tys. €, a najwyższa sprzedaż to transfer Jesus Ramirez do Yeni Çorumsporu za 4,3 mln €.
Które miejsce zajmuje Nacional Madeira w tabeli Liga Portugal?
Nacional Madeira zajmuje obecnie 16. miejsce w tabeli Liga Portugal z dorobkiem 4 punktów po 8 kolejkach. Strata do prowadzącego FC Porto wynosi 20 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 9:18, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 0 punktów.
Jak wygląda skład Nacionalu Madeira?
W wyjściowym ustawieniu Nacionalu Madeira między słupkami staje R. Marin, a linię obrony najczęściej tworzą W. Kokolo, F. Goncalves oraz Jose Vitor Lima Cardoso. W środku pola grają Wesley, M. Baeza, Matheus dos Santos Dias, C. Labidi, Daniel de Melo Araujo Junior oraz M. Jensen, a za skuteczność w ataku odpowiadają Pablo Ruan Messias Cardozo. Trener Alexandre Santos ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Liga Portugal i pucharach.
Kiedy Nacional Madeira gra następny mecz?
Najbliższy mecz Nacionalu Madeira to spotkanie z Sanjoanense, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie Estádio Conde Dias Garcia w ramach Pucharu Portugalii. Transmisję pokaże Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Nacionalu Madeira?
Ostatni mecz Nacionalu Madeira to porażka z Rio Ave 3:2 w Liga Portugal, 11 października 2026. Bramki zdobyli Kader, Senna Clemmensen, Diogo, Kader oraz Blesa. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Nacional Madeira w tym sezonie?
Bilans Nacionalu Madeira w tym sezonie to 8 meczów i wynik 1-1-6 przy 9 zdobytych bramkach i 18 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 49%, a oddaje 8,5 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Nacionalu Madeira w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Nacional Madeira w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Nacionalu Madeira
Nacional Madeira terminarz
Kiedy Nacional Madeira gra następny mecz?
Najbliższy mecz Nacionalu Madeira to spotkanie z Sanjoanense, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie Estádio Conde Dias Garcia w ramach Pucharu Portugalii. Transmisję pokaże Betclic TV.
Wyniki Nacionalu Madeira w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Nacional Madeira w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Nacionalu Madeira w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Nacional Madeira wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Liga Portugal, 8. kolejka
|
3:2 | 4-2-3-1 | 8/16 | 0/4 | |
|
19 Wrz Koniec
|
Liga Portugal, 7. kolejka
|
0:4 | 4-1-4-1 | 7/10 | 3/6 | |
|
12 Wrz Koniec
|
Liga Portugal, 6. kolejka
|
1:3 | 4-2-3-1 | 2/2 | 0/3 | |
|
05 Wrz Koniec
|
Liga Portugal, 5. kolejka
|
2:0 | 3-4-2-1 | 0/12 | 1/3 | |
|
30 Sie Koniec
|
Liga Portugal, 4. kolejka
|
2:3 | 3-4-2-1 | 4/7 | 2/3 | |
|
23 Sie Koniec
|
Liga Portugal, 3. kolejka
|
1:0 | 3-4-2-1 | 3/7 | 1/3 | |
|
16 Sie Koniec
|
Liga Portugal, 2. kolejka
|
2:0 | 3-4-2-1 | 7/11 | 2/6 | |
|
10 Sie Koniec
|
Liga Portugal, 1. kolejka
|
2:2 | 3-4-3 | 4/8 | 2/4 | |
|
16 Maj Koniec
|
Liga Portugal, 34. kolejka
|
2:0 | 4-3-3 | 2/8 | 4/7 | |
|
11 Maj Koniec
|
Liga Portugal, 33. kolejka
|
2:0 | 4-2-3-1 | 6/10 | 2/3 |
Nacional Madeira ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 3-4-2-1 24 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 3-4-2-1 – w 4 z 8 meczów, ze średnią 0,75 punktu. W pozostałych ustawieniach Nacional Madeira zdobywa 0,25 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Nacionalu Madeira?
Ostatni mecz Nacionalu Madeira to porażka z Rio Ave 3:2 w Liga Portugal, 11 października 2026. Bramki zdobyli Kader, Senna Clemmensen, Diogo, Kader oraz Blesa. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Nacional Madeira – tabela Liga Portugal
Jakie miejsce w tabeli Liga Portugal zajmuje Nacional Madeira w sezonie 2026/2027.
Miejsce Nacionalu Madeira w tabeli Liga Portugal
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Porto
|
8 | 8 | 0 | 0 | 20:4 | 16 | 24 | |
2
|
SL Benfica
|
8 | 6 | 1 | 1 | 24:7 | 17 | 19 | |
3
|
Sporting CP
|
8 | 5 | 3 | 0 | 20:9 | 11 | 18 | |
4
|
Santa Clara
|
8 | 5 | 3 | 0 | 12:4 | 8 | 18 | |
5
|
Arouca
|
8 | 4 | 2 | 2 | 11:7 | 4 | 14 | |
6
|
Académico Viseu
|
8 | 4 | 2 | 2 | 11:10 | 1 | 14 | |
7
|
Alverca
|
8 | 3 | 2 | 3 | 13:12 | 1 | 11 | |
8
|
Gil Vicente
|
7 | 3 | 2 | 2 | 6:5 | 1 | 11 | |
9
|
SC Braga
|
7 | 3 | 2 | 2 | 8:8 | 0 | 11 | |
10
|
Estrela Amadora
|
8 | 2 | 4 | 2 | 14:15 | -1 | 10 | |
11
|
Moreirense
|
8 | 2 | 2 | 4 | 8:15 | -7 | 8 | |
12
|
CS Marítimo
|
8 | 2 | 2 | 4 | 9:14 | -5 | 8 | |
13
|
Famalicão
|
8 | 1 | 4 | 3 | 10:11 | -1 | 7 | |
14
|
Rio Ave
|
8 | 2 | 1 | 5 | 8:17 | -9 | 7 | |
15
|
Vitória Guimarães
|
8 | 1 | 2 | 5 | 5:10 | -5 | 5 | |
16
|
Nacional Madeira
|
8 | 1 | 1 | 6 | 9:18 | -9 | 4 | |
17
|
Casa Pia
|
8 | 1 | 1 | 6 | 3:17 | -14 | 4 | |
18
|
Estoril Praia
|
8 | 0 | 2 | 6 | 4:12 | -8 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Porto
|
8 | 8 | 0 | 0 | 20:4 | 16 | 24 | |
2
|
SL Benfica
|
8 | 6 | 1 | 1 | 24:7 | 17 | 19 | |
3
|
Sporting CP
|
8 | 5 | 3 | 0 | 20:9 | 11 | 18 | |
4
|
Santa Clara
|
8 | 5 | 3 | 0 | 12:4 | 8 | 18 | |
5
|
Arouca
|
8 | 4 | 2 | 2 | 11:7 | 4 | 14 | |
6
|
Académico Viseu
|
8 | 4 | 2 | 2 | 11:10 | 1 | 14 | |
7
|
Alverca
|
8 | 3 | 2 | 3 | 13:12 | 1 | 11 | |
8
|
Gil Vicente
|
7 | 3 | 2 | 2 | 6:5 | 1 | 11 | |
9
|
SC Braga
|
7 | 3 | 2 | 2 | 8:8 | 0 | 11 | |
10
|
Estrela Amadora
|
8 | 2 | 4 | 2 | 14:15 | -1 | 10 | |
11
|
Moreirense
|
8 | 2 | 2 | 4 | 8:15 | -7 | 8 | |
12
|
CS Marítimo
|
8 | 2 | 2 | 4 | 9:14 | -5 | 8 | |
13
|
Famalicão
|
8 | 1 | 4 | 3 | 10:11 | -1 | 7 | |
14
|
Rio Ave
|
8 | 2 | 1 | 5 | 8:17 | -9 | 7 | |
15
|
Vitória Guimarães
|
8 | 1 | 2 | 5 | 5:10 | -5 | 5 | |
16
|
Nacional Madeira
|
8 | 1 | 1 | 6 | 9:18 | -9 | 4 | |
17
|
Casa Pia
|
8 | 1 | 1 | 6 | 3:17 | -14 | 4 | |
18
|
Estoril Praia
|
8 | 0 | 2 | 6 | 4:12 | -8 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
FC Porto
|
4 | 4 | 0 | 0 | 9:2 | 7 | 12 | |
| 2 |
SL Benfica
|
4 | 3 | 1 | 0 | 9:4 | 5 | 10 | |
| 3 |
Sporting CP
|
4 | 3 | 1 | 0 | 10:5 | 5 | 10 | |
| 4 |
Arouca
|
4 | 3 | 0 | 1 | 8:3 | 5 | 9 | |
| 5 |
Santa Clara
|
4 | 2 | 2 | 0 | 7:2 | 5 | 8 | |
| 6 |
Gil Vicente
|
4 | 2 | 1 | 1 | 4:2 | 2 | 7 | |
| 7 |
Académico Viseu
|
4 | 2 | 0 | 2 | 4:6 | -2 | 6 | |
| 8 |
SC Braga
|
3 | 2 | 0 | 1 | 3:3 | 0 | 6 | |
| 9 |
Alverca
|
4 | 1 | 2 | 1 | 5:5 | 0 | 5 | |
| 10 |
Estrela Amadora
|
4 | 1 | 2 | 1 | 6:7 | -1 | 5 | |
| 11 |
Vitória Guimarães
|
4 | 1 | 2 | 1 | 2:2 | 0 | 5 | |
| 12 |
Moreirense
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:8 | -3 | 4 | |
| 13 |
CS Marítimo
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:7 | -3 | 4 | |
| 14 |
Rio Ave
|
4 | 1 | 1 | 2 | 6:11 | -5 | 4 | |
| 15 |
Nacional Madeira
|
4 | 1 | 0 | 3 | 5:10 | -5 | 3 | |
| 16 |
Famalicão
|
4 | 0 | 2 | 2 | 3:7 | -4 | 2 | |
| 17 |
Estoril Praia
|
4 | 0 | 2 | 2 | 2:5 | -3 | 2 | |
| 18 |
Casa Pia
|
4 | 0 | 0 | 4 | 1:13 | -12 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
FC Porto
|
4 | 4 | 0 | 0 | 11:2 | 9 | 12 | |
| 2 |
Santa Clara
|
4 | 3 | 1 | 0 | 5:2 | 3 | 10 | |
| 3 |
SL Benfica
|
4 | 3 | 0 | 1 | 15:3 | 12 | 9 | |
| 4 |
Sporting CP
|
4 | 2 | 2 | 0 | 10:4 | 6 | 8 | |
| 5 |
Académico Viseu
|
4 | 2 | 2 | 0 | 7:4 | 3 | 8 | |
| 6 |
Alverca
|
4 | 2 | 0 | 2 | 8:7 | 1 | 6 | |
| 7 |
Arouca
|
4 | 1 | 2 | 1 | 3:4 | -1 | 5 | |
| 8 |
SC Braga
|
4 | 1 | 2 | 1 | 5:5 | 0 | 5 | |
| 9 |
Estrela Amadora
|
4 | 1 | 2 | 1 | 8:8 | 0 | 5 | |
| 10 |
Famalicão
|
4 | 1 | 2 | 1 | 7:4 | 3 | 5 | |
| 11 |
Gil Vicente
|
3 | 1 | 1 | 1 | 2:3 | -1 | 4 | |
| 12 |
Moreirense
|
4 | 1 | 1 | 2 | 3:7 | -4 | 4 | |
| 13 |
CS Marítimo
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:7 | -2 | 4 | |
| 14 |
Casa Pia
|
4 | 1 | 1 | 2 | 2:4 | -2 | 4 | |
| 15 |
Rio Ave
|
4 | 1 | 0 | 3 | 2:6 | -4 | 3 | |
| 16 |
Nacional Madeira
|
4 | 0 | 1 | 3 | 4:8 | -4 | 1 | |
| 17 |
Vitória Guimarães
|
4 | 0 | 0 | 4 | 3:8 | -5 | 0 | |
| 18 |
Estoril Praia
|
4 | 0 | 0 | 4 | 2:7 | -5 | 0 |
Które miejsce zajmuje Nacional Madeira w tabeli Liga Portugal?
Nacional Madeira zajmuje obecnie 16. miejsce w tabeli Liga Portugal z dorobkiem 4 punktów po 8 kolejkach. Strata do prowadzącego FC Porto wynosi 20 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 9:18, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 0 punktów.
Statystyki Nacionalu Madeira w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Nacionalu Madeira na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Nacional Madeira na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 8,5
- Strzały celne / mecz 3,1
- Asysty / mecz 0,63
- Udane dryblingi / mecz 6,3
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 2,25
- Czyste konta 13%
- Odbiory / mecz 17,1
- Przechwyty / mecz 8,4
- Wybicia / mecz 22,4
- Zablokowane strzały / mecz 2,5
Strzelcy Nacionalu Madeira
-
Njoya Kader 2

-
Jose Vitor Lima Cardoso 1
-
Miguel Baeza 1
-
Pablo Ruan Messias Cardozo 1
-
Wesley 1
-
Matchoi Djaló 1
Rozkład bramek w czasie
Bramki Nacionalu Madeira i rywali według minuty w ostatnich 8 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Nacionalu Madeira to 31–45+ minuta, w której padły 3 bramki. Drugi najlepszy okres to 61–75 minuta z 2 trafieniami.
Przebieg meczu Nacionalu Madeira i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 3 | 1-0-2 |
| Stracił pierwszą bramkę | 5 | 0-1-4 |
| Remis do przerwy | 4 | 1-1-2 |
| Przegrywał do przerwy | 4 | 0-0-4 |
Gdy Nacional Madeira otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 1 raz na 3 takie mecze.
Jak padają bramki dla Nacionalu Madeira
89% bramek Nacionalu Madeira pada z gry. Z karnych odpowiadają za 11% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Nacional Madeira zdobywa w sezonie średnio 0,50 punktu na mecz. W ostatnich 8 meczach średnia wynosi 0,50.
Aktualne serie Nacionalu Madeira
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 6 meczów
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 6 meczów
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 1 mecz
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 3 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 6 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 8 meczów Nacionalu Madeira, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Nacionalu Madeira
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 88%
- Powyżej 2,5 63%
- Powyżej 3,5 63%
- Powyżej 4,5 25%
- Powyżej 5,5 0%
W 63% meczów Nacionalu Madeira padają co najmniej trzy bramki, a w 50% spotkań trafiają obie drużyny.
Nacional Madeira – faule i karne
- Faule / mecz 11,1
- Faule rywali / mecz 11,8
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Nacional Madeira fauluje średnio 11,1 razy na mecz, a wymusza 11,8 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Nacionalu Madeira, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Nacional Madeira zdobywa 0,75 punktu na mecz wobec 0,25 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 8 meczach Nacionalu Madeira ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 56% goli Nacionalu Madeira, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 2 z 8 meczów.
Nacional Madeira – strzały
- Celne / mecz 3,1
- Niecelne / mecz 5,4
- Celność strzałów 37%
- Skuteczność (gole / strzały) 13%
- Strzałów na gola 7,6
Nacional Madeira oddaje 8,5 strzału na mecz. Do bramki trafia 37% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 7,6 strzału.
Nacional Madeira – posiadanie piłki
- U siebie 55,5%
- Na wyjeździe 43,3%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 8
- Mecze z posiadaniem > 55% 2 z 8
- Najniższe w sezonie 33%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 2 z 8 meczów. Średnio Nacional Madeira utrzymuje przy piłce 49,4% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 33%.
Nacional Madeira – podania
- Kluczowe / mecz 8,5
- Dośrodkowania / mecz 16,4
- Celność dośrodkowań 34%
- Podania długie / mecz 57
- Celność długich podań 43%
Nacional Madeira wymienia średnio 407 podań na mecz przy celności 82%, z czego 8,5 to podania kluczowe.
Nacional Madeira – czyste konta
- U siebie 1 z 4
- Na wyjeździe 0 z 4
- Stracone / mecz 2,25
- Bez straty do przerwy 13%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 75%
Czyste konto Nacionalu Madeira to 13% meczów sezonu (1 z 8), z czego 1 w 4 meczach u siebie.
Nacional Madeira – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 88%
- Pow. 8,5 w meczu 50%
- Pow. 10,5 w meczu 38%
- Rożne u siebie / mecz 5,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,8
Nacional Madeira wykonuje średnio 4,4 rzutów rożnych na mecz wobec 4,8 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 50% spotkań.
Nacional Madeira – kartki
- Żółte kartki 9
- Pow. 3,5 kartki w meczu 38%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 0%
- Kartki rywali / mecz 2,1
- Mecze bez kartki 25%
Nacional Madeira ogląda średnio 1,1 żółtej kartki na mecz, a rywale Nacionalu Madeira – 2,1. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Nacional Madeira według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 2 | 0-1-1 | 0,50 | 1,00 | 2,00 |
| Środka tabeli (7–12) | 2 | 0-0-2 | 0,00 | 1,50 | 3,00 |
| Dołu tabeli (13–18) | 4 | 1-0-3 | 0,75 | 1,00 | 2,00 |
Najwięcej punktów na mecz Nacional Madeira zdobywa z drużynami z dołu tabeli (13–18), najmniej z drużynami z środka tabeli (7–12).
Nacional Madeira na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
14.
|
1,00 0,75 | 1,50 0,50 | 2,75 1,50 |
|
15.
|
1,25 0,00 | 0,50 0,75 | 0,50 2,00 |
|
16.
|
0,75 0,25 | 1,25 1,00 | 2,50 2,00 |
|
17.
|
0,00 1,00 | 0,25 0,50 | 3,25 1,00 |
|
18.
|
0,50 0,00 | 0,50 0,50 | 1,25 1,75 |
Ciekawe rekordy w meczach Nacionalu Madeira
Skrajne wyniki i osiągnięcia Nacionalu Madeira w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Nacional Madeira - Estoril Praia 2:0 Liga Portugal, 16.08.2026
- Najwyższa porażka Nacional Madeira - Famalicão 0:4 Liga Portugal, 19.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek Nacional Madeira - Estrela Amadora 2:3, Liga Portugal, 30.08.2026
- Najszybsza bramka 3. minuta De Oliveira Andrade, Nacional Madeira - Estrela Amadora 2:3, Liga Portugal, 30.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 81. minuta Djaló, Nacional Madeira - Alverca 1:3, Liga Portugal, 12.09.2026
Jakie statystyki ma Nacional Madeira w tym sezonie?
Bilans Nacionalu Madeira w tym sezonie to 8 meczów i wynik 1-1-6 przy 9 zdobytych bramkach i 18 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 49%, a oddaje 8,5 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Nacional Madeira – zawodnicy
Jak wygląda kadra Nacionalu Madeira w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Nacionalu Madeira 3-4-2-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Kontuzje w kadrze Nacionalu Madeira
-
Ulisses Wilson Jeronymo Rocha Obrońca Złamanie kostki pauzuje od 365 dniopuszczone: 36 meczów
Kadra Nacionalu Madeira
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
23 | Kamerun | 900 tys. € | – | 1 | 13% | 2 | 0 | 81' | 0 | 0 | |||||||
| 99 |
|
23 | Brazylia | 500 tys. € | 150 tys. € | 7 | 88% | 1 | 0 | 506' | 0 | 0 | |||||||
| 9 |
|
20 | Ekwador | 900 tys. € | 446 tys. € | 6 | 75% | 0 | 0 | 182' | 0 | 0 | |||||||
| 20 |
|
23 | Portugalia | 500 tys. € | 360 tys. € | 6 | 75% | 1 | 0 | 261' | 0 | 0 | |||||||
| 12 |
|
27 | Korea Południowa | – | – | 3 | 38% | 0 | 0 | 171' | 0 | 0 | |||||||
| 17 |
![]() |
22 | Boliwia | 500 tys. € | – | 4 | 50% | 0 | 0 | 34' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 28 |
|
28 | Brazylia | 1,5 mln € | 380 tys. € | 4 | 50% | 1 | 1 | 338' | 0 | 0 | |||||||
| 8 |
|
26 | Hiszpania | 400 tys. € | 480 tys. € | 8 | 100% | 1 | 0 | 566' | 0 | 0 | |||||||
| 6 |
|
24 | Brazylia | 1,5 mln € | 380 tys. € | 7 | 88% | 0 | 0 | 547' | 3 | 2 | |||||||
| 22 |
|
27 | Portugalia | 700 tys. € | 380 tys. € | 4 | 50% | 0 | 0 | 249' | 2 | 0 | |||||||
| 10 |
|
24 | Brazylia | 700 tys. € | 200 tys. € | 8 | 100% | 0 | 1 | 443' | 1 | 0 | |||||||
| 26 |
|
23 | Portugalia | 400 tys. € | 120 tys. € | 4 | 50% | 0 | 0 | 72' | 0 | 0 | |||||||
| 7 |
|
21 | Dania | 400 tys. € | 68 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 369' | 1 | 0 | |||||||
| 15 |
|
25 | Tunezja | 500 tys. € | 60 tys. € | 6 | 75% | 0 | 0 | 222' | 0 | 0 | |||||||
| 88 |
![]() |
20 | Brazylia | 200 tys. € | – | 7 | 88% | 0 | 0 | 169' | 0 | 0 | |||||||
| 31 |
|
25 | Kamerun | 350 tys. € | 87 tys. € | 4 | 50% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| 23 |
![]() |
20 | Brazylia | 400 tys. € | 45 tys. € | 6 | 75% | 0 | 0 | 10' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
21 | Brazylia | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 34 |
|
27 | Brazylia | 1,5 mln € | 280 tys. € | 5 | 63% | 1 | 1 | 405' | 0 | 0 | |||||||
| 38 |
|
25 | Brazylia | 2,5 mln € | 120 tys. € | 8 | 100% | 1 | 0 | 675' | 1 | 0 | |||||||
| 52 |
|
26 | Brazylia | 700 tys. € | 205 tys. € | 7 | 88% | 1 | 0 | 496' | 1 | 0 | |||||||
| 21 |
|
26 | Francja | 500 tys. € | 370 tys. € | 6 | 75% | 0 | 1 | 427' | 2 | 0 | |||||||
| 11 |
|
24 | Cypr | 600 tys. € | 250 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 281' | 0 | 0 | |||||||
| 5 |
|
30 | Portugalia | 600 tys. € | 120 tys. € | 1 | 13% | 0 | 0 | 45' | 0 | 0 | |||||||
| 2 |
![]() |
22 | Ekwador | 500 tys. € | – | 8 | 100% | 0 | 0 | 143' | 0 | 0 | |||||||
| 33 |
![]() |
22 | Portugalia | 200 tys. € | 90 tys. € | 8 | 100% | 0 | 1 | 360' | 0 | 0 | |||||||
| 14 |
|
30 | Republika Zielonego Przylądka | 200 tys. € | 250 tys. € | 4 | 50% | 0 | 0 | 45' | 0 | 0 | |||||||
| 4 |
|
27 | Brazylia | 1 mln € | 180 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
20 | Włochy | 1,5 mln € | 450 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 720' | 0 | 0 | |||||||
| 13 |
|
25 | Portugalia | – | – | 6 | 75% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 50 |
![]() |
21 | Brazylia | 200 tys. € | 60 tys. € | 6 | 75% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Nacionalu Madeira
20,5 mln €
śr. 660 tys. € / zawodnika
Ile Nacional Madeira wydaje na pensje
5,5 mln € rocznie
śr. 178 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
13
najliczniej: Brazylia (12 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Nacionalu Madeira w sezonie 2026/2027
Nacional Madeira wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Nacionalu Madeira
Jak wygląda skład Nacionalu Madeira?
W wyjściowym ustawieniu Nacionalu Madeira między słupkami staje R. Marin, a linię obrony najczęściej tworzą W. Kokolo, F. Goncalves oraz Jose Vitor Lima Cardoso. W środku pola grają Wesley, M. Baeza, Matheus dos Santos Dias, C. Labidi, Daniel de Melo Araujo Junior oraz M. Jensen, a za skuteczność w ataku odpowiadają Pablo Ruan Messias Cardozo. Trener Alexandre Santos ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Liga Portugal i pucharach.
Nacional Madeira – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Nacional Madeira w sezonie 2026/2027.
Nacional Madeira transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 04 Paź 2026 |
![]() |
Portugalia | 21 |
![]() |
za darmo | |
| 02 Wrz 2026 |
|
Tunezja | 24 |
![]() |
za darmo | |
| 29 Sie 2026 |
|
Korea Południowa | 27 |
|
za darmo | |
| 19 Sie 2026 |
|
Francja | 26 |
|
wypożyczenie | |
| 12 Sie 2026 |
|
Portugalia | 23 |
|
200 tys. € | |
| 12 Sie 2026 |
|
Ekwador | 20 |
|
wypożyczenie | |
| 10 Sie 2026 |
![]() |
Boliwia | 22 |
|
za darmo | |
| 06 Sie 2026 |
|
Wenezuela | 28 |
|
4,3 mln € | |
| 02 Sie 2026 |
|
Brazylia | 28 |
|
za darmo | |
| 21 Lip 2026 |
|
Brazylia | 26 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery Nacionalu Madeira
Nacional Madeira bilans transferowy
- +4,1 mln € 2026
- -1,8 mln € 2025
- -80 tys. € 2024
- 0 € 2023
- +200 tys. € 2022
Rekordy transferowe w historii Nacionalu Madeira
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Nacional Madeira w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Nacionalu Madeira trafiło 13 zawodników za łączną kwotę 200 tys. €, a klub opuściło 8 piłkarzy, co przyniosło 4,3 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Matchoi Djaló z İstanbul Başakşehiru za 200 tys. €, a najwyższa sprzedaż to transfer Jesus Ramirez do Yeni Çorumsporu za 4,3 mln €.