Wesley David De Oliveira Andrade jest piłkarzem występującym obecnie w Nacional Madeira. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Wesley
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Wesley w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Wesley wyglądają następująco: 16 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 4.82, a skuteczność strzałów to 0,0%. Wesley oddaje średnio 0,4 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Wesley w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Wesley rozegrał w barwach Avaia w Lidze B (Brazylia) 16 meczów, w Pucharze Brazylii 1 mecz, a w barwach Nacionalu Madeira w Liga Portugal 7 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 12 razy i spędził na boisku łącznie 1 082 minuty. Średnio dawało to 45 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Wesley
Pierwszy transfer Wesley w seniorskiej karierze miał miejsce w 2020 roku, gdy przeniósł się z Hellasu Verony do Juventus U23 za 1,5 miliona euro.
Czy Wesley ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Wesley nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Wesley to zerwanie więzadeł kolana z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 169 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Wesley?
Wesley ma na koncie 5 trofeów. Najwięcej sukcesów świętował z Juventusem — 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2022 roku.
Na jakiej pozycji gra Wesley?
Wesley najczęściej występuje jako Prawy obrońca (2).
Jaka jest wartość rynkowa Wesley?
Wycena 26-letniego Wesley według stanu na wrzesień 2026 wynosi 700 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 1,5 miliona euro, a najniższa 200 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Wesley?
Wesley urodził się 13 marca 2000 w Retirolândia w Brazylii. Obecnie piłkarz ma 26 lat.
Wesley – statystyki
Szczegółowe statystyki Wesley w sezonie 2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Nacional Madeira. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Wesley David De Oliveira Andrade vs. inni
Jakie statystyki ma Wesley w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Wesley wyglądają następująco: 16 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 4.82, a skuteczność strzałów to 0,0%. Wesley oddaje średnio 0,4 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Wesley – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Wesley w sezonie 2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
19 Wrz
Koniec
|
Liga Portugal, 7. kolejka
|
0:4 | 18' | 0 | 0 | – | |||
|
12 Wrz
Koniec
|
Liga Portugal, 6. kolejka
|
1:3 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
05 Wrz
Koniec
|
Liga Portugal, 5. kolejka
|
2:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
30 Sie
Koniec
|
Liga Portugal, 4. kolejka
|
2:3 | 79' | 1 | 0 | – | |||
|
23 Sie
Koniec
|
Liga Portugal, 3. kolejka
|
1:0 | 56' | 0 | 0 | – | |||
|
16 Sie
Koniec
|
Liga Portugal, 2. kolejka
|
2:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
10 Sie
Koniec
|
Liga Portugal, 1. kolejka
|
2:2 | 73' | 0 | 0 | ||||
|
12 Lip
Koniec
|
Serie B (Brazylia), 17. kolejka
|
2:0 | 21' | 0 | 0 | – | |||
|
07 Lip
Koniec
|
Serie B (Brazylia), 16. kolejka
|
3:1 | 45' | 0 | 0 | – | |||
|
28 Cze
Koniec
|
Serie B (Brazylia), 15. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Wesley w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Wesley rozegrał w barwach Avaia w Lidze B (Brazylia) 16 meczów, w Pucharze Brazylii 1 mecz, a w barwach Nacionalu Madeira w Liga Portugal 7 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 12 razy i spędził na boisku łącznie 1 082 minuty. Średnio dawało to 45 minut gry na spotkanie.
Wesley – transfery
W trakcie kariery Wesley zmieniał klub 9 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 1,9 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Nacional Madeira 2026 – obecnie
-
Avai 2026 – 2026
-
Athletic Club 2024 – 2026
-
Cruzeiro 2022 – 2024
-
Juventus U23 2022 – 2022
-
FC Sion 2021 – 2022
-
Juventus U23 2020 – 2021
-
Hellas Verona 2019 – 2020
-
Free Player 2019 – 2019

-
CR Flamengo (RJ) U20 do 2019

Historia transferów Wesley
Pierwszy transfer Wesley w seniorskiej karierze miał miejsce w 2020 roku, gdy przeniósł się z Hellasu Verony do Juventus U23 za 1,5 miliona euro.
Wesley – forma
W ostatnich 5 meczach Wesley zanotował bilans 0 zwycięstw, 0 remisów i 5 porażek. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,42. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Wesley 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.95, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.42 — wynik powyżej średniej ligowej (6.19).
W ostatnich 10 meczach Wesley 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.95, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.56 — wynik powyżej średniej ligowej (6.19).
W jakiej formie jest Wesley?
Wesley jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.42 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (4.82). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja słabnie.
Wesley – zarobki
Wesley gra w Nacional Madeira na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 205 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Wesley w Nacional Madeira (2024)
| Rocznie | 205 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 17 tys. € |
| Tygodniowo | 4 tys. € |
| Dziennie | 562 € |
Wesley – kontuzje
W trakcie kariery Wesley zanotował 6 kontuzji, przez które opuścił łącznie 61 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Wesley
-
Zerwanie więzadeł kolana
12.02.23 – 30.07.23 (169 dni)
Cruzeiro opuszczone: 26 meczów
-
Problemy z udem
10.10.22 – 30.12.22 (82 dni)
Cruzeiro opuszczone: 4 mecze
-
Uraz o nieznanym charakterze
26.04.22 – 11.08.22 (108 dni)
FC Sion opuszczone: 6 meczów
-
Uraz przywodziciela
11.03.21 – 29.06.21 (111 dni)
FC Sion opuszczone: 14 meczów
-
Koronawirus
26.09.20 – 09.11.20 (45 dni)
Juventus U23 opuszczone: 9 meczów
-
Uraz
17.01.20 – 26.01.20 (10 dni)
Hellas Verona opuszczone: 2 mecze
Czy Wesley ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Wesley nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Wesley to zerwanie więzadeł kolana z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 169 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Wesley – trofea
W trakcie kariery Wesley zdobył 5 trofeów. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Wesley?
Wesley zdobył w karierze 5 trofeów. Najwięcej sukcesów świętował w Juventusie — 2 trofea. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Série B — 1 raz.
Wesley – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Wesley wynosi obecnie 700 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Wesley na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Wesley?
Wycena Wesley wynosi obecnie 700 tys. €. W szczycie kariery Wesley wyceniano na 1,5 mln €, a najniżej na 200 tys. €.