Forma w lidze
Académico Viseu w tabeli
6. miejsce / 14 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 10 punktów
Strata do 4. miejsca: 4 punkty
Serie w ostatnich meczach
4 zwycięstwa z rzędu
4 mecze ze strzeloną bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
6 pkt
4:6 bramki
1,00 gola/mecz
8 pkt
7:4 bramki
1,75 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Zawodnicy Académico Viseu
| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 4 bramek | Brazylia | 28 | napastnik | 8 | 3,5 mln € | ||
|
|
Najwięcej asyst 4 asyst | Turcja | 28 | pomocnik | 8 | 1 mln € | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,37 średnia ocena | Brazylia | 28 | bramkarz | 8 | 500 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 720 minut | Brazylia | 28 | bramkarz | 8 | 500 tys. € |
Przewidywany skład Académico Viseu 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


Académico Viseu w tabeli Liga Portugal
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Porto
|
8 | 8 | 0 | 0 | 20:4 | 24 |
2
|
SL Benfica
|
8 | 6 | 1 | 1 | 24:7 | 19 |
| ··· | |||||||
5
|
Arouca
|
8 | 4 | 2 | 2 | 11:7 | 14 |
6
|
Académico Viseu
|
8 | 4 | 2 | 2 | 11:10 | 14 |
7
|
Alverca
|
8 | 3 | 2 | 3 | 13:12 | 11 |
Wyniki Académico Viseu
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Académico Viseu
2
Estoril Praia
1
Liga Portugal, 8. kolejka
|
|
|
20 Wrz Koniec
|
Estrela Amadora
0
Académico Viseu
2
Liga Portugal, 7. kolejka
|
|
|
12 Wrz Koniec
|
Académico Viseu
2
Vitória Guimarães
1
Liga Portugal, 6. kolejka
|
Terminarz Académico Viseu
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
18 Paź 16:00
|
Fátima
Académico Viseu
Puchar Portugalii
|
|
|
25 Paź 21:30
|
Sporting CP
Académico Viseu
Liga Portugal, 9. kolejka
|
|
|
28 Paź 21:30
|
FC Porto
Académico Viseu
Puchar Ligi Portugalii, 1/4 finału
|
Ostatnie transfery Académico Viseu
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 09 Wrz 2026 |
|
Portugalia |
|
wypożyczenie | |
| 06 Wrz 2026 |
|
Polska | – | za darmo | |
| 03 Wrz 2026 |
|
Republika Środkowoafrykańska |
|
za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
|
Hiszpania |
|
za darmo |
Académico Viseu to klub piłkarski z Portugalii występujący w Liga Portugal. Swoim domowym obiektem jest Estádio Municipal do Fontelo, który może pomieścić 14 368 widzów. Zespół prowadzi Bruno Pinheiro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Portugalii,w Puchar Ligi Portugalii.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Académico Viseu w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Académico Viseu trafiło 11 zawodników, a klub opuściło 4 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Académico Viseu w tabeli Liga Portugal?
Académico Viseu zajmuje obecnie 6. miejsce w tabeli Liga Portugal z dorobkiem 14 punktów po 8 kolejkach. Strata do prowadzącego FC Porto wynosi 10 punktów, a przewaga nad 7. miejscem to 3 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 11:10, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 12 punktów.
Jak wygląda skład Académico Viseu?
W wyjściowym ustawieniu Académico Viseu między słupkami staje Ewerton Ferreira da Silva, a linię obrony najczęściej tworzą Robinho, A. Correia, N. Michelis oraz G. Costa. W środku pola grają Joao Guilherme de Souza Crispim, L. Silva, C. Kahraman, S. Messeguem oraz L. Gohi, a za skuteczność w ataku odpowiadają Andre Clóvis. Trener Bruno Pinheiro ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Liga Portugal i pucharach.
Kiedy Académico Viseu gra następny mecz?
Najbliższy mecz Académico Viseu to spotkanie z Fátima, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 16:00 w ramach Pucharu Portugalii. Transmisję pokaże Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Académico Viseu?
Ostatni mecz Académico Viseu to wygrana z Estorilem Praia 2:1 w Liga Portugal, 10 października 2026. Bramki zdobyli Kahraman, Guitane oraz Messeguem. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Académico Viseu w tym sezonie?
Bilans Académico Viseu w tym sezonie to 8 meczów i wynik 4-2-2 przy 11 zdobytych bramkach i 10 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 47%, a oddaje 8,1 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Académico Viseu w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Académico Viseu w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Académico Viseu
Académico Viseu terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
18 Paź 16:00
|
Puchar Portugalii
|
Wyjazd | – | |
|
25 Paź 21:30
|
Liga Portugal, 9. kolejka
|
Estádio José Alvalade Wyjazd | Trudny | |
|
28 Paź 21:30
|
Puchar Ligi Portugalii, 1/4 finału
|
Estádio Do Dragão Wyjazd | Trudny | |
|
01 Lis 19:00
|
Liga Portugal, 10. kolejka
|
Estádio Municipal do Fontelo U siebie | Łatwy | |
|
07 Lis 16:30
|
Liga Portugal, 11. kolejka
|
Estádio da Madeira Wyjazd | Łatwy | |
|
28 Lis 19:00
|
Liga Portugal, 12. kolejka
|
Estádio Municipal do Fontelo U siebie | Umiarkowany | |
|
06 Gru 17:00
|
Liga Portugal, 13. kolejka
|
Estádio Municipal 22 de Junho Wyjazd | Łatwy | |
|
13 Gru 17:00
|
Liga Portugal, 14. kolejka
|
Estádio Municipal do Fontelo U siebie | Trudny | |
|
20 Gru 17:00
|
Liga Portugal, 15. kolejka
|
Estádio Municipal de Braga Wyjazd | Umiarkowany | |
|
27 Gru 17:00
|
Liga Portugal, 16. kolejka
|
Parque Desportivo Comendador Joaquim de Almeida Freitas Wyjazd | Umiarkowany |
Kiedy Académico Viseu gra następny mecz?
Najbliższy mecz Académico Viseu to spotkanie z Fátima, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 16:00 w ramach Pucharu Portugalii. Transmisję pokaże Betclic TV.
Wyniki Académico Viseu w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Académico Viseu w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Académico Viseu w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Académico Viseu wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Liga Portugal, 8. kolejka
|
2:1 | 4-2-3-1 | 3/8 | 3/4 | |
|
20 Wrz Koniec
|
Liga Portugal, 7. kolejka
|
0:2 | 4-2-3-1 | 2/7 | 3/5 | |
|
12 Wrz Koniec
|
Liga Portugal, 6. kolejka
|
2:1 | 4-1-4-1 | 4/12 | 4/8 | |
|
06 Wrz Koniec
|
Liga Portugal, 5. kolejka
|
0:1 | 4-1-4-1 | 1/8 | 2/2 | |
|
29 Sie Koniec
|
Liga Portugal, 4. kolejka
|
0:3 | 4-3-3 | 1/2 | 0/0 | |
|
22 Sie Koniec
|
Liga Portugal, 3. kolejka
|
2:2 | 4-3-3 | 5/9 | 6/8 | |
|
15 Sie Koniec
|
Liga Portugal, 2. kolejka
|
0:1 | 4-2-3-1 | 4/6 | 1/4 | |
|
09 Sie Koniec
|
Liga Portugal, 1. kolejka
|
2:2 | 4-3-3 | 2/12 | 4/6 | |
|
16 Maj Koniec
|
Liga Portugal 2 (Portugalia), 34. kolejka
|
0:0 | 4-2-3-1 | 6/8 | 2/3 | |
|
09 Maj Koniec
|
Liga Portugal 2 (Portugalia), 33. kolejka
|
0:2 | 4-2-3-1 | 3/10 | 4/6 |
Académico Viseu ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 18 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 3 z 8 meczów, ze średnią 2,00 punktu. W pozostałych ustawieniach Académico Viseu zdobywa 1,60 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Académico Viseu?
Ostatni mecz Académico Viseu to wygrana z Estorilem Praia 2:1 w Liga Portugal, 10 października 2026. Bramki zdobyli Kahraman, Guitane oraz Messeguem. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Académico Viseu – tabela Liga Portugal
Jakie miejsce w tabeli Liga Portugal zajmuje Académico Viseu w sezonie 2026/2027.
Miejsce Académico Viseu w tabeli Liga Portugal
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Porto
|
8 | 8 | 0 | 0 | 20:4 | 16 | 24 | |
2
|
SL Benfica
|
8 | 6 | 1 | 1 | 24:7 | 17 | 19 | |
3
|
Sporting CP
|
8 | 5 | 3 | 0 | 20:9 | 11 | 18 | |
4
|
Santa Clara
|
8 | 5 | 3 | 0 | 12:4 | 8 | 18 | |
5
|
Arouca
|
8 | 4 | 2 | 2 | 11:7 | 4 | 14 | |
6
|
Académico Viseu
|
8 | 4 | 2 | 2 | 11:10 | 1 | 14 | |
7
|
Alverca
|
8 | 3 | 2 | 3 | 13:12 | 1 | 11 | |
8
|
Gil Vicente
|
7 | 3 | 2 | 2 | 6:5 | 1 | 11 | |
9
|
SC Braga
|
7 | 3 | 2 | 2 | 8:8 | 0 | 11 | |
10
|
Estrela Amadora
|
8 | 2 | 4 | 2 | 14:15 | -1 | 10 | |
11
|
Moreirense
|
8 | 2 | 2 | 4 | 8:15 | -7 | 8 | |
12
|
CS Marítimo
|
8 | 2 | 2 | 4 | 9:14 | -5 | 8 | |
13
|
Famalicão
|
8 | 1 | 4 | 3 | 10:11 | -1 | 7 | |
14
|
Rio Ave
|
8 | 2 | 1 | 5 | 8:17 | -9 | 7 | |
15
|
Vitória Guimarães
|
8 | 1 | 2 | 5 | 5:10 | -5 | 5 | |
16
|
Nacional Madeira
|
8 | 1 | 1 | 6 | 9:18 | -9 | 4 | |
17
|
Casa Pia
|
8 | 1 | 1 | 6 | 3:17 | -14 | 4 | |
18
|
Estoril Praia
|
8 | 0 | 2 | 6 | 4:12 | -8 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Porto
|
8 | 8 | 0 | 0 | 20:4 | 16 | 24 | |
2
|
SL Benfica
|
8 | 6 | 1 | 1 | 24:7 | 17 | 19 | |
3
|
Sporting CP
|
8 | 5 | 3 | 0 | 20:9 | 11 | 18 | |
4
|
Santa Clara
|
8 | 5 | 3 | 0 | 12:4 | 8 | 18 | |
5
|
Arouca
|
8 | 4 | 2 | 2 | 11:7 | 4 | 14 | |
6
|
Académico Viseu
|
8 | 4 | 2 | 2 | 11:10 | 1 | 14 | |
7
|
Alverca
|
8 | 3 | 2 | 3 | 13:12 | 1 | 11 | |
8
|
Gil Vicente
|
7 | 3 | 2 | 2 | 6:5 | 1 | 11 | |
9
|
SC Braga
|
7 | 3 | 2 | 2 | 8:8 | 0 | 11 | |
10
|
Estrela Amadora
|
8 | 2 | 4 | 2 | 14:15 | -1 | 10 | |
11
|
Moreirense
|
8 | 2 | 2 | 4 | 8:15 | -7 | 8 | |
12
|
CS Marítimo
|
8 | 2 | 2 | 4 | 9:14 | -5 | 8 | |
13
|
Famalicão
|
8 | 1 | 4 | 3 | 10:11 | -1 | 7 | |
14
|
Rio Ave
|
8 | 2 | 1 | 5 | 8:17 | -9 | 7 | |
15
|
Vitória Guimarães
|
8 | 1 | 2 | 5 | 5:10 | -5 | 5 | |
16
|
Nacional Madeira
|
8 | 1 | 1 | 6 | 9:18 | -9 | 4 | |
17
|
Casa Pia
|
8 | 1 | 1 | 6 | 3:17 | -14 | 4 | |
18
|
Estoril Praia
|
8 | 0 | 2 | 6 | 4:12 | -8 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
FC Porto
|
4 | 4 | 0 | 0 | 9:2 | 7 | 12 | |
| 2 |
SL Benfica
|
4 | 3 | 1 | 0 | 9:4 | 5 | 10 | |
| 3 |
Sporting CP
|
4 | 3 | 1 | 0 | 10:5 | 5 | 10 | |
| 4 |
Arouca
|
4 | 3 | 0 | 1 | 8:3 | 5 | 9 | |
| 5 |
Santa Clara
|
4 | 2 | 2 | 0 | 7:2 | 5 | 8 | |
| 6 |
Gil Vicente
|
4 | 2 | 1 | 1 | 4:2 | 2 | 7 | |
| 7 |
Académico Viseu
|
4 | 2 | 0 | 2 | 4:6 | -2 | 6 | |
| 8 |
SC Braga
|
3 | 2 | 0 | 1 | 3:3 | 0 | 6 | |
| 9 |
Alverca
|
4 | 1 | 2 | 1 | 5:5 | 0 | 5 | |
| 10 |
Estrela Amadora
|
4 | 1 | 2 | 1 | 6:7 | -1 | 5 | |
| 11 |
Vitória Guimarães
|
4 | 1 | 2 | 1 | 2:2 | 0 | 5 | |
| 12 |
Moreirense
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:8 | -3 | 4 | |
| 13 |
CS Marítimo
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:7 | -3 | 4 | |
| 14 |
Rio Ave
|
4 | 1 | 1 | 2 | 6:11 | -5 | 4 | |
| 15 |
Nacional Madeira
|
4 | 1 | 0 | 3 | 5:10 | -5 | 3 | |
| 16 |
Famalicão
|
4 | 0 | 2 | 2 | 3:7 | -4 | 2 | |
| 17 |
Estoril Praia
|
4 | 0 | 2 | 2 | 2:5 | -3 | 2 | |
| 18 |
Casa Pia
|
4 | 0 | 0 | 4 | 1:13 | -12 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
FC Porto
|
4 | 4 | 0 | 0 | 11:2 | 9 | 12 | |
| 2 |
Santa Clara
|
4 | 3 | 1 | 0 | 5:2 | 3 | 10 | |
| 3 |
SL Benfica
|
4 | 3 | 0 | 1 | 15:3 | 12 | 9 | |
| 4 |
Sporting CP
|
4 | 2 | 2 | 0 | 10:4 | 6 | 8 | |
| 5 |
Académico Viseu
|
4 | 2 | 2 | 0 | 7:4 | 3 | 8 | |
| 6 |
Alverca
|
4 | 2 | 0 | 2 | 8:7 | 1 | 6 | |
| 7 |
Arouca
|
4 | 1 | 2 | 1 | 3:4 | -1 | 5 | |
| 8 |
SC Braga
|
4 | 1 | 2 | 1 | 5:5 | 0 | 5 | |
| 9 |
Estrela Amadora
|
4 | 1 | 2 | 1 | 8:8 | 0 | 5 | |
| 10 |
Famalicão
|
4 | 1 | 2 | 1 | 7:4 | 3 | 5 | |
| 11 |
Gil Vicente
|
3 | 1 | 1 | 1 | 2:3 | -1 | 4 | |
| 12 |
Moreirense
|
4 | 1 | 1 | 2 | 3:7 | -4 | 4 | |
| 13 |
CS Marítimo
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:7 | -2 | 4 | |
| 14 |
Casa Pia
|
4 | 1 | 1 | 2 | 2:4 | -2 | 4 | |
| 15 |
Rio Ave
|
4 | 1 | 0 | 3 | 2:6 | -4 | 3 | |
| 16 |
Nacional Madeira
|
4 | 0 | 1 | 3 | 4:8 | -4 | 1 | |
| 17 |
Vitória Guimarães
|
4 | 0 | 0 | 4 | 3:8 | -5 | 0 | |
| 18 |
Estoril Praia
|
4 | 0 | 0 | 4 | 2:7 | -5 | 0 |
Które miejsce zajmuje Académico Viseu w tabeli Liga Portugal?
Académico Viseu zajmuje obecnie 6. miejsce w tabeli Liga Portugal z dorobkiem 14 punktów po 8 kolejkach. Strata do prowadzącego FC Porto wynosi 10 punktów, a przewaga nad 7. miejscem to 3 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 11:10, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 12 punktów.
Statystyki Académico Viseu w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Académico Viseu na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Académico Viseu na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 8,1
- Strzały celne / mecz 3,4
- Asysty / mecz 1,00
- Udane dryblingi / mecz 6,8
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,25
- Czyste konta 25%
- Odbiory / mecz 13,0
- Przechwyty / mecz 7,5
- Wybicia / mecz 29,3
- Zablokowane strzały / mecz 1,6
Strzelcy Académico Viseu
-
Andre Clóvis 4
-
Soufiane Messeguem 2
-
Cihan Kahraman 1
-
Lorougnon Gohi 1

-
Joao Guilherme de Souza Crispim 1
-
Ruben Pereira 1
Rozkład bramek w czasie
Bramki Académico Viseu i rywali według minuty w ostatnich 8 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Académico Viseu to 16–30 minuta, w której padły 3 bramki. Drugi najlepszy okres to 0–15 minuta z 2 trafieniami.
Przebieg meczu Académico Viseu i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 5 | 4-1-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 3 | 0-1-2 |
| Prowadził do przerwy | 4 | 3-1-0 |
| Remis do przerwy | 1 | 1-0-0 |
| Przegrywał do przerwy | 3 | 0-1-2 |
Gdy Académico Viseu otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 4 razy na 5 takich meczów.
Jak padają bramki dla Académico Viseu
100% bramek Académico Viseu pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Académico Viseu zdobywa w sezonie średnio 1,75 punktu na mecz. W ostatnich 8 meczach średnia wynosi 1,75.
Aktualne serie Académico Viseu
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 4 mecze
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 4 mecze
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 4 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 8 meczów Académico Viseu, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Académico Viseu
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 75%
- Powyżej 2,5 63%
- Powyżej 3,5 25%
- Powyżej 4,5 0%
- Powyżej 5,5 0%
W 63% meczów Académico Viseu padają co najmniej trzy bramki, a w 50% spotkań trafiają obie drużyny.
Académico Viseu – faule i karne
- Faule / mecz 14,4
- Faule rywali / mecz 12,4
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Académico Viseu fauluje średnio 14,4 razy na mecz, a wymusza 12,4 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Académico Viseu, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Académico Viseu zdobywa 1,50 punktu na mecz wobec 2,00 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 8 meczach Académico Viseu ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 45% goli Académico Viseu, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 2 z 8 meczów.
Académico Viseu – strzały
- Celne / mecz 3,4
- Niecelne / mecz 4,8
- Celność strzałów 42%
- Skuteczność (gole / strzały) 17%
- Strzałów na gola 5,9
Académico Viseu oddaje 8,1 strzału na mecz. Do bramki trafia 42% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 5,9 strzału.
Académico Viseu – posiadanie piłki
- U siebie 53,5%
- Na wyjeździe 41,3%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 8
- Mecze z posiadaniem > 55% 2 z 8
- Najniższe w sezonie 38%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 2 z 8 meczów. Średnio Académico Viseu utrzymuje przy piłce 47,4% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 38%.
Académico Viseu – podania
- Kluczowe / mecz 6,8
- Dośrodkowania / mecz 11,9
- Celność dośrodkowań 29%
- Podania długie / mecz 59
- Celność długich podań 51%
Académico Viseu wymienia średnio 391 podań na mecz przy celności 82%, z czego 6,8 to podania kluczowe.
Académico Viseu – czyste konta
- U siebie 0 z 4
- Na wyjeździe 2 z 4
- Stracone / mecz 1,25
- Bez straty do przerwy 63%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 38%
Czyste konto Académico Viseu to 25% meczów sezonu (2 z 8), z czego 0 w 4 meczach u siebie.
Académico Viseu – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 75%
- Pow. 8,5 w meczu 38%
- Pow. 10,5 w meczu 25%
- Rożne u siebie / mecz 3,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 2,5
Académico Viseu wykonuje średnio 2,8 rzutów rożnych na mecz wobec 5,3 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 38% spotkań.
Académico Viseu – kartki
- Żółte kartki 23
- Pow. 3,5 kartki w meczu 75%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 50%
- Kartki rywali / mecz 1,6
- Mecze bez kartki 13%
Académico Viseu ogląda średnio 2,9 żółtej kartki na mecz, a rywale Académico Viseu – 1,6.
Académico Viseu według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 3 | 0-1-2 | 0,33 | 0,67 | 2,00 |
| Środka tabeli (7–12) | 3 | 2-1-0 | 2,33 | 1,67 | 0,67 |
| Dołu tabeli (13–18) | 2 | 2-0-0 | 3,00 | 2,00 | 1,00 |
Najwięcej punktów na mecz Académico Viseu zdobywa z drużynami z dołu tabeli (13–18), najmniej z drużynami z top 6 tabeli.
Académico Viseu na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
4.
|
2,00 2,50 | 1,75 1,25 | 0,50 0,50 |
|
5.
|
2,25 1,25 | 2,00 0,75 | 0,75 1,00 |
|
6.
|
1,50 2,00 | 1,00 1,75 | 1,50 1,00 |
|
7.
|
1,25 1,50 | 1,25 2,00 | 1,25 1,75 |
|
8.
|
1,75 1,33 | 1,00 0,67 | 0,50 1,00 |
Ciekawe rekordy w meczach Académico Viseu
Skrajne wyniki i osiągnięcia Académico Viseu w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Estrela Amadora - Académico Viseu 0:2 Liga Portugal, 20.09.2026
- Najwyższa porażka Académico Viseu - FC Porto 0:3 Liga Portugal, 29.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 4 bramek SL Benfica - Académico Viseu 2:2, Liga Portugal, 9.08.2026
- Najszybsza bramka 4. minuta De Sousa Crispim, Gil Vicente - Académico Viseu 0:1, Liga Portugal, 6.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+3 minuta Bouldini, Académico Viseu - Vitória Guimarães 2:1, Liga Portugal, 12.09.2026
Jakie statystyki ma Académico Viseu w tym sezonie?
Bilans Académico Viseu w tym sezonie to 8 meczów i wynik 4-2-2 przy 11 zdobytych bramkach i 10 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 47%, a oddaje 8,1 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Académico Viseu – zawodnicy
Jak wygląda kadra Académico Viseu w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Académico Viseu 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


Kadra Académico Viseu
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 33 |
|
28 | Brazylia | 3,5 mln € | 57 tys. € | 8 | 100% | 4 | 0 | 625' | 1 | 0 | |||||||
| 47 |
![]() |
22 | Wybrzeże Kości Słoniowej | – | – | 8 | 100% | 1 | 0 | 393' | 0 | 0 | |||||||
| 31 |
|
25 | Brazylia | 350 tys. € | – | 8 | 100% | 1 | 0 | 693' | 0 | 0 | |||||||
| 9 |
|
30 | Maroko | 300 tys. € | 620 tys. € | 4 | 50% | 1 | 0 | 32' | 0 | 0 | |||||||
| 10 |
|
24 | Kostaryka | 1,6 mln € | – | 8 | 100% | 0 | 0 | 257' | 1 | 0 | |||||||
| 22 |
|
25 | Hiszpania | 200 tys. € | – | 8 | 100% | 0 | 0 | 97' | 1 | 0 | |||||||
| 17 |
|
26 | Hiszpania | 400 tys. € | – | 2 | 25% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 77 |
|
27 | Portugalia | 300 tys. € | – | 2 | 25% | 0 | 0 | 1' | 0 | 0 | |||||||
| 78 |
|
21 | Portugalia | 350 tys. € | – | 2 | 25% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 8 |
|
28 | Turcja | 1 mln € | – | 8 | 100% | 1 | 4 | 568' | 2 | 0 | |||||||
| 14 |
|
25 | Niemcy | 1,5 mln € | 198 tys. € | 8 | 100% | 2 | 0 | 708' | 3 | 0 | |||||||
| 45 |
|
21 | Hiszpania | – | – | 8 | 100% | 0 | 1 | 285' | 2 | 0 | |||||||
| 7 |
|
34 | Portugalia | 75 tys. € | 90 tys. € | 6 | 75% | 0 | 0 | 429' | 2 | 0 | |||||||
| 6 |
|
31 | Portugalia | 150 tys. € | 120 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 137' | 2 | 0 | |||||||
| 18 |
|
27 | Argentyna | 200 tys. € | 340 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 33' | 0 | 0 | |||||||
| 29 |
|
22 | Chorwacja | 400 tys. € | – | 4 | 50% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 41 |
|
27 | Francja | 1,5 mln € | – | 8 | 100% | 0 | 2 | 720' | 3 | 0 | |||||||
| 75 |
|
29 | Portugalia | 700 tys. € | 40 tys. € | 8 | 100% | 0 | 1 | 696' | 1 | 0 | |||||||
| 66 |
|
30 | Brazylia | 200 tys. € | – | 2 | 25% | 0 | 0 | 135' | 1 | 0 | |||||||
| 2 |
|
25 | Grecja | 1,2 mln € | 19 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 579' | 1 | 0 | |||||||
| 57 |
![]() |
21 | Portugalia | 1,4 mln € | – | 6 | 75% | 0 | 0 | 309' | 1 | 0 | |||||||
| 3 |
|
24 | Hiszpania | 1 mln € | 462 tys. € | 4 | 50% | 0 | 0 | 151' | 0 | 0 | |||||||
| 5 |
|
30 | Brazylia | 200 tys. € | – | 8 | 100% | 0 | 0 | 148' | 0 | 0 | |||||||
| 44 |
|
28 | Portugalia | 350 tys. € | – | 8 | 100% | 1 | 0 | 118' | 1 | 0 | |||||||
| 21 |
|
27 | Portugalia | 200 tys. € | 58 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 24' | 1 | 0 | |||||||
| 0 |
|
23 | Republika Środkowoafrykańska | 1,2 mln € | 190 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 98 |
|
28 | Brazylia | 500 tys. € | – | 8 | 100% | 0 | 0 | 720' | 0 | 0 | |||||||
| 1 |
|
30 | Hiszpania | 200 tys. € | 120 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 12 |
|
29 | Hiszpania | 600 tys. € | 620 tys. € | 2 | 25% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 58 |
![]() |
22 | Brazylia | 100 tys. € | – | 3 | 38% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Académico Viseu
19,7 mln €
śr. 656 tys. € / zawodnika
Ile Académico Viseu wydaje na pensje
2,9 mln € rocznie
śr. 98 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
13
najliczniej: Portugalia (8 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Académico Viseu w sezonie 2026/2027
Académico Viseu wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Académico Viseu
Jak wygląda skład Académico Viseu?
W wyjściowym ustawieniu Académico Viseu między słupkami staje Ewerton Ferreira da Silva, a linię obrony najczęściej tworzą Robinho, A. Correia, N. Michelis oraz G. Costa. W środku pola grają Joao Guilherme de Souza Crispim, L. Silva, C. Kahraman, S. Messeguem oraz L. Gohi, a za skuteczność w ataku odpowiadają Andre Clóvis. Trener Bruno Pinheiro ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Liga Portugal i pucharach.
Académico Viseu – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Académico Viseu w sezonie 2026/2027.
Académico Viseu transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 09 Wrz 2026 |
|
Portugalia | 22 |
|
wypożyczenie | |
| 06 Wrz 2026 |
|
Polska | 27 | – | za darmo | |
| 03 Wrz 2026 |
|
Republika Środkowoafrykańska | 23 |
|
za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
|
Hiszpania | 26 |
|
za darmo | |
| 27 Sie 2026 |
|
Hiszpania | 24 |
|
wypożyczenie | |
| 26 Sie 2026 |
|
Portugalia | 21 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 20 Sie 2026 |
|
Portugalia | 27 |
|
wypożyczenie | |
| 18 Sie 2026 |
|
Hiszpania | 29 |
|
za darmo | |
| 04 Sie 2026 |
|
Maroko | 30 |
|
za darmo | |
| 02 Sie 2026 |
|
Chorwacja | 22 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery Académico Viseu
Académico Viseu bilans transferowy
- 0 € 2026
- 0 € 2025
- +6 mln € 2024
- -1,8 mln € 2023
- -2,4 mln € 2022
Rekordy transferowe w historii Académico Viseu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Académico Viseu w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Académico Viseu trafiło 11 zawodników, a klub opuściło 4 piłkarzy.