Edmond Tapsoba jest piłkarzem występującym obecnie w Bayer Leverkusen. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Edmond Tapsoba
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Edmond Tapsoba w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Edmond Tapsoba wyglądają następująco: 8 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.67, a skuteczność strzałów to 0,0%. Edmond Tapsoba oddaje średnio 0,4 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Edmond Tapsoba w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Edmond Tapsoba rozegrał w barwach Bayeru Leverkusen w Bundeslidze 8 meczów, w Pucharze Niemiec 2 mecze oraz w Lidze Europy UEFA 3 mecze. W tym samym sezonie zanotował również 5 występów w reprezentacji Burkina Faso. Wyszedł w pierwszym składzie 17 razy i spędził na boisku łącznie 1 363 minuty. Średnio dawało to 76 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Edmond Tapsoba
Pierwszy transfer Edmond Tapsoba w seniorskiej karierze miał miejsce w 2020 roku, gdy przeniósł się z Vitórii Guimarães do Bayeru Leverkusen za 20,2 miliona euro.
Ile zarabia Edmond Tapsoba?
Na podstawie kontraktu z Bayer Leverkusen, Edmond Tapsoba otrzymuje 5,7 miliona euro rocznej pensji, co daje około 471,7 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Tapsoba w listopadzie 2026 to 108,8 tysiąca euro, a dziennie około 15,5 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2031.
Czy Edmond Tapsoba ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Edmond Tapsoba nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Edmond Tapsoba to koronawirus z 2021 roku, który wykluczył go z gry na 92 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Edmond Tapsoba?
Edmond Tapsoba ma na koncie 3 trofea. Najwięcej sukcesów świętował z Bayerem Leverkusen — 3 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2025 roku.
Na jakiej pozycji gra Edmond Tapsoba?
Edmond Tapsoba najczęściej występuje jako Środkowy obrońca (4). W zależności od ustawienia pełni również rolę Lewy obrońca lub Prawy obrońca.
Jaka jest wartość rynkowa Edmond Tapsoba?
Wycena 27-letniego Edmond Tapsoba według stanu na maj 2026 wynosi 35 milionów euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 45 milionów euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Edmond Tapsoba?
Edmond Tapsoba urodził się 2 lutego 1999 w Ouagadougou w Burkina-Faso. Obecnie piłkarz ma 27 lat.
Edmond Tapsoba – statystyki
Szczegółowe statystyki Edmond Tapsoba w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Bayer Leverkusen oraz reprezentacja Burkina Faso. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Edmond Tapsoba vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Jakie statystyki ma Edmond Tapsoba w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Edmond Tapsoba wyglądają następująco: 8 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.67, a skuteczność strzałów to 0,0%. Edmond Tapsoba oddaje średnio 0,4 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Edmond Tapsoba – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Edmond Tapsoba w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Bundesliga, 8. kolejka
|
2:4 | 90' | 0 | 0 | – | 6.5 | ||
|
28 Paź
Koniec
|
Puchar Niemiec, 1/16 finału
|
5:2 | 90' | 2 | 0 | – | 8.5 | ||
|
25 Paź
Koniec
|
Bundesliga, 7. kolejka
|
3:0 | 90' | 0 | 0 | – | 6.5 | ||
|
22 Paź
Koniec
|
Liga Europy, 3. runda
|
0:2 | 16' | 0 | 0 | – | 7.0 | ||
|
18 Paź
Koniec
|
Bundesliga, 6. kolejka
|
2:1 | 90' | 0 | 0 | – | 6.8 | ||
|
15 Paź
Koniec
|
Liga Europy, 2. runda
|
0:4 | 90' | 0 | 0 | – | 7.3 | ||
|
10 Paź
Koniec
|
Bundesliga, 5. kolejka
|
3:4 | 90' | 0 | 0 | – | 6.5 | ||
|
28 Wrz
Koniec
|
![]() ![]() Puchar Narodów Afryki, 2. runda
|
0:1 | 90' | 0 | 0 | – | 7.1 | ||
|
25 Wrz
Koniec
|
![]() ![]() Puchar Narodów Afryki, 1. runda
|
1:1 | 87' | 0 | 0 | – | 6.6 | ||
|
20 Wrz
Koniec
|
Bundesliga, 4. kolejka
|
2:0 | 90' | 0 | 0 | 6.7 |
Ile meczów rozegrał Edmond Tapsoba w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Edmond Tapsoba rozegrał w barwach Bayeru Leverkusen w Bundeslidze 8 meczów, w Pucharze Niemiec 2 mecze oraz w Lidze Europy UEFA 3 mecze. W tym samym sezonie zanotował również 5 występów w reprezentacji Burkina Faso. Wyszedł w pierwszym składzie 17 razy i spędził na boisku łącznie 1 363 minuty. Średnio dawało to 76 minut gry na spotkanie.
Edmond Tapsoba – transfery
W trakcie kariery Edmond Tapsoba zmieniał klub 4 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 20,2 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Bayer Leverkusen 2020 – obecnie
-
Vitória Guimarães 2019 – 2020
-
Guimaraes B 2018 – 2019
-
Leixoes U19 2017 – 2018

-
Salitas Football School do 2017

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Transfery Edmond Tapsoba
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2019/20 | 30.01.2020 |
|
20,2 mln € | Transfer definitywny |
| 2019/20 | 30.06.2019 |
|
— | Wolny transfer |
| 2017/18 | 30.01.2018 |
|
— | Wolny transfer |
| 2017/18 | 30.06.2017 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów Edmond Tapsoba
Pierwszy transfer Edmond Tapsoba w seniorskiej karierze miał miejsce w 2020 roku, gdy przeniósł się z Vitórii Guimarães do Bayeru Leverkusen za 20,2 miliona euro.
Edmond Tapsoba – forma
W ostatnich 5 meczach Edmond Tapsoba zanotował bilans 3 zwycięstwa, 0 remisów i 2 porażki. Zdobył przy tym 2 bramki, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 7,05. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Forma Edmond Tapsoba i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Bayer Leverkusen
2
VfB Stuttgart
4
Bundesliga, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
28 Paź
Koniec
|
Bayer Leverkusen
5
Nurnberg
2
Puchar Niemiec, 1/16 finału
|
90'
|
2 gole
· 40% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.5 | |
|
25 Paź
Koniec
|
TSG 1899 Hoffenheim
3
Bayer Leverkusen
0
Bundesliga, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
22 Paź
Koniec
|
OFI Kreta
0
Bayer Leverkusen
2
Liga Europy, 3. runda
|
16'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Bayer Leverkusen
2
Freiburg
1
Bundesliga, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
15 Paź
Koniec
|
Lech Poznań
0
Bayer Leverkusen
4
Liga Europy, 2. runda
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
10 Paź
Koniec
|
FSV Mainz 05
3
Bayer Leverkusen
4
Bundesliga, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Republika Środkowoafrykańska
0
Burkina Faso
1
Puchar Narodów Afryki, 2. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Burkina Faso
1
Benin
1
Puchar Narodów Afryki, 1. runda
|
87'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Bayer Leverkusen
2
RB Lipsk
0
Bundesliga, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Bayer Leverkusen
2
NK Celje
0
Liga Europy, 1. runda
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Augsburg
2
Bayer Leverkusen
2
Bundesliga, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.9 | |
|
05 Wrz
Koniec
|
Bayer Leverkusen
4
Union Berlin
0
Bundesliga, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
29 Sie
Koniec
|
SV Elversberg
3
Bayer Leverkusen
2
Bundesliga, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
22 Sie
Koniec
|
SV Wehen
0
Bayer Leverkusen
4
Puchar Niemiec, 1/32 finału
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
16 Maj
Koniec
|
Bayer Leverkusen
1
Hamburger SV
1
Bundesliga, 34. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
09 Maj
Koniec
|
VfB Stuttgart
3
Bayer Leverkusen
1
Bundesliga, 33. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Bayer Leverkusen
4
RB Lipsk
1
Bundesliga, 32. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
1.FC Koln
1
Bayer Leverkusen
2
Bundesliga, 31. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Bayer Leverkusen
0
Bayern Monachium
2
Puchar Niemiec, półfinał
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Bayer Leverkusen
1
Augsburg
2
Bundesliga, 30. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.2 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Borussia Dortmund
0
Bayer Leverkusen
1
Bundesliga, 29. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Bayer Leverkusen
6
VfL Wolfsburg
3
Bundesliga, 28. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 17% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.1 | |
|
17 Mar
Koniec
|
Arsenal
2
Bayer Leverkusen
0
Liga Mistrzów, 1/8 finału
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
14 Mar
Koniec
|
Bayer Leverkusen
1
Bayern Monachium
1
Bundesliga, 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
11 Mar
Koniec
|
Bayer Leverkusen
1
Arsenal
1
Liga Mistrzów, 1/8 finału
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
07 Mar
Koniec
|
Freiburg
3
Bayer Leverkusen
3
Bundesliga, 25. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
04 Mar
Koniec
|
Hamburger SV
0
Bayer Leverkusen
1
Bundesliga, 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Bayer Leverkusen
1
FSV Mainz 05
1
Bundesliga, 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
24 Lut
Koniec
|
Bayer Leverkusen
0
Olympiakos
0
Liga Mistrzów, 1/16 finału
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Union Berlin
1
Bayer Leverkusen
0
Bundesliga, 23. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Olympiakos
0
Bayer Leverkusen
2
Liga Mistrzów, 1/16 finału
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
14 Lut
Koniec
|
Bayer Leverkusen
4
St. Pauli
0
Bundesliga, 22. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 8.9 | |
|
07 Lut
Koniec
|
Borussia Mönchengladbach
1
Bayer Leverkusen
1
Bundesliga, 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
03 Lut
Koniec
|
Bayer Leverkusen
3
St. Pauli
0
Puchar Niemiec, 1/4 finału
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
31 Sty
Koniec
|
Eintracht Frankfurt
1
Bayer Leverkusen
3
Bundesliga, 20. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
28 Sty
Koniec
|
Bayer Leverkusen
3
Villarreal
0
Liga Mistrzów, 8. runda
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
31 Gru
Koniec
|
Sudan
0
Burkina Faso
2
Puchar Narodów Afryki
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
24 Gru
Koniec
|
Burkina Faso
2
Gwinea Równikowa
1
Puchar Narodów Afryki
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 8.5 | |
|
13 Gru
Koniec
|
Bayer Leverkusen
2
1.FC Koln
0
Bundesliga, 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
10 Gru
Koniec
|
Bayer Leverkusen
2
Newcastle United
2
Liga Mistrzów, 6. runda
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Augsburg
2
Bayer Leverkusen
0
Bundesliga, 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
02 Gru
Koniec
|
Borussia Dortmund
0
Bayer Leverkusen
1
Puchar Niemiec, 1/16 finału
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
29 Lis
Koniec
|
Bayer Leverkusen
1
Borussia Dortmund
2
Bundesliga, 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
22 Lis
Koniec
|
VfL Wolfsburg
1
Bayer Leverkusen
3
Bundesliga, 11. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.8 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Bayer Leverkusen
6
Heidenheim
0
Bundesliga, 10. kolejka
|
56'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.9 | |
|
05 Lis
Koniec
|
SL Benfica
0
Bayer Leverkusen
1
Liga Mistrzów, 4. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Bayern Monachium
3
Bayer Leverkusen
0
Bundesliga, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
29 Paź
Dogryw.
|
Paderborn
2
Bayer Leverkusen
4
Puchar Niemiec, 2. runda
|
120'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Bayer Leverkusen
2
Freiburg
0
Bundesliga, 8. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 8.3 | |
|
21 Paź
Koniec
|
Bayer Leverkusen
2
Paris Saint Germain
7
Liga Mistrzów, 3. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
18 Paź
Koniec
|
FSV Mainz 05
3
Bayer Leverkusen
4
Bundesliga, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Bayer Leverkusen
2
Union Berlin
0
Bundesliga, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
01 Paź
Koniec
|
Bayer Leverkusen
1
PSV Eindhoven
1
Liga Mistrzów, 2. runda
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
St. Pauli
1
Bayer Leverkusen
2
Bundesliga, 5. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.0 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Bayer Leverkusen
1
Borussia Mönchengladbach
1
Bundesliga, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
FC Kopenhaga
2
Bayer Leverkusen
2
Liga Mistrzów, 1. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Bayer Leverkusen
3
Eintracht Frankfurt
1
Bundesliga, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Werder Brema
3
Bayer Leverkusen
3
Bundesliga, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Bayer Leverkusen
1
TSG 1899 Hoffenheim
2
Bundesliga, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
17 Maj
Koniec
|
FSV Mainz 05
2
Bayer Leverkusen
2
Bundesliga, 34. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
11 Maj
Koniec
|
Bayer Leverkusen
2
Borussia Dortmund
4
Bundesliga, 33. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
04 Maj
Koniec
|
Freiburg
2
Bayer Leverkusen
2
Bundesliga, 32. kolejka
|
57'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Bayer Leverkusen
2
Augsburg
0
Bundesliga, 31. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
St. Pauli
1
Bayer Leverkusen
1
Bundesliga, 30. kolejka
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Bayer Leverkusen
0
Union Berlin
0
Bundesliga, 29. kolejka
|
74'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Heidenheim
0
Bayer Leverkusen
1
Bundesliga, 28. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Mar
Koniec
|
Bayer Leverkusen
0
Bayern Monachium
2
Liga Mistrzów, 1/16 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Mar
Koniec
|
Bayer Leverkusen
0
Werder Brema
2
Bundesliga, 25. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
05 Mar
Koniec
|
Bayern Monachium
3
Bayer Leverkusen
0
Liga Mistrzów, 1/16 finału
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Holstein Kiel
0
Bayer Leverkusen
2
Bundesliga, 23. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
15 Lut
Koniec
|
Bayer Leverkusen
0
Bayern Monachium
0
Bundesliga, 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
08 Lut
Koniec
|
VfL Wolfsburg
0
Bayer Leverkusen
0
Bundesliga, 21. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Lut
Koniec
|
Bayer Leverkusen
3
TSG 1899 Hoffenheim
1
Bundesliga, 20. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
25 Sty
Koniec
|
RB Lipsk
2
Bayer Leverkusen
2
Bundesliga, 19. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
21 Sty
Koniec
|
Atletico Madryt
2
Bayer Leverkusen
1
Liga Mistrzów, 7. runda
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
18 Sty
Koniec
|
Bayer Leverkusen
3
Borussia Mönchengladbach
1
Bundesliga, 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
14 Sty
Koniec
|
Bayer Leverkusen
1
FSV Mainz 05
0
Bundesliga, 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
10 Sty
Koniec
|
Borussia Dortmund
2
Bayer Leverkusen
3
Bundesliga, 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
21 Gru
Koniec
|
Bayer Leverkusen
5
Freiburg
1
Bundesliga, 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
14 Gru
Koniec
|
Augsburg
0
Bayer Leverkusen
2
Bundesliga, 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
10 Gru
Koniec
|
Bayer Leverkusen
1
Inter Mediolan
0
Liga Mistrzów, 6. runda
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Bayer Leverkusen
2
St. Pauli
1
Bundesliga, 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Union Berlin
1
Bayer Leverkusen
2
Bundesliga, 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
26 Lis
Koniec
|
Bayer Leverkusen
5
Red Bull Salzburg
0
Liga Mistrzów, 5. runda
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
23 Lis
Koniec
|
Bayer Leverkusen
5
Heidenheim
2
Bundesliga, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
14 Lis
Koniec
|
Burkina Faso
0
Senegal
1
Puchar Narodów Afryki
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
09 Lis
Koniec
|
VfL Bochum
1
Bayer Leverkusen
1
Bundesliga, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
05 Lis
Koniec
|
Liverpool
4
Bayer Leverkusen
0
Liga Mistrzów, 4. runda
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Bayer Leverkusen
0
VfB Stuttgart
0
Bundesliga, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Werder Brema
2
Bayer Leverkusen
2
Bundesliga, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Bayer Leverkusen
2
Eintracht Frankfurt
1
Bundesliga, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
13 Paź
Koniec
|
Burundi
0
Burkina Faso
2
Puchar Narodów Afryki
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Bayer Leverkusen
2
Holstein Kiel
2
Bundesliga, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
01 Paź
Koniec
|
Bayer Leverkusen
1
AC Milan
0
Liga Mistrzów, 2. runda
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Bayern Monachium
1
Bayer Leverkusen
1
Bundesliga, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Bayer Leverkusen
4
VfL Wolfsburg
3
Bundesliga, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Feyenoord Rotterdam
0
Bayer Leverkusen
4
Liga Mistrzów, 1. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
TSG 1899 Hoffenheim
1
Bayer Leverkusen
4
Bundesliga, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Bayer Leverkusen
2
RB Lipsk
3
Bundesliga, 2. kolejka
|
86'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.4 | |
|
28 Sie
Koniec
|
Carl Zeiss Jena
0
Bayer Leverkusen
1
Puchar Niemiec, 1. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Borussia Mönchengladbach
2
Bayer Leverkusen
3
Bundesliga, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
17 Sie
Karne
|
Bayer Leverkusen
(4)
2
VfB Stuttgart
(3)
2
Superpuchar Niemiec
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.1 | |
|
25 Maj
Koniec
|
FC Kaiserslautern
0
Bayer Leverkusen
1
Puchar Niemiec
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
18 Maj
Koniec
|
Bayer Leverkusen
2
Augsburg
1
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
12 Maj
Koniec
|
VfL Bochum
0
Bayer Leverkusen
5
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
05 Maj
Koniec
|
Eintracht Frankfurt
1
Bayer Leverkusen
5
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
02 Maj
Koniec
|
AS Roma
0
Bayer Leverkusen
2
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Borussia Dortmund
1
Bayer Leverkusen
1
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Bayer Leverkusen
2
West Ham United
0
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Union Berlin
0
Bayer Leverkusen
1
Bundesliga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Mar
Koniec
|
Bayer Leverkusen
2
TSG 1899 Hoffenheim
1
Bundesliga
|
86'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
17 Mar
Koniec
|
Freiburg
2
Bayer Leverkusen
3
Bundesliga
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
14 Mar
Koniec
|
Bayer Leverkusen
3
Karabach Agdam
2
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
10 Mar
Koniec
|
Bayer Leverkusen
2
VfL Wolfsburg
0
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 8.3 | |
|
23 Lut
Koniec
|
Bayer Leverkusen
2
FSV Mainz 05
1
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
17 Lut
Koniec
|
Heidenheim
1
Bayer Leverkusen
2
Bundesliga
|
2'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Lut
Koniec
|
Bayer Leverkusen
3
Bayern Monachium
0
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.0 | |
|
03 Lut
Koniec
|
Darmstadt 98
0
Bayer Leverkusen
2
Bundesliga
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
16 Sty
Koniec
|
Burkina Faso
1
Mauretania
0
Puchar Narodów Afryki
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
20 Gru
Koniec
|
Bayer Leverkusen
4
VfL Bochum
0
Bundesliga
|
23'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
17 Gru
Koniec
|
Bayer Leverkusen
3
Eintracht Frankfurt
0
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
14 Gru
Koniec
|
Bayer Leverkusen
5
Molde
1
Liga Europy
|
77'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 8.1 | |
|
10 Gru
Koniec
|
VfB Stuttgart
1
Bayer Leverkusen
1
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Bayer Leverkusen
3
Paderborn
1
Puchar Niemiec
|
45'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
25 Lis
Koniec
|
Werder Brema
0
Bayer Leverkusen
3
Bundesliga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Lis
Koniec
|
TSG 1899 Hoffenheim
2
Bayer Leverkusen
3
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
01 Lis
Koniec
|
SV Sandhausen
2
Bayer Leverkusen
5
Puchar Niemiec
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Bayer Leverkusen
2
Freiburg
1
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Molde
1
Bayer Leverkusen
2
Liga Europy
|
70'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
FSV Mainz 05
0
Bayer Leverkusen
3
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Bayer Leverkusen
4
Heidenheim
1
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Bayer Leverkusen
4
BK Hacken
0
Liga Europy
|
72'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Bayern Monachium
2
Bayer Leverkusen
2
Bundesliga
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Maroko
1
Burkina Faso
0
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
02 Wrz
Koniec
|
Bayer Leverkusen
5
Darmstadt 98
1
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 8.6 | |
|
26 Sie
Koniec
|
Borussia Mönchengladbach
0
Bayer Leverkusen
3
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
19 Sie
Koniec
|
Bayer Leverkusen
3
RB Lipsk
2
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
21 Maj
Koniec
|
Bayer Leverkusen
2
Borussia Mönchengladbach
2
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
11 Maj
Koniec
|
AS Roma
1
Bayer Leverkusen
0
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
29 Kwi
Koniec
|
Union Berlin
0
Bayer Leverkusen
0
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Royale Union SG
1
Bayer Leverkusen
4
Liga Europy
|
59'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Bayer Leverkusen
1
Royale Union SG
1
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
28 Mar
Koniec
|
Togo
1
Burkina Faso
1
Puchar Narodów Afryki
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
09 Mar
Koniec
|
Bayer Leverkusen
2
Ferencvaros
0
Liga Europy
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.8 | |
|
23 Lut
Karne
|
Monaco
(3)
2
Bayer Leverkusen
(5)
3
Liga Europy
|
120'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.2 | |
|
11 Lut
Koniec
|
TSG 1899 Hoffenheim
1
Bayer Leverkusen
3
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
22 Sty
Koniec
|
Borussia Mönchengladbach
2
Bayer Leverkusen
3
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
19 Lis
Koniec
|
Burkina Faso
2
Wybrzeże Kości Słoniowej
1
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 6.7 | |
|
12 Lis
Koniec
|
Bayer Leverkusen
2
VfB Stuttgart
0
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Bayer Leverkusen
0
Club Brugge
0
Liga Mistrzów
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
29 Paź
Koniec
|
RB Lipsk
2
Bayer Leverkusen
0
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Atletico Madryt
2
Bayer Leverkusen
2
Liga Mistrzów
|
61'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
12 Paź
Koniec
|
Bayer Leverkusen
0
FC Porto
3
Liga Mistrzów
|
21'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
08 Paź
Koniec
|
Bayer Leverkusen
4
Schalke 04
0
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.1 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Bayern Monachium
4
Bayer Leverkusen
0
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Bayer Leverkusen
2
Atletico Madryt
0
Liga Mistrzów
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
10 Wrz
Koniec
|
Hertha BSC
2
Bayer Leverkusen
2
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
03 Wrz
Koniec
|
Bayer Leverkusen
2
Freiburg
3
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
27 Sie
Koniec
|
FSV Mainz 05
0
Bayer Leverkusen
3
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
20 Sie
Koniec
|
Bayer Leverkusen
0
TSG 1899 Hoffenheim
3
Bundesliga
|
76'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
13 Sie
Koniec
|
Bayer Leverkusen
1
Augsburg
2
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 8.2 | |
|
30 Lip
Koniec
|
SV Elversberg
4
Bayer Leverkusen
3
Puchar Niemiec
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
03 Cze
Koniec
|
Burkina Faso
2
Wyspy Zielonego Przylądka
0
Puchar Narodów Afryki
|
30'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Bayer Leverkusen
2
Eintracht Frankfurt
0
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Greuther Fürth
1
Bayer Leverkusen
4
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Bayer Leverkusen
2
Hertha BSC
1
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
29 Mar
Koniec
|
Belgia
3
Burkina Faso
0
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
24 Mar
Koniec
|
Kosowo
5
Burkina Faso
0
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Mar
Koniec
|
Bayer Leverkusen
0
1.FC Koln
1
Bundesliga
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
26 Lut
Koniec
|
Bayer Leverkusen
3
Arminia Bielefeld
0
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 8.1 | |
|
12 Lut
Koniec
|
Bayer Leverkusen
4
VfB Stuttgart
2
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
05 Lut
Karne
|
Burkina Faso
(3)
3
Kamerun
(5)
3
Puchar Narodów Afryki
|
92'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
02 Lut
Koniec
|
Burkina Faso
1
Senegal
3
Puchar Narodów Afryki
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
29 Sty
Koniec
|
Burkina Faso
1
Tunezja
0
Puchar Narodów Afryki
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
23 Sty
Karne
|
Burkina Faso
(7)
1
Gabon
(6)
1
Puchar Narodów Afryki
|
120'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
17 Sty
Koniec
|
Burkina Faso
1
Etiopia
1
Puchar Narodów Afryki
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
15 Gru
Koniec
|
Bayer Leverkusen
2
TSG 1899 Hoffenheim
2
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
25 Lis
Koniec
|
Bayer Leverkusen
3
Celtic
2
Liga Europy
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
20 Lis
Koniec
|
Bayer Leverkusen
1
VfL Bochum
0
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
21 Paź
Koniec
|
Real Betis
1
Bayer Leverkusen
1
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Bayer Leverkusen
1
Bayern Monachium
5
Bundesliga
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
08 Maj
Koniec
|
Werder Brema
0
Bayer Leverkusen
0
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Bayer Leverkusen
3
Eintracht Frankfurt
1
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
TSG 1899 Hoffenheim
0
Bayer Leverkusen
0
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
21 Mar
Koniec
|
Hertha BSC
3
Bayer Leverkusen
0
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
14 Mar
Koniec
|
Bayer Leverkusen
1
Arminia Bielefeld
2
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
13 Lut
Koniec
|
Bayer Leverkusen
2
FSV Mainz 05
2
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
02 Lut
Dogryw.
|
RW Essen
2
Bayer Leverkusen
1
Puchar Niemiec
|
120'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 8.4 | |
|
15 Sty
Koniec
|
Union Berlin
1
Bayer Leverkusen
0
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
19 Gru
Koniec
|
Bayer Leverkusen
1
Bayern Monachium
2
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
16 Gru
Koniec
|
1.FC Koln
0
Bayer Leverkusen
4
Bundesliga
|
24'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
17 Paź
Koniec
|
FSV Mainz 05
0
Bayer Leverkusen
1
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.2 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
VfL Wolfsburg
0
Bayer Leverkusen
0
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
![]()
Eintracht Norderstedt
0
Bayer Leverkusen
7
Puchar Niemiec
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
10 Sie
Koniec
|
Inter Mediolan
2
Bayer Leverkusen
1
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
06 Sie
Koniec
|
Bayer Leverkusen
1
Rangers
0
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
27 Cze
Koniec
|
Bayer Leverkusen
1
FSV Mainz 05
0
Bundesliga
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
29 Maj
Koniec
|
Freiburg
0
Bayer Leverkusen
1
Bundesliga
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
26 Maj
Koniec
|
Bayer Leverkusen
1
VfL Wolfsburg
4
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
23 Maj
Koniec
|
Borussia Mönchengladbach
1
Bayer Leverkusen
3
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
27 Lut
Koniec
|
FC Porto
1
Bayer Leverkusen
3
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
23 Lut
Koniec
|
Bayer Leverkusen
2
Augsburg
0
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
20 Lut
Koniec
|
Bayer Leverkusen
2
FC Porto
1
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
22 Sty
Koniec
|
Vitória Guimarães
1
FC Porto
2
Puchar Ligi Portugalii
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.2 | |
|
15 Gru
Koniec
|
Gil Vicente
2
Vitória Guimarães
2
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
28 Lis
Koniec
|
Vitória Guimarães
1
Standard Liege
1
Liga Europy
|
96'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
10 Lis
Koniec
|
Vitória Guimarães
0
SC Braga
2
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
30 Paź
Koniec
|
Vitória Guimarães
5
![]()
Belenenses SAD
0
Liga Portugal
|
92'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.4 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Sporting CP
3
Vitória Guimarães
1
Liga Portugal
|
95'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Arsenal
3
Vitória Guimarães
2
Liga Europy
|
89'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Vitória Guimarães
0
Eintracht Frankfurt
1
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Vitória Guimarães
1
Paços de Ferreira
0
Liga Portugal
|
96'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.5 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
CD Tondela
1
Vitória Guimarães
3
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Standard Liege
2
Vitória Guimarães
0
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Vitória Guimarães
5
![]()
Aves
1
Liga Portugal
|
90'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.4 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
FC Porto
3
Vitória Guimarães
0
Liga Portugal
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 3.0 | |
|
18 Sie
Koniec
|
Vitória Guimarães
1
Boavista
1
Liga Portugal
|
96'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.3 |
W ostatnich 5 meczach Edmond Tapsoba 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.49, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 7.05 — wynik powyżej średniej ligowej (6.29).
W ostatnich 10 meczach Edmond Tapsoba 4 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.49, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.95 — wynik powyżej średniej ligowej (6.29).
W jakiej formie jest Edmond Tapsoba?
Edmond Tapsoba jest obecnie w dobrej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 2 bramki, utrzymując średnią ocen na poziomie 7.05 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (6.67). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja rośnie.
Edmond Tapsoba – zarobki
Edmond Tapsoba gra w Bayer Leverkusen na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 5,7 mln €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Edmond Tapsoba w Bayer Leverkusen (2025/26)
| Rocznie | 5,7 mln € |
|---|---|
| Miesięcznie | 472 tys. € |
| Tygodniowo | 109 tys. € |
| Dziennie | 16 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Zarobki Edmond Tapsoba w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
5,7 mln € |
| 2024/25 |
|
5,7 mln € |
| 2023/24 |
|
5,7 mln € |
| 2022/23 |
|
2,3 mln € |
| 2021/22 |
|
2,3 mln € |
| 2020/21 |
|
2,3 mln € |
| 2019/20 |
|
1,1 mln € |
| 2019/20 |
|
1,1 mln € |
Ile zarabia Edmond Tapsoba?
Na podstawie kontraktu z Bayer Leverkusen, Edmond Tapsoba otrzymuje 5,7 miliona euro rocznej pensji, co daje około 471,7 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Tapsoba w listopadzie 2026 to 108,8 tysiąca euro, a dziennie około 15,5 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2031.
Edmond Tapsoba – kontuzje
W trakcie kariery Edmond Tapsoba zanotował 8 kontuzji, przez które opuścił łącznie 33 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Edmond Tapsoba
-
Uraz mięśnia
06.01.26 – 25.01.26 (20 dni)
Bayer Leverkusen opuszczone: 4 mecze
-
Uraz
10.03.25 – 02.04.25 (24 dni)
Bayer Leverkusen opuszczone: 5 meczów
-
Stłuczenie
28.02.25 – 03.03.25 (4 dni)
Bayer Leverkusen opuszczone: 1 mecz
- Uraz dłoni 13.11.24 – 20.11.24 (8 dni) opuszczone: 1 mecz
-
Koronawirus
07.11.23 – 21.11.23 (15 dni)
Bayer Leverkusen opuszczone: 3 mecze
-
Zerwanie więzozrostu
06.01.22 – 11.01.22 (6 dni)
Bayer Leverkusen opuszczone: 2 mecze
-
Koronawirus
12.07.21 – 11.10.21 (92 dni)
Bayer Leverkusen opuszczone: 14 meczów
-
Koronawirus
19.11.20 – 30.11.20 (12 dni)
Bayer Leverkusen opuszczone: 3 mecze
Czy Edmond Tapsoba ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Edmond Tapsoba nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Edmond Tapsoba to koronawirus z 2021 roku, który wykluczył go z gry na 92 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Edmond Tapsoba – trofea
W trakcie kariery Edmond Tapsoba zdobył 3 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Trofea Edmond Tapsoba
Jakie trofea zdobył Edmond Tapsoba?
Edmond Tapsoba zdobył w karierze 3 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Bayerze Leverkusen — 3 trofea. Najczęściej zdobywał Superpuchar Niemiec — 1 raz.
Edmond Tapsoba – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Edmond Tapsoba wynosi obecnie 35 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Edmond Tapsoba na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Edmond Tapsoba
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 26.05.2026 | 27 |
|
35 mln € |
| 18.12.2025 | 26 |
|
35 mln € |
| 04.06.2025 | 26 |
|
35 mln € |
| 19.12.2024 | 25 |
|
40 mln € |
| 28.05.2024 | 25 |
|
45 mln € |
| 13.12.2023 | 24 |
|
40 mln € |
| 17.10.2023 | 24 |
|
40 mln € |
| 21.06.2023 | 24 |
|
30 mln € |
| 08.11.2022 | 23 |
|
30 mln € |
| 08.06.2022 | 23 |
|
35 mln € |
| 21.12.2021 | 22 |
|
40 mln € |
| 08.06.2021 | 22 |
|
40 mln € |
| 09.02.2021 | 22 |
|
40 mln € |
| 25.11.2020 | 21 |
|
30 mln € |
| 07.07.2020 | 21 |
|
22 mln € |
| 07.04.2020 | 21 |
|
18 mln € |
| 10.03.2020 | 21 |
|
20 mln € |
| 10.02.2020 | 21 |
|
16 mln € |
| 29.12.2019 | 20 |
|
4,5 mln € |
| 10.10.2019 | 20 |
|
2 mln € |
| 28.06.2019 | 20 | 350 tys. € | |
| 11.02.2019 | 20 | 450 tys. € | |
| 28.06.2018 | 19 | 50 tys. € | |
| 22.02.2018 | 19 | 50 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Edmond Tapsoba?
Wycena Edmond Tapsoba wynosi obecnie 35 mln €. W szczycie kariery Edmond Tapsoba wyceniano na 45 mln €, a najniżej na 50 tys. €.