Porównanie kursów Famalicão - Arouca
Porównaj kursy bukmacherskie na mecz Famalicão - Arouca dla 23 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), liczbę goli, dokładny wynik, obie drużyny strzelą (BTTS), zakład bez remisu (DNB) oraz na handicap z 6 listopada 2026 (w ramach 11. kolejki Liga Portugal). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na zakład bez remisu (DNB) i przy stawce 100 zł daje 130 zł więcej potencjalnej wypłaty.
Kursy na zwycięstwo (1X2)
W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo Famalicão po kursie 1,98 w LV BET, remis po kursie 3,50 w LV BET oraz wygrana Arouki po kursie 3,85 w LV BET.
Najwyższy kurs na wygraną Arouki wystawia LV BET - 3,85, w porównaniu do najniższego 3,60 w STS. Daje to 25 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 4436 zł w bonusach.
Kursy na zakład bez remisu (DNB)
Kursy na podwójną szansę
Kursy na 1. połowę (1X2)
Kursy na 2. połowę (1X2)
Kursy na 1. połowę – podwójna szansa
Kursy na 2. połowę - podwójna szansa
Kursy na liczbę goli
| -0.5 | +0.5 | -1.5 | +1.5 | -2.5 | +2.5 | -3.5 | +3.5 | -4.5 | +4.5 | -5.5 | +5.5 | -6.5 | +6.5 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
9,60 | 1,05 | 3,50 | 1,30 | 1,85 | 1,95 | 1,33 | 3,30 | 1,11 | 6,40 | 1,03 | 13,00 | 1,01 | 29,00 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
9,90 | 1,05 | 3,40 | 1,30 | 1,82 | 1,92 | 1,32 | 3,20 | 1,11 | 6,00 | 1,03 | 13,50 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
8,10 | 1,05 | 3,40 | 1,29 | 1,82 | 1,91 | 1,31 | 3,15 | 1,10 | 5,80 | 1,03 | 9,80 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
- | - | 3,25 | 1,28 | 1,80 | 1,88 | 1,30 | 3,10 | 1,10 | 5,60 | - | - | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
7,50 | 1,05 | 3,25 | 1,28 | 1,80 | 1,88 | 1,30 | 3,10 | 1,10 | 5,50 | 1,02 | 9,00 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
9,75 | 1,05 | 3,50 | 1,30 | 1,88 | 1,92 | 1,33 | 3,30 | 1,12 | 6,25 | 1,04 | 11,50 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najwyższy w danym wyniku
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)
Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Nie, którą Superbet wycenia na 1,97. To o 3,7% więcej niż najniższy kurs 1,90 dostępny na tę samą opcję.
Kurs na Famalicão strzeli
Kurs na Arouca strzeli
Kursy na mecz i BTTS
Kursy na zwycięstwo Famalicão i liczbę goli
Kursy na remis i liczbę goli
Kursy na zwycięstwo Arouki i liczbę goli
Kursy na Famalicão - handicap
Kursy na remis - handicap
Kursy na Aroukę - handicap
Kursy na Famalicão - handicap azjatycki
Kursy na Aroukę - handicap azjatycki
Kursy na Famalicão - handicap azjatycki pełny
Kursy na Aroukę - handicap azjatycki pełny
Kursy na dokładny wynik
W dokładnym wyniku wyróżnia się rezultat 0:1, który najwyżej wycenia Fortuna kursem 11,00. Najniższa oferta na ten sam wynik to 9,50, więc różnica między bukmacherami sięga 15,8%.
| 0:0 | 1:0 | 0:1 | 1:1 | 2:0 | 0:2 | 2:1 | 1:2 | 2:2 | 3:0 | 0:3 | 3:1 | 1:3 | 3:2 | 2:3 | 3:3 | 4:0 | 0:4 | 4:1 | 1:4 | 4:2 | 2:4 | 4:3 | 3:4 | 4:4 | 5:0 | 0:5 | 5:1 | 1:5 | 6:0 | 0:6 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
9,80 | 7,20 | 11,00 | 6,00 | 9,00 | 20,00 | 8,40 | 13,00 | 14,00 | 17,00 | 60,00 | 16,00 | 35,00 | 29,00 | 45,00 | 70,00 | 40,00 | 100,00 | 40,00 | 100,00 | 70,00 | 100,00 | 100,00 | 100,00 | 100,00 | - | - | - | - | - | - | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
9,60 | 7,10 | 10,50 | 6,00 | 8,80 | 19,50 | 8,20 | 12,50 | 13,50 | 16,50 | 55,00 | 15,50 | 34,00 | 28,50 | 43,00 | 70,00 | 40,00 | 100,00 | 38,00 | 100,00 | 70,00 | 100,00 | - | - | - | 100,00 | 100,00 | 100,00 | 100,00 | 100,00 | 100,00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
9,00 | 6,50 | 9,50 | 5,50 | 8,00 | 18,00 | 7,50 | 11,00 | 13,00 | 15,00 | 50,00 | 14,00 | 32,00 | 26,00 | 38,00 | 65,00 | 38,00 | 100,00 | 35,00 | 100,00 | 65,00 | 100,00 | 100,00 | 100,00 | 100,00 | - | - | - | - | - | - | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najwyższy w danym wyniku
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Dla meczu Famalicão - Arouca dostępnych jest 520 kursów od 6 legalnych bukmacherów na 23 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 92,9% i dotyczy rynku na zakład bez remisu (DNB), gdzie kurs 2,70 w Fortuna przewyższa najniższą selekcję 1,40 w Superbet.
Najwięcej najwyższych kursów meczowych Famalicão - Arouca ma LV BET, który prowadzi w 8 rynkach zdarzeń.