środa, 19 czerwca 2024

Betclic - zakłady na hokej

05.06.2024, 15:23
Autor: M. Stępień
Najlepsze promocje dostępne z kodem LEGALSPORT
Spis treści
Rozwiń
 1. Typowanie hokeju w Betclic: porady dla graczy
  1. Zabezpieczaj zakłady na hokej w Betclic poprzez typ dwudrogowy
  2. Graj BTTS na hokej w Betclic
  3. Betclic - obstawiaj hokej na liczbę bramek
 2. Obstawianie hokeja w Betclic – przykładowy kupon online
 3. FAQ: pytania graczy o hokej na lodzie w Betclic

Spółka BEM Operations Limited, czyli właściciel marki Betclic Polska należy obecnie do absolutnego TOP-u bukmacherów oferujących swoje usługi w Polsce.

Zakłady na hokej w Betclic - jak obstawiać hokejowe typy online

W tym miejscu musimy zwrócić szczególną uwagę na mega rozbudowaną ofertę zakładów sportowych, w której bez problemu znajdziecie interesujące selekcje z z extra współczynnikami. Wśród dyscyplin sportowych, obecnych w ofercie w Betclic online, nie mogło zabraknąć oczywiście zakładów bukmacherskich na hokej na lodzie.

Bukmacher z Wrocławia umożliwia graczom typowanie hokejowych zmagań zarówno za pomocą przejrzystej strony internetowej (dostępna pod adresem www.betclic.pl), jak i nowoczesnej aplikacji mobilnej, która obsługuje różne modele smartfonów i tabletów (m.in. Samsung, Huawei, LG, Xiaomi). Odpalając którąś z tych platform, będziemy mieć do wyboru hokejowe typy i podtypy nawet z 16 różnych lig z całego świata.

Taka liczba rozgrywek może robić wrażenie, tym bardziej że w Betclic zagramy nie tylko na najbardziej popularne ligi (amerykańska NHL, rosyjskie KHL i MHL, polska PLH czy fińska Liiga), ale również na hokejowe mecze rozgrywane w innych krajach takich jak Niemcy, Francja, Czechy, Białoruś czy Kazachstan. Dla porównania, w BETFAN macie do wyboru zakłady z 13 krajów, a Start Typ Sport i LV BET tylko z 12.

Bogata oferta zakładów na hokej w BetclicNajlepsze światowe ligi do typowaniaHokejowa oferta zakładów pre-match oraz LIVE
Bogata oferta zakładów na hokej w Betclic
Najlepsze światowe ligi do typowania
Hokejowa oferta zakładów pre-match oraz LIVE
TYPUJ w

Przechodząc do konkretnych selekcji udostępnianych w Betclic w ramach zakładów na hokej na lodzie, najbardziej popularnymi rynkami wybieranymi przez graczy są zakłady na wynik meczu (1X2), zwycięzca meczu z uwzględnieniem dogrywki bądź rzutów karnych (12), typy na liczbę bramek w meczu oraz handicap bramkowy. To jednak nie wszystko, co ma do zaoferowania firma sponsorująca polską kadrę siatkarzy. Nie możemy zapominać, że w Betclic postawicie również na podwójną szansę, strzelca bramki, dokładny wynik, a także zakłady na poszczególne tercje.

Łącznie na najlepsze rozgrywki wrocławski buk wystawia nawet do 200 różnych selekcji. Jak zatem wygląda na tle konkurencji? Pod tym względem Betclic wyprzedza np. TOTALbet, forBET i PZBuk, którzy w swoich propozycjach mają po około 80 wariantów do typowania, a w STS czy Fortunie jest jeszcze mniej, bo maksymalnie 40. To sprawia, że dla miłośników tego typu rozgrywek Betclic to najlepszy bukmacher do typowania hokeja.

Na koniec pragniemy przypomnieć o tym, że Betclic Zakłady Bukmacherskie jest w pełni zaufanym operatorem zakładów sportowych. W 2018 roku Ministerstwo Finansów wydało mu licencję potwierdzającą, że korzystanie z usług tego bukmachera jest w 100% legalne i bezpieczne (numer zezwoleniaPS4.6831.11.2017). Wszelkie rozliczenia kuponów i dyspozycje przelewów bankowych będą odbywały się zgodnie z polskim prawem.

Jeśli więc chcecie typować zakłady bukmacherskie na hokej w Betclic, ten poradnik jest właśnie dla Was. W dalszej części tekstu przygotowaliśmy dla Was praktyczne wskazówki, które będą miały bezpośrednie przełożenie na efektywne obstawianie hokeja na lodzie u wrocławskiego operatora zakładów wzajemnych i pozwolą Wam zgarniać wysokie wygrane.

Typowanie hokeju w Betclic: porady dla graczy

Pakiet powitalny Betclic możesz wykorzystać na typowanie hokeja
 • Bonus bez ryzyka 50 zł
 • Gra bez podatku BEZ LIMITÓW

50 zł

Hokej na lodzie - podobnie jak piłka nożna - jest sportem trzydrogowym, co oznacza że każdy mecz może zakończyć się zwycięstwem gospodarzy, zwycięstwem gości lub remisem. Tego typu zakłady trzydrogowe w Betclic opatrzone są bardzo korzystnymi współczynnikami kursowymi, z których nie sposób skorzystać. Z tego względu to właśnie klasyczne typy na zwycięstwo w hokeju są najczęściej wrzucane na internetowe kupony bukmacherskie SOLO i AKO przez graczy Betclic,

typuję hokej w betclic
Korzystam z atrakcyjnych kursów i mega promocji

Warto jednak wiedzieć, że w Betclic Polska znajdziecie również wiele innych typów i podtypów na hokej, które mogą się okazać bardzo zyskowne i również warto po nie sięgać. A zatem, jakie jeszcze selekcje i rynki hokejowe warto grać u tego legalnego bukmachera? Zapraszamy do lektury!

Nie unikaj typów na wynik meczu hokejowego

Oczywiście gra na wynik meczu w regulaminowym czasie gry (po rozegraniu trzech dwudziestominutowych tercji) wiąże się ze znacznie większym ryzykiem przegranej niż w przypadku typowania na zwycięzcę meczu, uwzględniający dogrywkę i rzuty karne. Musicie jednak pamiętać, że rynki trzydrogowe w Betclic posiadają bardzo często najlepsze na polskim rynku kursy bukmacherskie, która sprawią że Wasze wygrane będą zdecydowanie wyższe. Różnice na pojedynczych selekcjach mogą wynosić nawet 50-70 groszy, więc kontrast jest zauważalny gołym okiem.

Betclic z najlepszą ofertą kursową na hokej
Zakłady na wynik meczu - porównanie kursów na hokej

Dobrym przykładem może tu być pojedynek z ligi rosyjskiej w ramach rozgrywek KHL – Kontinental Hokey League. Pod lupę wzięliśmy starcie dwóch zbliżonych do siebie ekip z Konferencji Zachodniej: Vityaz Podolsk vs Czerepowiec. Globalnie patrząc na wszystkie trzy współczynniki, Betclic ustalił najwyższe kursy, mając najniższą marżę.

Typy prezentowały się następująco: 2,28/4,20/2,70. Jeżeli chodzi o typ na gospodarzy wyższą wartość odnotowaliśmy tylko w TOTALbet – tam „jedynka” miała kurs 2,30. Grając na remis w tym meczu Betclic był bezkonkurencyjny w stawce, ponieważ reszta bukmacherów wystawiła dużo niższe rynki: PzBuk 4,15, forBET 4,10, a w Fortunie i TOTALbet 4,00. Typ na gości w Betclic to trzecia opcja do wyboru – tylko Fortuna i BETFAN ustalili wyżej 2,75 i 2,73.

Zabezpieczaj zakłady na hokej w Betclic poprzez typ dwudrogowy

Jeżeli ktoś uzna, że nie chce zbytnio ryzykować i woli zabezpieczyć swój kupon przed np. remisem w meczu hokejowym, może z powodzeniem korzystać z zakładów na zwycięstwo w meczu u sponsora strategicznego gali FAME MMA. Typ dwudrogowy oznacza, że gracz musi wytypować ostatecznego triumfatora danego spotkania, gdzie ewentualna dogrywka czy rzuty karne są także wliczane do zakładu. Kursy są adekwatnie niższe, ale bardzo często może się zdarzyć, że właśnie taki wybór uratuje cały kupon.

Betclic z najlepszym kursem na typ zwycięstwo w meczu
Porównanie hokejowych kursów bukmacherskich na zakłady dwudrogowe

Nasi eksperci od hokeja na lodzie odnotowali, że wrocławski operator proponuje najlepsze kursy na faworytów w zakładach dwudrogowych z takich lig jak np. polska, rosyjska, fińska, czeska oraz NHL. Porównaliśmy więc typy na mecz z naszej rodzimej polskiej ligi: GKS Katowice vs Cracovia Kraków.

Typ dwudrogowy na wygraną faworyta z Katowic prezentowały się tak: najlepsze współczynniki ukazały się w Betclic i TOTALbet (1,44), w dalszej kolejności był forBet 1,42 oraz BETFAN i STS po 1,40. Co ciekawe, dzień przed meczem sponsor ligi hokeja w naszym kraju PZBuk nie wystawił takiego rynku do obstawienia.

Graj BTTS na hokej w Betclic

Zakład BTTS w meczach hokeja na lodzie jest bardzo popularnym typem w Betclic, z tego względu że w pojedynkach na tafli lodowej pada po prostu dużo bramek. Typy na to, że w danym starciu oba zespoły trafią krążek do bramki należą do tzw. „pewniaków” i są opatrzone kursami zazwyczaj w przedziale 1,15-1.,30.

Z naszych obserwacji wynika, że właśnie te selekcji i rynki na wynik meczu należą do najchętniej obstawianych przez typujących. Sprawdziliśmy więc jakie kursy na BTTS udostępniają koncesjonowani operatorzy gier sportowych w Polsce.

Hokej na lodzie w Betclic: zakład na BTTS
Zakłady BTTS na hokej w Betclic - obie drużyny strzelą bramkę

Nie byliśmy zdziwieni tym, że to w Betclic odnotowaliśmy najwyższe wartości na kilka pojedynczych spotkań. Dla przykładu przedstawimy Wam kursy z meczu ligi KHL – Dynamo Moskwa vs Dynamo Ryga. Liderem pod względem wysokości współczynników był Betclic wraz z innym potentatem na rynku – BETFAN (obaj po 1,22).

Nieco niższy kurs był w forBET (1,21) oraz w TOTALbet i eToto (1,20). Ponownie bukmacher kojarzony z hokejem PzBuk jest nisko w naszym zestawieniu – bukmacher z oprogramowaniem Cherry Online miał kurs 1,19. Najbardziej doświadczeni operatorzy STS, Fortuna czy LVBET w ogóle nie wystawiają zakładów na strzelone bramki przez obie drużyny.

Betclic - obstawiaj hokej na liczbę bramek

Tak jak wspomnieliśmy powyżej, hokej na lodzie to gra, w której pada stosunkowo dużo bramek. Średnia dla polskiej ligi wynosi np. 4,25 na mecz, a dla ligi rosyjskiej 5,50, co tylko potwierdza że zakłady na bramki są opłacalne w zakładach bukmacherskich.

W ofertach polskich operatorów najczęściej można się spotkać z przedziałem 4.5-6.5 bramek w rynkach na powyżej/poniżej goli w meczu. Jest też kilku bukmacherów, którzy dają możliwość obstawienia bramek na poziomie 7.5. Oprócz Start Typ Sport, Fortuny czy BETFAN należy do nich także Betclic, który dodatkowo proponuje Wam bardzo dochodowe kursy na liczbę bramek.

Hokej na lodzie: zakłady na liczbę bramek Najwyższe kursy bukmacherskie w BetclicSzeroka gama selekcji na bramki w meczu hokejaTyp: powyżej 4.5 gol w meczu
Hokej na lodzie: zakłady na liczbę bramek 
Najwyższe kursy bukmacherskie w Betclic
Szeroka gama selekcji na bramki w meczu hokeja
Typ: powyżej 4.5 gol w meczu
1.42 GRAJ w

Oczywiście przed każdą grą na bramkowe undery lub overy trzeba szczegółowo sprawdzić statystyki poszczególnych drużyn, biorących udział w meczu na który planujemy postawić własne fundusze. Drugi krok to wybór najlepszych współczynników, które znajdziecie przede wszystkim w Betclic.

Potrzebujecie potwierdzenia? Bez problemu znaleźliśmy je w wielu ligach, m.in. w fińskiej gdzie mierzyły się Llves Tampere vs JVP Jyvaskyla. Rynki na powyżej 4.5 bramek w meczu najbardziej okazałe były w Fortunie (1,43). Tuż za cieszyńskim bukiem uplasował się Betclic i inny doświadczony operator STS (kurs 1,42). Reszta firm (PzBuk, TOTALbet, forBET, BETFAN) wystawili wartość 1,40. Z kolei w przypadku selekcji na poniżej 4.5 bramek Betclic był bezkonkurencyjny i wystawił zdecydowanie najwyższy kurs – 2,75. Inni ustalili go na maksymalnym poziomie 2,70.

Typuj czy dany zawodnik strzeli bramkę 

Na koniec proponujemy Wam zakłady ogólnie posiadające jedne z wyższych kursów, czyli typ na strzelca bramki w meczu hokejowym. Te zakłady są zarezerwowane dla miłośników analiz i ryzyka. Oczywiście na lodzie zawodnicy mogą mieć dużo więcej okazji do strzelania bramki niż np. piłkarze, ale mimo wszystko trafienie krążkiem do bramki nie należy do najłatwiejszych zadań.

Dlatego bukmacherzy, nawet na strzeleckich liderów drużyn ustalają bardzo atrakcyjne kursy, które warto wyłapywać. To właśnie w Betclic znajdziecie najwyższe współczynniki na takie selekcje, które nawet w zakładach pojedynczych (SOLO) mogą przynieść Wam o wiele pokaźniejsze wygrane niż u konkurencji.

Wysokie kursy na strzelców bramek
Hokej: zakłady na strzelców bramek w Betclic

Ponadto zakłady na strzelców nie są popularne wśród operatorów z licencją MF. Wielu z nich tacy jak: BETFAN, STS, forBET czy LVBET w ogóle nie udostępniają tego typu zakładów, skupiając się na innych opcjach. Z naszej obserwacji wyszło, że tylko czterech polskich buków proponuje rynki na konkretnych strzelców bramek.

Sprawdziliśmy jakie warianty możemy wybrać w meczu Salavat Ulaev vs Spartak Moskwa. Przykładowo typ, że najlepszy strzelec Spartaka Lucas Radil strzeli gola w tym spotkaniu był najlepszy w Betclic (3,50). W PzBuk ustalono wartość 3,35, w Fortunie 2,90, a w TOTALbet tylko 2,50. Widzimy, że różnica między bukmacherami może wynieść nawet złotówkę. Najwięcej zakładów udostępnianych jest przy okazji zmagań najlepszych hokeistów świata w ramach ligi NHL.

Obstawianie hokeja w Betclic – przykładowy kupon online

Zdajemy sobie sprawę, że dla wielu typujących, szczególnie tych z małym doświadczeniem, obstawianie hokeja na lodzie nie należy do najłatwiejszych. Dlatego dla wszystkich czytelników serwisu Legalsport.pl przygotowaliśmy przykładowy kupon, uwzględniający wszystkie nasze porady, wskazane w poprzedniej części artykułu.

Zakłady bukmacherskie Betclic
Kupon bukmacherski na hokej w Betclic
KalPa – Assat Pori, Liiga, typ: wynik meczu 1, kurs – 1,60
Avangard Omsk – Ak Bars Kaznań, KHL, typ: zwycięstwo 1, kurs – 1,67
Unia Oświęcim – Zagłebie Sosnowiec, PHL, typ: BTTS tak, kurs – 1,22
Olomouc – Sparta Praga, Extraliga, typ: poniżej 6.5 bramek, kurs – 1,33
Vityaz – Czerepowiec, KHL, typ: J.Danforth strzeli gola, kurs – 2,50
GKS Katowice – Cracovia Kraków, PHL, typ: zwycięstwo 1, kurs – 1,44
------------------------------
Kurs całkowity kuponu: 15.60 | Stawka kuponu: 100 PLN
Ewentualna wygrana: 1 372,80 PLN
Ewentualna wygrana z MULTI+: 1 510,08 PLN (extra premia 10%)
Nowe konto z kodem w Betclic

Nasz wirtualny kupon akumulowany na hokej w Betclic składa się z sześciu zdarzeń. Po dwa mecze dotyczą najwyższych klas rozgrywkowych w Polsce i Rosji. Dodatkowo wybraliśmy po jednym meczu z ligi czeskiej i fińskiej. Zdecydowaliśmy się postawić standardowe 200 zł, a kurs całkowity kuponu wyniósł 15.60.

Wygrana na takim kuponie 6 AKO może wynieść 1 372,8 zł, ale tu Betclic przygotował dla typerów niespodziankę. Ze względu na to, że kupon spełnia wymagania promocji MULTI+ (wszystkie pojedyncze zdarzenia mają kurs minimum 1,20) otrzymaliśmy dodatkową premię do wygranej, wynoszącą 10%. Ostatecznie więc nasza potencjalna wygrana z tego kuponu online może być o prawie 140 zł wyższa!

FAQ: pytania graczy o hokej na lodzie w Betclic

Poniżej znajdziecie zbiór najczęściej pojawiających się w sieci pytań na temat obstawiania hokeja na lodzie w Betclic. Zespół naszych ekspertów od tej dyscypliny sportowej specjalnie dla Was przygotował wyczerpujące odpowiedzi, które będą pomocne przy zawieraniu hokejowych zakładów bukmacherskich.

1️⃣ Czy warto obstawiać hokej w Betclic?

Tak, obstawianie hokeja na lodzie w Betclic jest bardzo opłacalne, ponieważ kursy na zmagania hokeistów oferowane przez wrocławskiego operatora należą do najlepszych na rynku. Dodatkowo firma wspierająca polskich siatkarzy ma w swojej bazie mnóstwo promocji i bonusów, które nie tylko ulepszają grę, ale również pozwalają na zgarnięcie dużo wyższych profitów finansowych na kuponach online.

2️⃣ Które zakłady hokejowe najlepiej typować w Betclic?

Zdecydowanie najczęściej granym systemem bukmacherskim na hokej jest zakład na zwycięzcę meczu, czyli typ dwudrogowy z dwiema możliwościami do wyboru. Na tego typu selekcje znajdziecie tutaj bardzo korzystne współczynniki kursowe. To jeszcze nie wszystko, gdyż w Betclic warto grać także na klasyczny zakład 1X2, liczbę bramek w meczu czy strzelców bramek.

3️⃣ Czy Betclic ma dobre kursy na hokej na lodzie?

Tak, zaufany bukmacher internetowy Betclic ma nie tylko wyjątkowo dużo selekcji na hokejowe zmagania, ale może się też pochwalić jednymi z najwyższych współczynników na polskim rynku zakładów sportowych. Kursy na wiele hokejowych selekcji przewyższają propozycje jakie znajdziemy m.in. w Superbet, LVBET czy eToto.

Komentarze (0)
Skomentuj artykuł pt. Betclic - zakłady na hokej
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.