poniedziałek, 17 czerwca 2024

STS rejestracja

13.06.2024, 10:13
Autor: M. Lesiak
Spis treści
Rozwiń
 1. Rejestracja konta w STS
  1. Jak zarejestrować konto w STS?
  2. Jak działa konto tymczasowe w STS po rejestracji?
  3. Jak utworzyć w STS konto stałe
  4. Rejestracja w STS a weryfikacja konta
  5. Czy obsługa klienta STS pomoże mi założyć konto?
 2. Czy rejestracja w STS jest bezpieczna?
 3. Pierwsze logowanie na konto po rejestracji w STS
 4. Czy warto zarejestrować się w STS?
 5. Rejestracja w punkcie STS
  1. Jak przebiega rejestracja STS w lokalu?
  2. Co jest potrzebne do założenia konta w punkcie STS?
  3. Ile czasu zajmuje rejestracja w lokalu STS?
 6. FAQ
Szybka rejestracja w STS z kodem do promocji powitalnych

Do rejestracji za darmo u bukmachera STS potrzebne Ci będą przede wszystkim podstawowe dane osobowe, adres e-mail, a także hasło polecające, które pozwoli utworzyć konto na najlepszych dostępnych warunkach regulaminowych.

Rejestracja nowego konta
Aktualne hasło VIP: LEGALSPORT. Ważne na czerwiec 2024

Założyć konto w Star-Typ Sport możesz zarówno na stronie internetowej tego legalnego operatora, jak i w jego aplikacji na telefon. Oba formularze zgłoszeniowe są identyczne, tak więc ostatecznie platformę do rejestracji w STS możesz wybrać na bazie indywidualnych preferencji.

Rejestracja konta w STS

Zarejestruj konto w STS w prosty sposób i dołącz do ekscytującego świata zakładów. Podaj swoje dane, wybierz unikalną nazwę użytkownika, która będzie Twoim znakiem rozpoznawczym, stwórz bezpieczne hasło i wpisz nasz zwrot polecający LEGALSPORT. Potwierdź wiek i akceptuj regulamin.

sts

Załóż konto - odbierz:
100 zł bez ryzyka, 1500 zł za wpłatę oraz 60 zł za zadania

Gotowe! Tak w uproszczeniu wygląda rejestracja w STS w 2024 roku. A jak prezentuje się kompletny proces zakładania konta u tego buka krok po kroku?

Jak zarejestrować konto w STS?

Konto w STS możesz zarejestrować w trzech bardzo prostych i intuicyjnych krokach. Dodatkowo profil typerski możesz aktywować zarówno z poziomu przeglądarki na laptopie lub desktopie, jak i w aplikacji mobilnej, która działa na urządzeniach z systemem IOS oraz Android.

 • Wejdź na stronę STS, a następnie wypełnij formularz.
 • Uzupełnij dane oraz wpisz kod do rejestracji o treści: LEGALSPORT
 • Wyślij wniosek. Gratulację, właśnie zarejestrowałeś swoje konto do zakładów.

Na tym etapie rejestracji w STS nie są potrzebne skany dowodu czy paszportu. Wprowadzona przez tego bukmachera szybka rejestracja bez dowodu pozwala założyć uproszczone konto tymczasowe bez zbędnych formalności. Jeśli chodzi o betowanie i odbieranie nagród pieniężnych, to działa ono na identycznych zasadach, co konto stałe. Szczegółowe informacje o tym, jak się zarejestrować w STS przeczytasz poniżej w naszej instrukcji. Dokładnie opisaliśmy wszystkie trzy kroki potrzebne do przeprowadzenia i zakończenia rejestracji w Star-Typ Sport.

Rejestracja w STS - krok 1: podaj dane do logowania

Otwórz stronę internetową bukmachera sts.pl. W prawym górnym rogu znajduje się okienko z napisem "ZAŁÓŻ KONTO" (obok ZALOGUJ). Po kliknięciu pojawi się formularz rejestracyjny. W pierwszej części wniosku online, która jest zatytułowana "Dane konta STS", podaj informacje potrzebne do logowania: adres mail, hasło do konta oraz numer telefonu. Pamiętaj, że w tym kroku musisz również aktywować nasze hasło do STS: LEGALSPORT.

Jak się rejestruje konto w STS - instrukcja

Aktywację przeprowadzisz poprzez wpisanie lub wklejenie go w pole opisane jako "Kod promocyjny". Na tym etapie rejestracji profilu w STS należy również zaznaczyć checkbox potwierdzający pełnoletniość i zapoznanie się z regulaminem STS. To okienko jest obowiązkowe, natomiast zaznaczenie drugiego checkboxa, który znajduje się poniżej, oznacza zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną. Jest to zgoda na przesyłanie przez STS informacji o nagrodach, premiach, konkursach i ofertach specjalnych. Po uzupełnieniu wszystkich danych możesz już kliknąć button "DALEJ" i przejść do drugiego kroku rejestracji w STS.

Rejestracja w STS - krok 2: podaj dane osobowe i kontaktowe

W drugiej części wniosku rejestracyjnego o nazwie "DANE KONTA" musisz wypełnić podstawowe dane osobowe. W tym kroku rejestracyjnym u bukmachera STS podajesz następujące informacje:

 • imię i nazwisko,
 • narodowość (domyślnie wybrana jest Polska),
 • numer PESEL.

Następnie wypełniony wniosek potwierdzasz kodem SMS, który otrzymasz na podany wcześniej numer telefonu. Jest to pole obowiązkowe, ale STS nie pobiera żadnych opłat związanych z wysyłką wiadomości tekstowej. Na koniec tego etapu musisz jeszcze zaznaczyć dwa okienka ze zgodami. Kliknięcie pierwszego z nich potwierdza, że rejestrując konto w STS chcesz otrzymać premię dla nowych graczy na swoje konto, natomiast drugie to potwierdzenie prawdziwości informacji podanych w formularzu.

Rejestracja w STS - krok 3: wyślij wniosek zgłoszeniowy

Ostatnim krokiem jest wysyłka kompletnego wniosku do STS Zakłady Bukmacherskie z prośbą o zarejestrowanie nowego użytkownika. Zrobisz to za pomocą przycisku "Zarejestruj", który znajduje się w drugim kroku formularza internetowego. Po zrealizowaniu tej czynności praktycznie od razu możesz zasilać konto depozytem, stawiać kupony SOLO i AKO, czy też odbierać wszystkie przyznane premie gotówkowe na dobry początek w kwocie 760 zł.

Jak działa konto tymczasowe w STS po rejestracji?

Zarejestrowane konto tymczasowe w STS pozwala korzystać ze wszystkich funkcji bukmachera dotyczących stawiania zakładów oraz odbioru nagród pieniężnych. Posiadając tymczasowego użytkownika możesz bez przeszkód obstawiać dowolne zdarzenia sportowe za środki własne lub premiowe.

Rejestrując w zakładach bukmacherskich STS konto tymczasowe nie nakładasz ponadto na siebie żadnych ograniczeń w zakresie rodzaju stawianych kuponów, typowanych dyscyplin, czy też notowań bukmacherskich. Możesz więc stawiać zakłady pojedyncze i AKO na wydarzenia z całej dostępnej gamy zdarzeń, którą ma do dyspozycji Star-Typ Sport.

Zalety konta tymczasowego po szybkiej rejestracji w STS

 • Szybki start: W STS konto tymczasowe umożliwia szybkie rozpoczęcie obstawiania zakładów bukmacherskich bez długiego procesu rejestracji.
 • Brak konieczności weryfikacji: Nie trzeba przesyłać skanów dokumentów tożsamości.
 • Możliwość późniejszej weryfikacji: Skan lub zdjęcie dokumentu można przesłać w późniejszym czasie.
 • Wyższa nagroda dla nowych: Szybkie Konto Tymczasowe umożliwia skorzystanie z wyższej premii 760 zł.
 • Wygoda i bezpieczeństwo: Konto Tymczasowe STS zapewnia wygodę oraz bezpieczeństwo, eliminując niektóre formalności związane z procesem rejestracji.

Jak utworzyć w STS konto stałe

Aby utworzyć konto stałe w STS, należy, po zalogowaniu się na profil użytkownika, uzupełnić brakujące dane w zakładce "Moje konto" w celu aktywacji pełnego profilu typerskiego. Konieczne jest przesłanie zdjęć lub skanów obu stron dokumentu tożsamości, takiego jak dowód osobisty, oraz podanie adresu zamieszkania, a także potwierdzenie pseudonimu i adresu e-mail.

Rejestracja w STS Zakłady Bukmacherskie

Po wypełnieniu wszystkich wymaganych pól, konto online zostanie przesłane do weryfikacji. Proces ten zazwyczaj trwa krócej niż kwadrans. Przekształcić użytkownika tymczasowego w zwykłe konto STS możesz w dowolnym momencie, niezależnie od ilości wykorzystanych środków na zakłady.

Korzyści płynące z rejestracji w STS konta stałego

Największą korzyścią przekształcenia konta tymczasowego w zarejestrowane konto stałe w STS jest uzyskanie dostępu do wszystkich funkcji oferowanych przez tego bukmachera. Posiadanie konta stałego w Star-Typ Sport umożliwia szybkie i wygodne dokonywanie transakcji finansowych w postaci wypłat środków na indywidualny rachunek bankowy. Na koncie stałym u tego buka zyskasz także możliwość nielimitowanego stawiania zakładów sportowych (w przeciwieństwie do konta tymczasowego możesz zagrać za więcej niż 5000 zł).

Rejestracja w STS a weryfikacja konta

Weryfikacja informacji i przesłanych dokumentów przez STS następuje po kliknięciu w link aktywacyjny, podesłany drogą mailową po wysłaniu wniosku. Sprawdzana jest poprawność danych oraz przeprowadzana jest weryfikacja tożsamości na podstawie skanów dowodu lub paszportu. Zajmuje to do 30 minut. Czas weryfikacji danych osobowych, kontaktowych oraz załączonych dokumentów może się zmieniać w zależności od natężenia ruchu.

Rejestracja STS - skan dowodu lub paszportu

Zdjęcie lub skan ID jest najważniejszym elementem pełnej rejestracji w STS Zakłady Bukmacherskie. Pozwala on bukmacherowi ocenić czy zgodnie z prawem możesz otworzyć konto stałe na podstawie daty urodzenia, numeru PESEL czy narodowości. Skany zarówno dowodu osobistego, jak i paszportu dają też możliwość sprawdzenia pracownikowi STS czy podałeś prawdziwe informacje. Przesłanie skanu do STS jest bezpieczne. Bukmacher zobowiązany jest do szyfrowanych połączeń i ochrony danych. Kontroluje go regularnie Ministerstwo Finansów.

Czy obsługa klienta STS pomoże mi założyć konto?

Obsługa klienta STS jest gotowa udzielić Ci pomocy w procesie rejestracji i zakładania konta. Możesz liczyć na profesjonalny zespół, który odpowie na Twoje pytania dotyczące darmowej rejestracji w Star-Typ Sport. Bez względu na to, czy skontaktujesz się z nimi telefonicznie, mailowo czy za pośrednictwem czatu na żywo, zawsze będą dostępni, aby udzielić Ci wsparcia i wskazówek związanych z procesem tworzenia nowego profilu online.

Czy rejestracja w STS jest bezpieczna?

Rejestracja w STS w 2024 roku jest w pełni bezpieczna. Po założeniu profilu do betowania u tego buka możesz być pewny, że zarówno Twoje kupony bukmacherskie, jak i dane osobowe, w tym skany dowodu tożsamości, są zabezpieczone w odpowiedni sposób i chronione zgodnie z najwyższymi standardami. Nad bezpieczeństwem czuwa nie tylko sam STS, który posiada najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, ale także Ministerstwo Finansów, które przyznało temu operatorowi licencję na organizowanie zakładów w punktach i internecie.

Pierwsze logowanie na konto po rejestracji w STS

Pierwsze logowanie w STS można przeprowadzić od razu po zarejestrowaniu profilu użytkownika. Od ręki, po mailowej aktywacji konta, odblokowany masz dostęp do logowania zarówno przez stronę internetową, jak i aplikację mobilną. Wygodny sposób na pierwsze logowanie po rejestracji w Star-Typ Sport prezentujemy poniżej.

Jak zalogować się do STS po rejestracji:

Logowanie na konto STS po rejestracji profilu użytkownika w 2024 r.

Po poprawnym zalogowaniu się na konto w STS zobaczysz indywidualny panel do zarządzania i edycji danych, a także wszystkie aktywne premie gotówkowe 760 zł za prawidłową rejestrację za darmo rachunku do betowania zakładów sportowych w STS Zakłady Bukmacherskie.

Czy warto zarejestrować się w STS?

Rejestracja w STS jest korzystnym rozwiązaniem dla graczy. Zdecydowanie warto założyć konto u bukmachera Star-Typ Sport ze względu na rozbudowaną ofertę zakładów, świetne kursy bukmacherskie, a także dostęp do unikalnych i zyskownych premii gotówkowych, w tym tych na dobry początek o wartości 760 zł.

Zalety rejestracji w STS - dlaczego warto założyć konto do zakładów bukmacherskich

Powinieneś rozważyć rejestrację w STS w 2024 roku także dlatego, że u tego legalnego bukmachera możesz stawiać zakłady za pośrednictwem świetnie działającej strony internetowej oraz intuicyjnej aplikacji mobilnej. Obie platformy działają bez zarzutu na każdym rodzaju sprzętu. W STS nie ma mowy o opóźnieniach, zacinaniu się czy błędach, co podnosi płynność gry i sprawia, że betowanie jest przyjemne.

Rejestracja w punkcie STS

Zarejestrować konto w STS za darmo możesz także w punkcie stacjonarnym. Bukmacher posiada ponad 430 lokali naziemnych na terenie Polski, w których można od ręki utworzyć profil do obstawiania zakładów. By zarejestrować się poprawnie w lokalu STS, należy zabrać ze sobą dowód potwierdzający tożsamość oraz numer konta bankowego.

Jak przebiega rejestracja STS w lokalu?

W celu założenia konta w STS, wystarczy podejść do okienka obsługi klienta, wylegitymować się pracownikowi punktu i postępować zgodnie z jego wytycznymi. Otrzymasz druk do wypełnienia danych osobowych i adresowych, które konsultant wprowadzi następnie do systemu. Na koniec otrzymasz kartę członkowską, na której możesz zbierać punkty do specjalnego rankingu.

Co jest potrzebne do założenia konta w punkcie STS?

Do zarejestrowania konta STS w punkcie stacjonarnym potrzebny jest dowód osobisty lub paszport oraz numer konta bankowego. Pracownik punktu zweryfikuje Twoje ID oraz dokona darmowej rejestracji konta.

Ile czasu zajmuje rejestracja w lokalu STS?

Rejestracja w punkcie naziemnym STS Zakłady Bukmacherskie trwa mniej więcej 10-15 minut.

FAQ

1️⃣ Ile trwa zmiana konta tymczasowego w stałe?

Jeśli zmieniasz konto tymczasowe w konto stałe, należy uzupełnić dane o konto bankowe oraz kopie dokumentów potwierdzających tożsamość. Trwa to ok 1-2 minut, natomiast sprawdzenie tych danych i aktywacja konta stałego przez pracownika STS zajmuje zwykle 10 do 15 minut.

2️⃣ Jak zarejestrować konto STS nie mając skończonych 18 lat?

Osoby poniżej 18 roku życia nie mogą zakładać kont do zakładów w STS. Wynika to z Ustawy Hazardowej oraz regulaminu bukmachera.
Zatem bez ukończonych 18 lat nie można obstawiać meczów w STS.

3️⃣ Czy podawanie danych podczas zakładania konta w STS jest bezpieczne?

Jak najbardziej tak, dane są zabezpieczone szyfrowaniem. Pełną ochronę i bezpieczeństwo zapewniają najnowocześniejsze technologie zastosowane na stronie bukmachera i aplikacji STS, nadzorowane przez Ministerstwo Finansów.

4️⃣ Czy konto STS jest darmowe?

Tak, konto w STS założysz za darmo. Prowadzenie konta i przechowywanie depozytów także jest bezpłatne.

Komentarze (1)
Skomentuj artykuł pt. STS rejestracja
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Matek1980
skomentowano ponad miesiąc temu
Czy ten STS jest faktycznie taki dobry, bo wszyscy z niego korzystają, a ja patrzę sobie na kursy/zdarzenia i mam wątpliwości. Jakoś mi nie leży. Nie wiem, może się za długo zastanawiam. Ktoś pomoże ogarnąć temat?

Przeczytaj również

Może cię zainteresować

Inni czytali również

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.