czwartek, 23 maja 2024

Jak obstawiać sporty wirtualne w Superbet

Najlepsze typy na sporty wirtualne w Superbet online. Jakie selekcje wypadają najlepiej na wirtualną rywalizację w Superbet?

Cashback do 3500 zł w Superbet online
Spis treści
Rozwiń
 1. Jak typować sporty wirtualne w Superbet – praktyczne porady
  1. Korzystaj z szerokiej oferty
  2. Graj wirtualne rzuty karne
  3. Typuj wirtuale bez podatku
  4. Korzystaj z opłacalnych podtypów
  5. Graj połowy
  6. Stawiaj na moc silników w wirtualnych wyścigach
  7. Typuj wirtualny żużel z wysokimi kursami
  8. Obstawiaj szybkie okrążenia
 2. Przykładowy kupon na virtuals w Superbet
 3. Promocje na sporty wirtualne w Superbet
  1. Nagroda na start z kodem
 4. FAQ: Pytanie o typowanie sportów wirtualnych w Superbet
 • Zakład bez ryzyka 3500 zł (cashback)
 • Bonus 200 zł za wpłatę (100% od depozytu)
 • Freebet 55 zł od depozytu i za apkę

3755 zł

Zakłady na komputerowe sporty wirtualne stanowią idealne uzupełnienie każdej oferty bukmacherskiej., zwłaszcza że coraz więcej graczy ceni sobie możliwość obstawiania o każdej porze dnia i nocy.

Jak obstawiać sporty wirtualne w Superbet Polska

Głuchy na te trendy nie pozostaje Superbet, czyli  bukmacher, który jest jednym z najlepiej ocenianych operatorów internetowych w Polsce. Warto pamiętać, że nim dotarł do naszego kraju i uzyskał licencję Ministerstwa Finansów z powodzeniem prowadził swoją działalność w innych krajach Europy Środkowo-Wschodniej i dziś pochwalić się on może wiodącą rolą na tym rynku.

Atrakcyjne bonusy na virtuals
Pakiet premii powitalnych z kodem do 3755 zł

Ten rumuński organizator selekcji wzajemnych coraz śmielej poczyna sobie także w kraju nad Wisłą, co widać chociażby po jego ofercie na wspomniane już sporty wirtualne, która daleko w tyle pozostawia sporą część konkurencji. Najlepszym tego dowodem jest fakt, że obecnie w Superbet z powodzeniem obstawiać można aż siedem różnych wirtualnych rywalizacji.

I tak w Superbet na swoich kuponach umieszczać możecie zdarzenia na wirtualną piłkę nożną (w dwóch odsłonach), wirtualne wyścigi chartów (w trzech odsłonach), wirtualne wyścigi konne (w dwóch odsłonach) oraz wirtualny żużel (także w dwóch odsłonach). Co więcej, u bukmachera kojarzonego z Jerzym Dudkiem typować można również wirtualny wyścigi motocykli oraz wirtualne wyścigi samochodowe.

Ale to jeszcze nie koniec, ponieważ Superbet jako jedyny do swoich usług wprowadził wirtualne rzuty karne. Według nas już sama ta lista powinna zrobić na Was wrażenie. Gdyby jednak tak się nie stało, to musicie pamiętać o tym, że w Superbet każde wirtualne rozgrywki obstawiać można na wiele różnych sposobów.

Oferta na virtuals w Superbet- wiele wirtualnych sportów- cała gama opłacalnych typów- promocje na sporty wirtualne- bonus z kodem na start
Oferta na virtuals w Superbet
- wiele wirtualnych sportów
- cała gama opłacalnych typów
- promocje na sporty wirtualne
- bonus z kodem na start
ZAGRAJ w

Co zatem zrobić, aby już dziś cieszyć się tymi wszystkimi możliwościami? To bardzo proste – wystarczy skorzystać z wyjątkowo intuicyjnej strony internetowej (www.superbet.pl) lub witryny mobilnej. Dodatkowo zachęcamy Was także do wypróbowania niesłychanie nowoczesnej i pełnej niespodzianek aplikacji bukmacherskiej.

Jak typować sporty wirtualne w Superbet – praktyczne porady

Superbet to bukmacher, u którego z łatwością wskazać można najlepsze selekcje z naprawdę wysokimi kursami. Podobnie dzieje się w przypadku sportów wirtualnych, tym bardziej, że praktycznie na każdym roku czekają na Was bardzo atrakcyjne zakłady główne i podtypy. Poniżej przedstawimy Wam te, które naszym zdaniem najbardziej opłaca się wrzucać na internetowe kupony SOLO i AKO.

Korzystaj z szerokiej oferty

Bez wątpienia największym plusem oferty Superbet na sporty wirtualnej jest jej rozpiętość. W końcu na polskim rynku bukmacherskim trudno znaleźć podmiot, który pochwalić mógłby się taką gamą usług. Wystarczy wspomnieć, że np. STS udostępnia swoim graczom zaledwie cztery wirtualne rozgrywki, a eWinner pięć. Z kolei np. eToto ograniczył się tylko do dwóch wirtualnych dyscyplin, a w Betclic na próżno szukać choćby jednej. A jak wygląda to u tego rumuńskiego buka? Jak łatwo policzyć, aktualnie w Superbet obstawiać można aż sześć sportów i to w różnych odsłonach.

Graj wirtualne rzuty karne

W przypadku sportów wirtualnych w Superbet pamiętać należy o wirtualnych rzutach karnych, które stanowią swoisty znak rozpoznawczy sponsora Polonii Bytom. Na czym zatem polega typowanie jedenastek? Na obstawianiu, w jaki pole bramki oddany zostanie strzał. Musimy przyznać, że nie jest to takie łatwe, bo pole bramki podzielone jest aż na 24 kwadraty. Na szczęście ma to swoje zalety, ponieważ każde zdarzenie obwarowane zostało mnożnikiem na poziomie 24.00. Jeżeli zatem dobrze wytypujecie miejsce strzału, to wówczas za stawkę 2 zł wygrać możecie aż 48 zł.

Zakłady na wirtualne rzuty karne w Superbet

Superbet, jak przystało na w pełni profesjonalnego buka, nie zapomniał również o graczach, którzy po prostu nie są gotowi aż na tak duże ryzyko, i właśnie im dedykowane są zakłady specjalne. Dzięki nim wytypować możecie m.in. w którą kolumnę bramki zostanie oddany strzał lub w który wiersz. Pierwsza opcja pozwoli Wam zagrać na kurs 8.00, a druga za 3.00. Z kolei za mnożnik 2.00 obstawić możecie czy piłka poleci w prawą, czy lewą stronę bramki. Co ważne, wirtualne rzuty karne w Superbet umożliwią Wam też pójście na całość – za wskazanie braku bramki z powodu obrony, słupka lub niecelnego strzału bukmacher oferuje współczynniki po 27.00.

Typuj wirtuale bez podatku

Sporty wirtualne w Superbet polecić Wam możemy także z powodu całej gamy promocji bukmacherskich. Wśród nich na pierwszy plan wysuwa się przede wszystkim ta pozwalająca na grę bez podatku obejmująca wszystkie rozgrywki od dostawy Golden Race. Jeżeli zatem chcecie puścić kupon z bonusem +14%, to wystarczy, że wyselekcjonujecie tylko trzy wirtualne zdarzenia.

Sporty wirtualne bez podatku w Superbet

Superbet nie byłby jednak sobą, gdyby poprzestał tylko na tym. Jeśli więc zależy Wam na większej wygranej, to nic straconego. U tego legalnego buka za każdy kupon AKO z co najmniej czterema wirtualnymi selekcjami liczyć możecie na ekstra doładowanie – w najlepszym wypadku Superbet powiększy Wasze profity nawet o 40% (premia przyznawana do kuponów wielokrotnym z przynajmniej 10 zdarzeniami).

Korzystaj z opłacalnych podtypów

Superbet do sportów wirtualnych podszedł w taki sposób, aby zapewnić swoim graczom jak największe pole manewru. Widać to doskonale nie tylko po samej liczbie proponowanych dyscyplin sportowych, ale też całej rzeszy zakładów. Dzięki temu w Superbet znajdą coś dla siebie zarówno fani klasycznych rozwiązań (zakładów na zwycięstwo), jak i poszczególnych fragmentów rywalizacji (podtypy).

I tak np. w ramach wirtualnej piłki nożnej na Waszych kuponach lądować mogą selekcje z podwójną szansą, typy na sumy bramek oraz zakłady na dokładny wynik. Z kolei miłośnicy wirtualnego czarnego sportu swoich sił spróbować mogą w typowaniu wygranej, czy zajmowanych miejsc. To wszystko sprawia, że każdy z Was znajdzie coś dla siebie. Wydaje się Wam, że tak jest w każdej konkurencyjnej firmie bukmacherskiej? To co powiecie na to, że eToto umożliwia swoim klientom obstawanie zaledwie dwóch wirtualnych dyscyplin sportowych i to w znacznie mniejszym zakresie, niż Superbet.

Graj połowy

Analizując wszystkie wirtualne selekcje w Superbet trudno wybrać te najlepsze, ponieważ wszystkie z nich mają swoje plusy. Mimo to nasz wzrok przykuły selekcje na wynik pierwszej połowy w ramach wirtualnego futbolu i to ze względu na bardzo atrakcyjne mnożniki bukmacherskie. Są one na tyle wysokie, że nawet pojedynczy traf zapewnić Wam może pokaźną sumę pieniędzy.

Typy na wirtualne karne w Superbet

Aby się o tym przekonać, wystarczy bliżej przyjrzeć się pierwszemu lepszemu zdarzeniu – do pojedynku Londynu z Poznaniem Superbet dopisał kolejno kursy na poziomie 2.20 (zakład na zwycięstwo gospodarzy), 3.95 (selekcja na remis) i 2.25 (typ na wygraną gości).

Stawiaj na moc silników w wirtualnych wyścigach

Niewątpliwą zaletą wirtualnej oferty Superbet jest fakt, że znaleźć w niej można selekcje na wyścigi samochodowe. Być może wydaje się Wam to mało znaczące, ale z takiej możliwości skorzystać nie mogą typerzy innych licencjonowanych firm bukmacherskich z nielicznymi wyjątkami (np. w Fortunie). Co zatem rekomendujemy Wam obstawiać w wirtualnej rywalizacji samochodów wyścigowych? Na pewno zakłady główne, w których do wyboru macie aż trzy opcje  - wygrana, miejsca 1-2 oraz miejsca 1-3. Ciekawą alternatywą są również typy na kolejność w TOP2, gdzie mnożniki zaczynają się od 25.00 i sięgają ponad 100.00.

Typuj wirtualny żużel z wysokimi kursami

Sporo radości, ale i dodatkowych pieniędzy przynieść Wam może typowanie wirtualnego żużla w Superbet, tym bardziej, że dostępny jest on w dwóch wariantach. Wynika to z tego, że sponsor Polonii Bytom podpisał umowę aż z dwoma dostawcami sportów wirtualnych, a więc Golden Race i Nsoft. Dzięki temu każdy z Was zyskuje po prostu znacznie więcej opcji do typowania.

Wirtualny żużel w Superbet

Nam najbardziej do gustu przypadły selekcje oferowane w ramach tego drugiego dostawcy. Przede wszystkim chodzi nam tutaj o zakłady head to head, gdzie istnieje aż 50% szans na wskazanie poprawnego rozstrzygnięcia. Oczywiście spory wpływ na naszą decyzję ma też to, że zakłady H2H u tego rumuńskiego buka opatrzone są całkiem zyskownymi mnożnikami.

Obstawiaj szybkie okrążenia

Obok wirtualnych usług bukmachera kojarzonego z Janem Błachowiczem przejść obojętnie nie powinni także amatorzy wyścigów motocyklowych. W końcu zapewniają one wiele opłacalnych możliwości. Na co zatem najlepiej się zdecydować? W naszym odczuciu najkorzystniej prezentują się zakłady SHOW, które nie są obarczone aż tak wielkim ryzykiem, ponieważ dotyczą jednego z miejsc na podium (zawodnik zajmie pierwsze, drugie lub trzecie miejsce). Mimo to wśród nich z łatwością idzie trafić współczynniki powyżej 1.50, a nawet 2.00.

Zakłady wzajemne na wirtualne wyścigi motocyklowe

Te wszystkie wyżej wymienione rozwiązania to jedynie czubek góry lodowej. Jak to możliwe? To bardzo proste – oferta na sporty wirtualne w Superbet została tak dopracowana, że trudno doszukać się w niej choćby najmniejszych mankamentów. Dzięki temu macie wręcz gwarancję, że każdy Wasz wybór okaże się słuszny. Żeby się o tym przekonać już dziś sprawdźcie się w typowaniu wirtualnej rywalizacji u tego rumuńskiego buka.

Przykładowy kupon na virtuals w Superbet

Zastanawiacie się jakie przełożenie na rzeczywistość mają powyższe wskazówki? Jeśli tak, to zaraz postaramy się Wam to pokazać. W tym celu przygotowaliśmy nasz przykładowy kupon AKO na sporty wirtualne w Superbet. I co nam z tego wyszło? Przekonajcie się sami.

Kupon AKO na wirtualny sport w Superbet

Na naszym kuponie kombi umieściliśmy zaledwie z pięciu wirtualnych zdarzeń. Tym razem nie kombinowaliśmy zbytnio i skupiliśmy się tylko i wyłączenie na zakładach na wynik pierwszych połów w poszczególnych pojedynkach. Aby zbytnio nie szarżować skupiliśmy się na selekcjach z kursami od 1.50 do 1.75 i na nasz kupon postawiliśmy rozsądnie 100 zł.

To wszystko pozwoliło nam i tak zagrać o ponad 1000 zł, co jest bardzo dobrym wynikiem (nasza nagroda wyznaczona została dokładnie na 1036.64 zł). Mamy nadzieję, że pozwoli Wam to uzmysłowić sobie, na jakie profity moglibyśmy liczyć, gdyby nasza selekcja nie opierała się na zdroworozsądkowym podejściu.

Promocje na sporty wirtualne w Superbet

Jak już wiecie, Superbet na wirtualną rywalizację oferuje cały wachlarz bardzo intratnych promocji bukmacherskich. Główną z nich jest ta pozwalająca na grę za pełną stawkę, a nawet powiększenie wygranej o 40%.  Dodatkowo amatorzy sportów wirtualnych każdego dnia mogą zakręcić kołem i stanąć przed szansą na zgarnięcie nawet 2000 zł w ramach akcji JackPot. Dla wszystkich obstawiających sponsor Polonii Bytom przygotował również promocję, gdzie do wygrania jest łącznie 250000 zł oraz nagrody rzeczowe.

Nagroda na start z kodem

Wyjątkowo pomocny w typowaniu sportów wirtualnych w Superbet okazać się może jego bonus na powitanie, który odebrany przy użyciu naszego kodu afiliacyjnego LEGALSPORT wynieść może nawet 3755 zł.

Premia z kodem w Superbet

Co zrobić, by otrzymać bonus powitalny Superbet w maksymalnej wysokości? To proste – w ramach prezentu na start otrzymacie bonus bez ryzyka 3500 zł, bonus za wpłatę 200 zł oraz bonus od depozytu 34 zł. W naszym odczuciu to w zupełności wystarczy na wdrożenie się do gry i rozpoczęcie pasma samych sukcesów.

FAQ: Pytanie o typowanie sportów wirtualnych w Superbet

1️⃣ Czy Superbet nada się do typowania sportów wirtualnych?

Superbet nie tylko nadaje się do obstawiania wirtualnej rywalizacji, ale jest wręcz do tego stworzony. W końcu można u niego zawierać zakłady na sześć wirtualnych dyscyplin sportu od różnych dostawców i jeszcze typować wirtualne rzuty karne. Jeżeli dodamy do tego niezwykle wysokie współczynnik bukmacherskie, to mamy pełen obraz wirtualnej oferty Superbet.

2️⃣ Jak puszczać kupony na wirtualny sport w Superbet?

U sponsora Polonii Bytym sporty wirtualne obstawiać można w szczególności poprzez oficjalną stronę tego podmiotu. Zawsze skorzystać można również  z witryny mobilnej oraz z napakowanej samymi przydatnymi rozwiązaniami apki bukmacherskiej.

3️⃣ Jakie wirtualne zakłady w Superbet wypadają najlepiej?

Wirtualna oferta Superbet została tak stworzona, że praktycznie każdy zakład zasługuje na uwagę. Nam jednak najbardziej do gustu przypadły te dotyczące m.in. wirtualnych jedenastek, wyników pierwszych połów w piłce nożnej oraz zakładów head to head w wirtualnym żużlu.

4️⃣ Czy Superbet przygotował promocję dla fanów sportów wirtualnych?

Tak, bukmacher kojarzony m.in. ze Sławomirem Peszko udostępnił amatorom wirtualnej rywalizacji wiele intratnych akcji promocyjnych. Wśród nich szczególnie dobrze prezentuje się akcja umożliwiająca obstawianie za pełną stawkę oraz podniesienie wygranej nawet o 40%.

5️⃣ Czy amator sportów wirtualnych w Superbet przyda się kod afiliacyjny?

Nasz kod premiowy LEGALSPORT stworzony został z myślą o wszystkich graczach bukmacherskich, a więc i tych gustujących w sportach wirtualnych. Jeśli zatem zależy Wam na zgarnięciu największego bonusu na powitanie, to pamiętajcie o naszym haśle – za jego użycie ten rumuński buk dopisze do Waszego konta aż 3755 zł.

07.04.2024, 07:57
Autor: M. Stępień
Komentarze (0)
Skomentuj artykuł pt. Jak obstawiać sporty wirtualne w Superbet
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.

Przeczytaj również

Inni czytali również

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.