Wuhan Three Towns II - Chengdu Rongcheng II wynik meczu 0:1
Wuhan Three Towns II - Chengdu Rongcheng II (15.04.2026) wynik meczu 0:1. Przebieg minuta po minucie.
Przebieg meczu
Forma obu drużyn
Wynik w czasie
| Prowadzenie Wuhan Three Towns II | 0 min |
|---|---|
| Remis | 75 min |
| Prowadzenie Chengdu Rongcheng II | 22 min |
Decyzje sędziego
| Rzuty karne i VAR Bez rzutów karnych i interwencji VAR | 0 |
|---|---|
| Kartki Wuhan Three Towns II Yu 21', Ke 33', 34', Zhang 48' | 4 |
| Kartki Chengdu Rongcheng II Yao 24', Wang 41', Qeyser 45+3', Zhang 61', Qeyser 88' | 4 1 |
Okresy bez gola
| Najdłuższy okres bez gola | 75 min (0'–75') |
|---|---|
| Pierwszy gol | 75' |
| Gol średnio co | 97,0 min |
Mecz w liczbach
| Gol średnio co 1 gol w 97 min | 97 min |
|---|---|
| Zdarzenie średnio co 19 zdarzeń: gole, kartki, zmiany, VAR | 5,1 min |
| Gole po przerwie 1 z 1 gola | 100% |
| Udział rezerwowych w golach 1 z 1 gola z golem lub asystą rezerwowego | 100% |
Informacje o spotkaniu
| Rozgrywki | Chińska Football League 2 2026 |
|---|---|
| Faza rozgrywek | 4. kolejka |
| Data | 15.04.2026, 13:30 |
| Pogoda | pochmurno, 20°C |
| Sędzia | Wang Dongyu |
Statystyki
Pełne statystyki meczu Wuhan Three Towns II - Chengdu Rongcheng II z 15.04.2026: posiadanie piłki, strzały, przewaga w kolejnych kwadransach i momentum.
Składy na mecz Wuhan Three Towns II vs Chengdu Rongcheng II
Wyjściowe jedenastki, rezerwowi, zmiany i oceny zawodników obu drużyn.
Wyjściowe składy
Składy
Wuhan Three Towns II
- Śr. wiek
- 22,3
- Śr. wzrost
- 178 cm
- Śr. ocena XI
- 6,43
- 1 He Jianqiu bramkarz 25 tys. € 20 l. 192 cm 27
- 60 Ke Yifan obrońca 45' 0 € 21 l. 173 cm 19
- 26 Ruan Jingyang obrońca 0 € 21 l. 175 cm 29
- 4 Zikrulla Memetimin obrońca 0 € 22 l. 175 cm 29
- 48 Yu Tianxiang obrońca 0 € 21 l. 178 cm 17
- 55 Zhu Wenchuan pomocnik 0 € 21 l. 170 cm 27
- 6 Yang Fan pomocnik 45' 0 € 29 l. 177 cm 25
- 56 Zhang Zhenyang pomocnik 0 € 22 l. 190 cm 28
- 11 Wu Junhao pomocnik 71' 0 € 21 l. 166 cm 28
- 9 Liu Yiheng napastnik 45' 0 € 23 l. 185 cm 26
- 8 He Xinjie napastnik 78' 0 € 24 l. 182 cm 24
- 58 Zou Weiwei pomocnik 71' 0 € 21 l. 170 cm 6
-
36 Zheng Yiran bramkarz – – – – –
-
33 Zhang Peixiong obrońca – – – – –
- 43 Zhang Tao obrońca 25 tys. € 23 l. 174 cm 29
-
30 Yu Tanbo pomocnik – – – – –
-
45 Wu Haonan obrońca – – – – –
- 10 Gao Yu'Nan pomocnik 45' 0 € 23 l. 180 cm 16
- 3 Jiang Weilang obrońca 45' 0 € 24 l. 180 cm 21
-
59 Li Zigan napastnik – – – – –
- 7 Tan Jiaye pomocnik 0 € 22 l. 178 cm 13
Trener Chang Weiwei
Chengdu Rongcheng II
- Śr. wiek
- 21,9
- Śr. wzrost
- 179 cm
- Śr. ocena XI
- 7,20
- 55 Peng Haochen bramkarz 75 tys. € 21 l. 185 cm 28
- 59 Wang Ziteng obrońca – 21 l. 177 cm 26
- 17 Dai Wenhao obrońca 0 € 24 l. 180 cm 25
- 15 Liu Zhetao obrońca 0 € 21 l. 183 cm 17
- 53 Chen Siliang obrońca 0 € 20 l. 182 cm 22
- 7 Zhang Zili pomocnik 80' 0 € 24 l. 178 cm 27
- 45 Ezimet Qeyser pomocnik 75 tys. € 21 l. 174 cm 22
- 27 Wang Yueheng pomocnik 45' – 22 l. 178 cm 29
- 31 Qin Wanzhun pomocnik 60' 0 € 23 l. – 25
- 48 Li Moyu pomocnik 45' 100 tys. € 21 l. 175 cm 21
- 29 Yao Zixuan napastnik 80' 0 € 23 l. – 27
-
38 Huang Zhenghan napastnik – – – – –
-
41 Huang Junjie pomocnik – – – – –
-
43 Zhang Kongzhi pomocnik – – – – –
-
56 Yi Yuchong napastnik – – – – –
- 16 Yao Younan pomocnik 0 € 21 l. 181 cm 28
- 49 Xu Hong obrońca 80' 0 € 21 l. 171 cm 13
-
46 Wu Jiayi pomocnik – – – – –
- 60 Tang Zicheng bramkarz – 18 l. 190 cm 29
-
44 Lobsang obrońca – – – – –
- 10 Cao Pinpai napastnik 0 € 23 l. 176 cm 15
-
37 Du Yijinwu obrońca – – – – –
Trener Xu Jianye
FAQ
Jaki był wyjściowy skład Wuhan Three Towns II w meczu z Chengdu Rongcheng II?
W wyjściowym składzie Wuhan Three Towns II w ustawieniu 4-4-2: w bramce J. He, w obronie Y. Ke, J. Ruan, Z. Memetimin oraz T. Yu, w pomocy W. Zhu, F. Yang, Z. Zhang oraz J. Wu, w ataku Y. Liu, X. He. Z ławki weszli: Y. Gao (45'), W. Jiang (45') oraz W. Zou (71').
Jaki był wyjściowy skład Chengdu Rongcheng II w meczu z Wuhan Three Towns II?
W wyjściowym składzie Chengdu Rongcheng II w ustawieniu 5-4-1: w bramce H. Peng, w obronie Z. Wang, W. Dai, Z. Liu oraz S. Chen, w pomocy Z. Zhang, E. Qeyser, Y. Wang, W. Tan oraz M. Li, w ataku Z. Yao. Z ławki weszli: H. Xu (80').
Forma w 10 ostatnich meczach
Wuhan Three Towns II - Chengdu Rongcheng II
Forma drużyn w ostatnich 10 meczach
Rynki drużyn w ostatnich 10 meczach
Wuhan Three Towns II - ostatnie mecze
Chengdu Rongcheng II - ostatnie mecze
Mecze bezpośrednie porównanie
Wuhan Three Towns II - Chengdu Rongcheng II
Bilans 4 meczów bezpośrednich
Rynki dla meczów bezpośrednich
- Powyżej 1,5 gola 0% (0 z 4)
- Powyżej 2,5 gola 0% (0 z 4)
- Powyżej 3,5 gola 0% (0 z 4)
- Obie strzelą (BTTS) 0% (0 z 4)
- Mecze bez gola 25% (1 z 4)
- Remisy 25% (1 z 4)
- Wygrana 1 golem 75% (3 z 4)
- Wygrana 3+ golami 0% (0 z 4)
Wuhan Three Towns II - Chengdu Rongcheng II mecze bezpośrednie
| Data | Mecz | ||
|---|---|---|---|
|
04 Lip
14:00
|
Chengdu Rongcheng II
0
Wuhan Three Towns II
1
|
||
| Chińska League Two, 15. kolejka | |||
|
15 Kwi
13:30
|
Wuhan Three Towns II
0
Chengdu Rongcheng II
1
|
||
| Chińska League Two, 4. kolejka | |||
|
14 Cze
2025
|
Wuhan Three Towns II
0
Chengdu Rongcheng II
1
|
||
| Chińska League Two 2025, 14. kolejka | |||
|
04 Kwi
2025
|
Chengdu Rongcheng II
0
Wuhan Three Towns II
0
|
||
| Chińska League Two 2025, 3. kolejka | |||
Statystyki szczegółowe H2H
Wuhan Three Towns II - Chengdu Rongcheng II
H2H najczęstsze wyniki
Które wyniki padały najczęściej w 4 meczach Wuhan Three Towns II - Chengdu Rongcheng II.
| # | Wynik | Mecze |
|---|---|---|
| 1. | 0:1 wygrana Chengdu Rongcheng II | 2 (50%) |
| 2. | 0:0 remis | 1 (25%) |
| 3. | 1:0 wygrana Wuhan Three Towns II | 1 (25%) |
Serie w meczach H2H
Aktualne i najdłuższe serie
- Poniżej 3,5 gola najdłuższa: 4 mecze 4 mecze
- Bez porażki Wuhan Three Towns II najdłuższa: 1 mecz 1 mecz
- Gol Wuhan Three Towns II najdłuższa: 1 mecz 1 mecz
- Czyste konto Wuhan Three Towns II najdłuższa: 1 mecz 1 mecz
- Mecze bez gola najdłuższa: 1 mecz 0 meczów
- Gol obu drużyn najdłuższa: 0 meczów 0 meczów
H2H Wuhan Three Towns II - Chengdu Rongcheng II według rozgrywek
Zwycięstwa każdej z drużyn i remisy w danym turnieju bądź lidze
| Rozgrywki | Mecze | Wuhan Towns II | Remis | Rongcheng II |
|---|---|---|---|---|
| Chińska League Two | 4 | 1 | 1 | 2 |
| Razem | 4 | 1 | 1 | 2 |
Atut własnego boiska
Wuhan Three Towns II u siebie i Chengdu Rongcheng II na wyjeździe w ostatnich 10 meczach
Jaki jest bilans meczów Wuhan Three Towns II - Chengdu Rongcheng II?
W 4 spotkaniach bezpośrednich Wuhan Three Towns II ma na koncie 1 zwycięstwo, Chengdu Rongcheng II 2, a 1 mecz zakończył się remisem. Bilans bramek to 1:2 dla Wuhan Three Towns II. Ostatni mecz rozegrano 4 lipca 2026 (Chińska League Two), a Chengdu Rongcheng II - Wuhan Three Towns II zakończył się wynikiem 0:1. Najwyższe zwycięstwo w historii rywalizacji to 1:0 Wuhan Three Towns II (2026).
Kiedy było ostatnie zwycięstwo Chengdu Rongcheng II nad Wuhan Three Towns II?
Ostatnie zwycięstwo Chengdu Rongcheng II nad Wuhan Three Towns II przypadło na 15 kwietnia 2026 (Chińska League Two, 1:0). Od tego czasu rozegrano 1 spotkanie bez wygranej Chengdu Rongcheng II. Obie drużyny strzelały w 0 spotkaniach (0%), a 3 gole lub więcej padły w 0 spotkaniach (0%).
Miejsca Wuhan Three Towns II oraz Chengdu Rongcheng II
w tabeli Chińskiej League Two
Tabela - Grupa B
Chińska Football League 2 2026| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Guizhou Zhucheng
|
22 | 13 | 3 | 6 | 32:17 | 15 | 42 | |
2
|
Shenzhen 2028
|
22 | 10 | 7 | 5 | 37:25 | 12 | 37 | |
3
|
Jiangxi Liansheng
|
22 | 10 | 5 | 7 | 25:19 | 6 | 35 | |
4
|
Langfang Glory City
|
22 | 8 | 10 | 4 | 25:28 | -3 | 34 | |
5
|
Hubei Chufeng Heli
|
22 | 9 | 7 | 6 | 29:23 | 6 | 34 | |
6
|
Xiamen Feilu
|
22 | 7 | 8 | 7 | 29:28 | 1 | 29 | |
7
|
Guangdong Mingtu
|
22 | 5 | 11 | 6 | 22:20 | 2 | 26 | |
8
|
Shangyu Pterosaur
|
22 | 6 | 8 | 8 | 19:32 | -13 | 26 | |
9
|
Guangzhou Dandelion
|
22 | 6 | 7 | 9 | 22:28 | -6 | 25 | |
10
|
Chengdu Rongcheng II
|
22 | 5 | 7 | 10 | 18:24 | -6 | 22 | |
11
|
Yichun Grand Tiger
|
22 | 4 | 10 | 8 | 15:23 | -8 | 22 | |
12
|
Wuhan Three Towns II
|
22 | 4 | 7 | 11 | 20:26 | -6 | 19 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Guizhou Zhucheng
|
22 | 13 | 3 | 6 | 32:17 | 15 | 42 | |
2
|
Shenzhen 2028
|
22 | 10 | 7 | 5 | 37:25 | 12 | 37 | |
3
|
Jiangxi Liansheng
|
22 | 10 | 5 | 7 | 25:19 | 6 | 35 | |
4
|
Langfang Glory City
|
22 | 8 | 10 | 4 | 25:28 | -3 | 34 | |
5
|
Hubei Chufeng Heli
|
22 | 9 | 7 | 6 | 29:23 | 6 | 34 | |
6
|
Xiamen Feilu
|
22 | 7 | 8 | 7 | 29:28 | 1 | 29 | |
7
|
Guangdong Mingtu
|
22 | 5 | 11 | 6 | 22:20 | 2 | 26 | |
8
|
Shangyu Pterosaur
|
22 | 6 | 8 | 8 | 19:32 | -13 | 26 | |
9
|
Guangzhou Dandelion
|
22 | 6 | 7 | 9 | 22:28 | -6 | 25 | |
10
|
Chengdu Rongcheng II
|
22 | 5 | 7 | 10 | 18:24 | -6 | 22 | |
11
|
Yichun Grand Tiger
|
22 | 4 | 10 | 8 | 15:23 | -8 | 22 | |
12
|
Wuhan Three Towns II
|
22 | 4 | 7 | 11 | 20:26 | -6 | 19 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Guizhou Zhucheng
|
11 | 9 | 1 | 1 | 22:4 | 18 | 28 | |
| 2 |
Shenzhen 2028
|
11 | 7 | 2 | 2 | 26:11 | 15 | 23 | |
| 3 |
Jiangxi Liansheng
|
11 | 5 | 2 | 4 | 13:10 | 3 | 17 | |
| 4 |
Langfang Glory City
|
11 | 4 | 5 | 2 | 13:11 | 2 | 17 | |
| 5 |
Xiamen Feilu
|
11 | 4 | 5 | 2 | 12:8 | 4 | 17 | |
| 6 |
Hubei Chufeng Heli
|
11 | 4 | 4 | 3 | 13:9 | 4 | 16 | |
| 7 |
Shangyu Pterosaur
|
11 | 3 | 5 | 3 | 15:15 | 0 | 14 | |
| 8 |
Chengdu Rongcheng II
|
11 | 3 | 4 | 4 | 15:12 | 3 | 13 | |
| 9 |
Guangdong Mingtu
|
11 | 2 | 6 | 3 | 11:9 | 2 | 12 | |
| 10 |
Guangzhou Dandelion
|
11 | 3 | 3 | 5 | 13:16 | -3 | 12 | |
| 11 |
Yichun Grand Tiger
|
11 | 2 | 4 | 5 | 7:11 | -4 | 10 | |
| 12 |
Wuhan Three Towns II
|
11 | 2 | 4 | 5 | 8:9 | -1 | 10 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Jiangxi Liansheng
|
11 | 5 | 3 | 3 | 12:9 | 3 | 18 | |
| 2 |
Hubei Chufeng Heli
|
11 | 5 | 3 | 3 | 16:14 | 2 | 18 | |
| 3 |
Langfang Glory City
|
11 | 4 | 5 | 2 | 12:17 | -5 | 17 | |
| 4 |
Guizhou Zhucheng
|
11 | 4 | 2 | 5 | 10:13 | -3 | 14 | |
| 5 |
Shenzhen 2028
|
11 | 3 | 5 | 3 | 11:14 | -3 | 14 | |
| 6 |
Guangdong Mingtu
|
11 | 3 | 5 | 3 | 11:11 | 0 | 14 | |
| 7 |
Guangzhou Dandelion
|
11 | 3 | 4 | 4 | 9:12 | -3 | 13 | |
| 8 |
Xiamen Feilu
|
11 | 3 | 3 | 5 | 17:20 | -3 | 12 | |
| 9 |
Shangyu Pterosaur
|
11 | 3 | 3 | 5 | 4:17 | -13 | 12 | |
| 10 |
Yichun Grand Tiger
|
11 | 2 | 6 | 3 | 8:12 | -4 | 12 | |
| 11 |
Chengdu Rongcheng II
|
11 | 2 | 3 | 6 | 3:12 | -9 | 9 | |
| 12 |
Wuhan Three Towns II
|
11 | 2 | 3 | 6 | 12:17 | -5 | 9 |
Tabela - Grupa B
Chińska Football League 2 2026| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Nantong Haimen Codion
|
29 | 10 | 13 | 6 | 38:26 | 12 | 43 | |
2
|
Tai'an Tiankuang
|
29 | 11 | 10 | 8 | 35:27 | 8 | 43 | |
3
|
Xiamen Feilu
|
29 | 9 | 10 | 10 | 37:34 | 3 | 37 | |
4
|
Qingdao Red Lions
|
29 | 8 | 11 | 10 | 27:28 | -1 | 35 | |
5
|
Shangyu Pterosaur
|
29 | 7 | 10 | 12 | 23:43 | -20 | 31 | |
6
|
Wuhan Three Towns II
|
29 | 6 | 9 | 14 | 25:33 | -8 | 27 | |
7
|
BIT
|
29 | 5 | 11 | 13 | 29:50 | -21 | 26 | |
8
|
Chengdu Rongcheng II
|
29 | 5 | 11 | 13 | 24:36 | -12 | 26 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Nantong Haimen Codion
|
29 | 10 | 13 | 6 | 38:26 | 12 | 43 | |
2
|
Tai'an Tiankuang
|
29 | 11 | 10 | 8 | 35:27 | 8 | 43 | |
3
|
Xiamen Feilu
|
29 | 9 | 10 | 10 | 37:34 | 3 | 37 | |
4
|
Qingdao Red Lions
|
29 | 8 | 11 | 10 | 27:28 | -1 | 35 | |
5
|
Shangyu Pterosaur
|
29 | 7 | 10 | 12 | 23:43 | -20 | 31 | |
6
|
Wuhan Three Towns II
|
29 | 6 | 9 | 14 | 25:33 | -8 | 27 | |
7
|
BIT
|
29 | 5 | 11 | 13 | 29:50 | -21 | 26 | |
8
|
Chengdu Rongcheng II
|
29 | 5 | 11 | 13 | 24:36 | -12 | 26 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Nantong Haimen Codion
|
3 | 2 | 1 | 0 | 6:1 | 5 | 7 | |
| 2 |
Tai'an Tiankuang
|
3 | 2 | 1 | 0 | 6:1 | 5 | 7 | |
| 3 |
Xiamen Feilu
|
4 | 2 | 1 | 1 | 6:1 | 5 | 7 | |
| 4 |
BIT
|
3 | 2 | 1 | 0 | 5:2 | 3 | 7 | |
| 5 |
Qingdao Red Lions
|
3 | 2 | 0 | 1 | 2:2 | 0 | 6 | |
| 6 |
Shangyu Pterosaur
|
4 | 1 | 2 | 1 | 4:6 | -2 | 5 | |
| 7 |
Wuhan Three Towns II
|
4 | 1 | 1 | 2 | 3:4 | -1 | 4 | |
| 8 |
Chengdu Rongcheng II
|
4 | 0 | 3 | 1 | 4:6 | -2 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Nantong Haimen Codion
|
4 | 3 | 1 | 0 | 7:2 | 5 | 10 | |
| 2 |
Tai'an Tiankuang
|
4 | 1 | 2 | 1 | 4:3 | 1 | 5 | |
| 3 |
Qingdao Red Lions
|
4 | 1 | 1 | 2 | 3:6 | -3 | 4 | |
| 4 |
Wuhan Three Towns II
|
3 | 1 | 1 | 1 | 2:3 | -1 | 4 | |
| 5 |
BIT
|
4 | 0 | 3 | 1 | 3:6 | -3 | 3 | |
| 6 |
Xiamen Feilu
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2:5 | -3 | 1 | |
| 7 |
Chengdu Rongcheng II
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2:6 | -4 | 1 | |
| 8 |
Shangyu Pterosaur
|
3 | 0 | 0 | 3 | 0:5 | -5 | 0 |
