Alejo Antilef
pomocnik #29Alejo Antilef jest piłkarzem występującym obecnie w Alianza Atletico. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnik.
Forma w ostatnich meczach Alejo Antilef
OcenaTransfery

Profil gry
Jakie statystyki ma Alejo Antilef w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Alejo Antilef wyglądają następująco: 6 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 1.93. Alejo Antilef oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Alejo Antilef w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Alejo Antilef rozegrał w barwach Alianza Atletico w CONMEBOL Copa Sudamericana 6 meczów. Na boisku spędził łącznie 29 minut. Średnio dawało to 5 minut gry na spotkanie.
Ile zarabia Alejo Antilef?
Na podstawie kontraktu z Alianza Atletico, Alejo Antilef otrzymuje 200 tysięcy dolarów rocznej pensji, co daje około 16,7 tysiąca dolarów miesięcznie. Tygodniowe zarobki Antilef w sierpniu 2026 to 3,8 tysiąca dolarów, a dziennie około 548 dolarów. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 30 grudnia 2027.
Na jakiej pozycji gra Alejo Antilef?
Alejo Antilef najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8).
Jaka jest wartość rynkowa Alejo Antilef?
Wycena 28-letniego Alejo Antilef według stanu na grudzień 2025 wynosi 375 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 700 tysięcy euro, a najniższa 200 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Alejo Antilef?
Alejo Antilef urodził się 20 lipca 1998 w Puerto Pirámides (Argentyna). Obecnie piłkarz ma 28 lat.
Alejo Antilef – statystyki
Szczegółowe statystyki Alejo Antilef w sezonie 2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Alianza Atletico. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Alejo Antilef
Atak
Obrona
Podania Alejo Antilef
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Alejo Antilef w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Alejo Antilef wyglądają następująco: 6 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 1.93. Alejo Antilef oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Alejo Antilef – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Alejo Antilef w sezonie 2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Alejo Antilef
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.05 2026 |
CONMEBOL Copa Sudamericana, 6. kolejka
|
2:0 | 14' | 0 | 0 | – | ||
| 22.05 2026 |
CONMEBOL Copa Sudamericana, 5. kolejka
|
0:0 | – | 0 | 0 | – | ||
| 07.05 2026 |
CONMEBOL Copa Sudamericana, 4. kolejka
|
0:2 | – | 0 | 0 | – | ||
| 01.05 2026 |
CONMEBOL Copa Sudamericana, 3. kolejka
|
0:2 | 15' | 0 | 0 | – | ||
| 16.04 2026 |
CONMEBOL Copa Sudamericana, 2. kolejka
|
2:1 | – | 0 | 0 | – | ||
| 08.04 2026 |
CONMEBOL Copa Sudamericana, 1. kolejka
|
1:1 | – | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Alejo Antilef w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Alejo Antilef rozegrał w barwach Alianza Atletico w CONMEBOL Copa Sudamericana 6 meczów. Na boisku spędził łącznie 29 minut. Średnio dawało to 5 minut gry na spotkanie.
Alejo Antilef – transfery
W trakcie kariery Alejo Antilef zmieniał klub 9 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Alianza Atletico 2026 – obecnie
-
Academia Anzoategui 2025 – 2026

-
Atletico Mitre 2024 – 2025
-
All Boys 2024 – 2024
-
Union La Calera 2023 – 2024
-
San Luis 2023 – 2023
-
Union La Calera 2022 – 2023
-
Arsenal Sarandi 2017 – 2022
-
Arsenal Fútbol Club II 2015 – 2017

-
Arsenal Fútbol Club U20 do 2015

Alejo Antilef – forma
W ostatnich 5 meczach Alejo Antilef zanotował bilans 0 zwycięstw, 1 remis i 4 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 2,32. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Forma Alejo Antilef
Alejo Antilef – zarobki
Alejo Antilef gra w Alianza Atletico na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 200 tys. $. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2022 |
|
200 tys. $ |
| 2021 |
|
200 tys. $ |
| 2019/20 |
|
200 tys. $ |
Ile zarabia Alejo Antilef?
Na podstawie kontraktu z Alianza Atletico, Alejo Antilef otrzymuje 200 tysięcy dolarów rocznej pensji, co daje około 16,7 tysiąca dolarów miesięcznie. Tygodniowe zarobki Antilef w sierpniu 2026 to 3,8 tysiąca dolarów, a dziennie około 548 dolarów. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 30 grudnia 2027.
Alejo Antilef – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Alejo Antilef wynosi obecnie 375 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Alejo Antilef na tle wieku
Jaka jest wartość rynkowa Alejo Antilef?
Wycena Alejo Antilef wynosi obecnie 375 tys. €. W szczycie kariery Alejo Antilef wyceniano na 700 tys. €, a najniżej na 200 tys. €.