Aleksandr Erokhin
pomocnik #21Aleksandr Erokhin jest piłkarzem występującym obecnie w Zenit. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnik.
Forma w ostatnich meczach Aleksandr Erokhin
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Aleksandr Erokhin w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Aleksandr Erokhin wyglądają następująco: 1 mecz, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 0.00. Aleksandr Erokhin oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Aleksandr Erokhin w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Aleksandr Erokhin rozegrał w barwach Zenit w Priemjer-Lidze 1 mecz.
Ile zarabia Aleksandr Erokhin?
Na podstawie kontraktu z Zenit, Aleksandr Erokhin otrzymuje 1,8 miliona euro rocznej pensji, co daje około 150 tysięcy euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Erokhin w sierpniu 2026 to 34,6 tysiąca euro, a dziennie około 4,9 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2027.
Na jakiej pozycji gra Aleksandr Erokhin?
Aleksandr Erokhin najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Ofensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Aleksandr Erokhin?
Wycena 36-letniego Aleksandr Erokhin według stanu na maj 2026 wynosi 100 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 7,5 miliona euro, a najniższa 100 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Aleksandr Erokhin?
Aleksandr Erokhin urodził się 13 października 1989 w Barnaul (Rosja). Obecnie piłkarz ma 36 lat.
Aleksandr Erokhin – statystyki
Szczegółowe statystyki Aleksandr Erokhin w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Zenit. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Aleksandr Erokhin
Atak
Obrona
Podania Aleksandr Erokhin
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Aleksandr Erokhin w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Aleksandr Erokhin wyglądają następująco: 1 mecz, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 0.00. Aleksandr Erokhin oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Aleksandr Erokhin – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Aleksandr Erokhin w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Aleksandr Erokhin
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.07 2026 |
Priemjer-Liga, 1. kolejka
|
0:5 | – | 0 | 0 | – | ||
| 17.05 2026 |
Priemjer-Liga, 30. kolejka
|
0:1 | 9' | 0 | 0 | – | ||
| 10.05 2026 |
Priemjer-Liga, 29. kolejka
|
2:1 | 14' | 1 | 0 | |||
| 02.05 2026 |
Priemjer-Liga, 28. kolejka
|
1:3 | 1' | 0 | 0 | – | ||
| 26.04 2026 |
Priemjer-Liga, 27. kolejka
|
2:0 | 8' | 0 | 0 | – | ||
| 22.04 2026 |
Priemjer-Liga, 26. kolejka
|
0:0 | – | 0 | 0 | – | ||
| 19.04 2026 |
Priemjer-Liga, 25. kolejka
|
0:1 | – | 0 | 0 | – | ||
| 12.04 2026 |
Priemjer-Liga, 24. kolejka
|
1:1 | – | 0 | 0 | – | ||
| 08.04 2026 |
Puchar Rosji, półfinał
|
0:0 | – | 0 | 0 | |||
| 04.04 2026 |
Priemjer-Liga, 23. kolejka
|
2:1 | – | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Aleksandr Erokhin w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Aleksandr Erokhin rozegrał w barwach Zenit w Priemjer-Lidze 1 mecz.
Aleksandr Erokhin – transfery
W trakcie kariery Aleksandr Erokhin zmieniał klub 10 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Zenit 2017 – obecnie
-
FC Rostov 2016 – 2017
-
Ural 2014 – 2016
-
Ska-khabarovsk 2014 – 2014
-
Ural 2013 – 2014
-
Ska-khabarovsk 2013 – 2013
-
FC Krasnodar 2013 – 2013
-
Ska-khabarovsk 2013 – 2013
-
FC Krasnodar 2010 – 2013
-
Sheriff Tiraspol 2007 – 2010
-
Akademia Lokomotiv Moskau U17 do 2007

Aleksandr Erokhin – forma
W ostatnich 5 meczach Aleksandr Erokhin zanotował bilans 5 zwycięstw, 0 remisów i 0 porażek. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 5,51. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Aleksandr Erokhin – zarobki
Aleksandr Erokhin gra w Zenit na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 1,8 mln €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
1,8 mln € |
| 2024/25 |
|
1,8 mln € |
| 2023/24 |
|
1,8 mln € |
| 2022/23 |
|
1,8 mln € |
| 2021/22 |
|
1,8 mln € |
Ile zarabia Aleksandr Erokhin?
Na podstawie kontraktu z Zenit, Aleksandr Erokhin otrzymuje 1,8 miliona euro rocznej pensji, co daje około 150 tysięcy euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Erokhin w sierpniu 2026 to 34,6 tysiąca euro, a dziennie około 4,9 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2027.
Aleksandr Erokhin – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Aleksandr Erokhin wynosi obecnie 100 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Aleksandr Erokhin na tle wieku
Jaka jest wartość rynkowa Aleksandr Erokhin?
Wycena Aleksandr Erokhin wynosi obecnie 100 tys. €. W szczycie kariery Aleksandr Erokhin wyceniano na 7,5 mln €, a najniżej na 100 tys. €.