Anderson Arroyo jest piłkarzem występującym obecnie w Rubin. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Anderson Arroyo
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Anderson Arroyo w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Anderson Arroyo wyglądają następująco: 13 meczów, w których zdobył 3 bramki i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.26, a skuteczność strzałów to 33,3%. Anderson Arroyo oddaje średnio 0,7 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Anderson Arroyo w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Anderson Arroyo rozegrał w barwach Rubin w Pucharze Rosji 5 meczów, w Priemjer-Lidze 13 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 15 razy i spędził na boisku łącznie 1 192 minuty. Średnio dawało to 66 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Anderson Arroyo
Pierwszy transfer Anderson Arroyo w seniorskiej karierze miał miejsce w 2025 roku, gdy przeniósł się z Burgos CF do Rubin za 1 milion euro.
Ile zarabia Anderson Arroyo?
Na podstawie kontraktu z Rubin, Anderson Arroyo otrzymuje 520 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 43,3 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Arroyo w listopadzie 2026 to 10 tysięcy euro, a dziennie około 1,4 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2029.
Czy Anderson Arroyo ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Anderson Arroyo nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Anderson Arroyo to uraz mięśnia z 2026 roku, który wykluczył go z gry na 50 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Na jakiej pozycji gra Anderson Arroyo?
Anderson Arroyo najczęściej występuje jako Prawy obrońca (2).
Jaka jest wartość rynkowa Anderson Arroyo?
Wycena 27-letniego Anderson Arroyo według stanu na wrzesień 2026 wynosi 2,8 miliona euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 2,8 miliona euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Anderson Arroyo?
Anderson Arroyo urodził się 27 września 1999 w Quibdó w Kolumbii. Obecnie piłkarz ma 27 lat.
Anderson Arroyo – statystyki
Szczegółowe statystyki Anderson Arroyo w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Rubin. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Anderson Arroyo vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Anderson Arroyo w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Anderson Arroyo wyglądają następująco: 13 meczów, w których zdobył 3 bramki i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.26, a skuteczność strzałów to 33,3%. Anderson Arroyo oddaje średnio 0,7 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Anderson Arroyo – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Anderson Arroyo w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Priemjer-Liga, 13. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
24 Paź
Koniec
|
Priemjer-Liga, 12. kolejka
|
0:2 | 90' | 0 | 0 | – | 6.0 | ||
|
18 Paź
Koniec
|
Priemjer-Liga, 11. kolejka
|
4:0 | 90' | 0 | 0 | – | 5.9 | ||
|
11 Paź
Koniec
|
Priemjer-Liga, 10. kolejka
|
0:1 | 90' | 0 | 0 | – | 5.7 | ||
|
16 Wrz
Koniec
|
Priemjer-Liga, 9. kolejka
|
1:1 | 90' | 1 | 0 | – | 7.2 | ||
|
12 Wrz
Koniec
|
Priemjer-Liga, 8. kolejka
|
1:1 | 90' | 1 | 0 | – | 7.6 | ||
|
07 Wrz
Koniec
|
Priemjer-Liga, 7. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – | 6.3 | ||
|
30 Sie
Koniec
|
Priemjer-Liga, 6. kolejka
|
3:1 | 45' | 0 | 1 | 6.0 | |||
|
24 Sie
Koniec
|
Priemjer-Liga, 5. kolejka
|
1:1 | 68' | 0 | 0 | – | 6.3 | ||
|
19 Sie
Karne
|
Puchar Rosji, 2. runda
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – | – |
Ile meczów rozegrał Anderson Arroyo w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Anderson Arroyo rozegrał w barwach Rubin w Pucharze Rosji 5 meczów, w Priemjer-Lidze 13 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 15 razy i spędził na boisku łącznie 1 192 minuty. Średnio dawało to 66 minut gry na spotkanie.
Anderson Arroyo – transfery
W trakcie kariery Anderson Arroyo zmieniał klub 20 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 1 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Rubin 2025 – obecnie
-
Burgos CF 2024 – 2025
-
Liverpool U21 2024 – 2024
-
Burgos CF 2024 – 2024
-
Liverpool U21 2024 – 2024
-
FC Andorra 2023 – 2024
-
Liverpool U21 2023 – 2023
-
Deportivo Alaves 2022 – 2023
-
Liverpool U21 2022 – 2022
-
Mirandes 2021 – 2022
-
Liverpool U21 2021 – 2021
-
Salamanca CF UDS 2020 – 2021

-
Liverpool U21 2020 – 2020
-
Mlada Boleslav 2019 – 2020
-
Liverpool U21 2019 – 2019
-
KAA Gent 2018 – 2019
-
Liverpool U21 2018 – 2018
-
RCD Mallorca B 2018 – 2018

-
Liverpool U21 2018 – 2018
-
Fortaleza FC 2015 – 2018
-
Fortaleza CEIF U20 do 2015

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Anderson Arroyo
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2025/26 | 09.09.2025 |
|
1 mln € | Transfer definitywny |
| 2024/25 | 05.07.2024 |
|
— | Wolny transfer |
| 2024/25 | 29.06.2024 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2023/24 | 25.01.2024 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2023/24 | 24.01.2024 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2023/24 | 17.07.2023 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2023/24 | 29.06.2023 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2022/23 | 08.07.2022 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2022/23 | 29.06.2022 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2021/22 | 08.07.2021 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2021/22 | 29.06.2021 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2020/21 | 04.10.2020 |
![]() |
— | Wypożyczenie |
| 2020/21 | 29.06.2020 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2019/20 | 23.09.2019 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2019/20 | 29.06.2019 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2018/19 | 21.08.2018 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2018/19 | 29.06.2018 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2017/18 | 30.01.2018 |
![]() |
— | Wypożyczenie |
| 2017/18 | 29.01.2018 |
|
— | Wolny transfer |
| 2015/16 | 31.12.2015 |
|
— | Wolny transfer |
Historia transferów Anderson Arroyo
Pierwszy transfer Anderson Arroyo w seniorskiej karierze miał miejsce w 2025 roku, gdy przeniósł się z Burgos CF do Rubin za 1 milion euro.
Anderson Arroyo – forma
W ostatnich 5 meczach Anderson Arroyo zanotował bilans 1 zwycięstwo, 1 remis i 3 porażki. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,23. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Anderson Arroyo i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Rubin
1
Fakel
0
Priemjer-Liga, 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Rubin
0
Krylia Sovetov
2
Priemjer-Liga, 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Spartak Moscow
4
Rubin
0
Priemjer-Liga, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
11 Paź
Koniec
|
Rubin
0
Dynamo
1
Priemjer-Liga, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Rodina Moskva
1
Rubin
1
Priemjer-Liga, 9. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.2 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
CSKA Moscow
1
Rubin
1
Priemjer-Liga, 8. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.6 | |
|
07 Wrz
Koniec
|
Rubin
1
Akhmat
1
Priemjer-Liga, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Rubin
3
Makhachkala
1
Priemjer-Liga, 6. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.0 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Baltika
1
Rubin
1
Priemjer-Liga, 5. kolejka
|
68'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
19 Sie
Karne
|
Rubin
(5)
1
Spartak Moscow
(3)
1
Puchar Rosji, 2. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Sie
Koniec
|
FC Rostov
1
Rubin
1
Priemjer-Liga, 4. kolejka
|
72'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
09 Sie
Koniec
|
Rubin
1
FC Orenburg
1
Priemjer-Liga, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
04 Sie
Koniec
|
Rodina Moskva
5
Rubin
0
Puchar Rosji, 1. runda
|
38'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Sie
Koniec
|
Akron
1
Rubin
2
Priemjer-Liga, 2. kolejka
|
82'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 6.7 | |
|
26 Lip
Koniec
|
Rubin
1
FC Krasnodar
3
Priemjer-Liga, 1. kolejka
|
77'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.2 | |
|
11 Maj
Koniec
|
Spartak Moscow
2
Rubin
1
Priemjer-Liga, 29. kolejka
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Baltika
0
Rubin
1
Priemjer-Liga, 28. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Rubin
0
CSKA Moscow
0
Priemjer-Liga, 27. kolejka
|
80'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Dynamo
0
Rubin
1
Priemjer-Liga, 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Rubin
1
Akron
1
Priemjer-Liga, 25. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Rubin
0
FC Orenburg
0
Priemjer-Liga, 24. kolejka
|
86'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
FC Sochi
0
Rubin
1
Priemjer-Liga, 23. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.6 | |
|
22 Mar
Koniec
|
Krylia Sovetov
0
Rubin
0
Priemjer-Liga, 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Rubin
3
Lokomotiv
0
Priemjer-Liga, 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Rubin
2
FC Krasnodar
1
Priemjer-Liga, 20. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Makhachkala
2
Rubin
1
Priemjer-Liga, 19. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
06 Gru
Koniec
|
FC Rostov
2
Rubin
0
Priemjer-Liga, 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 4.9 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Zenit
1
Rubin
0
Priemjer-Liga, 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
25 Lis
Karne
|
Arsenal Tula
(3)
0
Rubin
(2)
0
Puchar Rosji, 1/4 finału
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
22 Lis
Koniec
|
Rubin
1
Akhmat
0
Priemjer-Liga, 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Nizhny Novgorod
0
Rubin
0
Priemjer-Liga, 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Rubin
0
Dynamo
0
Priemjer-Liga, 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
26 Paź
Koniec
|
FC Krasnodar
1
Rubin
0
Priemjer-Liga, 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
22 Paź
Karne
|
Rubin
(4)
3
Akhmat
(3)
3
Puchar Rosji, 6. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Paź
Koniec
|
Rubin
0
Baltika
3
Priemjer-Liga, 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.4 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Rubin
2
Krylia Sovetov
0
Priemjer-Liga, 11. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 8.2 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Rubin
0
Zenit
1
Puchar Rosji, 5. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Lokomotiv
1
Rubin
0
Priemjer-Liga, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Akron
2
Rubin
2
Priemjer-Liga, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
16 Wrz
Karne
|
FC Orenburg
(4)
0
Rubin
(2)
0
Puchar Rosji, 4. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Rubin
1
Makhachkala
0
Priemjer-Liga, 8. kolejka
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
31 Sie
Koniec
|
FC Andorra
2
Burgos CF
1
La Liga 2, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Deportivo La Coruna
0
Burgos CF
0
La Liga 2, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
15 Sie
Koniec
|
Burgos CF
5
Cultural Leonesa
1
La Liga 2, 1. kolejka
|
81'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.4 | |
|
31 Maj
Koniec
|
Malaga
2
Burgos CF
2
La Liga 2, 42. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
25 Maj
Koniec
|
Burgos CF
2
Levante
3
La Liga 2, 41. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
17 Maj
Koniec
|
Eibar
1
Burgos CF
0
La Liga 2, 40. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Burgos CF
3
Cordoba CF
2
La Liga 2, 39. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Burgos CF
0
Elche
1
La Liga 2, 38. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Burgos CF
2
Cadiz
2
La Liga 2, 36. kolejka
|
77'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Tenerife
0
Burgos CF
0
La Liga 2, 35. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Burgos CF
2
Huesca
1
La Liga 2, 34. kolejka
|
81'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
29 Mar
Koniec
|
Eldense
0
Burgos CF
0
La Liga 2, 33. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
21 Mar
Koniec
|
Burgos CF
3
Almeria
1
La Liga 2, 32. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Cartagena
0
Burgos CF
1
La Liga 2, 31. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
10 Mar
Koniec
|
Burgos CF
1
Albacete
0
La Liga 2, 30. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
01 Mar
Koniec
|
CD Castellón
2
Burgos CF
1
La Liga 2, 29. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.0 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Burgos CF
1
Real Oviedo
2
La Liga 2, 28. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
16 Lut
Koniec
|
Real Saragossa
0
Burgos CF
1
La Liga 2, 27. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
09 Lut
Koniec
|
Burgos CF
2
Racing Santander
1
La Liga 2, 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
01 Lut
Koniec
|
Sporting Gijon
2
Burgos CF
0
La Liga 2, 25. kolejka
|
79'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
19 Sty
Koniec
|
Burgos CF
0
Deportivo La Coruna
1
La Liga 2, 23. kolejka
|
80'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
10 Sty
Koniec
|
Granada
0
Burgos CF
0
La Liga 2, 22. kolejka
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
22 Gru
Koniec
|
Burgos CF
1
Tenerife
0
La Liga 2, 21. kolejka
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
19 Gru
Koniec
|
Cadiz
1
Burgos CF
1
La Liga 2, 20. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
15 Gru
Koniec
|
Burgos CF
0
Malaga
0
La Liga 2, 19. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Gru
Koniec
|
Burgos CF
1
Eldense
0
La Liga 2, 18. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Gru
Koniec
|
Marbella
1
Burgos CF
0
Puchar Hiszpanii, 2. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
01 Gru
Koniec
|
Levante
3
Burgos CF
1
La Liga 2, 17. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Lis
Koniec
|
Burgos CF
1
Eibar
0
La Liga 2, 16. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Lis
Koniec
|
Racing Santander
2
Burgos CF
0
La Liga 2, 15. kolejka
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
10 Lis
Koniec
|
Burgos CF
0
Sporting Gijon
2
La Liga 2, 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
03 Lis
Koniec
|
Real Oviedo
3
Burgos CF
1
La Liga 2, 13. kolejka
|
75'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Elche
1
Burgos CF
0
La Liga 2, 12. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Paź
Koniec
|
Burgos CF
1
Racing Ferrol
1
La Liga 2, 11. kolejka
|
81'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
21 Paź
Koniec
|
Albacete
2
Burgos CF
0
La Liga 2, 10. kolejka
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
13 Paź
Koniec
|
Burgos CF
0
Mirandes
1
La Liga 2, 9. kolejka
|
84'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Almeria
2
Burgos CF
0
La Liga 2, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Burgos CF
2
Granada
2
La Liga 2, 7. kolejka
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Deportivo La Coruna
0
Burgos CF
2
La Liga 2, 6. kolejka
|
75'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Burgos CF
1
Real Saragossa
0
La Liga 2, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
07 Wrz
Koniec
|
Huesca
0
Burgos CF
1
La Liga 2, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Burgos CF
0
CD Castellón
2
La Liga 2, 3. kolejka
|
73'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
26 Sie
Koniec
|
Cordoba CF
2
Burgos CF
2
La Liga 2, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
18 Sie
Koniec
|
Burgos CF
3
Cartagena
1
La Liga 2, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Burgos CF
1
Eldense
2
La Liga 2
|
69'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Villarreal B
2
Burgos CF
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
24 Mar
Koniec
|
Huesca
3
Burgos CF
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
16 Mar
Koniec
|
Burgos CF
1
Levante
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
10 Mar
Koniec
|
Eibar
0
Burgos CF
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
25 Lut
Koniec
|
Burgos CF
1
Sporting Gijon
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
17 Lut
Koniec
|
Real Oviedo
5
Burgos CF
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Lut
Koniec
|
Elche
2
Burgos CF
0
La Liga 2
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
14 Sty
Koniec
|
FC Andorra
2
Leganes
3
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Gru
Koniec
|
Racing Santander
2
FC Andorra
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Gru
Koniec
|
FC Andorra
1
Espanyol
1
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Gru
Koniec
|
Eibar
2
FC Andorra
2
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Gru
Koniec
|
FC Andorra
1
Huesca
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Lis
Koniec
|
Burgos CF
0
FC Andorra
0
La Liga 2
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
12 Lis
Koniec
|
FC Andorra
1
Eldense
3
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Paź
Koniec
|
FC Andorra
2
Alcorcon
0
La Liga 2
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
05 Paź
Koniec
|
FC Andorra
0
Real Saragossa
1
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Albacete
3
FC Andorra
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
FC Andorra
0
Sporting Gijon
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Wrz
Koniec
|
FC Andorra
1
Real Oviedo
0
La Liga 2
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
10 Wrz
Koniec
|
Mirandes
4
FC Andorra
3
La Liga 2
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
27 Sie
Koniec
|
Amorebieta
3
FC Andorra
0
La Liga 2
|
63'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
18 Sie
Koniec
|
FC Andorra
3
Cartagena
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
13 Sie
Koniec
|
Leganes
0
FC Andorra
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
17 Cze
Dogryw.
|
Levante
0
Deportivo Alaves
1
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Cze
Koniec
|
Deportivo Alaves
0
Levante
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Kwi
Koniec
|
Levante
2
Deportivo Alaves
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Deportivo Alaves
2
Leganes
1
La Liga 2
|
22'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
18 Mar
Koniec
|
Ponferradina
1
Deportivo Alaves
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Lut
Koniec
|
Real Saragossa
1
Deportivo Alaves
4
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
04 Lut
Koniec
|
Deportivo Alaves
2
Eibar
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Sty
Koniec
|
Deportivo Alaves
3
Racing Santander
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Gru
Koniec
|
Malaga
1
Deportivo Alaves
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Gru
Koniec
|
Deportivo Alaves
0
Levante
2
La Liga 2
|
71'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
20 Lis
Koniec
|
Eibar
0
Deportivo Alaves
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Lis
Koniec
|
![]()
Lleida
0
Deportivo Alaves
1
Puchar Hiszpanii
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Lis
Koniec
|
Racing Santander
1
Deportivo Alaves
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
15 Paź
Koniec
|
FC Andorra
0
Deportivo Alaves
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Cartagena
1
Deportivo Alaves
1
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Deportivo Alaves
2
Huesca
1
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Mirandes
0
Real Valladolid
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
10 Kwi
Koniec
|
Mirandes
3
Burgos CF
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
06 Mar
Koniec
|
Leganes
2
Mirandes
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Lut
Koniec
|
Mirandes
0
Sporting Gijon
3
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
06 Lut
Koniec
|
Huesca
4
Mirandes
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
30 Sty
Koniec
|
Mirandes
3
Malaga
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
09 Sty
Koniec
|
Lugo
2
Mirandes
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
05 Sty
Koniec
|
Mirandes
0
Rayo Vallecano
1
Puchar Hiszpanii
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
05 Gru
Koniec
|
Ponferradina
2
Mirandes
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
01 Gru
Koniec
|
![]()
CD San Roque de Lepe
0
Mirandes
3
Puchar Hiszpanii
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
19 Lis
Koniec
|
Fuenlabrada
1
Mirandes
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
06 Lis
Koniec
|
Real Valladolid
3
Mirandes
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Burgos CF
1
Mirandes
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Mirandes
1
Leganes
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Tenerife
1
Mirandes
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
11 Wrz
Koniec
|
Mirandes
1
Alcorcon
3
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
28 Sie
Koniec
|
Sporting Gijon
2
Mirandes
1
La Liga 2
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
14 Mar
Koniec
|
Salamanca UDS
2
Unionistas de Salamanca
1
Segunda Division RFEF
|
85'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Sty
Koniec
|
Salamanca UDS
2
Guijuelo
2
Segunda Division RFEF
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Sty
Koniec
|
Salamanca UDS
3
Compostela
0
Segunda Division RFEF
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Sty
Koniec
|
Salamanca UDS
0
Deportivo La Coruna
0
Segunda Division RFEF
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Gru
Koniec
|
Unionistas de Salamanca
1
Salamanca UDS
0
Segunda Division RFEF
|
46'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Gru
Koniec
|
Zamora
2
Salamanca UDS
0
Segunda Division RFEF
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Lis
Koniec
|
Salamanca UDS
0
Celta de Vigo B
3
Segunda Division RFEF
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Lis
Koniec
|
Fortaleza FC
1
Alianza Petrolera
0
Primera A
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
21 Sie
Koniec
|
Fortaleza FC
1
Bucaramanga
2
Primera A
|
61'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
28 Maj
Koniec
|
Alianza Petrolera
2
Fortaleza FC
1
Primera A
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Independiente Medellin
3
Fortaleza FC
0
Primera A
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Internacional de Bogota
0
Fortaleza FC
1
Primera A
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.5 |
W ostatnich 5 meczach Anderson Arroyo 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.72, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.23 — wynik powyżej średniej ligowej (0.45).
W ostatnich 10 meczach Anderson Arroyo 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.72, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.37 — wynik powyżej średniej ligowej (0.45).
W jakiej formie jest Anderson Arroyo?
Anderson Arroyo jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.23 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (6.26). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja słabnie.
Anderson Arroyo – zarobki
Anderson Arroyo gra w Rubin na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 520 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Anderson Arroyo w Rubin (2025/26)
| Rocznie | 520 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 43 tys. € |
| Tygodniowo | 10 tys. € |
| Dziennie | 1 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Anderson Arroyo w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
520 tys. € |
| 2024/25 |
|
420 tys. € |
| 2023/24 |
|
300 tys. € |
| 2022/23 |
|
300 tys. € |
| 2021/22 |
|
130 tys. € |
Ile zarabia Anderson Arroyo?
Na podstawie kontraktu z Rubin, Anderson Arroyo otrzymuje 520 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 43,3 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Arroyo w listopadzie 2026 to 10 tysięcy euro, a dziennie około 1,4 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2029.
Anderson Arroyo – kontuzje
W trakcie kariery Anderson Arroyo zanotował 1 kontuzję, przez którą opuścił łącznie 1 mecz. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Anderson Arroyo
-
Uraz mięśnia
10.05.26 – 28.06.26 (50 dni)
Rubin opuszczone: 1 mecz
Czy Anderson Arroyo ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Anderson Arroyo nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Anderson Arroyo to uraz mięśnia z 2026 roku, który wykluczył go z gry na 50 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Anderson Arroyo – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Anderson Arroyo wynosi obecnie 2,8 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Anderson Arroyo na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Anderson Arroyo
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 22.09.2026 | 26 |
|
2,8 mln € |
| 25.05.2026 | 26 |
|
2,5 mln € |
| 24.03.2026 | 26 |
|
1,8 mln € |
| 15.12.2025 | 26 |
|
1,5 mln € |
| 23.06.2025 | 25 |
|
1 mln € |
| 12.12.2024 | 25 |
|
800 tys. € |
| 23.06.2024 | 24 |
|
800 tys. € |
| 19.12.2023 | 24 |
|
800 tys. € |
| 13.06.2023 | 23 |
|
800 tys. € |
| 28.12.2022 | 23 |
|
800 tys. € |
| 28.06.2022 | 22 |
|
800 tys. € |
| 26.12.2021 | 22 |
|
600 tys. € |
| 12.10.2021 | 22 |
|
400 tys. € |
| 29.06.2021 | 21 |
|
150 tys. € |
| 06.12.2019 | 20 |
|
150 tys. € |
| 09.06.2019 | 19 |
|
150 tys. € |
| 26.12.2018 | 19 |
|
150 tys. € |
| 30.01.2017 | 17 |
|
150 tys. € |
| 10.11.2016 | 17 |
|
100 tys. € |
| 31.08.2016 | 16 |
|
75 tys. € |
| 19.07.2016 | 16 |
|
75 tys. € |
| 14.03.2016 | 16 |
|
50 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Anderson Arroyo?
Wycena Anderson Arroyo wynosi obecnie 2,8 mln €. W szczycie kariery Anderson Arroyo wyceniano na 2,8 mln €, a najniżej na 50 tys. €.