Andres Ponce jest piłkarzem występującym obecnie w Puerto Cabello. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Andres Ponce
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
04 Lis
00:30
|
Deportivo Tachira
3
Puerto Cabello
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | |||
| Wenezuelska Primera Division | |||||||
|
31 Paź
22:30
|
Puerto Cabello
0
Deportivo Tachira
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | |||
| Wenezuelska Primera Division | |||||||
|
27 Paź
22:30
|
Puerto Cabello
0
Caracas FC
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | |||
| Wenezuelska Primera Division | |||||||
Transfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Andres Ponce w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Andres Ponce wyglądają następująco: 37 meczów, w których zdobył 5 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 1.59, a skuteczność strzałów to 41,7%. Andres Ponce oddaje średnio 0,3 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Andres Ponce w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Andres Ponce rozegrał w barwach Puerto Cabello w CONMEBOL Copa Sudamericana 6 meczów, w Wenezuelska Primera Division 37 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 18 razy i spędził na boisku łącznie 832 minuty. Średnio dawało to 19 minut gry na spotkanie.
Czy Andres Ponce ma kontuzję?
Według stanu na 6 listopada 2026 Andres Ponce nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Andres Ponce to uraz o nieznanym charakterze z 2016 roku, który wykluczył go z gry na 30 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Andres Ponce?
Andres Ponce ma na koncie 3 trofea — 2 wywalczył z drużyną, a 1 dołożył indywidualnie. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2023 roku.
Na jakiej pozycji gra Andres Ponce?
Andres Ponce najczęściej występuje jako Napastnik (9).
Jaka jest wartość rynkowa Andres Ponce?
Wycena 29-letniego Andres Ponce według stanu na czerwiec 2023 wynosi 500 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 1,4 miliona euro, a najniższa 250 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Andres Ponce?
Andres Ponce urodził się 11 listopada 1996 w La Cañada de Urdaneta w Wenezueli. Obecnie piłkarz ma 29 lat.
Andres Ponce - statystyki
Szczegółowe statystyki Andres Ponce w sezonie 2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Puerto Cabello oraz reprezentacja Wenezueli. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Andres Ponce
Andres Ponce vs. inni
Atak
Obrona
Podania Andres Ponce
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Andres Ponce w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Andres Ponce wyglądają następująco: 37 meczów, w których zdobył 5 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 1.59, a skuteczność strzałów to 41,7%. Andres Ponce oddaje średnio 0,3 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Andres Ponce - transfery
W trakcie kariery Andres Ponce zmieniał klub 20 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Puerto Cabello 2025 – obecnie
-
Bucaramanga 2024 – 2025
-
Akron 2023 – 2024
-
Vejle 2021 – 2023
-
Akhmat 2021 – 2021
-
Rotor Volgograd 2020 – 2021
-
Akhmat 2019 – 2020
-
Anzhi 2018 – 2019
-
Sampdoria 2018 – 2018
-
Feralpisalo 2017 – 2018

-
Sampdoria 2017 – 2017
-
Livorno 2017 – 2017
-
Sampdoria 2017 – 2017
-
Lugano 2016 – 2017
-
Sampdoria Primavera 2015 – 2016

-
SC Olhanense 2015 – 2015

-
Sampdoria Primavera 2015 – 2015

-
Deportivo Tachira 2014 – 2015

-
Llaneros de Guanare EF 2014 – 2014

-
Deportivo Tachira 2013 – 2014

-
Deportivo Táchira U20 do 2013

Andres Ponce - forma
W ostatnich 5 meczach Andres Ponce zanotował bilans 1 zwycięstwo, 0 remisów i 4 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,30. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Andres Ponce ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.30, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.30 — wynik zbliżony do średniej ligowej (6.31).
W ostatnich 10 meczach Andres Ponce ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.71, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.28 — wynik zbliżony do średniej ligowej (6.31).
W jakiej formie jest Andres Ponce?
Andres Ponce jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.30 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (1.59).
Ile meczów rozegrał Andres Ponce w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Andres Ponce rozegrał w barwach Puerto Cabello w CONMEBOL Copa Sudamericana 6 meczów, w Wenezuelska Primera Division 37 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 18 razy i spędził na boisku łącznie 832 minuty. Średnio dawało to 19 minut gry na spotkanie.
Andres Ponce - zarobki
Andres Ponce gra w Puerto Cabello na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 279 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Andres Ponce w Puerto Cabello (2025)
| Rocznie | 279 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 23 tys. € |
| Tygodniowo | 5 tys. € |
| Dziennie | 765 € |
Andres Ponce - kontuzje
W trakcie kariery Andres Ponce zanotował 1 kontuzję, przez którą opuścił łącznie 6 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Andres Ponce
-
Uraz o nieznanym charakterze
24.10.16 – 22.11.16 (30 dni)
Lugano opuszczone: 6 meczów
Czy Andres Ponce ma kontuzję?
Według stanu na 6 listopada 2026 Andres Ponce nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Andres Ponce to uraz o nieznanym charakterze z 2016 roku, który wykluczył go z gry na 30 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Andres Ponce - trofea
W trakcie kariery Andres Ponce zdobył 3 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Andres Ponce?
Andres Ponce zdobył w karierze 3 trofea — 2 drużynowe i 1 indywidualne. Najwięcej sukcesów świętował w Vejle — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo 2. ligi Danii — 1 raz.
Andres Ponce - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Andres Ponce wynosi obecnie 500 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Andres Ponce na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Andres Ponce?
Wycena Andres Ponce wynosi obecnie 500 tys. €. W szczycie kariery Andres Ponce wyceniano na 1,4 mln €, a najniżej na 250 tys. €.