Anthony Caceres jest piłkarzem występującym obecnie w Bangkok United. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Anthony Caceres
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Anthony Caceres w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Anthony Caceres wyglądają następująco: 6 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 6.92, a skuteczność strzałów to 0,0%. Anthony Caceres oddaje średnio 0,3 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Anthony Caceres w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Anthony Caceres rozegrał w barwach Bangkok United w Thai League 1 6 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 6 razy i spędził na boisku łącznie 482 minuty. Średnio dawało to 80 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Anthony Caceres
Pierwszy transfer Anthony Caceres w seniorskiej karierze miał miejsce w 2016 roku, gdy przeniósł się z Central Coast Mariners do Manchesteru City za 320 tysięcy euro.
Czy Anthony Caceres ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Anthony Caceres nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Anthony Caceres to uraz kostki z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 13 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Anthony Caceres?
Anthony Caceres ma na koncie 8 trofeów. Najczęściej sięgał po Mistrzostwo Australii — 3 razy. Najwięcej sukcesów świętował z FC Sydney — 5 trofeów. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2023 roku.
Na jakiej pozycji gra Anthony Caceres?
Anthony Caceres najczęściej występuje jako Ofensywny pomocnik (10). W zależności od ustawienia pełni również rolę Środkowy pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Anthony Caceres?
Wycena 34-letniego Anthony Caceres według stanu na maj 2026 wynosi 450 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 600 tysięcy euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Anthony Caceres?
Anthony Caceres urodził się 29 września 1992 w Sydney w Australii. Obecnie piłkarz ma 34 lata.
Anthony Caceres – statystyki
Szczegółowe statystyki Anthony Caceres w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Bangkok United oraz reprezentacja Australii. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Anthony Caceres vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Jakie statystyki ma Anthony Caceres w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Anthony Caceres wyglądają następująco: 6 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 6.92, a skuteczność strzałów to 0,0%. Anthony Caceres oddaje średnio 0,3 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Anthony Caceres – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Anthony Caceres w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Thai League 1, 7. kolejka
|
2:0 | 90' | 0 | 0 | – | 7.0 | ||
|
25 Paź
Koniec
|
Thai League 1, 6. kolejka
|
0:0 | 90' | 0 | 0 | – | 6.6 | ||
|
18 Paź
Koniec
|
Thai League 1, 5. kolejka
|
0:2 | 57' | 0 | 0 | – | 6.5 | ||
|
11 Paź
Koniec
|
Thai League 1, 4. kolejka
|
0:2 | 65' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
20 Wrz
Koniec
|
Thai League 1, 3. kolejka
|
3:2 | 90' | 0 | 1 | – | 7.6 | ||
|
05 Wrz
Koniec
|
Thai League 1, 1. kolejka
|
3:1 | 90' | 0 | 1 | – | 7.5 | ||
|
24 Kwi
Koniec
|
A-League (Australia), 26. kolejka
|
4:0 | 90' | 0 | 0 | – | 6.5 | ||
|
19 Kwi
Koniec
|
A-League (Australia), 25. kolejka
|
3:1 | 90' | 0 | 0 | 7.1 | |||
|
12 Kwi
Koniec
|
A-League (Australia), 24. kolejka
|
3:1 | 90' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
02 Kwi
Koniec
|
A-League (Australia), 23. kolejka
|
3:2 | 89' | 0 | 0 | – | 6.5 |
Ile meczów rozegrał Anthony Caceres w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Anthony Caceres rozegrał w barwach Bangkok United w Thai League 1 6 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 6 razy i spędził na boisku łącznie 482 minuty. Średnio dawało to 80 minut gry na spotkanie.
Anthony Caceres – transfery
W trakcie kariery Anthony Caceres zmieniał klub 13 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 320 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Bangkok United 2026 – obecnie
-
Macarthur FC 2025 – 2026
-
FC Sydney 2019 – 2025
-
Manchester City 2019 – 2019
-
FC Sydney 2019 – 2019
-
Manchester City 2018 – 2019
-
Melbourne City FC 2018 – 2018
-
Manchester City 2018 – 2018
-
Al-Wasl FC 2017 – 2018
-
Manchester City 2017 – 2017
-
Melbourne City FC 2016 – 2017
-
Manchester City 2016 – 2016
-
Central Coast Mariners 2012 – 2016
-
Central Coast Mariners Youth do 2012

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Transfery Anthony Caceres
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | 21.07.2026 |
|
— | Wolny transfer |
| 2025/26 | 30.06.2025 |
|
— | Wolny transfer |
| 2019/20 | 03.07.2019 |
|
— | Wolny transfer |
| 2019/20 | 29.06.2019 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2018/19 | 01.01.2019 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2018/19 | 30.12.2018 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2018/19 | 30.06.2018 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2018/19 | 29.06.2018 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2017/18 | 26.07.2017 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2017/18 | 25.07.2017 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2015/16 | 18.01.2016 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2015/16 | 14.01.2016 |
|
320 tys. € | Transfer definitywny |
| 2012/13 | 30.06.2012 |
|
— | Wolny transfer |
Historia transferów Anthony Caceres
Pierwszy transfer Anthony Caceres w seniorskiej karierze miał miejsce w 2016 roku, gdy przeniósł się z Central Coast Mariners do Manchesteru City za 320 tysięcy euro.
Anthony Caceres – forma
W ostatnich 5 meczach Anthony Caceres zanotował bilans 3 zwycięstwa, 1 remis i 1 porażka. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,79. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Forma Anthony Caceres i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Bangkok United
2
Uthai Thani
0
Thai League 1, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Prachuap
0
Bangkok United
0
Thai League 1, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Bangkok United
0
Port FC
2
Thai League 1, 5. kolejka
|
57'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
11 Paź
Koniec
|
Lamphun Warrior
0
Bangkok United
2
Thai League 1, 4. kolejka
|
65'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Bangkok United
3
BG Pathum United
2
Thai League 1, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.6 | |
|
05 Wrz
Koniec
|
Bangkok United
3
Sisaket United
1
Thai League 1, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.5 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Macarthur FC
4
Wellington Phoenix
0
A-League (Australia), 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Adelaide United
3
Macarthur FC
1
A-League (Australia), 25. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Perth Glory
3
Macarthur FC
1
A-League (Australia), 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Macarthur FC
3
Newcastle Jets
2
A-League (Australia), 23. kolejka
|
89'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
21 Mar
Koniec
|
Auckland FC
1
Macarthur FC
2
A-League (Australia), 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Melbourne Victory
4
Macarthur FC
1
A-League (Australia), 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
04 Mar
Koniec
|
Macarthur FC
1
Central Coast Mariners
3
A-League (Australia), 20. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Istotny | 7.9 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Macarthur FC
0
Western Sydney Wanderers
4
A-League (Australia), 19. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Newcastle Jets
1
Macarthur FC
0
A-League (Australia), 18. kolejka
|
67'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
06 Lut
Koniec
|
Macarthur FC
2
Perth Glory
2
A-League (Australia), 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
30 Sty
Koniec
|
Adelaide United
1
Macarthur FC
1
A-League (Australia), 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
24 Sty
Koniec
|
Macarthur FC
6
Melbourne City FC
2
A-League (Australia), 14. kolejka
|
89'
|
1 gol
· 17% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.6 | |
|
18 Sty
Koniec
|
Central Coast Mariners
1
Macarthur FC
1
A-League (Australia), 13. kolejka
|
85'
|
0 goli
6 strzałów (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
10 Sty
Koniec
|
Macarthur FC
0
FC Sydney
3
A-League (Australia), 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
05 Sty
Koniec
|
Macarthur FC
1
Auckland FC
1
A-League (Australia), 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
01 Sty
Koniec
|
Western Sydney Wanderers
0
Macarthur FC
1
A-League (Australia), 11. kolejka
|
85'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
26 Gru
Koniec
|
Newcastle Jets
4
Macarthur FC
5
A-League (Australia), 10. kolejka
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.1 | |
|
05 Gru
Koniec
|
Macarthur FC
0
Melbourne Victory
0
A-League (Australia), 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Macarthur FC
0
Perth Glory
2
A-League (Australia), 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
22 Lis
Koniec
|
Wellington Phoenix
0
Macarthur FC
1
A-League (Australia), 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
09 Lis
Koniec
|
FC Sydney
2
Macarthur FC
0
A-League (Australia), 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Macarthur FC
1
Western Sydney Wanderers
1
A-League (Australia), 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Brisbane Roar
1
Macarthur FC
0
A-League (Australia), 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
10 Cze
Koniec
|
Arabia Saudyjska
1
Australia
2
Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje Azja, 10. runda
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
05 Cze
Koniec
|
Australia
1
Japonia
0
Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje Azja, 9. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Maj
Koniec
|
Melbourne City FC
5
FC Sydney
1
A-League (Australia), 29. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Western United
1
FC Sydney
0
A-League (Australia), 28. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
FC Sydney
3
Newcastle Jets
2
A-League (Australia), 27. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
FC Sydney
2
Auckland FC
2
A-League (Australia), 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Adelaide United
2
FC Sydney
3
A-League (Australia), 25. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
29 Mar
Koniec
|
FC Sydney
2
Melbourne City FC
3
A-League (Australia), 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
25 Mar
Koniec
|
Chiny
0
Australia
2
Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje Azja, 8. runda
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
20 Mar
Koniec
|
Australia
5
Indonezja
1
Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje Azja, 7. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Mar
Koniec
|
FC Sydney
1
Wellington Phoenix
1
A-League (Australia), 23. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Macarthur FC
0
FC Sydney
2
A-League (Australia), 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Perth Glory
0
FC Sydney
0
A-League (Australia), 20. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
08 Lut
Koniec
|
FC Sydney
3
Western Sydney Wanderers
3
A-League (Australia), 18. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.9 | |
|
01 Lut
Koniec
|
FC Sydney
4
Adelaide United
1
A-League (Australia), 17. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.9 | |
|
18 Sty
Koniec
|
FC Sydney
3
Brisbane Roar
4
A-League (Australia), 15. kolejka
|
63'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
15 Sty
Koniec
|
Wellington Phoenix
0
FC Sydney
0
A-League (Australia), 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
11 Sty
Koniec
|
FC Sydney
4
Central Coast Mariners
1
A-League (Australia), 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | |
|
08 Sty
Koniec
|
FC Sydney
3
Perth Glory
0
A-League (Australia), 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
04 Sty
Koniec
|
Newcastle Jets
2
FC Sydney
2
A-League (Australia), 12. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.4 | |
|
28 Gru
Koniec
|
FC Sydney
3
Melbourne Victory
0
A-League (Australia), 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
20 Gru
Koniec
|
Adelaide United
3
FC Sydney
3
A-League (Australia), 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
14 Gru
Koniec
|
FC Sydney
3
Western United
4
A-League (Australia), 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
08 Gru
Koniec
|
Central Coast Mariners
2
FC Sydney
1
A-League (Australia), 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
23 Lis
Koniec
|
FC Sydney
4
Western Sydney Wanderers
2
A-League (Australia), 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
19 Lis
Koniec
|
Bahrajn
2
Australia
2
Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje Azja, 6. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
14 Lis
Koniec
|
Australia
0
Arabia Saudyjska
0
Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje Azja, 5. runda
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
10 Lis
Koniec
|
FC Sydney
1
Macarthur FC
2
A-League (Australia), 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Brisbane Roar
2
FC Sydney
3
A-League (Australia), 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Auckland FC
1
FC Sydney
0
A-League (Australia), 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Western Sydney Wanderers
1
FC Sydney
2
A-League (Australia), 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
18 Maj
Koniec
|
Central Coast Mariners
0
FC Sydney
0
A-League (Australia)
|
89'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
04 Maj
Koniec
|
FC Sydney
4
Macarthur FC
0
A-League (Australia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.5 | |
|
28 Kwi
Koniec
|
FC Sydney
7
Perth Glory
1
A-League (Australia)
|
90'
|
0 goli
3 strzały (3 celne)
9 kluczowych podań
|
Istotny | – | |
|
13 Kwi
Koniec
|
FC Sydney
2
Western Sydney Wanderers
1
A-League (Australia)
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.9 | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Perth Glory
1
FC Sydney
1
A-League (Australia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
16 Mar
Koniec
|
Wellington Phoenix
2
FC Sydney
1
A-League (Australia)
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.4 | |
|
10 Mar
Koniec
|
FC Sydney
1
Brisbane Roar
1
A-League (Australia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
02 Mar
Koniec
|
Western Sydney Wanderers
1
FC Sydney
4
A-League (Australia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
24 Lut
Koniec
|
FC Sydney
1
Melbourne City FC
1
A-League (Australia)
|
90'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.8 | |
|
17 Lut
Koniec
|
FC Sydney
2
Adelaide United
1
A-League (Australia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.9 | |
|
26 Sty
Koniec
|
Melbourne Victory
1
FC Sydney
1
A-League (Australia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
19 Sty
Koniec
|
FC Sydney
4
Newcastle Jets
0
A-League (Australia)
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
29 Gru
Koniec
|
FC Sydney
3
Wellington Phoenix
1
A-League (Australia)
|
60'
|
0 goli
5 strzałów
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
09 Gru
Koniec
|
FC Sydney
0
Macarthur FC
2
A-League (Australia)
|
45'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
25 Lis
Koniec
|
FC Sydney
0
Western Sydney Wanderers
1
A-League (Australia)
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
03 Lis
Koniec
|
Melbourne City FC
2
FC Sydney
0
A-League (Australia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
21 Paź
Koniec
|
FC Sydney
0
Melbourne Victory
2
A-League (Australia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
12 Maj
Koniec
|
FC Sydney
1
Melbourne City FC
1
A-League (Australia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
18 Mar
Koniec
|
FC Sydney
0
Western Sydney Wanderers
4
A-League (Australia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
04 Mar
Koniec
|
FC Sydney
1
Melbourne Victory
0
A-League (Australia)
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 6.9 | |
|
18 Lut
Koniec
|
FC Sydney
1
Brisbane Roar
1
A-League (Australia)
|
86'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
26 Sty
Koniec
|
Melbourne Victory
1
FC Sydney
2
A-League (Australia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
21 Sty
Koniec
|
Western United
1
FC Sydney
0
A-League (Australia)
|
69'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
07 Sty
Koniec
|
FC Sydney
0
Wellington Phoenix
1
A-League (Australia)
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
01 Sty
Koniec
|
Newcastle Jets
0
FC Sydney
2
A-League (Australia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Istotny | 6.2 | |
|
24 Gru
Koniec
|
FC Sydney
0
Macarthur FC
3
A-League (Australia)
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
17 Gru
Koniec
|
Central Coast Mariners
2
FC Sydney
1
A-League (Australia)
|
82'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
10 Gru
Koniec
|
FC Sydney
2
Melbourne City FC
1
A-League (Australia)
|
89'
|
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
23 Paź
Koniec
|
FC Sydney
2
Adelaide United
2
A-League (Australia)
|
89'
|
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.1 | |
|
08 Paź
Koniec
|
FC Sydney
2
Melbourne Victory
3
A-League (Australia)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
FC Sydney
2
Adelaide United
3
A-League (Australia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
5 kluczowych podań
|
Istotny | 8.0 | |
|
09 Kwi
Koniec
|
Central Coast Mariners
0
FC Sydney
5
A-League (Australia)
|
67'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.4 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Melbourne City FC
4
FC Sydney
0
A-League (Australia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
25 Mar
Koniec
|
Newcastle Jets
2
FC Sydney
0
A-League (Australia)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
19 Mar
Koniec
|
FC Sydney
3
Western United
0
A-League (Australia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
19 Lut
Koniec
|
Wellington Phoenix
1
FC Sydney
1
A-League (Australia)
|
90'
|
0 goli
3 strzały
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
04 Lut
Koniec
|
Adelaide United
1
FC Sydney
2
A-League (Australia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
30 Sty
Koniec
|
FC Sydney
3
Central Coast Mariners
2
A-League (Australia)
|
90'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
6 strzałów (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.4 | |
|
22 Sty
Koniec
|
FC Sydney
1
Perth Glory
2
A-League (Australia)
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.4 | |
|
15 Sty
Koniec
|
FC Sydney
1
Brisbane Roar
1
A-League (Australia)
|
77'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.6 | |
|
12 Gru
Koniec
|
Central Coast Mariners
2
FC Sydney
0
A-League (Australia)
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
04 Gru
Koniec
|
FC Sydney
2
Newcastle Jets
2
A-League (Australia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
19 Cze
Koniec
|
FC Sydney
2
Adelaide United
1
A-League (Australia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
05 Cze
Koniec
|
Brisbane Roar
0
FC Sydney
2
A-League (Australia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
08 Maj
Koniec
|
Newcastle Jets
1
FC Sydney
1
A-League (Australia)
|
90'
|
0 goli
4 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
01 Maj
Koniec
|
Western Sydney Wanderers
3
FC Sydney
2
A-League (Australia)
|
15'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.9 | |
|
27 Kwi
Koniec
|
FC Sydney
1
Melbourne Victory
0
A-League (Australia)
|
64'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Central Coast Mariners
2
FC Sydney
2
A-League (Australia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 8.3 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
FC Sydney
2
Adelaide United
2
A-League (Australia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
FC Sydney
1
Perth Glory
0
A-League (Australia)
|
18'
|
0 goli
3 strzały (3 celne)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Melbourne Victory
0
FC Sydney
3
A-League (Australia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.8 | |
|
28 Mar
Koniec
|
Adelaide United
1
FC Sydney
0
A-League (Australia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
13 Mar
Koniec
|
FC Sydney
2
Newcastle Jets
1
A-League (Australia)
|
73'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
08 Lut
Koniec
|
FC Sydney
2
Wellington Phoenix
1
A-League (Australia)
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
22 Sty
Koniec
|
FC Sydney
0
Central Coast Mariners
2
A-League (Australia)
|
86'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
16 Sty
Koniec
|
FC Sydney
1
Western Sydney Wanderers
1
A-League (Australia)
|
75'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
26 Sie
Koniec
|
FC Sydney
2
Perth Glory
0
A-League (Australia)
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
15 Sie
Koniec
|
FC Sydney
1
Western United
2
A-League (Australia)
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
06 Sie
Koniec
|
Adelaide United
1
FC Sydney
1
A-League (Australia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
17 Lip
Koniec
|
FC Sydney
3
Wellington Phoenix
1
A-League (Australia)
|
69'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
07 Mar
Koniec
|
Melbourne Victory
1
FC Sydney
4
A-League (Australia)
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.4 | |
|
28 Lut
Koniec
|
FC Sydney
0
Western Sydney Wanderers
1
A-League (Australia)
|
83'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
23 Lut
Koniec
|
Central Coast Mariners
0
FC Sydney
3
A-League (Australia)
|
71'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
31 Sty
Koniec
|
FC Sydney
1
Brisbane Roar
0
A-League (Australia)
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
10 Sty
Koniec
|
Newcastle Jets
1
FC Sydney
2
A-League (Australia)
|
96'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
01 Lis
Koniec
|
FC Sydney
4
Newcastle Jets
1
A-League (Australia)
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
20 Paź
Koniec
|
FC Sydney
2
Wellington Phoenix
1
A-League (Australia)
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
11 Paź
Koniec
|
Adelaide United
2
FC Sydney
3
A-League (Australia)
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
19 Maj
Karne
|
Perth Glory
(1)
0
FC Sydney
(4)
0
A-League (Australia)
|
42'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Western Sydney Wanderers
1
FC Sydney
1
A-League (Australia)
|
65'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.6 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
FC Sydney
2
Melbourne Victory
1
A-League (Australia)
|
65'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.3 | |
|
23 Lut
Koniec
|
Wellington Phoenix
0
FC Sydney
1
A-League (Australia)
|
86'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
23 Sty
Koniec
|
Wellington Phoenix
0
FC Sydney
1
A-League (Australia)
|
40'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Melbourne City FC
0
FC Sydney
3
A-League (Australia)
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
16 Kwi
Koniec
|
Perth Glory
5
Melbourne City FC
4
A-League (Australia)
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | |
|
01 Kwi
Koniec
|
FC Sydney
3
Melbourne City FC
0
A-League (Australia)
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
18 Mar
Koniec
|
Melbourne City FC
4
Newcastle Jets
0
A-League (Australia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Istotny | 8.8 | |
|
05 Mar
Koniec
|
Central Coast Mariners
2
Melbourne City FC
3
A-League (Australia)
|
84'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
24 Lut
Koniec
|
Melbourne City FC
1
FC Sydney
3
A-League (Australia)
|
62'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
11 Lut
Koniec
|
Melbourne City FC
2
Brisbane Roar
2
A-League (Australia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.1 | |
|
04 Lut
Koniec
|
Melbourne Victory
2
Melbourne City FC
1
A-League (Australia)
|
65'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
19 Sty
Koniec
|
Melbourne City FC
2
Central Coast Mariners
1
A-League (Australia)
|
6'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
05 Sty
Koniec
|
Perth Glory
2
Wellington Phoenix
1
A-League (Australia)
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
31 Gru
Koniec
|
Central Coast Mariners
2
Melbourne City FC
2
A-League (Australia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
27 Gru
Koniec
|
Melbourne City FC
3
Perth Glory
3
A-League (Australia)
|
80'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
21 Paź
Koniec
|
Melbourne City FC
2
Perth Glory
3
A-League (Australia)
|
78'
|
0 goli
3 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
08 Paź
Koniec
|
Wellington Phoenix
0
Melbourne City FC
1
A-League (Australia)
|
63'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.2 | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Perth Glory
3
Melbourne City FC
2
A-League (Australia)
|
58'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
18 Mar
Koniec
|
Melbourne City FC
3
Brisbane Roar
1
A-League (Australia)
|
16'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.1 | |
|
29 Sty
Koniec
|
Western Sydney Wanderers
4
Melbourne City FC
3
A-League (Australia)
|
85'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
25 Sty
Koniec
|
Melbourne City FC
3
Wellington Phoenix
1
A-League (Australia)
|
69'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
20 Gru
Koniec
|
Central Coast Mariners
0
Brisbane Roar
1
A-League (Australia)
|
31'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
12 Gru
Koniec
|
Perth Glory
2
Central Coast Mariners
1
A-League (Australia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
19 Lis
Koniec
|
Melbourne Victory
2
Central Coast Mariners
1
A-League (Australia)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
31 Paź
Koniec
|
Central Coast Mariners
1
FC Sydney
3
A-League (Australia)
|
77'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 |
W ostatnich 5 meczach Anthony Caceres 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.36, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.79 — wynik powyżej średniej ligowej (6.27).
W ostatnich 10 meczach Anthony Caceres 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.36, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.80 — wynik powyżej średniej ligowej (6.27).
W jakiej formie jest Anthony Caceres?
Anthony Caceres jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.79 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (6.92). Jego dyspozycja słabnie.
Anthony Caceres – kontuzje
W trakcie kariery Anthony Caceres zanotował 4 kontuzje, przez które opuścił łącznie 5 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Anthony Caceres
-
Uraz
17.12.25 – 23.12.25 (7 dni)
Macarthur FC opuszczone: 2 mecze
-
Wstrząśnienie mózgu
18.01.25 – 26.01.25 (9 dni)
FC Sydney opuszczone: 1 mecz
-
Uraz kostki
28.12.23 – 09.01.24 (13 dni)
FC Sydney opuszczone: 1 mecz
-
Uraz o nieznanym charakterze
30.11.23 – 06.12.23 (7 dni)
FC Sydney opuszczone: 1 mecz
Czy Anthony Caceres ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Anthony Caceres nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Anthony Caceres to uraz kostki z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 13 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Anthony Caceres – trofea
W trakcie kariery Anthony Caceres zdobył 8 trofeów. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Trofea Anthony Caceres
Jakie trofea zdobył Anthony Caceres?
Anthony Caceres zdobył w karierze 8 trofeów. Najwięcej sukcesów świętował w FC Sydney — 5 trofeów. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Australii — 3 razy.
Anthony Caceres – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Anthony Caceres wynosi obecnie 450 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Anthony Caceres na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Anthony Caceres
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 27.05.2026 | 33 |
|
450 tys. € |
| 12.01.2026 | 33 |
|
500 tys. € |
| 02.06.2025 | 32 |
|
550 tys. € |
| 08.01.2025 | 32 |
|
600 tys. € |
| 27.05.2024 | 31 |
|
600 tys. € |
| 07.01.2024 | 31 |
|
600 tys. € |
| 04.04.2023 | 30 |
|
600 tys. € |
| 05.05.2022 | 29 |
|
600 tys. € |
| 30.09.2021 | 29 |
|
500 tys. € |
| 29.03.2021 | 28 |
|
400 tys. € |
| 07.10.2020 | 28 |
|
350 tys. € |
| 07.04.2020 | 27 |
|
300 tys. € |
| 10.09.2019 | 26 |
|
350 tys. € |
| 01.03.2019 | 26 |
|
350 tys. € |
| 23.07.2018 | 25 |
|
500 tys. € |
| 11.12.2017 | 25 |
|
500 tys. € |
| 20.07.2016 | 23 |
|
600 tys. € |
| 06.02.2016 | 23 |
|
500 tys. € |
| 03.01.2015 | 22 |
|
350 tys. € |
| 14.01.2014 | 21 |
|
200 tys. € |
| 16.03.2013 | 20 |
|
100 tys. € |
| 17.09.2012 | 19 |
|
50 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Anthony Caceres?
Wycena Anthony Caceres wynosi obecnie 450 tys. €. W szczycie kariery Anthony Caceres wyceniano na 600 tys. €, a najniżej na 50 tys. €.