Anton Kovalev jest piłkarzem występującym obecnie w Fakel. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Anton Kovalev
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Anton Kovalev w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Anton Kovalev wyglądają następująco: 13 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.79, a skuteczność strzałów to 0,0%. Anton Kovalev oddaje średnio 0,2 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Anton Kovalev w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Anton Kovalev rozegrał w barwach Fakel w Pucharze Rosji 5 meczów, w Priemjer-Lidze 13 meczów, a w barwach Bate Borisov w Wyszejszajej lihie 9 meczów. W tym samym sezonie zanotował również 4 występy w reprezentacji Białorusi. Wyszedł w pierwszym składzie 17 razy i spędził na boisku łącznie 1 237 minut. Średnio dawało to 40 minut gry na spotkanie.
Ile zarabia Anton Kovalev?
Na podstawie kontraktu z Fakel, Anton Kovalev otrzymuje 231,9 tysiąca euro rocznej pensji, co daje około 19,3 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Kovalev w listopadzie 2026 to 4,5 tysiąca euro, a dziennie około 635 euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2027.
Czy Anton Kovalev ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Anton Kovalev nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Anton Kovalev to złamanie z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 93 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Anton Kovalev?
Anton Kovalev ma na koncie 3 trofea. Najczęściej sięgał po Puchar Białorusi — 2 razy. Najwięcej sukcesów świętował z Torpedo Zhodino — 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2026 roku.
Na jakiej pozycji gra Anton Kovalev?
Anton Kovalev najczęściej występuje jako Prawoskrzydłowy (7). W zależności od ustawienia pełni również rolę Prawy pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Anton Kovalev?
Wycena 26-letniego Anton Kovalev według stanu na wrzesień 2026 wynosi 400 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 400 tysięcy euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Anton Kovalev?
Anton Kovalev urodził się 19 kwietnia 2000 w Belynichi na Białorusi. Obecnie piłkarz ma 26 lat.
Anton Kovalev – statystyki
Szczegółowe statystyki Anton Kovalev w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Fakel oraz reprezentacja Białorusi. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Anton Kovalev vs. inni
Jakie statystyki ma Anton Kovalev w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Anton Kovalev wyglądają następująco: 13 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.79, a skuteczność strzałów to 0,0%. Anton Kovalev oddaje średnio 0,2 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Anton Kovalev – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Anton Kovalev w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Priemjer-Liga, 13. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
24 Paź
Koniec
|
Priemjer-Liga, 12. kolejka
|
0:1 | 45' | 0 | 0 | ||||
|
17 Paź
Koniec
|
Priemjer-Liga, 11. kolejka
|
1:2 | 2' | 0 | 0 | – | |||
|
10 Paź
Koniec
|
Priemjer-Liga, 10. kolejka
|
0:5 | 45' | 0 | 0 | – | |||
|
06 Paź
Koniec
|
Liga Narodów UEFA, 4. runda grupy C
|
1:0 | 45' | 0 | 0 | – | |||
|
03 Paź
Koniec
|
Liga Narodów UEFA, 3. runda grupy C
|
4:0 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
29 Wrz
Koniec
|
Liga Narodów UEFA, 2. runda grupy C
|
0:0 | 29' | 0 | 0 | – | |||
|
26 Wrz
Koniec
|
Liga Narodów UEFA, 1. runda grupy C
|
2:0 | 45' | 0 | 0 | – | |||
|
16 Wrz
Koniec
|
Priemjer-Liga, 9. kolejka
|
1:0 | 64' | 0 | 0 | – | |||
|
12 Wrz
Koniec
|
Priemjer-Liga, 8. kolejka
|
2:2 | 76' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Anton Kovalev w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Anton Kovalev rozegrał w barwach Fakel w Pucharze Rosji 5 meczów, w Priemjer-Lidze 13 meczów, a w barwach Bate Borisov w Wyszejszajej lihie 9 meczów. W tym samym sezonie zanotował również 4 występy w reprezentacji Białorusi. Wyszedł w pierwszym składzie 17 razy i spędził na boisku łącznie 1 237 minut. Średnio dawało to 40 minut gry na spotkanie.
Anton Kovalev – transfery
W trakcie kariery Anton Kovalev zmieniał klub 9 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Fakel 2026 – obecnie
-
Bate Borisov 2026 – 2026
-
Fakel 2024 – 2026
-
Torpedo Zhodino 2022 – 2024
-
Shakhter Soligorsk II (- 2023) 2021 – 2022

-
FC Isloch Minsk R. 2021 – 2021
-
Shakhter Soligorsk II (- 2023) 2020 – 2021

-
Tukums 2020 – 2020
-
Shakhter Soligorsk II (- 2023) 2017 – 2020

-
Shakhtjor Soligorsk U19 do 2017

Anton Kovalev – forma
W ostatnich 5 meczach Anton Kovalev zanotował bilans 2 zwycięstwa, 0 remisów i 3 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,47. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Anton Kovalev ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.24, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.47 — wynik powyżej średniej ligowej (0.45).
W ostatnich 10 meczach Anton Kovalev ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.89, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.39 — wynik powyżej średniej ligowej (0.45).
W jakiej formie jest Anton Kovalev?
Anton Kovalev jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.47 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.79). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Anton Kovalev – zarobki
Anton Kovalev gra w Fakel na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 232 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Anton Kovalev w Fakel (2024/25)
| Rocznie | 232 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 19 tys. € |
| Tygodniowo | 4 tys. € |
| Dziennie | 635 € |
Ile zarabia Anton Kovalev?
Na podstawie kontraktu z Fakel, Anton Kovalev otrzymuje 231,9 tysiąca euro rocznej pensji, co daje około 19,3 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Kovalev w listopadzie 2026 to 4,5 tysiąca euro, a dziennie około 635 euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2027.
Anton Kovalev – kontuzje
W trakcie kariery Anton Kovalev zanotował 2 kontuzje, przez które opuścił łącznie 13 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Anton Kovalev
-
Złamanie
29.09.23 – 30.12.23 (93 dni)
Torpedo Zhodino opuszczone: 7 meczów
-
Uraz o nieznanym charakterze
31.05.23 – 18.07.23 (49 dni)
Torpedo Zhodino opuszczone: 6 meczów
Czy Anton Kovalev ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Anton Kovalev nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Anton Kovalev to złamanie z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 93 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Anton Kovalev – trofea
W trakcie kariery Anton Kovalev zdobył 3 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Anton Kovalev?
Anton Kovalev zdobył w karierze 3 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Torpedo Zhodino — 2 trofea. Najczęściej zdobywał Puchar Białorusi — 2 razy.
Anton Kovalev – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Anton Kovalev wynosi obecnie 400 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Anton Kovalev na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Anton Kovalev?
Wycena Anton Kovalev wynosi obecnie 400 tys. €. W szczycie kariery Anton Kovalev wyceniano na 400 tys. €, a najniżej na 50 tys. €.