Antonio Jose de Carvalho
pomocnik #20António Jose Pinheiro de Carvalho jest piłkarzem. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Antonio Jose de Carvalho
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Antonio Jose de Carvalho w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie 2025/2026 statystyki Antonio Jose de Carvalho wyglądają następująco: 33 mecze, w których zdobył 9 bramek i zanotował 5 asyst. Jego średnia ocena wynosi 7.04, a skuteczność strzałów to 12,5%. Antonio Jose de Carvalho oddaje średnio 2,2 strzału na mecz, z czego 0,8 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Antonio Jose de Carvalho w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie Antonio Jose de Carvalho rozegrał w barwach Al Riyadh w Saudi Pro League 33 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 33 razy i spędził na boisku łącznie 2 939 minut. Średnio dawało to 89 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Antonio Jose de Carvalho
Pierwszy transfer Antonio Jose de Carvalho w seniorskiej karierze miał miejsce w 2015 roku, gdy przeniósł się z FC Porto do Vitórii Guimarães za 1,5 miliona euro.
Jakie trofea zdobył Antonio Jose de Carvalho?
Antonio Jose de Carvalho ma na koncie 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2020 roku.
Na jakiej pozycji gra Antonio Jose de Carvalho?
Antonio Jose de Carvalho najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Ofensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Antonio Jose de Carvalho?
Wycena 33-letniego Antonio Jose de Carvalho według stanu na październik 2026 wynosi 1,5 miliona euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 4,8 miliona euro, a najniższa 800 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Antonio Jose de Carvalho?
Antonio Jose de Carvalho urodził się 14 stycznia 1993 w Esposende w Portugalii. Obecnie piłkarz ma 33 lata.
Antonio Jose de Carvalho – statystyki
Szczegółowe statystyki Antonio Jose de Carvalho w sezonie 2025/2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Al Riyadh. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
António Jose Pinheiro de Carvalho vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Antonio Jose de Carvalho w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie 2025/2026 statystyki Antonio Jose de Carvalho wyglądają następująco: 33 mecze, w których zdobył 9 bramek i zanotował 5 asyst. Jego średnia ocena wynosi 7.04, a skuteczność strzałów to 12,5%. Antonio Jose de Carvalho oddaje średnio 2,2 strzału na mecz, z czego 0,8 to strzały celne.
Antonio Jose de Carvalho – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Antonio Jose de Carvalho w sezonie 2025/2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
21 Maj
Koniec
|
Saudi Pro League, 34. kolejka
|
1:0 | 90' | 1 | 0 | – | 8.2 | ||
|
15 Maj
Koniec
|
Saudi Pro League, 33. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – | 7.1 | ||
|
10 Maj
Koniec
|
Saudi Pro League, 32. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | 7.0 | |||
|
04 Maj
Koniec
|
Saudi Pro League, 31. kolejka
|
4:2 | 90' | 0 | 1 | – | 7.7 | ||
|
29 Kwi
Koniec
|
Saudi Pro League, 30. kolejka
|
0:4 | 90' | 0 | 0 | – | 6.3 | ||
|
24 Kwi
Koniec
|
Saudi Pro League, 29. kolejka
|
2:1 | 90' | 1 | 0 | – | 6.6 | ||
|
09 Kwi
Koniec
|
Saudi Pro League, 28. kolejka
|
2:3 | 90' | 0 | 0 | – | 6.9 | ||
|
05 Kwi
Koniec
|
Saudi Pro League, 27. kolejka
|
1:1 | 90' | 1 | 0 | – | 7.1 | ||
|
13 Mar
Koniec
|
Saudi Pro League, 26. kolejka
|
3:1 | 90' | 1 | 0 | – | 8.2 | ||
|
05 Mar
Koniec
|
Saudi Pro League, 25. kolejka
|
3:0 | 90' | 0 | 0 | – | 7.2 |
Ile meczów rozegrał Antonio Jose de Carvalho w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie Antonio Jose de Carvalho rozegrał w barwach Al Riyadh w Saudi Pro League 33 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 33 razy i spędził na boisku łącznie 2 939 minut. Średnio dawało to 89 minut gry na spotkanie.
Antonio Jose de Carvalho – transfery
W trakcie kariery Antonio Jose de Carvalho zmieniał klub 13 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 1,5 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Al Riyadh 2024 – 2026
-
Al Hazm 2023 – 2024
-
Al Nasr 2019 – 2023
-
Vitória Guimarães 2018 – 2019
-
Moreirense 2017 – 2018
-
Vitória Guimarães 2015 – 2017
-
FC Porto 2015 – 2015
-
Estoril Praia 2014 – 2015
-
FC Porto B 2012 – 2014
-
Porto U19 2010 – 2012
-
Porto Sad U17 2009 – 2010

-
Padroense U17 2008 – 2009

-
FC Porto U15 do 2008

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Antonio Jose de Carvalho
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | 30.06.2026 | — | Rozwiązanie kontraktu | |
| 2024/25 | 18.08.2024 |
|
— | Wolny transfer |
| 2023/24 | 22.07.2023 |
|
— | Wolny transfer |
| 2019/20 | 15.07.2019 |
|
— | Wolny transfer |
| 2018/19 | 29.06.2018 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2017/18 | 30.08.2017 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2015/16 | 15.07.2015 |
|
1,5 mln € | Transfer definitywny |
| 2015/16 | 29.06.2015 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2014/15 | 04.07.2014 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2012/13 | 30.06.2012 |
|
— | Wolny transfer |
| 2010/11 | 30.06.2010 |
|
— | Wolny transfer |
| 2009/10 | 30.06.2009 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2008/09 | 30.06.2008 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów Antonio Jose de Carvalho
Pierwszy transfer Antonio Jose de Carvalho w seniorskiej karierze miał miejsce w 2015 roku, gdy przeniósł się z FC Porto do Vitórii Guimarães za 1,5 miliona euro.
Antonio Jose de Carvalho – forma
W ostatnich 5 meczach Antonio Jose de Carvalho zanotował bilans 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 7,26. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Antonio Jose de Carvalho i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
21 Maj
Koniec
|
Al Riyadh
1
Al Akhdoud
0
Saudi Pro League, 34. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
6 kluczowych podań
|
Decydujący | 8.2 | |
|
15 Maj
Koniec
|
Al Taawon
1
Al Riyadh
1
Saudi Pro League, 33. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Al Riyadh
1
Al Fateh
0
Saudi Pro League, 32. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
04 Maj
Koniec
|
Al Feiha
4
Al Riyadh
2
Saudi Pro League, 31. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | |
|
29 Kwi
Koniec
|
Al Riyadh
0
Al-Qadisiyah FC
4
Saudi Pro League, 30. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Al Hazm
2
Al Riyadh
1
Saudi Pro League, 29. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Istotny | 6.6 | |
|
09 Kwi
Koniec
|
Al Ettifaq
2
Al Riyadh
3
Saudi Pro League, 28. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Al Riyadh
1
Al Shabab (KSA)
1
Saudi Pro League, 27. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.1 | |
|
13 Mar
Koniec
|
Al Riyadh
3
Al Ittihad Jeddah
1
Saudi Pro League, 26. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.2 | |
|
05 Mar
Koniec
|
Damac
3
Al Riyadh
0
Saudi Pro League, 25. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
26 Lut
Koniec
|
Al Riyadh
0
Al Ahli Saudi
1
Saudi Pro League, 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
23 Lut
Koniec
|
Al Shabab (KSA)
3
Al Riyadh
1
Saudi Pro League, 10. kolejka
|
79'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
19 Lut
Koniec
|
Al Kholood
0
Al Riyadh
2
Saudi Pro League, 23. kolejka
|
76'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
14 Lut
Koniec
|
Al Riyadh
1
Al Khaleej Saihat
1
Saudi Pro League, 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
02 Lut
Koniec
|
Al Riyadh
0
Al Nassr
1
Saudi Pro League, 20. kolejka
|
99'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
28 Sty
Koniec
|
Al Najma
1
Al Riyadh
1
Saudi Pro League, 19. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.4 | |
|
25 Sty
Koniec
|
Al Riyadh
1
Al Hilal
1
Saudi Pro League, 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.0 | |
|
21 Sty
Koniec
|
Al Akhdoud
2
Al Riyadh
2
Saudi Pro League, 17. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
5 strzałów (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.0 | |
|
18 Sty
Koniec
|
Al Riyadh
1
Al Taawon
3
Saudi Pro League, 16. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
6 strzałów (2 celne)
4 kluczowe podania
|
Istotny | 8.2 | |
|
13 Sty
Koniec
|
Al Fateh
3
Al Riyadh
1
Saudi Pro League, 15. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | |
|
10 Sty
Koniec
|
Al Riyadh
1
Al Feiha
1
Saudi Pro League, 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
6 strzałów (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
04 Sty
Koniec
|
Al-Qadisiyah FC
4
Al Riyadh
0
Saudi Pro League, 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
29 Gru
Koniec
|
Al Riyadh
1
Al Hazm
2
Saudi Pro League, 12. kolejka
|
79'
|
0 goli
3 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
25 Gru
Koniec
|
Al Riyadh
0
Al Ettifaq
2
Saudi Pro League, 11. kolejka
|
87'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
21 Lis
Koniec
|
Al Ittihad Jeddah
2
Al Riyadh
1
Saudi Pro League, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
06 Lis
Koniec
|
Al Riyadh
1
Damac
1
Saudi Pro League, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.7 | |
|
30 Paź
Koniec
|
Al Ahli Saudi
1
Al Riyadh
1
Saudi Pro League, 7. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.7 | |
|
23 Paź
Koniec
|
Al Riyadh
1
Al Kholood
0
Saudi Pro League, 6. kolejka
|
89'
|
0 goli
3 strzały
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.7 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Al Khaleej Saihat
4
Al Riyadh
1
Saudi Pro League, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Al Riyadh
2
Al Suqoor
3
Saudi Pro League, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Al Nassr
5
Al Riyadh
1
Saudi Pro League, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Al Riyadh
2
Al Najma
1
Saudi Pro League, 2. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.9 | |
|
29 Sie
Koniec
|
Al Hilal
2
Al Riyadh
0
Saudi Pro League, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
20 Maj
Koniec
|
Al Taawon
3
Al Riyadh
2
Saudi Pro League, 33. kolejka
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
15 Maj
Koniec
|
Al Riyadh
1
Al Shabab (KSA)
3
Saudi Pro League, 32. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Al Khaleej Saihat
1
Al Riyadh
2
Saudi Pro League, 31. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
01 Maj
Koniec
|
Al Riyadh
2
Al Orubah
4
Saudi Pro League, 30. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Al Riyadh
2
Al Fateh
2
Saudi Pro League, 29. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
5 strzałów (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.2 | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Al Ettifaq
1
Al Riyadh
0
Saudi Pro League, 28. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Al Nassr
2
Al Riyadh
1
Saudi Pro League, 27. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Al Riyadh
0
Damac
0
Saudi Pro League, 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
13 Mar
Koniec
|
Al Ittihad Jeddah
2
Al Riyadh
1
Saudi Pro League, 25. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
02 Mar
Koniec
|
Al-Qadisiyah FC
1
Al Riyadh
0
Saudi Pro League, 23. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
26 Lut
Koniec
|
Al Riyadh
0
Al Feiha
0
Saudi Pro League, 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
20 Lut
Koniec
|
Al Riyadh
1
Al Raed
3
Saudi Pro League, 21. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.1 | |
|
14 Lut
Koniec
|
Al Hilal
1
Al Riyadh
1
Saudi Pro League, 20. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.7 | |
|
08 Lut
Koniec
|
Al Kholood
3
Al Riyadh
2
Saudi Pro League, 19. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
30 Sty
Koniec
|
Al Riyadh
1
Al Wehda FC
0
Saudi Pro League, 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
26 Sty
Koniec
|
Al Ahli Saudi
5
Al Riyadh
0
Saudi Pro League, 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
21 Sty
Koniec
|
Al Riyadh
1
Al Taawon
0
Saudi Pro League, 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
15 Sty
Koniec
|
Al Shabab (KSA)
2
Al Riyadh
1
Saudi Pro League, 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
09 Sty
Koniec
|
Al Riyadh
2
Al Khaleej Saihat
2
Saudi Pro League, 14. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
5 strzałów (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.9 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Al Orubah
0
Al Riyadh
1
Saudi Pro League, 13. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
|
Decydujący | 8.2 | |
|
28 Lis
Koniec
|
Al Fateh
1
Al Riyadh
2
Saudi Pro League, 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.7 | |
|
24 Lis
Koniec
|
Al Riyadh
0
Al Ettifaq
0
Saudi Pro League, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Al Riyadh
0
Al Nassr
1
Saudi Pro League, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Damac
2
Al Riyadh
2
Saudi Pro League, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Al Riyadh
0
Al Ittihad Jeddah
1
Saudi Pro League, 8. kolejka
|
73'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Al Akhdoud
0
Al Riyadh
1
Saudi Pro League, 7. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.2 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Al Riyadh
2
Al-Qadisiyah FC
1
Saudi Pro League, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.1 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Al Feiha
2
Al Riyadh
0
Saudi Pro League, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Al Raed
1
Al Riyadh
2
Saudi Pro League, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Al Riyadh
0
Al Hilal
3
Saudi Pro League, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
29 Sie
Koniec
|
Al Riyadh
3
Al Kholood
1
Saudi Pro League, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
22 Sie
Koniec
|
Al Wehda FC
3
Al Riyadh
3
Saudi Pro League, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.1 | |
|
18 Maj
Koniec
|
Al Hazm
1
Al Riyadh
1
Saudi Pro League
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
24 Lut
Koniec
|
Al Hazm
1
Al Khaleej Saihat
1
Saudi Pro League
|
90'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.7 | |
|
28 Gru
Koniec
|
Al Ettifaq
1
Al Hazm
1
Saudi Pro League
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 5.7 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Al Hazm
2
Al Fateh
0
Saudi Pro League
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.8 | |
|
25 Lis
Koniec
|
Al Hazm
0
Al Hilal
9
Saudi Pro League
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
21 Paź
Koniec
|
Al Hazm
4
Al Raed
3
Saudi Pro League
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.9 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Al Shabab (KSA)
4
Al Hazm
1
Saudi Pro League
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.8 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Al Hazm
1
Al Taee
1
Saudi Pro League
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.5 | |
|
29 Sie
Koniec
|
Al Khaleej Saihat
1
Al Hazm
1
Saudi Pro League
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
18 Sie
Koniec
|
Al Hazm
0
Al Ettifaq
2
Saudi Pro League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 8.8 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Al Nasr
2
Shabab Al Ahli Dubai
2
UAE League
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Al-Jazira
4
Al Nasr
3
UAE League
|
89'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Istotny | 8.3 | |
|
10 Lut
Koniec
|
Al Nasr
1
Khorfakkan
0
UAE League
|
89'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
6 kluczowych podań
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
04 Lut
Koniec
|
Ajman
4
Al Nasr
1
UAE League
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
5 strzałów (1 celny)
5 kluczowych podań
|
Istotny | 8.9 | |
|
19 Gru
Koniec
|
Al Nasr
0
Dibba Al-Fujairah
1
UAE League
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 8.6 | |
|
11 Lis
Koniec
|
Shabab Al Ahli Dubai
3
Al Nasr
0
UAE League
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
04 Lis
Koniec
|
Al Nasr
0
Al-Jazira
2
UAE League
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Al-Ittihad Kalba
5
Al Nasr
3
UAE League
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
08 Paź
Koniec
|
Al Wahda FC
4
Al Nasr
0
UAE League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Khorfakkan
0
Al Nasr
0
UAE League
|
90'
|
0 goli
7 strzałów (3 celne)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Al-Ittihad Kalba
2
Al Nasr
2
UAE League
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.1 | |
|
10 Mar
Koniec
|
Baniyas SC
2
Al Nasr
1
UAE League
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
05 Mar
Koniec
|
Al Nasr
4
Emirates Club
0
UAE League
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.2 | |
|
19 Lut
Koniec
|
Al Nasr
2
Al-Jazira
0
UAE League
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.0 | |
|
09 Sty
Koniec
|
Al Nasr
1
Al Wahda FC
2
UAE League
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.4 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Al Nasr
2
Baniyas SC
2
UAE League
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.8 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Emirates Club
0
Al Nasr
4
UAE League
|
88'
|
2 gole
· 50% goli drużyny
5 strzałów (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 9.2 | |
|
07 Maj
Koniec
|
Al Wahda FC
2
Al Nasr
2
UAE League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.7 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Al Nasr
3
Al-Dhafra
2
UAE League
|
90'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
5 kluczowych podań
|
Decydujący | 8.9 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Al Ain
1
Al Nasr
3
UAE League
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.6 | |
|
12 Mar
Koniec
|
Baniyas SC
3
Al Nasr
2
UAE League
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.6 | |
|
04 Lut
Koniec
|
Al Nasr
2
Khorfakkan
1
UAE League
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.5 | |
|
15 Sty
Koniec
|
Shabab Al Ahli Dubai
1
Al Nasr
0
UAE League
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
18 Gru
Koniec
|
Al Nasr
1
Al Ain
2
UAE League
|
90'
|
0 goli
5 strzałów
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 8.3 | |
|
10 Gru
Koniec
|
Al Nasr
3
![]()
Ahli Al-Fujirah
2
UAE League
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
27 Lis
Koniec
|
Al Nasr
1
Baniyas SC
0
UAE League
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
20 Lis
Koniec
|
Sharjah FC
2
Al Nasr
1
UAE League
|
90'
|
0 goli
3 strzały
4 kluczowe podania
|
Istotny | 8.6 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Al-Wasl FC
0
Al Nasr
3
UAE League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 8.2 | |
|
23 Paź
Koniec
|
Khorfakkan
0
Al Nasr
1
UAE League
|
90'
|
0 goli
4 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Al Nasr
1
Al-Jazira
1
UAE League
|
90'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
12 Maj
Koniec
|
Vitória Guimarães
5
![]()
Belenenses SAD
1
Liga Portugal
|
89'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.7 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Vitória Guimarães
0
![]()
Aves
2
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Vitória Guimarães
4
Chaves
0
Liga Portugal
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | |
|
16 Mar
Koniec
|
Vitória Guimarães
3
Boavista
1
Liga Portugal
|
78'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
04 Mar
Koniec
|
Vitória Guimarães
1
CS Marítimo
0
Liga Portugal
|
89'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
23 Lut
Koniec
|
![]()
Vitoria Setubal
1
Vitória Guimarães
1
Liga Portugal
|
81'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
03 Lut
Koniec
|
Vitória Guimarães
0
FC Porto
0
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
18 Sty
Koniec
|
Vitória Guimarães
0
SL Benfica
1
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
11 Sty
Koniec
|
Vitória Guimarães
1
Moreirense
0
Liga Portugal
|
70'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 6.7 | |
|
06 Sty
Koniec
|
![]()
Belenenses SAD
1
Vitória Guimarães
0
Liga Portugal
|
73'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
02 Sty
Koniec
|
Nacional Madeira
1
Vitória Guimarães
0
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
15 Gru
Koniec
|
![]()
Aves
1
Vitória Guimarães
1
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
09 Gru
Koniec
|
Vitória Guimarães
3
Rio Ave
2
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.7 | |
|
03 Lis
Koniec
|
Boavista
0
Vitória Guimarães
0
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
06 Paź
Koniec
|
CS Marítimo
1
Vitória Guimarães
3
Liga Portugal
|
83'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Portimonense
3
Vitória Guimarães
2
Liga Portugal
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Vitória Guimarães
1
CD Tondela
0
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
25 Sie
Koniec
|
FC Porto
2
Vitória Guimarães
3
Liga Portugal
|
53'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.7 | |
|
09 Kwi
Koniec
|
Moreirense
1
Boavista
0
Liga Portugal
|
77'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
31 Mar
Koniec
|
Portimonense
4
Moreirense
3
Liga Portugal
|
90'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.2 | |
|
09 Mar
Koniec
|
SC Braga
3
Moreirense
0
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
26 Lut
Koniec
|
Sporting CP
1
Moreirense
0
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Moreirense
0
Chaves
1
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
12 Lut
Koniec
|
Moreirense
1
Estoril Praia
2
Liga Portugal
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.7 | |
|
04 Lut
Koniec
|
CD Tondela
1
Moreirense
2
Liga Portugal
|
87'
|
2 gole
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.4 | |
|
08 Gru
Koniec
|
Rio Ave
2
Moreirense
1
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
02 Gru
Koniec
|
Moreirense
1
CS Marítimo
1
Liga Portugal
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.5 | |
|
25 Lis
Koniec
|
Boavista
1
Moreirense
0
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
04 Lis
Koniec
|
Moreirense
1
Portimonense
1
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Chaves
3
Moreirense
0
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
20 Maj
Koniec
|
Vitória Guimarães
0
Feirense
1
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
12 Mar
Koniec
|
Vitória Guimarães
3
Estoril Praia
3
Liga Portugal
|
22'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
28 Sty
Koniec
|
Vitória Guimarães
0
CS Marítimo
0
Liga Portugal
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
09 Sty
Koniec
|
Vitória Guimarães
2
Arouca
2
Liga Portugal
|
26'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
12 Gru
Koniec
|
Vitória Guimarães
3
CS Marítimo
4
Liga Portugal
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Vitória Guimarães
1
Académica Coimbra
1
Liga Portugal
|
61'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Vitória Guimarães
0
SC Braga
1
Liga Portugal
|
83'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
15 Sie
Koniec
|
FC Porto
3
Vitória Guimarães
0
Liga Portugal
|
77'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 |
W ostatnich 5 meczach Antonio Jose de Carvalho 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.32, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 7.26.
W ostatnich 10 meczach Antonio Jose de Carvalho 6 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 2 razy co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.32, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 7.24.
W jakiej formie jest Antonio Jose de Carvalho?
Antonio Jose de Carvalho jest obecnie w dobrej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę i zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 7.26 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (7.04). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja rośnie.
Antonio Jose de Carvalho – zarobki
Antonio Jose de Carvalho gra na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 200 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Antonio Jose de Carvalho (2018/19)
| Rocznie | 200 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 17 tys. € |
| Tygodniowo | 4 tys. € |
| Dziennie | 547 € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Antonio Jose de Carvalho w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2018/19 |
|
200 tys. € |
| 2017/18 |
|
200 tys. € |
| 2016/17 |
|
191 tys. € |
| 2015/16 |
|
99 tys. € |
| 2014/15 |
|
79 tys. € |
| 2013/14 |
|
59 tys. € |
Antonio Jose de Carvalho – trofea
W trakcie kariery Antonio Jose de Carvalho zdobył 2 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Antonio Jose de Carvalho
Jakie trofea zdobył Antonio Jose de Carvalho?
Antonio Jose de Carvalho zdobył w karierze 2 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Al Nasr — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Puchar Ligi ZEA — 1 raz.
Antonio Jose de Carvalho – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Antonio Jose de Carvalho wynosi obecnie 1,5 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Antonio Jose de Carvalho na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Antonio Jose de Carvalho
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 05.10.2026 | 33 | 1,5 mln € | |
| 03.06.2026 | 33 |
|
2 mln € |
| 17.12.2025 | 32 |
|
2,5 mln € |
| 26.05.2025 | 32 |
|
3 mln € |
| 12.12.2024 | 31 |
|
3,5 mln € |
| 03.06.2024 | 31 |
|
3,8 mln € |
| 14.12.2023 | 30 |
|
4 mln € |
| 30.05.2023 | 30 |
|
4,5 mln € |
| 14.12.2022 | 29 |
|
4,5 mln € |
| 17.05.2022 | 29 |
|
4,8 mln € |
| 24.11.2021 | 28 |
|
4,5 mln € |
| 26.05.2021 | 28 |
|
4,5 mln € |
| 03.12.2020 | 27 |
|
3,5 mln € |
| 07.04.2020 | 27 |
|
2 mln € |
| 13.11.2019 | 26 |
|
2,5 mln € |
| 06.06.2019 | 26 |
|
3 mln € |
| 10.01.2019 | 25 |
|
2 mln € |
| 12.06.2018 | 25 |
|
1 mln € |
| 15.04.2018 | 25 |
|
1 mln € |
| 06.02.2018 | 25 |
|
800 tys. € |
| 25.06.2017 | 24 |
|
800 tys. € |
| 21.02.2017 | 24 |
|
1 mln € |
| 30.10.2016 | 23 |
|
1 mln € |
| 28.07.2016 | 23 |
|
1,5 mln € |
| 23.02.2016 | 23 |
|
2,5 mln € |
| 30.06.2015 | 22 |
|
3,5 mln € |
| 16.02.2015 | 22 |
|
2,8 mln € |
| 19.02.2014 | 21 |
|
2 mln € |
| 09.11.2012 | 19 |
|
800 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Antonio Jose de Carvalho?
Wycena Antonio Jose de Carvalho wynosi obecnie 1,5 mln €. W szczycie kariery Antonio Jose de Carvalho wyceniano na 4,8 mln €, a najniżej na 800 tys. €.