Arthur Gomes jest piłkarzem występującym obecnie w Dynamo. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Arthur Gomes
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Arthur Gomes w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Arthur Gomes wyglądają następująco: 13 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.61, a skuteczność strzałów to 11,8%. Arthur Gomes oddaje średnio 1,3 strzału na mecz, z czego 0,5 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Arthur Gomes w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Arthur Gomes rozegrał w barwach Dynamo w Pucharze Rosji 4 mecze, w Priemjer-Lidze 13 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 13 razy i spędził na boisku łącznie 950 minut. Średnio dawało to 56 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Arthur Gomes
Pierwszy transfer Arthur Gomes w seniorskiej karierze miał miejsce w 2021 roku, gdy przeniósł się z Santosu do Estorilu Praia za 33,1 tysiąca euro.
Najdroższym transferem w karierze Arthur Gomes było przejście z Cruzeiro do Dynamo w 2024 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 5 milionów euro.
Ile zarabia Arthur Gomes?
Na podstawie kontraktu z Dynamo, Arthur Gomes otrzymuje 980 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 81,7 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Gomes w listopadzie 2026 to 18,8 tysiąca euro, a dziennie około 2,7 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2029.
Czy Arthur Gomes ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Arthur Gomes nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Arthur Gomes to zerwanie ścięgna achillesa z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 297 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Na jakiej pozycji gra Arthur Gomes?
Arthur Gomes najczęściej występuje jako Lewoskrzydłowy (11).
Jaka jest wartość rynkowa Arthur Gomes?
Wycena 28-letniego Arthur Gomes według stanu na maj 2026 wynosi 3 miliony euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 4 miliony euro, a najniższa 500 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Arthur Gomes?
Arthur Gomes urodził się 3 lipca 1998 w Uberlândia w Brazylii. Obecnie piłkarz ma 28 lat.
Arthur Gomes – statystyki
Szczegółowe statystyki Arthur Gomes w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Dynamo. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Arthur Gomes vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Jakie statystyki ma Arthur Gomes w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Arthur Gomes wyglądają następująco: 13 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.61, a skuteczność strzałów to 11,8%. Arthur Gomes oddaje średnio 1,3 strzału na mecz, z czego 0,5 to strzały celne.
Arthur Gomes – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Arthur Gomes w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Priemjer-Liga, 13. kolejka
|
2:0 | 63' | 0 | 0 | – | 6.3 | ||
|
24 Paź
Koniec
|
Priemjer-Liga, 12. kolejka
|
3:1 | 73' | 0 | 0 | – | 5.7 | ||
|
18 Paź
Koniec
|
Priemjer-Liga, 11. kolejka
|
3:1 | 69' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
11 Paź
Koniec
|
Priemjer-Liga, 10. kolejka
|
0:1 | 64' | 0 | 0 | – | 6.6 | ||
|
17 Wrz
Koniec
|
Priemjer-Liga, 9. kolejka
|
0:3 | 45' | 0 | 0 | 6.5 | |||
|
12 Wrz
Koniec
|
Priemjer-Liga, 8. kolejka
|
1:0 | 68' | 0 | 0 | – | 6.5 | ||
|
06 Wrz
Koniec
|
Priemjer-Liga, 7. kolejka
|
2:1 | 77' | 1 | 0 | – | 8.2 | ||
|
29 Sie
Koniec
|
Priemjer-Liga, 6. kolejka
|
0:1 | 65' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
23 Sie
Koniec
|
Priemjer-Liga, 5. kolejka
|
3:1 | 90' | 0 | 0 | – | 6.7 | ||
|
19 Sie
Koniec
|
Puchar Rosji, 2. runda
|
0:1 | 35' | 0 | 0 | – | – |
Ile meczów rozegrał Arthur Gomes w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Arthur Gomes rozegrał w barwach Dynamo w Pucharze Rosji 4 mecze, w Priemjer-Lidze 13 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 13 razy i spędził na boisku łącznie 950 minut. Średnio dawało to 56 minut gry na spotkanie.
Arthur Gomes – transfery
W trakcie kariery Arthur Gomes zmieniał klub 9 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 10,9 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Dynamo 2024 – obecnie
-
Cruzeiro 2023 – 2024
-
Sporting CP 2022 – 2023
-
Estoril Praia 2021 – 2022
-
Santos 2021 – 2021
-
Atletico Goianiense 2021 – 2021
-
Santos 2019 – 2021
-
Chapecoense-SC 2019 – 2019
-
Santos 2016 – 2019
-
Santos FC U20 do 2016

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Transfery Arthur Gomes
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2024/25 | 06.09.2024 |
|
5 mln € | Transfer definitywny |
| 2023/24 | 14.07.2023 |
|
3 mln € | Transfer definitywny |
| 2022/23 | 04.09.2022 |
|
2,9 mln € | Transfer definitywny |
| 2021/22 | 28.08.2021 |
|
33 tys. € | Transfer definitywny |
| 2021/22 | 08.08.2021 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2020/21 | 29.03.2021 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2019/20 | 14.12.2019 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2018/19 | 30.04.2019 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2016/17 | 31.12.2016 |
|
— | Wolny transfer |
Historia transferów Arthur Gomes
Pierwszy transfer Arthur Gomes w seniorskiej karierze miał miejsce w 2021 roku, gdy przeniósł się z Santosu do Estorilu Praia za 33,1 tysiąca euro.
Najdroższym transferem w karierze Arthur Gomes było przejście z Cruzeiro do Dynamo w 2024 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 5 milionów euro.
Arthur Gomes – forma
W ostatnich 5 meczach Arthur Gomes zanotował bilans 4 zwycięstwa, 0 remisów i 1 porażka. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,28. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Forma Arthur Gomes i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Dynamo
2
Akhmat
0
Priemjer-Liga, 13. kolejka
|
63'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Akron
3
Dynamo
1
Priemjer-Liga, 12. kolejka
|
73'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Dynamo
3
CSKA Moscow
1
Priemjer-Liga, 11. kolejka
|
69'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
11 Paź
Koniec
|
Rubin
0
Dynamo
1
Priemjer-Liga, 10. kolejka
|
64'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
FC Rostov
0
Dynamo
3
Priemjer-Liga, 9. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Dynamo
1
FC Orenburg
0
Priemjer-Liga, 8. kolejka
|
68'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
06 Wrz
Koniec
|
Dynamo
2
Spartak Moscow
1
Priemjer-Liga, 7. kolejka
|
77'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | |
|
29 Sie
Koniec
|
Lokomotiv
0
Dynamo
1
Priemjer-Liga, 6. kolejka
|
65'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Dynamo
3
Rodina Moskva
1
Priemjer-Liga, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
19 Sie
Koniec
|
Dynamo
0
FC Krasnodar
1
Puchar Rosji, 2. runda
|
35'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Sie
Koniec
|
Zenit
3
Dynamo
0
Priemjer-Liga, 4. kolejka
|
73'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
09 Sie
Koniec
|
Dynamo
3
Makhachkala
1
Priemjer-Liga, 3. kolejka
|
61'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
01 Sie
Koniec
|
Baltika
2
Dynamo
1
Priemjer-Liga, 2. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
5 strzałów (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.8 | |
|
25 Lip
Koniec
|
Dynamo
0
Krylia Sovetov
0
Priemjer-Liga, 1. kolejka
|
77'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
17 Maj
Koniec
|
Baltika
1
Dynamo
2
Priemjer-Liga, 30. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.6 | |
|
11 Maj
Koniec
|
Dynamo
2
FC Krasnodar
1
Priemjer-Liga, 29. kolejka
|
59'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
07 Maj
Karne
|
FC Krasnodar
(6)
0
Dynamo
(5)
0
Puchar Rosji, finał
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
01 Maj
Koniec
|
Lokomotiv
1
Dynamo
1
Priemjer-Liga, 28. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Dynamo
2
FC Sochi
0
Priemjer-Liga, 27. kolejka
|
71'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.0 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Dynamo
0
Rubin
1
Priemjer-Liga, 26. kolejka
|
38'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Nizhny Novgorod
1
Dynamo
1
Priemjer-Liga, 25. kolejka
|
65'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Akron
2
Dynamo
3
Priemjer-Liga, 24. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.3 | |
|
08 Kwi
Koniec
|
Dynamo
0
FC Krasnodar
0
Puchar Rosji, finał
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Dynamo
3
FC Orenburg
3
Priemjer-Liga, 23. kolejka
|
33'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
22 Mar
Koniec
|
Dynamo
1
Zenit
3
Priemjer-Liga, 22. kolejka
|
66'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.3 | |
|
18 Mar
Koniec
|
Spartak Moscow
1
Dynamo
0
Puchar Rosji, półfinał
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Mar
Koniec
|
FC Rostov
0
Dynamo
1
Priemjer-Liga, 21. kolejka
|
56'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
08 Mar
Koniec
|
CSKA Moscow
1
Dynamo
4
Priemjer-Liga, 20. kolejka
|
59'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
05 Mar
Koniec
|
Dynamo
5
Spartak Moscow
2
Puchar Rosji, półfinał
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Dynamo
4
Krylia Sovetov
0
Priemjer-Liga, 19. kolejka
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Nizhny Novgorod
1
Dynamo
1
Priemjer-Liga
|
55'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
CSKA Moscow
3
Dynamo
1
Priemjer-Liga
|
8'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
02 Gru
Koniec
|
Akhmat
1
Dynamo
1
Priemjer-Liga
|
65'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
28 Lis
Karne
|
Lokomotiv
(3)
0
Dynamo
(4)
1
Puchar Rosji
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | – | |
|
05 Lis
Koniec
|
Dynamo
1
Lokomotiv
2
Puchar Rosji
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Rubin
0
Dynamo
4
Priemjer-Liga
|
78'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.3 | |
|
02 Paź
Koniec
|
Dynamo
2
Spartak Moscow
3
Puchar Rosji
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Makhachkala
0
Dynamo
1
Priemjer-Liga
|
89'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Dynamo
4
Akhmat
2
Priemjer-Liga
|
67'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
29 Sie
Koniec
|
Cruzeiro
0
Internacional
0
Serie A (Brazylia), 5. kolejka
|
88'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
26 Sie
Koniec
|
Internacional
1
Cruzeiro
0
Serie A (Brazylia), 24. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
23 Sie
Karne
|
Cruzeiro
(5)
2
Boca Juniors
(4)
1
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
26'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | – | |
|
16 Sie
Koniec
|
Boca Juniors
1
Cruzeiro
0
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
67'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
11 Sie
Koniec
|
Cruzeiro
0
Atletico-MG
0
Serie A (Brazylia), 22. kolejka
|
30'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
06 Sie
Koniec
|
Cruzeiro
1
Fortaleza EC
2
Serie A (Brazylia), 21. kolejka
|
21'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
13 Lip
Koniec
|
Cruzeiro
2
RB Bragantino
1
Serie A (Brazylia), 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.0 | |
|
10 Lip
Koniec
|
Gremio
0
Cruzeiro
2
Serie A (Brazylia), 16. kolejka
|
73'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
5 strzałów (3 celne)
|
Istotny | 8.8 | |
|
07 Lip
Koniec
|
Cruzeiro
3
Corinthians
0
Serie A (Brazylia), 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
27 Cze
Koniec
|
Cruzeiro
2
Atletico Paranaense
0
Serie A (Brazylia), 12. kolejka
|
69'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
28 Kwi
Koniec
|
Cruzeiro
3
Vitoria
1
Serie A (Brazylia), 4. kolejka
|
82'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.6 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Union La Calera
0
Cruzeiro
0
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Atletico-MG
3
Cruzeiro
0
Serie A (Brazylia), 3. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Cruzeiro
3
Alianza Petrolera
3
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
84'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Decydujący | – | |
|
03 Gru
Koniec
|
Botafogo
0
Cruzeiro
0
Serie A (Brazylia)
|
60'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
01 Gru
Koniec
|
Cruzeiro
1
Atletico Paranaense
1
Serie A (Brazylia)
|
83'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 8.6 | |
|
18 Lis
Koniec
|
Fortaleza EC
0
Cruzeiro
1
Serie A (Brazylia)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
11 Lis
Koniec
|
Coritiba
1
Cruzeiro
0
Serie A (Brazylia)
|
22'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
05 Lis
Koniec
|
Cruzeiro
1
Internacional
2
Serie A (Brazylia)
|
80'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
03 Lis
Koniec
|
Sao Paulo
1
Cruzeiro
0
Serie A (Brazylia)
|
71'
|
0 goli
4 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Cruzeiro
3
Bahia
0
Serie A (Brazylia)
|
80'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.8 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Cruzeiro
0
Flamengo
2
Serie A (Brazylia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Paź
Koniec
|
Cuiaba
0
Cruzeiro
0
Serie A (Brazylia)
|
86'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
01 Paź
Koniec
|
Cruzeiro
1
América Mineiro
1
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Santos
0
Cruzeiro
3
Serie A (Brazylia)
|
68'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
03 Wrz
Koniec
|
Cruzeiro
0
RB Bragantino
0
Serie A (Brazylia)
|
87'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
28 Sie
Koniec
|
Gremio
3
Cruzeiro
0
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
20 Sie
Koniec
|
Cruzeiro
1
Corinthians
1
Serie A (Brazylia)
|
67'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
26 Maj
Koniec
|
Vizela
1
Sporting CP
2
Liga Portugal
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Vitória Guimarães
0
Sporting CP
2
Liga Portugal
|
11'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 8.3 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Sporting CP
1
Juventus
1
Liga Europy
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
01 Kwi
Koniec
|
Sporting CP
3
Santa Clara
0
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
12 Mar
Koniec
|
Sporting CP
3
Boavista
0
Liga Portugal
|
17'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
09 Mar
Koniec
|
Sporting CP
2
Arsenal
2
Liga Europy
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Lut
Koniec
|
FC Midtjylland
0
Sporting CP
4
Liga Europy
|
65'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
16 Lut
Koniec
|
Sporting CP
1
FC Midtjylland
1
Liga Europy
|
65'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
28 Sty
Koniec
|
Sporting CP
0
FC Porto
2
Puchar Ligi Portugalii
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Sty
Koniec
|
CS Marítimo
1
Sporting CP
0
Liga Portugal
|
56'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
19 Gru
Koniec
|
Sporting CP
5
SC Braga
0
Puchar Ligi Portugalii
|
14'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
13 Gru
Koniec
|
Sporting CP
5
CS Marítimo
0
Puchar Ligi Portugalii
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | – | |
|
07 Gru
Koniec
|
Rio Ave
0
Sporting CP
2
Puchar Ligi Portugalii
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Lis
Koniec
|
Sporting CP
6
Farense
0
Puchar Ligi Portugalii
|
21'
|
1 gol
· 17% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | – | |
|
13 Lis
Koniec
|
Famalicão
1
Sporting CP
2
Liga Portugal
|
31'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Sporting CP
1
Eintracht Frankfurt
2
Liga Mistrzów
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.6 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Tottenham
1
Sporting CP
1
Liga Mistrzów
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
12 Paź
Koniec
|
Sporting CP
0
Olympique Marsylia
2
Liga Mistrzów
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Paź
Koniec
|
Santa Clara
1
Sporting CP
2
Liga Portugal
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Paź
Koniec
|
Olympique Marsylia
4
Sporting CP
1
Liga Mistrzów
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Sporting CP
3
Gil Vicente
1
Liga Portugal
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Sporting CP
2
Tottenham
0
Liga Mistrzów
|
1'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 8.6 | |
|
26 Sie
Koniec
|
Paços de Ferreira
0
Estoril Praia
3
Liga Portugal
|
81'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.3 | |
|
04 Mar
Koniec
|
Gil Vicente
0
Estoril Praia
0
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
20 Lut
Koniec
|
Sporting CP
3
Estoril Praia
0
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
31 Sty
Koniec
|
Estoril Praia
0
Paços de Ferreira
0
Liga Portugal
|
75'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
28 Gru
Koniec
|
Moreirense
1
Estoril Praia
0
Liga Portugal
|
82'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
05 Gru
Koniec
|
SC Braga
2
Estoril Praia
0
Liga Portugal
|
83'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
29 Lis
Koniec
|
Estoril Praia
2
Santa Clara
2
Liga Portugal
|
73'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
21 Lis
Koniec
|
FC Serpa
0
Estoril Praia
5
Puchar Portugalii
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Wrz
Koniec
|
CD Tondela
1
Estoril Praia
2
Liga Portugal
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Sie
Koniec
|
Atletico Goianiense
2
Atletico Paranaense
2
Puchar Brazylii
|
45'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
28 Lip
Koniec
|
Atletico Paranaense
2
Atletico Goianiense
1
Puchar Brazylii
|
86'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
22 Lip
Koniec
|
Cuiaba
2
Atletico Goianiense
1
Serie A (Brazylia)
|
78'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
18 Lip
Koniec
|
Atletico Goianiense
0
Palmeiras
3
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
02 Lip
Koniec
|
Atletico-MG
4
Atletico Goianiense
1
Serie A (Brazylia)
|
78'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
24 Cze
Koniec
|
Atletico Goianiense
1
Fluminense
0
Serie A (Brazylia)
|
50'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.5 | |
|
07 Maj
Koniec
|
Libertad Asuncion
1
Atletico Goianiense
2
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
69'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | – | |
|
30 Kwi
Koniec
|
Palestino
0
Atletico Goianiense
1
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
73'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Atletico Goianiense
0
Newell's
0
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Lut
Koniec
|
Bahia
2
Santos
0
Serie A (Brazylia)
|
70'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
17 Lut
Koniec
|
Santos
1
Corinthians
0
Serie A (Brazylia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Lut
Koniec
|
Santos
2
Coritiba
0
Serie A (Brazylia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Lut
Koniec
|
Atletico Goianiense
1
Santos
1
Serie A (Brazylia)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
03 Lut
Koniec
|
Gremio
3
Santos
3
Serie A (Brazylia)
|
89'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.7 | |
|
27 Sty
Koniec
|
Atletico-MG
2
Santos
0
Serie A (Brazylia)
|
81'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
21 Sty
Koniec
|
Fortaleza EC
2
Santos
0
Serie A (Brazylia)
|
80'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
13 Sty
Koniec
|
Santos
3
Boca Juniors
0
CONMEBOL Copa Libertadores
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Gru
Koniec
|
Vasco da Gama
1
Santos
0
Serie A (Brazylia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Lis
Koniec
|
Atletico Paranaense
1
Santos
0
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
14 Lis
Koniec
|
Santos
2
Internacional
0
Serie A (Brazylia)
|
23'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
08 Lis
Koniec
|
RB Bragantino
1
Santos
1
Serie A (Brazylia)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
04 Lis
Koniec
|
Ceará
1
Santos
0
Puchar Brazylii
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Lis
Koniec
|
Santos
3
Bahia
1
Serie A (Brazylia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Paź
Koniec
|
Santos
0
Ceará
0
Puchar Brazylii
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
21 Paź
Koniec
|
Santos
2
Defensa Y Justicia
1
CONMEBOL Copa Libertadores
|
57'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
11 Paź
Koniec
|
Santos
2
Gremio
1
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Goias
2
Santos
3
Serie A (Brazylia)
|
34'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.2 | |
|
02 Paź
Koniec
|
Olimpia
2
Santos
3
CONMEBOL Copa Libertadores
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Santos
1
Fortaleza EC
1
Serie A (Brazylia)
|
73'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Botafogo
0
Santos
0
Serie A (Brazylia)
|
78'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Santos
2
Sao Paulo
2
Serie A (Brazylia)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
10 Wrz
Koniec
|
Santos
3
Atletico-MG
1
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 6.9 | |
|
06 Wrz
Koniec
|
Ceará
0
Santos
1
Serie A (Brazylia)
|
78'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
03 Wrz
Koniec
|
Santos
2
Vasco da Gama
2
Serie A (Brazylia)
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
21 Sie
Koniec
|
Sport Recife
0
Santos
1
Serie A (Brazylia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Sie
Koniec
|
Santos
3
Atletico Paranaense
1
Serie A (Brazylia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Sie
Koniec
|
Internacional
2
Santos
0
Serie A (Brazylia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Sie
Koniec
|
Santos
1
RB Bragantino
1
Serie A (Brazylia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Mar
Koniec
|
Santos
1
Delfin SC
0
CONMEBOL Copa Libertadores
|
32'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
01 Gru
Koniec
|
Santos
2
Chapecoense-SC
0
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
24 Lis
Koniec
|
Avai
0
Chapecoense-SC
1
Serie A (Brazylia)
|
70'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
17 Lis
Koniec
|
Chapecoense-SC
1
Ceará
0
Serie A (Brazylia)
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
10 Lis
Koniec
|
Chapecoense-SC
0
Gremio
1
Serie A (Brazylia)
|
83'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
03 Lis
Koniec
|
Chapecoense-SC
0
Sao Paulo
3
Serie A (Brazylia)
|
32'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
14 Paź
Koniec
|
Chapecoense-SC
1
Cruzeiro
1
Serie A (Brazylia)
|
40'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
06 Paź
Koniec
|
Chapecoense-SC
0
Flamengo
1
Serie A (Brazylia)
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Chapecoense-SC
0
Corinthians
1
Serie A (Brazylia)
|
69'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Internacional
1
Chapecoense-SC
0
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Chapecoense-SC
1
Vasco da Gama
2
Serie A (Brazylia)
|
45'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.0 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Chapecoense-SC
0
Santos
1
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
27 Sie
Koniec
|
Botafogo
0
Chapecoense-SC
0
Serie A (Brazylia)
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
19 Sie
Koniec
|
Chapecoense-SC
1
Avai
0
Serie A (Brazylia)
|
95'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
23 Lip
Koniec
|
Sao Paulo
4
Chapecoense-SC
0
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
12 Maj
Koniec
|
Flamengo
2
Chapecoense-SC
1
Serie A (Brazylia)
|
32'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.8 | |
|
02 Gru
Koniec
|
Sport Recife
2
Santos
1
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
22 Lis
Koniec
|
Santos
1
Botafogo
1
Serie A (Brazylia)
|
64'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
14 Paź
Koniec
|
Santos
1
Corinthians
0
Serie A (Brazylia)
|
66'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
16 Sie
Karne
|
Cruzeiro
(3)
1
Santos
(0)
2
Puchar Brazylii
|
62'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Santos
2
Estudiantes L.P.
0
CONMEBOL Copa Libertadores
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Bahia
1
Santos
0
Serie A (Brazylia)
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Cusco
2
Santos
0
CONMEBOL Copa Libertadores
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
26 Lis
Koniec
|
Flamengo
1
Santos
2
Serie A (Brazylia)
|
22'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.1 | |
|
19 Lis
Koniec
|
Santos
1
Gremio
0
Serie A (Brazylia)
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
17 Lis
Koniec
|
Bahia
3
Santos
1
Serie A (Brazylia)
|
53'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Santos
1
Vasco da Gama
2
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
04 Lis
Koniec
|
Santos
3
Atletico-MG
1
Serie A (Brazylia)
|
59'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
|
Istotny | 8.2 | |
|
20 Lip
Koniec
|
Santos
1
Chapecoense-SC
0
Serie A (Brazylia)
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
10 Lip
Koniec
|
Santos
3
Sao Paulo
2
Serie A (Brazylia)
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
02 Lip
Koniec
|
Atletico Goianiense
1
Santos
1
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
25 Cze
Koniec
|
Santos
0
Sport Recife
1
Serie A (Brazylia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Cze
Koniec
|
Vitoria
0
Santos
2
Serie A (Brazylia)
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
08 Cze
Koniec
|
Santos
1
Botafogo
0
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
11 Gru
Koniec
|
Santos
1
América Mineiro
0
Serie A (Brazylia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Lis
Koniec
|
Flamengo
2
Santos
0
Serie A (Brazylia)
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
20 Lis
Koniec
|
Cruzeiro
2
Santos
2
Serie A (Brazylia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Lis
Koniec
|
Santos
3
Vitoria
2
Serie A (Brazylia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Lis
Koniec
|
Ponte Preta
1
Santos
2
Serie A (Brazylia)
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Santos
1
Palmeiras
0
Serie A (Brazylia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Paź
Koniec
|
Chapecoense-SC
0
Santos
1
Serie A (Brazylia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – |
W ostatnich 5 meczach Arthur Gomes ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.66, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.28.
W ostatnich 10 meczach Arthur Gomes 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.66, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.57.
W jakiej formie jest Arthur Gomes?
Arthur Gomes jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.28 — to wynik poniżej jego średniej sezonowej (6.61). Jego dyspozycja słabnie.
Arthur Gomes – zarobki
Arthur Gomes gra w Dynamo na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 980 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Arthur Gomes w Dynamo (2025/26)
| Rocznie | 980 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 82 tys. € |
| Tygodniowo | 19 tys. € |
| Dziennie | 3 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Zarobki Arthur Gomes w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
980 tys. € |
| 2024/25 |
|
980 tys. € |
| 2024 |
|
610 tys. € |
| 2023 |
|
665 tys. € |
| 2022/23 |
|
780 tys. € |
| 2021/22 |
|
100 tys. € |
| 2021 |
|
186 tys. € |
| 2020 |
|
193 tys. € |
Ile zarabia Arthur Gomes?
Na podstawie kontraktu z Dynamo, Arthur Gomes otrzymuje 980 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 81,7 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Gomes w listopadzie 2026 to 18,8 tysiąca euro, a dziennie około 2,7 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2029.
Arthur Gomes – kontuzje
W trakcie kariery Arthur Gomes zanotował 3 kontuzje, przez które opuścił łącznie 39 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Arthur Gomes
-
Zerwanie ścięgna Achillesa
11.04.25 – 01.02.26 (297 dni)
Dynamo opuszczone: 34 mecze
-
Uraz barku
14.03.25 – 03.04.25 (21 dni)
Dynamo opuszczone: 1 mecz
-
Problemy z udem
26.05.24 – 18.06.24 (24 dni)
Cruzeiro opuszczone: 4 mecze
Czy Arthur Gomes ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Arthur Gomes nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Arthur Gomes to zerwanie ścięgna achillesa z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 297 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Arthur Gomes – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Arthur Gomes wynosi obecnie 3 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Arthur Gomes na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Arthur Gomes
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 25.05.2026 | 27 |
|
3 mln € |
| 15.12.2025 | 27 |
|
3 mln € |
| 03.06.2025 | 26 |
|
3,5 mln € |
| 11.12.2024 | 26 |
|
4 mln € |
| 16.06.2024 | 25 |
|
3 mln € |
| 27.03.2024 | 25 |
|
3 mln € |
| 10.12.2023 | 25 |
|
3 mln € |
| 15.06.2023 | 24 |
|
3 mln € |
| 31.10.2022 | 24 |
|
4 mln € |
| 15.09.2022 | 24 |
|
4 mln € |
| 30.05.2022 | 23 |
|
1,5 mln € |
| 26.12.2021 | 23 |
|
1,5 mln € |
| 27.05.2021 | 22 |
|
1,8 mln € |
| 08.02.2021 | 22 |
|
1,8 mln € |
| 07.10.2020 | 22 |
|
2 mln € |
| 08.09.2020 | 22 |
|
1 mln € |
| 07.04.2020 | 21 |
|
1,3 mln € |
| 26.11.2019 | 21 |
|
1,5 mln € |
| 15.10.2019 | 21 |
|
2 mln € |
| 17.02.2019 | 20 |
|
1 mln € |
| 22.05.2018 | 19 |
|
1 mln € |
| 06.12.2017 | 19 |
|
500 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Arthur Gomes?
Wycena Arthur Gomes wynosi obecnie 3 mln €. W szczycie kariery Arthur Gomes wyceniano na 4 mln €, a najniżej na 500 tys. €.