Aunde Todd
#8
Narodowość
Bermudy
Wiek / data ur.21 lat (16.05.2005)
Wzrostb.d.
Wagab.d.
Pozycjab.d.
Preferowana noganieznana
Zarobkib.d.
Dołączyłb.d.
Kontrakt dob.d.
Wartość rynkowab.d.
Aunde Todd jest piłkarzem.
Forma w ostatnich meczach Aunde Todd
Ocena
19.11
Trynidad i Tobago
–
Bermudy
2:2
14.11
Bermudy
–
Curaçao
0:7
10.06
Kuba
–
Bermudy
1:2
05.06
Bermudy
–
Kajmany
5:0
Profil gry
Pozycje
Preferowana noga
Nieznana
Kiedy urodził się Aunde Todd?
Aunde Todd urodził się 16 maja 2005 (Bermudy). Obecnie piłkarz ma 21 lat.
Aunde Todd – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Aunde Todd. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach reprezentacyjnych.
Mecze Aunde Todd
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.11 2025 |
Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje CONCACAF, finał
|
2:2 | 76' | 0 | 0 | – | ||
| 14.11 2025 |
Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje CONCACAF, finał
|
0:7 | 60' | 0 | 0 | – | ||
| 10.06 2025 |
Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje CONCACAF, 5. kolejka
|
1:2 | 21' | 0 | 0 | – | ||
| 05.06 2025 |
Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje CONCACAF, 3. kolejka
|
5:0 | – | 0 | 0 | – |
Aunde Todd – forma
W ostatnich 4 meczach Aunde Todd zanotował bilans 2 zwycięstwa, 1 remis i 1 porażka. Jego średnia ocena z tego okresu to 4,55. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Forma Aunde Todd z ostatnich 4 meczów