Benjamin Zank jest piłkarzem występującym obecnie w Greuther Fürth. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Benjamin Merlin Zank
OcenaTransfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Benjamin Merlin Zank w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie 2025/2026 statystyki Benjamin Merlin Zank wyglądają następująco: 35 meczów, w których zdobył 5 bramek i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 5.89, a skuteczność strzałów to 16,7%. Benjamin Merlin Zank oddaje średnio 0,9 strzału na mecz, z czego 0,6 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Benjamin Merlin Zank w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie Benjamin Merlin Zank rozegrał w barwach Viktorii Koln w Pucharze Niemiec 1 mecz, w 3. Lidze (Niemcy) 35 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 11 razy i spędził na boisku łącznie 1 252 minuty. Średnio dawało to 35 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Benjamin Merlin Zank
Pierwszy transfer Benjamin Merlin Zank w seniorskiej karierze miał miejsce w 2026 roku, gdy przeniósł się z Viktorii Koln do Greuther Fürth za 150 tysięcy euro.
Czy Benjamin Merlin Zank ma kontuzję?
Według stanu na 14 października 2026 Benjamin Merlin Zank nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Benjamin Merlin Zank to uraz z 2026 roku, który wykluczył go z gry na 158 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Benjamin Merlin Zank?
Benjamin Merlin Zank ma na koncie 4 trofea — 3 wywalczył z drużyną, a 1 dołożył indywidualnie. Najczęściej sięgał po Puchar Turyngii — 2 razy. Najwięcej sukcesów świętował z Carl Zeiss Jeną — 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2026 roku.
Na jakiej pozycji gra Benjamin Merlin Zank?
Benjamin Merlin Zank najczęściej występuje jako Napastnik (9).
Jaka jest wartość rynkowa Benjamin Merlin Zank?
Wycena 22-letniego Benjamin Merlin Zank według stanu na maj 2026 wynosi 250 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 250 tysięcy euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Benjamin Merlin Zank?
Benjamin Merlin Zank urodził się 14 sierpnia 2004 w Niemczech. Obecnie piłkarz ma 22 lata.
Benjamin Merlin Zank – statystyki
Szczegółowe statystyki Benjamin Merlin Zank w sezonie 2025/2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Greuther Fürth. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Benjamin Merlin Zank
Benjamin Zank vs. inni
Atak
Obrona
Podania Benjamin Merlin Zank
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Benjamin Merlin Zank w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie 2025/2026 statystyki Benjamin Merlin Zank wyglądają następująco: 35 meczów, w których zdobył 5 bramek i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 5.89, a skuteczność strzałów to 16,7%. Benjamin Merlin Zank oddaje średnio 0,9 strzału na mecz, z czego 0,6 to strzały celne.
Benjamin Merlin Zank – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Benjamin Merlin Zank w sezonie 2025/2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Benjamin Merlin Zank
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.04 2026 |
3. Liga (Niemcy), 35. kolejka
|
0:2 | 72' | 0 | 0 | – | |||
| 18.04 2026 |
3. Liga (Niemcy), 34. kolejka
|
2:0 | 33' | 0 | 0 | – | |||
| 11.04 2026 |
3. Liga (Niemcy), 33. kolejka
|
2:1 | 72' | 0 | 0 | – | |||
| 08.04 2026 |
3. Liga (Niemcy), 32. kolejka
|
1:2 | 45' | 0 | 0 | ||||
| 04.04 2026 |
3. Liga (Niemcy), 31. kolejka
|
2:3 | 19' | 0 | 0 | – | |||
| 22.03 2026 |
3. Liga (Niemcy), 30. kolejka
|
1:2 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 14.03 2026 |
3. Liga (Niemcy), 29. kolejka
|
3:2 | 76' | 0 | 1 | – | |||
| 06.03 2026 |
3. Liga (Niemcy), 28. kolejka
|
0:1 | 29' | 0 | 0 | – | |||
| 03.03 2026 |
3. Liga (Niemcy), 27. kolejka
|
2:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 28.02 2026 |
3. Liga (Niemcy), 26. kolejka
|
2:0 | 90' | 0 | 1 | – |
Ile meczów rozegrał Benjamin Merlin Zank w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie Benjamin Merlin Zank rozegrał w barwach Viktorii Koln w Pucharze Niemiec 1 mecz, w 3. Lidze (Niemcy) 35 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 11 razy i spędził na boisku łącznie 1 252 minuty. Średnio dawało to 35 minut gry na spotkanie.
Benjamin Merlin Zank – transfery
W trakcie kariery Benjamin Merlin Zank zmieniał klub 5 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 150 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Greuther Fürth 2026 – obecnie
-
Viktoria Koln 2025 – 2026
-
Carl Zeiss Jena 2023 – 2025
-
Carl Zeiss Jena U19 2021 – 2023

-
Carl Zeiss Jena U17 2019 – 2021

-
FC Carl Zeiss Jena Youth do 2019

Historia transferów Benjamin Merlin Zank
Pierwszy transfer Benjamin Merlin Zank w seniorskiej karierze miał miejsce w 2026 roku, gdy przeniósł się z Viktorii Koln do Greuther Fürth za 150 tysięcy euro.
Benjamin Merlin Zank – forma
W ostatnich 5 meczach Benjamin Merlin Zank zanotował bilans 3 zwycięstwa, 0 remisów i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,30. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Benjamin Merlin Zank ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.14, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.30.
W ostatnich 10 meczach Benjamin Merlin Zank 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.08, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.53.
W jakiej formie jest Benjamin Merlin Zank?
Benjamin Merlin Zank jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.30 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.89). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Benjamin Merlin Zank – kontuzje
W trakcie kariery Benjamin Merlin Zank zanotował 3 kontuzje, przez które opuścił łącznie 17 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Benjamin Merlin Zank
-
Braki w przygotowaniu
04.10.26 – 11.10.26 (8 dni)
Greuther Fürth opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
29.04.26 – 03.10.26 (158 dni)
Viktoria Koln opuszczone: 11 meczów
-
Uraz
13.11.23 – 13.01.24 (62 dni)
Carl Zeiss Jena opuszczone: 5 meczów
Czy Benjamin Merlin Zank ma kontuzję?
Według stanu na 14 października 2026 Benjamin Merlin Zank nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Benjamin Merlin Zank to uraz z 2026 roku, który wykluczył go z gry na 158 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Benjamin Merlin Zank – trofea
W trakcie kariery Benjamin Merlin Zank zdobył 4 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Benjamin Merlin Zank?
Benjamin Merlin Zank zdobył w karierze 4 trofea — 3 drużynowe i 1 indywidualne. Najwięcej sukcesów świętował w Carl Zeiss Jenie — 2 trofea. Najczęściej zdobywał Puchar Turyngii — 2 razy.
Benjamin Merlin Zank – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Benjamin Merlin Zank wynosi obecnie 250 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Benjamin Merlin Zank na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Benjamin Merlin Zank?
Wycena Benjamin Merlin Zank wynosi obecnie 250 tys. €. W szczycie kariery Benjamin Merlin Zank wyceniano na 250 tys. €, a najniżej na 50 tys. €.