Braian Romero jest piłkarzem występującym obecnie w Olimpia. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Braian Romero
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Braian Romero w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Braian Romero wyglądają następująco: 12 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.44, a skuteczność strzałów to 8,3%. Braian Romero oddaje średnio 1,0 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Braian Romero w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Braian Romero rozegrał w barwach Velez Sarsfield w Liga Profesional (Argentyna) 12 meczów, w Pucharze Argentyny 2 mecze, a w barwach Olimpia w Puchar Paragwaju 1 mecz, w CONMEBOL Copa Sudamericana 2 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 6 razy i spędził na boisku łącznie 590 minut. Średnio dawało to 35 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Braian Romero
Pierwszy transfer Braian Romero w seniorskiej karierze miał miejsce w 2016 roku, gdy przeniósł się z Colon Santa Fe do Argentinos JRS za 909,1 tysiąca euro.
Najdroższym transferem w karierze Braian Romero było przejście z Defensa Y Justicia do River Plate w 2021 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 2,1 miliona euro.
Czy Braian Romero ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Braian Romero nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Braian Romero to uraz kolana z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 28 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Braian Romero?
Braian Romero ma na koncie 11 trofeów — 10 wywalczył z drużyną, a 1 dołożył indywidualnie. Najczęściej sięgał po Mistrzostwo Argentyny — 2 razy. Najwięcej sukcesów świętował z Velez Sarsfield — 3 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2025 roku.
Na jakiej pozycji gra Braian Romero?
Braian Romero najczęściej występuje jako Napastnik (9).
Jaka jest wartość rynkowa Braian Romero?
Wycena 35-letniego Braian Romero według stanu na maj 2026 wynosi 350 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 5,5 miliona euro, a najniższa 350 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Braian Romero?
Braian Romero urodził się 15 czerwca 1991 w San Isidro w Argentynie. Obecnie piłkarz ma 35 lat.
Braian Romero – statystyki
Szczegółowe statystyki Braian Romero w sezonie 2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Olimpia. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Braian Romero vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Braian Romero w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Braian Romero wyglądają następująco: 12 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.44, a skuteczność strzałów to 8,3%. Braian Romero oddaje średnio 1,0 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Braian Romero – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Braian Romero w sezonie 2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Ile meczów rozegrał Braian Romero w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Braian Romero rozegrał w barwach Velez Sarsfield w Liga Profesional (Argentyna) 12 meczów, w Pucharze Argentyny 2 mecze, a w barwach Olimpia w Puchar Paragwaju 1 mecz, w CONMEBOL Copa Sudamericana 2 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 6 razy i spędził na boisku łącznie 590 minut. Średnio dawało to 35 minut gry na spotkanie.
Braian Romero – transfery
W trakcie kariery Braian Romero zmieniał klub 15 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 9,4 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Olimpia 2026 – obecnie
-
Velez Sarsfield 2023 – 2026
-
Internacional 2023 – 2023
-
Club Tijuana 2023 – 2023
-
Internacional 2022 – 2023
-
River Plate 2021 – 2022
-
Defensa Y Justicia 2021 – 2021
-
Independiente 2021 – 2021
-
Defensa Y Justicia 2020 – 2021
-
Independiente 2019 – 2020
-
Atletico Paranaense 2019 – 2019
-
Independiente 2017 – 2019
-
Argentinos JRS 2016 – 2017
-
Colon Santa Fe 2015 – 2016
-
CA Acassuso 2010 – 2015

-
CA Acassuso II do 2010

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Braian Romero
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | 30.06.2026 |
|
— | Wolny transfer |
| 2023/24 | 07.08.2023 |
|
1,8 mln € | Transfer definitywny |
| 2023/24 | 06.08.2023 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2022/23 | 01.01.2023 |
|
198 tys. € | Wypożyczenie |
| 2022/23 | 28.07.2022 |
|
900 tys. € | Transfer definitywny |
| 2021/22 | 06.07.2021 |
|
2,1 mln € | Transfer definitywny |
| 2021/22 | 30.06.2021 |
|
1,3 mln € | Transfer definitywny |
| 2021/22 | 29.06.2021 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2020/21 | 06.08.2020 |
|
84 tys. € | Wypożyczenie |
| 2019/20 | 30.12.2019 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2018/19 | 07.02.2019 |
|
132 tys. € | Wypożyczenie |
| 2017/18 | 31.12.2017 |
|
2 mln € | Transfer definitywny |
| 2015/16 | 09.01.2016 |
|
909 tys. € | Transfer definitywny |
| 2014/15 | 13.01.2015 |
|
— | Wolny transfer |
| 2010/11 | 31.12.2010 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów Braian Romero
Pierwszy transfer Braian Romero w seniorskiej karierze miał miejsce w 2016 roku, gdy przeniósł się z Colon Santa Fe do Argentinos JRS za 909,1 tysiąca euro.
Najdroższym transferem w karierze Braian Romero było przejście z Defensa Y Justicia do River Plate w 2021 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 2,1 miliona euro.
Braian Romero – forma
W ostatnich 5 meczach Braian Romero zanotował bilans 1 zwycięstwo, 3 remisy i 1 porażka. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,44. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Braian Romero i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
21 Sie
Koniec
|
Olimpia
1
Vasco da Gama
4
CONMEBOL Copa Sudamericana, 1/8 finału
|
63'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
14 Sie
Koniec
|
Vasco da Gama
0
Olimpia
0
CONMEBOL Copa Sudamericana, 1/8 finału
|
64'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
01 Maj
Koniec
|
Velez Sarsfield
2
Gimnasia Y Tiro
0
Puchar Argentyny, 1/16 finału
|
80'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Velez Sarsfield
2
Union Santa Fe
2
Liga Profesional (Argentyna), 16. kolejka
|
26'
|
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
San Lorenzo
0
Velez Sarsfield
0
Liga Profesional (Argentyna), 15. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Kwi
Koniec
|
Velez Sarsfield
1
Central Cordoba de Santiago
0
Liga Profesional (Argentyna), 14. kolejka
|
16'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Velez Sarsfield
4
Deportivo Armenio
1
Puchar Argentyny, 1/32 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Gimnasia M.
3
Velez Sarsfield
2
Liga Profesional (Argentyna), 13. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
21 Mar
Koniec
|
Velez Sarsfield
0
Lanus
1
Liga Profesional (Argentyna), 12. kolejka
|
12'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
14 Mar
Koniec
|
Platense
0
Velez Sarsfield
2
Liga Profesional (Argentyna), 11. kolejka
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
10 Mar
Koniec
|
Tigre
1
Velez Sarsfield
1
Liga Profesional (Argentyna), 10. kolejka
|
27'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.8 | |
|
02 Mar
Koniec
|
Estudiantes L.P.
0
Velez Sarsfield
1
Liga Profesional (Argentyna), 8. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
25 Lut
Koniec
|
Velez Sarsfield
0
Deportivo Riestra
0
Liga Profesional (Argentyna), 7. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Lut
Koniec
|
Velez Sarsfield
1
River Plate
0
Liga Profesional (Argentyna), 6. kolejka
|
26'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
27 Sty
Koniec
|
Velez Sarsfield
2
Talleres Cordoba
1
Liga Profesional (Argentyna), 2. kolejka
|
87'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
23 Sty
Koniec
|
Instituto Cordoba
0
Velez Sarsfield
1
Liga Profesional (Argentyna), 1. kolejka
|
86'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
23 Lis
Koniec
|
Velez Sarsfield
0
Argentinos JRS
2
Liga Profesional (Argentyna), 1/16 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Lis
Koniec
|
Velez Sarsfield
0
Talleres Cordoba
1
Liga Profesional (Argentyna), 14. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
12 Paź
Koniec
|
Velez Sarsfield
1
Rosario Central
2
Liga Profesional (Argentyna), 12. kolejka
|
88'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
07 Paź
Koniec
|
Deportivo Riestra
2
Velez Sarsfield
2
Liga Profesional (Argentyna), 11. kolejka
|
89'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Velez Sarsfield
3
Atletico Tucuman
1
Liga Profesional (Argentyna), 10. kolejka
|
87'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
6 strzałów (4 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 9.4 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Racing Club
1
Velez Sarsfield
0
CONMEBOL Copa Libertadores, 1/4 finału
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
06 Wrz
Koniec
|
Velez Sarsfield
2
Central Cordoba de Santiago
0
Superpuchar Argentyny, finał
|
80'
|
0 goli
3 strzały (3 celne)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Velez Sarsfield
3
Lanus
0
Liga Profesional (Argentyna), 7. kolejka
|
80'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
5 strzałów (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.3 | |
|
25 Sie
Koniec
|
Godoy Cruz
0
Velez Sarsfield
2
Liga Profesional (Argentyna), 6. kolejka
|
83'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
20 Sie
Koniec
|
Velez Sarsfield
2
Fortaleza EC
0
CONMEBOL Copa Libertadores, 1/16 finału
|
84'
|
0 goli
4 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
17 Sie
Koniec
|
Velez Sarsfield
2
Independiente
1
Liga Profesional (Argentyna), 5. kolejka
|
22'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.8 | |
|
13 Sie
Koniec
|
Fortaleza EC
0
Velez Sarsfield
0
CONMEBOL Copa Libertadores, 1/16 finału
|
89'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
27 Lip
Koniec
|
Velez Sarsfield
0
Instituto Cordoba
0
Liga Profesional (Argentyna), 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
19 Lip
Koniec
|
Platense
0
Velez Sarsfield
0
Liga Profesional (Argentyna), 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
6 strzałów (3 celne)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
09 Lip
Koniec
|
Estudiantes L.P.
0
Velez Sarsfield
2
Superpuchar Argentyny
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 5.8 | |
|
30 Maj
Koniec
|
Penarol
0
Velez Sarsfield
0
CONMEBOL Copa Libertadores, 6. runda
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
05 Maj
Koniec
|
River Plate
4
Velez Sarsfield
1
Liga Profesional (Argentyna), 16. kolejka
|
84'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
29 Kwi
Koniec
|
Velez Sarsfield
1
Gimnasia L.P.
0
Liga Profesional (Argentyna), 15. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
5 strzałów (1 celny)
|
Decydujący | 7.6 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
San Antonio Bulo Bulo
2
Velez Sarsfield
1
CONMEBOL Copa Libertadores, 3. runda
|
90'
|
0 goli
6 strzałów (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Talleres Cordoba
0
Velez Sarsfield
1
Liga Profesional (Argentyna), 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Rosario Central
2
Velez Sarsfield
1
Liga Profesional (Argentyna), 12. kolejka
|
77'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.5 | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Velez Sarsfield
2
Penarol
1
CONMEBOL Copa Libertadores, 1. runda
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
30 Mar
Koniec
|
Velez Sarsfield
0
Deportivo Riestra
1
Liga Profesional (Argentyna), 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
18 Mar
Koniec
|
Atletico Tucuman
1
Velez Sarsfield
2
Liga Profesional (Argentyna), 10. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.6 | |
|
07 Mar
Koniec
|
Velez Sarsfield
1
San Martin S.J.
0
Liga Profesional (Argentyna), 9. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.4 | |
|
02 Mar
Koniec
|
Velez Sarsfield
0
Huracan
2
Liga Profesional (Argentyna), 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Lanus
0
Velez Sarsfield
0
Liga Profesional (Argentyna), 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Velez Sarsfield
0
Godoy Cruz
2
Liga Profesional (Argentyna), 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
13 Lut
Koniec
|
Independiente
3
Velez Sarsfield
0
Liga Profesional (Argentyna), 5. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
08 Lut
Koniec
|
Velez Sarsfield
0
San Lorenzo
0
Liga Profesional (Argentyna), 4. kolejka
|
27'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
03 Lut
Koniec
|
Instituto Cordoba
2
Velez Sarsfield
0
Liga Profesional (Argentyna), 3. kolejka
|
54'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
29 Sty
Koniec
|
Velez Sarsfield
0
Platense
1
Liga Profesional (Argentyna), 2. kolejka
|
73'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
23 Sty
Koniec
|
Tigre
3
Velez Sarsfield
0
Liga Profesional (Argentyna), 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
12 Gru
Koniec
|
Velez Sarsfield
0
Central Cordoba de Santiago
1
Puchar Argentyny
|
73'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
01 Gru
Koniec
|
Velez Sarsfield
1
Sarmiento Junin
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
70'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
28 Lis
Koniec
|
Boca Juniors
3
Velez Sarsfield
4
Puchar Argentyny
|
90'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
24 Lis
Koniec
|
Godoy Cruz
0
Velez Sarsfield
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
67'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
20 Lis
Koniec
|
Velez Sarsfield
0
Lanus
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Velez Sarsfield
1
Tigre
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.0 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Argentinos JRS
1
Velez Sarsfield
1
Liga Profesional (Argentyna)
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.7 | |
|
19 Paź
Koniec
|
River Plate
1
Velez Sarsfield
1
Liga Profesional (Argentyna)
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 6.9 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Velez Sarsfield
1
Racing Club
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 7.7 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Velez Sarsfield
4
Independ. Rivadavia
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
81'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.6 | |
|
11 Sie
Koniec
|
Banfield
2
Velez Sarsfield
2
Liga Profesional (Argentyna)
|
90'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.4 | |
|
07 Sie
Koniec
|
San Lorenzo
1
Velez Sarsfield
3
Puchar Argentyny
|
89'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Istotny | – | |
|
03 Sie
Koniec
|
Velez Sarsfield
3
Defensa Y Justicia
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
63'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.4 | |
|
29 Lip
Koniec
|
Central Cordoba de Santiago
0
Velez Sarsfield
2
Liga Profesional (Argentyna)
|
73'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Istotny | 8.6 | |
|
25 Lip
Koniec
|
Platense
0
Velez Sarsfield
2
Liga Profesional (Argentyna)
|
77'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
22 Lip
Koniec
|
Velez Sarsfield
3
Talleres Cordoba
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
75'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.9 | |
|
06 Cze
Koniec
|
Arsenal Sarandi
1
Velez Sarsfield
2
Puchar Argentyny
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Cze
Koniec
|
Velez Sarsfield
1
Atletico Tucuman
1
Liga Profesional (Argentyna)
|
62'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Velez Sarsfield
0
Argentinos JRS
0
Copa de la Liga Profesional, 13. runda
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
31 Mar
Koniec
|
Talleres Cordoba
1
Velez Sarsfield
0
Copa de la Liga Profesional, 12. runda
|
82'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
25 Lis
Koniec
|
Velez Sarsfield
3
Colon Santa Fe
1
Copa de la Liga Profesional
|
89'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 5.7 | |
|
05 Lis
Koniec
|
Velez Sarsfield
1
Talleres Cordoba
1
Copa de la Liga Profesional
|
76'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Instituto Cordoba
0
Velez Sarsfield
1
Copa de la Liga Profesional
|
87'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Huracan
3
Velez Sarsfield
0
Copa de la Liga Profesional
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Gimnasia L.P.
2
Velez Sarsfield
1
Copa de la Liga Profesional
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 8.0 | |
|
23 Lip
Koniec
|
Philadelphia Union
3
Club Tijuana
1
Leagues Cup
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Lip
Koniec
|
Necaxa
1
Club Tijuana
1
Liga MX (Meksyk)
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
01 Lip
Koniec
|
Club Tijuana
2
UNAM Pumas
3
Liga MX (Meksyk)
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Club Tijuana
0
Club León
0
Liga MX (Meksyk)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
CF Monterrey
4
Club Tijuana
0
Liga MX (Meksyk)
|
33'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
18 Mar
Koniec
|
Club Tijuana
3
Toluca
3
Liga MX (Meksyk)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Mar
Koniec
|
Santos Laguna
3
Club Tijuana
2
Liga MX (Meksyk)
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
27 Lut
Koniec
|
Club Tijuana
2
CF Pachuca
0
Liga MX (Meksyk)
|
11'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
28 Sty
Koniec
|
Club Tijuana
0
UNAM Pumas
0
Liga MX (Meksyk)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
21 Sty
Koniec
|
Club Tijuana
1
Tigres UANL
1
Liga MX (Meksyk)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
15 Sty
Koniec
|
FC Juárez
3
Club Tijuana
0
Liga MX (Meksyk)
|
80'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Sao Paulo
0
Internacional
1
Serie A (Brazylia)
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
06 Lis
Koniec
|
Internacional
2
Atletico Paranaense
0
Serie A (Brazylia)
|
6'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
02 Lis
Koniec
|
América Mineiro
1
Internacional
0
Serie A (Brazylia)
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
23 Paź
Koniec
|
Coritiba
1
Internacional
1
Serie A (Brazylia)
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
06 Paź
Koniec
|
Flamengo
0
Internacional
0
Serie A (Brazylia)
|
24'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
01 Paź
Koniec
|
Internacional
1
Santos
0
Serie A (Brazylia)
|
14'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Atletico Goianiense
1
Internacional
2
Serie A (Brazylia)
|
13'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
10 Wrz
Koniec
|
Internacional
1
Cuiaba
0
Serie A (Brazylia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Wrz
Koniec
|
Corinthians
2
Internacional
2
Serie A (Brazylia)
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Internacional
4
Juventude
0
Serie A (Brazylia)
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Sie
Koniec
|
Avai
0
Internacional
1
Serie A (Brazylia)
|
9'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
24 Lip
Koniec
|
Aldosivi
0
River Plate
3
Liga Profesional (Argentyna)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Lip
Koniec
|
Velez Sarsfield
2
River Plate
2
Liga Profesional (Argentyna)
|
8'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
14 Lip
Koniec
|
Barracas Central
0
River Plate
3
Puchar Argentyny
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Lip
Koniec
|
River Plate
0
Godoy Cruz
2
Liga Profesional (Argentyna)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
07 Lip
Koniec
|
River Plate
0
Velez Sarsfield
0
CONMEBOL Copa Libertadores
|
61'
|
0 goli
5 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
04 Lip
Koniec
|
Huracan
3
River Plate
2
Liga Profesional (Argentyna)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Cze
Koniec
|
Union Santa Fe
1
River Plate
5
Liga Profesional (Argentyna)
|
74'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.3 | |
|
12 Cze
Koniec
|
River Plate
0
Atletico Tucuman
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
8'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
06 Cze
Koniec
|
Defensa Y Justicia
0
River Plate
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
20 Maj
Koniec
|
River Plate
4
Colo Colo
0
CONMEBOL Copa Libertadores
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
09 Maj
Koniec
|
River Plate
2
Platense
1
Copa de la Liga Profesional
|
87'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
01 Maj
Koniec
|
Sarmiento Junin
0
River Plate
7
Copa de la Liga Profesional
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Kwi
Koniec
|
Colo Colo
1
River Plate
2
CONMEBOL Copa Libertadores
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Banfield
1
River Plate
2
Copa de la Liga Profesional
|
59'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
14 Kwi
Koniec
|
River Plate
2
Fortaleza EC
0
CONMEBOL Copa Libertadores
|
10'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
20 Mar
Koniec
|
River Plate
0
Boca Juniors
1
Copa de la Liga Profesional
|
29'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
13 Mar
Koniec
|
River Plate
4
Gimnasia L.P.
0
Copa de la Liga Profesional
|
12'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Istotny | 8.6 | |
|
05 Mar
Koniec
|
San Lorenzo
0
River Plate
1
Copa de la Liga Profesional
|
70'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
27 Lut
Koniec
|
River Plate
2
Racing Club
2
Copa de la Liga Profesional
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Lut
Koniec
|
River Plate
4
Patronato
1
Copa de la Liga Profesional
|
25'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
22 Lis
Koniec
|
Platense
0
River Plate
1
Liga Profesional (Argentyna)
|
88'
|
0 goli
6 strzałów (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
08 Lis
Koniec
|
River Plate
5
Patronato
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
27'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
03 Paź
Koniec
|
River Plate
2
Boca Juniors
1
Liga Profesional (Argentyna)
|
34'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
River Plate
1
Arsenal Sarandi
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
06 Wrz
Koniec
|
River Plate
1
Independiente
1
Liga Profesional (Argentyna)
|
73'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.3 | |
|
27 Sie
Koniec
|
River Plate
2
Aldosivi
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
61'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 5.6 | |
|
14 Sie
Koniec
|
River Plate
2
Velez Sarsfield
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
89'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
7 strzałów (3 celne)
|
Istotny | 7.8 | |
|
12 Sie
Koniec
|
River Plate
0
Atletico-MG
1
CONMEBOL Copa Libertadores
|
90'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
05 Sie
Karne
|
Boca Juniors
(4)
0
River Plate
(1)
0
Puchar Argentyny
|
90'
|
0 goli
3 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
25 Lip
Koniec
|
River Plate
4
Union Santa Fe
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
62'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 8.4 | |
|
15 Lip
Koniec
|
River Plate
1
Argentinos JRS
1
CONMEBOL Copa Libertadores
|
70'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.1 | |
|
28 Maj
Koniec
|
Defensa Y Justicia
1
Independiente del Valle
1
CONMEBOL Copa Libertadores
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.6 | |
|
13 Maj
Koniec
|
Universitario
1
Defensa Y Justicia
1
CONMEBOL Copa Libertadores
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
5 strzałów (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.7 | |
|
07 Mar
Koniec
|
Gimnasia L.P.
1
Defensa Y Justicia
1
Copa de la Liga Profesional
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
03 Mar
Koniec
|
Defensa Y Justicia
1
CA Estudiantes
0
Puchar Argentyny
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Lut
Koniec
|
Defensa Y Justicia
1
Patronato
0
Copa de la Liga Profesional
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.3 | |
|
14 Lut
Koniec
|
Defensa Y Justicia
3
Huracan
2
Copa de la Liga Profesional
|
89'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
23 Sty
Koniec
|
Lanus
0
Defensa Y Justicia
3
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
76'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Istotny | – | |
|
17 Sty
Koniec
|
Defensa Y Justicia
4
Coquimbo Unido
2
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
83'
|
3 gole
· 75% goli drużyny
6 strzałów (3 celne)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | – | |
|
12 Sty
Koniec
|
Coquimbo Unido
0
Defensa Y Justicia
0
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
16 Gru
Koniec
|
Defensa Y Justicia
1
Bahia
0
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
88'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Decydujący | – | |
|
04 Gru
Koniec
|
Vasco da Gama
0
Defensa Y Justicia
1
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
21 Paź
Koniec
|
Santos
2
Defensa Y Justicia
1
CONMEBOL Copa Libertadores
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
5 strzałów (1 celny)
|
Istotny | 7.7 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Fortaleza EC
2
Independiente
1
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
88'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Independiente
0
Gimnasia L.P.
1
Liga Profesional (Argentyna)
|
30'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Independiente
1
Arsenal Sarandi
1
Liga Profesional (Argentyna)
|
68'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Ceará
1
Atletico Paranaense
1
Serie A (Brazylia)
|
95'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
11 Sie
Koniec
|
Botafogo
2
Atletico Paranaense
1
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
06 Cze
Koniec
|
Atletico Paranaense
1
Fortaleza EC
0
Puchar Brazylii
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
26 Maj
Koniec
|
Flamengo
3
Atletico Paranaense
2
Serie A (Brazylia)
|
87'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.1 | |
|
19 Maj
Koniec
|
Atletico Paranaense
0
Corinthians
2
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
3 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
05 Maj
Koniec
|
Chapecoense-SC
1
Atletico Paranaense
1
Serie A (Brazylia)
|
67'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Jorge Wilstermann
3
Atletico Paranaense
2
CONMEBOL Copa Libertadores
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Mar
Koniec
|
Atletico Paranaense
4
Jorge Wilstermann
0
CONMEBOL Copa Libertadores
|
10'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
27 Sty
Koniec
|
Independiente
1
Talleres Cordoba
1
Liga Profesional (Argentyna)
|
29'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
09 Gru
Koniec
|
Godoy Cruz
1
Independiente
1
Liga Profesional (Argentyna)
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
04 Lis
Koniec
|
Argentinos JRS
0
Independiente
2
Liga Profesional (Argentyna)
|
13'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Atletico Tucuman
4
Independiente
2
Liga Profesional (Argentyna)
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
21 Paź
Koniec
|
Independiente
3
Huracan
1
Liga Profesional (Argentyna)
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Independiente
3
Colon Santa Fe
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
90'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
02 Wrz
Koniec
|
Estudiantes L.P.
2
Independiente
2
Liga Profesional (Argentyna)
|
70'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.9 | |
|
29 Sie
Koniec
|
Santos
0
Independiente
0
CONMEBOL Copa Libertadores
|
33'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
25 Maj
Koniec
|
Independiente
2
![]()
Deportivo Lara
0
CONMEBOL Copa Libertadores
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
18 Maj
Koniec
|
Millonarios
1
Independiente
1
CONMEBOL Copa Libertadores
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.1 | |
|
06 Maj
Koniec
|
Independiente
2
Gimnasia L.P.
2
Liga Profesional (Argentyna)
|
27'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
05 Mar
Koniec
|
San Martin S.J.
0
Independiente
4
Liga Profesional (Argentyna)
|
6'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.1 | |
|
25 Lut
Koniec
|
Independiente
1
Banfield
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
09 Gru
Koniec
|
Banfield
2
Argentinos JRS
3
Liga Profesional (Argentyna)
|
87'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 8.1 | |
|
01 Paź
Koniec
|
Argentinos JRS
2
Racing Club
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.1 |
W ostatnich 5 meczach Braian Romero ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.12, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.44 — wynik powyżej średniej ligowej (0.00).
W ostatnich 10 meczach Braian Romero ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.12, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.42 — wynik powyżej średniej ligowej (0.00).
W jakiej formie jest Braian Romero?
Braian Romero jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.44 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.44). Jego dyspozycja słabnie.
Braian Romero – zarobki
Braian Romero gra w Olimpia na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 553 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Braian Romero w Olimpia (2026)
| Rocznie | 553 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 46 tys. € |
| Tygodniowo | 11 tys. € |
| Dziennie | 2 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Braian Romero w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2026 |
|
553 tys. € |
| 2025 |
|
553 tys. € |
| 2024 |
|
553 tys. € |
| 2023 |
|
553 tys. € |
| 2022/23 |
|
544 tys. € |
| 2022 |
|
544 tys. € |
| 2021 |
|
758 tys. € |
| 2019/20 |
|
446 tys. € |
Braian Romero – kontuzje
W trakcie kariery Braian Romero zanotował 10 kontuzji, przez które opuścił łącznie 23 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Braian Romero
-
Uraz
27.01.26 – 16.02.26 (21 dni)
Velez Sarsfield opuszczone: 3 mecze
-
Uraz kostki
01.11.25 – 19.11.25 (19 dni)
Velez Sarsfield opuszczone: 2 mecze
-
Uraz kostki
11.10.25 – 25.10.25 (15 dni)
Velez Sarsfield opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
06.09.25 – 20.09.25 (15 dni)
Velez Sarsfield opuszczone: 3 mecze
-
Uraz
09.05.25 – 24.05.25 (16 dni)
Velez Sarsfield opuszczone: 2 mecze
-
Uraz kolana
24.09.23 – 21.10.23 (28 dni)
Velez Sarsfield opuszczone: 3 mecze
-
Uraz kostki
24.03.22 – 05.04.22 (13 dni)
River Plate opuszczone: 1 mecz
-
Uraz kolana
05.12.21 – 30.12.21 (26 dni)
River Plate opuszczone: 2 mecze
-
Uraz
03.10.21 – 18.10.21 (16 dni)
River Plate opuszczone: 2 mecze
-
Koronawirus
26.04.21 – 09.05.21 (14 dni)
Defensa Y Justicia opuszczone: 4 mecze
Czy Braian Romero ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Braian Romero nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Braian Romero to uraz kolana z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 28 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Braian Romero – trofea
W trakcie kariery Braian Romero zdobył 11 trofeów. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Braian Romero
Jakie trofea zdobył Braian Romero?
Braian Romero zdobył w karierze 11 trofeów — 10 drużynowych i 1 indywidualne. Najwięcej sukcesów świętował w Velez Sarsfield — 3 trofea. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Argentyny — 2 razy.
Braian Romero – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Braian Romero wynosi obecnie 350 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Braian Romero na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Braian Romero
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 21.05.2026 | 34 |
|
350 tys. € |
| 17.03.2026 | 34 |
|
700 tys. € |
| 16.12.2025 | 34 |
|
1 mln € |
| 01.06.2025 | 33 |
|
1,2 mln € |
| 12.12.2024 | 33 |
|
1,3 mln € |
| 11.06.2024 | 32 |
|
1,3 mln € |
| 18.12.2023 | 32 |
|
1,5 mln € |
| 28.06.2023 | 32 |
|
1,8 mln € |
| 29.03.2023 | 31 |
|
2 mln € |
| 13.11.2022 | 31 |
|
2,8 mln € |
| 18.08.2022 | 31 |
|
3,5 mln € |
| 23.05.2022 | 30 |
|
4 mln € |
| 19.10.2021 | 30 |
|
5,5 mln € |
| 07.02.2021 | 29 |
|
4 mln € |
| 07.04.2020 | 28 |
|
1,5 mln € |
| 26.11.2019 | 28 |
|
1,9 mln € |
| 17.02.2019 | 27 |
|
2,5 mln € |
| 17.12.2018 | 27 |
|
2,5 mln € |
| 07.05.2018 | 26 |
|
2,5 mln € |
| 08.10.2017 | 26 |
|
1,3 mln € |
| 07.08.2016 | 25 |
|
750 tys. € |
| 05.02.2016 | 24 |
|
750 tys. € |
| 13.07.2015 | 24 |
|
750 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Braian Romero?
Wycena Braian Romero wynosi obecnie 350 tys. €. W szczycie kariery Braian Romero wyceniano na 5,5 mln €, a najniżej na 350 tys. €.