Cain Fara jest piłkarzem występującym obecnie w Universitario. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Cain Fara
OcenaTransfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Cain Fara w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Cain Fara wyglądają następująco: 27 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.87, a skuteczność strzałów to 8,0%. Cain Fara oddaje średnio 0,9 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Cain Fara w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Cain Fara rozegrał w barwach Universitario w CONMEBOL Copa Libertadores 6 meczów, w Primera Division (Peru) 27 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 33 razy i spędził na boisku łącznie 2 844 minuty. Średnio dawało to 86 minut gry na spotkanie.
Czy Cain Fara ma kontuzję?
Według stanu na 12 października 2026 Cain Fara nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Cain Fara to uraz z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 209 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Cain Fara?
Cain Fara ma na koncie 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2022 roku.
Na jakiej pozycji gra Cain Fara?
Cain Fara najczęściej występuje jako Środkowy obrońca (4). W zależności od ustawienia pełni również rolę Prawy obrońca.
Jaka jest wartość rynkowa Cain Fara?
Wycena 32-letniego Cain Fara według stanu na czerwiec 2026 wynosi 250 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 450 tysięcy euro, a najniższa 75 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Cain Fara?
Cain Fara urodził się 6 marca 1994 w Rosario w Argentynie. Obecnie piłkarz ma 32 lata.
Cain Fara – statystyki
Szczegółowe statystyki Cain Fara w sezonie 2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Universitario. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Cain Fara
Cain Fara vs. inni
Atak
Obrona
Podania Cain Fara
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Cain Fara w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Cain Fara wyglądają następująco: 27 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.87, a skuteczność strzałów to 8,0%. Cain Fara oddaje średnio 0,9 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Cain Fara – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Cain Fara w sezonie 2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Cain Fara
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.10 2026 |
Primera Division (Peru), 11. kolejka
|
2:2 | 67' | 0 | 0 | ||||
| 20.09 2026 |
![]() Primera Division (Peru), 10. kolejka
|
4:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 13.09 2026 |
Primera Division (Peru), 9. kolejka
|
1:2 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 06.09 2026 |
Primera Division (Peru), 8. kolejka
|
2:2 | 77' | 0 | 0 | – | |||
| 29.08 2026 |
Primera Division (Peru), 7. kolejka
|
2:4 | 45' | 0 | 0 | – | |||
| 24.08 2026 |
Primera Division (Peru), 6. kolejka
|
3:0 | 90' | 0 | 1 | ||||
| 16.08 2026 |
Primera Division (Peru), 5. kolejka
|
2:3 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 08.08 2026 |
Primera Division (Peru), 4. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | ||||
| 03.08 2026 |
Primera Division (Peru), 3. kolejka
|
2:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 25.07 2026 |
Primera Division (Peru), 2. kolejka
|
2:1 | 90' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Cain Fara w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Cain Fara rozegrał w barwach Universitario w CONMEBOL Copa Libertadores 6 meczów, w Primera Division (Peru) 27 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 33 razy i spędził na boisku łącznie 2 844 minuty. Średnio dawało to 86 minut gry na spotkanie.
Cain Fara – transfery
W trakcie kariery Cain Fara zmieniał klub 12 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Universitario 2025 – obecnie
-
Atlanta 2024 – 2025
-
Emelec 2023 – 2023
-
Aucas 2022 – 2023
-
Tigre 2021 – 2022
-
SOL DE America 2020 – 2021
-
Aldosivi 2019 – 2020
-
Ferro Carril Oeste 2018 – 2019
-
CA Estudiantes 2017 – 2018
-
Juventud Antoniana 2016 – 2017

-
CA Rosario Central II 2015 – 2016

-
Rosario Central U20 do 2015

Cain Fara – forma
W ostatnich 5 meczach Cain Fara zanotował bilans 2 zwycięstwa, 2 remisy i 1 porażka. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,47. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Cain Fara 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.11, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.47 — wynik zbliżony do średniej ligowej (6.32).
W ostatnich 10 meczach Cain Fara 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.11, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.53 — wynik powyżej średniej ligowej (6.32).
W jakiej formie jest Cain Fara?
Cain Fara jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.47 — to wynik poniżej jego średniej sezonowej (6.87). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Cain Fara – zarobki
Cain Fara gra w Universitario na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 45 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Cain Fara – kontuzje
W trakcie kariery Cain Fara zanotował 4 kontuzje, przez które opuścił łącznie 49 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Cain Fara
-
Uraz
04.10.23 – 29.04.24 (209 dni)
Emelec opuszczone: 7 meczów
-
Uraz
15.09.23 – 03.10.23 (19 dni)
Emelec opuszczone: 3 mecze
-
Uraz
15.10.20 – 04.05.21 (202 dni)
SOL DE America opuszczone: 30 meczów
-
Złamanie kości śródstopia
14.02.19 – 30.06.19 (137 dni)
Ferro Carril Oeste opuszczone: 9 meczów
Czy Cain Fara ma kontuzję?
Według stanu na 12 października 2026 Cain Fara nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Cain Fara to uraz z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 209 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Cain Fara – trofea
W trakcie kariery Cain Fara zdobył 2 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Cain Fara?
Cain Fara zdobył w karierze 2 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Aucas — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Ekwadoru — 1 raz.
Cain Fara – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Cain Fara wynosi obecnie 250 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Cain Fara na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Cain Fara?
Wycena Cain Fara wynosi obecnie 250 tys. €. W szczycie kariery Cain Fara wyceniano na 450 tys. €, a najniżej na 75 tys. €.