Christian Enemark jest piłkarzem występującym obecnie w Hobro. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Christian Enemark
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Christian Enemark w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Christian Enemark wyglądają następująco: 12 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 6.51, a skuteczność strzałów to 0,0%. Christian Enemark oddaje średnio 0,7 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Christian Enemark w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Christian Enemark rozegrał w barwach Hobro w Pucharze Danii 1 mecz, w 1. Division (Dania) 12 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 13 razy i spędził na boisku łącznie 1 135 minut. Średnio dawało to 87 minut gry na spotkanie.
Czy Christian Enemark ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Christian Enemark nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Christian Enemark to uraz z 2018 roku, który wykluczył go z gry na 13 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Christian Enemark?
Christian Enemark ma na koncie 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2022 roku.
Na jakiej pozycji gra Christian Enemark?
Christian Enemark najczęściej występuje jako Środkowy obrońca (4). W zależności od ustawienia pełni również rolę Prawy obrońca.
Jaka jest wartość rynkowa Christian Enemark?
Wycena 27-letniego Christian Enemark według stanu na październik 2026 wynosi 400 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 400 tysięcy euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Christian Enemark?
Christian Enemark urodził się 20 stycznia 1999 w Danii. Obecnie piłkarz ma 27 lat.
Christian Enemark – statystyki
Szczegółowe statystyki Christian Enemark w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Hobro. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Christian Enemark vs. inni
Jakie statystyki ma Christian Enemark w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Christian Enemark wyglądają następująco: 12 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 6.51, a skuteczność strzałów to 0,0%. Christian Enemark oddaje średnio 0,7 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Christian Enemark – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Christian Enemark w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
30 Paź
Koniec
|
1. Division (Dania), 13. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
23 Paź
Koniec
|
1. Division (Dania), 12. kolejka
|
2:2 | 61' | 0 | 0 | – | |||
|
10 Paź
Koniec
|
1. Division (Dania), 10. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 1 | ||||
|
21 Wrz
Koniec
|
1. Division (Dania), 9. kolejka
|
5:2 | 90' | 0 | 1 | – | |||
|
11 Wrz
Koniec
|
1. Division (Dania), 8. kolejka
|
0:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
04 Wrz
Koniec
|
1. Division (Dania), 7. kolejka
|
1:3 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
30 Sie
Koniec
|
1. Division (Dania), 6. kolejka
|
3:1 | 84' | 0 | 0 | ||||
|
21 Sie
Koniec
|
1. Division (Dania), 5. kolejka
|
2:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
15 Sie
Koniec
|
1. Division (Dania), 4. kolejka
|
1:2 | 90' | 0 | 0 | ||||
|
08 Sie
Koniec
|
1. Division (Dania), 3. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 0 |
Ile meczów rozegrał Christian Enemark w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Christian Enemark rozegrał w barwach Hobro w Pucharze Danii 1 mecz, w 1. Division (Dania) 12 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 13 razy i spędził na boisku łącznie 1 135 minut. Średnio dawało to 87 minut gry na spotkanie.
Christian Enemark – transfery
W trakcie kariery Christian Enemark zmieniał klub 12 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Hobro 2025 – obecnie
-
Ostersunds FK 2025 – 2025
-
Hobro 2025 – 2025
-
Kolding IF 2024 – 2025
-
Naestved 2021 – 2024
-
AB Copenhagen 2020 – 2021
-
Naestved 2019 – 2020
-
Brøndby 2019 – 2019
-
HB Koge 2018 – 2019
-
Brøndby 2018 – 2018
-
Brondby IF U19 2016 – 2018

-
Brondby IF U17 2015 – 2016

-
HB Köge Youth do 2015

Christian Enemark – forma
W ostatnich 5 meczach Christian Enemark zanotował bilans 0 zwycięstw, 4 remisy i 1 porażka. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,73. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Christian Enemark 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.18, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.73 — wynik powyżej średniej ligowej (1.82).
W ostatnich 10 meczach Christian Enemark 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.18, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.55 — wynik powyżej średniej ligowej (1.82).
W jakiej formie jest Christian Enemark?
Christian Enemark jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zaliczył 2 asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.73 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (6.51). Jego dyspozycja słabnie.
Christian Enemark – kontuzje
W trakcie kariery Christian Enemark zanotował 1 kontuzję, przez którą opuścił łącznie 1 mecz. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Christian Enemark
-
Uraz
11.02.18 – 23.02.18 (13 dni)
Brøndby opuszczone: 1 mecz
Czy Christian Enemark ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Christian Enemark nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Christian Enemark to uraz z 2018 roku, który wykluczył go z gry na 13 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Christian Enemark – trofea
W trakcie kariery Christian Enemark zdobył 2 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Christian Enemark?
Christian Enemark zdobył w karierze 2 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Naestved — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo 3. ligi Danii — 1 raz.
Christian Enemark – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Christian Enemark wynosi obecnie 400 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Christian Enemark na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Christian Enemark?
Wycena Christian Enemark wynosi obecnie 400 tys. €. W szczycie kariery Christian Enemark wyceniano na 400 tys. €, a najniżej na 50 tys. €.