Christian Gytkjaer
napastnik #9Christian Gytkjaer jest piłkarzem. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Christian Gytkjaer
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Christian Gytkjaer w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie 2025/2026 statystyki Christian Gytkjaer wyglądają następująco: 37 meczów, w których zdobył 3 bramki i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 4.55, a skuteczność strzałów to 15,0%. Christian Gytkjaer oddaje średnio 0,5 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Christian Gytkjaer w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie Christian Gytkjaer rozegrał w barwach Bari w Serie B 37 meczów, w Coppa Italia 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 10 razy i spędził na boisku łącznie 994 minuty. Średnio dawało to 26 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Christian Gytkjaer
Pierwszy transfer Christian Gytkjaer w seniorskiej karierze miał miejsce w 2016 roku, gdy przeniósł się z Haugesundu do Rosenborga za 500 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Christian Gytkjaer było przejście z Rosenborga do TSV 1860 Monachium w 2017 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 2,3 miliona euro.
Czy Christian Gytkjaer ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Christian Gytkjaer nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Christian Gytkjaer to zerwanie więzadła pobocznego kolana z 2021 roku, który wykluczył go z gry na 52 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Christian Gytkjaer?
Christian Gytkjaer ma na koncie 8 trofeów — 4 wywalczył z drużyną, a 4 dołożył indywidualnie. Najczęściej sięgał po Król strzelców — 2 razy. Najwięcej sukcesów świętował z Rosenborgiem — 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2020 roku.
Na jakiej pozycji gra Christian Gytkjaer?
Christian Gytkjaer najczęściej występuje jako Napastnik (9).
Jaka jest wartość rynkowa Christian Gytkjaer?
Wycena 36-letniego Christian Gytkjaer według stanu na październik 2026 wynosi 200 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 3 miliony euro, a najniższa 100 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Christian Gytkjaer?
Christian Gytkjaer urodził się 6 maja 1990 w Roskilde w Danii. Obecnie piłkarz ma 36 lat.
Christian Gytkjaer – statystyki
Szczegółowe statystyki Christian Gytkjaer w sezonie 2025/2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Bari oraz reprezentacja Danii. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Christian Gytkjaer vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Jakie statystyki ma Christian Gytkjaer w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie 2025/2026 statystyki Christian Gytkjaer wyglądają następująco: 37 meczów, w których zdobył 3 bramki i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 4.55, a skuteczność strzałów to 15,0%. Christian Gytkjaer oddaje średnio 0,5 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Christian Gytkjaer – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Christian Gytkjaer w sezonie 2025/2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
22 Maj
Koniec
|
Serie B, finał baraży o utrzymanie
|
0:0 | 22' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
15 Maj
Koniec
|
Serie B, finał baraży o utrzymanie
|
0:0 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
08 Maj
Koniec
|
Serie B, 38. kolejka
|
2:3 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
01 Maj
Koniec
|
Serie B, 37. kolejka
|
2:0 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
24 Kwi
Koniec
|
Serie B, 36. kolejka
|
2:0 | 24' | 0 | 0 | – | 6.3 | ||
|
18 Kwi
Koniec
|
Serie B, 35. kolejka
|
0:3 | 24' | 0 | 0 | – | 6.5 | ||
|
11 Kwi
Koniec
|
Serie B, 34. kolejka
|
2:0 | 7' | 0 | 0 | – | 6.5 | ||
|
06 Kwi
Koniec
|
Serie B, 33. kolejka
|
3:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
22 Mar
Koniec
|
Serie B, 32. kolejka
|
0:3 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
18 Mar
Koniec
|
Serie B, 31. kolejka
|
2:1 | 7' | 0 | 0 | – | 6.3 |
Ile meczów rozegrał Christian Gytkjaer w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie Christian Gytkjaer rozegrał w barwach Bari w Serie B 37 meczów, w Coppa Italia 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 10 razy i spędził na boisku łącznie 994 minuty. Średnio dawało to 26 minut gry na spotkanie.
Christian Gytkjaer – transfery
W trakcie kariery Christian Gytkjaer zmieniał klub 16 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 2,8 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Bari 2025 – 2026
-
Venezia 2023 – 2025
-
Monza 2020 – 2023
-
Lech Poznań 2017 – 2020
-
TSV 1860 Monachium 2017 – 2017
-
Rosenborg 2016 – 2017
-
Haugesund 2013 – 2016
-
Nordsjælland 2012 – 2013
-
Sandnes Ulf 2012 – 2012

-
Nordsjælland 2012 – 2012
-
AB Copenhagen 2011 – 2012
-
Nordsjælland 2010 – 2011
-
Lyngby 2008 – 2010
-
Lyngby BK U19 2006 – 2008

-
Lyngby Boldklub Youth 2004 – 2006

-
Jyllinge FC Youth do 2004

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Transfery Christian Gytkjaer
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | 30.06.2026 | — | Rozwiązanie kontraktu | |
| 2025/26 | 11.07.2025 |
|
— | Wolny transfer |
| 2023/24 | 19.07.2023 |
|
— | Wolny transfer |
| 2020/21 | 31.07.2020 |
|
— | Wolny transfer |
| 2017/18 | 30.06.2017 |
|
— | Wolny transfer |
| 2016/17 | 26.01.2017 |
|
2,3 mln € | Transfer definitywny |
| 2015/16 | 05.01.2016 |
|
500 tys. € | Transfer definitywny |
| 2012/13 | 22.01.2013 |
|
— | Wolny transfer |
| 2012/13 | 30.11.2012 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2012/13 | 15.08.2012 |
![]() |
— | Wypożyczenie |
| 2012/13 | 29.06.2012 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2011/12 | 31.12.2011 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2010/11 | 30.06.2010 |
|
— | Wolny transfer |
| 2008/09 | 30.06.2008 |
|
— | Wolny transfer |
| 2006/07 | 31.12.2006 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2004/05 | 31.12.2004 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów Christian Gytkjaer
Pierwszy transfer Christian Gytkjaer w seniorskiej karierze miał miejsce w 2016 roku, gdy przeniósł się z Haugesundu do Rosenborga za 500 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Christian Gytkjaer było przejście z Rosenborga do TSV 1860 Monachium w 2017 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 2,3 miliona euro.
Christian Gytkjaer – forma
W ostatnich 5 meczach Christian Gytkjaer zanotował bilans 2 zwycięstwa, 2 remisy i 1 porażka. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,33. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Forma Christian Gytkjaer i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
22 Maj
Koniec
|
Sudtirol
0
Bari
0
Serie B, finał baraży o utrzymanie
|
22'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
15 Maj
Koniec
|
Bari
0
Sudtirol
0
Serie B, finał baraży o utrzymanie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Maj
Koniec
|
Catanzaro
2
Bari
3
Serie B, 38. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Maj
Koniec
|
Bari
2
Virtus Entella
0
Serie B, 37. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Avellino
2
Bari
0
Serie B, 36. kolejka
|
24'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Bari
0
Venezia
3
Serie B, 35. kolejka
|
24'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Monza
2
Bari
0
Serie B, 34. kolejka
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Bari
3
Modena
1
Serie B, 33. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Mar
Koniec
|
Bari
0
Carrarese
3
Serie B, 32. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Mar
Koniec
|
Frosinone
2
Bari
1
Serie B, 31. kolejka
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
14 Mar
Koniec
|
Bari
4
Reggiana
1
Serie B, 30. kolejka
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Pescara
4
Bari
0
Serie B, 29. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Mar
Koniec
|
Bari
2
Empoli
1
Serie B, 28. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Lut
Koniec
|
Sampdoria
0
Bari
2
Serie B, 27. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Lut
Koniec
|
Calcio Padova
1
Bari
1
Serie B, 26. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Lut
Koniec
|
Bari
1
Sudtirol
2
Serie B, 25. kolejka
|
21'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
11 Lut
Koniec
|
Bari
0
Spezia
0
Serie B, 24. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Lut
Koniec
|
Mantova
2
Bari
1
Serie B, 23. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Sty
Koniec
|
Bari
0
Palermo
3
Serie B, 22. kolejka
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
24 Sty
Koniec
|
Cesena
1
Bari
2
Serie B, 21. kolejka
|
63'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
17 Sty
Koniec
|
Bari
0
Juve Stabia
1
Serie B, 20. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
10 Sty
Koniec
|
Carrarese
1
Bari
0
Serie B, 19. kolejka
|
62'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
27 Gru
Koniec
|
Bari
1
Avellino
1
Serie B, 18. kolejka
|
88'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
19 Gru
Koniec
|
Bari
1
Catanzaro
2
Serie B, 17. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
13 Gru
Koniec
|
Sudtirol
0
Bari
0
Serie B, 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
08 Gru
Koniec
|
Bari
1
Pescara
1
Serie B, 15. kolejka
|
45'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
04 Gru
Koniec
|
Juve Stabia
0
Bari
0
Serie B, 10. kolejka
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
29 Lis
Koniec
|
Empoli
5
Bari
0
Serie B, 14. kolejka
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
22 Lis
Koniec
|
Bari
2
Frosinone
3
Serie B, 13. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
07 Lis
Koniec
|
Spezia
1
Bari
1
Serie B, 12. kolejka
|
63'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.7 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Bari
1
Cesena
0
Serie B, 11. kolejka
|
32'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 8.2 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Bari
1
Mantova
0
Serie B, 9. kolejka
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Reggiana
3
Bari
1
Serie B, 8. kolejka
|
6'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Bari
2
Calcio Padova
1
Serie B, 7. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Virtus Entella
2
Bari
2
Serie B, 6. kolejka
|
45'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 8.0 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Bari
1
Sampdoria
1
Serie B, 5. kolejka
|
66'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Palermo
2
Bari
0
Serie B, 4. kolejka
|
31'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
17 Sie
Koniec
|
AC Milan
2
Bari
0
Puchar Włoch, 1. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Maj
Koniec
|
Venezia
2
Juventus
3
Serie A, 38. kolejka
|
22'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
18 Maj
Koniec
|
Cagliari
3
Venezia
0
Serie A, 37. kolejka
|
58'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
12 Maj
Koniec
|
Venezia
2
Fiorentina
1
Serie A, 36. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Maj
Koniec
|
Torino
1
Venezia
1
Serie A, 35. kolejka
|
71'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.3 | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Venezia
0
AC Milan
2
Serie A, 34. kolejka
|
27'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Empoli
2
Venezia
2
Serie A, 33. kolejka
|
86'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Venezia
1
Monza
0
Serie A, 32. kolejka
|
60'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Lecce
1
Venezia
1
Serie A, 31. kolejka
|
68'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
29 Mar
Koniec
|
Venezia
0
Bologna FC 1909
1
Serie A, 30. kolejka
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
16 Mar
Koniec
|
Venezia
0
Napoli
0
Serie A, 29. kolejka
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Como
1
Venezia
1
Serie A, 28. kolejka
|
14'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.8 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Atalanta
0
Venezia
0
Serie A, 27. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Lut
Koniec
|
Venezia
0
Lazio
0
Serie A, 26. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Lut
Koniec
|
Genoa FC
2
Venezia
0
Serie A, 25. kolejka
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
09 Lut
Koniec
|
Venezia
0
AS Roma
1
Serie A, 24. kolejka
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
01 Lut
Koniec
|
Udinese
3
Venezia
2
Serie A, 23. kolejka
|
28'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.9 | |
|
27 Sty
Koniec
|
Venezia
1
Hellas Verona
1
Serie A, 22. kolejka
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
19 Sty
Koniec
|
Parma
1
Venezia
1
Serie A, 21. kolejka
|
2'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
12 Sty
Koniec
|
Venezia
0
Inter Mediolan
1
Serie A, 20. kolejka
|
2'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
04 Sty
Koniec
|
Venezia
1
Empoli
1
Serie A, 19. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Gru
Koniec
|
Napoli
1
Venezia
0
Serie A, 18. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Gru
Koniec
|
Venezia
2
Cagliari
1
Serie A, 17. kolejka
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
14 Gru
Koniec
|
Juventus
2
Venezia
2
Serie A, 16. kolejka
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
08 Gru
Koniec
|
Venezia
2
Como
2
Serie A, 15. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Lis
Koniec
|
Bologna FC 1909
3
Venezia
0
Serie A, 14. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Lis
Koniec
|
Venezia
0
Lecce
1
Serie A, 13. kolejka
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Venezia
1
Parma
2
Serie A, 12. kolejka
|
5'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
03 Lis
Koniec
|
Inter Mediolan
1
Venezia
0
Serie A, 11. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Paź
Koniec
|
Venezia
3
Udinese
2
Serie A, 10. kolejka
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Monza
2
Venezia
2
Serie A, 9. kolejka
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Venezia
0
Atalanta
2
Serie A, 8. kolejka
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Hellas Verona
2
Venezia
1
Serie A, 7. kolejka
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
AS Roma
2
Venezia
1
Serie A, 6. kolejka
|
6'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Venezia
2
Genoa FC
0
Serie A, 5. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
AC Milan
4
Venezia
0
Serie A, 4. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Sie
Koniec
|
Venezia
0
Torino
1
Serie A, 3. kolejka
|
13'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
25 Sie
Koniec
|
Fiorentina
0
Venezia
0
Serie A, 2. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
18 Sie
Koniec
|
Lazio
3
Venezia
1
Serie A, 1. kolejka
|
86'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
01 Maj
Koniec
|
Catanzaro
3
Venezia
2
Serie B
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
14 Kwi
Koniec
|
Venezia
2
Brescia
0
Serie B
|
66'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Ascoli
0
Venezia
0
Serie B
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.4 | |
|
01 Kwi
Koniec
|
Venezia
2
Reggiana
3
Serie B
|
45'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.6 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Palermo
0
Venezia
3
Serie B
|
3'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 8.6 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Venezia
2
Modena
2
Serie B
|
22'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
26 Gru
Koniec
|
FeralpiSalo
2
Venezia
2
Serie B
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
23 Gru
Koniec
|
Venezia
2
Lecco
2
Serie B
|
64'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
25 Lis
Koniec
|
Bari
0
Venezia
3
Serie B
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Venezia
2
Pisa
1
Serie B
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
07 Paź
Koniec
|
Venezia
3
Parma
2
Serie B
|
62'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
03 Wrz
Koniec
|
Cittadella
0
Venezia
0
Serie B
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
26 Sie
Koniec
|
Venezia
1
Cosenza
1
Serie B
|
18'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
19 Maj
Koniec
|
Sassuolo
1
Monza
2
Serie A
|
2'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Maj
Koniec
|
Monza
1
AS Roma
1
Serie A
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Monza
3
Fiorentina
2
Serie A
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Kwi
Koniec
|
Inter Mediolan
0
Monza
1
Serie A
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Kwi
Koniec
|
Udinese
2
Monza
2
Serie A
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Mar
Koniec
|
Monza
1
Cremonese
1
Serie A
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
12 Mar
Koniec
|
Hellas Verona
1
Monza
1
Serie A
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Mar
Koniec
|
Monza
2
Empoli
1
Serie A
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
26 Lut
Koniec
|
Salernitana
3
Monza
0
Serie A
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
22 Sty
Koniec
|
Monza
1
Sassuolo
1
Serie A
|
19'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
19 Sty
Koniec
|
Juventus
2
Monza
1
Puchar Włoch
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
14 Sty
Koniec
|
Cremonese
2
Monza
3
Serie A
|
24'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
04 Sty
Koniec
|
Fiorentina
1
Monza
1
Serie A
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Lis
Koniec
|
Monza
3
Salernitana
0
Serie A
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Lis
Koniec
|
Lazio
1
Monza
0
Serie A
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
06 Lis
Koniec
|
Monza
2
Hellas Verona
0
Serie A
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Paź
Koniec
|
Monza
1
Bologna FC 1909
2
Serie A
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
22 Paź
Koniec
|
AC Milan
4
Monza
1
Serie A
|
24'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
15 Paź
Koniec
|
Empoli
1
Monza
0
Serie A
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
09 Paź
Koniec
|
Monza
2
Spezia
0
Serie A
|
75'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
05 Wrz
Koniec
|
Monza
0
Atalanta
2
Serie A
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
30 Sie
Koniec
|
AS Roma
3
Monza
0
Serie A
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Sie
Koniec
|
Monza
1
Torino
2
Serie A
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
18 Maj
Koniec
|
Brescia
1
Monza
2
Serie B
|
90'
|
2 gole
· 100% goli drużyny
5 strzałów (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.8 | |
|
06 Maj
Koniec
|
Perugia
1
Monza
0
Serie B
|
61'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
30 Kwi
Koniec
|
Monza
3
Benevento
0
Serie B
|
74'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
|
Istotny | 6.8 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Frosinone
4
Monza
1
Serie B
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Monza
1
Brescia
1
Serie B
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Monza
2
Ascoli
0
Serie B
|
59'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.2 | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Como
2
Monza
0
Serie B
|
27'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
19 Mar
Koniec
|
Monza
1
FC Crotone
0
Serie B
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
27 Lut
Koniec
|
Monza
0
Lecce
1
Serie B
|
21'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
22 Sty
Koniec
|
Monza
1
![]()
Reggina
0
Serie B
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Gru
Koniec
|
Monza
3
Frosinone
2
Serie B
|
83'
|
0 goli
5 strzałów (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
27 Lis
Koniec
|
Ascoli
1
Monza
1
Serie B
|
4'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
07 Lis
Koniec
|
FC Crotone
1
Monza
1
Serie B
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Pisa
2
Monza
1
Serie B
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
20 Maj
Koniec
|
Monza
2
Cittadella
0
Serie B
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Maj
Koniec
|
Cittadella
3
Monza
0
Serie B
|
27'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
06 Mar
Koniec
|
Monza
2
![]()
Pordenone Calcio SSD
0
Serie B
|
64'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 6.5 | |
|
20 Lut
Koniec
|
![]()
Chievo
0
Monza
1
Serie B
|
24'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
06 Lut
Koniec
|
Monza
1
Empoli
1
Serie B
|
15'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
31 Sty
Koniec
|
Spal
1
Monza
1
Serie B
|
64'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.5 | |
|
15 Gru
Koniec
|
Monza
5
Virtus Entella
0
Serie B
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.2 | |
|
11 Gru
Koniec
|
Venezia
0
Monza
2
Serie B
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Istotny | 6.7 | |
|
06 Gru
Koniec
|
![]()
Reggio Audace FC
3
Monza
0
Serie B
|
24'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
28 Lis
Koniec
|
Monza
1
![]()
Reggina
0
Serie B
|
59'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
07 Lis
Koniec
|
Monza
2
Frosinone
0
Serie B
|
65'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.2 | |
|
31 Paź
Koniec
|
Cittadella
1
Monza
2
Serie B
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 6.0 | |
|
14 Paź
Koniec
|
Anglia
0
Dania
1
Liga Narodów UEFA
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Paź
Koniec
|
Islandia
0
Dania
3
Liga Narodów UEFA
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Monza
3
Triestina
0
Puchar Włoch
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Monza
0
Spal
0
Serie B
|
89'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
15 Lip
Koniec
|
Cracovia
1
Lech Poznań
2
PKO BP Ekstraklasa
|
87'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 8.3 | |
|
28 Cze
Koniec
|
Śląsk Wrocław
2
Lech Poznań
2
PKO BP Ekstraklasa
|
77'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.1 | |
|
20 Cze
Koniec
|
Piast Gliwice
0
Lech Poznań
2
PKO BP Ekstraklasa
|
73'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Cze
Koniec
|
Korona Kielce
0
Lech Poznań
3
PKO BP Ekstraklasa
|
90'
|
3 gole
· 100% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
|
Decydujący | – | |
|
06 Cze
Koniec
|
Zagłębie Lubin
3
Lech Poznań
3
PKO BP Ekstraklasa
|
73'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | – | |
|
14 Maj
Koniec
|
TSV 1860 Monachium
1
VfL Bochum
2
2. Bundesliga
|
80'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
30 Kwi
Koniec
|
TSV 1860 Monachium
0
Eintracht Braunschweig
1
2. Bundesliga
|
71'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
31 Mar
Koniec
|
Fortuna Düsseldorf
0
TSV 1860 Monachium
1
2. Bundesliga
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
17 Mar
Koniec
|
TSV 1860 Monachium
2
Würzburger Kickers
1
2. Bundesliga
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
11 Mar
Koniec
|
Hannover 96
1
TSV 1860 Monachium
0
2. Bundesliga
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
04 Mar
Koniec
|
TSV 1860 Monachium
1
St. Pauli
2
2. Bundesliga
|
32'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
20 Lut
Koniec
|
TSV 1860 Monachium
2
Nurnberg
0
2. Bundesliga
|
70'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
03 Lut
Koniec
|
Arminia Bielefeld
2
TSV 1860 Monachium
1
2. Bundesliga
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.3 | |
|
15 Paź
Koniec
|
Sarpsborg 08 FF
2
Rosenborg
2
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 7.0 | |
|
02 Paź
Koniec
|
Rosenborg
3
Valerenga
1
Eliteserien (Norwegia)
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Rosenborg
2
Start
0
Eliteserien (Norwegia)
|
62'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Istotny | 7.3 | |
|
11 Wrz
Koniec
|
Stabaek
0
Rosenborg
2
Eliteserien (Norwegia)
|
78'
|
0 goli
5 strzałów (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
28 Sie
Koniec
|
Rosenborg
3
Tromsø
1
Eliteserien (Norwegia)
|
71'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.9 | |
|
14 Sie
Koniec
|
Rosenborg
3
Sogndal
1
Eliteserien (Norwegia)
|
72'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
06 Sie
Koniec
|
Lillestrøm
3
Rosenborg
4
Eliteserien (Norwegia)
|
77'
|
3 gole
· 75% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
|
Decydujący | 8.8 | |
|
02 Lip
Koniec
|
Bodo/Glimt
0
Rosenborg
0
Eliteserien (Norwegia)
|
71'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
01 Maj
Koniec
|
Sogndal
1
Rosenborg
1
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Tromsø
1
Rosenborg
2
Eliteserien (Norwegia)
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Haugesund
0
Tromsø
1
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Rosenborg
4
Haugesund
3
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 6.6 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Haugesund
0
Valerenga
1
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Lillestrøm
2
Haugesund
0
Eliteserien (Norwegia)
|
21'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Haugesund
1
Sarpsborg 08 FF
1
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
11 Wrz
Koniec
|
Strømsgodset
5
Haugesund
0
Eliteserien (Norwegia)
|
75'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 |
W ostatnich 5 meczach Christian Gytkjaer ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.25, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.33.
W ostatnich 10 meczach Christian Gytkjaer ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.25, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.39.
W jakiej formie jest Christian Gytkjaer?
Christian Gytkjaer jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.33 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (4.55). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Christian Gytkjaer – zarobki
Christian Gytkjaer gra na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 930 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Christian Gytkjaer (2025/26)
| Rocznie | 930 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 78 tys. € |
| Tygodniowo | 18 tys. € |
| Dziennie | 3 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Zarobki Christian Gytkjaer w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
930 tys. € |
| 2024/25 |
|
1,3 mln € |
| 2023/24 |
|
1,3 mln € |
| 2022/23 |
|
1,1 mln € |
| 2021/22 |
|
1,1 mln € |
| 2020/21 |
|
1,1 mln € |
Christian Gytkjaer – kontuzje
W trakcie kariery Christian Gytkjaer zanotował 2 kontuzje, przez które opuścił łącznie 11 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Christian Gytkjaer
-
Zerwanie więzadła pobocznego kolana
10.03.21 – 30.04.21 (52 dni)
Monza opuszczone: 7 meczów
-
Uraz stopy
18.04.19 – 12.05.19 (25 dni)
Lech Poznań opuszczone: 4 mecze
Czy Christian Gytkjaer ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Christian Gytkjaer nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Christian Gytkjaer to zerwanie więzadła pobocznego kolana z 2021 roku, który wykluczył go z gry na 52 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Christian Gytkjaer – trofea
W trakcie kariery Christian Gytkjaer zdobył 8 trofeów. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Trofea Christian Gytkjaer
Jakie trofea zdobył Christian Gytkjaer?
Christian Gytkjaer zdobył w karierze 8 trofeów — 4 drużynowe i 4 indywidualne. Najwięcej sukcesów świętował w Rosenborgu — 2 trofea. Najczęściej zdobywał Król strzelców — 2 razy.
Christian Gytkjaer – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Christian Gytkjaer wynosi obecnie 200 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Christian Gytkjaer na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Christian Gytkjaer
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 05.10.2026 | 36 | 200 tys. € | |
| 03.06.2026 | 36 |
|
250 tys. € |
| 10.12.2025 | 35 |
|
400 tys. € |
| 16.06.2025 | 35 |
|
700 tys. € |
| 17.12.2024 | 34 |
|
700 tys. € |
| 02.06.2024 | 34 |
|
700 tys. € |
| 26.12.2023 | 33 |
|
700 tys. € |
| 14.06.2023 | 33 |
|
800 tys. € |
| 20.03.2023 | 32 |
|
1 mln € |
| 10.11.2022 | 32 |
|
1,3 mln € |
| 05.06.2022 | 32 |
|
1,4 mln € |
| 28.12.2021 | 31 |
|
1,2 mln € |
| 23.06.2021 | 31 |
|
2,5 mln € |
| 21.02.2021 | 30 |
|
2,7 mln € |
| 28.10.2020 | 30 |
|
3 mln € |
| 07.04.2020 | 29 |
|
2 mln € |
| 14.01.2020 | 29 |
|
2,5 mln € |
| 28.06.2019 | 29 |
|
2 mln € |
| 24.01.2019 | 28 |
|
2 mln € |
| 02.07.2018 | 28 |
|
1,8 mln € |
| 15.01.2018 | 27 |
|
1,3 mln € |
| 26.06.2017 | 27 |
|
1 mln € |
| 17.12.2016 | 26 |
|
1,3 mln € |
| 26.12.2015 | 25 |
|
1 mln € |
| 06.12.2014 | 24 |
|
1,4 mln € |
| 01.01.2014 | 23 |
|
1,4 mln € |
| 21.07.2013 | 23 |
|
900 tys. € |
| 28.12.2012 | 22 |
|
700 tys. € |
| 17.07.2012 | 22 |
|
300 tys. € |
| 15.02.2012 | 21 |
|
300 tys. € |
| 29.06.2011 | 21 |
|
350 tys. € |
| 21.11.2010 | 20 |
|
300 tys. € |
| 01.11.2009 | 19 |
|
250 tys. € |
| 03.09.2009 | 19 |
|
150 tys. € |
| 12.09.2008 | 18 |
|
100 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Christian Gytkjaer?
Wycena Christian Gytkjaer wynosi obecnie 200 tys. €. W szczycie kariery Christian Gytkjaer wyceniano na 3 mln €, a najniżej na 100 tys. €.