Christopher Martins jest piłkarzem występującym obecnie w Spartak Moscow. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Christopher Martins
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Christopher Martins w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Christopher Martins wyglądają następująco: 3 mecze, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.89, a skuteczność strzałów to 14,3%. Christopher Martins oddaje średnio 2,3 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Christopher Martins w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Christopher Martins rozegrał w barwach Spartak Moscow w Pucharze Rosji 1 mecz, w Priemjer-Lidze 3 mecze. W tym samym sezonie zanotował również 2 występy w reprezentacji Luksemburga. Wyszedł w pierwszym składzie 4 razy i spędził na boisku łącznie 359 minut. Średnio dawało to 60 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Christopher Martins
Pierwszy transfer Christopher Martins w seniorskiej karierze miał miejsce w 2019 roku, gdy przeniósł się z Lyonu do Young Boys Berno za 2 miliony euro.
Najdroższym transferem w karierze Christopher Martins było przejście z Young Boys Berno do Spartak Moscow w 2022 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 7 milionów euro.
Ile zarabia Christopher Martins?
Na podstawie kontraktu z Spartak Moscow, Christopher Martins otrzymuje 1,5 miliona euro rocznej pensji, co daje około 124,2 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Martins w listopadzie 2026 to 28,7 tysiąca euro, a dziennie około 4,1 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2028.
Czy Christopher Martins ma kontuzję?
Obecnie Christopher Martins ma uraz — stłuczenie mięśnia — i pauzuje w Spartak Moscow.
Najpoważniejszy uraz w karierze Christopher Martins to uraz z 2022 roku, który wykluczył go z gry na 154 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Christopher Martins?
Christopher Martins ma na koncie 6 trofeów — 5 wywalczył z drużyną, a 1 dołożył indywidualnie. Najczęściej sięgał po Puchar Rosji — 2 razy. Najwięcej sukcesów świętował z Young Boys Berno — 3 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2026 roku.
Na jakiej pozycji gra Christopher Martins?
Christopher Martins najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Defensywny pomocnik lub Ofensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Christopher Martins?
Wycena 29-letniego Christopher Martins według stanu na maj 2026 wynosi 3,5 miliona euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 6 milionów euro, a najniższa 100 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Christopher Martins?
Christopher Martins urodził się 19 lutego 1997 w Lëtzebuerg w Luksemburgu. Obecnie piłkarz ma 29 lat.
Christopher Martins – statystyki
Szczegółowe statystyki Christopher Martins w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Spartak Moscow oraz reprezentacja Luksemburga. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Christopher Martins
Christopher Martins vs. inni
Atak
Obrona
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Podania Christopher Martins
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Christopher Martins w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Christopher Martins wyglądają następująco: 3 mecze, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.89, a skuteczność strzałów to 14,3%. Christopher Martins oddaje średnio 2,3 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Christopher Martins – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Christopher Martins w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Mecze Christopher Martins
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
09 Sie
Koniec
|
Priemjer-Liga, 3. kolejka
|
1:2 | 45' | 0 | 0 | – | 6.2 | ||
|
05 Sie
Koniec
|
Puchar Rosji, 1. runda
|
5:1 | 63' | 0 | 0 | – | – | ||
|
02 Sie
Koniec
|
Priemjer-Liga, 2. kolejka
|
1:2 | 65' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
25 Lip
Koniec
|
Priemjer-Liga, 1. kolejka
|
3:0 | 27' | 1 | 0 | – | 8.0 | ||
|
24 Maj
Karne
|
Puchar Rosji, finał
|
1:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
17 Maj
Koniec
|
Priemjer-Liga, 30. kolejka
|
0:0 | 2' | 0 | 0 | – | 7.0 | ||
|
11 Maj
Koniec
|
Priemjer-Liga, 29. kolejka
|
2:1 | 15' | 0 | 0 | – | 7.4 | ||
|
06 Maj
Koniec
|
Puchar Rosji, finał
|
1:0 | 30' | 0 | 0 | – | 6.8 | ||
|
01 Maj
Koniec
|
Priemjer-Liga, 28. kolejka
|
2:1 | 7' | 0 | 0 | – | 5.9 | ||
|
26 Kwi
Koniec
|
Priemjer-Liga, 27. kolejka
|
1:2 | 65' | 0 | 0 | – | 6.2 |
Ile meczów rozegrał Christopher Martins w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Christopher Martins rozegrał w barwach Spartak Moscow w Pucharze Rosji 1 mecz, w Priemjer-Lidze 3 mecze. W tym samym sezonie zanotował również 2 występy w reprezentacji Luksemburga. Wyszedł w pierwszym składzie 4 razy i spędził na boisku łącznie 359 minut. Średnio dawało to 60 minut gry na spotkanie.
Christopher Martins – transfery
W trakcie kariery Christopher Martins zmieniał klub 12 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 9,5 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Spartak Moscow 2022 – obecnie
-
Young Boys Berno 2022 – 2022
-
Spartak Moscow 2022 – 2022
-
Young Boys Berno 2019 – 2022
-
Lyon 2019 – 2019
-
Troyes 2018 – 2019
-
Lyon 2018 – 2018
-
Bourg-en-Bresse 01 2017 – 2018
-
Lyon 2017 – 2017
-
Lyonnais II 2016 – 2017

-
Lyon U19 2013 – 2016

-
Racing FC Union Luxembourg 2012 – 2013
-
Racing FC Union Luxembourg U17 do 2012

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Christopher Martins
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2022/23 | 30.06.2022 |
|
7 mln € | Transfer definitywny |
| 2022/23 | 29.06.2022 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2021/22 | 30.01.2022 |
|
500 tys. € | Wypożyczenie |
| 2019/20 | 30.06.2019 |
|
2 mln € | Transfer definitywny |
| 2019/20 | 29.06.2019 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2018/19 | 28.08.2018 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2018/19 | 29.06.2018 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2017/18 | 12.10.2017 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2017/18 | 30.06.2017 |
|
— | Wolny transfer |
| 2016/17 | 30.06.2016 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2013/14 | 30.06.2013 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2012/13 | 31.12.2012 |
|
— | Wolny transfer |
Historia transferów Christopher Martins
Pierwszy transfer Christopher Martins w seniorskiej karierze miał miejsce w 2019 roku, gdy przeniósł się z Lyonu do Young Boys Berno za 2 miliony euro.
Najdroższym transferem w karierze Christopher Martins było przejście z Young Boys Berno do Spartak Moscow w 2022 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 7 milionów euro.
Christopher Martins – forma
W ostatnich 5 meczach Christopher Martins zanotował bilans 3 zwycięstwa, 1 remis i 1 porażka. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,89. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Christopher Martins i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
09 Sie
Koniec
|
Spartak Moscow
1
FC Krasnodar
2
Priemjer-Liga, 3. kolejka
|
45'
|
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
05 Sie
Koniec
|
Spartak Moscow
5
FC Orenburg
1
Puchar Rosji, 1. runda
|
63'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Sie
Koniec
|
Akhmat
1
Spartak Moscow
2
Priemjer-Liga, 2. kolejka
|
65'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
25 Lip
Koniec
|
Spartak Moscow
3
Rodina Moskva
0
Priemjer-Liga, 1. kolejka
|
27'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.0 | |
|
24 Maj
Karne
|
Spartak Moscow
(4)
1
FC Krasnodar
(3)
1
Puchar Rosji, finał
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Maj
Koniec
|
Makhachkala
0
Spartak Moscow
0
Priemjer-Liga, 30. kolejka
|
2'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
11 Maj
Koniec
|
Spartak Moscow
2
Rubin
1
Priemjer-Liga, 29. kolejka
|
15'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
06 Maj
Koniec
|
Spartak Moscow
1
CSKA Moscow
0
Puchar Rosji, finał
|
30'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
01 Maj
Koniec
|
Krylia Sovetov
2
Spartak Moscow
1
Priemjer-Liga, 28. kolejka
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Nizhny Novgorod
1
Spartak Moscow
2
Priemjer-Liga, 27. kolejka
|
65'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Spartak Moscow
1
FC Krasnodar
2
Priemjer-Liga, 26. kolejka
|
81'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
|
Istotny | 7.5 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Spartak Moscow
3
Akhmat
1
Priemjer-Liga, 25. kolejka
|
18'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
FC Rostov
1
Spartak Moscow
1
Priemjer-Liga, 24. kolejka
|
10'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
08 Kwi
Karne
|
Zenit
(6)
0
Spartak Moscow
(7)
0
Puchar Rosji, półfinał
|
30'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Spartak Moscow
2
Lokomotiv
1
Priemjer-Liga, 23. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Mar
Koniec
|
FC Orenburg
0
Spartak Moscow
2
Priemjer-Liga, 22. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
18 Mar
Koniec
|
Spartak Moscow
1
Dynamo
0
Puchar Rosji, półfinał
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
14 Mar
Koniec
|
Zenit
2
Spartak Moscow
0
Priemjer-Liga, 21. kolejka
|
59'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
09 Mar
Koniec
|
Spartak Moscow
4
Akron
3
Priemjer-Liga, 20. kolejka
|
63'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.0 | |
|
05 Mar
Koniec
|
Dynamo
5
Spartak Moscow
2
Puchar Rosji, półfinał
|
37'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
0 strzałów
|
Istotny | 6.5 | |
|
02 Mar
Koniec
|
FC Sochi
2
Spartak Moscow
3
Priemjer-Liga, 19. kolejka
|
10'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Spartak Moscow
1
Dynamo
1
Priemjer-Liga, 18. kolejka
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
29 Lis
Koniec
|
Baltika
1
Spartak Moscow
0
Priemjer-Liga, 17. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Lis
Koniec
|
Lokomotiv
2
Spartak Moscow
3
Puchar Rosji, 1/4 finału
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Lis
Koniec
|
Spartak Moscow
1
CSKA Moscow
0
Priemjer-Liga, 16. kolejka
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
17 Lis
Koniec
|
Irlandia Północna
1
Luksemburg
0
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 10. runda
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
14 Lis
Koniec
|
Luksemburg
0
Niemcy
2
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 9. runda
|
79'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Akhmat
1
Spartak Moscow
2
Priemjer-Liga, 15. kolejka
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
06 Lis
Koniec
|
Spartak Moscow
3
Lokomotiv
1
Puchar Rosji, 1/4 finału
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
02 Lis
Koniec
|
FC Krasnodar
2
Spartak Moscow
1
Priemjer-Liga, 14. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Spartak Moscow
1
FC Orenburg
0
Priemjer-Liga, 13. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
21 Paź
Koniec
|
Makhachkala
1
Spartak Moscow
3
Puchar Rosji, 6. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Paź
Koniec
|
Spartak Moscow
1
FC Rostov
1
Priemjer-Liga, 12. kolejka
|
74'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
13 Paź
Koniec
|
Słowacja
2
Luksemburg
0
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 8. runda
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
10 Paź
Koniec
|
Niemcy
4
Luksemburg
0
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 7. runda
|
78'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
05 Paź
Koniec
|
CSKA Moscow
3
Spartak Moscow
2
Priemjer-Liga, 11. kolejka
|
2'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
01 Paź
Koniec
|
Nizhny Novgorod
1
Spartak Moscow
2
Puchar Rosji, 5. runda
|
46'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Spartak Moscow
3
Nizhny Novgorod
0
Priemjer-Liga, 10. kolejka
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Spartak Moscow
2
Krylia Sovetov
1
Priemjer-Liga, 9. kolejka
|
45'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Dynamo
2
Spartak Moscow
2
Priemjer-Liga, 8. kolejka
|
64'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Rubin
0
Spartak Moscow
2
Priemjer-Liga, 6. kolejka
|
83'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.2 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Spartak Moscow
2
Zenit
2
Priemjer-Liga, 5. kolejka
|
77'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.9 | |
|
12 Sie
Karne
|
Spartak Moscow
(3)
1
Makhachkala
(4)
1
Puchar Rosji, 2. runda
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Sie
Koniec
|
Lokomotiv
4
Spartak Moscow
2
Priemjer-Liga, 4. kolejka
|
70'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.2 | |
|
03 Sie
Koniec
|
Akron
1
Spartak Moscow
1
Priemjer-Liga, 3. kolejka
|
86'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
30 Lip
Koniec
|
FC Rostov
0
Spartak Moscow
2
Puchar Rosji, 1. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Lip
Koniec
|
Spartak Moscow
0
Baltika
3
Priemjer-Liga, 2. kolejka
|
65'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
19 Lip
Koniec
|
Spartak Moscow
1
Makhachkala
0
Priemjer-Liga, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
15 Maj
Koniec
|
Spartak Moscow
1
FC Rostov
2
Puchar Rosji
|
81'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Maj
Koniec
|
Dynamo
2
Spartak Moscow
0
Priemjer-Liga
|
45'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
04 Maj
Koniec
|
Fakel
0
Spartak Moscow
0
Priemjer-Liga
|
78'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
29 Kwi
Koniec
|
Spartak Moscow
2
Dynamo
1
Puchar Rosji
|
78'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Kwi
Koniec
|
Spartak Moscow
3
Ural
0
Puchar Rosji
|
46'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | – | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Spartak Moscow
1
Makhachkala
2
Priemjer-Liga
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
FC Rostov
0
Spartak Moscow
3
Priemjer-Liga
|
89'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.2 | |
|
30 Mar
Koniec
|
Akhmat
0
Spartak Moscow
0
Priemjer-Liga
|
84'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
16 Mar
Koniec
|
Spartak Moscow
2
Zenit
1
Priemjer-Liga
|
90'
|
2 gole
· 100% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 9.2 | |
|
12 Mar
Koniec
|
Akron
2
Spartak Moscow
3
Puchar Rosji
|
64'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Decydujący | – | |
|
02 Mar
Koniec
|
Spartak Moscow
2
FC Orenburg
0
Priemjer-Liga
|
74'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Spartak Moscow
3
Nizhny Novgorod
0
Priemjer-Liga
|
75'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.1 | |
|
27 Lis
Koniec
|
FC Rostov
2
Spartak Moscow
1
Puchar Rosji
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | – | |
|
23 Lis
Koniec
|
Spartak Moscow
5
Lokomotiv
2
Priemjer-Liga
|
71'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.1 | |
|
18 Lis
Koniec
|
Luksemburg
2
Irlandia Północna
2
Liga Narodów UEFA
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Nizhny Novgorod
0
Spartak Moscow
2
Priemjer-Liga
|
64'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Makhachkala
0
Spartak Moscow
1
Puchar Rosji
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Paź
Koniec
|
Spartak Moscow
0
FC Krasnodar
3
Priemjer-Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
12 Paź
Koniec
|
Bułgaria
0
Luksemburg
0
Liga Narodów UEFA
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Spartak Moscow
3
FC Rostov
0
Priemjer-Liga
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.2 | |
|
02 Paź
Koniec
|
Dynamo
2
Spartak Moscow
3
Puchar Rosji
|
45'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.6 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Lokomotiv
3
Spartak Moscow
1
Priemjer-Liga
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Spartak Moscow
4
Krylia Sovetov
1
Puchar Rosji
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Makhachkala
1
Spartak Moscow
1
Priemjer-Liga
|
45'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
08 Wrz
Koniec
|
Luksemburg
0
Białoruś
1
Liga Narodów UEFA
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
05 Wrz
Koniec
|
Irlandia Północna
2
Luksemburg
0
Liga Narodów UEFA
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Spartak Moscow
1
Rubin
0
Priemjer-Liga
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Sie
Koniec
|
Zenit
0
Spartak Moscow
0
Priemjer-Liga
|
39'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
14 Sie
Koniec
|
Krylia Sovetov
0
Spartak Moscow
3
Puchar Rosji
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | – | |
|
11 Sie
Koniec
|
Spartak Moscow
0
Akhmat
0
Priemjer-Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Sie
Koniec
|
Spartak Moscow
3
Krylia Sovetov
0
Priemjer-Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Lip
Koniec
|
Khimki
1
Spartak Moscow
3
Priemjer-Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Maj
Koniec
|
Spartak Moscow
3
Rubin
1
Priemjer-Liga
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.5 | |
|
11 Maj
Koniec
|
Spartak Moscow
1
FC Krasnodar
0
Priemjer-Liga
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
28 Kwi
Koniec
|
Spartak Moscow
3
Lokomotiv
2
Priemjer-Liga
|
33'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
CSKA Moscow
0
Spartak Moscow
0
Priemjer-Liga
|
69'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 8.3 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
FC Rostov
1
Spartak Moscow
5
Priemjer-Liga
|
77'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.9 | |
|
14 Mar
Koniec
|
Spartak Moscow
3
FC Orenburg
1
Puchar Rosji
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Mar
Koniec
|
Zenit
0
Spartak Moscow
0
Priemjer-Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
09 Gru
Koniec
|
Spartak Moscow
3
Krylia Sovetov
0
Priemjer-Liga
|
85'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.5 | |
|
03 Gru
Koniec
|
Akhmat
2
Spartak Moscow
1
Priemjer-Liga
|
23'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
25 Lis
Koniec
|
Baltika
0
Spartak Moscow
2
Priemjer-Liga
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
12 Lis
Koniec
|
Spartak Moscow
2
FC Rostov
1
Priemjer-Liga
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Spartak Moscow
2
FC Krasnodar
3
Puchar Rosji
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Paź
Koniec
|
Fakel
2
Spartak Moscow
0
Priemjer-Liga
|
24'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Dynamo
3
Spartak Moscow
0
Puchar Rosji
|
34'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Spartak Moscow
1
FC Sochi
0
Priemjer-Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
02 Wrz
Koniec
|
FC Krasnodar
2
Spartak Moscow
0
Priemjer-Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Sie
Koniec
|
Spartak Moscow
4
Dynamo
1
Puchar Rosji
|
33'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Sie
Koniec
|
Spartak Moscow
0
Akhmat
0
Priemjer-Liga
|
76'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
05 Sie
Koniec
|
Rubin
1
Spartak Moscow
4
Priemjer-Liga
|
79'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.9 | |
|
27 Lip
Koniec
|
FC Krasnodar
1
Spartak Moscow
2
Puchar Rosji
|
29'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Cze
Koniec
|
Krylia Sovetov
1
Spartak Moscow
0
Priemjer-Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
13 Maj
Koniec
|
Khimki
1
Spartak Moscow
1
Priemjer-Liga
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Akron
2
Spartak Moscow
1
Puchar Rosji
|
66'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Ural
2
Spartak Moscow
1
Puchar Rosji
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Mar
Koniec
|
FC Orenburg
2
Spartak Moscow
0
Priemjer-Liga
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
14 Mar
Koniec
|
Spartak Moscow
1
Ural
1
Puchar Rosji
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Mar
Koniec
|
Spartak Moscow
2
Ural
2
Priemjer-Liga
|
16'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.2 | |
|
27 Lut
Koniec
|
Spartak Moscow
4
Lokomotiv
2
Puchar Rosji
|
17'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | – | |
|
30 Sie
Koniec
|
Spartak Moscow
1
Krylia Sovetov
0
Puchar Rosji
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Sie
Koniec
|
Fakel
1
Spartak Moscow
4
Priemjer-Liga
|
89'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
20 Sie
Koniec
|
Dynamo
1
Spartak Moscow
0
Priemjer-Liga
|
78'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
06 Sie
Koniec
|
Ural
0
Spartak Moscow
2
Priemjer-Liga
|
67'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
31 Lip
Koniec
|
Spartak Moscow
4
FC Orenburg
1
Priemjer-Liga
|
75'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.8 | |
|
14 Cze
Koniec
|
Luksemburg
2
Wyspy Owcze
2
Liga Narodów UEFA
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
11 Cze
Koniec
|
Luksemburg
0
Turcja
2
Liga Narodów UEFA
|
63'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
07 Cze
Koniec
|
Wyspy Owcze
0
Luksemburg
1
Liga Narodów UEFA
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
04 Cze
Koniec
|
Litwa
0
Luksemburg
2
Liga Narodów UEFA
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
21 Maj
Koniec
|
Khimki
2
Spartak Moscow
1
Priemjer-Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Maj
Koniec
|
Spartak Moscow
1
Zenit
1
Priemjer-Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
11 Maj
Koniec
|
Spartak Moscow
3
Enisey
0
Puchar Rosji
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | – | |
|
01 Maj
Koniec
|
Spartak Moscow
2
Krylia Sovetov
1
Priemjer-Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
16 Kwi
Koniec
|
Spartak Moscow
1
Rubin
1
Priemjer-Liga
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
10 Kwi
Koniec
|
Spartak Moscow
3
Arsenal Tula
0
Priemjer-Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
29 Mar
Koniec
|
Bośnia i Hercegowina
1
Luksemburg
0
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Mar
Koniec
|
Nizhny Novgorod
1
Spartak Moscow
1
Priemjer-Liga
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.9 | |
|
13 Mar
Koniec
|
Spartak Moscow
1
FC Krasnodar
2
Priemjer-Liga
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
06 Mar
Koniec
|
Dynamo
0
Spartak Moscow
2
Priemjer-Liga
|
79'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
29 Sty
Koniec
|
Young Boys Berno
1
Lugano
0
Swiss Super League
|
60'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
08 Gru
Koniec
|
Manchester United
1
Young Boys Berno
1
Liga Mistrzów
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
04 Gru
Koniec
|
Young Boys Berno
1
Servette FC
2
Swiss Super League
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
01 Gru
Koniec
|
Young Boys Berno
3
Lugano
1
Swiss Super League
|
58'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
28 Lis
Koniec
|
FC Zurich
1
Young Boys Berno
0
Swiss Super League
|
84'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
23 Lis
Koniec
|
Young Boys Berno
3
Atalanta
3
Liga Mistrzów
|
88'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
14 Lis
Koniec
|
Luksemburg
0
Irlandia
3
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata
|
86'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Villarreal
2
Young Boys Berno
0
Liga Mistrzów
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Paź
Koniec
|
Young Boys Berno
1
Villarreal
4
Liga Mistrzów
|
70'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
12 Paź
Koniec
|
Portugalia
5
Luksemburg
0
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Atalanta
1
Young Boys Berno
0
Liga Mistrzów
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Young Boys Berno
2
FC Sankt Gallen
1
Swiss Super League
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Lausanne
1
Young Boys Berno
6
Swiss Super League
|
67'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Young Boys Berno
2
Manchester United
1
Liga Mistrzów
|
82'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
11 Wrz
Koniec
|
Young Boys Berno
4
FC Zurich
0
Swiss Super League
|
85'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
04 Wrz
Koniec
|
Serbia
4
Luksemburg
1
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Luksemburg
2
Azerbejdżan
1
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
29 Sie
Koniec
|
FC Basel 1893
1
Young Boys Berno
1
Swiss Super League
|
89'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Ferencvaros
2
Young Boys Berno
3
Liga Mistrzów
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
31 Lip
Koniec
|
Young Boys Berno
0
Grasshopper
0
Swiss Super League
|
81'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
28 Lip
Koniec
|
Young Boys Berno
3
Slovan Bratysława
2
Liga Mistrzów
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
02 Cze
Koniec
|
Norwegia
1
Luksemburg
0
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
69'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
08 Maj
Koniec
|
Young Boys Berno
2
FC Basel 1893
0
Swiss Super League
|
77'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.6 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Young Boys Berno
3
Lugano
0
Swiss Super League
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Gru
Koniec
|
FC Sankt Gallen
1
Young Boys Berno
2
Swiss Super League
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
10 Gru
Koniec
|
Young Boys Berno
2
CFR Cluj
1
Liga Europy
|
32'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
05 Wrz
Koniec
|
Azerbejdżan
1
Luksemburg
2
Liga Narodów UEFA
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 8.1 | |
|
30 Sie
Koniec
|
FC Basel 1893
1
Young Boys Berno
2
Puchar Szwajcarii
|
66'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Sie
Koniec
|
Young Boys Berno
3
KI Klaksvik
1
Liga Mistrzów
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Sie
Dogryw.
|
FC Luzern
1
Young Boys Berno
2
Puchar Szwajcarii
|
66'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Sie
Koniec
|
Young Boys Berno
3
FC Sankt Gallen
1
Swiss Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
26 Lip
Koniec
|
Young Boys Berno
1
FC Luzern
0
Swiss Super League
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
23 Lip
Koniec
|
Neuchatel Xamax FC
0
Young Boys Berno
1
Swiss Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.4 | |
|
15 Lip
Koniec
|
Young Boys Berno
4
Servette FC
2
Swiss Super League
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | – | |
|
11 Lip
Koniec
|
FC Basel 1893
3
Young Boys Berno
2
Swiss Super League
|
29'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Lip
Koniec
|
Young Boys Berno
3
Lugano
0
Swiss Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Cze
Koniec
|
FC Thun
1
Young Boys Berno
0
Swiss Super League
|
67'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | – | |
|
23 Lut
Koniec
|
FC Sankt Gallen
3
Young Boys Berno
3
Swiss Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
08 Lut
Koniec
|
Young Boys Berno
1
FC Sion
0
Swiss Super League
|
91'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
26 Sty
Koniec
|
Young Boys Berno
2
FC Basel 1893
0
Swiss Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
12 Gru
Koniec
|
Rangers
1
Young Boys Berno
1
Liga Europy
|
73'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
01 Gru
Koniec
|
FC Basel 1893
3
Young Boys Berno
0
Swiss Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
24 Lis
Koniec
|
FC Sion
3
Young Boys Berno
4
Swiss Super League
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
21 Sie
Koniec
|
Young Boys Berno
2
FK Crvena zvezda
2
Liga Mistrzów
|
94'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
28 Lip
Koniec
|
Neuchatel Xamax FC
0
Young Boys Berno
1
Swiss Super League
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
24 Maj
Dogryw.
|
Troyes
1
RC Lens
2
Ligue 2
|
67'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
17 Maj
Koniec
|
Troyes
0
Ajaccio
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Troyes
2
Nancy
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
US Orléans
0
Troyes
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Troyes
1
GFC Ajaccio
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Valenciennes
0
Troyes
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
29 Mar
Koniec
|
Troyes
2
Grenoble
1
Ligue 2
|
86'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.0 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Sochaux-Montbéliard
0
Troyes
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Auxerre
0
Troyes
2
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Troyes
2
Le Havre
1
Ligue 2
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
15 Lut
Koniec
|
Niort
1
Troyes
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
28 Sty
Koniec
|
Troyes
1
RC Lens
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
18 Sty
Koniec
|
Avenir Sportif Beziers
0
Troyes
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
12 Sty
Koniec
|
Brest
1
Troyes
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.0 | |
|
21 Gru
Koniec
|
Troyes
0
Clermont
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
14 Gru
Koniec
|
Nancy
1
Troyes
1
Ligue 2
|
89'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
04 Gru
Koniec
|
Troyes
3
US Orléans
2
Ligue 2
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.7 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Red Star FC
0
Troyes
3
Ligue 2
|
67'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
03 Lis
Koniec
|
Troyes
4
Valenciennes
2
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.1 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Troyes
1
Sochaux-Montbéliard
2
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.2 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Chateauroux
0
Troyes
3
Ligue 2
|
80'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Troyes
2
Niort
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
04 Maj
Koniec
|
FC Lorient
6
Bourg-en-Bresse 01
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Bourg-en-Bresse 01
2
Brest
4
Ligue 2
|
25'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
08 Gru
Koniec
|
Brest
3
Bourg-en-Bresse 01
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
28 Lis
Koniec
|
Bourg-en-Bresse 01
4
US Orléans
0
Ligue 2
|
82'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.7 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Niort
2
Bourg-en-Bresse 01
0
Ligue 2
|
29'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 |
W ostatnich 5 meczach Christopher Martins 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.24, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.89.
W ostatnich 10 meczach Christopher Martins 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.93, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.73.
W jakiej formie jest Christopher Martins?
Christopher Martins jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.89 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (6.89). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja słabnie.
Christopher Martins – zarobki
Christopher Martins gra w Spartak Moscow na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 1,5 mln €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Christopher Martins w Spartak Moscow (2025/26)
| Rocznie | 1,5 mln € |
|---|---|
| Miesięcznie | 124 tys. € |
| Tygodniowo | 29 tys. € |
| Dziennie | 4 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Christopher Martins w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
1,5 mln € |
| 2024/25 |
|
540 tys. € |
| 2023/24 |
|
540 tys. € |
| 2022/23 |
|
540 tys. € |
| 2021/22 |
|
540 tys. € |
Ile zarabia Christopher Martins?
Na podstawie kontraktu z Spartak Moscow, Christopher Martins otrzymuje 1,5 miliona euro rocznej pensji, co daje około 124,2 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Martins w listopadzie 2026 to 28,7 tysiąca euro, a dziennie około 4,1 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2028.
Christopher Martins – kontuzje
W trakcie kariery Christopher Martins zanotował 13 kontuzji, przez które opuścił łącznie 116 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Christopher Martins
-
Stłuczenie mięśnia
pauzuje od 88 dni
09.08.26 (90 dni)
Spartak Moscow opuszczone: 15 meczów
-
Uraz o nieznanym charakterze
22.08.25 – 11.09.25 (21 dni)
Spartak Moscow opuszczone: 4 mecze
-
Uraz o nieznanym charakterze
14.05.25 – 19.06.25 (37 dni)
Spartak Moscow opuszczone: 4 mecze
-
Uraz o nieznanym charakterze
29.03.24 – 14.04.24 (17 dni)
Spartak Moscow opuszczone: 3 mecze
-
Uraz o nieznanym charakterze
19.05.23 – 01.06.23 (14 dni)
Spartak Moscow opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
03.09.22 – 03.02.23 (154 dni)
Spartak Moscow opuszczone: 18 meczów
-
Uraz
17.01.21 – 11.03.21 (54 dni)
Young Boys Berno opuszczone: 14 meczów
-
Uraz
16.09.20 – 10.12.20 (86 dni)
Young Boys Berno opuszczone: 21 meczów
-
Uraz
27.08.19 – 20.11.19 (86 dni)
Young Boys Berno opuszczone: 21 meczów
-
Uraz kostki
01.03.18 – 17.03.18 (17 dni)
Bourg-en-Bresse 01 opuszczone: 3 mecze
-
Uraz łąkotki
12.07.17 – 12.08.17 (32 dni)
Lyon opuszczone: 2 mecze
-
Uraz twarzy
10.10.16 – 31.12.16 (83 dni)
Lyonnais II opuszczone: 6 meczów
-
Uraz
10.03.15 – 26.04.15 (48 dni)
Lyon U19 opuszczone: 4 mecze
Czy Christopher Martins ma kontuzję?
Obecnie Christopher Martins ma uraz — stłuczenie mięśnia — i pauzuje w Spartak Moscow.
Najpoważniejszy uraz w karierze Christopher Martins to uraz z 2022 roku, który wykluczył go z gry na 154 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Christopher Martins – trofea
W trakcie kariery Christopher Martins zdobył 6 trofeów. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Christopher Martins
Jakie trofea zdobył Christopher Martins?
Christopher Martins zdobył w karierze 6 trofeów — 5 drużynowych i 1 indywidualne. Najwięcej sukcesów świętował w Young Boys Berno — 3 trofea. Najczęściej zdobywał Puchar Rosji — 2 razy.
Christopher Martins – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Christopher Martins wynosi obecnie 3,5 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Christopher Martins na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Christopher Martins
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 25.05.2026 | 29 |
|
3,5 mln € |
| 24.03.2026 | 29 |
|
4,5 mln € |
| 15.12.2025 | 28 |
|
5 mln € |
| 03.06.2025 | 28 |
|
6 mln € |
| 18.03.2025 | 28 |
|
6 mln € |
| 11.12.2024 | 27 |
|
5 mln € |
| 03.06.2024 | 27 |
|
4 mln € |
| 12.12.2023 | 26 |
|
4,5 mln € |
| 13.06.2023 | 26 |
|
4,5 mln € |
| 20.11.2022 | 25 |
|
4,5 mln € |
| 01.06.2022 | 25 |
|
5 mln € |
| 02.01.2022 | 24 |
|
3,5 mln € |
| 03.10.2021 | 24 |
|
3,5 mln € |
| 22.06.2021 | 24 |
|
2 mln € |
| 27.12.2020 | 23 |
|
2 mln € |
| 30.07.2020 | 23 |
|
1,6 mln € |
| 07.04.2020 | 23 |
|
1,6 mln € |
| 05.01.2020 | 22 |
|
2 mln € |
| 26.06.2019 | 22 |
|
2 mln € |
| 02.06.2019 | 22 |
|
1,5 mln € |
| 07.01.2019 | 21 |
|
800 tys. € |
| 15.05.2018 | 21 |
|
400 tys. € |
| 11.10.2017 | 20 |
|
400 tys. € |
| 13.10.2014 | 17 | 100 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Christopher Martins?
Wycena Christopher Martins wynosi obecnie 3,5 mln €. W szczycie kariery Christopher Martins wyceniano na 6 mln €, a najniżej na 100 tys. €.