Daniil Golikov

bramkarz #34
Narodowość Rosja Aktualny klub FC Krasnodar
Wiek / data ur.22 lat (24.03.2004)
Wzrost1,94 m
Waga72 kg
Pozycjabramkarz
Preferowana noganieznana
Zarobki260 tys. $
Dołączył31.12.2024
Kontrakt dob.d.
Wartość rynkowa175 tys. €

Daniil Golikov jest piłkarzem występującym obecnie w FC Krasnodar. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji bramkarz.

Liczby Daniil Golikov w Priemjer-Lidze 2026/2027
Mecze
2
Bramki
0
Asysty
0
Minuty
0'
Średnia ocena
0.00
Kartki
0 / 0

Forma w ostatnich meczach Daniil Golikov

Ocena
31.07 Rodina Moskva FC Rostov 2:4 0.0
26.07 FC Orenburg FC Rostov 2:1 0.0
07.12 FC Krasnodar CSKA Moscow 3:2 0.0
30.11 FC Krasnodar Krylia Sovetov 5:0 0.0
26.11 FC Krasnodar FC Orenburg 4:0 0.0
Najbliższy hitowy mecz
Chicago Fire Charlotte
02.08.2026·02:30
Kursy bukmacherskie
Odbierz bonus na start w Superbet Zagraj
Superbet to legalny bukmacher. Graj odpowiedzialnie. +18 Reklama

Statystyki

0,00
średnia ocena
w tym sezonie
Zobacz statystyki

Zarobki

260 tys. $
roczna pensja
miesięcznie: 22 tys. $
tygodniowo: 5 tys. $
Zobacz zarobki

Transfery

ostatni transfer12.01.2026
kwota transferuwypożyczenie
Zobacz transfery

Wartość rynkowa

175 tys. €
-25 tys. € (-12,5%)
Zobacz szczegóły

Profil gry

Pozycje
Preferowana noga Nieznana
Wzrost 1,94 m
Waga 72 kg

Jakie statystyki ma Daniil Golikov w sezonie 2026/2027?

W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Daniil Golikov wyglądają następująco: 2 mecze, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 0.00. Daniil Golikov oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.

Ile meczów rozegrał Daniil Golikov w sezonie 2026/2027?

W obecnym sezonie Daniil Golikov rozegrał w barwach FC Rostov w Priemjer-Lidze 2 mecze.

Ile zarabia Daniil Golikov?

Na podstawie kontraktu z FC Krasnodar, Daniil Golikov otrzymuje 260,2 tysiąca dolarów rocznej pensji, co daje około 21,7 tysiąca dolarów miesięcznie. Tygodniowe zarobki Golikov w sierpniu 2026 to 5 tysięcy dolarów, a dziennie około 713 dolarów.

Jaka jest wartość rynkowa Daniil Golikov?

Wycena 22-letniego Daniil Golikov według stanu na maj 2026 wynosi 175 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 250 tysięcy euro, a najniższa 50 tysięcy euro.

Kiedy urodził się Daniil Golikov?

Daniil Golikov urodził się 24 marca 2004 w Krasnodar (Rosja). Obecnie piłkarz ma 22 lata.