Dante Bonfim
obrońca #4Dante Bonfim Costa Santos jest piłkarzem. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Dante Bonfim
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Dante Bonfim w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie 2025/2026 statystyki Dante Bonfim wyglądają następująco: 16 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 4.95, a skuteczność strzałów to 0,0%. Dante Bonfim oddaje średnio 0,4 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Dante Bonfim w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie Dante Bonfim rozegrał w barwach Nicei w Pucharze Francji 2 mecze, w Ligue 1 16 meczów, w Ligue 2 1 mecz oraz w Lidze Europy UEFA 3 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 14 razy i spędził na boisku łącznie 1 274 minuty. Średnio dawało to 58 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Dante Bonfim
Pierwszy transfer Dante Bonfim w seniorskiej karierze miał miejsce w 2006 roku, gdy przeniósł się z Lille do Charleroi za 100 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Dante Bonfim było przejście z Borussii Mönchengladbach do Bayernu Monachium w 2012 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 4,7 miliona euro.
Czy Dante Bonfim ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Dante Bonfim nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Dante Bonfim to zerwanie więzadeł kolana z 2020 roku, który wykluczył go z gry na 213 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Dante Bonfim?
Dante Bonfim ma na koncie 18 trofeów. Najczęściej sięgał po Mistrzostwo Niemiec — 4 razy. Najwięcej sukcesów świętował z Bayernem Monachium — 12 trofeów. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2016 roku.
Na jakiej pozycji gra Dante Bonfim?
Dante Bonfim najczęściej występuje jako Środkowy obrońca (4). W zależności od ustawienia pełni również rolę Lewy obrońca.
Jaka jest wartość rynkowa Dante Bonfim?
Wycena 43-letniego Dante Bonfim według stanu na maj 2026 wynosi 500 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 17 milionów euro, a najniższa 250 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Dante Bonfim?
Dante Bonfim urodził się 18 października 1983 w Salvador w Brazylii. Obecnie piłkarz ma 43 lata.
Dante Bonfim – statystyki
Szczegółowe statystyki Dante Bonfim w sezonie 2025/2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Nicea. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Dante Bonfim Costa Santos vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Dante Bonfim w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie 2025/2026 statystyki Dante Bonfim wyglądają następująco: 16 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 4.95, a skuteczność strzałów to 0,0%. Dante Bonfim oddaje średnio 0,4 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Dante Bonfim – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Dante Bonfim w sezonie 2025/2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
29 Maj
Koniec
|
Ligue 2
|
4:1 | 78' | 0 | 0 | 6.9 | |||
|
22 Maj
Koniec
|
Puchar Francji, finał
|
3:1 | 79' | 0 | 0 | – | 6.7 | ||
|
17 Maj
Koniec
|
Ligue 1, 34. kolejka
|
0:0 | 90' | 0 | 0 | – | 7.2 | ||
|
10 Maj
Koniec
|
Ligue 1, 33. kolejka
|
2:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
02 Maj
Koniec
|
Ligue 1, 32. kolejka
|
1:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
26 Kwi
Koniec
|
Ligue 1, 31. kolejka
|
1:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
04 Kwi
Koniec
|
Ligue 1, 28. kolejka
|
3:1 | 45' | 0 | 1 | – | 6.0 | ||
|
21 Mar
Koniec
|
Ligue 1, 27. kolejka
|
0:4 | 71' | 0 | 0 | – | 5.9 | ||
|
14 Mar
Koniec
|
Ligue 1, 26. kolejka
|
0:2 | 79' | 0 | 0 | – | 7.4 | ||
|
08 Mar
Koniec
|
Ligue 1, 25. kolejka
|
0:4 | 72' | 0 | 0 | 5.7 |
Ile meczów rozegrał Dante Bonfim w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie Dante Bonfim rozegrał w barwach Nicei w Pucharze Francji 2 mecze, w Ligue 1 16 meczów, w Ligue 2 1 mecz oraz w Lidze Europy UEFA 3 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 14 razy i spędził na boisku łącznie 1 274 minuty. Średnio dawało to 58 minut gry na spotkanie.
Dante Bonfim – transfery
W trakcie kariery Dante Bonfim zmieniał klub 11 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 14,9 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Retired 2026 – obecnie

-
Nicea 2016 – 2026
-
VfL Wolfsburg 2015 – 2016
-
Bayern Monachium 2012 – 2015
-
Borussia Mönchengladbach 2008 – 2012
-
Standard Liege 2006 – 2008
-
Royal Charleroi 2006 – 2006
-
Lille 2006 – 2006
-
Royal Charleroi 2006 – 2006
-
Lille 2004 – 2006
-
Juventude 2001 – 2004
-
EC Juventude U20 do 2001

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Dante Bonfim
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | 30.06.2026 |
![]() |
— | Koniec kariery |
| 2016/17 | 22.08.2016 |
|
2,5 mln € | Transfer definitywny |
| 2015/16 | 29.08.2015 |
|
4,5 mln € | Transfer definitywny |
| 2012/13 | 30.06.2012 |
|
4,7 mln € | Transfer definitywny |
| 2008/09 | 31.12.2008 |
|
2,5 mln € | Transfer definitywny |
| 2006/07 | 31.12.2006 |
|
600 tys. € | Transfer definitywny |
| 2006/07 | 30.06.2006 |
|
100 tys. € | Transfer definitywny |
| 2006/07 | 29.06.2006 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2005/06 | 22.01.2006 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2003/04 | 30.01.2004 |
|
— | Wolny transfer |
| 2001/02 | 31.12.2001 |
|
— | Wolny transfer |
Historia transferów Dante Bonfim
Pierwszy transfer Dante Bonfim w seniorskiej karierze miał miejsce w 2006 roku, gdy przeniósł się z Lille do Charleroi za 100 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Dante Bonfim było przejście z Borussii Mönchengladbach do Bayernu Monachium w 2012 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 4,7 miliona euro.
Dante Bonfim – forma
W ostatnich 5 meczach Dante Bonfim zanotował bilans 1 zwycięstwo, 2 remisy i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,92. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Dante Bonfim i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
29 Maj
Koniec
|
Nicea
4
Saint-Étienne
1
Ligue 2
|
78'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
22 Maj
Koniec
|
RC Lens
3
Nicea
1
Puchar Francji, finał
|
79'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
17 Maj
Koniec
|
Nicea
0
Metz
0
Ligue 1, 34. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Auxerre
2
Nicea
1
Ligue 1, 33. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Maj
Koniec
|
Nicea
1
RC Lens
1
Ligue 1, 32. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Olympique Marsylia
1
Nicea
1
Ligue 1, 31. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Strasburg
3
Nicea
1
Ligue 1, 28. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.0 | |
|
21 Mar
Koniec
|
Nicea
0
Paris Saint Germain
4
Ligue 1, 27. kolejka
|
71'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
14 Mar
Koniec
|
Angers
0
Nicea
2
Ligue 1, 26. kolejka
|
79'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Nicea
0
Rennes
4
Ligue 1, 25. kolejka
|
72'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
04 Mar
Karne
|
FC Lorient
(5)
0
Nicea
(6)
0
Puchar Francji, 1/4 finału
|
82'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Paris FC
1
Nicea
0
Ligue 1, 24. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Lut
Koniec
|
Nicea
3
FC Lorient
3
Ligue 1, 23. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
15 Lut
Koniec
|
Lyon
2
Nicea
0
Ligue 1, 22. kolejka
|
75'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
08 Lut
Koniec
|
Nicea
0
Monaco
0
Ligue 1, 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
01 Lut
Koniec
|
Nicea
2
Brest
2
Ligue 1, 20. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
25 Sty
Koniec
|
Nantes
1
Nicea
4
Ligue 1, 19. kolejka
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
22 Sty
Koniec
|
Nicea
3
Go Ahead Eagles
1
Liga Europy, 7. runda
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
27 Lis
Koniec
|
FC Porto
3
Nicea
0
Liga Europy, 5. runda
|
79'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Nicea
3
Lyon
2
Ligue 1, 8. kolejka
|
66'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Nicea
1
AS Roma
2
Liga Europy, 1. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Nicea
1
Nantes
0
Ligue 1, 4. kolejka
|
75'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
06 Sie
Koniec
|
Nicea
0
SL Benfica
2
Liga Mistrzów, 3. runda kwalifikacyjna
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Nicea
1
Reims
0
Ligue 1, 32. kolejka
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Strasburg
2
Nicea
2
Ligue 1, 29. kolejka
|
76'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
29 Mar
Koniec
|
Monaco
2
Nicea
1
Ligue 1, 27. kolejka
|
89'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
14 Mar
Koniec
|
Nicea
1
Auxerre
1
Ligue 1, 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
09 Mar
Koniec
|
Nicea
0
Lyon
2
Ligue 1, 25. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Saint-Étienne
1
Nicea
3
Ligue 1, 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
23 Lut
Koniec
|
Nicea
2
Montpellier
0
Ligue 1, 23. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
08 Lut
Koniec
|
Nicea
2
RC Lens
0
Ligue 1, 21. kolejka
|
89'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
05 Lut
Koniec
|
Stade Briochin
2
Nicea
1
Puchar Francji, 1/8 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Lut
Koniec
|
Toulouse
1
Nicea
1
Ligue 1, 20. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
17 Sty
Koniec
|
Lille
2
Nicea
1
Ligue 1, 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
14 Sty
Koniec
|
SC Bastia
0
Nicea
1
Puchar Francji, 1/16 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Sty
Koniec
|
Reims
2
Nicea
4
Ligue 1, 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
24 Lis
Koniec
|
Nicea
2
Strasburg
1
Ligue 1, 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
10 Lis
Koniec
|
Nicea
2
Lille
2
Ligue 1, 11. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Lis
Koniec
|
Nicea
2
Twente
2
Liga Europy, 4. runda
|
65'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
06 Paź
Koniec
|
Nicea
1
Paris Saint Germain
1
Ligue 1, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Lazio
4
Nicea
1
Liga Europy, 2. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
RC Lens
0
Nicea
0
Ligue 1, 6. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Nicea
1
Real Sociedad
1
Liga Europy, 1. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Nicea
8
Saint-Étienne
0
Ligue 1, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Angers
1
Nicea
4
Ligue 1, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
25 Sie
Koniec
|
Nicea
1
Toulouse
1
Ligue 1, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
18 Sie
Koniec
|
Auxerre
2
Nicea
1
Ligue 1, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Nicea
1
Le Havre
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
28 Kwi
Koniec
|
Strasburg
1
Nicea
3
Ligue 1
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.4 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Nicea
3
FC Lorient
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Reims
0
Nicea
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
16 Mar
Koniec
|
RC Lens
1
Nicea
3
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
13 Mar
Koniec
|
Paris Saint Germain
3
Nicea
1
Puchar Francji
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Lut
Koniec
|
Nicea
2
Monaco
3
Ligue 1
|
54'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
07 Lut
Koniec
|
Montpellier
1
Nicea
4
Puchar Francji
|
77'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Lut
Koniec
|
Brest
0
Nicea
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
20 Sty
Koniec
|
Bordeaux
2
Nicea
3
Puchar Francji
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | – | |
|
13 Sty
Koniec
|
Rennes
2
Nicea
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
20 Gru
Koniec
|
Nicea
2
RC Lens
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
10 Gru
Koniec
|
Nicea
2
Reims
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
02 Gru
Koniec
|
Nantes
1
Nicea
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
26 Lis
Koniec
|
Nicea
1
Toulouse
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Clermont
0
Nicea
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
01 Paź
Koniec
|
Nicea
0
Brest
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
03 Wrz
Koniec
|
Nicea
2
Strasburg
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.8 | |
|
12 Mar
Koniec
|
Nantes
2
Nicea
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.4 | |
|
09 Mar
Koniec
|
Sheriff Tiraspol
0
Nicea
1
Liga Konferencji
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
03 Mar
Koniec
|
Nicea
1
Auxerre
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
26 Lut
Koniec
|
Monaco
0
Nicea
3
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.6 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Nicea
0
Reims
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
05 Lut
Koniec
|
Olympique Marsylia
1
Nicea
3
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
15 Sty
Koniec
|
Reims
0
Nicea
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
11 Lis
Koniec
|
Lyon
1
Nicea
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Nicea
2
FK Partizan
1
Liga Konferencji
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
09 Paź
Koniec
|
Nicea
3
Troyes
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
06 Paź
Koniec
|
FC Slovacko
0
Nicea
1
Liga Konferencji
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
01 Paź
Koniec
|
Paris Saint Germain
2
Nicea
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
08 Wrz
Koniec
|
Nicea
1
1.FC Koln
1
Liga Konferencji
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
21 Sie
Koniec
|
Clermont
1
Nicea
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
18 Sie
Koniec
|
Maccabi Tel Awiw
1
Nicea
0
Liga Konferencji
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
07 Sie
Koniec
|
Toulouse
1
Nicea
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
21 Maj
Koniec
|
Reims
2
Nicea
3
Ligue 1
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
14 Maj
Koniec
|
Nicea
1
Lille
3
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
11 Maj
Koniec
|
Nicea
4
Saint-Étienne
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
07 Maj
Koniec
|
Nicea
0
Nantes
1
Puchar Francji
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Maj
Koniec
|
Bordeaux
0
Nicea
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
10 Kwi
Koniec
|
RC Lens
3
Nicea
0
Ligue 1
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Nicea
1
Rennes
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
12 Mar
Koniec
|
Montpellier
0
Nicea
0
Ligue 1
|
35'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.2 | |
|
20 Lut
Koniec
|
Nicea
1
Angers
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
12 Lut
Koniec
|
Lyon
2
Nicea
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
31 Sty
Karne
|
Paris Saint Germain
(5)
0
Nicea
(6)
0
Puchar Francji
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Sty
Koniec
|
Metz
0
Nicea
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
09 Sty
Koniec
|
Brest
0
Nicea
3
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
22 Gru
Koniec
|
Nicea
2
RC Lens
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
12 Gru
Koniec
|
Rennes
1
Nicea
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
05 Gru
Koniec
|
Nicea
0
Strasburg
3
Ligue 1
|
45'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
07 Lis
Koniec
|
Nicea
0
Montpellier
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Nicea
3
Lyon
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Saint-Étienne
0
Nicea
3
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
FC Lorient
1
Nicea
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Nicea
2
Monaco
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Nantes
0
Nicea
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
14 Sie
Koniec
|
Lille
0
Nicea
4
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Angers
0
Nicea
3
Ligue 1
|
55'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.3 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Nicea
1
Hapoel Beer Sheva
0
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Nicea
1
Lille
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Saint-Étienne
1
Nicea
3
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Bordeaux
0
Nicea
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
29 Sie
Koniec
|
Strasburg
0
Nicea
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Nicea
2
RC Lens
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.0 | |
|
07 Mar
Koniec
|
Nicea
2
Monaco
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
08 Lut
Koniec
|
Nicea
1
Nimes
3
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Nicea
1
Bordeaux
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Strasburg
1
Nicea
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Nicea
1
Paris Saint Germain
4
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
28 Sie
Koniec
|
Nicea
1
Olympique Marsylia
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
11 Maj
Koniec
|
Nicea
1
Nantes
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
04 Maj
Koniec
|
Paris Saint Germain
1
Nicea
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.9 | |
|
28 Kwi
Koniec
|
Nicea
3
Guingamp
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
31 Mar
Koniec
|
Dijon FCO
0
Nicea
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Nicea
1
Toulouse
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
10 Mar
Koniec
|
Olympique Marsylia
1
Nicea
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
03 Mar
Koniec
|
Nicea
1
Strasburg
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
16 Lut
Koniec
|
Angers
3
Nicea
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
10 Lut
Koniec
|
Nicea
1
Lyon
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
01 Lut
Koniec
|
Lille
4
Nicea
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
26 Sty
Koniec
|
Nicea
2
Nimes
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
19 Sty
Koniec
|
Reims
1
Nicea
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
12 Sty
Koniec
|
Nicea
1
Bordeaux
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
16 Gru
Koniec
|
Nicea
1
Saint-Étienne
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
01 Gru
Koniec
|
Guingamp
0
Nicea
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
10 Lis
Koniec
|
Nimes
0
Nicea
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
28 Paź
Koniec
|
Bordeaux
0
Nicea
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Nantes
1
Nicea
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Montpellier
1
Nicea
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Nicea
2
Rennes
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Lyon
0
Nicea
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
18 Sie
Koniec
|
Caen
1
Nicea
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
11 Sie
Koniec
|
Nicea
0
Reims
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
12 Maj
Koniec
|
Nicea
4
Caen
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
28 Kwi
Koniec
|
Strasburg
1
Nicea
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
01 Kwi
Koniec
|
Troyes
0
Nicea
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 8.5 | |
|
11 Mar
Koniec
|
Guingamp
2
Nicea
5
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Lokomotiv
1
Nicea
0
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
15 Lut
Koniec
|
Nicea
2
Lokomotiv
3
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
10 Lut
Koniec
|
Dijon FCO
3
Nicea
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
27 Sty
Koniec
|
Metz
2
Nicea
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Vitesse
1
Nicea
0
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
19 Lis
Koniec
|
Caen
1
Nicea
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
05 Lis
Koniec
|
Nicea
1
Dijon FCO
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Paris Saint Germain
3
Nicea
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Nicea
1
Strasburg
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
15 Paź
Koniec
|
Montpellier
2
Nicea
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
01 Paź
Koniec
|
Nicea
2
Olympique Marsylia
4
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Nicea
2
Angers
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Rennes
0
Nicea
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
05 Sie
Koniec
|
Saint-Étienne
1
Nicea
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
30 Kwi
Koniec
|
Nicea
3
Paris Saint Germain
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Toulouse
1
Nicea
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Lille
1
Nicea
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Nicea
2
Bordeaux
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
10 Mar
Koniec
|
Nicea
2
Caen
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.6 | |
|
18 Lut
Koniec
|
FC Lorient
0
Nicea
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
12 Lut
Koniec
|
Rennes
2
Nicea
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
20 Sty
Koniec
|
SC Bastia
1
Nicea
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
18 Gru
Koniec
|
Nicea
2
Dijon FCO
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
11 Gru
Koniec
|
Paris Saint Germain
2
Nicea
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
04 Gru
Koniec
|
Nicea
3
Toulouse
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.9 | |
|
27 Lis
Koniec
|
Nicea
1
SC Bastia
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
06 Lis
Koniec
|
Caen
1
Nicea
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
14 Paź
Koniec
|
Nicea
2
Lyon
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
02 Paź
Koniec
|
Nicea
2
FC Lorient
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Nancy
0
Nicea
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
11 Wrz
Koniec
|
Nicea
3
Olympique Marsylia
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
07 Maj
Koniec
|
Hamburger SV
0
VfL Wolfsburg
1
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
20 Lut
Koniec
|
Hertha BSC
1
VfL Wolfsburg
1
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
21 Lis
Koniec
|
VfL Wolfsburg
6
Werder Brema
0
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 8.1 | |
|
07 Lis
Koniec
|
FSV Mainz 05
2
VfL Wolfsburg
0
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Bayern Monachium
5
VfL Wolfsburg
1
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
VfL Wolfsburg
2
Hertha BSC
0
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
FC Ingolstadt 04
0
VfL Wolfsburg
0
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.5 |
W ostatnich 5 meczach Dante Bonfim 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.69, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.92.
W ostatnich 10 meczach Dante Bonfim 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.72, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.54.
W jakiej formie jest Dante Bonfim?
Dante Bonfim jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.92 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (4.95). Jego dyspozycja słabnie.
Dante Bonfim – zarobki
Dante Bonfim gra na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 4,6 mln €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Dante Bonfim (2025/26)
| Rocznie | 4,6 mln € |
|---|---|
| Miesięcznie | 379 tys. € |
| Tygodniowo | 88 tys. € |
| Dziennie | 12 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Dante Bonfim w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
4,6 mln € |
| 2024/25 |
|
4,6 mln € |
| 2023/24 |
|
4,6 mln € |
| 2022/23 |
|
4,6 mln € |
| 2021/22 |
|
4,6 mln € |
| 2020/21 |
|
1,5 mln € |
| 2019/20 |
|
1,5 mln € |
| 2018/19 |
|
3 mln € |
| 2017/18 |
|
3 mln € |
| 2016/17 |
|
2,8 mln € |
| 2015/16 |
|
4 mln € |
| 2014/15 |
|
4,1 mln € |
| 2013/14 |
|
4,2 mln € |
Dante Bonfim – kontuzje
W trakcie kariery Dante Bonfim zanotował 17 kontuzji, przez które opuścił łącznie 103 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Dante Bonfim
-
Uraz łydki
09.04.26 – 22.04.26 (14 dni)
Nicea opuszczone: 3 mecze
-
Uraz kolana
18.10.25 – 17.01.26 (92 dni)
Nicea opuszczone: 15 meczów
-
Uraz kolana
13.09.25 – 11.10.25 (29 dni)
Nicea opuszczone: 4 mecze
-
Uraz kolana
06.08.25 – 30.08.25 (25 dni)
Nicea opuszczone: 3 mecze
-
Uraz
17.04.25 – 27.04.25 (11 dni)
Nicea opuszczone: 2 mecze
-
Uraz łąkotki
26.11.24 – 21.12.24 (26 dni)
Nicea opuszczone: 6 meczów
-
Uraz kolana
22.10.24 – 30.10.24 (9 dni)
Nicea opuszczone: 2 mecze
-
Uraz kolana
14.05.24 – 30.05.24 (17 dni)
Nicea opuszczone: 1 mecz
-
Zerwanie więzadeł kolana
31.10.20 – 31.05.21 (213 dni)
Nicea opuszczone: 35 meczów
-
Uraz
31.08.19 – 27.09.19 (28 dni)
Nicea opuszczone: 4 mecze
-
Uraz kolana
18.12.16 – 30.12.16 (13 dni)
Nicea opuszczone: 1 mecz
-
Uraz mięśnia
30.06.15 – 06.08.15 (38 dni)
Bayern Monachium opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
18.10.13 – 30.10.13 (13 dni)
Bayern Monachium opuszczone: 2 mecze
-
Uraz
21.04.11 – 02.05.11 (12 dni)
Borussia Mönchengladbach opuszczone: 2 mecze
-
Uraz
12.11.10 – 16.01.11 (66 dni)
Borussia Mönchengladbach opuszczone: 7 meczów
-
Złamanie stopy
17.09.10 – 09.11.10 (54 dni)
Borussia Mönchengladbach opuszczone: 8 meczów
-
Zerwanie mięśnia
12.01.09 – 15.03.09 (63 dni)
Borussia Mönchengladbach opuszczone: 7 meczów
Czy Dante Bonfim ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Dante Bonfim nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Dante Bonfim to zerwanie więzadeł kolana z 2020 roku, który wykluczył go z gry na 213 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Dante Bonfim – trofea
W trakcie kariery Dante Bonfim zdobył 18 trofeów. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Dante Bonfim
Jakie trofea zdobył Dante Bonfim?
Dante Bonfim zdobył w karierze 18 trofeów. Najwięcej sukcesów świętował w Bayernie Monachium — 12 trofeów. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Niemiec — 4 razy.
Dante Bonfim – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Dante Bonfim wynosi obecnie 500 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Dante Bonfim na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Dante Bonfim
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 31.05.2026 | 42 |
|
500 tys. € |
| 14.12.2025 | 42 |
|
500 tys. € |
| 02.06.2025 | 41 |
|
500 tys. € |
| 09.12.2024 | 41 |
|
500 tys. € |
| 02.06.2024 | 40 |
|
500 tys. € |
| 17.12.2023 | 40 |
|
600 tys. € |
| 26.06.2023 | 39 |
|
600 tys. € |
| 01.11.2022 | 39 |
|
700 tys. € |
| 29.05.2022 | 38 |
|
800 tys. € |
| 15.12.2021 | 38 |
|
1 mln € |
| 03.06.2021 | 37 |
|
1 mln € |
| 14.10.2020 | 36 |
|
1 mln € |
| 07.04.2020 | 36 |
|
800 tys. € |
| 18.12.2019 | 36 |
|
1 mln € |
| 02.06.2019 | 35 |
|
1,5 mln € |
| 16.12.2018 | 35 |
|
1,5 mln € |
| 03.06.2018 | 34 |
|
1,5 mln € |
| 23.01.2018 | 34 |
|
2 mln € |
| 31.05.2017 | 33 |
|
2 mln € |
| 15.01.2017 | 33 |
|
2 mln € |
| 21.07.2016 | 32 |
|
2 mln € |
| 14.02.2016 | 32 |
|
3 mln € |
| 15.10.2015 | 31 |
|
4,5 mln € |
| 30.06.2015 | 31 |
|
6 mln € |
| 03.02.2015 | 31 |
|
11 mln € |
| 09.07.2014 | 30 |
|
15 mln € |
| 29.06.2013 | 29 |
|
17 mln € |
| 12.01.2013 | 29 |
|
10 mln € |
| 28.06.2012 | 28 |
|
8 mln € |
| 22.01.2012 | 28 |
|
8 mln € |
| 28.06.2011 | 27 |
|
7 mln € |
| 11.01.2011 | 27 |
|
6 mln € |
| 12.06.2010 | 26 |
|
7 mln € |
| 16.01.2010 | 26 |
|
5 mln € |
| 17.11.2009 | 26 |
|
3,5 mln € |
| 24.11.2008 | 25 |
|
2,5 mln € |
| 14.07.2008 | 24 |
|
2 mln € |
| 06.08.2007 | 23 |
|
1,5 mln € |
| 11.01.2007 | 23 |
|
1 mln € |
| 19.12.2006 | 23 |
|
800 tys. € |
| 03.10.2004 | 20 |
|
250 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Dante Bonfim?
Wycena Dante Bonfim wynosi obecnie 500 tys. €. W szczycie kariery Dante Bonfim wyceniano na 17 mln €, a najniżej na 250 tys. €.