Danyil Sukhoruchko

napastnik #38
Narodowość Ukraina
Wiek / data ur.26 lat (21.02.2000)
Wzrost1,90 m
Waga80 kg
Pozycjanapastnik
Preferowana nogaprawa
Zarobkib.d.
Dołączyłb.d.
Kontrakt dob.d.
Wartość rynkowa350 tys. €

Danyil Sukhoruchko jest piłkarzem. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnik.

Forma w ostatnich meczach Danyil Sukhoruchko

Ocena
16.05 SK Poltava Dynamo Kijów 0:2 6.3
13.05 FC LNZ Cherkasy SK Poltava 2:0 6.4
10.05 SK Poltava Szachtar Donieck 0:4 6.1
01.05 SK Poltava Krywbas Krzywy Róg 3:3 7.0
24.04 Kołos Kowaliwka SK Poltava 2:0 6.3
Najbliższy hitowy mecz
Chicago Fire Charlotte
02.08.2026·02:30
Kursy bukmacherskie
Odbierz bonus na start w Superbet Zagraj
Superbet to legalny bukmacher. Graj odpowiedzialnie. +18 Reklama

Transfery

ostatni transfer8.02.2026
wolny transferza darmo
Zobacz transfery

Wartość rynkowa

350 tys. €
-50 tys. € (-12,5%)
Zobacz szczegóły

Profil gry

Pozycje
Główna pozycja Napastnik (9)
Preferowana noga Prawa
Wzrost 1,90 m
Waga 80 kg
Mapa pozycji
Umiejętności
Atak
Defensywa
Kreatywność
Technika
Taktyka

Na jakiej pozycji gra Danyil Sukhoruchko?

Danyil Sukhoruchko najczęściej występuje jako Napastnik (9).

Jaka jest wartość rynkowa Danyil Sukhoruchko?

Wycena 26-letniego Danyil Sukhoruchko według stanu na grudzień 2025 wynosi 350 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 400 tysięcy euro, a najniższa 75 tysięcy euro.

Kiedy urodził się Danyil Sukhoruchko?

Danyil Sukhoruchko urodził się 21 lutego 2000 (Ukraina). Obecnie piłkarz ma 26 lat.