David Machalik jest piłkarzem występującym obecnie w Zlin. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach David Machalik
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma David Machalik w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki David Machalik wyglądają następująco: 4 mecze, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.37, a skuteczność strzałów to 50,0%. David Machalik oddaje średnio 0,5 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał David Machalik w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie David Machalik rozegrał w barwach Zlin w Chance Lidze 4 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 4 razy i spędził na boisku łącznie 318 minut. Średnio dawało to 80 minut gry na spotkanie.
Jakie trofea zdobył David Machalik?
David Machalik ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2025 roku.
Na jakiej pozycji gra David Machalik?
David Machalik najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Ofensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa David Machalik?
Wycena 30-letniego David Machalik według stanu na wrzesień 2026 wynosi 225 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 400 tysięcy euro, a najniższa 75 tysięcy euro.
Kiedy urodził się David Machalik?
David Machalik urodził się 21 czerwca 1996 (narodowość: Czechy). Obecnie piłkarz ma 30 lat.
David Machalik – statystyki
Szczegółowe statystyki David Machalik w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Zlin. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki David Machalik
David Machalik vs. inni
Atak
Obrona
Podania David Machalik
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma David Machalik w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki David Machalik wyglądają następująco: 4 mecze, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.37, a skuteczność strzałów to 50,0%. David Machalik oddaje średnio 0,5 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
David Machalik – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów David Machalik w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze David Machalik
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.10 2026 |
Chance Liga (Czechy), 10. kolejka
|
0:1 | 86' | 0 | 0 | – | |||
| 20.09 2026 |
Chance Liga (Czechy), 9. kolejka
|
1:1 | 74' | 0 | 0 | – | |||
| 13.09 2026 |
Chance Liga (Czechy), 8. kolejka
|
1:2 | 68' | 1 | 0 | ||||
| 06.09 2026 |
Chance Liga (Czechy), 7. kolejka
|
1:3 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 23.05 2026 |
Chance Liga (Czechy), play offy baraży o utrzymanie
|
1:0 | 81' | 0 | 1 | – | |||
| 16.05 2026 |
Chance Liga (Czechy), play offy baraży o utrzymanie
|
2:0 | 45' | 0 | 0 | ||||
| 12.05 2026 |
Chance Liga (Czechy), play offy baraży o utrzymanie
|
2:4 | 90' | 1 | 0 | – | |||
| 09.05 2026 |
Chance Liga (Czechy), play offy baraży o utrzymanie
|
1:1 | 26' | 0 | 0 | – | |||
| 02.05 2026 |
Chance Liga (Czechy), play offy baraży o utrzymanie
|
2:1 | 70' | 0 | 0 | – | |||
| 25.04 2026 |
Chance Liga (Czechy), 27. kolejka
|
3:1 | 83' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał David Machalik w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie David Machalik rozegrał w barwach Zlin w Chance Lidze 4 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 4 razy i spędził na boisku łącznie 318 minut. Średnio dawało to 80 minut gry na spotkanie.
David Machalik – transfery
W trakcie kariery David Machalik zmieniał klub 14 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Zlin 2024 – obecnie
-
Hanácká 2024 – 2024
-
Líšeň 2022 – 2024
-
FC Slovacko 2020 – 2022
-
Blansko 2020 – 2020

-
FC Slovacko 2020 – 2020
-
Třinec 2019 – 2020
-
FC Slovacko 2019 – 2019
-
SC Znojmo 2019 – 2019

-
FC Slovacko 2016 – 2019
-
Slovacko II 2015 – 2016

-
Slovacko U19 2013 – 2015

-
1.FC Slovacko U17 2012 – 2013

David Machalik – forma
W ostatnich 5 meczach David Machalik zanotował bilans 1 zwycięstwo, 1 remis i 3 porażki. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,59. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach David Machalik 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.44, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.59 — wynik powyżej średniej ligowej (6.15).
W ostatnich 10 meczach David Machalik 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.44, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.49 — wynik powyżej średniej ligowej (6.15).
W jakiej formie jest David Machalik?
David Machalik jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę i zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.59 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (6.37). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
David Machalik – trofea
W trakcie kariery David Machalik zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył David Machalik?
David Machalik zdobył w karierze 1 trofeum. Najwięcej sukcesów świętował w Zlin — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo 2. ligi Czech — 1 raz.
David Machalik – wartość rynkowa
Wartość rynkowa David Machalik wynosi obecnie 225 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa David Machalik na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa David Machalik?
Wycena David Machalik wynosi obecnie 225 tys. €. W szczycie kariery David Machalik wyceniano na 400 tys. €, a najniżej na 75 tys. €.