Davide Diaw
napastnik #9Davide Diaw jest piłkarzem. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Davide Diaw
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
03 Mar
20:30
|
Cittadella
1
Inter U23
1
|
6' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | |||
| Serie C 2025/2026, 30. kolejka grupy A | |||||||
|
27 Lut
20:30
|
Cittadella
2
Ospitaletto
2
|
28' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | |||
| Serie C 2025/2026, 29. kolejka grupy A | |||||||
|
21 Lut
17:30
|
Triestina
2
Cittadella
3
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | |||
| Serie C 2025/2026, 28. kolejka grupy A | |||||||
Transfery

Profil gry
Jakie statystyki ma Davide Diaw w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie 2025/2026 statystyki Davide Diaw wyglądają następująco: 30 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 0.21. Davide Diaw oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Davide Diaw w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie Davide Diaw rozegrał w barwach Cittadelli w Serie C 30 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 3 razy i spędził na boisku łącznie 551 minut. Średnio dawało to 18 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Davide Diaw
Pierwszy transfer Davide Diaw w seniorskiej karierze miał miejsce w 2019 roku, gdy przeniósł się z Virtus Entelli do Cittadelli za 250 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Davide Diaw było przejście z Nuovo Pordenone FC 2024 do Monzy w 2021 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 3,5 miliona euro.
Czy Davide Diaw ma kontuzję?
Według stanu na 6 listopada 2026 Davide Diaw nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Davide Diaw to uraz z 2018 roku, który wykluczył go z gry na 125 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Davide Diaw?
Davide Diaw ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2019 roku.
Na jakiej pozycji gra Davide Diaw?
Davide Diaw najczęściej występuje jako Napastnik (9).
Jaka jest wartość rynkowa Davide Diaw?
Wycena 34-letniego Davide Diaw według stanu na grudzień 2025 wynosi 275 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 3 miliony euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Davide Diaw?
Davide Diaw urodził się 6 stycznia 1992 w Cividale del Friuli we Włoszech. Obecnie piłkarz ma 34 lata.
Davide Diaw - statystyki
Szczegółowe statystyki Davide Diaw w sezonie 2025/2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Cittadella. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Davide Diaw
Davide Diaw vs. inni
Atak
Obrona
Podania Davide Diaw
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Davide Diaw w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie 2025/2026 statystyki Davide Diaw wyglądają następująco: 30 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 0.21. Davide Diaw oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Davide Diaw - transfery
W trakcie kariery Davide Diaw zmieniał klub 15 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 6,1 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Cjarlins Muzane 2026 – obecnie

-
Cittadella 2025 – 2026
-
Monza 2024 – 2025
-
Bari 2023 – 2024
-
Monza 2023 – 2023
-
Modena 2022 – 2023
-
Monza 2022 – 2022
-
Vicenza Virtus 2021 – 2022
-
Monza 2021 – 2021
-
Nuovo Pordenone FC 2024 2020 – 2021

-
Cittadella 2019 – 2020
-
Virtus Entella 2016 – 2019
-
Tamai 2015 – 2016

-
ASD Virtus Corno 2013 – 2015

-
Tamai 2012 – 2013

-
ASD Sanvitese do 2012

Historia transferów Davide Diaw
Pierwszy transfer Davide Diaw w seniorskiej karierze miał miejsce w 2019 roku, gdy przeniósł się z Virtus Entelli do Cittadelli za 250 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Davide Diaw było przejście z Nuovo Pordenone FC 2024 do Monzy w 2021 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 3,5 miliona euro.
Davide Diaw - forma
W ostatnich 5 meczach Davide Diaw zanotował bilans 2 zwycięstwa, 2 remisy i 1 porażka. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,38. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Davide Diaw ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.38, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.38.
W ostatnich 10 meczach Davide Diaw ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.38, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.38.
W jakiej formie jest Davide Diaw?
Davide Diaw jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.38 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (0.21).
Ile meczów rozegrał Davide Diaw w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie Davide Diaw rozegrał w barwach Cittadelli w Serie C 30 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 3 razy i spędził na boisku łącznie 551 minut. Średnio dawało to 18 minut gry na spotkanie.
Davide Diaw - zarobki
Davide Diaw gra na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 284 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Davide Diaw (2024/25)
| Rocznie | 284 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 24 tys. € |
| Tygodniowo | 5 tys. € |
| Dziennie | 777 € |
Davide Diaw - kontuzje
W trakcie kariery Davide Diaw zanotował 6 kontuzji, przez które opuścił łącznie 48 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Davide Diaw
-
Dyskopatia
12.12.23 – 30.03.24 (110 dni)
Bari opuszczone: 14 meczów
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
17.08.23 – 20.09.23 (35 dni)
Bari opuszczone: 4 mecze
-
Uraz kolana
17.02.23 – 17.03.23 (29 dni)
Modena opuszczone: 6 meczów
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
30.11.21 – 19.12.21 (20 dni)
Vicenza Virtus opuszczone: 2 mecze
-
Uraz
12.09.21 – 24.09.21 (13 dni)
Vicenza Virtus opuszczone: 2 mecze
-
Uraz
26.01.18 – 30.05.18 (125 dni)
Virtus Entella opuszczone: 20 meczów
Czy Davide Diaw ma kontuzję?
Według stanu na 6 listopada 2026 Davide Diaw nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Davide Diaw to uraz z 2018 roku, który wykluczył go z gry na 125 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Davide Diaw - trofea
W trakcie kariery Davide Diaw zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Davide Diaw?
Davide Diaw zdobył w karierze 1 trofeum. Najwięcej sukcesów świętował w Virtus Entelli — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Lega Pro (A) — 1 raz.
Davide Diaw - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Davide Diaw wynosi obecnie 275 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Davide Diaw na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Davide Diaw?
Wycena Davide Diaw wynosi obecnie 275 tys. €. W szczycie kariery Davide Diaw wyceniano na 3 mln €, a najniżej na 50 tys. €.